DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?

Ići dole 
+12
Lakota
dusicaa
Kijara-brm
Danubius
slatkicass
bosankaa
doctorr67
Astra
Sikret
Okano
AstrinaKomsinica
Zana
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPon Jul 16, 2012 4:54 pm

Ima ona narodna da nesreća nikada ne dolazi sama ,i sve mi se čini da ima tu istine .
Kada vam "crkne" nešto od aparata u kući -izgleda da se može čekati šta je sledeće ?
Kod moje sestre u istom danu -mikser, ventilator i pegla . Iz čista mira .
Kod mene ,dan kasnije -prvo ventilator ,pa iz čista mira hladna voda u kupatilu jedva curi......Pozovem lika koji je pravio ,sve poskidamo od slavina ,bla bla-dijagnoza -negde začepljeno u cevima između bojlera i baterija .
Rešenje -nema .Razbijaj sve -pa nanonovo .
Već 2-3 nedelje tv mi se gasi iz nepoznatih razloga-i onda se ne može ponovo upaliti .Kad se isključi jedno 5 minuta -onda proradi,ili se tako pali sam od sebe i gasi -i to uvek u večernjim satima baš kad bih nešto i gledao .Inače- drnda ceo dan, ne gasi se ,ali kad treba ...onda tako .
Ne znam da li je to "treće" ili će biti još nešto ?

Dešavaju li se vama ovakve stvari -da se serijski kvare aparati po kući ,ili da havarije (struja ,voda i sl ) dolaze jedna za drugom -u kratkom roku ?










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPon Jul 16, 2012 4:56 pm

hefe,osveshtaj ti to,da prekinesh ciklus :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPon Jul 16, 2012 5:02 pm

DesavaLO se, ali kad "snap out of it" (trgnes se iz toga), sve legne.

So, snap out of it! Now.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyNed Jul 29, 2012 11:02 am

Evo šta se dešava kada uključite pogrešnu ringlu ,i odete KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  1383448370 ,a na šporetu ima još nešto(da bude zanmljivije -u plastičnoj posudi ) KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  2483119744

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  53677788

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  22292207










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Sep 05, 2012 8:27 pm

1. Prvo mi je iz nepoznatih razloga hladna voda u kupatilu pocela curiti sa pola snage.
Zovi vodoinstalatera ,dijagnoza "negde začepljena cev " (kao da to ne znam i bez njega) Od čega ? "Tvrda voda ,možda korodirala cev , možda neka gumica ..."
Poskidamo sve baterije -sve u redu .
Rešenje -razvali sve od ventila na bojleru do obe baterije ,ili sprovedi nove cevi po zidovima ,spolja .
2. Udari grom -bez ikakvog razloga ,jer i nije bila neka oluja -a okružen sam spratnicama .Dijagnoza -oba bojlera sprženi grejači .
Rešenje -kupi nove ,pa ćemo videti da li je samo to ?
3.Danas dođe komšija ,kaže -pogledaj frontalni zid od garaže ,taj će se srušiti ??
Kakvi srušiti -to je najnoviji zid u kući,armirani serklaž gore i dole ,sve po propisu ,tek sam složio drva tamo ,kao i svake godine ,na isto mesto ?
Dijagnoza-Lepo je težina jednostavno "izgurala" ,a mi nismo ništa primetili ?
Dobro da su krovne grede naslonjene na poprečne zidove a ne ovaj .Odvojen je od ivice krova čitavih 20-30 cm .

Rešenje -ruši sve do vrata garaže ,ruši deo zida i ozidaj još jedan stub -na zid širine možda 1,5 m ???? Za noćas-srušili drva i podbočili ga spolja nekako ,da se ne sruši preko noći .

Šta reći ????
To je tri .......da li je tu kraj ?? Kakve sam sreće -sumnjam. KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  604573

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Dsc00b

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Dsc01e










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Okt 03, 2012 2:27 pm

Stanje trenutno gornje havarije

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Dsc0m

Hajde ,ozidaš ponovo ,,,da nije :
Umesto dva ,sad treba ozidati tri stuba ,da se to ne ponovi .Pa hajde ,paleta cigle, cemet ,kreč ,pesak .
Pesak imam ..dva kubika, koja sam kantama kroz neka uska vratanca odneo u baštu . Sad to -kantama -vraćaj . Pa nosi vodu -kantama ,jedina spoljna slavina jedva curka (apropo predhodne havarije ) Pa mešaj malter u kolicima ,rukom ,jer ne vredi dovlačiti mešalicu za tako "malo ". To su one glupe "fugne" ,naneses dva -tri reda,pa čekaj da "stegne" .I tako...trajaće to danima .










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Okt 03, 2012 8:15 pm

Havarije nije bilo -ali sam ja havarisan . KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  57196
Nema šta da vidis ,metar ,za celo popodne KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  604573Ovo će trajati danima dok se dovede u prvobitno stanje . KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  10444

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  43914524

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  71992500










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Okt 03, 2012 8:31 pm

Eeeeeeee moj gazada dok je dvoguza sakrivena medj` cigli , tesko da ce ovo ici brze smehsmeh samo nemoj da zidate kao Cele kulu ahahahhahahahaha ovo sam morala napisati :rlol: a moc zapazanja mi je haos !
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Okt 03, 2012 8:39 pm

Okano ::
Eeeeeeee moj gazada dok je dvoguza sakrivena medj` cigli , tesko da ce ovo ici brze KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  944472 samo nemoj da zidate kao Cele kulu ahahahhahahahaha ovo sam morala napisati KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  279207 a moc zapazanja mi je haos !
Moć zapažanja ti opada posle 20 h -to je tebi omiljeni Jelen Fresh Grejp.

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Zzzzzzzzzzd
Majstor (moj zet ) to pije ,a ja pijem Jelen Cool . KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  593138
Ali imaš pravo za Ćele Kulu , dok završimo .kosti ću ostaviti tamo . KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  1763570027










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Okt 03, 2012 8:48 pm

... Danny Boy... nakon svega što si naveo ovde... konzilijum stručnjaka "Treće oko" je zaključio da si ureknut... da l' da pošaljem baba Julku da ti skine vračke il' ćeš se sam snaći? ...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Okt 03, 2012 9:10 pm

Ma Johy honey ...ne pomaze ovde baba Julka ...treba tim strucnjaka recimo Vidovita Branka, Kleopatra , Milan Tarot , nekog isterivaca djavola i ne poznajem ...ali Buffy moze da dodje ona vampire sredjuje .....ko to zna sta sve uzgaja Shef u svojoj šupi ..... :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Okt 03, 2012 9:22 pm

uzgaja Maru... KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  3791384545

hahahaha..cigla po cigla...biće do-godine... KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  1763570027.
jelenko je tu....:)
a gde su majstori na delu? KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  162427










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPet Okt 05, 2012 2:55 pm

Okano ::
..ko to zna sta sve uzgaja Shef u svojoj šupi ..... KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  279207 KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  944472
Ništa bre...drva i motori ,et* pa vidi . Evo dovde je došao"zid plača" -sad tek počinje mukotrpno -od nadvartne grede (a sad po zamisli treba da ih ima dve -čelični L profil koji je naravno -preširok ) Pa će biti fleksovanja da se pobenavi (5 mm čelik ) dok se upasuje da se može nastaviti
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Dsc00215e
A evo i malog pogleda na moj bojler...jer "trenutno nema "tog modela grejača (a Magnohrom Kraljevo pravi ,šta bi bilo da je neki strani???? )
Srećom pa sam u istoj kući sa mamom -inače bi se podapirao *ladnom vodom .
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Dsc0x

.










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPet Okt 05, 2012 3:33 pm

Gde ti je segrt majstore ? tongue
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPet Okt 05, 2012 3:53 pm

Secret* ::
Gde ti je segrt majstore ? tongue

Nisi mu daleko,mogla si bas da pomognes...bar dodajes pivu smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPet Okt 05, 2012 3:56 pm

Astra ::
Secret* ::
Gde ti je segrt majstore ? tongue

Nisi mu daleko,mogla si bas da pomognes...bar dodajes pivu smehsmeh


Ako budem dodavala pivo ode zid iz vinkle smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPet Okt 05, 2012 3:57 pm

Sta te briga,nije tvoj zid :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPet Okt 05, 2012 4:27 pm

Samo ne smem kao one u bir festu upravu da obucem hhahaha
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPet Okt 05, 2012 8:12 pm

Danubius ::
Okano ::
..ko to zna sta sve uzgaja Shef u svojoj šupi ..... KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  279207 KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  944472
Ništa bre...drva i motori ,et* pa vidi . Evo dovde je došao"zid plača" -sad tek počinje mukotrpno -od nadvartne grede (a sad po zamisli treba da ih ima dve -čelični L profil koji je naravno -preširok ) Pa će biti fleksovanja da se pobenavi (5 mm čelik ) dok se upasuje da se može nastaviti
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Dsc00215e
A evo i malog pogleda na moj bojler...jer "trenutno nema "tog modela grejača (a Magnohrom Kraljevo pravi ,šta bi bilo da je neki strani???? )
Srećom pa sam u istoj kući sa mamom -inače bi se podapirao *ladnom vodom .
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Dsc0x

.

ide to lagano....
baš si se uvalio...:))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPet Okt 05, 2012 8:24 pm

Danubius ::
[
A evo i malog pogleda na moj bojler...jer "trenutno nema "tog modela grejača (a Magnohrom Kraljevo pravi ,šta bi bilo da je neki strani???? )
Srećom pa sam u istoj kući sa mamom -inače bi se podapirao *ladnom vodom .
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Dsc0x

.

ima grejač ovde da se nabavi...po potrebi i naprave ti po uzorku.... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPet Okt 05, 2012 8:30 pm

Sombor :Sokolai ;Elektro selenca (na prvomajskom) ElektroVidakovic (Na apatinskom kod bolnice skrenes prema Selenci) Imaju sve ako nemaju nabavice i malog crnca ako treba :)Djole elektro na buvljaku
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Okt 06, 2012 2:31 pm

Bome šefe,slabo bi ti šta zaradio kao zidar.Danima zidaš jedan zid.Pa bolan kako bi kuću ozidao?

I da...za svaki slučaj odmiči drva od zida,da ne ode mast u propast :joint:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Okt 06, 2012 7:12 pm







uuu55










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Okt 06, 2012 7:17 pm

Secret* ::
Sombor :Sokolai ;Elektro selenca (na prvomajskom) ElektroVidakovic (Na apatinskom kod bolnice skrenes prema Selenci) Imaju sve ako nemaju nabavice i malog crnca ako treba :)Djole elektro na buvljaku
Tnx...ako ne nabave ovi ,na kraju ću i morati.

bosankaa ::
Bome šefe,slabo bi ti šta zaradio kao zidar.Danima zidaš jedan zid.Pa bolan kako bi kuću ozidao?

Pa ja i nisam zidar .Nije to ,dođe gospođa iz Austrije ,pa angažuje 10 profesionalaca ,i mehanizaciju ,pa ....Mi moramo sve sami, kako znamo KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  98966
Zid plača , part III KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  604573

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  64599477










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Okt 06, 2012 7:50 pm

John Doe ::
... Danny Boy... nakon svega što si naveo ovde... konzilijum stručnjaka "Treće oko" je zaključio da si ureknut... da l' da pošaljem baba Julku da ti skine vračke il' ćeš se sam snaći? ...

rasta

Ja se javljam da prabajem, al' mora da dođeš lično tongue
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Okt 06, 2012 8:04 pm



Zidam kuću trokatnicu,
miješam malter, motam žicu,
da nam živi, živi rad. KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  900975
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Okt 06, 2012 8:08 pm

hahahahaha bosanka jesmo zlobne..obe smo okačile istu pesmu...

dany će nas KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  902410










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Okt 06, 2012 8:11 pm

Kijara-brm ::
hahahahaha bosanka jesmo zlobne..obe smo okačile istu pesmu...

dany će nas KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  902410


Aaa zar i ti?
Sorry,ne vidim ja pjesme sa YT,zeza me Mozzila :((

Ma to mu govori da treba saS pjesmom da radi. :tomato:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Okt 06, 2012 8:13 pm

bosankaa ::
Kijara-brm ::
hahahahaha bosanka jesmo zlobne..obe smo okačile istu pesmu...

dany će nas KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  902410


Aaa zar i ti?
Sorry,ne vidim ja pjesme sa YT,zeza me Mozzila :((

Ma to mu govori da treba saS pjesmom da radi. :tomato:

ja ću se sakriti iza tebe.... :zubi3:
tebe tebe KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  902410 ,,prvo ti...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Nov 10, 2012 12:48 pm

I konačno .......Zid Plača ,final cut .Još treba ošlajfati cigle na "belo" i onda je skoro kako je bilo . Koje će me sledeće sr.... zadesiti -još se ne zna ,ali neće zaobići .. KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  604573

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  66742508










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Nov 10, 2012 12:57 pm

Vrati se na datum pocetka ovih radova....u pravu je Boske,kuca bi nikla do sada.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Nov 17, 2012 5:37 pm

Napisah ja ovde onu moju nevolju sa kupatilom -da mi iz nepoznatih razloga hladna voda jedva curi na tušu i lavabou i napisah i sve što sam preduzeo ...
Ukratko ,pozvao vodoinstalatera koji je i pravio ,dijagnoza -"negde začepljeno "
Poskidali sve slavine ,očistili sve mrežice od kamenca -ama baš sve -i ništa .
Krajnja dijagnoza je bila -razbij ,pa cevi ponovo ,pa pločice ponovo ,od bojlera nadalje .
Pozovem ja i drugoga vodoinstalatera ....ponovio ceo ritual...i ista dijagnoza .
Jedina izmena -ostavi cevi spolja ,i stavi one plastične .
Danas pravio generalno čišćenje kupatila .ali baš generalno i kad sam odmakao korpu za veš -skoro na samom podu,uz ivicu kade-vidim neki ventil ???
Nisam imao pojma ,niti je imao pojma onaj koji je pravio kupatilo -ali vidim da sam ja stavio onaj niklovani prsten oko njega i vidim da je poklopac-plav .
Probam vrteti malo -kao da je odvrnut do kraja ?
Skinem poklopce ,donesem "francuza" i na silu malo provrtim na "otvaranje " i "zatvaranje" .
Pustim hladnu vodu -šiba punom brzinom !!!!!
Đubre niko nije gledao verovatno 15 godina i verovatno se uhvatila rđa ili kamenac......i zato voda nije išla .
KAKVA GLUPOST....to se vala samo meni može desiti .
A i onaj kreten je našao mesto gde da ga stavi?????
U tri života ga ne bi primetio ..niti ga je iko primetio ,niti bi se primetilo pre razbijanja svega -da nisam danas slučajno ribao sve od A do Š ,pa mi bilo baš pred nosom .
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Dsc0r










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Sub Nov 17, 2012 11:55 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Nov 17, 2012 11:38 pm

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  1320241935život ti zamalo ne sruših celu kuću ove godine...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Nov 21, 2012 5:52 pm

Nisu baš kućne havarije,ali peh za pehom jeste...

Elem...u nedelju slomim naočare...po prvi put da mi se to desi od kad ih nosim...
Odem u optiku..."Žao nam je,nemoguće je napraviti ih."
Aj kontam uzmem samo drugi okvir i ćao...Vraga!Nema šanse uklopiti moja stakla u drugi okvir,zbog oblika...pa još dok zbruse malo...ma jok...ništa od toga...Nema šta...ne gine mi kupiti nove."Koliko će me koštati to zadovoljstvo?" ...pa najjeftinija varijanta je 450€...zavisno od okvira koji izaberete.I to što su mi pokazali povoljnije okvire,ma ne bih ni džaba da mi daju...plastični ne dolaze u obzir...nije meni do toga da budem IN.A i oblik...ma ne stoji mi vala svašta.
I to bi bio prvi peh...zapravo drugi...prvi sam preskočila...
Dalje...izgubih telefon...
Odem da zaključam SIM kartu i da uzmem drugu i vraćam se onako bijesna i pitam se "Šta će još da mi se desi?"
Taman ulazim u stan i rekoh da pogledam imam li neki tel. na polici i TRASSSS ...ode moja omiljena posuda KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  900975
Aj posuda ,ali ovako bijesna pa još moram i da čistim jbt

E jedino dobro je što ne ostadoh bez fejsa,a mogla sam da se lola koja je našla fon sjetila ererere


Mislim se da li da iznesem i prvi...rekoh ne volite duge postove pa zato...
Pokušaću da skratim.
Kao što znate živim u stanu i nemam ono baš prostora tako da se garderoba i obuća smjenjuju zimsko/ljetnje i obrnuto...
Na kraju sezone izglancam sve svoje čizme i u kutije pa opet sve u dvije velike kutije.Stajalo to meni u sobi i kaže muž:"Aj da odnesemo te pakete u podrum.Vidim komšije baš sve ostavljaju dole."
I ajde...odnese on to...E sad zahladilo...rekoh odoh po čizme.Ja dole...imam šta i da vidim.Da podignem kutiju ona se raspada,a unutra sama buđ.Kako šta...znam da nije bilo vlage.
Elem kad sam bila kući,ovdje bilo veliko nevrijeme...sve podrume poplavilo.Komšije bile tu...odmah su iznijeli sve,a ja pojma nemam ni da je bilo nevrijeme,niti da je bila poplava u zgradi.
I tako ti moje čizme sve završe u smeću...Kolika šteta ne smijem ni da mislim.Nekome bi možda bilo malo,ali meni bome nije.Ni jedne čizme nisu bile ispod 130€...
Tako da...'oće me po novčaniku zadnjih dana ...dupla plata ni da "okrpi" KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  900975
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Nov 21, 2012 8:06 pm

Tebe baš krenulo bosankaa.. KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  36397:(((
jbg, gledaj šta su prioriteti,pa lagano...
biće sve ..važno je zdravlje i živa glava.znam da to nije uteha..ali kad nešto krene..uglavnom se ne završi na jednoj stvari... KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  900975










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyČet Nov 22, 2012 12:35 am

Boske duso, ako ides vec kuci za NG, a ti lijepo napravi naocale tamo:) Ja taman morala mijenjati stahla, a onda se sjetim da to mogu i tamo; umjesto 500-600 dolara, mama to obavila za $100:)

Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyČet Nov 22, 2012 10:16 pm

Da znaš kono da tako i planiram.Samo da izdrže do Nove Godine.Mada sam čula da ima navodno neki laser da se kupi...nekih 20tak evrića i da sastavlja Brille samo tako.Pa nije s goreg pokušati a?

A ne znam spomenuh li vam za fon?Elem...sinoć mamu nazove lik (ostao moj imenik u fonu pa vjerovatno htio svoju majku,pa dobio moju) i kad je skontao da je pogriješio ono kao izvinite,izvinite.
A mama odmah skuzi da je to taj neko ko je našao fon i javi mi broj.Nazove muž...po priči reklo bi se da je u pitanju Turčin...kao pa šta ako sam našao bla,bla...pa onda da nekom drugom tel ko navodno priča malo bolje Deutsch,a i taj samo govori ma nije HTC,nije HTC...
E sad...dalo bi se to i pronaći,ali obzirom da se radi o mojoj nepažnji,a možda i njihovom umijeću....a pravo da vam kažem i nije vrijedno silnog maltretiranja...nek čovjek malo izgušta...ja sam si našla mob. star ihaaa hajjj....samo me malo zvono zeza.Kad zazvoni,čitava zgrada čuje smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyČet Nov 22, 2012 10:21 pm

ma haj..važno da ti čuješ... KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  944472










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPon Dec 10, 2012 5:27 pm

Nije dosta što je sneg zaustavio saobraćaj ,ni što ga je toliko da nemamo gde više da ga bacimo ,ni što počelo lomljenje ruku i nogu ....
Najnovija stvar (koje se ne sećam da je ikada bilo ) -sneg uleti na tavane, pa se topi ,pa lepo probije plafone ,pa curi voda kroz njih .....
Još se ja čudio zetu-juče kod njih probilo niz zid u predsoblju ,kažem,zar nisi zatvorio sve "badže" (to su one rupe za ventilaciju na "kiblama" kuća )
Skoro da me zveknuo -pa nije malouman .
Dođem jutros u firmu-nema kome nije procurilo -nove kuće,stare kuće ,betonska ploča ,ili zemljani plafon-isto . Pa kuda je ušlo ,kada je predpostavka da su crepovi na mestu ,ispod krova je "opšiveno" ....kuda ???
Odem ja na tavan ,dakle....na mestima gde se krov sastaje gde su oni limeni slivnici za vodu -pola metra snega . Ušlo je -ispod toga .
Izbacio sam sigurno 20 prepunih dečijih korita (ja imam jedna vrata pa mogu tako ,drugi uglavnom spuštaju kantama ) Dakle ,neverovatno.
Jedino kod moje mame kaplje iz one "kutije" od roletne ,inače nigde .......valjda .
Ali da nisam ipak očistio -srušilo bi mi se na glavu ,da je to natopilo ("zemljani" plafon )
Kod koleginice koja ima novu kuću ,dakle i krov i betonsku ploču probilo je tačno gde su one betonske "gredice "Plafon joj izgleda kao "Partizanov" dres !
A za noćas kažu -nove padavine .










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPon Dec 10, 2012 5:34 pm

Danubius ::

Ali da nisam ipak očistio -srušilo bi mi se na glavu ,da je to natopilo ("zemljani" plafon )
Kod koleginice koja ima novu kuću ,dakle i krov i betonsku ploču probilo je tačno gde su one betonske "gredice "Plafon joj izgleda kao "Partizanov" dres !
A za noćas kažu -nove padavine .

affraid znači haos..jbt..daj malo više obrati pažnju...
sruši to kuće što ostalo..
kuća traži slugu....začepi ti dobro sve te rupe... KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  1320241935...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyNed Feb 09, 2014 4:10 pm

Danubius ::

Dešavaju li se vama ovakve stvari -da se serijski kvare aparati po kući ,ili da havarije (struja ,voda i sl ) dolaze jedna za drugom -u kratkom roku ?
O da i to pod obavezno.
Prosle nedelje usred spremanja rucka, otkaza grejac u rerni. Sutradan se slomila bravica na vratima masine za sudje. Istog dana protocnom bojleru u kuhinji otkazao grejac.
I ne samo ovog puta, obicno kad mi *crkne* jedan kucni aparat, gledam koji je sledeci.
Ovog puta sam cak imala srece.Majstor je pozvan i popravio je sva tri u istom danu. Nisam morala tri puta placati izlazak majstora zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyČet Jul 10, 2014 6:17 pm

dusicaa ::
Citat :
 Istog dana protocnom bojleru u kuhinji otkazao grejac.
Meni je to bilo dobro jutro .Grejač radi sve u 16 -a iz bojlera kaplje (tj, kapljalo je celu noć,jer sam stao ravno u vodu čim sam ušao u kupatilo )
Koleginica neki dan imala isti problem ,pa morala kupiti novi (rupa na kazanu) ,a druga kaže da su 7 puta za 4 godine koliko su u tom stanu menjali  grejač -jer je na njega curilo .
I sad ...zvati "majstora" ili ne zvati ,nego odmah kupiti novi?
Grejač nije skup ,1000 rsd -ali sam ga menjao prošlo leto,samo toliko "traje" ?
Imam ko da mi zavari ako je kazan ,ali sam to isto radio kod mame prošlo leto -pa je probio na drugom mestu za mesec dana ?
Samo mi ovo trebalo -usred leta ,kad ne možeš živeti bez tuša ,u 3lpm ,i u mesecu kad sam već imao troškove da 3 plate ne bi pokrile .  vrag










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Dec 13, 2014 9:23 am

Prvo riknuo tablet
Zaledio se ...samo vrti natpis  "android" i ništa drugo .
Ma ništa ...samo treba "resetovati softver "
Već nedelju dana niko ne ume da izvede tu "jednostavnu stvar " ?
Ok, dešava se .
Stavim veš na pranje ....okrenem programator ,a on krcne ...i sad se okreće u krug,možeš duvati u njega .
Lik koji mi ju je prodao ("uvoz iz Austrije " ,garantuje ...) nedostupan na mob .
Nisam je 5 puta uključio ,a nema ni toliko meseci da sam je kupio .
Srećni (mi) praznici-šta će biti sledeće ?










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySub Dec 13, 2014 10:13 am

..Dani,to se lako srediti da,imala sam slicno..ispala mu neka kosuljica ili tako nesto,meni je majstor to sredio za minut,namazao super lepkom,sacekao malo da se osusi ,vratio unutra i rekao da sacekam desetak minuta pre nego krenem da ponovo pere.. top88 ..drzim ti fige da je kod tebe isto..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Apr 08, 2015 6:53 am

Lakota ::
..Dani,to se lako srediti da,imala sam slicno..ispala mu neka kosuljica ili tako nesto,meni je majstor to sredio za minut,namazao super lepkom,sacekao malo da se osusi ,vratio unutra i rekao da sacekam desetak minuta pre nego krenem da ponovo pere.. top88 ..drzim ti fige da je kod tebe isto..
Nije bilo isto ,ali prilično slično .Problem jeste rešen lepljenjem odlomljenong parčenceta plastike,tj zamene istog komadićem lima , i eto -od tada pere ok(decembar 2014)
Za jednu nemačku mašinu -prilično glup "sistem" mehanike programatora .
Razlog što se javih ovde -dobro jutro ,kaplje bojler . Pogledam ,po mojoj skromnoj proceni -opet iz grejača ,tačno kaplje sa onog šrafa gde se pričvršćuje za  kazan.
Pogledam ovde -menjan u julu 2014 (ko zna koji put )
Naravno ,"original" stavljam (Magnohrom Kraljevo ) ,a i sam prodavac kaže "mala privreda" ,ko zna ko to i kako pravi .
Ono što je sigurno -ne traje ni godinu dana ,dokazano i kod mene ,i na x slučajeva .
Probaću još jednom ,pa ako se desi isto ,nema druge ,nego novi bojler (naravno,  slovenački "Gorenje" ,ali bar daju  garanciju 10 godina na prohrom "kazan" ,a grejač menjaju gratis ,ako crkne)










KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptySre Apr 08, 2015 11:51 am

O jbt .Ti havarišeš po kući,a ja po tehnologiji.Nedaj bože da se ja dočepam tvoje tehnologije. fikkk










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPon Jul 06, 2015 6:21 pm

Elem. .. dodjosmo kuci. .. i kao i uvijek prvo se hvatam ciscenja kupatila. .. ocistih sve i dodje red na tus. .. prvo sto se desilo je sto me svu okupa i isprska i ono vec ocisceno KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  686218  Neko se malo igrao pa prebacio na masazere i gornji tus KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  900975 Aj nema veze, prebacim na obicni tus. ..ide voda, ali sada iz onog "zgloba" "kugle" ili kako se vec zove . Muz pogledao...kaze "kugla" ...treba zvati majstora...I ajde de. ..docekacemo ga valjda.
Inace ta tus kabina nam pravi Probleme od kako smo je kupili  (bukvalno nam je unistila kucu i to tek sto smo renovirali) Zali Boze bacenih para. ..osim sto lijepo izgleda na njoj nista ne valja.
E masala al' sam se raspisala o tus kabini, ali sta cu kad me muci. ..
Druga stvar. .. uzimam usisivac da usisam. ..radi par minuta i promijeni zvuk. .. cacni tamo, 'vamo. ..ma jok, ne radi. ..
Nema druge. .. U auto I kupuj novi. .. Sve me strah i prici cemu. ..pitam se sta li ce trece biti KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPon Jul 06, 2015 6:24 pm

bosankaa ::
Elem. .. dodjosmo kuci. .. i kao i uvijek prvo se hvatam ciscenja kupatila. .. ocistih sve i dodje red na tus. .. prvo sto se desilo je sto me svu okupa i isprska i ono vec ocisceno KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  686218  Neko se malo igrao pa prebacio na masazere i gornji tus KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  900975 Aj nema veze, prebacim na obicni tus. ..ide voda, ali sada iz onog "zgloba" "kugle" ili kako se vec zove . Muz pogledao...kaze "kugla" ...treba zvati majstora...I ajde de. ..docekacemo ga valjda.
Inace ta tus kabina nam pravi Probleme od kako smo je kupili  (bukvalno nam je unistila kucu i to tek sto smo renovirali) Zali Boze bacenih para. ..osim sto lijepo izgleda na njoj nista ne valja.
E masala al' sam se raspisala o tus kabini, ali sta cu kad me muci. ..
Druga stvar. .. uzimam usisivac da usisam. ..radi par minuta i promijeni zvuk. .. cacni tamo, 'vamo. ..ma jok, ne radi. ..
Nema druge. .. U auto I kupuj novi. .. Sve me strah i prici cemu. ..pitam se sta li ce trece biti KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  900975

Zemo ja bi rekla da je to znak da ti više ništa ne diraš. Vrijeme je za odmor :hothot:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPon Jul 06, 2015 6:53 pm

Joj moja ti zemo kad mi djavo ne da mira... A znas koliko sam raspolozena da muz i djeca samo provire u kucu smehsmeh
Ali smiricu se ja za dan dva dok sve sredim. Za danas dosta rada. ..sad cu da se relaksiram. ..idem da farbam "astal" na terasi. ..Kad mu puknem dekupaz, ima komsije da se ibrate :rlol:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  EmptyPon Jul 06, 2015 7:00 pm

Ajd ispucaj se danas, sutra odmaraj, Isprepada bona djecu i muža, još će ko pomisliti da si baba roga a ti duša od žene !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?    KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KUĆNE HAVARIJE -obavezno x 3 ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Domaci zadatak - OBAVEZNO PROCITATI!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: KULTURA STANOVANJA-
Skoči na: