DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢

Ići dole 
+22
Auror@
bosankaa
tvrtko
Okano
Lily
cojle
Sibila_
ZezaM
rouzvel
bokki78
kekec
Nut
emanuella
Zana
AstrinaKomsinica
sonia
doctorr67
Djoka20
Samouka
Danubius
Harite
Kijara-brm
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyNed Maj 20, 2012 3:14 pm

First topic message reminder :

Ma brisace se ...samo bez suza.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Avg 31, 2012 9:19 am

NOVO je da je dosadašnji pdf "Download zona" prepravljen u kategoriju sa sopstvenim pdf -ima .Odvojeni su programi, filmovi /serije ,muzika ,igrice za skidanje .
Bitno je napomenuti dve stvari -NIKAKO ne stavljati neproverene linkove ,jer je "besplatno skidanje" sada predmet istrage raznih agencija ,i ukinuti su veliki svetski sajtovi koji su se time bavili (rapid share i sl ) Forumotin bez pardona obriše cele forume gde se tako nešto nađe .
Drugo -kao i na svakoj temi ,stavljano je godinama unazad ,tako da ima mnogo nevažećih ,zastarelih , mrtvih linkova . To će urednici sve brisati jer nema svrhe da stoji -i neka se niko ne ljuti ako strada "njegovo " . Imam i ja ponešto tamo ,i to dosta ,ne E -knjige ,recimo -pa se ne bunim .
Još nešto ...nismo sveci naravno ,ali NEMOJTE stavljati xxx fotografije !
Ne zato što nama smeta -nego već imamo jednu prijavu ,treba da obrišu forum zbog toga ???
Pazimo malo sa tim ,ok ,uzdržimo se . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Avg 31, 2012 10:02 am

Danubius ::
NEMOJTE stavljati xxx fotografije !
Ne zato što nama smeta -nego već imamo jednu prijavu ,treba da obrišu forum zbog toga ???
Pazimo malo sa tim ,ok



[You must be registered and logged in to see this image.] .. tajo, a kojo su ti te xxxxL fotke?![You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Avg 31, 2012 2:18 pm

... ako j' moja guJca 3plx, ondak briši ako ni'e, kuj im 'be kevu...
... nego, malopre izčit'o od korica do korica ovu temu... phiiiiii, šta sam propustio...

... 'e l' tu Djokitza?...
:zubi3:

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyČet Sep 06, 2012 5:16 pm

NOVO na forumu je rešen problem slika u postovima koje od sada možete videti u originalnoj veličini .
Slike se unose kao i do sada -nema promena .
Kada se stavi strelica miša na sliku videćete mali + u kružiću na njoj .
Jednostavno kliknete na nju -i ona će se sada otvarati u novom pop-up prozoru u originalnoj veličini (veličina je inače bila limitirana kako je uobičajeno na forumima da ne bi dolazilo do stavljanja ogromnih slika i samim tim "razvlačenja foruma" )
To je tkzv "Lightbox efekat " -dvoumio sam se da li da stavim jer je zahtevalo promene u CSS foruma i formiranje Java Script documenta -ali mislim da je vredelo (rizikovati)
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyČet Sep 06, 2012 6:29 pm

Savrseno![You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Jan 12, 2013 10:11 am

Novi pdf je "MUZIČKA KUTIJA "-glasajmo .
(nalazi se na kategoriji "Muzika" -i izdvojeno je u poseban pdf )

Ideja(autor -Debilko) je da se glasa za muzički hit godine -podeljeno po stilovima muzike .
Naizgled .....nisu to klasične forumske teme ,može da liči na gomilanje -međutim nije .
Tajna ovakvog postavljanja je -odlično tagovanje samog foruma na Google na osnovu naslova .
Podržimo ,ako nikako drugačije ,ima dana kada nam se ne piše ,ali muziku inače slušamo ,pa ubacite vaš predlog ,korisno je . Što nas više glasa -više puta ćemo se pojaviti u Google pretraživaču .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Jan 12, 2013 10:14 am

Danubius ::
Novi pdf je "MUZIČKA KUTIJA "-glasajmo .
(nalazi se na kategoriji "Muzika" -i izdvojeno je u poseban pdf )

Ideja(autor -Debilko) je da se glasa za muzički hit godine -podeljeno po stilovima muzike .
Naizgled .....nisu to klasične forumske teme ,može da liči na gomilanje -međutim nije .
Tajna ovakvog postavljanja je -odlično tagovanje samog foruma na Google na osnovu naslova .
Podržimo ,ako nikako drugačije ,ima dana kada nam se ne piše ,ali muziku inače slušamo ,pa ubacite vaš predlog ,korisno je . Što nas više glasa -više puta ćemo se pojaviti u Google pretraživaču .

..a moze li vishe predloga u istoj kategoriji ili samo po jedan?..
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Jan 12, 2013 12:46 pm

Bas je dobra Debijeva ideja,,,potrudicu se i ja kad se vratim.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Jan 12, 2013 3:59 pm

Zana ::
Danubius ::
Novi pdf je "MUZIČKA KUTIJA "-glasajmo .
(nalazi se na kategoriji "Muzika" -i izdvojeno je u poseban pdf )

Ideja(autor -Debilko) je da se glasa za muzički hit godine -podeljeno po stilovima muzike .
Naizgled .....nisu to klasične forumske teme ,može da liči na gomilanje -međutim nije .
Tajna ovakvog postavljanja je -odlično tagovanje samog foruma na Google na osnovu naslova .
Podržimo ,ako nikako drugačije ,ima dana kada nam se ne piše ,ali muziku inače slušamo ,pa ubacite vaš predlog ,korisno je . Što nas više glasa -više puta ćemo se pojaviti u Google pretraživaču .

..a moze li vishe predloga u istoj kategoriji ili samo po jedan?..

jedan dnevno,jer bi se inace tema zatrpala,a nije cilj redati sta sve volimo,nego naj....nadam se da ce svi da postuju zamisljenu ideju i postavljati po jedanu pjesmu dnevno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Jan 12, 2013 4:04 pm

Astra ::
Zana ::
Danubius ::
Novi pdf je "MUZIČKA KUTIJA "-glasajmo .
(nalazi se na kategoriji "Muzika" -i izdvojeno je u poseban pdf )

Ideja(autor -Debilko) je da se glasa za muzički hit godine -podeljeno po stilovima muzike .
Naizgled .....nisu to klasične forumske teme ,može da liči na gomilanje -međutim nije .
Tajna ovakvog postavljanja je -odlično tagovanje samog foruma na Google na osnovu naslova .
Podržimo ,ako nikako drugačije ,ima dana kada nam se ne piše ,ali muziku inače slušamo ,pa ubacite vaš predlog ,korisno je . Što nas više glasa -više puta ćemo se pojaviti u Google pretraživaču .

..a moze li vishe predloga u istoj kategoriji ili samo po jedan?..

jedan dnevno,jer bi se inace tema zatrpala,a nije cilj redati sta sve volimo,nego naj....nadam se da ce svi da postuju zamisljenu ideju i postavljati po jedanu pjesmu dnevno.

..pa nismo razumeli...bar ja nisam...pitah josh jutros a ti dok ne dodje,ne dobih odgovor..onda ja postupam po svom :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyČet Jun 13, 2013 9:09 pm

Novo na forumu je aktiviran "toolbar" na samom vrhu foruma (nadam se da ne smeta ,a i boju sam podesio da ne odudara ) 
Elem -ona "tražilica" ne služi nizašta ,ali se ne može ukloniti .
Share deo ,vidite i sami -Facebook ,Twiter ,Google itd .
Koristan je možda onaj deo "notifications" -obaveštenja o tome ko je gde pisao itd (to možete sami podesiti klikom na link "Notifications" ,o čemu želite da vas obavesti)
Ako se većini ne dopada -sklanjamo lako .
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyČet Jun 13, 2013 9:25 pm

Što se mene tiče..Makni je...)
Ionako sve te opcije imamo,ali bar rade...:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyNed Jun 23, 2013 7:26 pm

Otvoren je novi pdf "NAŠA VENČANJA (i naše dece ) .
Imali smo nekoliko venčanja naših forumaša ,a i dece naših forumaša ,pa da sakupimo na jednom mestu .Urednici će potražiti i kopirati fotografije ,i otvoriti novu temu za svakog ponaosob (Slatkicass ,Jutarnja Izmaglica ,Lily ,itd ....mislim da se nalaze uglavnom na temi "Danas majko ti ponosna budi ...)
Da bi pdf bio uspešan i zanimljiv ,pozivaju se svi forumaši da i sami otvore teme i postave slike -sa svojih venčanja (ma koliko davno ona bila smehsmeh)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyNed Jun 23, 2013 7:31 pm

Danubius ::
Otvoren je novi pdf "NAŠA VENČANJA (i naše dece ) .
Imali smo nekoliko venčanja naših forumaša ,a i dece naših forumaša ,pa da sakupimo na jednom mestu .Urednici će potražiti i kopirati fotografije ,i otvoriti novu temu za svakog ponaosob (Slatkicass ,Jutarnja Izmaglica ,Lily ,itd ....mislim da se nalaze uglavnom na temi "Danas majko ti ponosna budi ...)
Da bi pdf bio uspešan i zanimljiv ,pozivaju se svi forumaši da i sami otvore teme i postave slike -sa svojih venčanja (ma koliko davno ona bila smehsmeh)


E super ideja za pdf top88

Nego...ovo zadnje...nije to pod obavezno?Mis'im...ne znam sa kog vjenčanja da vam pokažem slike smehsmehsmehsmehsmehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyNed Jun 23, 2013 7:33 pm

bosankaa ::
Danubius ::
Otvoren je novi pdf "NAŠA VENČANJA (i naše dece ) .
Imali smo nekoliko venčanja naših forumaša ,a i dece naših forumaša ,pa da sakupimo na jednom mestu .Urednici će potražiti i kopirati fotografije ,i otvoriti novu temu za svakog ponaosob (Slatkicass ,Jutarnja Izmaglica ,Lily ,itd ....mislim da se nalaze uglavnom na temi "Danas majko ti ponosna budi ...)
Da bi pdf bio uspešan i zanimljiv ,pozivaju se svi forumaši da i sami otvore teme i postave slike -sa svojih venčanja (ma koliko davno ona bila smehsmeh)


E super ideja za pdf top88

Nego...ovo zadnje...nije to pod obavezno?Mis'im...ne znam sa kog vjenčanja da vam pokažem slike smehsmehsmehsmehsmehsmeh
stavi sva moja venčanja..smehsmeh šala
..venčanja rodbine i prijatelja..tako nešto:))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyNed Jun 23, 2013 7:34 pm

E to,to prvo...sva moja vjenčanja :rlol::rlol::rlol:












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyNed Jun 23, 2013 7:36 pm

bosankaa ::
E to,to prvo...sva moja vjenčanja :rlol::rlol::rlol:

smehsmehsmehsmehsmehsmeh koja navala bi bila..šta je ovo...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Dec 20, 2013 5:25 pm

Ne smem da kazem,ali obratite paznju..E pa Danubiuse, da si lud, ja sam znala...ali ovoliko..  smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Dec 20, 2013 5:32 pm

sonia ::
Ne smem da kazem,ali obratite paznju..E pa Danubiuse, da si lud, ja sam znala...ali ovoliko..  smehsmeh
Pa kada vec svi ne mozemo da budemo u "Kombanku "da podrzimo nase cure -neka se zna da nam je delegat TAMO ! (i to kakav )
Recimo ....ko se mogao koliko juce pohvaliti da moze da psuje Norvezanke -na norveskom ?
E pa MI ,tj -ti -za sve nas .
A sada mozes i da im se zahvalis -na norveskom ,sad smo veliki prijatelji . :dm1:

MI NISMO KAO DRUGI -jer "naših" svuda ima ,po celom svetu  gde se nesto desava . ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 111827

A danas pazljivo gledamo publiku -da te vidimo .  :dmmase:

ps NOVO je slikica na PORTAL  kolo










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Dec 20, 2013 5:34 pm

Nisam tamo..ako odemo u finale, bicu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Dec 20, 2013 5:51 pm

Ooooo ovo je cool! DA i Sonju vidimo:)
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyNed Dec 22, 2013 9:31 pm

AstrinaKomsinica ::
Ooooo ovo je cool! DA i Sonju vidimo:)



Vidi je ova   smehsmeh 
 Pa mene ste videli jos na prolece 2008.  :snego: Nem tu niceg novog...sem sto sam sad stara  ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 900975










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPon Dec 23, 2013 12:56 am

sonia ::
AstrinaKomsinica ::
Ooooo ovo je cool! DA i Sonju vidimo:)



Vidi je ova   smehsmeh 
 Pa mene ste videli jos na prolece 2008.  :snego: Nem tu niceg novog...sem sto sam sad stara  ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 900975

i rumena....sta si zapela....vidli,pa vidili smo i Pamelu 2008,pa ju sanjaju neki i danas...sto je lijepo i bogu je drago
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPon Dec 23, 2013 12:58 am

Astra ::
sonia ::
AstrinaKomsinica ::
Ooooo ovo je cool! DA i Sonju vidimo:)



Vidi je ova   smehsmeh 
 Pa mene ste videli jos na prolece 2008.  :snego: Nem tu niceg novog...sem sto sam sad stara  ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 900975

i rumena....sta si zapela....vidli,pa vidili smo i Pamelu 2008,pa ju sanjaju neki i danas...sto je lijepo i bogu je drago

Jes vala Sonja, sto ljepotu kriti  lu6777 jakog jakog jakog jakog 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 4:33 pm

medju smajlicima imamo sad par uskrsnjih,za ove praznicne dane...nek se nadju,pa cemo kasnije brisati

 :jaja : :jaje1: :jaje2: :jaje3: :uskrs: 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 4:39 pm

Astra ::
medju smajlicima imamo sad par uskrsnjih,za ove praznicne dane...nek se nadju,pa cemo kasnije brisati

 :jaja : :jaje1: :jaje2: :jaje3: :uskrs: 
Lepo ...nadam se da si sačuvala one koje si brisala zbog "mesta" ,inače ćeš biti  casa -znaš da mnogi imaju poneki "svoj"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 4:44 pm

ma jok,sve cu da obrisem....kad ces  casa smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 4:48 pm

Astra ::
ma jok,sve cu da obrisem....kad ces  casa smehsmeh 
čekaj sutra je.... :jaja : ..hahahaha.(svi su tu-mislim smajlići)  :zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 4:50 pm

Mozda sef raznosi jaja po kucama forumasica...jasta cu neg cekati  smehsmeh 

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 4:57 pm

Astra ::
ma jok,sve cu da obrisem....kad ces  casa smehsmeh 
 smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh  :rlol:  :rlol:  :rlol: 
Svidja mi se tvoj način razmišljanja... Samo da ti to javim, pa bežim...
 :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 4:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 5:01 pm

Evo ja čekam.Oće odozgora pasti...  :zubi3: .
[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 5:03 pm

Evo ,sad ti bacam ,hvataj...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 5:45 pm

promaja ::
Evo ,sad ti bacam ,hvataj...[You must be registered and logged in to see this image.]

 :jaje2:  hahahahahahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 5:48 pm

promaja ::
 Evo ,sad ti bacam ,hvataj...
[You must be registered and logged in to see this image.]


 smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh  :rlol:  :rlol:  :rlol: 
SREĆAN USKRS DOMAĆINEEE!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 8:12 pm

Kao što vidite -sad ima mogućnost da se vidi i "avatarčić" autora poslednjeg posta .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Oni dali -ja uspeo aktivirati (mrzim kada treba čačkati po CSS bazi kodova foruma )
Nadam se da vam se dopada -ako ne ....lako je ukloniti.  mahmah










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 9:10 pm

Danubius ::
Kao što vidite -sad ima mogućnost da se vidi i "avatarčić" autora poslednjeg posta .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Oni dali -ja uspeo aktivirati (mrzim kada treba čačkati po CSS bazi kodova foruma )
Nadam se da vam se dopada -ako ne ....lako je ukloniti.  mahmah

a gde se to vidi ? ja ne vidim avatarcice sve je kao sto i bilo ili sam corava  :baba: 
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 9:11 pm

pardon vidi m sad  uzuz9 
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 9:14 pm

Okano ::
pardon vidi m sad  uzuz9 
debi i kona su vrh sa avatarima... :zubi3: .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 9:49 pm

Okano ::
Danubius ::
Kao što vidite -sad ima mogućnost da se vidi i "avatarčić" autora poslednjeg posta .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Oni dali -ja uspeo aktivirati (mrzim kada treba čačkati po CSS bazi kodova foruma )
Nadam se da vam se dopada -ako ne ....lako je ukloniti.  mahmah

a gde se to vidi ? ja ne vidim avatarcice sve je kao sto i bilo ili sam corava  :baba: 

i kod mene je sve isto kao prije
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 9:53 pm

kod mene se vidi...kad klikneš na forum ,izbaci ti teme i ko je ostavio zadnji post i njegov avatar...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 9:54 pm

Ja ne vidim nista. Sve je kao i ranije.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 9:56 pm

Astra ::
Citat :

a gde se to vidi ? ja ne vidim avatarcice sve je kao sto i bilo ili sam corava  :baba: 

i kod mene je sve isto kao prije
Kad klikneš na FORUM -treba da vidiš ovako

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja vidim, Promaja vidi ....svi bi morali da vide . uči










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 9:56 pm

Sad je ok,na glavnoj strani se nalaze desno avatari.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 9:58 pm

Astra ::
Sad je ok,na glavnoj strani se nalaze desno avatari.
I  pdf kad se otvori  svi zadnji postovi...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 9:58 pm

Al* sam tupava. Sad i ja vidim.Hvala Astra zlz
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptySre Maj 21, 2014 11:32 pm

Vidim i ja sve avatare. like 










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyNed Dec 14, 2014 11:26 am

U kategoriji "Debilkov svet igara" formirano je 9 podforuma ,a u toku je i popunjavanje po vrsti kartaških/društvenih igara ,tako da ćemo ,kada se završi ,imati zavidnu "enciklopediju" igara .
Molimo malo strpljenja dok se završi (nema načina da se uradi ,a da se ne "vrti" na "aktuelno" )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Avg 07, 2015 10:07 pm

Data nam je opcija -i upravo sam je aktivirao . 
Dosadašnji maksimum u PRIVATNIM PORUKAMA za "čuvanje"  je bio 50 (u kategorijama primljene ,poslate ,kopirane ) 
Sada je taj broj 200 (u svim kategorijama ) 
Ko je imao veću frekvenciju PP -a (kao ja ) skoro svaki drugi dan je pokazivalo da je na "max 100% " ,i trebalo je "čistiti" . 
Sada ta baza "čuva" četiri puta više ,pa će mnogima "brisanje" biti potrebno znatno "ređe" .  lu6777










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Avg 07, 2015 10:12 pm

Fala im,ja prije 3 dana obrisah bas sve pp.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Avg 07, 2015 10:15 pm

Astra ::
Fala im,ja prije 3 dana obrisah bas sve pp.
Znači ,džabe sam ti slao one " explicite selfie" a, ništa nisi sačuvala ?  jbt
A jedva se "snimio" ?   mascdance smehsmeh

----

Data nam je opcija -i upravo sam je aktivirao . 
Dosadašnji maksimum u PRIVATNIM PORUKAMA za "čuvanje"  je bio 50 (u kategorijama primljene ,poslate ,kopirane ) 
Sada je taj broj 200 (u svim kategorijama ) 
Ko je imao veću frekvenciju PP -a (kao ja ) skoro svaki drugi dan je pokazivalo da je na "max 100% " ,i trebalo je "čistiti" . 
Sada ta baza "čuva" četiri puta više ,pa će mnogima "brisanje" biti potrebno znatno "ređe" .  [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Avg 07, 2015 10:22 pm

Ne sekiraj se sefe....te su u folderu posebnom....pa kad pozelim,procackam...kako rece ono Dusica na temi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyČet Apr 14, 2016 7:28 pm

Posle dužeg vremena ponudili su opciju ,koliko ja razumem da se direktno može "šerovati" nešto sa foruma ,za korisnike koji ga prate preko mobilnog telefona ,direktno na društvene mreže .
Aktivirano ,pa ne štedite "share" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Apr 15, 2016 11:12 pm

Danubius ::
Posle dužeg vremena ponudili su opciju ,koliko ja razumem da se direktno može "šerovati" nešto sa foruma ,za korisnike koji ga prate preko mobilnog telefona ,direktno na društvene mreže .
Aktivirano ,pa ne štedite "share" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]


Valjda, ne stediMO share  ne znam

Cek da proverim ovu inf. prvo...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyPet Apr 15, 2016 11:14 pm

Bilo ovo i ranije, mislim, ali kad postavis na klasicnu opciju da pogledas forum, onda je negde na vrhu , bar kod mene  ne znam ali ne znam, moze li samo post da se podeli  ( ono kao tvit )  ili mora ceo forum?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyUto Okt 17, 2017 12:07 pm

Aktivirao sam opciju koja navodno poboljšava praćenje foruma preko mobilnog /tableta . Koliko ja razumem , pomoću toga se može lakše pisati na temama ,slati PP i sl . 
Objašnjenje u vidu maila je poslato svim korisnicima (automatski ) ,a od volje svakome hoće li "skinuti" tu aplikaciju i primeniti je . 
Ima još dve opcije koje su ponuđene ,jedna da se oglašavaju "događaji" ,a drugo "publikacije" ,gde bi valjda članovi mogli da oglašavaju svoje oglase ,artikle ,recepte ,tutoriale itd . 


Nisam baš siguran da nam to uopšte treba ,imamo sve to na temama .
[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyUto Okt 17, 2017 12:31 pm

Danubius ::
Aktivirao sam opciju koja navodno poboljšava praćenje foruma preko mobilnog /tableta . Koliko ja razumem , pomoću toga se može lakše pisati na temama ,slati PP i sl . 
Objašnjenje u vidu maila je poslato svim korisnicima (automatski ) ,a od volje svakome hoće li "skinuti" tu aplikaciju i primeniti je . 

E ako si aktivirao da mi olakšaš prije svega, ppisanje, a onda i pisanje na temama :brdski2:

Nego, brine me taj mail...  ko zna na koji sam se reg. ovdje... ererere











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyUto Okt 17, 2017 12:45 pm

Moram napraviti mail na koji mogu ući.Ovaj mail je od reg na forumu i ne znam pass.

Preko mobilnog ne ulazim ,jer kad sam vani ,ne pada mi na pamet da virkam ovde,a ni na fejs.
A pp-išem na fejsbuku.   Brže ide    ludismeh .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 EmptyUto Okt 17, 2017 12:52 pm

Danubius ::
Aktivirao sam opciju koja navodno poboljšava praćenje foruma preko mobilnog /tableta . Koliko ja razumem , pomoću toga se može lakše pisati na temama ,slati PP i sl . 
Objašnjenje u vidu maila je poslato svim korisnicima (automatski ) ,a od volje svakome hoće li "skinuti" tu aplikaciju i primeniti je . 
Ima još dve opcije koje su ponuđene ,jedna da se oglašavaju "događaji" ,a drugo "publikacije" ,gde bi valjda članovi mogli da oglašavaju svoje oglase ,artikle ,recepte ,tutoriale itd . 


Nisam baš siguran da nam to uopšte treba ,imamo sve to na temama .
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vidjeh ovo naravno i mislim kad god nam uvaljuju nepotrebne stvari,na forumu zajebu potrebne.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?
» Problemi sa slikama na forumu (i saveti )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: