DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja

Ići dole 
+4
tvrtko
Danubius
AstrinaKomsinica
Astra
8 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2013 9:28 pm

First topic message reminder :

Verovatno smo svi prošli iznenađenje/podvalu kada smo otvorili MSN .
"Dostupna je nova verzija Mesingera .Instalirati ? "
Kada prihvatite -ukapirate da su vam sve kontakte prebacili na Skype.
Kada želite da se vratite na MSN -nema ga više .
Da kažemo -nikakav problem ,sem što se meni javlja problem .
Nisam od juče na netu ,i poznajem i Skype .
Update nove verzije -obavezno .Prvo ponude -a onda bez pitanja sami prave update .
E kada se to uradi -meni "ne vidi" web kameru !
Kada se rade podešavanja zvuka i videa ,što je obavezno na Skype -audio u redu (sa mikrofona sa web cam ) a kameru jednostavno -ne vidi .
"Nemate web cam " Nemam đavola ,imam je godinama !
Ne pomaže ni uključiti u drugi ulaz ,ni ponovo instalirati prateći program kamere .
Na njemu je sve u redu ,kamera radi -Skype je "ne vidi" .
Doskočio sam tome ponovnim dizanjem sistema i instalacijom starije verzije Skype -no ne može se od njih braniti kada počnu sa "novim verzijama" .
Da li mi je možda nešto promaklo ,pošto nisam fan Skajpa ,pa i ne pratim ?
Da li je za novu verziju potreban Win 7 (8)  mica ,ili "traži" određenu brzinu procesora ,veliki RAM ili nešto treće ?
Zna li neko u čemu je štos ,dešava se još nekome ovo?










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Sub Sep 13, 2014 1:37 pm, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 EmptySub Sep 13, 2014 1:42 pm

Astra ::
Nije problem Dany,za cas cemo provjeriti....a mene jako nervira sto mnogo osnovnih stvari ne mozes instalirati ili dopuniti jer te uslovljavaju sad vec sa 8.1....bezobrazno,ja necu osmicu kad ne bi imala nikako net vise.
8 i 8,1 su predviđeni za "touch" monitore -zato i ne može da se dopuni ili instalira ,druga tehnologija .
A ja reših problem sa Skype ,samo je trebalo pročitati sve što piše . suicid
Radi na XP ,ali Service Pack mora biti 3 ,i to poslednja verzija .
Skinuo ,instalirao ,traži doduše i Skype exe 6,2 -ali sada radi normalno .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Auror@
SOLDIER of LOVE



Datum upisa : 12.04.2014

PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 EmptySub Sep 13, 2014 5:33 pm

Dany, jel me viiidiiiš ???  sssss muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma



Datum upisa : 05.05.2014

PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 EmptySub Sep 13, 2014 11:05 pm

U poslednje vreme koristi FB messenger ili viber(na laptopu ima mogucnost video poziva),jer kad kod nazovem na skyp samo se dovikujem "jel me cujes"..
Kad uspostavim jedva vezu pricas 5 minuta i kraj...
Mislila sam da je do interneta al ne moze uvek bit od tog...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 EmptySub Sep 13, 2014 11:10 pm

Ladyintheblack ::
U poslednje vreme koristi FB messenger ili viber(na laptopu ima mogucnost video poziva),jer kad kod nazovem na skyp samo se dovikujem "jel me cujes"..
Kad uspostavim jedva vezu pricas 5 minuta i kraj...
Mislila sam da je do interneta al ne moze uvek bit od tog.
..
Isti lap top imamo nećakinja i ja.Pokušale smo da komuniciramo.
Isto smo se dovikivale.I onda sledi vezu nije moguće uspostaviti.I tako nekoliko puta.Ma odustale.I tu je za mene skype ugasio..
Dernjati se mogu i na telefon.. :zubi3: .
Što imam reći ,i to je to..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 EmptyPon Apr 24, 2017 10:42 am

Znači, Skype, mrtav si!

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 EmptySre Jul 18, 2018 5:22 pm

Microsoft ukida podršku za Skype 7 (poznatija kao Clasic ) i namerava da natera sve korisnike da pređu na novu verziju ,8.0 .
Tako da korisnici od 1.09 .2018 mogu da očekuju probleme .
Nova verzija je dizajnirana za Win 10 i mobilne aplikacije .
---
Sve mi se čini da Microsoft kaska za ostalima ,a da stvar bude gora ,još od XP silom nameće "novine" .
Verovatno ova vest neće mnogo uzbuditi korisnike ,jer skoro sve društvene mreže i aplikacije sada imaju mogućnost video chata ,pa će jednostavno koristiti druge opcije umesto Skype (što verujem da rade i danas )
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 EmptySre Jul 18, 2018 5:29 pm

Znaci kaskam ali bas...Skype i nemam, tako da nema razloga za brigu wsmile
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 EmptySre Jul 18, 2018 5:41 pm

Danubius ::
Microsoft ukida podršku za Skype 7 (poznatija kao Clasic ) i namerava da natera sve korisnike da pređu na novu verziju ,8.0 .
Tako da korisnici od 1.09 .2018 mogu da očekuju probleme .
Nova verzija je dizajnirana za Win 10 i mobilne aplikacije .
---
Sve mi se čini da Microsoft kaska za ostalima ,a da stvar bude gora ,još od XP silom nameće "novine" .
Verovatno ova vest neće mnogo uzbuditi korisnike ,jer skoro sve društvene mreže i aplikacije sada imaju mogućnost video chata ,pa će jednostavno koristiti druge opcije umesto Skype (što verujem da rade i danas )
Ja imam desetku.Ništa nisam još cunjala šta nudi ,šta ima.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 EmptySre Jul 18, 2018 6:14 pm

Kijara-brm ::

Ja imam desetku.Ništa nisam još cunjala šta nudi ,šta ima.

Neće te ni pitati *oćeš-nećeš,u tome je stvar . Samo će da "nature " ,neće raditi ton na "starijoj" verziji ,ili slika ,kao što je bilo do sada .Čak negde kod verzije 3 -nije radio Skype uopšte ,ako si imao konfiguraciju manje od P4.
Nije sad ni bitno ,jer ima Viber ,FB,Instagram ,Whats Up,itd
No, ljudi ne vole da im se silom natura ,te će se lista korisnika smanjiti za dobar broj miliona (što je već njihov problem)
Meni žao onih starih ljudi koji ne znaju ništa o kompu ,a deca i unuci im u inostranstvu .Ostaće "van kontakta" dok im neko ne objasni ili instalira "novo" ,a jedva su i ovo "naučili" .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 EmptySre Jul 18, 2018 7:03 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

Ja imam desetku.Ništa nisam još cunjala šta nudi ,šta ima.

Neće te ni pitati *oćeš-nećeš,u tome je stvar . Samo će da "nature " ,neće raditi ton na "starijoj" verziji ,ili slika ,kao što je bilo do sada .Čak negde kod verzije 3 -nije radio Skype uopšte ,ako si imao konfiguraciju manje od P4.
Nije sad ni bitno ,jer ima Viber ,FB,Instagram ,Whats Up,itd
No, ljudi ne vole da im se silom natura ,te će se lista korisnika smanjiti za dobar broj miliona (što je već njihov problem)
Meni žao onih starih ljudi koji ne znaju ništa o kompu ,a deca i unuci im u inostranstvu .Ostaće "van kontakta" dok im neko ne objasni ili instalira "novo" ,a jedva su i ovo "naučili" .
Baš sam sad našla skype da vidim kako izgleda na desetki.
Nove značajke
Novi izgled
Sve na skype
krenimo

Ne znam ni ulaz ni pass .Nebitno.Očito već promena ima.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja    PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PROBLEMI sa SKYPE / moguća rešenja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Facebook ili Skype ?
» Preferans Problemi
» UMNJACI i problemi sa njima
» Zdravstveni problemi i saveti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: TEHNIKA/KOMUNIKACIJE :: INFORMATIKA /RAČUNARI/TEHNIČKO SAVETOVALIŠTE-
Skoči na: