DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SVADBA ? - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SVADBA ? - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SVADBA ?

Ići dole 
+37
Black Wizard
Astra
Danubius
el_vibrador
Gothic
Ivana_258
Sibila_
brdjanin
rouzvel
doctorr67
bosankaa
ZoxZoja
MadamX
dusicaa
promaja
srculence
Lakota
Nut
milos87popovic
Kijara-brm
Tarja
slatkicass
MonteGirl
brunolino
Djoka20
smile^^
determinanta
Only women
AstrinaKomsinica
Lily
cojle
sonia
Silvy
komunikativn@
montoya
anja007
Schveca
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Sep 19, 2008 4:40 pm

First topic message reminder :

Parada pijanstva i kiča -ili romantična simbolika koja ostaje za ceo život ? Šta mislite o ovom običaju, da li ste imali svadbu,kako ste je doživeli , kakvu bi svadbu želeli (ispričajte nam, postavite vaše svadbene fotografije )


[You must be registered and logged in to see this image.]



ps. na ovom linku imate više spotova iz raznih svadbi, pogledajte :63268: [You must be registered and logged in to see this link.] :63268:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Jan 29, 2014 10:06 pm

Ja sam moje odvracao od pravljenja svadbe al cvrc , njihovo je bilo kako bi onda rodbini izasli na oci .
Moja Marijana je nas dva dana pred udaju obavestila da izvolimo doci kod maticara . Svako vreme svoje obicaje nosi a neki se ponavljaju .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyUto Jul 01, 2014 12:20 pm

Verzija događaja koja je u opticaju u Apatinu je sledeća (od očevidaca)
"Mladi" su otišli na fotografisanje ,i nisu se vraćali oko sat i po .
Onda se pojavio mladoženja (vidno pijan) i saopštio svatovima da se "mlada ne oseća dobro i da se vratila za Kulu (odakle je inače )
I onda je seo i nastavio da pije -bez daljih objašnenja .
No današnji "telegraf" prenosi ovako :
-----

Mladoženja iz Apatina pobegao sa svadbe!


Prijatelji mladoženje kažu da nije nagoveštavao da će odustati. Ipak, on je pred sam ulazak u salu seo u auto i otišao. Kada se vratio, saopštio je svoju odluku



[You must be registered and logged in to see this image.]





V. L. i B. B. iz Apatina, priredili su gostima na svom venčanju scenu koja podseća na scenu iz filma. Naime, V. L. je pred punom salom gostiju i matičarkom saopštio da odustaje od venčanja sa verenicom B. B. i zatim napustio skup bez objašnjenja.

Gosti kažu da su ostali u šoku kada je mladoženja uzeo mikrofon i saopštio da venčanja neće biti, prenosi Informer.
- Iščekivali smo mladence zajedno sa matičarkom. Kad se čekanje odužilo toliko da je matičarka morala da ode na sledeće zakazano venčanje, zabrinuli smo se. Uz izvinjenje, samo nam je saopštio da venčanja neće biti – kaže jedan svedok.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto-ilustracija: Foter/T4ch1k0m4


Posle saopštenja mladoženje, muzičaru su spakovali opremu i otišli. Isto su učunili i mladini roditelji i gosti, dok su mladoženjini u šoku posmatrali dešavanja, a zatim se i oni razišli.
- Roditelji V. L. su skromni i pošteni ljudi koji su mesecima spremali svadbu i živeli za dan kada će oženiti sina. Ne znam kako će ovo prevazići, očajni su. Uz sve to, još su morali sutradan da izmire neplaćene račune i odnesu hranu i piće pripremljene za preko 200 ljudi i vrate poklone – kaže ovaj gost.
Prijatelji mladoženje kažu da nije nagoveštavao da će odustati. Ipak, on je pred sam ulazak u salu seo u auto i otišao. Kada se posle nekog vremena vratio, saopštio je svoju odluku.
Za sada niko sa sigurnošću ne zna zašto je mladoženja odlučio da odustane od venčanja u poslednjem trenutku.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
srculence




Datum upisa : 25.06.2014

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyUto Jul 01, 2014 2:26 pm

SRPSKI ŠVALER: Era ukrao mladu sa svadbe

Veza je trajala tri dana, a mladoženja je bio zahvalan jer ga je na vreme spasao
[You must be registered and logged in to see this image.]
Era Ojdanić, folk pevač, prema anketama najveći je švaler u Srbiji.
"Nisam lep, ali sam neodoljiv", rekao je pevač u emisiji "Žene", mada on ne voli da ga zovu tako i da bi za sebe pre rekao da je šarmer. Nikada nije brojao s koliko je žena spavao, nije lupao recke, ali se ne seća imena svih dama s kojima je bio.

Popularni pevać ne zna šta to žene vide u njemu, ali je ispričao da ga je majka povijala u suknjetak, žensku potsknju, pa u tom on vidi svoj uspeh kod žena.

Era je da je veliki švaler potvrdio i time što je ukrao mladu s venčanja na kojoj je pevao. On je s tom ženom flertovao pola godine jer je dolazila kod njega u restoran, a na svadbi je mlada pravo u venčanici pobegla s njim. Veza je trajala tri dana, a mladoženja je bio zahvalan jer ga je na vreme spasao.

Era je izjavio da je za njega najbolja vijagra upravo lepa žena, i ne planira uskoro da se smiri. Otkrio je da je najčudnije mesto gde je vodio ljubav bilo u avionu sa nepoznatom prelepom ženom koju je tada video i nikada više.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Jul 03, 2014 6:29 am

Evo epiloga slučaja "svadba " iz Apatina .
Konačna ,i izgleda i istinita verzija :

------
Svakog čuda tri dana dosta, ali Apatinci i dalje ne mogu da se načude skandalu koji je priredio njihov sugrađanin Veselin Lovrić (35) kada je u subotu pobegao sa sopstvenog venčanja. Tako se i juče po Apatinu pričalo o motivima za ovakav postupak nesuđenog mladoženje.


Kažu stara ljubav zaborava nema, a to je očigledno u poslednjem trenutku shvatio i ovaj mladoženja u pokušaju, bar ako je verovati komentarima njegovih poznanika.

- On je imao dugu vezu sa devojkom iz Sombora koju je mnogo voleo. Ipak, kao u svakoj vezi imali su problema, pa su raskinuli negde oko Nove godine. Već u januaru je počeo da se zabavlja sa novom devojkom koja je nedugo zatim zatrudnela, a pod pritiskom njihovih roditelja zakazali su venčanje, mada on nikada nije bio za to - priča mladoženjin poznanik koji nije bio na svadbi, ali je dobro upoznat sa celim slučajem.

- Mladenci su se nakon fotografisanja uputili ka restoranu u kome se održavalo venčanje i mladoženja je zatražio da stanu kod nekog kioska kako bi kupio cigarete. Potom je isterao brata iz automobila i odvezao se u nepoznatom pravcu. Čuo sam da je otišao kod bivše devojke u Sombor i da je tamo doneo odluku da se ne ženi. Tek je oko pola devet uveče došao u restoran i na mikrofon objavio da venčanja neće biti i potom otišao bez objašnjenja - navodi naš sagovornik.

Oni koji su bili na venčanju kažu da su u restoranu proveli više od pet sati i da nisu imali pojma šta se dešava. Mladenaca nije bilo, ali su se najviše zabrinuli kada je matičarka koja je trebalo da ih venča morala da ode na sledeće zakazano venčanje. Nedugo zatim u salu je ušao sam mladoženja i saopštio svoju odluku.

U porodici nesuđenog mladoženje juče nisu bili voljni da komentarišu postupak svog sina.
- Čitava zemlja grca u problemima, a vas zanima moj sin. Pa, kako vas nije sramota da me pitate ovako nešto kada i sami pretpostavljate koliko smo povređeni. Čime se vi bavite - rekao nam je ukratko mladoženjin otac Dušan pre nego što je spustio slušalicu. Do nesrećne mlade juče nismo uspeli da dođemo, ali saznajemo da njena porodica namerava da tuži nesuđenog zeta zbog troškova svadbe.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Jul 03, 2014 12:52 pm

Niko ga nije terao odmah u novu vezu.Još je i dete i na putu..
Napravio je sr...na sopstvenom venčanju,ne gledajući na emocije te mlade žene.
Šta je inat..
Najbolje da ga se reše obe..Nije vredan ničega.
Obična kukavica:)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Jul 12, 2014 12:23 pm

Ovo neki Arkan /Ceca svatovi  ? 
Neodoljivo podseća cela priča ,a tako i izgleda . kush  

-------

OŽENIO SE MOTOROLA: Mlada čuvenog proruskog borca rekla DA naoružana do zuba!

[You must be registered and logged in to see this image.]

DONJECK - U samoproglašenoj Donjeckoj Narodnoj Republici danas je sklopljen prvi brak - oženio se lokalni junak samoodbrane Arsen Pavlov, poznatiji kao Motorola, prelepom Jelenom Koljenkinom.
Mlada je bila u tradicionalnoj beloj venčanici, ali u kosi je imala crno-narandžastu traku Svetog Đorđa i ne tako tradicionalnu futrolu s pištoljem ispod pazuha.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Jul 12, 2014 3:50 pm

Isto sve.Samo što su ovi vidno naoružani do zuba.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyUto Avg 05, 2014 10:57 am

Verovali ili ne -ovo nije montaža ,nego svadba koja se desila nedavno ,okolina Čačka (mislim ,Dragačevo) Izašlo mi na FB "zid" od jedne moje prijateljice (čija je to rođaka )
A komentari -oduševljenje ?????

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyUto Avg 05, 2014 5:51 pm

Ma nego.Ništa bez grmljavine.Raspali mlada i ti...( a metak gde odluta).
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Sep 21, 2014 8:18 am

Jednostavna računica za prosečnu svadbu u Srbiji ( 200 zvanica ) -7000 eu. 
Dakle ,sem za bogate ,organizovanje svadbe bi značilo višegodišnje dužničko ropstvo roditelja banci
(jer je moda da se "mladi" uzimaju u situaciji -nijedno ne radi ,dete na putu ) 
Poređenja radi -za taj novac se kupi kuća (imanje ) na selu.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Sep 21, 2014 12:07 pm

JA SE OBRADOVAO ,REKO ,DENI NAM SE ZAMAKO ...KAD ON PIŠE KOLKO KOŠTA SVADBA....ŽENI SE ,DA SE I MI SMIRIMO VIŠE  trtrr


[You must be registered and logged in to see this image.] OVAKA SNAJKA BI TI LEGLA PRAVO...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Sep 21, 2014 12:47 pm

Danubius ::
Jednostavna računica za prosečnu svadbu u Srbiji ( 200 zvanica ) -7000 eu. 
Dakle ,sem za bogate ,organizovanje svadbe bi značilo višegodišnje dužničko ropstvo roditelja banci
(jer je moda da se "mladi" uzimaju u situaciji -nijedno ne radi ,dete na putu ) 
Poređenja radi -za taj novac se kupi kuća (imanje ) na selu.


Samo se ti ozeni i ne vadi se vise na skupocu! zlz
I onako svadbu i sve sto ide oko nje, plate gosti.
Ako uzmemo da *stolica* kosta izmedju 18 i 23 e u najelitnijim novosadskim restoranima ( hotele sa pet zvezdica ne racunam) lako je izracunati koliki je trosak, a koliko zarada. Nema gosta koji ce castiti mladu i mladozenju manje od 30 ili 40 e.
Izvrsi par prostih racunskih operacija i videces kakva je racunica.
Jos nisam cula da je neko bio u minusu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPon Sep 29, 2014 10:54 am

dusicaa ::




Samo se ti ozeni i ne vadi se vise na skupocu! zlz
I onako svadbu i sve sto ide oko nje, plate gosti.
Ako uzmemo da *stolica* kosta izmedju 18 i 23 e u najelitnijim novosadskim restoranima ( hotele sa pet zvezdica ne racunam) lako je izracunati koliki je trosak, a koliko zarada. Nema gosta koji ce castiti mladu i mladozenju manje od 30 ili 40 e.
Izvrsi par prostih racunskih operacija i videces kakva je racunica.
Jos nisam cula da je neko bio u minusu.
Tu sam te ček*o !
Juče se oženio TVOJ Kluni (20 godina mlađom aktivistkinjom za ljudska prava Amal Alamudin )

[You must be registered and logged in to see this image.]

Svadba da se priča ,Venecija ,hotel sa sedam zvezdica .....na "nivou" .
Troškovi svadbe -5 miliona $ .
Ali....pošto je mlada iz Sirije ili Jordana (ne sećam se tačno ) po tamnošnjim običajima ,sve troškove plaća mladin otac (što je i uradio)
E ,tako se može ženiti ,i svadbe praviti . smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPon Okt 13, 2014 10:03 am

A eto ,i ovo se dešava i moguće je -verovatno, samo kod nas . :329340:

------

SRAMOTAN razlog zbog kog su svatovi napravili kolaps kod "Mostara"


M. B. | 12. 10. 2014. - 15:55h [You must be registered and logged in to see this image.] 15:51h | Foto: Jovan Pavlović | 
Kolona svatova zastala je nasred Mostarske petlje da bi momci obavili malu nuždu i gotovo paralisala saobraćaj. Naš zaprepašćeni čitalac fotografisao je ovaj prizor.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kliknite za uvećanje (+/-)

- Kod sajma kolaps. Treća traka je bila slobodna dok nisu naišli svatovi. Upališe sva četiri migavca i stadoše da se olakšaju, a ona im čuva stražu - kaže Jovan Pavlović.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPon Okt 13, 2014 12:41 pm

Moj balkane u kulturo..  dm5.
Kako takve samo snime,a "niko da se pojavi odmah na licu mesta"..hm
Očitio niko ne prijavi.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPon Nov 17, 2014 4:54 pm


U Sumbotu bijasmo u svatovi i nasmejah se slatko Hercegovcima . Naučili ljudi na klasiku kad ono trt , švedski sto . Nisu mogli verovat da neće bit prasići , sarmica , čorbica ..... . Na stolu je stvarno bilo i za mesoždere i za pasi travu . I kod muzike nešto slično se desilo , pop , evergrin ..... oko 11 došli tamburaši jedno sat vremena dok se ovi odmaraju .
Nešto se menja i u našem svadbenom običaju konačno . Bio je to spoj stare i nove generacije .










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPon Nov 17, 2014 8:46 pm

podbarac ::

U Sumbotu bijasmo u svatovi i nasmejah se slatko Hercegovcima . Naučili ljudi na klasiku kad ono trt , švedski sto . Nisu mogli verovat da neće bit prasići , sarmica , čorbica ..... . Na stolu je stvarno bilo i za mesoždere i za pasi travu . I kod muzike nešto slično se desilo , pop , evergrin ..... oko 11 došli tamburaši jedno sat vremena dok se ovi odmaraju .
Nešto se menja i u našem svadbenom običaju  konačno . Bio je to spoj stare i nove generacije .
lega mogu ti reći da mi se ovo dopada.
Nije ona čista klasika .Za svakoga po nešto.  top88










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Jan 23, 2015 5:56 pm

Sve i svašta smo čuli -ali ovo mislim da nismo? 

Zbog  specifičnosti -ceo tekst ,nije dugačak -a prilično je intrigantan ?

-----

SVADBA U GOSPIĆU "Silovala su me dvojica prijatelja na mom venčanju"

Jutarnji list | 23. 01. 2015. - 11:05h [You must be registered and logged in to see this image.] 11:30h |


Dvojici Ličana, B. I. i T. F., u Opštinskom sudu u Gospiću sudiće se za silovanje 21-ogodišnje devojke koju su napastvovali na njenoj svadbi!



Optužno veće tog suda potvrdilo je optužnicu koju je protiv ova dva mladića podiglo tamošnje tužilaštvo. Devojka koja ih je prijavila policiji ispitana je kao svedok. Ona je detaljno ispričala kako su je optuženi u proleće 2013. godine, protivno njenoj volji, više puta seksualno iskoristili.
 

Iz medicinske dokumentacije proizlazi da je zbog toga pretrpela tešku traumu. Iako su ovo zapravo jedini dokazi njenih optužbi, sud ih smatra istinitim i sasvim dovoljnim da potvrdi optužbe tužilaštva i mladiće pošalje na optuženičku klupu.
 
Prvookrivljeni B. I. je za "Jutarnji list" izjavio da je devojka sve izmislila kako bi od njega izvukla novac.

- Istina je da sam spavao sa njom, ali dve godine ranije i bilo je dobrovoljno. Ona je saznala da sam tada već imao ženu i decu, pa me počela ucenjivati tražeći novac. Ja na to nisam pristao, a onda je usledila i ova prijava - priča B. I. Kobni događaj zbio se u jednom ličkom mestu, ni manje ni više nego na devojčinoj svadbi, kaže prvookrivljeni.

- Slavili smo jer se udala, a bila je u ljubavnoj vezi sa mojim prijateljem. I te večeri oni su spavali, ali bilo je dobrovoljno, nikakvog silovanja nije bilo. Ja sam previše popio, pa se ne sećam detalja, no nakon svega obojicu nas je prijavila policiji - kaže B. I., dodajući da će zbog laži protiv nje podneti privatnu tužbu.
 
Eventualna tužba moraće pričekati epilog sudskog spora u kojem je on okrivljeni.

S obzirom na teške okolnosti kaznenog dela, odnosno na činjenicu da je izvršeno više seksualnih odnosa sa više počinilaca, okrivljenima preti maksimalna zatvorska kazna u trajanju od 10 godina.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Jan 24, 2015 4:18 pm

Strašno.. i  ovo je za crnu hroniku..(Silovanje)

 Čitala sam u  vestima..
Ne znam ..Ovo su samo reči jedni protiv drugih..bez nekih dokaza..

Obično ovakve bobmastiče priče dobiju drugčiju priču/istinu na kraju.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Jan 24, 2015 7:43 pm

Jebe lud zbunjenog , kratko rečeno booored










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Mar 11, 2015 7:10 pm

Crna Gora pod opsadom zbog svadbe Branove ćerke link

Ostaćete zaprepašćeni spiskom izvođača(poznate se cene pomenutih ,tako da.... affraid ),raskošom, menijem , i "merama" koje će biti primenjene za ovaj događaj . affraid
Zaista pokušavam da što manje "linkujem" ,ali ovo se mora pročitati ,da steknete neku predstavu o čemu se priča.
Svadba Novaka Đokovića je obična seoska žurka prema ovom . :smtzle:
Zaista ne znam ko je taj Brana Mićunović (piše ,crnogorski biznismen ) ,pa ću samo priložiti fotografiju srećnog oca .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nije da treba ljude suditi po izgledu ......ali .... gorepost










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Mar 11, 2015 11:20 pm

Pogled mu je kao u serijskog ubice.

Ima se.Čovek je biznismen,samo ne piše koji biznis  je u pitanju.
Pevaju Aca i Ceca-znači ,mora sve biti na nivou.


Jedino što je ovde lepo  to su mladenci.Posebno kćerka.Mnogo je lepa.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Mar 12, 2015 8:19 am

Ratka sam poznavao , nešto malo smo se i družili , Brana sam tu i tamo viđao .
Koga baš interesuje a i dosta je tačno opisano .

[You must be registered and logged in to see this link.] link










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Mar 12, 2015 7:11 pm

podbarac ::
Ratka sam poznavao , nešto malo smo se i družili , Brana sam tu i tamo viđao .
Koga baš interesuje a i dosta je tačno opisano .

[You must be registered and logged in to see this link.] link
Mnogo mu tanak dosije.
Nije ni čudo da ima toliko obezbeđenje na svadbi :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Mar 14, 2015 11:35 pm

Taman smo apsolvirali onu crnogorsku svadbu "na nivou "-evo još jedne ,možda i raskošnije . 
Košarkaš Nikola Peković za svadbu svoje sestre prilaže 500 000 evra.
Dve agencije za organizaciju venčanja će da rade ovaj događaj ,biće zakupljen jedan od najelitnijih hotela na crnogorskom primorju(Mediteran)  ,privatni avion će da dovodi goste ,itd,itd,itd....
Zabavljači : Miroslav Ilić, Aca Lukas, Rada Manojlović, Šaban Šaulić, kao i Dženan Lončarević i Adil Maksutović,sigurni i plaćeni ,ali to nije sve ,biće ih još.
Doduše ,Pekmenu se i može ,jer zarađuje skoro 5 miliona dolara godišnje u Minesoti ,a očekuje se i da potpiše novi četvorogodišnji ugovor ,neće faliti dolara ,za njega nije upitno "poreklo" novca .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Jul 23, 2015 7:47 am

Jedno venčanje je postalo hit na društvenim mrežama ,a naravno ,desilo se u Beogradu . 
Radi se o izvesnom Dimitriju (28) i Sanji (32) Stevanović ,tj Dil i Ši ,kako ih prijatelji zovu.Nije baš jasno zašto je venčanje ispalo ovako ,sem što je mladoženjin brat član udruženja "Plameni vitezovi" (ma šta to značilo ) ,verovatno želja da se bude drugačiji .
Pa ,od volje im ......što se mene tiče . 
Moj kum se venčao u patikama ,plišanom odelu i sa leptir mašnom ,izgledao je kao da su ga u ludnici oblačili -pa brak još traje . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Jul 23, 2015 7:58 am

Zanimljiva svadba, mislim na ove kostimirane mladence.

Ja ne volim tradicionalne svadbe, sa puno gostiju i narodnjacima.

Planirali smo običnu svadbu, najuža porodica, kumovi, restoran...želela sam venčanicu boje šampanjca, i bilo je divno maštati, ali... :smrtzz:










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Jul 29, 2015 8:29 pm

Pogledajte ovaj fajt za bidermajer (Novi Pazar ) ? 











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Avg 01, 2015 2:20 pm

Reklamna slika jednog butika iz Kikinde. Umesto ruzmarina ili cvetića bedževi. Zanimljivo i različito. Verovatno će se strina iz Mokrina šlogirati kad vidi ali zašto da ne smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Avg 01, 2015 2:36 pm

ZoxZoja ::
Reklamna slika jednog butika iz Kikinde. Umesto ruzmarina ili cvetića bedževi. Zanimljivo i različito. Verovatno će se strina iz Mokrina šlogirati kad vidi ali zašto da ne  smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]
Meni se dopada ,originalno i veselo ,ali će biti dočekano na nož kod "tradicionalista" .
Koliko ja vidim u mom gradu ,a i čujem od muzikanata , trend je "glamour" . 
Beli fijakeri i limuzine ,cveće i baloni na tone + enterijer (do sada je bilo bitno samo da je sala velika ,prozračna i "akustična ,sad to nije dovoljno .Svaka stolica i stub u sali moraju  da imaju posebnu "presvlaku" ,mašnice i tračice ,mladenci da sede ispod "slavoluka" ,itd,itd, itd ....) posebno plaćanje za "izlazak" matičara ,uopšte jedna kopija "američkog stila " ,sve do obavezno "fotošopiranih " fotografija mladenaca . 
Samo još "ledeni labudovi" fale i "organizatori venčanja" da trče okolo kao tajni agenti sa "bubicom" u uvu .  smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Avg 01, 2015 2:40 pm

Ti pricas o vrsti elegancije sadasnjih svadbi....sto je i ok...kao bolje je bilo,ono klupa pod satorom,pa te zaboli sve od sjedenja...pa nek je sto vise krmetine...onako preko cijelog stola,a uz kuma glava ,pa ne znas ko je ko...ahahha.
Ruzmarin je prevazidjen steta....to je ipak neki simbol imalo...sad se kaci sve i svasta na revere.
Da....i lijepo je kad je sve elegantno,skupa sa svecanim haljinama,pa nije vasar.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Avg 01, 2015 2:51 pm

I ja volim ruzmarin na reveru. Ne znam kako je u ostalim krajevima bilo ali ovde kod mene je baš taj ruzmarin označavao "ko je čiji" tj imali su ga samo mladoženjini gosti. Jedno vreme je bila moda da se ispod ruzmarina kači "maramica" na kojoj je sitoštampom bilo natrukovano nešto prigodno, spojene burme, golubovi koji se ljube i tako to i imena mladenaca kao i datum svadbe. Ovi bedževi eto mogu da budu simpatičan suvenir gostima. Naravno da onaj ko se odluči na tako nešto će motiv birati u skladu sa ostalim detaljima i stilom u kojem organizuju taj događaj.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyUto Avg 11, 2015 9:49 pm

Na svadbama nikada ne ide kako treba ,iako se sve unapred "dogovori" . 
Da se malo nasmijete ,par urenebesnih blamova . 











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Avg 20, 2015 10:24 pm

Skoro kao na mojoj svadbi! danscers











Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 8:18 pm

Šefov tajni bizMis. Priča se da loše posluje jer ima venčanice iz onom lanjske kolekcije. Sram vas bilo što ste pomislili da je zbog imena firme smehsmeh :rlol: smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 8:37 pm

ZoxZoja ::
Šefov tajni bizMis. Priča se da loše posluje jer ima venčanice iz onom lanjske kolekcije. Sram vas bilo što ste pomislili da je zbog imena firme smehsmeh :rlol: smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Radio" sam ja mnogo svadbi ,kao muzikant ,i nikada nisam razumeo ovo što se dešava . 
Prvo -zašto uopšte prave svadbu ljudi koji se zbog toga zadužuju kao Grčka ,umesto da mladencima daju tu lovu ? 
Deca završe sa 22 lustera ,50 ćebadi i 80 servisa za kafu ,to je "saldo" prosečne svadbe ,a onda nemaju osnovne stvari ,a srećni roditelji nemaju ni za hleb. 
Pa "iznajmljivanje" venčanice za 300 -500 eu ,pa limuzina ili fijaker isto toliko  ,čemu? Pa ako treba te pare da se bace ,neka odu na svadbeno putovanje koje će pamtiti ceo život . Pobogu ...pa uvek neko od gostiju ima "dobar" auto ,zar nije dosta neka "mečka" ili" audi" ,nije dovoljno "na nivou" ? 
Budalaštine obične ....i na kraju ,pored roditelja i mladenaca finansijski najgore prođu siroti muzikanti ,jer kada krene ona pljačka od "ruzmarina" ,"slatke rakije" i ostalih harača ,kad dođe "ples sa mladom" isprazni se sala ,svi se razbeže jer su odavno švorcirali ,za muziku ne ostaje ništa .Nemam ja ništa protiv svadbe ,ali ,ako si običan čovek ,napravi običnu svadbu ,sa ićem i pićem ,i dobrom muzikom ,vrlo važno da li se mlada dovezla u belom "linkolnu" ili se za njom vukao "šlep" od venčanice od 500 eu na dan .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 8:47 pm

Idi bre Šefe pokvari dobar fazon esejem o svadbenim darovima. I gde si bio da mi objasniš kako se to ne daju novci svircima onomad dok su mi se braća ženila i sestre udavale. Ceo cipelarnik osrednje pevaljke su mi izvukli iz šlajpiza. Pravi svirci dok te vide pod šatrom već znaju kojom pesmom će da ti krenu ruku prema džepu.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 10:00 pm

ZoxZoja ::
Idi bre Šefe pokvari dobar fazon esejem o svadbenim darovima. I gde si bio da mi objasniš kako se to ne daju novci svircima onomad dok su mi se braća ženila i sestre udavale. Ceo cipelarnik osrednje pevaljke su mi izvukli iz šlajpiza. Pravi svirci dok te vide pod šatrom već znaju kojom pesmom će da ti krenu ruku prema džepu.
Nisi ti mene razumela . DAJU se novci svircima . Supa može da bude hladna ,a pečenje masno, ali ,ako je dobra muzika ,onda je svadba uspela . 
Raspoloženje muzike raste sa brojem novčanica koje pristižu ,čudo jedno kako onda nema pauze ,menjaju se ritmovi i žanrovi, pravi "šou" .Svadba je srećan događaj koji se manifestuje pesmom i plesom , a jede se i pije da se ima snage za to. 
Rekord mog benda je bio 2 sata i 45 minuta "blok" bez stajanja (a bili smo "motivisani" itekako ) I muzikanti imaju osećaj odgovornosti i dozu poštenja (sem braće Roma ,neka izvine ,ali što jeste ,jeste ) na kraju ,vole da sviraju ,jer se inače ne bi bavili time ,a kad ima "vitamina" onda bogami daju sve od sebe . Onda svadba bude nezaboravna . 
Osnovna greška je "otimati" ,a jeste "kunst" snimiti one koji su puni para i spremni da ih daju muzici .Pogodiš mu pesmu ,ali ne daš da neko maltretira sve ostale tako što plaća jednu pesmu 20 puta . 
Bilo je da posle svega odemo u kumovu , mladinu ili mladoženjinu kuću ,i sviramo "na akustiku" ,bez para i ceo drugi dan . 
Zaradili smo dobro ,svidelo nam se društvo , a posle toga "dobar glas" ide u okolini od 30 -50 km . 
Bilo je da smo svirali i "humanitarno" ,bez para ,čak je muzika i poklon kupila .Sirot momak ,a dobar ,muvao se oko nas ,nosio opremu ,ma ,što ne bi ? I desilo se da je otišao u Nemačku ,i pet godina kasnije nas našao i "zakitio" svakoga sa prosečnom platom .
Uzme li se prava "muzika" -svadbu pamte godinama , ako se to "fula" ,niko ne pamti duže od tri dana ,taman pečene ševe servirali i slavoluk od orhideja imali mladenci . 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 11:00 pm

E to jeste tačno da bez dobrih sviraca nema ni dobre svadbe bar u ovim našim predelima. Bila sam na par svadbi gde su muzičari bili vrhunski ali u moju avliju nikad ne bi ušli. Jednostavno nisu umeli da "prate" goste.

Ja i sad prepričavam svadbu od pre dvadesetak godina kad su mi tamburaši našli žicu pa odoše čizme (plata i regres) onako bez da sam se ikad pokajala.

Što se akustike tiče ovde se još praktikuje da se Kum prati peške kući a tu nema druge nego "na suvo" svirka. To je tek priča za sebe.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 11:06 pm

Šteta što niste bili gosti na mojoj svadbi... ne bre zbog darova, nego da čujete šta je loša muzika i koliko svadba može da bude bez veze zbog strinki, tetki iz dijaspore smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 11:13 pm

Bosno mi smo imali "pravilo" da kad se takve babe, strine i ujne krenu prema muzici i okrenu na neke "udri me da vrištim pesme" uleti dvoje troje i traži užičko ili tako nešto. Znali već i svirci za jadac pa kao "Mlada zove drugarice da odigraju kolo" a tu nema pogovora ... Kod nas običaj da se svadba tera celu noć i da se ujutro prate kući Kum i pogačari (mladin deo svadbe) a kad baba-strine rasteraju omladinu, a redovno su kretale tako posle dva po ponoći da hapse muziku, eto sramote jer nema ko kuma da isprati. Tako da nam se na tu diverziju i sabotažu gledalo kroz prste. Ono kao dok smo na svadbi "deco, deco niste trebali baba Emiku da prekidate" a kako baba Emika okrene leđa "e svaka vam čast sve bi nas rasterala" smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Avg 27, 2015 1:42 pm

bosankaa ::
Šteta što niste bili gosti na mojoj svadbi...

pa...nisi me zvalla.... trtrr vrag
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Avg 27, 2015 2:24 pm

doctorr67 ::
bosankaa ::
Šteta što niste bili gosti na mojoj svadbi...  

pa...nisi me zvalla.... trtrr vrag

Cu te zovem ak' mi se bude udavat* po treci put :rlol: :rlol: :rlol:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Avg 27, 2015 2:43 pm

treća je def. sreća...... :rlol: trtrr :ritam:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Sep 10, 2015 8:42 pm

Simpatičan snimak sa jedne svadbe -u pitanju su tata i ćerka ,kao plesni partneri ? 
Ćale ,svaka čast . 



A evo kako to rade moji drugari ,"Bueno Bend" 

VIDEO ovde
Više nije *armunika glavna stvar u svatovima  cincin

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Sep 11, 2015 6:29 am

Kad smo već kod svadbe, moj najmlađi sin se ženi sledeće godine u aprilu i baš juče smo izabrali i kaparisali muziku.

Muzika je odlična, već sam je proverila na jednoj svadbi i oduševljena sam.
Nema naručivanja muzike nego će mladenci sami da izaberu šta će da se svira a ne da im neka pijana budala upropasti celu svadbu. To je bila moja instrukcuja i hvala Bogu prihvatili su je top88

Obavestiću vas kako je sve prošlo rasta










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Sep 11, 2015 8:44 pm

Snimak svatova iz sela Prolom kod Gornjeg Milanovca ,uz hit "Celo selo šmrče belo" 















[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Sep 16, 2015 3:09 pm

Kad se ženi iluzionista -onda svadbeni ples izgleda ovako: 



Ludnica ..... top88










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPon Okt 19, 2015 11:13 am

Može i ovako ,zamislite -i u Srbiji . 
Svadba -a svi na biciklima . 
Skromno -ali nadasve originalno ,bravo .  top88

[You must be registered and logged in to see this link.] link

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Okt 23, 2015 7:17 pm

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Okt 23, 2015 7:28 pm

Jooj, kakva da je, i cija god, da je veceras, i da sam pozvana, bas bi igrala :)))) 
Volim :)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Okt 23, 2015 8:16 pm

sonia ::
Jooj, kakva da je, i cija god, da je veceras, i da sam pozvana, bas bi igrala :)))) 
Volim :)
Ne volim ,u suštini ,jer to jeste "parada pijanstva i kiča " ,kako lepo kaže Đole . 
No ,pošto sam obično bio u ulozi muzikanta ,ne mogu da kažem da baš sve ne valja .Lova na kraju baš valja ,a bogami ,ako su kakvi seljački svatovi -i juneći paprikaš (samo to sam i jeo u svatovima ,ostalo ne volem*) 
No ima nešto što je zajedničko i za muzikante i za goste . 
Ako je svadba bila "dobra" ,ujutru u 06 h nemaš više glasa (jer se urlalo celu noć ,i to pesme koje ne voliš,u oblaku dima ) 
Tri dana posle nisi nizašta  (što bi Bebek rekao "Sve je to od lošeg vina " ) "ringišpil" osiguran .  drink2 povraćka
Kakva je to svadba ako se ne ubiješ od alkohola ? 
Pošto su dame vesele i elegantne ,neretko (tačnije ,skoro uvek) se  ulovi kakva "fast" partnerka . 
Uveče "stupiš u vezu"  sexx-ujutru nemaš pojma kako se zvala ? 
A sledeće subote -novi svatovi u nekom drugom gradu , i novi "švedski sto" .  o9o9 o9o9 o9o9
Ne volim ,u suštini ,ali se rado sećam ovih trenutaka .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Nov 05, 2015 5:20 pm

Ja volim svadbe.
I kad su ovako teška vremena, ljudi se doteraju, dodju raspoloženi, igra se, peva. Šta ćeš lepše.
Ne zamaram se rodbinskim pričama, tračevima, ne zagledam ko je ko niti koje sa kim.
Ako nešto zagledam, ali diskretno onda su to lepe i zgodne žene. Lepo ih je videti doterane i skockane.
Volim da igram i plešem pa je to i lepa prilika. Volim da zaigram i dobro kolo, svejedno kojeg ritma.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Nov 05, 2015 8:03 pm

brdjanin ::

Volim da igram i plešem pa je to i lepa prilika. Volim da zaigram i dobro kolo, svejedno kojeg ritma.
Onda je ovo nešto za tebe . 

[You must be registered and logged in to see this link.] link

Poznata je moja netrpeljivost prema "mantijašima" ,ali je ovaj zaista dobar plesač .

(u pitanju je pop Grčke pravoslavne crkve ,svadba se desila u Štokhomu )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Nov 05, 2015 8:03 pm

brdjanin ::

Volim da igram i plešem pa je to i lepa prilika. Volim da zaigram i dobro kolo, svejedno kojeg ritma.
Onda je ovo nešto za tebe . 

[You must be registered and logged in to see this link.] link

Poznata je moja netrpeljivost prema "mantijašima" ,ali je ovaj zaista dobar plesač .

(u pitanju je pop Grčke pravoslavne crkve ,svadba se desila u Štokhomu )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2015 7:23 pm

Ceo region je zinuo na svadbu Seve i Kebe Maloga -te gde će biti ,te šta će obući, te ko će doći ...
Da će biti "posebno" ,ima naznaka ,pa i najavljen je neki "ex Yu retro" .
No "javnost" je frapirana odlaskom "Kebića" u hotel gde će biti svadba ,tj vozilom .
Meni baš super ,svaka čast. 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2015 7:28 pm

Negde pročitah sprdnju...
A ujutru kad Keba i Olja iznesu čaršav!!

:brdski2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2015 7:30 pm

Vala auto ko uskrsno jaje...sa stilom okiceno povraćka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2015 7:36 pm

Astra ::
Vala auto ko uskrsno jaje...sa stilom okiceno povraćka

Ti ne voliš romski kolorit? :brdski2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SVADBA ?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: