DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?

Ići dole 
+10
Lakota
zoran1970
MonteGirl
Tarja
AstrinaKomsinica
Bane Bumbar
dusicaa
Tattoo
slatkicass
Zana
14 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptyPet Jan 11, 2013 9:03 pm

First topic message reminder :

To je samo izreka -i ostanimo samo pri autu.
Spadate li u one koji bi pre dali bubreg ,nego pozajmili nekome auto ?
Šta je u stvari u pitanju -strah od oštećenja vozila ,ili neka vrsta vezanosti za ljubimca na 4 točka ?
AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 I-love-my-car










AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
zoran1970
Mejac
Mejac



Datum upisa : 03.09.2011

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySre Jan 23, 2013 6:40 pm

i ja licno ne volim voziti tudja kola,a vala tudje zene volim s vremena na vreme provozati smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Tarja




Datum upisa : 14.01.2013

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySre Jan 23, 2013 8:03 pm

Danubius ::
Sve mi se čini ,čitajući -da su žene mnogo veće stipse na auto nego muškarci .
Kako bi tek onda "šta drugo" -"dale" ,kad ste na limenu kantu takve tvrdice ? AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 1763570027

Limena kanta??? To je vise od limene kante 1777 smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySre Jan 23, 2013 8:54 pm

Tarja ::


Limena kanta??? To je vise od limene kante AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 985259 AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 944472
Obično prevozno sredstvo .Pukne guma ,ispadne neki šraf ,nema goriva ,crkne akumulator ,onda nije ni za to .Hrpa gvožđa .Rupa bez dna koja vuče novce .Registruj, osiguraj ,održavaj ,lickaj ....
Zato čim počne da zeza ,u normalnim društvima bace i uzmu novi ,a i inače .Čim se pojavi bolji i lepši model .Ako nizašta drugo-zato što ima 5-10 godina .
Kad bolje razmislim ,ne bi ova pravila bilo loše primeniti i na žene /muževe ? AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 1763570027
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Tarja




Datum upisa : 14.01.2013

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySre Jan 23, 2013 8:58 pm

Pa kad to tako ostavis...Ipak ima on i oristi znas...Na primer uzivancija dok se vozi na otvorenom putom ( samo sto ne kazem vetar u kosi smehsmeh )....A moglo bi na muskarce da se primeni, slazem se :trava :
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySre Jan 23, 2013 9:17 pm

Danubius ::
Sve mi se čini ,čitajući -da su žene mnogo veće stipse na auto nego muškarci .
Kako bi tek onda "šta drugo" -"dale" ,kad ste na limenu kantu takve tvrdice ? AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 1763570027

Vuces me za jezik....to drugo udaraj koliko hoces,ne vidi se...naprotiv,pozeljno je,a auto,brale...nemoj da parnicu dobije...ahahha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 4:35 pm

Jesam lu6777 muza ne pozajmljujem nikome,mada,retko su ga i trazili 55555 ,a auto moze,ako ja vozim.Ranije nisam bila takva,nudila sam muza pre nego auto smehsmeh . Auto sam prestala da dajem zbog bezobrazluka.Stoji to da je hrpa metala koja sluzi da nam olaksa zivot,ali je taj auto meni bio neophodan.Zbog udaljenosti od posla,roditelja,ambulante,skole.I ja sam ga redovno odrzavala ,bas zbog toga da ne bih dosla u situaciju da moljakam druge.A onda pozajmim nekome ko mi razbije zmigavac,napuni pepeljaru,gricka semenke cije ljuske budu ispod nogu,isprazni akumulator,zove me ujutru da mi besan saopsti da sam ga zeznula sa krntijom koja ne moze da upali i trazi da podelimo troskove slep sluzbe..E od onda,ne moze!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 5:27 pm

Ne posudjujem,mjenjam oboje...zainteresovani ,ponude na pp.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
zoran1970
Mejac
Mejac



Datum upisa : 03.09.2011

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 5:56 pm

ma sve je tudje sladje affraid 
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 6:01 pm

Astra ::
Ne posudjujem,mjenjam oboje...zainteresovani ,ponude na pp.

...koliko su presli?jesu li cemu? smehsmeh spite 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 10:20 pm

jao Lakota,ne bih da se hvalim,oboje novo...skoro nerabljeno....hahah pitaj forumase...smehsmeh 
neg monotonija...ja bih da se nesto desava. smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 10:22 pm

..ma znam o cemu pricas smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 10:25 pm

Lakota ::
..ma znam o cemu pricas smehsmeh 

jakog smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptyPon Jul 29, 2013 1:25 am

Lakota ::
Astra ::
Ne posudjujem,mjenjam oboje...zainteresovani ,ponude na pp.

...koliko su presli?jesu li cemu? smehsmeh spite 
da znaš da jesu...
auto -makina..
a moj zemo...lep ,a bome i pravi šmeker... :zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptyPon Dec 29, 2014 8:37 pm

Danubius ::
To je samo izreka -i ostanimo samo pri autu.
Spadate li u one koji bi pre dali bubreg ,nego pozajmili nekome auto ?
Šta je u stvari u pitanju -strah od oštećenja vozila ,ili neka vrsta vezanosti za ljubimca na 4 točka ?

Pozajmila bih , ali, priznajem, nerado.
Nije strah od ostecenja u pitanju, super kasko pokriva sve, nego... Ne znam tacan razlog te , kako je nazva, vezanosti, ali je prisutna. Nesto za sta si vezan svakodnevno postaje kao deo tebe, na neki nacin, zato, valjda...

A pozajmim li ti auto, i zapalis cigaru dok vozis, bice to prvi i zadnji put. Tu sam jedino iskljuciva.










AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptyPon Dec 29, 2014 8:45 pm

Kako kome, recimo svom rodjenom bratu nebi dao, jer vozi kao manijak.Ne radi auto, to mi nije vazno, ali da ispanem kriv sto sam uopce dao da vozi ako nedje udari ili slicno.

Recimo, Astri bi dao, jer znam da pazljivo vozi i prati saobracaj.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptyPon Dec 29, 2014 8:52 pm

sonia ::


A pozajmim li ti auto, i zapalis cigaru dok vozis, bice to prvi i zadnji put. Tu sam jedino iskljuciva.
Onda se očigledno nikada ne bi vozili ...jer ja sam znao (doduše ,u svom autu ) ignorisati pepeljaru .
Pa ,ionako imaju one plastične "podnice" ,istreseš i ok smehsmeh
Pošto trenutno nemam ni ženu ni auto ,nisam kompetentan za ovu temu (samo sam se hteo zezati sa Sonia ) čačka nos mahmah










AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptyPon Dec 29, 2014 10:13 pm

Danubius ::
sonia ::


A pozajmim li ti auto, i zapalis cigaru dok vozis, bice to prvi i zadnji put. Tu sam jedino iskljuciva.
Onda se očigledno nikada ne bi vozili ...jer ja sam znao (doduše ,u svom autu ) ignorisati pepeljaru .
Pa ,ionako imaju one plastične "podnice" ,istreseš i ok smehsmeh
Pošto trenutno nemam ni ženu ni auto ,nisam kompetentan za ovu temu (samo sam se hteo zezati sa Sonia ) čačka nos mahmah


Hahhaha, ma, imam u kuci jednog takvog ( i ako ovako nastavi poslacu ti ga u Nord post zlz  )
Pre dva dana sin mu uzeo auto i on da pozajmi moja ''samo do grada'' . Krenem na posao a ono...uf.. Ugasim auto, udjem u kucu i :lonac:  vratim se i vozim 10 metra sa otvorenim prozorom na -20C!!!
Otkud znam, ranije smo ziveli u maloj kuci, svi su pusili, otac, brat, muz ( mi smo u komsiluku ziveli) i nisam obracala paznju na to, valjda se nekako podrazumevalo...Ovde zaista retko ko pusi, vazduh je ''banjski'', svest o ocuvanju zdravlja je jako razvijena...i naviknu ti se, srce, pluca, mozak...Ne zelis vise da budes ni pasivni pusac.










AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptyPon Dec 29, 2014 10:19 pm

sonia ::



Ovde zaista retko ko pusi, vazduh je ''banjski'', svest o ocuvanju zdravlja je jako razvijena...i naviknu ti se, srce, pluca, mozak...Ne zelis vise da budes ni pasivni pusac.
Ja to apsolutno podržavam .
No nije tako jednostavno .Hipotetički ,zamisli par gde žena decidirano kaže -u ovim kolima neće biti pušenja ?
Pa ubiješ u pojam odmah ,čak ni nade ne daješ . smehsmeh

Auto je stvar ,i ne vidim zašto se ne bi mogao pozajmiti nekome ,ko je usput još i prijatelj i pouzdan .
Žena nije stvar ,i ne bi trebalo da funkcioniše tako .
Ako si "pozajmio" ,onda lepo nosi kući. :948208144:










AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptyPon Dec 29, 2014 10:26 pm

Ni ja ne dam da se pusi u autu,pusac sam i to bas gadan,ali u malom prostoru me ubi smrad i dim gusi...ko putuje sa mnom,nek kaze,stacemo,ispusimo i idemo dalje.Ne volim ni muz da ga vozi,iskreno....zajebe,zagrebe,a i da je fico,ne volim neuredan auto da vozim...sa parnicama i kvrgicama.Prosli auto je muz oparao na kamen...odmah je isao kod lakirera...mene sramota sjesti u zaparan auto....e zato ne volim da ga iko vozi.Drugo...aj sto ce stetu da namiri osiguranje,ali treba bit bez auta,a danas si ko bez ruku ako ga nemas....e sad ako ga ja zajebem...jbga sama sam kriva,ali da zbog nekoga mislim kako cu i sta...ne bih i tu moru da imam.Tako ne volim ni ja d aposudjujem od drugoga auto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptyUto Dec 30, 2014 2:09 am

Pušenje u autu.Nema šanse.Ne podnosim dim..
Niko neće čuvati tvoj auto onako kako ga ti paziš.
Više puta viđeno..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 EmptySre Jan 21, 2015 1:39 am

Inace ne volim ljude koji stalno nesto pozajmljuju...dok nisam imala auto,nisam ni posudjivala,isla sam busom,dok nisam imala muza opet nisam od komsinica pozajmljivala...hahahah ma zivi u skladu sa sobom....drugo je zafali ti glavica luka pa odes komsinici na vrata,a za krupnije stvari....nema potrebe.

Meni kcer ostavi auto,na primjer kad ode na ferije....ja ne volim da ga diram,a desilo mi se da sam od prijateljice uzela auto,jer je ona navalila,koji je uspostavilo se bio tempiurana boma,buduci da nije htio da upali pa sam morala pozvati majstora....kad mi je rekao sta vozim,od straha sam jedva dosla kuci.
Zato ne volim,ne poznajem tudji auto,a za mene,auto mora bit siguran i ispravan,to je osnova....udes se moze desiti svakome,ali da se prepustam sreci ...ne hvala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?    AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
AUTO I ŽENA (MUŽ) se ne daju nikome -jeste li takvi?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jeste li tolerantni ?
» Jeste li znali ?!
» Jeste li cool na facebooku-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: SAOBRAĆAJ :: AUTO SVET-
Skoči na: