DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kres šema BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kres šema BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kres šema

Ići dole 
+11
Sibila_
Astra
Kijara-brm
tok tuk tok
sonia
debilko
REVELIN
doctorr67
Danubius
slatkicass
Silvy
15 posters
AutorPoruka
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Kres šema   Kres šema EmptyPon Sep 08, 2008 2:31 pm

Priznajete li sebi i drugima da ste u nekoj kres shemi,ili je to varijanta "vidjamo se povremeno"? Da li vas je stid pred sobom da kazete da ste nekome kres shema,da se sluzite svojim telom radi uzitka i da tu nema emocija,samo animalni poriv? Mozete li u ogledalu sebi reci "vidjam se s njim/njom samo da bi se kresnuli,boli me uvo za ostalo".Ili se lazete,kao ko zna sta sve moze da ispadne od ovoga...Kako se osecate posle takvog sexa? Kad se kresnete,obucete i nastavite dalje svojim zivotima,bilo je lepo,napunile se baterije,idemo dalje... Da li vas stvarno boli uvo ili...? Da li je to stil zivota mnogih od nas? Ukrasti lep trenutak,iziveti ga i ici dalje?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyPon Sep 08, 2008 2:42 pm

Sve to zavisi od situacije,ja ne bih nikd zavrsila s nekim tako da nema bas nikakvih emocija i privlacnosti,ali bila sam u periodu poslije razvoda da sam zeljela sex ali ne i vezu,jer sam imala malu djecu.
E sad,bilo mi je divno jer je momak bio mnogo mladji,sam ga je Mestrovic klesao,godilo mi je,ali nista vise vec cisti sex,kad pozelim,okrenem telefon i nadjemo se,obavimo sto smo naumili i svak na svoju stranu.
Kad je doslo do toga da je zelio vezu,da je postajao ljubomoran prekinula sam i tu shemu,jer sam krenula s tim da ne moze da bude nista vise izmedju nas i trebao se drzati toga,tek kad je spomenuo i da razmislja o vjencanju,skroz me odbio i nisam ga vise htjela zvati.
Jednostavno,treba znati sta zelis od nekoga i onda nije problem.

ne vidim da sam zbog toga bila manje moralna
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyPon Sep 08, 2008 2:45 pm

Silvy ::
Priznajete li sebi i drugima da ste u nekoj kres shemi,ili je to varijanta "vidjamo se povremeno"? Da li vas je stid pred sobom da kazete da ste nekome kres shema,da se sluzite svojim telom radi uzitka i da tu nema emocija,samo animalni poriv? Mozete li u ogledalu sebi reci "vidjam se s njim/njom samo da bi se kresnuli,boli me uvo za ostalo".Ili se lazete,kao ko zna sta sve moze da ispadne od ovoga...Kako se osecate posle takvog sexa? Kad se kresnete,obucete i nastavite dalje svojim zivotima,bilo je lepo,napunile se baterije,idemo dalje... Da li vas stvarno boli uvo ili...? Da li je to stil zivota mnogih od nas? Ukrasti lep trenutak,iziveti ga i ici dalje?

Čekam tvoje viđenje te šeme!! ;) :izvini :441684:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyPon Sep 08, 2008 9:41 pm

Ovako-mislim da će ova tema proći kao i "virtuelna ljubavnica -ljubavnik" ali, hajde .Nimalo mi se ne dopada taj naziv (teme) -ali priznajem da i nema drugi. Da , itekako sam više puta bio u kres -šemi Dok sam svirao , svejedno da li smo bili samo tu noć ili duže u tom gradu , naravno da je bilo ljubaznih dama koje su pokazivale naklonost - pa neću valjda odbiti,da se sramotim ? :P To bi bilo to-obavi se sta se ima i kako može-i dovidjenja, cirkus vise nije u vašem gradu. Bilo je i to,da je na kraju, kada se rezimiralo , od "veze" ispala kres šema .Pričam o mojim klasićnim vezama od mesec-dva. Jednom jesam bio baš u čistoj kres-šemi, jer je gospodja radila na nezgodnom mestu-bila je službenica kod mog starog, tako da se svodilo na -auto staje-auto odlazi- akcija -ponovi kadar -auto se vraća . Ja sam bio klinac, a dami je verovatno tako i odgovaralo. Verovatno neke stvari dodju vremenom , ali mislim da danas ne bih mogao tako.Zaista nema svrhe "lupati recke" , sta se time dokazuje ? Samo se hrani sujeta , ništa drugo...Ma kako ovo bilo u kontradiktornosti sa onim sto pise gore-nema sexa bez privlačnosti, automatski ni bez emocija .Što su dublje , to je bolji.Jednostavno....Dakle, nisam svetac, i ne osudjujem one koji to rade, ali mislim da više to ne bih mogao...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyPon Sep 08, 2008 9:42 pm

slatkicass ::
Silvy ::
Priznajete li sebi i drugima da ste u nekoj kres shemi,ili je to varijanta "vidjamo se povremeno"? Da li vas je stid pred sobom da kazete da ste nekome kres shema,da se sluzite svojim telom radi uzitka i da tu nema emocija,samo animalni poriv? Mozete li u ogledalu sebi reci "vidjam se s njim/njom samo da bi se kresnuli,boli me uvo za ostalo".Ili se lazete,kao ko zna sta sve moze da ispadne od ovoga...Kako se osecate posle takvog sexa? Kad se kresnete,obucete i nastavite dalje svojim zivotima,bilo je lepo,napunile se baterije,idemo dalje... Da li vas stvarno boli uvo ili...? Da li je to stil zivota mnogih od nas? Ukrasti lep trenutak,iziveti ga i ici dalje?

Čekam tvoje viđenje te šeme!! ;) :izvini :441684:
A ja čekam tvoje ! Ko drugome jamu..... Kres šema 98966 Kres šema 98966 Kres šema 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyPon Sep 08, 2008 9:50 pm

pr..... - kikiriki malo će popričekaŠššš~ beljenje


Šalim se. Ja nikada nisam bila u takvoj šemi niti sam bila u prilici da ostvarim kresanje na brzinu, ali, sada s ovom zrelom ''pameću'' NE osuđujum tu vrstu provoda. Lično ne bih mogla, ali nemam ništa protiv onih koji mogu , jer ..........život je kratak, treba se sećati nečega u starosti....(ja ću da slušam tada...) Ko zna u kakvim je moj muž šemama upadao svih ovih godina, valjda će mi pričati nekada.... ;)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyPon Sep 08, 2008 9:54 pm

Nema sexa bez emocija,tacno,ali ne mora odmah da znaci vezu,ako si u razdoblju da ti ne treba veza,kao sto je bio moj slucaj.I da se sad razvedem(ne daj Boze) mislim da bi radije bila u kres vezi nego da okacim nekog srceparajuceg majmuna oko vrata.Nije to skupljanje plusica,meni to znaci cisto biolosku potrebu sa osobom koja mi nije dovoljno dobra da bude par ali je mozda predobra da bi g propustila a treba mi.Ok,i to ide s godinama,ali ne vidim nista lose u tome,a recimo,zena i nece bas davati na sva zvona da bi se upisao plusic,mozda muskarci da.

Napomena:
kad se kresem,ne znaci da ne volim ili ceznem ili zudim,ali u takvoj vezi ne razmisljam o buducnosti,znam da je osudjena na propast jednom-bar tako ja dozivljavam ovu temu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyUto Sep 09, 2008 10:54 am

koliko vidim offde su swi za kress varijantu, a to "ali" sad nije bitno-vazno je da nema
"nedodirljivih", mada obicno swuda se neko predstavlja kao "izrichit"










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyUto Sep 09, 2008 11:28 am

kres šema-bez čestih poziva i slanja sms,samo kada treba da se "odradi".Učesnici - da ih tako nazovem, su u nekoj vezi i zato ta kres šema nema tendenciju da preraste u vezu.Ne pričamo ni o kakvim emocijama, o upoznavanju jedno drugo, nema izlazaka, šetnje, niti bilo kakva priča o budućnosti.To je uglavnom vidjanje na po dva sata i jedino što ih spaja je dobar sex.Nije reč ni o sexu sa nekim, koga polako upoznajemo, znači čisto dodjoh, videh,odradih i odoh.

Nikada nisam bila u takvoj šemi, ne verujem ni da ću...Ne mogu imati sex sa nekim bez ikakvih emocija, koga nisam bar malo upoznala.Kada sam se razvela 11,5 meseci nisam bila ni sa kim, ne zbog toga što sam patila, već što su em svi gledali kao "sexulani objekat" ili sam bar ja tako to videla.Nisam bila spremna za nova upoznavanja, davanja sebe-uključujući emocije...u potpunosti sam se predala mom petomesečnom sinu i nakakve me kres šeme nisu zanimale.
Sresti nekoga, otići u krevet i krenuti dalje kao da ništa nije bilo, možda nikada više ne čujete i ne vidite tu osobu je za mene neshvatljivo.(Primer mog muža:Pripit, prilazi mu cura sa pitanjem "hoćemo li se kresnuti?"...on naravno nije odbio, posao je završen..."hoćeš li se javiti"..."naravno da hoću"...i nikada se više čuli nisu, niti videli.Kakavo je to uživanje moglo biti?Da, zaboravila sam, kada su otišli u sobu rekla mu je "nemoj se iznenaditi, ja sam sigurno dlakavija od tebe"- tako da ni njemu nije ostalo u lepom sećenju.
Ja nisam pristalica toga, nemam protiv nikoga ko jeste, svako ima svoje razloge za sve što radi
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyUto Sep 09, 2008 12:06 pm

Normalno da to ne dolazi u obzir sa nekim ko ti se ne svidja,ko ti nije ni malo drag,ali ja te seme gledam iskljucivo iz aspekta....pa i da se rodi ljubav....nema sanse da opstane.
Ja sam u toj semi bila sa tipom 9 godina mladjim i s toga si nisam dozvolila da ulazimo dublje u vezu jer se nikd ne bi vezala za toliko mladjeg muskarca.....znaci sve je postojalo osim osnove za vezu,po meni je to ta kres shema,nazovem te,nazoves me,nema javnih izlazaka,cisti sex,
Kad sam primjetila da se radja prava ljubav,raskinula sam tu shemu,nisam bila spremna na ljubav upravo zbog male djece i skorog razvoda,ali sto da se odreknem dobrog sexa sa jos boljim tipom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Sep 10, 2008 11:18 am

Astra ::
Normalno da to ne dolazi u obzir sa nekim ko ti se ne svidja,ko ti nije ni malo drag,ali ja te seme gledam iskljucivo iz aspekta....pa i da se rodi ljubav....nema sanse da opstane.
Ja sam u toj semi bila sa tipom 9 godina mladjim i s toga si nisam dozvolila da ulazimo dublje u vezu jer se nikd ne bi vezala za toliko mladjeg muskarca.....znaci sve je postojalo osim osnove za vezu,po meni je to ta kres shema,nazovem te,nazoves me,nema javnih izlazaka,cisti sex,
Kad sam primjetila da se radja prava ljubav,raskinula sam tu shemu,nisam bila spremna na ljubav upravo zbog male djece i skorog razvoda,ali sto da se odreknem dobrog sexa sa jos boljim tipom.

tako je... aplauseee
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyNed Avg 29, 2010 12:55 am

Ovo je sve uobičajenije u današnjem svetu . Razlozi koji se navode su razni -od nedostatka vremena do želje da se zadrži neka "sloboda " Ne znam da li toga ima kod nas , ali u inostranstvu postoje lokali gde zalaze "samci "oba pola iskljucivo sa tom namerom .Jedini dijalog koji se vodi je "kod tebe ili kod mene " ? Na netu ima milion sajtova koji bi se hladno mogli bas tako zvati "Kres šema " No opet ...ako se ne ide u preduboku filozofiju , mozda nije tesko ni razumeti ? Ako neka glupača(glupak ) imaju sjajno telo , odišu erotikom ....da li se onda "oprašta " ? Pa , ne baš uvek...istine radi .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyNed Avg 29, 2010 12:59 am

Kres šema bez emocija ne dolazi u obzir...Na što to liči?Čemu to vodi?Treba imati želudac za to.Svaka čast ko može..
Džaba vanjska lepota,kad nema emocija.. cherry










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
REVELIN

REVELIN


Location : nedostižna
Humor : osmehom razbijam.... valove
Datum upisa : 27.08.2010

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyNed Avg 29, 2010 1:12 am

Za kres šemu imaju *kraljice* noći....ili bolje reći trotoara,
pa ko voli ,nek izvoli.
Sve što je vezano za seks bez emocija je prostituisanje,
duhovno i telesno....možda je stav preoštar,ali ja to tako vidim.
Nazad na vrh Ići dole
http://sestreposrcu.serbianforum.info/portal.htm
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyNed Avg 29, 2010 12:26 pm

Iris ::
Za kres šemu imaju *kraljice* noći....ili bolje reći trotoara,
pa ko voli ,nek izvoli.
Sve što je vezano za seks bez emocija je prostituisanje,
duhovno i telesno....možda je stav preoštar,ali ja to tako vidim.


Upravo to.. Drvo na drvo..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyNed Avg 29, 2010 1:17 pm

Ej,sada će te reći da sam neki ženski petko,ali i ja se slažem.Sex bez emocija je drvo na drvo.
Ali zato može biti jako zabavno ispitivati neke novine i slično.Malo se vežbati za vreme,kad naiđe prava osoba.Ma nisam nikako za kres kombinacije osim tako nekih petinga i orala,onako reda radi,tek da bude zanimljiviji prijateljski susret.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptyNed Avg 29, 2010 11:13 pm

debilko ::
Ej,sada će te reći da sam neki ženski petko,ali i ja se slažem.Sex bez emocija je drvo na drvo.
Ali zato može biti jako zabavno ispitivati neke novine i slično.Malo se vežbati za vreme,kad naiđe prava osoba.Ma nisam nikako za kres kombinacije osim tako nekih petinga i orala,onako reda radi,tek da bude zanimljiviji prijateljski susret.

Pa valda ako već naiđe prava osoba,onda se rađaju i emocije... cherry


Uf,uf prijateljskog susreta.Al ga zaj...
:eee:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 8:59 pm

Danubius ::
...Dakle, nisam svetac, i ne osudjujem one koji to rade, ali mislim da više to ne bih mogao...
Godine zubbb










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 9:35 pm

Kijara-brm ::
Iris ::
Za kres šemu imaju *kraljice* noći....ili bolje reći trotoara,
pa ko voli ,nek izvoli.
Sve što je vezano za seks bez emocija je prostituisanje,
duhovno i telesno....možda je stav preoštar,ali ja to tako vidim.

Upravo to.. Drvo na drvo..
i drveće ima dušu...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 9:43 pm

tok tuk tok ::
Kijara-brm ::
Iris ::
Za kres šemu imaju *kraljice* noći....ili bolje reći trotoara,
pa ko voli ,nek izvoli.
Sve što je vezano za seks bez emocija je prostituisanje,
duhovno i telesno....možda je stav preoštar,ali ja to tako vidim.
Upravo to.. Drvo na drvo..
i drveće ima dušu...
opiši nam je umetniče...:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 10:53 pm

sonia ::
Danubius ::
...Dakle, nisam svetac, i ne osudjujem one koji to rade, ali mislim da više to ne bih mogao...
Godine zubbb

hihihihihihihihihih Ma mislio Robin da ce taslacit do 60te hahahahahahahahahahahahahhahahahahaha Prc smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 10:54 pm

Pa hoce,samo da nadje neku koja nije za kres semu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 10:57 pm

Astra ::
Pa hoce,samo da nadje neku koja nije za kres semu.
A sad je na redu "ona" ljubav?! hahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 10:59 pm

E jeste kvarne... vas dve!! rasta 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:01 pm

Sibila_ ::
E jeste kvarne... vas dve!! rasta 
Nije bona Astra bila dok se ja nisam rodila hahahahahahhahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:01 pm

Ne stidim se nikad kres sema... samo naravno, ne idem okolo i pricam o tome... smehsmeh 
Al nije mi ni problem da nekome kazem da sam u nekoj takvoj kombinaciji.

Da se stidim pred sobom zbog udovoljavanja svojim porivima?! :rlol:  Nikad...
Kod mene nema laznog morala...Ako mi se nesto radi,ima to da radim...A kad nesto radim
to znaci da sam ok sa tim...

Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:02 pm

Bokssha ::
Ako mi se nesto radi,ima to da radim...A kad nesto radim
 to znaci da sam ok sa tim...  
 
 
Ajde da krečimo stan..prazan je.....smehsmeh lu6777 lol! ziveli1 rukuju se 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:04 pm


Ha-ha... :pušač:  fizikalisanje me ne zanima :rlol:  to mi se nikad ne radi...

Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:04 pm

Bokssha ::
 Ne stidim se nikad kres sema... samo naravno, ne idem okolo i pricam o tome...  smehsmeh 
 Al nije mi ni problem da nekome kazem da sam u nekoj takvoj kombinaciji.

Da se stidim pred sobom zbog udovoljavanja svojim porivima?! :rlol:  Nikad...
Kod mene nema laznog morala...Ako mi se nesto radi,ima to da radim...A kad nesto radim
 to znaci da sam ok sa tim...  
 
 
A ceri draga! Sad kad svetice skoce! hahahahahahahhahahahahahahah

Aferim mila, znas sto zelis, i ne bojis se to uzeti:) I to nema veze sa kres semom;) Kiss, kiss
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:06 pm


Ma,nek skacu kol'ko oce... :zubi3:  mislim da i vecina onih koji tvrde suprotno
to samo rade zbog drugih ljudi...
Znas ono "...ispod Mire..." wsmile 



Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:06 pm

@Boksshe upade i ti u Kres Semu...smehsmeh Mislim "Temu"...:329340:
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:07 pm

Bokssha ::

 Ha-ha...   :pušač:  fizikalisanje me ne zanima :rlol:  to mi se nikad ne radi...  

         
svaki Kress jeste fizikalija..i troše se kalorije...a tu nam je blizu Pizzerija za dopunu....:329340: trtrr trtrr trtrr :mahhh: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:08 pm

Gothic ::
@Boksshe upade i ti u Kres Semu...smehsmeh Mislim "Temu"...:329340:
top88 

A kad ne bi upala bilo bi cudno... lu6777 
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:09 pm

Bokssha ::

 Ma,nek skacu kol'ko oce...  :zubi3:   mislim da i vecina onih koji tvrde suprotno
 to samo rade zbog drugih ljudi...  
Znas ono "...ispod Mire..."   wsmile   

 

Jasta radi:) Valja cuvat "moral" hihihihihihihihihih

Nista lose nema u takvoj semici, ventil masala i to dobar, a nema obaveza:)))))) Kus bolje?!
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:09 pm

Bokssha ::


 A kad ne bi upala bilo bi cudno...  lu6777 
pa onda da krečimo ili ne?55555  nesvest trtrr trtrr trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:12 pm

AstrinaKomsinica ::
Bokssha ::

 Ma,nek skacu kol'ko oce...  :zubi3:   mislim da i vecina onih koji tvrde suprotno
 to samo rade zbog drugih ljudi...  
Znas ono "...ispod Mire..."   wsmile   

 

Jasta radi:) Valja cuvat "moral" hihihihihihihihihih

Nista lose nema u takvoj semici, ventil masala i to dobar, a nema obaveza:)))))) Kus bolje?!
Upravo tako...  :trava :  Nema nerviranja,nema obaveza...

montoya ::
Bokssha ::


 A kad ne bi upala bilo bi cudno...  lu6777 
pa onda da krečimo ili ne?55555  nesvest trtrr trtrr trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: 
     Pa,ajde kad si navalio...  oce biti neko meze,i nesto da se popije?
 Ne mogu ja na prazan stomak...  :ooo77:
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:14 pm

Bokssha ::
 Pa,ajde kad si navalio...  oce biti neko meze,i nesto da se popije?
 Ne mogu ja na prazan stomak...  :ooo77:
hm..oćeš prvo da punimo stomak....msm u formi sam ko "momak" ili prvo da "radimo" pa posle da se sladimo? trtrr fsrt zlz spite lol! 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:16 pm

montoya ::

hm..oćeš prvo da punimo stomak....msm u formi sam ko "momak" ili prvo da "radimo" pa posle da se sladimo? trtrr fsrt zlz spite lol! 
Prvo da se pojede i popije,pa onda da se radi... tako rade normalni ljudi...
I onda opet... ice i pice,pa se opet malo i radi, i tako sve do mraka...
A ponekad se nista ni ne uradi... :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:18 pm

Bokssha ::

 A ponekad se nista ni ne uradi...  :rlol:
mani me takve frakcije  sam sam čojek od aqcije...:))))

Idemo prvo da se sladimo, pa se zatim na 2 kotača ladimo...da ti želja mine
a lako će montoya osmeh sa lica da ti skine...smehsmeh smehsmeh smehsmeh :mahhh: :329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:18 pm

Hoce'l moc Murat izdurat?! 55555 smehsmeh jakog 
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:21 pm

Bokssha ::
montoya ::

hm..oćeš prvo da punimo stomak....msm u formi sam ko "momak" ili prvo da "radimo" pa posle da se sladimo? trtrr fsrt zlz spite lol! 
Prvo da se pojede i popije,pa onda da se radi...  tako rade normalni ljudi...
I onda opet... ice i pice,pa se opet malo i radi, i tako sve do mraka...
 A ponekad se nista ni ne uradi...  :rlol:
Da li ce montoya moci sve to da izdrzi ili ce da trazi pomoc prijatelja...smehsmeh :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:21 pm

AstrinaKomsinica ::
Hoce'l moc Murat izdurat?! 55555 smehsmeh jakog 
nisam Murat....ali sam kurat..prema tome guzu uza zid da ti neoslabi vid..smehsmeh 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:22 pm

Gothic ::

Da li ce montoya moci sve to da izdrzi ili ce da trazi pomoc prijatelja...smehsmeh :rlol: :rlol:
Prijatelji služe da odvedu dotičnoj prijateljicu...da joj pokaže grad...:329340: 99i zlz 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:25 pm

montoya ::
AstrinaKomsinica ::
Hoce'l moc Murat izdurat?! 55555 smehsmeh jakog 
nisam Murat....ali  sam kurat..prema tome guzu uza zid da ti neoslabi  vid..smehsmeh 
hahahahahahahahahahahahahahahhahaha Pali skype da vidim! hahahahahahahahhahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:25 pm

Pa,ako ne moze,lako cemo ga zameniti... cherry 
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema EmptySre Okt 09, 2013 11:26 pm

Bokssha ::
  Pa,ako ne moze,lako cemo ga zameniti...  cherry 
misliš na valjak ili četku?...smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :329340: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kres šema Empty
PočaljiNaslov: Re: Kres šema   Kres šema Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kres šema
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: