DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Žene bolje vode firme BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Žene bolje vode firme BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Žene bolje vode firme

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 12:35 pm

Kompanije na čijem se čelu nalaze ženski menadžeri bolje posluju od onih koje na vodećim pozicijama imaju muškarce, pokazali su rezultati istraživanja koje je sproveo "Credit Suisse Research" institut.

Žene bolje vode firme 140_zenakancelarija_hf

Studija je sprovedena na 2.400 kompanija. Pokazalo se da firme sa mešovitim menadžmentom posluju za četvrtinu bolje od onih koje na rukovodećim pozicijama imaju samo muškarce.
- Firme koje imaju barem jednog ženskog menadžera postižu bolje rezultate u odnose na one gde su na vrhu samo muškarci. Takođe, takve firme su zabeležile manje nestabilnosti u poslovnim ciklusima - izjavio je jedan od glavnih istraživača za "Think Progress".



Šta vi mislite o ovome? Ja zadržavam ono staro: Iza svakog uspešnog muškarca ,stoji jedna pametna žena!"
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 1:06 pm

Ja bih Milki Forcan uvek dao da vodi moju privatnu "firmu" Žene bolje vode firme 217767 ........sa neograničenim ovlašćenjima Žene bolje vode firme 57196
Ne bih imao ništa protiv da čvrsto drži "stvar" u svojim rukama . Žene bolje vode firme 98966

Žene bolje vode firme Milka-forcan-v
Žene bolje vode firme Milka-1Žene bolje vode firme V171306p0










Žene bolje vode firme 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 9:56 pm

Eto gore primjerka zasto su zene bolji menadzeri:))))) Ne misle Richardom;P
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 10:03 pm

..i znanje i srce..sve u jednoj
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 10:03 pm

Ma jok, previse su histericne, senzibilne i previse zute minute imaju. Najveci problem je konkurencija, koliko znam zensko sa zensko tesko se moze, sa muskarcima to sasvim drugacije.

Mislim reci, jedna zena moze sa 5 muskarcima raditi ali ne ona sa 5 zenskima, iskopaju oci medju sobno.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 10:05 pm

Dolinac ::
Ma jok, previse su histericne, senzibilne i previse zute minute imaju. Najveci problem je konkurencija, koliko znam zensko sa zensko tesko se moze, sa muskarcima to sasvim drugacije.

Mislim reci, jedna zena moze sa 5 muskarcima raditi ali ne ona sa 5 zenskima, iskopaju oci medju sobno.

Dol, ne staj mi na zulj,,,naljutices me;)))))))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 10:09 pm

Ma pricam iz iskustva, samo belaja ima. No mozda ima gdje funkcionira, ali kod mene ne, definitiv. Vise puta sam dozivio i vidio. 2-3 mjeseca i zamjena pa opet.

Nema veze sto je zenski rod, o tome nepricam. Oni jesu da imaju kavalifikaciju veliku itd. Ali jednu tvrtku-firmu upravljati je sasvim drugi sikimiki. :ventilator :
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 10:19 pm

Doli, sad mi ides na zivce,,,,cijeli zivot se ovdje borim sa "little boys club", nemoj slucajno da si clan!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 10:35 pm

AstrinaKomsinica ::
Doli, sad mi ides na zivce,,,,cijeli zivot se ovdje borim sa "little boys club", nemoj slucajno da si clan!

Ma nisam ja clan ni koji. Vlastito izkustvo pricao sam iz zivota moga. Sto sam vidio i prezivio :ventilator :


Znas to ti je ono kao kad kazu:" Zene voze bolje automobil nego muskarci!"


Ta cinjenica je lazna i izmisljena, koliko muskarac jedan vozi godisnje kilometara a koliko zena jedna.

Naprimjer muskarac vozi 3000 km godisnje a zena do ducana 300km Pa su gledali tko vise saubracanjih nesreca napravio, zensko ili musko. Ali nisu km gledali, pa na kraju kazali da zensko vozi bolje auto.

Sasvim absourt, tako i sa tvrkama tj. firma-e :329340:

Ali zenski rod ima potencijal, daleko od toga, samo vremena treba.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 10:38 pm

Dolinac ::



Znas to ti je ono kao kad kazu:" Zene voze bolje automobil nego muskarci!"



Hi! Name is Patrick! Danica Patrick! :joint:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 10:39 pm

p.s.
Žene bolje vode firme Danica_Patrick_2

:girlcool:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 10:41 pm

AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::



Znas to ti je ono kao kad kazu:" Zene voze bolje automobil nego muskarci!"



Hi! Name is Patrick! Danica Patrick! :joint:


Hi! Name is Mujo!
:eee54: smehsmeh :rlol: migg
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 10:43 pm

ahhahahahahahaha Doli, da te nema trebalo bi te izmislit! Obozavam te, kiss, kisss, kissssssss
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 11:02 pm

... eee, vid' teoriju...

... za posao ne smeš imat' soula...
...posao je: red, rad i disciplina...
...muškarci, vole da u posao unesu sebe i posao koji obavljaju, rade sa ljubavlju a to se kosi sa definicijom posla...
... poznato je da su žene sklonije materiji i ne biraju sredstva da dođu do nje... beskrupuloznost je svojstvenija ženama...
... u ime ljubavi, i za ljubav su ginuli i ginu muškarci, kao i za čast a to su osećanja...
... dakle, i kroz istoriju a i u sadašnjosti, muškarci su za ljubav ginuli a žene za lovu dizale noge...
....džaba muškarčeva ljubav i tvrda kita ako u buđelaru nema šolda...
... dolazimo do surove istine da samo bezdušni ljudi mogu voditi uspešan posao... ljudi sa dušom imaju manje uspeha nego oni bez SOULA... dakleM, više nije teorija, nego činjenica da su žene bezdušne kučke, tj, bezdušnije su od muškaraca...

... arbeit macht frei...

(ponavljao sam se u ovome, okretao i preokretao ali mislim da sam za veliku kintu i puno ljubavi prema mojoj malenkosti prodao ovu priču)


... đe ste pičke, ide Zdravko Čolić...



rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 11:17 pm

AstrinaKomsinica ::
Eto gore primjerka zasto su zene bolji menadzeri:))))) Ne misle Richardom;P
O ne ,nikako...ali što onda postoji izraz "vaginalna manipulacija" ?
Ili što za x "uspešnih žena" kažu -"e pa sve to je postigla preko kreveta" ?
Nešto ne čuh da za nekoga muškarca kažu -sve je postigao q...em, zar ne ? Žene bolje vode firme 146176976










Žene bolje vode firme 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 11:22 pm

Danubius ::
AstrinaKomsinica ::
Eto gore primjerka zasto su zene bolji menadzeri:))))) Ne misle Richardom;P
O ne ,nikako...ali što onda postoji izraz "vaginalna manipulacija" ?
Ili što za x "uspešnih žena" kažu -"e pa sve to je postigla preko kreveta" ?
Nešto ne čuh da za nekoga muškarca kažu -sve je postigao q...em, zar ne ? Žene bolje vode firme 146176976

Duso moja, sposbna zena nema potrebe da ista preko kreveta postize:) A ako vaginalno manipulira, pa moze joj se, ima koga hahahahaha Ali nikad, bas nikad ne razmislja striktno vaginom, docim, dobar procenat muskaraca nekako ne uspije da usmjeri misli dalje od dick-a:)
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme EmptyUto Avg 07, 2012 11:32 pm

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Žene bolje vode firme Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene bolje vode firme   Žene bolje vode firme Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Žene bolje vode firme
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DA LI STE MENJALI FIRME ?
» Ko bolje nosi........"ovo "????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: POSAO /KARIJERA-
Skoči na: