DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyUto Nov 27, 2012 9:10 am

First topic message reminder :

Poznato je da se na Facebooku mogu pročitati takve budalaštine ,da vam pamet stane .Pa hajde da ovde sakupimo neke od tih bisera -komentare,statuse,sulude lajkove,  slike .....evo ,ovo za početak .
Teško i nadmašiti FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 944472

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 44785-4cc3c0a824808c69db989ba877bead90

Poslednji put izmenio Danubius dana Ned Maj 17, 2015 11:14 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyČet Maj 24, 2018 3:39 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 33216283_1920714577973456_2019332690154618880_n
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptySub Jun 16, 2018 5:17 pm

Mameće grupe su nepresušni izvor bisera ... da ne kažem idiotluka. Neke anonimno neke pod punim imenom i prezimenom

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 Sssao810

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPet Jun 29, 2018 11:53 am

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 36444132_10216269648514481_2556586889331081216_n
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPon Jul 30, 2018 9:05 am

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 37927858_1768503393199418_5333859768245157888_n
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPon Jul 30, 2018 9:05 am

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 37927858_1768503393199418_5333859768245157888_n
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPon Jul 30, 2018 9:31 am

Danubius ::

Ovo je post iz takozvane mameće grupe. Na žalost ozbiljno pitanje je. Te takozvane mameće grupe su leglo antuvakcinalne histerije, olajavanja zvanične medicine, nagovaranja trudnica i mladih mama da decu i sebe leče belim lukom i sličnim.

Odeljenje za visoko tehnološki kriminal, BIA i Centar za socijalni rad bi trebalo da se pozabave ovim grupama dok ne naprave novu epidemiju neke zarazne bolesti kao što je zimus bila ona s morbilama. Čiji je epilog bio preko 5000 zaraženih i 15 mrtvih. Broj onih koji će imati trajne posledive ili komplikacije kasnije se ne zna.

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptySub Avg 04, 2018 1:19 am

Dame i gospodo ... glupača meseca Avgustusa i elaborat o HOMO GENU ... Nadamo se da je ipak trol jer nešto ovako glupo nema šanse da može istovremeno da diše i kucka po fejsu.

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 38391810

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyČet Okt 18, 2018 9:38 pm

Ovo se razmnožilo ... će se razmnožiti ... razmnožava se. Ima pravo glasa ... i da odgaja dete

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 44319710

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyČet Okt 18, 2018 10:37 pm

Ma garant je ona od proslog ljeta,rodices odmah bebu od godine i po,boze zdravlja i sa zubima da ne moras i tu fazu prolazit.

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyČet Okt 18, 2018 11:47 pm

E majko mila sto sam se sad ismejala na ova dva zadnja ! smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Pa boktejebo! Sta je bre ovo ? Zaista pocinjem da sum(lj)njam u to da je ovo delo nekog vanzemaljskog projekta isisavanje mozga ljudima na palneti. Jer da nije to u pitanju 80% zemaljske kugle treba spaliti !
Sto vise pristupa imamo znanju to vise ljudi se zaglupi. Prosto ne mogu da poverujem da ovakvi poseduju tastauru i pristup internetu uz to da ponosno promovisu nedostatak mozga ...
pacov
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPet Nov 16, 2018 2:10 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 Dshavd10
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPet Nov 16, 2018 10:27 pm

Okano ::
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 Dshavd10

Ovo je trol koji ismeva mameće grupe (oslovljavanje sa ženice majke kraljice) i budalaštine koje pitaju po tim grupama. Inače je prerađen onaj fazon koji dogura bure urina u laboratoriju jer su mu rekli da donese ZA šest meseci na kontrolu.

Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPet Nov 16, 2018 10:33 pm

Mozda je trol , ali veruj mi Zox videla sam i gluplja pitanja od ovog , zapanjim se i onda silni saveti ispod sve pametnije od pametnijeg , pogotovo kad bebi se ospe guza pa "pametne mame" slikaju i kace sliku sa " sta da radim" ahahah onda slede komentari da maze od belog luka pa sve do kostane srzi jednoroga .... a niko da kaze da menja cesce pelenu ili da poseti lekara .... prosto sam iskljucila pracenje tih grupa jer se nanerviram pa im napisem svasta onda mene admini opominjinju da ce me banovati smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh ustedim im trud , banujem se sama
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPet Nov 16, 2018 10:39 pm

Okano ::
Mozda je trol , ali veruj mi Zox videla sam i gluplja pitanja od ovog , zapanjim se i onda silni saveti ispod sve pametnije od pametnijeg , pogotovo kad bebi se ospe guza pa "pametne mame" slikaju i kace sliku sa " sta da radim" ahahah onda slede komentari da maze od belog luka pa sve do kostane srzi jednoroga .... a niko da kaze da menja cesce pelenu ili da poseti lekara .... prosto sam iskljucila pracenje tih grupa jer se nanerviram pa im napisem svasta onda mene admini opominjinju da ce me banovati smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh ustedim im trud , banujem se sama

Oki moja ako iko zna šta čine mameće grupe ja sam to. Boreći se protiv avaksa i šarlatana uopšte nagledala sam se i načitala toliko toga da mi je za dva života mnogo. Preventivno su me banovali u skoro svim "prirodnjačkim" grupama. Što se u društvu u kojem sam smatra kao neka vrsta pohvale.

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPet Dec 07, 2018 11:26 pm

Ako ovih dana primetite na svojim računima pare kojima ne znate poreklo od gospoDŽe su. DIJASPORA STOP! SAMO DINARI!

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 47576310

P.S. Im i za otplatu kredita. Ako nekom treba nači ču uputstvo. Samo slediš uputstvo (zamisliš da kredita nema) i kredit otplaćen tj nema ga.

Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyNed Dec 09, 2018 7:02 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 46161611
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPon Dec 10, 2018 8:30 am

Tako je ! Na FB ,pa da ceo svet (i pokojna majka ) vide  FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 363104

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 47504634_2188206361246028_5336002557493903360_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fiev1-1
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptySre Dec 26, 2018 10:14 pm

Ako u mamećoj grupi kažu da ne može onda će promenuti ime u Georgina i ostati večno trudna

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 49178010

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyNed Dec 30, 2018 3:59 pm

Jedan sasvim običan dan u ženskoj (čitaj: kokoda) grupi ..

🤷‍♀️ Žena Pitalica
Drage mame, dali neko zna gde ima da se kupi odelce za psa?
........................................

👩‍🎓 Dežurni Lektor
▪️*da li

💃 Uvređena JošNemama
▪️ Ja znam ali nisam Mama pa neću da odgovorim

👩‍🎓 Dežurni Lektor
▪️reč mama je imenica i piše se malim slovom

👀 Zgrožena Gospođa
▪️ Juuu, bolje detetu da ste džemper kupili a ne keru!

🐬 Preljubiteljka Životinja
▪️ Nije ker nego pas! Kakve veze ima što hoće psu da kupi nešto?

👨‍👩‍👧‍👦 Blaga Homofobirčarka
▪️ Pa nije rekla da joj je pas peder pa da se toliko zgrožavate...

👩‍🎓 Dežurni lektor
▪️*zgražavate

🌈 LGBT Defenderka
▪️A šta vi imate protiv gej populacije?!? Zašto pas ne bi mogao biti gej, ha?!

👀 Zgrožena Gospođa
▪️Pa vi gospođice zaista niste normalni! Ker pa peder?! Iiijuuuu svašta...

🐬 Preljubiteljka Životinja
▪️PAS Gospođo!

👀 Zgrožena Gospođa
▪️Ma kome ti da je pas balavice jedna ne vaspitana!

👩‍🎓 Dežurni lektor
▪️*nevaspitana

🙅‍♀️ Žena Mirotvorac
▪️Bože sačuvaj kakvi odgovori! Ako ne možete pomoći ženi preskočite post!

🌈 LGBT Defenderka
▪️Zašto životinja ne bi mogla biti gej?!

✝️ Vrlo Pobožna
▪️Đavli te odneli, kakav ker peder te spopao?!
Bolje u manastir da odeš...

🤸‍♀️ Pala Sneba
▪️Koga je spopao peder? Gde??? Kuda ide ovaj svet...

................................................................................
Žena Pitalica je isključila komentarisanje ove objave
..................................................................

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyČet Jan 03, 2019 1:30 pm

Da budemo precizni. Ne zaglupljuje fejs, gugl i ostale đakonije na mreži, zaglupljuje verovanje u sve i svašta, bežanje sa časova, "stručnjake", mir u svetu itd... zubic
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyČet Jan 03, 2019 1:31 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 49338610
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyČet Jan 03, 2019 1:37 pm

Fabricio Bambola dobiJo hEkersku konkurenciju. Kad pomisliš da si već sva upozorenja, blagoslove i "samo jednom u 836 godina novčanik pun para" dobio, odnegde iskoči tetka, prija ili kuma koja je tek otkrila sve to. I bupne ti poruku za vreme trajanja reklama tokom omiljenog joj rijalitija. Tako negde kad si tek zaspao a kao za inat nisi isključio WI FI na fonu.

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 Downlo17

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPet Jan 11, 2019 1:45 pm

Danas prijateljica koa je u Slovačkoj čestita unuci rođendan. Sve fino i krasno. Lajkovi čestitke, Srceta i poljupci. I onda jedna napiše citiram

- Srećan ti unukin rođendan.
Umro Rade L. iz Belog

Pa jebem mu majku jel pod detetovom slikom i rođendanskim čestitkama moraš to. Nemaš inbox da joj javiš ko je otišo Bogu na istinu? Kad mislim da sam sve idiotluke videla nađe se neko da me iznenadi.

Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPet Jan 11, 2019 10:11 pm

pacov pacov pacov
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 EmptyPet Feb 01, 2019 10:54 pm

Iskoristiću zapažanje Peđe Cybera ,koji  je daleko "aktivniji " na FB .
Elem ,FB objavi sliku sa natpisom "Hram Sv.Save ,Beograd" i nepojmljivo veliki broj beograđana odmah lajkuje sliku.
 A radi se o slici Hrama Sv.Pavla -u Sofiji ? 

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 51630103_2300030363611088_5490609822392909824_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fiev1-1

I šta onda zaključiti -sem da se radi o ogromnom broju SNS botova ,i "građana Srbije" koji ni ne pogledaju, a a kamoli razmisle ? jbt
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka
Nazad na vrh 
Strana 14 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: