DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SVADBA ? - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

SVADBA ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyPet Sep 19, 2008 4:40 pm

First topic message reminder :

Parada pijanstva i kiča -ili romantična simbolika koja ostaje za ceo život ? Šta mislite o ovom običaju, da li ste imali svadbu,kako ste je doživeli , kakvu bi svadbu želeli (ispričajte nam, postavite vaše svadbene fotografije )

[You must be registered and logged in to see this image.]

ps. na ovom linku imate više spotova iz raznih svadbi, pogledajte :63268: [You must be registered and logged in to see this link.] :63268:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

Datum upisa : 11.07.2013

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyNed Sep 15, 2013 8:32 pm

Jeste,mladencima uvek treba novac.Ali,ne pravi se svadba valjda samo zbog toga.Valjda je pravis i zoves ljude do kojih ti je stalo,sa kojima zelis da podelis taj svoj poseban dan.I ne treba zbog toga da ih dovodis u skripac.Bar ja to tako gledam u odnosu na ove obelezene pozivnice.Ili se onda pripremiti na prazne koverte.
Posebno mi je bez veze kad cujem one kojima nije satro stalo do novca,a onda bude,jao oni su stavili samo 20e ili doneli mi to i to.Mozda je ljudima to poslednji novac u kuci,mozda su cekovima kupili poklon,pa im tako bilo lakse...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyNed Sep 15, 2013 8:52 pm

Vidis da je uplata na tekuci racun bolja stvar...ma Svica je to,brale,nes ju zahebat.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyNed Sep 15, 2013 11:07 pm

Lakota ::
Jeste,mladencima uvek treba novac.Ali,ne pravi se svadba valjda samo zbog toga.Valjda je pravis i zoves ljude do kojih ti je stalo,sa kojima zelis da podelis taj svoj poseban dan.I ne treba zbog toga da ih dovodis u skripac.Bar ja to tako gledam u odnosu na ove obelezene pozivnice.Ili se onda pripremiti na prazne koverte.
Posebno mi je bez veze kad cujem one kojima nije satro stalo do novca,a onda bude,jao oni su stavili samo 20e ili doneli mi to i to.Mozda je ljudima to poslednji novac u kuci,mozda su cekovima kupili poklon,pa im tako bilo lakse...
Naravno da mladima treba dati novac -da sami kupe šta im je potrebno .
No,ljudi imaju toliko malo novca -da jadni mladenci završavaju sa gomilom ćebadi ,stolnih lampi i miksera .Možda bi trebalo smisliti neki sistem anonimne uplate na račun ,ukoliko bi to prošlo kod naših ljudi ,jer bogati vole da se k.....cenzura
Uopšte nisam nikada razumeo tu potrebu da se "svadbuje" ,ljudi se zadužuju za silne pare ,zbog čega ? Da "vidi narod" ,bez veze .
U zemlji gde je siromaštvo stvarnost ,nenormalno je organizovati kadilake ,dekorisati salu orhidejama i angažovati tri orkestra ,uz srednjovekovnu gozbu i pijanku "na nivou" .
Bez veze ...mladima treba priuštiti neko nezaboravno putovanje i možda pomoći da se skuće -a sve ostalo je ,srpski rečeno -preseravanje za publiku .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyNed Sep 15, 2013 11:16 pm

A po temi,ne do ti bog da te jos zovu za kuma....niti odbiti,ne valja se,niti pristati.

Imam jednog prijatelja,Bosanca,ovdje,pa sam mu se bas nasmijala dobro,veli...i ne znam narod dole cestito,a svi mi ukazuju cast da kumujem....hahahah

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyPet Sep 20, 2013 9:52 pm

Pa ti budi mladenka -udavača u Indiji ,sestro slatka ? affraid 

| Autori: Gabriel Domingez / Željka Telišman / Odg. urednik: Nemanja Rujević / dw.de

Zbog sukoba oko miraza u Indiji godišnje strada više od 8.000 žena. One koje ne ubiju mladoženje ili njihove porodice često se ubijaju same.

Indijska vlada stoga pokušava da ukine ovu praksu, ali kako se čini – uzalud.

Ilustracija (mrbichel / Flickr.com)
Miraz u Indiji ima tradiciju staru stotine godina. Na dan venčanja mlada od svoje porodice dobija zlato, nakit i druge vredne predmete. Što je taj miraz veći, utoliko će viši biti i njen status u novoj porodici.

CEO TEKST link
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyPet Sep 20, 2013 10:13 pm

Šta je pohlepa....Neko KAZO loše nam je?  :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 39
Datum upisa : 17.02.2010

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyPet Sep 20, 2013 10:13 pm

Tamo Astra,ovde ne..ovde donosis novac,u koverti,i bogme ne najave bas godinu unapred..
Mogu ti reći da je tako i najbolje.
Najjednostavnije i za goste,a najbolje i za mladence,jer oni će taj novac da iskoriste u ono što im treba i onako kako žele.
Ja sam za svoju svadbu dobila 4 usisivača, sigurno 7,8 lampi , servisa X za po 6 osoba i sve različiti :trava : ... o escajgu da ne pričam ...
Pa šta da radim sa tim aman? I dan danas gomila toga stoji u paketima i neće nikad da se služi.A egal su ti gosti izdvojili novac da kupe te poklone,a iskreno ja od tih poklona sam imala gotovo pa nikakvu korist.I da smo pravili svadbu " da zaradimo" pa pali bi garant :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

Sreća pa je mlada htjela svadbu i ispuni si želju da bude taj dan u vjenčanici... da plače i da se veseli uz zvuke trube itd.itd... ostalo mi ništa nije bilo važno...
Ali eto sad kad razmislim,po meni je glupost kupovati poklone za koje nisam sigurna da ljudima ne trebaju...

Ja mladencima uvijek stavim parice u kovertu pa nek si kupe šta im je potrebno i eventualno neki poklon koji će im ostati za uspomenu i podsjećati ih na dan vjenčanja.

Ovu godinu se dobrim dijelom za svadbe radilo mašala.To ja zovem "berićetnom" godinom :))
E još ove dvije svadbice da se teta izigra,pa da odmara do neke druge prilike wsmile wsmile wsmile 

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyUto Sep 24, 2013 10:18 pm

Kad smo kod koverti .....

BOSANCI STIPSE: Mladencima u BiH sve češće uručuju prazne koverte

link 

Kako je ispričao mladi bračni par, neprijatno su se iznenadili kada su nakon venčanja među pedesetak koverti koje su im zvanice uručile otkrili i sedam praznih.......

Ima u našem gradu jedan koji redovno posećuje kuće gde neko umre (i redovno se pobrine da popije po koju (više njih) za "dušu" .
Čovek uredno izjavi saučešće ,donese bocu rakije (poštuje običaj ) ,iako nije ni od rodbine ni od komšija ,i sve to ne bi toliko upalo u oko -da se nije pokazalo da lik redovno donosi -vodu u rakijskoj boci .
Slučajno ga otkrila jedna gospođa ,koja je njuškala po donesenim bocama .
Ali ovo sa kovertama ....e to još nisam čuo . zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyUto Sep 24, 2013 10:22 pm

Ovdje se i na sahranu ne donosi cak ni cvijece,stavi se postolje sa necim sto lici na vok,sa poklopcem,svako ko dolazi,stavi kovertu,i cula sam da i tu bude praznih koverti...svasta ,radije necu staviti nista,ne vuce niko za rukav da moras.

.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyUto Sep 24, 2013 10:27 pm

Ko ne poštuje žive...šta bi onda i mrtve..."tako mu ovo dođe".
Pomoć mladima da počnu život..i pomoć porodici (novčano) u teškoj situaciji-ŽALOSNO-prazne koverte... trtrr
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin

Datum upisa : 13.09.2013

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyUto Sep 24, 2013 10:45 pm

Ranih '90-ih sam snimao svadbe.
Imam razne dogodovštine, ali dve pamtim posebno.

Prva je seoska svadba, sa oko 500 svatova, ne vidiš kraj šatri.
Muzika i muzičari baš onakvi kao na tim svadbama, ali prema meni ok...delimo isti hleb.
U neko doba bi pauza i posedasmo da jedemo. Ja sa muzikantima za stolom.
Nema basiste, ali niko ne obraća pažnju na to...mož' biti čovek otiš'o da se olakša.
Odjednom ka nama neka rulja...psovke, metež...
Mlada pobegla sa basistom!!!! Videli ih kako uskaču u kola i bežanija!!!
Jedva živu glavu bez batina izvukosmo, čak i ja ni kriv ni dužan. Podigoh kameru do lica da vide da nisam muzičar!!!! :rlol: 

Druga, gradska...idemo po mladu. U njenoj kući zauzeh najbolje mesto i ugao da snimim kupovinu mlade. Dever se pogadja sa mladinim bratom i skoro se pogodiše...kad izlete neka tetka i viče...ne damo je za manje od 5000 maraka. Svi se slatko nasmejaše...ali tetka ne odustaje!!!!

Dođoše mladoženjini roditelji...frka opšta. Tetka ni makac...ne i ne!!!!
Svatovi se vrnuše do kapije....većaju...hoće da vraćaju svatove!!!! Opšta ludnica!!! :rlol: 
Tetku vezaše negde i na jedvite jade kupiše mladu!

Setih se i treće, Ivanjica...Jesen '91. Rezervisti došli na svadbu naoružani do zuba.
Puca se kao na ratištu!!!!
Snimam svatove kako sede i odjednom jedan krupni, pijan kao letva, u kadru. Vidi da ga snimam i uperi AK 47 u mene...pomenu mi najku, oca i kako SMEM da ga snimam...Skočiše trezni oko njega, jedva mu oteše kalašnjikov! A meni ledja mokra u sekundi!!!!

Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyUto Sep 24, 2013 11:08 pm

brdjanin ::
Ranih '90-ih sam snimao svadbe.
Imam razne dogodovštine, ali dve pamtim posebno.

Prva je seoska svadba, sa oko 500 svatova, ne vidiš kraj šatri.
Muzika i muzičari baš onakvi kao na tim svadbama, ali  
Mnoge svadbe sam odsvirao i video slične stvari ...
Imali mi jedno vreme dva pevača ,ne znaš koji veća budala (a obojica alkosi )Onaj gori je imao kriterijum prema ženama samo jedan -super je ako hoće da "da" (može da izgleda kao nilski konj ,šta ima veze )
Nalizao se momak ,i navalio na mladu -sve mladoženji pred nosom !
I mi sad vidimo -biće cirkusa ,pa probaj ga odvući ,ma jok -niti vidi niti čuje ! Već polako i "pipka " mladu -svima pred očima .
Na kraju mu se neko od nas  izderao na uvo -kretenu ,sklanjaj se od nje -to je mlada ,budalo ,razumeš ,MLADA -u svatovima si ?!
A pijana budala na to odgovara : "Pa šta ima veze -probam ,pa ako "da"....."
A meni se desilo i da sviram svadbu devojci koja mi predhodnog vikenda "pružila uslugu" ...oralnog tipa .Nisam pojma imao -dok je nisam video u venčanici .A ona još pesme naručuje ,namiguje ,samo što nije tražila neku tipa "A ja sam te varala" .
E nije mi bas bilo prijatno .....nikako,izeš pare . Imao sam utisak da svi "znaju" za ...."događaj"
brdjanin ::

Setih se i treće, Ivanjica...Jesen '91. Rezervisti došli na svadbu naoružani do zuba.
Puca se kao na ratištu!!!!
Snimam svatove kako sede i odjednom jedan krupni, pijan kao letva, u kadru. Vidi da ga snimam i uperi AK 47 u mene...pomenu mi najku, oca i kako SMEM da ga snimam...Skočiše trezni oko njega, jedva mu oteše kalašnjikov! A meni ledja mokra u sekundi!!!!
E tu sam ja i prestao sa muzikantisanjem .Svirali mi u nekoj kafani ,"momačko veče " i upadnu neki "dobrovoljci" ,do zuba naoružani ,svi pijani .
"Vojvodi" se prohtelo da pleše sa ženom ,i ni manje ni više nego naređuje "Zbog jedne divne crne žene " (Krunoslav Kićo Slabinac ,91 god ,Srbija )  trtrr 
Na to njegov "telohranitelj" ,neki bizon pijani koji je do tada kunjao -skoči i repetira kalašnjikova .
I onda scena -ovaj se dere "sviraj" i vadi "škorpiona" ovaj "prekini " i nišani sa AK 47 .
Nekako se to sredilo ,ali sam ja to veče završio sa  muziciranjem zauvek.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyUto Sep 24, 2013 11:22 pm

Hebemti sreću kad čoveka zapaDne da svira jednoj od ljudožderki na svadbi...:)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyUto Sep 24, 2013 11:27 pm

Kijara-brm ::
Ono drugo ,sa "vojvodom" se desilo u tvojoj Prigrevici . tongue
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyUto Sep 24, 2013 11:37 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Ono drugo ,sa "vojvodom" se desilo u tvojoj Prigrevici . tongue
Šipčio si ti peške i u Prigrevicu...  trtrr  .
hahaha znam na kog "vojvodu" misliš...čika Jovo.O..  (čula sam za njega kroz priču-O jak vojvoda.. :zubi3:  )
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyPet Okt 11, 2013 1:47 pm

Say cheeeeeeeese trtrr trtrr trtrr trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyPet Okt 11, 2013 3:10 pm

..ma nista nije vazno,samo da umlatim ovog sto snima smehsmeh :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyNed Okt 13, 2013 9:56 am

Pljuvanje, polivanje, gađanje mlade: Najčudniji svadbeni običaji sveta:link :

ODLAGANJE ODLASKA U KUPATILO: INDONEZIJA / MALEZIJA

Nakon venčanja, mladi i mladoženji nije dozvoljeno da koriste kupatilo cela tri dana. Ne mogu ni da izlaze iz kuće, da isprazne creva i uriniraju. Bračni par nadziru, a dozvoljeno im je minimalno hrane i pića. Ako se običaj ne ispoštuje, veruje se da će to doneti lošu sreću paru, prekid braka, prevaru ili smrt dece. Nakon tri dana, paru je dozvoljeno da se vrati normalnom životu i počne svoj brak.
Sex,sex i samo sex :zubi3: 

PLJUVANJE NA MLADU: MASAI, KENIJA

Kada se venčavaju u Masaiju, mladin otac pljuje na mladino lice i grudi kako bi joj na taj način poželeo sreću. Ona zatim odlazi sa svojim mužem ne okrećući se, jer se plaši da se ne pretvori u kamen.

*ajd ćero, sa srećom ....:zubi3: gorepost pljuc
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyPon Nov 04, 2013 10:55 pm

I ovoga ima ....55555 

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyPon Nov 04, 2013 10:58 pm

A ipak se voli do kostiju..Morbidno,ali i tužno:((

Mlad je poginuo..Verovatno ga je mnogo volela:(
Nazad na vrh Ići dole
milos87popovic

milos87popovic

Datum upisa : 07.11.2013

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyČet Nov 07, 2013 6:01 pm

Ej je l neko pravio skoro svadbu? Koliko to sve ukupno izadje parica, za neki prosek?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vbi.rs
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyČet Nov 14, 2013 10:46 pm

Ova htela da bude srpska Džulija Roberts .
A lovu i poklone verovatno ponela u emotivnom rastrojstvu .smehsmeh 

Usred svadbenog veselja mlada Sonja Stefanović iz Gornjeg Milanovca je bacila burmu, pokupila poklone i netragom nestala.

Mlada je pobegla baš u trenutku kada je muzika zasvirala pesmu Šabana Šaulića "Skini prsten s desne ruke".

Mladoženja Miroslav Miletić, zajedno sa mnogobrojnim gostima ostao je zbunjen, iščekujući da mu se mlada vrati, a kada se to nije desilo, svi su se razišli kućama.

"Znali smo da je snajka već imala nekoliko brakova i vanbračnih veza iza sebe, ali niko nije mogao ni da pretpostavi da će se ovo desiti. Blago rečeno, bili smo šokirani kada je Sonja usred slavlja pokupila poklone i otišla u nepoznatom pravcu.

Ne treba ni govoriti da je svadba završena istog momenta. Mladoženja nas je nekoliko meseci pre venčanja uveravao da se ona promenila i da joj se stare greške neće ponavljati
", kaže R.M. jedan od mladoženjenih rođaka.

Po milanovačkoj čaršiji kruže razne priče o ovoj svadbi, mahom šaljive, mada, kako saznaje list, mladoženji nije ni do priče, ni do šale.

Ekipa "Naših novina" otišla je i do kuće Sonje Stefanović, a jedna gospođa novinarima je rekla:

"Naša Sonja je veoma emotivna i ovo je mnogo pogodilo. Ni nama još nije rekla šta je nateralo na ovakav korak, ali koliko je poznajem, neko ili nešto ju je mnogo povredilo. Ona samo želi da voli i da bude voljena", rečeno je novinarima "Naših novina" u kući "odbegle mlade", prenosi Mondo.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyČet Nov 14, 2013 10:48 pm

milos87popovic ::
Ej je l neko pravio skoro svadbu? Koliko to sve ukupno izadje parica, za neki prosek?
jeste skoro...pa negdje oko 40.000 franaka.

.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyČet Nov 14, 2013 11:17 pm

...eee,pa ako je zbog emotivnosi,treba joj oprostiti trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 EmptyPet Nov 15, 2013 12:17 am

Jes vala, i ovdje ne moze ni pola dobra svadba bez $20,000.

Obavijestila sam kcerke da "elope" zlz Ne pada mi na pamet. Radije cu im priustit dobro bracno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

SVADBA ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole

SVADBA ?
Nazad na vrh 
Strana 6 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: