DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma

Ići dole 
+16
Ladyintheblack
ZoxZoja
zoran1970
sonia
montoya
Lakota
Hestija
LINDA
MadamX
AstrinaKomsinica
brunolino
Gagica78
sanjalica.ns
Samouka
Astra
dusicaa
20 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 6:47 pm

Ima ih dosta, ali nabrojacu nekih bez mrznje i ljubomore.


Astra, Panonski Galeb,Samouka, Gagica, Daca, Monte Girl, Kijara-brm,Okano,Sonia.

Od muski:

Danubius + Junior, Montoya, Gothic, John Doe ponekad!,ZezaM i Zoran.


Simpatija je jedno cudo, ono vidis jedno auto i jednostavno ti se po obliku i karakteru svidja.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 7:23 pm

Svako je na svoj nacin simpatican i zbog necega bas zauzima posebno mjesto,pa je bezveze da nekoga izdvajam,ne sto ne zelim nekoga favorizovati,a nekoga staviti ispod,jednostavno,nema niko ovdje da nije osvojio kod mene simpatiju,kroz pisanje,izrazavanje,interesovanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 7:27 pm

Astra ::
Svako je na svoj nacin simpatican i zbog necega bas zauzima posebno mjesto,pa je bezveze da nekoga izdvajam,ne sto ne zelim nekoga favorizovati,a nekoga staviti ispod,jednostavno,nema niko ovdje da nije osvojio kod mene simpatiju,kroz pisanje,izrazavanje,interesovanja.

Misljeno je Najsimpaticniji clan, svakako da je svatko na svoj nacin simpatican, pa i Djole sa kcerkom svojom :zubi3: 

Ti kao Admin i nemozes pisati opusteno, jer nebi bila onda Admin ovog foruma kao i Danubius, to dobro razumijem.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 7:36 pm

To nema veze,neki ljudi su mi recimo bas simpaticni i onda userkaju nekim glupostima,ali ne mogu da ignorisem,da gajim negativnu emociju...ponekad samo kazem sebi...ne zna bolje...idemo dalje.I ta osoba opet zna da napise nesto da postane simpaticna....(ne mislim na tebe Doli)
nekad me neko cak i iznervira,ali to sto mislim,od pocetka,rijetko mjenjam....mora bas da bude idiot da bi ga precrtala potpuno,a sta mislim,mislim kako god i kad.....neki se cak trude da proizvedu negativnu emociju,ali ja se i tada trudim da nadjem nesto pozitivno u njima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 7:46 pm

..Mnogo sam  godina ovde.(još malo punih 5).ali ne bi nikoga izdvojila....Ne bi bilo lepo od mene..
Svako je simpatičan na svoj način.Pisanjem, zezanjem..,spamovanjem..
Mnogo je forumaša došlo..otišlo...iz razno raznih razloga..ali svako je zaista ostavio neki i najmanji trag na forumu...:)
Čak i forumske ljutilice,političari :) Godinama čovek nauči da toleriše jako jako mnogo :)

Ma ko tebe ne bi simpatisao...tooo










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑


Poslednji izmenio Kijara-brm dana Sub Avg 17, 2013 7:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 7:47 pm

Astra ::
To nema veze,neki ljudi su mi recimo bas simpaticni i onda userkaju nekim glupostima,ali ne mogu da ignorisem,da gajim negativnu emociju...ponekad samo kazem sebi...ne zna bolje...idemo dalje.I ta osoba opet zna da napise nesto da postane simpaticna....(ne mislim na tebe Doli)
nekad me neko cak i iznervira,ali to sto mislim,od pocetka,rijetko mjenjam....mora bas da bude idiot da bi ga precrtala potpuno,a sta mislim,mislim kako god i kad.....neki se cak trude da proizvedu negativnu emociju,ali ja se i tada trudim da nadjem nesto pozitivno u njima.
I da mislis na mene, stime nemam problema. Ali citajuci tebe kao i ostale clanove sa ovog foruma, puno vas kao kopije dozivljavam i citam. Hocu reci da dosta pisu ono sto drugi zele da vide i da procitaju, ono..kratko receno nemaju ono svoje JA! Plase se da ne ispanu  ne povoljno za drustvo,zajednicu.
Ali to je njihova stvar i odluka. Koje sam imenovao spadaju isto u tu semu, ali to neznaci da mi nisu ne sipmaticni.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 8:01 pm

To je tema kao ona Promajina...sta ocekujes da sad pisemo ko je srcu blizi,a ko dalji...to samo moze da stvori razdor...uostalom,mnogo puta je ponovljeno,ko prati postove zna tacno ko je kome drazi,simpaticniji,nema tu mnogo filozofije,da bi se sad imenovali neki ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 8:04 pm

Ovako je oficijel, sta fali?
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 9:36 pm

Evo Doli i ako nisam na tvom spisku simpaticnih, ja cu da se izjasnim.
Ti si meni bas simpatican.
Cesto me tvoji postovi,komentari,vidjenja odredjenih situacija, nasmeju do suza.
top88 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 10:16 pm

dusicaa ::
Evo Doli i ako nisam na tvom spisku simpaticnih, ja cu da se izjasnim.
Ti si meni bas simpatican.
Cesto me tvoji  postovi,komentari,vidjenja odredjenih situacija, nasmeju do suza.
top88 
To ti samo pises sto bi ja mozda zelio samo cuti. Ali to nije misao teme bio, ti to dobro znas.
To sto nisi u spisku, to nemora da znaci da nisi ili jesi simpaticna meni. Moje teme imaju uvjek psiholoske pozadine.

Ali da neispane neka ljubomora stavicu te u spisku simpatije rukuju se 
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 10:18 pm

Ma neeeeeeeeeeeee-----ja sam operisana od ljubomore!
I jos nesto: kod mene je sto na umu to na drumu.
Ne pisem nista da bi se nekom dopalo , vec ono sto mislim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 10:27 pm

dusicaa ::
Ma neeeeeeeeeeeee-----ja sam operisana od ljubomore!
I jos nesto: kod mene je sto na umu to na drumu.
Ne pisem nista da bi se nekom dopalo , vec ono sto mislim.
Nisi ti ljubomorna, nego si zajedljiva( sarkartisch) ali to samo ja vidim, ali nema veze, neka i ja nesto vidim sto drugi nevide.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 10:28 pm

hahahahahaa Doli jakog 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 17, 2013 10:32 pm

uh ovdje cupavo smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyNed Avg 18, 2013 9:38 am

Šta dobijaš odgovorom na ovo pitanje???

Ako mi je neko simpatičan, ne znači i da mi je u folderu kvalitetnih ljudi. Ako je neko pametan, ne znači i da je dobar čovek...

I miš mi je simpatičan, ali kad ga vidim popnem se na stolicu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyNed Avg 18, 2013 9:56 am

Samouka ::
Šta dobijaš odgovorom na ovo pitanje???

Ako mi je neko simpatičan, ne znači i da mi je u folderu kvalitetnih ljudi. Ako je neko pametan, ne znači i da je dobar čovek...

I miš mi je simpatičan, ali kad ga vidim popnem se na stolicu.

Nisu pitanja vazni, nego reakcija ljudi, u tom smjeru se krece prica.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyNed Avg 18, 2013 4:09 pm

Mnogi su mi dragi, neki od njih naročito,al' bih kao ubedljivo najsimpatičnije izdvojila Danubiusa i Kijaru. smehsmeh 

Bez njih ovaj forum nikada ne bi bio ono što jeste.
Nazad na vrh Ići dole
Gagica78
Dama sa Juga
Dama sa Juga
Gagica78


Godina : 45
Location : Juzna pruga
Datum upisa : 23.03.2013

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyNed Avg 18, 2013 6:49 pm

Dolinac ::
Ima ih dosta, ali nabrojacu nekih bez mrznje i ljubomore.


Astra, Panonski Galeb,Samouka, Gagica, Daca, Monte Girl, Kijara-brm,Okano,Sonia.

Od muski:

Danubius + Junior, Montoya, Gothic, John Doe ponekad!,ZezaM i Zoran.


Simpatija je jedno cudo, ono vidis jedno auto i jednostavno ti se po obliku i karakteru svidja.
Opet tema koja pravi problem bez problema i diskusiju vodi u nedogled...
Dosta kratko sam na ovom forumu i tek vas upoznajem, ali postoje par vas koji ste mi sipmaticni i koje volim da citam i koji me nasmeju i razvesele cak i kad vode razgovore koje bi neko mozda nazvao "svadjom", ja bih to nazvala "konstruktivnom diskusijom".
Hvala Doli sto si me uvrstio u simpaticne osobe, ostacu uvek ista , necu se uobraziti.smehsmeh 
Evo ovako : dusicaa je osoba koju ja obozavam i zbog koje sam ovde dosla, znaci, to je mnogo vise od simpatije.
Ono sto je meni simpa, drugima mozda nije, ali obozavam da citam Dolinceve postove koji su nekad za desifrovanje. Montoya je simpatican za zanimljivim dosetkama i rimama, a Promaja je posebna prica i volim da citam njegova prepucavanja sa Danijem , oni su mi tako simpaticni sa svim svojim argumentima i dokumentovano jedan drugog uveravaju u istinitost svojih tvrdnji. To je ono sto je simpa , a to ne znaci da su drugi manje vazni ili da su nabrojani iznad drugih, ali jednostavno ovi ljudi znaju da mi navuku osmeh na lice i na najozbiljnijim temama nacinom izrazavanja.
Kona mi je takodje simpa kad uleti na temu sa nekim spamom i ako je tema otisla u zakuvavanje ona je odmah ohladi.
Sve u svemu, ovo je vrlo zanimljiv forum , pun razlicitih likova i moze se za svakog naci poneko zanimljiv i simpa.jakog 
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPet Avg 23, 2013 7:39 pm

meni ste svi vala brate antipaticni...smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

jos Vas nisam begeniso...smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPet Avg 23, 2013 10:15 pm

brunolino ::
meni ste svi vala brate antipaticni...smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

jos Vas nisam begeniso...smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
de,de lago lazljivi,kad te ne bih znala,skupo bi te platila.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Avg 24, 2013 10:42 am

... ja sam samome sJebi najsimpatičniji... ostali, ono, OK, mis'iiim...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyNed Avg 25, 2013 12:07 am

John Doe ::
... ja sam samome sJebi najsimpatičniji... ostali, ono, OK, mis'iiim...

rasta
:zubi3:  nisam ni sumnjala ćale...:)
[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyNed Avg 25, 2013 3:11 pm

Damn! Gdje poceti 55555 

I love youuuuuuuu aaaaaalllllllll! jakog 
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyNed Avg 25, 2013 3:21 pm

Doli, znači praviš neko psihološko istraživanje ovom temom. Zanimljivo :pušač: 

Ne volim da izdvajam ljude, da se neko ne oseti povređeno, ali da ne bih kvarila temu, nabrojaću nekoliko forumaša:

Danubius, Kijara, Doli, promaja, JD, Sonja....I još mnogo, mnogo simpatičnih ljudi ovde ima.

Neko je već spomenuo- svako ostavlja trag na ovom forumu. I svako je simpatičan na svoj način. Ne vidim ovde neku negativnu energiju.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyNed Avg 25, 2013 4:57 pm

Džudi ::
Doli, znači praviš neko psihološko istraživanje ovom temom. Zanimljivo :pušač: 

Ne volim da izdvajam ljude, da se neko ne oseti povređeno, ali da ne bih kvarila temu, nabrojaću nekoliko forumaša:

Danubius, Kijara, Doli, promaja, JD, Sonja....I još mnogo, mnogo simpatičnih ljudi ovde ima.

Neko je već spomenuo- svako ostavlja trag na ovom forumu. I svako je simpatičan na svoj način. Ne vidim ovde neku negativnu energiju.

Ma ima je, samo nevidljiva je, ja odmah pocinjem imitirati kad je vidim, Om, om om smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
LINDA
Hot Nurse
LINDA


Location : BRD
Humor : jak haaaaaaaaaaaaaaa
Datum upisa : 07.08.2011

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyNed Avg 25, 2013 6:44 pm

tztzb
za mene je svako na svoj nacim simpaticen
ovde nema izuzetaka za mene sviste divni
steta kvariti prijateljstva sa izdvajanjem :329340: 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyČet Okt 31, 2013 10:27 pm

Podbarac bas zna da zablista kad izvuce nos iz photoshopa...brdjanin je standardni vec duze vrijeme...hihi
Promajine slike su za 10

ovo je trenutna impresija...a svako ima nesto svoje,smao Kona ima Azraila.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPet Nov 01, 2013 7:48 am

Astra zlz 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPet Nov 01, 2013 10:41 am

Astra ::
..a svako ima nesto svoje,smao Kona ima Azraila.
I on je "nas" trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyČet Nov 14, 2013 8:40 am

Hestija ::
Astra zlz 
+  Sonia zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyČet Nov 14, 2013 8:42 am

Trenutno Lakota,em podize(teme) em spusta(na igricama) smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPon Dec 02, 2013 10:02 pm

Lakota i brdjanin,najvise i najkvalitetnije postuju...uvukose se pod kozu dok si reko keks thank 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPon Dec 02, 2013 10:12 pm

..zadovoljstvo je moje..:snego: 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPon Dec 02, 2013 10:21 pm

Astra ::
Lakota i brdjanin,najvise i najkvalitetnije postuju...uvukose se pod kozu dok si reko keks thank 
Ja bi tu dodala još i Sibil...Samo da više piše..Ima mnogo lepog  i kvalitetnog da kaže.. thank svima...:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPon Dec 02, 2013 10:25 pm

Laki, Kona,mdm brmm, tu ga je i Astra ali je znam od davnina:329340: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPon Dec 02, 2013 10:32 pm

A jest Lakota vrjednica, a i zna se salit:) Brdski je malo ugrozen, al ima bisera hahahahahahaha

Al Doca, i dalje moj favorite:)))))) Znam da sve konta;)

p.s. Mala je u posebnoj kategoriji, niko joj polit ne moze jakog smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPon Dec 02, 2013 10:36 pm

Sef je najsimpaticniji..svi ga... vole..neki ga i ...konje  :gr:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPon Dec 02, 2013 10:38 pm

svi na svoj način,bitno je da nema uvreda...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPon Dec 02, 2013 10:41 pm

zoran1970 ::
svi na svoj način,bitno je da nema uvreda...
Ti si posebno simpatican :gr:  :gr: :gr: 

Kakve sad uvrede...pa mi smo  ko Karingtonovi, ne zna se ko koga vise voli :mrazica:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPon Dec 02, 2013 10:42 pm

sonia ::


Kakve sad uvrede...pa mi smo  ko Karingtonovi, ne zna se ko koga vise voli :mrazica:

Dinastija je čudo..samo ko će biti "Felon?....smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :329340: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPon Dec 02, 2013 10:46 pm

sonia ::
zoran1970 ::
svi na svoj način,bitno je da nema uvreda...
Ti si posebno simpatican :gr:  :gr: :gr: 

Kakve sad uvrede...pa mi smo  ko Karingtonovi, ne zna se ko koga vise voli :mrazica:
Ma mozemo se i porvati ali ja tvrdim da se ipak svi volimo...inace ne bi bili ovdje,a ne daj boze da kome kakva tuga zakuca,da se nesto lose desi...ali i radujemo se zajedno svim nasim uspjesima.
Bar ja svakoga od vas osjecam u sebi i nedostaje ko god da ode,makar i banovan bio.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyPon Dec 02, 2013 11:00 pm

Posebne simpatije  i pohvale Dj-u na volji i upornosti...thank










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySre Avg 06, 2014 5:27 pm

Kijarica je naj bolja  hugi5  hugi5
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySre Avg 06, 2014 6:35 pm

Meni Zox, naročito kad popizdi.... smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySre Avg 06, 2014 6:45 pm

sanjalica.ns ::
Meni Zox, naročito kad popizdi.... smehsmeh smehsmeh 

JEEEEEEEEEEEEE ... fala vi Sanjo onako od srceta ... inače ako bih morala da odaberem nekog ko je meni najsimpatičniji onda bi to bio Debilko ... Zašto? E pa zato. Od kad to treba da se objašnjavaju simpatije  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySre Avg 06, 2014 6:55 pm

ZoxZoja ::
onda bi to bio Debilko ...

Da neće biti još forumskih svatova...??!!  :zubi3::rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySre Avg 06, 2014 7:00 pm

sanjalica.ns ::
ZoxZoja ::
onda bi to bio Debilko ...

Da neće biti još forumskih svatova...??!!  :zubi3::rlol: :rlol:

Taman poslova ... gde da se udajem za oženjenog čoveka, to pod jedan ... a pod dva je ono važnije a to je da sam ja operisana od želje za brakom ... jednostavno Debi mi je simpatičan zato što je takav kakav je ... mogla bih da izdvojim i nekog drugog jer ima vas simpatičnih ali eto ja sam izdvojila njega  zlz 










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySre Avg 06, 2014 7:07 pm

ZoxZoja ::


Taman poslova ... gde da se udajem za oženjenog čoveka, 

Šta fali....., ja sam se prvo udala za oženjenog, pa se on nakon sedam meseci razveo od žene, pa smo se nas dvoje zatim venčali posle pet godina i evo, još trajemo.... smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptySub Okt 18, 2014 11:25 pm

Vec ste mi svi postali simpaticni i dragi jakog
Nazad na vrh Ići dole
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma EmptyUto Okt 11, 2016 12:15 pm

Astra i Boske :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma   Najsimpatičan/i  član/ovi Danubius foruma Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najsimpatičan/i član/ovi Danubius foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» DODATNI SAJTOVI Danubius Foruma (aplikacije-baneri )
» P L E O N A Z M I

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: