DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 "TREBA " (.)(.) :))))

Ići dole 
+6
dusicaa
MadamX
AstrinaKomsinica
Trojanka
Sibila_
Astra
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyNed Dec 23, 2012 4:45 pm

First topic message reminder :

Ovo je stari beogradski izraz, sleng koji opisuje devojke, žene.

" Jao, da li si video ove trebe?" jedan od primera.

Da li ste čuli za ovu reč, i šta mislite o njoj?










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyPon Dec 24, 2012 10:15 pm

Džudi ::
Danubius ::

E baš mi treba takva treba ! [You must be registered and logged in to see this image.]
Evo koliko nije to jednostavno .Glupo izgleda kada se napiše -treba mi treba .(neko može misliti da ste zaboravili zarez,pa ponavljate "potrebu" )
Naravno ,izgovorno i akcentovano je već jasno . Otegneš malo -i zna se na čega (koju)mislite .
Nego ...ako je "treba" ženska ,kako se onda slengom kaže "kresnuti je " ?
Otrebio sam je ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Potrebita je -koja voli da se kresne ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Trebovanje -maznuti žensku ? [You must be registered and logged in to see this image.]


E, te detalje deda nije spominjao u razgovoru sa svojim prijateljem, bar ne u mom prisustvu [You must be registered and logged in to see this image.]

Moram da guglam po netu neki stari rečnik slenga
Draga moje vide li ti dokle treba ode?
Udasmo je skoro.Sad koju.Čuće se.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyPon Dec 24, 2012 10:18 pm

Dolinac ::



Pa mozda vazi samo za Beogradski zargon izraz "šema" Pokusacu ja tu rijec kad odem za BG [You must be registered and logged in to see this image.] Pa bum vidjel sto se desi samnom. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ako te zgrabi neka od namazanijih beogradskih "treba ",bu te zrihtala da buš bogec ostal .
Vole ove što dolaze sa nemačkim kolima i razmišljaju(lako ćemo ) u evrićima kada menjaju za bezvredne dinare .
Ima da te otrebi do gole kože. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ali sex ćeš dobiti (iako za tu lovu možeš da dobiješ dve "Rijane" na ReperBahnu . )
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyPon Dec 24, 2012 10:22 pm

Danubius ::
Dolinac ::



Pa mozda vazi samo za Beogradski zargon izraz "šema" Pokusacu ja tu rijec kad odem za BG [You must be registered and logged in to see this image.] Pa bum vidjel sto se desi samnom. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ako te zgrabi neka od namazanijih beogradskih "treba ",bu te zrihtala da buš bogec ostal .
Vole ove što dolaze sa nemačkim kolima i razmišljaju(lako ćemo ) u evrićima kada menjaju za bezvredne dinare .
Ima da te otrebi do gole kože. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ali sex ćeš dobiti (iako za tu lovu možeš da dobiješ dve "Rijane" na ReperBahnu . )

Ma bez "kinte" ja doalzim, nego ja sa sarmom svojim to sredim :zubi3: Napravim se svabom i kazem...ich nix verstehen :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyPon Dec 24, 2012 10:23 pm

Danubius ::
AstrinaKomsinica ::
Paziti da "sema" ne preraste u brak, u neznanju [You must be registered and logged in to see this image.]
Onda više nije "treba" ....nego "ona kobila od žene" i sl ......
Mislim -ako preraste u brak ,nekako sleng postane više "animalan" (koza, krava ,prasica ,kuja ,od ptica -kokoška ,guska ,ćurka...)
Treba nestane iz rečnika . [You must be registered and logged in to see this image.]

Zato je u tebe stala vazda prazna smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyPon Dec 24, 2012 10:40 pm

Dolinac ::


Ma bez "kinte" ja doalzim, nego ja sa sarmom svojim to sredim [You must be registered and logged in to see this image.] Napravim se svabom i kazem...ich nix verstehen [You must be registered and logged in to see this image.]
Bojim se da onda ne treba da dolaziš. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nix euro, nix "treba" .
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyPon Dec 24, 2012 10:45 pm

:rlol:

Šarm, hmm..ali nijedna treba nije alergična na evriće, nein..nein..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyPon Dec 24, 2012 10:50 pm

Danubius ::
Dolinac ::


Ma bez "kinte" ja doalzim, nego ja sa sarmom svojim to sredim [You must be registered and logged in to see this image.] Napravim se svabom i kazem...ich nix verstehen [You must be registered and logged in to see this image.]
Bojim se da onda ne treba da dolaziš. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nix euro, nix "treba" .
[You must be registered and logged in to see this image.]




E jbg. sada :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyUto Dec 25, 2012 1:00 am

Dolinac ::





E jbg. sada [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa ti to nameravaš ,ne dolazis u Beograd da vidiš Kalamegdan ,zar ne ?
Eno vidi šta ti Džudi gore kaže -em je žensko (treba ) em Beograđanka .
Da ne kažeš posle ....e trebao sam ...
Nego,,,,da istrebiti ne znači -imati seksualni kontakt sa više ženskih osoba ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyUto Dec 25, 2012 1:08 am

Ma naprvicu se englezom majka mu stara :rlol: Sorry, who is "treba" smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyČet Dec 27, 2012 1:35 pm

Nego ,Bosanke naše .......
Vezano za Sarajevo se stalno pominje neki Trebević ?
To neko brdo gde se love ženske ili šta ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 EmptyČet Dec 27, 2012 1:38 pm

Danubius ::
Nego ,Bosanke naše .......
Vezano za Sarajevo se stalno pominje neki Trebević ?
To neko brdo gde se love ženske ili šta ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Planina.. 1627 metara..Pa se ti penji....i trebi....
ako pre ne lipsaš... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





"TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: "TREBA " (.)(.) :))))    "TREBA " (.)(.) :))))  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
"TREBA " (.)(.) :))))
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» treba li potiskivati emocije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: JEZIKOVA JUHA :: ŽARGON/SLENG-
Skoči na: