DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Šta ti radi komšiluk?!

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous

Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyNed Dec 23, 2012 2:00 pm

First topic message reminder :

Evo jedni mastrubiraju a jedni se gledaju u ogledalo..a ogledalo masno, pa misle da su fini i lijepi. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptySub Sep 08, 2018 10:18 pm

Komšiluk trenutno roštilja ! 
E pa, kad je tako ....sad sam i ja izvadio meso iz zamrzivača da se otopi do sutra . 
Imperija će da uzvrati udarac.  zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptySub Sep 08, 2018 10:18 pm

Komšiluk trenutno roštilja ! 
E pa, kad je tako ....sad sam i ja izvadio meso iz zamrzivača da se otopi do sutra . 
Imperija će da uzvrati udarac.  zubic
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptySub Jan 05, 2019 4:39 pm

Kako Bog zapoveda i naši dobri običaju nalažu moj komšiluk se bavi čišćenjem snega ispritkuće. Komšija Brane i potomak mu Stefan su izmetlali avliju pa su izašli na sokak. Stefan lopata a baba metlom finišira. Komšija im izakuće, Cvele, ruši mitove o Crnogorcima i lopata da sve odjekuje. Deda Mile je bio izašao da prekrati vreme do večere ali je podstaknut našim primerom uzeo korovaču i metla i on. Tetka Mira je upravo završila kafenisanje s mojom mamom i otišla gunđajući to će sad i ona morati da čisti sneg. A planirala je samo jedno čišćenje. Tamo kasnije večeras. Žalim slučaj ali neće valjda da nam sramoti sokak.

Malo smo i razmenuli smatranja da je ovaj sneg baš dobar za mlado žito kao i da Badnji dan i Božić koji su na pragu ovako i treba da izgledaju.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptySub Jan 05, 2019 9:08 pm

ZoxZoja ::
Kako Bog zapoveda i naši dobri običaju nalažu moj komšiluk se bavi čišćenjem snega ispritkuće.
Isto i kod mene . Čim se negde čuje struganje lopate -lančana reakcija .
A pre toga -tišina. 
Čim neko "krene" ,evo i svih drugih . Ne kažem da to nije dobro ,bolje rade 2-3 lopate uporedno ,ali me zaista fascinira da komšiluk ima tako odličan "sluh" .  zubic
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Enesa

Godina : 45
Humor : ponekad
Datum upisa : 16.07.2016

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyNed Jan 06, 2019 2:39 pm

Pucaju,badnji dan a i neka svadba tu negde.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyPon Jan 07, 2019 6:26 pm

Bacaju petarde, pale vatromete, slave i uzivaju. Zivi bili! :skač:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyUto Feb 05, 2019 7:16 pm

Novodoseljeni komšija Darko je večeras postao otac kako sam saznala putem društvenih mreža. Sad se čuje muzika tim povodom. Kako su mi prozori zatvoreni a i hladno je da se bude u avliji mislim da su zvučnici u pitanju a ne živa svirka (za sad). Inače Darko je unuk komšija Žive kojeg sam ovde spominjala već par puta.

Dakle sad se polako od "udovičkog sokaka" ponovo pretvaramo u obični. Nebojša je broj vrlo malodobnih podigao na četiri i uz troje starijih osnovaca nismo tako ni loši.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyUto Feb 05, 2019 9:09 pm

Nema zive duse....izgleda kao da sama zivim,samo vidim curu koja udje u kancelarije dole i moga muza.....trio fantastiko u Dorfstrasse 165.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 45
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyUto Feb 05, 2019 10:42 pm

Da bude iskrena pojma nemam. U mojoj ulici ima 12 kuca sad vec svi stari s prosecnim godinama preko 60 godina, izuzev 4 porodice koji opet trce svojim obavezama . Znam da ih sretnem na odlasku na posao , usput dok svi jurimo inace u zimskom periodu nema na ulici skoro pa nikoga.
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyČet Apr 09, 2020 9:17 am

U skladu sa trenutnim uslovima koje diktira pandemija i moj komšiluk je svoje aktivnosti prilagodio istim. Nema sedenja i stajanja na sokaku. Kafenisanje je prekinuto do daljnjeg ali se zato svakodnevno održavaju dobri komšijski odnosi telefonskim putem.

Tokom kondicionih šetnji po dvorištu videla sam tetka-Nadu. Bavi se svojm omiljenim sportom - uzgajanjem povrća za sopstvene potrebe. Trošila je vodu da nečem od zeleniša obezbedi potrebnu vlagu. Fino smo popričale jedno petnaestak minuta. Naravno na udaljenosti. Čak i većoj od one koju propisuju epidemiolozi. Komšija Brane (i familija) baš kao i Goran zvani i Ganga kad idu u nabavku zvrcnu telefonom ili viknu preko kapije da provere treba li Julkiću (tako tepaju mojoj mami) nešto.

Inače neko trenutno koristi motorku i remeti moju i onako krhku mentalnu ravnotežu.

Zoxy the samoizolacija dan sedmi

Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo

Datum upisa : 08.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyČet Apr 09, 2020 5:33 pm

Kulira uz usisivač,i košarkašku loptu... zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyČet Apr 09, 2020 8:34 pm

Sedi kod kuće .Kad počne policijski čas ,potpuno puste ulice .
Samo još fali patrola Feldpolizei da patrolira ulicama -takva je atmosfera.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyPon Apr 13, 2020 8:58 am

Uslovi samoizolacije kojima sam ja podvrgnuta i zabrana kretanja za za gospođu +65 donose izvesne probleme za funkcionisanje našeg dvočlanog domaćinstva. Jedan od njih je i redovno izvlačenje kante za smeće ponedeljkom. Ali zato imaš komšiluk da pomogne. Sinoć Julkić zvrcno komšije, maločas kad sam dizala roletnu vidim naša kanta na ulici. Brane ili žena mu Rada su prešli do nas i izvukli je na ulicu bez da nas bude. Tako će i kad kUmion nadležne komunalne službe prođe i isprazni je pretrčati preko sokaka i ugurati je u našu avliju.

Zoxy i Komšiluk u vreme pandemije

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyPon Apr 13, 2020 9:26 am

Ovih dana jedu govna više nego ikada . Pravila se krše nenormalno . Šetkaju se po Sljemenu ,Jarunu ( navodno će sve biti lock ).Roštilja se kao da će sutra pocrkati .
Samo znam da sam sa živcima pri kraju.  zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyPon Apr 13, 2020 11:19 am

Kijara-brm ::
Ovih dana jedu govna više nego ikada . Pravila se krše nenormalno . Šetkaju se po Sljemenu ,Jarunu ( navodno će sve biti lock ).Roštilja se kao da će sutra pocrkati .
Sljeme, Jarun...kako su ti to komšije?
Zar ti ne obitavaš na Pantovčaku ?
Moj komšiluk testeriše drva...hitno ,na +24C jbt
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptyPon Apr 13, 2020 10:39 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Sljeme, Jarun...kako su ti to komšije?
Zar ti ne obitavaš na Pantovčaku ?
Moj komšiluk testeriše drva...hitno ,na +24C jbt
Čitaš li? Ne sede kod kuće.Krše pravila i šetaju po Sljemenu,Jarunu .Još se lepo slikaju za novine i niko ih ne kazni.
Pravila su da se krše.Očito i po cenu života.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 EmptySre Apr 22, 2020 9:42 am

Moj novodoseljeni komšiluk u kući unakrst (za one koji ne koriste vojvođanske termine - kuća levo ili desno od kuće koja je preko puta tvojoj) je juče po podne doveo snajku. Čerez toga su i malo posle početka policijotskog časa bili aktivni naročito u muzičkom smislu. Evo vidim kroz pendžer otvorena im kapija a čuje se i muzika. Novi komšiluk i još noviju snajku ću upoznati kad prođu mere samoizolacije. Do tad, komšijski, mladencima želim puno sreće u braku.

Zoxy the komšiluk

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Šta ti radi komšiluk?!   Šta ti radi komšiluk?! - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Šta ti radi komšiluk?!
Nazad na vrh 
Strana 15 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: