DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Korišćenje Bankomata - Upustvo BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Korišćenje Bankomata - Upustvo BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Korišćenje Bankomata - Upustvo

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Korišćenje Bankomata - Upustvo Empty
PočaljiNaslov: Korišćenje Bankomata - Upustvo   Korišćenje Bankomata - Upustvo EmptyPet Jul 13, 2012 9:30 am

Procedura za muškarace:

1. Dovezite kola do bankomata.
2. Otvorite prozor.
3. Ubacite karticu u bankomat i otkucajte šifru.
4. Otkucajte željenu sumu za podizanje.
5. Uzmite karticu, gotovinu i potvrdu.
6. Podignite prozor.
7. Odvezite se dalje.

Procedura za žene:

1. Dovezite kola do bankomata.
2. Vozite malo unazad da vaš prozor bude u ravni sa bankomatom.
3. Ponovo upalite motor koji se ugasio.
4. Spustite prozor.
5. Pronadite tašnu, istresite ceo njen sadržaj na suvozacevo sedište da pronadete karticu.
6. Pronadite kutiju sa šminkom i proverite svoj izgled na retrovizoru.
7. Pokušajte da ubacite karticu u bankomat.
8. Otvorite vrata kola da biste mogli da domašite automat.
9. Ubacite karticu.
10. Ponovo ubacite karticu, ovog puta sa pravom stranom odozgore.
11. Ponovo pretražite tašnu da pronadete notes sa svojom šifrom, upisanom na poslednjoj stranici.
12. Otkucajte šifru.
13. Pritisnite ''Cancel'' i ukucajte ispravan broj.
14. Otkucajte željenu sumu za podizanje.
15. Uzmite gotovinu i potvrdu.
16. Ispraznite tašnicu da pronadete novčanik.
17. Vozite napred 2 metra.
18. Vozite nazad 2 metra da uzmete i karticu iz automata.
19. Proverite šminku.
20. Ponovo upalite motor koji se ugasio.
21. Vozite 5-10 kilometara.
22. Spustite ručnu kočnicu.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Korišćenje Bankomata - Upustvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Korišćenje Bankomata - Upustvo   Korišćenje Bankomata - Upustvo EmptyPet Jul 13, 2012 12:40 pm

hahaahahhahahaha Ja bih samo dodala: ne zaboravite da se ovaj proces radi iskljucivo sa muzevom/ deckovom karticom :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Korišćenje Bankomata - Upustvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Korišćenje Bankomata - Upustvo   Korišćenje Bankomata - Upustvo EmptyPet Jul 13, 2012 1:31 pm

AstrinaKomsinica ::
hahaahahhahahaha Ja bih samo dodala: ne zaboravite da se ovaj proces radi iskljucivo sa muzevom/ deckovom karticom :zubi3:

jbga kono,paypal ne radi ovde wsmile pozna ip da je u Srbiji i nishta ne mogu :eee: za dz mi kartica lu6777
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Korišćenje Bankomata - Upustvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Korišćenje Bankomata - Upustvo   Korišćenje Bankomata - Upustvo EmptyPet Jul 13, 2012 7:53 pm

AstrinaKomsinica ::
hahaahahhahahaha Ja bih samo dodala: ne zaboravite da se ovaj proces radi iskljucivo sa muzevom/ deckovom karticom [You must be registered and logged in to see this image.]
PROCEDURA ZA ŽENE :
-ukradi muževu /partnerovu kreditnu karticu kojoj se pre neupadljivo saznala pin kod
-skini oprezno manju sumu i prati ponašanje -ako ne primeti ,povećavaj iznos
-pazi da mu kradeš sa kartice onda kada znaš da ima priliv (plata )
-pravi se da te apsolutno ne zanima njegova kreditna kartica -uzmi je uvek u pogodnom trenutku i oprezno vrati na isto mesto .
-plaćaj njegovom karticom stvari za koje možeš kasnije optužiti njega ,da je on u stvari to kupovao, a zaboravio (benzin ,piće ,cigarete )
-ako preteraš sa trošenjem -sakrij mu karticu ,a njega optuži da je ne vodi računa o važnim stvarima ,da ju je sigurno izgubio ili mu je ukradena(dodaj ,nije ni čudo kad se vučeš po kafanlinama sa ko zna kim ) Minus se uvek može pripisati nepoznatom lopovu -kad se oglasi nevažećom .
Znam li vaše sisteme ,drage dame ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Korišćenje Bankomata - Upustvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Korišćenje Bankomata - Upustvo   Korišćenje Bankomata - Upustvo EmptyPet Jul 13, 2012 8:08 pm

Danubius ::
AstrinaKomsinica ::
hahaahahhahahaha Ja bih samo dodala: ne zaboravite da se ovaj proces radi iskljucivo sa muzevom/ deckovom karticom [You must be registered and logged in to see this image.]
PROCEDURA ZA ŽENE :
-ukradi muževu /partnerovu kreditnu karticu kojoj se pre neupadljivo saznala pin kod
-skini oprezno manju sumu i prati ponašanje -ako ne primeti ,povećavaj iznos
-pazi da mu kradeš sa kartice onda kada znaš da ima priliv (plata )
-pravi se da te apsolutno ne zanima njegova kreditna kartica -uzmi je uvek u pogodnom trenutku i oprezno vrati na isto mesto .
-plaćaj njegovom karticom stvari za koje možeš kasnije optužiti njega ,da je on u stvari to kupovao, a zaboravio (benzin ,piće ,cigarete )
-ako preteraš sa trošenjem -sakrij mu karticu ,a njega optuži da je ne vodi računa o važnim stvarima ,da ju je sigurno izgubio ili mu je ukradena(dodaj ,nije ni čudo kad se vučeš po kafanlinama sa ko zna kim ) Minus se uvek može pripisati nepoznatom lopovu -kad se oglasi nevažećom .
Znam li vaše sisteme ,drage dame ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma nista ti ne znas,,,,

(U krevetu)
"Ljubavi, sutra ce mi trebati tvoja kartica, ja sam svoju dala maloj,,,Koji je ono pin?!" Cmok, cmok migg
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Korišćenje Bankomata - Upustvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Korišćenje Bankomata - Upustvo   Korišćenje Bankomata - Upustvo Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Korišćenje Bankomata - Upustvo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: SMEJAONICA :: ZEZALICE /RAZNO-
Skoči na: