DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka

Ići dole 
+20
bosankaa
Diplomirani Duduk
sunrise
Danubius
ZoxZoja
sonia
Astra
Sibila_
MadamX
brdjanin
dusicaa
Marea
zoran1970
AstrinaKomsinica
Okano
Lakota
pesma
Ladyintheblack
podbarac
Kijara-brm
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyUto Nov 27, 2012 9:10 am

First topic message reminder :

Poznato je da se na Facebooku mogu pročitati takve budalaštine ,da vam pamet stane .Pa hajde da ovde sakupimo neke od tih bisera -komentare,statuse,sulude lajkove,  slike .....evo ,ovo za početak .
Teško i nadmašiti FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 944472

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 44785-4cc3c0a824808c69db989ba877bead90










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Ned Maj 17, 2015 11:14 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySub Avg 02, 2014 1:32 am

A ono je vodeci kramp hahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPon Avg 04, 2014 9:20 am

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Sms-dana-plavusa-i-sifra-za-fejs
Pa laka joj je šifra, možda ne kuca neku zvezdicu dobro?  suicid
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySre Avg 06, 2014 10:11 am

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 1335463-1
PANIKA: Amerikanci zvali hitne službe jer im Fejsbuk nije radio pola sata


Verovatno ste i sami primetili da društvena mreža Fejsbuk nije radila oko pola sata u petak posle podne. ...

-------
Sve je rečno ,zar ne ?  jbt 


Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySre Avg 06, 2014 1:29 pm

Danubius ::
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 1335463-1
PANIKA: Amerikanci zvali hitne službe jer im Fejsbuk nije radio pola sata


Verovatno ste i sami primetili da društvena mreža Fejsbuk nije radila oko pola sata u petak posle podne. ...

-------
Sve je rečno ,zar ne ?  jbt 



don"t širiti paniku... :zubi3: 
mnogi će se kill zbog fb..:D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySre Okt 22, 2014 8:37 pm

BRUKA: Čestitali rodjendan Šumaricama na Fejsbuku! | link

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Fejsbuk-Sumarice-blurovane

(Šumarice kod Kragujevca ,mesto streljanja đaka u II svetskom ratu ,godišnjica )

A i jedan moron došao u nemačkom dresu na komemoraciju?
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Sumarice


Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySre Okt 22, 2014 8:42 pm

Danubius ::
BRUKA: Čestitali rodjendan Šumaricama na Fejsbuku! | link

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Fejsbuk-Sumarice-blurovane

I ove godine opet isto?

Danubius ::
(Šumarice kod Kragujevca ,mesto streljanja đaka u II svetskom ratu ,godišnjica )

A i jedan moron došao u nemačkom dresu na komemoraciju?
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Sumarice



Mene to čak i ne čudi. Na žalost ali je tako. Možemo na nekoj drugoj temi o ovome jer ima tu materijala od nepoznavanja bon tona do nepoznavanja istorije.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySre Okt 29, 2014 11:13 am


FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 2elfn7d jest lujka smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySre Okt 29, 2014 11:39 am

:zubi3: biserka:D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySre Okt 29, 2014 11:41 am

Ne mogu da verujem da ozbiljni, normalni ljudi uopšte bivaju na tako jednom glupom, površnom mestu kao što je Facebook. KNJIGA FACA, SVE REČENO U DVE REČI. affraid :tomato: bezb ble ble
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySre Okt 29, 2014 3:32 pm

pesma ::
Ne mogu da verujem da ozbiljni, normalni ljudi uopšte bivaju na tako jednom glupom, površnom mestu kao što je Facebook. KNJIGA FACA, SVE REČENO U DVE REČI. affraid :tomato: bezb ble ble

Ja sam jedan od odraslih, zrelih ljudi koji su tamo ali ne bih sebe nazvala ni glupom ni infantilnom a ni površnom. Glup i površan možeš da budeš i na Forumu i u Akademiji nauka. Jer ti si glup i površan a ne mesto na kom si.

Što se tiče one fore s digitronom odgovor je možda i ironija jer to je već 1002 puta ponovljena fora. Ja prva bih je upotrebila da neko od mojih dobrih stavi taj status.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySre Okt 29, 2014 10:22 pm

pesma ::
Ne mogu da verujem da ozbiljni, normalni ljudi uopšte bivaju na tako jednom glupom, površnom mestu kao što je Facebook. KNJIGA FACA, SVE REČENO U DVE REČI. affraid :tomato: bezb ble ble

Eto mi svi neozbiljni i nenormalni...
To su ciste predrasude dm5
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyČet Okt 30, 2014 8:40 am

Ma jok predrasude - nego, mislim se, ukoliko je na tom Facebooku toliko glupsona, možda je to prelazno, možda može od toga i da se 'mre? Tema glasi:''Facebook zaglupljuje....''. Pa ko velim....

Društvena mreža u kojoj sam umrežena sa toliko tupsona ... Nek' su živi i zdravi, ali meni to ne treba. Kritika tih glupsona, a da sam tamo(ko što nisam) mi liči na kritiku nekog ko u ulici ''crvenih fenjera'' svesno traži manastirska vrata.

Svašta u životu mi treba, ali ne i 2000 tzv. prijatelja na Fejsu i status tamo.

Ko voli, nek' izvoli i dalje tamo tipkati i kačiti svoje fotke, ne marim, samo otvoreno iznosim svoje mišljenje zašto i ja nisam na Fejsu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyČet Okt 30, 2014 9:14 am

pesma ::
Ma jok predrasude - nego, mislim se, ukoliko je na tom Facebooku toliko glupsona, možda je to prelazno, možda može od toga i da se 'mre? Tema glasi:''Facebook zaglupljuje....''. Pa ko velim....

Društvena mreža u kojoj sam umrežena sa toliko tupsona ... Nek' su živi i zdravi, ali meni to ne treba. Kritika tih glupsona, a da sam tamo(ko što nisam) mi liči na kritiku nekog ko u ulici ''crvenih fenjera'' svesno traži manastirska vrata.

Svašta u životu mi treba, ali ne i 2000 tzv. prijatelja na Fejsu i status tamo.

Ko voli, nek' izvoli i dalje tamo tipkati i kačiti svoje fotke, ne marim, samo otvoreno iznosim svoje mišljenje zašto i ja nisam na Fejsu.

... zanimljivo... razmišljanje...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyČet Okt 30, 2014 3:45 pm

Aha.. lu6777 ..na stranu sto svi mi u stvari i zivimo u svetu gde je okolina ista takva :zubi3: ,a ne mora se imati ni 2000 prijatlja,kao sto ih i inace nemamo..
..inace ,da zanimljivo,svi su-tupsoni- sem meeene lu6777
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyČet Okt 30, 2014 7:49 pm

Lakota ::
Aha.. lu6777 ..na stranu sto svi mi u stvari i zivimo u svetu gde je okolina ista takva :zubi3: ,a ne mora  se imati ni 2000 prijatlja,kao sto ih i inace nemamo..
..inace ,da zanimljivo,svi su-tupsoni- sem meeene  lu6777

Valjda ima društvenih mesta koja podižu IQ moja Laki. Samo ih dobro skrivaju da ih mi glupsoni i tupsoni ne otkrijemo.

Zoxy the glupa & tupa










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyČet Okt 30, 2014 8:08 pm

Vidim da su se aktivniji Fejsbukovci našli pomalo uvređenima postom "pesme" ?
Slažem se da su neki izrazi preoštri, i da se ne može generalizovati ,i da je naravno -to stvar njenog ličnog mišljenja .
Ja lično zaista ne pronalazim sebe nikako tamo ,i ne vidim svrhe "statusa" ,lajkova ,pa čak ni igranja igrica ..pobogu, pa i to se može na sto drugih mesta ,to su one najprostije moguće ,za decu do 5 godina ? Da ne pričam o maltretiranju sebe sa "Farmom" -no opet, ne mogu da kažem da osobe koje znam ,odrasle i normalne "to tamo" može zaglupiti .
Opet ,zaista nema logike šta onda traže toliko tamo -sem ako nije iz malkice drugih razloga ,koje sam razglabao na više tema (a ponešto i dokazao )
Elem .....ali se ne može ne reći ,da tamo nema ,globalno ,  toliko budalaština za pročitati i videti -da ti pamet stane . 

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 JasamFACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Facebook-chat-glupostiFACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Frosting_17122012_facebook625FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 P%C3%A9rolas+do+orkut-p%C3%A9rolas+do+facebook-flagras-idiotices-pessoas+doidas-imagens+engra%C3%A7adas-loucuras+(33)










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyČet Okt 30, 2014 8:15 pm

U pravu si šefe ima tamo na pretek budalaština. Samo hoćeš mi reći da OVDE nema budalaština? Ili sve suva akademska rasprava o nuklearnoj fizici i mogućnosti da nepravilna upotreba Higsovog bozona pošalje zemlju u večna lovišta?

Koliko puta treba pametnom reći da nije glup FB nego onaj ko ga upotrebljava. Ili treba ponovo da elaboriram stavove o učenju (moja sapundžijska grupa) ili društvenoj angažovanosti (Slobodan Jovanović i Marijin zakon) ili samo to da me je baš taj FB preko Farme i fb grupe (bolje da ne kažem kako smo je zvali ipak je to bila inerna šala) upoznao s Astrom i doveo na Orla pa ovde ...

Dokaži mi da budalaština nema i u SANU pa ću izbrisati oba profila koja koristim. Na svaki tvoj argument ću ti odgovoriti jednom rečju MEMORANDUM.

Zoxy the viđeniji fejsbukovac










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz


Poslednji izmenio ZoxZoja dana Čet Okt 30, 2014 8:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyČet Okt 30, 2014 8:17 pm

Ja volim svoj FB profil i volim da sam ponekad i kao glupa, ali me mnogo puta nasmeju sve budalastine sto nadjem . Ima tu i pametnih stvari i patenih ljudi , od Vas zavisi sta preferirate :)
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyČet Okt 30, 2014 8:28 pm

Iz Danija govori sirova ljubomora,jer je FB bacio u sjenu forume,mnogi su i zatvoreni,eto mi se drzimo,ali naravno,bez FB bi prstalo ovdje,i razumijem ga s te strane,a opet,posto nije laik i zna dobro sta gdje ima...pa cat kanali i sajtovi za upoznavanje su tek onda dno,a on je bas tamo proveo dosta net vijeka i skupio znanja....e pa ponesto se nauci i na FB,ako zelis.Ako si tamo,da bi virio ko je kome prijatelj,kad i zasto neko stavi pjesmu na svoj zid ili status,normalno da je dosadno i zatupljujuce...svako nadje sta mu odgovara.Nisam od onih sto lajkaju sve sto ugledaju na zidu i meni nista ne znaci hocu li "dobiti" 2,22, ili 202 lajka....tako da je bezveze generalizovati i praviti cak i "dijagnoze".
Evo jedne stvari...ovdje je 5 ljudi,dvoje pise nesto,od toga pola ne pogledam jer nije zanimljivo,znaci ostane mi 2 i po posta u pola dana...a na FB..sa kako rece neko 2000 ljudi,uvijek,ali bas uvijek neko nesto napise,jedno vrijeme sam ucestvovala u diskusijama,identicnim kao na forumu...neko sastavi temu i masa ljudi se ukljuci u diskusiju.
Nego,ne treba nista osudjivati samo zato sto ja to ne volim...eto cat kanali....mogla bih i ja reci, po meni su cisti idioti tamo....ali pretpostavljam da ima i neko normalan,a zalutao je tamo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 1:30 am

Danubius ::
Vidim da su se aktivniji Fejsbukovci našli pomalo uvređenima postom "pesme" ?

Ja nisam smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Pesma je mislila na kopanje i oranje po fb garant smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 1:35 am

ma ona i ne zna da se moze kopat,nema zena nikako profil tamo....jedino ako je cula od nekog smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 1:40 am

pesma ::
Ne mogu da verujem da ozbiljni, normalni ljudi uopšte bivaju na tako jednom glupom, površnom mestu kao što je Facebook. KNJIGA FACA, SVE REČENO U DVE REČI. affraid :tomato: bezb ble ble

AstrinaKomsinica ::
Danubius ::
Vidim da su se aktivniji Fejsbukovci našli pomalo uvređenima postom "pesme" ?

Ja nisam smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Pesma je mislila na kopanje i oranje po fb garant smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Gde ti Kono vidiš pominjanje oranja i kopanja ovde. Ja ovde vidim samo uvredu i to direktnu svima nama koji koristimo FB. Što je naravno prošlo bez opomene jer je i Gazda veliki protivnik istog.

Zoxy the glupa da shvati šta je pesnik hteo da kaže












Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 1:45 am

ZoxZoja ::
pesma ::
Ne mogu da verujem da ozbiljni, normalni ljudi uopšte bivaju na tako jednom glupom, površnom mestu kao što je Facebook. KNJIGA FACA, SVE REČENO U DVE REČI. affraid :tomato: bezb ble ble

AstrinaKomsinica ::
Danubius ::
Vidim da su se aktivniji Fejsbukovci našli pomalo uvređenima postom "pesme" ?

Ja nisam smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Pesma je mislila na kopanje i oranje po fb garant smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Gde ti Kono vidiš pominjanje oranja i kopanja ovde. Ja ovde vidim samo uvredu i to direktnu svima nama koji koristimo FB. Što je naravno prošlo bez opomene jer je i Gazda veliki protivnik istog.

Zoxy the glupa da shvati šta je pesnik hteo da kaže



Sloboda govora Zox smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: žval
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 1:50 am

Sloboda govora ne podrazumeva i vređanje kao ni davanje paušalnih ocena o nekome. Pravilnik. Loš si advokat Kono, loš.











Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 1:54 am

ZoxZoja ::
Sloboda govora ne podrazumeva i vređanje kao ni davanje paušalnih ocena o nekome. Pravilnik. Loš si advokat Kono, loš.


Aaaaa, pa zena nije nikog direktno prozvala :D Sta se nalazite odmah :D
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 1:57 am

Nije nikog ali jeste sve ...hahah mene ne dotice,stvarno,ali ispade smao ona pametna,a svi ostali ....bla bla bla
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:01 am

Prozvala je sve korisnike FB koji su i ovde. Pa i tebe ako ćemo tako. Ostajem pri stavu da nije glupo mesto nego ljudi koji ga koriste. I samo se pitam kako neko ko nije tamo zna koliko je to glupo i tupo mesto i kakvi su ljudi tamo.

Zoxy the fejsovac ovdašnji










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:05 am

Ja se ne nadjoh, iako sam redovna na fb :D A da je Pesma pametna, jeste, i to vrlo, svidjalo se to narodu ili ne :D
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:08 am

Ne sporim da je Pesma pametna,cak mi se i svidja....ali cinjenica jeste da ,smatrala se ti ili ne prozvanom, je napisala da su svi koji imaju nalog na Fb ,maloumni,ukratko.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:10 am

AstrinaKomsinica ::
Ja se ne nadjoh, iako sam redovna na fb :D A da je Pesma pametna, jeste, i to vrlo, svidjalo se to narodu ili ne :D

Kono zaboli mene miraz šta Pesma misli o meni zato što koristim FB. Ne bendam mnogo šta mi moja Julka kaže a ne neki nick sa Foruma. To kao prvo.

Kao drugo ovde se ne priča o tome da li je ili nije dotična pametna. Ovde je reč da je dala paušalnu ocenu svih nas koji smo na FB - nazvala nas glupim. I za to umesto opomene dobila ovacije od Gazde. Samo zato što ni on ne voli FB. Ako je "pamet" to da svima gde stigneš kažeš da su glupi (a ima tragova toga po Forumu) onda hvala ti Bože da sam glupa. I da me FB je totalno zaglupio.

Ponovo ti kažem da si loš advokat. Da sam nešto kriva stvarno ne bih volela da me braniš.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:20 am

ZoxZoja ::

Ponovo ti kažem da si loš advokat. Da sam nešto kriva stvarno ne bih volela da me braniš.

Zox, ne vrijedjaj hahahahahahahahahahahah smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: žval
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:22 am

Sloboda mišljenja Kono, sloboda mišljenja.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:24 am

ZoxZoja ::
Sloboda mišljenja Kono, sloboda mišljenja.

Eto vidis da razumijes smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:27 am

Slobodu mišljenja da ali vređanje ne. Tvoja "odbrana" Pesme argumentom "mislila je ovo a ne ono što je napisala" je loša. To ni učenik prvog razreda srednje pravno-birotehničke škole nebi upotrebio kao argument na času "glumimo sud". Kad Justi dođe objasniće ti. Ja mislim da si ti loš advokat Pesmi - Pesma je napisala uvredu. Razlika je drastična.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:33 am

Po "zakonu", Pesma je pisala uopsteno :D To sto si se tir ecimo nasla je tvoja personalna percepcija: ona nije imenovala nikoga:) Sooooo, po zakonu, slab je tebi argument, isgubila bi parnicu :D

Ali, ebe se menE, ja se ne nadjoh, tako da, odo' dalje :D
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:40 am

Ne mogu da verujem da ozbiljni, normalni ljudi uopšte bivaju na tako jednom glupom, površnom mestu kao što je Facebook.

Ja sam te nasla Kono... smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:49 am

I ja koristim FB i mislim da on, kao mreža ne zaglupljuje.










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:52 am

Astra ::
Ne mogu da verujem da ozbiljni, normalni ljudi uopšte bivaju na tako jednom glupom, površnom mestu kao što je Facebook.

Ja sam te nasla Kono... smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Pa kad te tagujem na postovima hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaha Pishnuh hahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 2:56 am

AstrinaKomsinica ::
Astra ::
Ne mogu da verujem da ozbiljni, normalni ljudi uopšte bivaju na tako jednom glupom, površnom mestu kao što je Facebook.

Ja sam te nasla Kono... smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Pa kad te tagujem na postovima hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaha Pishnuh hahahahahaha

Da se usresredimo na ove dve tj tri reči. Pisac posta koji je izazvao ovoliku raspravu korisnike FB ne smatra ozbiljnim i normalnim ljudima. Čudi me Kono da si ovo previdela prilikom "odbrane" ali moguće ...










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 3:07 am

Nisam, ja sam za vecinu neozbiljna i nenormalna, so, shodno tome,,, smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Ali stvarno mi nije jasno sta se palite?! Prvo ste me ubjedjivale pola sata da je ok imati recimo Cedu na avataru, da je to sloboda izrazavanja, i da ne treba da se iko nalazi uvrijedjenim, jer direktno ne vrijedja nikog, sa cime se ja naravno ne slazem, jer je to direktna uvreda recimo za sve zrtve proslog rata :D Ali, sit gladnog ne razumije, pa nek bude - a i ne nalazim se uvrijedjenom, samo sam u soku da se tako nesto tolerise ovdje. Da ne pominjem cetnicke hvalospjevke.
Licno, meni odgovara, jer vrlo brzo saznam s kim imam posla :D

Helem, kao sto meni odgovoriste, pratite svoj savjet, i ne se loziti :D
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 7:27 am

Generalizacija je losa stvar,uvek..mozemo mlatiti do sutra,ali je tako.. ererere
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 8:53 am

... ja u fejZbuk verujem i fala za njeGa... nego, da budem konkretan... onaj ko nema fejZbuk, ima 99 načina da kompenzuje svoje muke na 99 raznorazni' foruma a usput meni i drugima, pazi, meni i drugima, prodaje muzičko znanje a baj D vej, npr, kada je reč o bluzu, nije odmak'o dalje od bluza za bivšu dragu jer, Bože, u toj pesmi postoji reč bluz... o ostalim muzičkim pravcima da ne divanim... dakleM, njima poručujem: " Mišelinke na noge, na'rani stoku i ne diraj dugmiTJe" ...

rasta

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 1c6c64b
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyPet Okt 31, 2014 10:00 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Slika+za+fb+facebook-a
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyNed Nov 02, 2014 10:54 am

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 41897-7c14ffa37f8efed70c5c0048f092c20c










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyNed Nov 02, 2014 9:11 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Sta-je-vrhunac-pijanstva










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyNed Nov 02, 2014 9:15 pm

smehsmeh  ovo za pir (venčanje i tortu )  sam čula live..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyNed Nov 02, 2014 9:17 pm

Danubius ::
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Sta-je-vrhunac-pijanstva

Ovo je za Statuse na fb a ne za ovde.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyNed Nov 02, 2014 9:23 pm

Na kraju cemo spojit ove dvije teme,jer se pribilzavaju u postovanju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyNed Nov 02, 2014 10:05 pm

ZoxZoja ::


Ovo je za Statuse na fb a ne za ovde.
E pa ja nisam ekspert za FB ,pa ne znam razliku .
Ovde je tema razne budalaštine koje se mogu videti na FB ("biseri FB "),bez naročitog preciziranja (a to piše i u naslovnom postu ) ,a ako kome smeta ,ili smatra da je pogrešena tema -neka slobodno prebaci ,nemam problem sa tim , ja sam tako shvatio ovu temu .

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Soraja-fejs










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyNed Nov 02, 2014 10:16 pm

Bisera ima gde hoćeš po netu što bi FB bio izuzetak. Ja se ponadala da će ovde da se razvije diskusija o zaglupljivanju. Pa il da me ubedite da sam zaglupela od kad koristim FB ili da mi vratite koji IQ poen tamo izgubljen.











Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyČet Dec 04, 2014 5:54 pm

Te fore su u pocetku bile zanimljive. Mislim da sam cak i jednu otvorila.
A onda se to vremenom nakupilo, da ih imam 2510 trenutno zlz 
Svi napisu jedan post, meni treba dan da pregledam...Aj svi u q...


Narocito one tipa- Svi mi koji....

Svi mi koji som imali vaske zlz 

Svi mi koji se kupamo subotom zlz 

Svi mi koji som umrli posto nismo prosledili lancaane poruke zlz

A u grupi- Ako mi posaljes jos jednom zahtev za farmu, zapalicu ti i farmu i pilice , hahhahaha, tako nesto bese, muvao me  admin  zlz 

E, posle kad som prerasli Svi mi...Dosli su citati i mudre misli...Ivo A, Mesa i Balasevic...sirok opus zlz A onda je krenulo ''tepanje'' cije su mudrolije- twitteraske, fb ili tumbrl.
Tu se vec sve zakomplikovalo zlz 

Imas isti onaj osecaj kad gledas - Srecni ljudi, 15 sezona ( ali iste epizode) zlz










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyNed Dec 07, 2014 4:07 pm

Okano ::
cak se nekad i dobro nasmejem .....


Sta nekad?! Ma svaki dan :D
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyNed Jan 25, 2015 6:53 pm

ZoxZoja ::
Bisera ima gde hoćeš po netu što bi FB bio izuzetak. Ja se ponadala da će ovde da se razvije diskusija o zaglupljivanju. Pa il da me ubedite da sam zaglupela od kad koristim FB ili da mi vratite koji IQ poen tamo izgubljen.

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 43326-8b533a0ae6ff7a57fe84bd0b551896d5

spite muhaaa










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyUto Feb 10, 2015 10:00 pm

Sa jedne od onih "grupa" ,što vam izađe na zidu ,valjda "preporuka"

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 F5caom

Ne mogu da se odlučim ...da li da se pre javim "komšiji ",ili da "savetujem" ovog drugoga ? smehsmeh










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptyUto Feb 10, 2015 11:23 pm

Gdje i samo nadjes Dany smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySre Feb 11, 2015 4:50 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 106154761020608769833658











Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySre Feb 11, 2015 4:56 pm

Ladyintheblack ::
Gdje i samo nadjes Dany smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Pa ne nađem .....te "grupe" FB "predlaže" .Baš smo to raspravljali u nekoj od tema, na osnovu kojih kriterijuma ,jer mi "predlažu" recimo "Oglasi" Sarajevo itd .
A ovo što sam izdvojio je sa "grupe " pod nazivom "*ebem se za pare " .
Naravno da sam morao kliknuti da vidim šta je to -i imao šta i videti . smehsmeh










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySub Feb 21, 2015 7:11 pm

Paz* ovo ? Bistra mala smehsmeh


FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 43787-6454493400d06ab919f536e7eff339e8










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 EmptySub Feb 21, 2015 8:20 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 11000349_613450752088060_343179688397761410_n
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Facebook prijateljstva
» Facebook ili Skype ?
» Sta vas nervira na Facebook-u
» IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: