DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Šta ti radi komšiluk?!

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous

Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyNed Dec 23, 2012 2:00 pm

First topic message reminder :

Evo jedni mastrubiraju a jedni se gledaju u ogledalo..a ogledalo masno, pa misle da su fini i lijepi. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptySub Sep 08, 2018 10:18 pm

Komšiluk trenutno roštilja ! 
E pa, kad je tako ....sad sam i ja izvadio meso iz zamrzivača da se otopi do sutra . 
Imperija će da uzvrati udarac.  zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptySub Sep 08, 2018 10:18 pm

Komšiluk trenutno roštilja ! 
E pa, kad je tako ....sad sam i ja izvadio meso iz zamrzivača da se otopi do sutra . 
Imperija će da uzvrati udarac.  zubic
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptySub Jan 05, 2019 4:39 pm

Kako Bog zapoveda i naši dobri običaju nalažu moj komšiluk se bavi čišćenjem snega ispritkuće. Komšija Brane i potomak mu Stefan su izmetlali avliju pa su izašli na sokak. Stefan lopata a baba metlom finišira. Komšija im izakuće, Cvele, ruši mitove o Crnogorcima i lopata da sve odjekuje. Deda Mile je bio izašao da prekrati vreme do večere ali je podstaknut našim primerom uzeo korovaču i metla i on. Tetka Mira je upravo završila kafenisanje s mojom mamom i otišla gunđajući to će sad i ona morati da čisti sneg. A planirala je samo jedno čišćenje. Tamo kasnije večeras. Žalim slučaj ali neće valjda da nam sramoti sokak.

Malo smo i razmenuli smatranja da je ovaj sneg baš dobar za mlado žito kao i da Badnji dan i Božić koji su na pragu ovako i treba da izgledaju.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptySub Jan 05, 2019 9:08 pm

ZoxZoja ::
Kako Bog zapoveda i naši dobri običaju nalažu moj komšiluk se bavi čišćenjem snega ispritkuće.
Isto i kod mene . Čim se negde čuje struganje lopate -lančana reakcija .
A pre toga -tišina. 
Čim neko "krene" ,evo i svih drugih . Ne kažem da to nije dobro ,bolje rade 2-3 lopate uporedno ,ali me zaista fascinira da komšiluk ima tako odličan "sluh" .  zubic
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Enesa

Godina : 44
Humor : ponekad
Datum upisa : 16.07.2016

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyNed Jan 06, 2019 2:39 pm

Pucaju,badnji dan a i neka svadba tu negde.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyPon Jan 07, 2019 6:26 pm

Bacaju petarde, pale vatromete, slave i uzivaju. Zivi bili! :skač:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyUto Feb 05, 2019 7:16 pm

Novodoseljeni komšija Darko je večeras postao otac kako sam saznala putem društvenih mreža. Sad se čuje muzika tim povodom. Kako su mi prozori zatvoreni a i hladno je da se bude u avliji mislim da su zvučnici u pitanju a ne živa svirka (za sad). Inače Darko je unuk komšija Žive kojeg sam ovde spominjala već par puta.

Dakle sad se polako od "udovičkog sokaka" ponovo pretvaramo u obični. Nebojša je broj vrlo malodobnih podigao na četiri i uz troje starijih osnovaca nismo tako ni loši.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyUto Feb 05, 2019 9:09 pm

Nema zive duse....izgleda kao da sama zivim,samo vidim curu koja udje u kancelarije dole i moga muza.....trio fantastiko u Dorfstrasse 165.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyUto Feb 05, 2019 10:42 pm

Da bude iskrena pojma nemam. U mojoj ulici ima 12 kuca sad vec svi stari s prosecnim godinama preko 60 godina, izuzev 4 porodice koji opet trce svojim obavezama . Znam da ih sretnem na odlasku na posao , usput dok svi jurimo inace u zimskom periodu nema na ulici skoro pa nikoga.
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Šta ti radi komšiluk?!
Nazad na vrh 
Strana 15 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: