DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Trening BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Trening BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Trening

Ići dole 
+29
bosankaa
Astra
Sibila_
brdjanin
Marea
pesma
dusicaa
Blebetalo
Kijara-brm
Harite
Zana
cojle
rouzvel
AstrinaKomsinica
tvrtko
emanuella
Hestija
Uther Pendragon
Helena Trojanska
lollypop
Aurora Borealis
Una
sanjalica.ns
raspolozena
PJER
montoya
Lily
Storm_z
anja007
33 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Trening   Trening EmptyČet Okt 02, 2008 12:27 pm

Izmenila sam malo naslov i pocetak teme, nadam se da se sef nece ljutiti. Od sada cemo ovde ce pisati o nacinima kako da budemo zdravi i jaki, bez ironije i spama.
Pravilniji trening, pravilnija ishrana, vise motivacije za cvrsci rad koji ce dati bolje rezultate.
Urediti zivot , psihicki i fizicki, neka bude osnova..

Imam prilike da vidim kako to radi nacija koja zivi ''bolesno zdrav zivot'', pa cemo ovde uporedjivati, diskutovati, uciti ( i primenjivati, nadam se)

Pocela sam aktivno da treniram, ima nesto vise od pola godine. Nekad sam bila aktivni sportista, ali sam nakon teskog rodjenja treceg deteta imala veliki problem.. Nagomilani kilogrami, neaktivnost.. Bolovi u ledjima, glavobolje, bolovi u ramenima, bili su samo neki od simptoma..
Na pitanje trenera, sta mi je cilj, tromesecni, odogovorila sam kao iz topa da smrsam bar 10kg.. Nasmejao se i rekao.. Pocecemo iznutra da te ''gradimo''.. Pusti kilograme...
I tako je i bilo..
Nisam puno smrsala, ali sam sada dobila i novi rezim ishrane ( koji cu rado podeliti), a ono sto osecam je da sam mnogo ojacala fizicki ( nisam ni bila svesna koliko sam slaba), da sam u mnogo boljoj kondiciji, da se mnogo bolje psihicki osecam (  :smejese1;:  )..
Sve u svemu, motivisana za pocetak nove godine...Nadam se ce ce se jos neko javiti, pa da se druzimo u narednom periodu..

sonia  :mrazica: 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyČet Okt 02, 2008 7:21 pm

Ih gde me nadje Danibus?
Evo ja vec mesec dana aktivno na fitnesu.Svaki drugi dan aktivnog hodanja na onoj traci, steper i bicikla.Sve ukupno sat vremena, nekada i vise a posle toga vezbice na onim spravicama.
Kad to zavrsim, ja se lepo na masini za zatezanje misica i razbijanje celulita izdrmam jedan minut (ne vise) pa zavrsim u sauni.
Danas bila "damen" sauna pa sam bila sa drugaricom inace je obicnim danima mesana a fitnes kolege uffff bolje da ne ulazim.....u tu mesanu mislim saunu....
Posle toga na tus pa kuci.
Doduse prodje mi dobrih dva tri sata tamo ali otom potom, sve za lepotu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyNed Okt 05, 2008 10:40 am

anja007 ::
Ih gde me nadje Danibus?
Evo ja vec mesec dana aktivno na fitnesu.Svaki drugi dan aktivnog hodanja na onoj traci, steper i bicikla.Sve ukupno sat vremena, nekada i vise a posle toga vezbice na onim spravicama.
Kad to zavrsim, ja se lepo na masini za zatezanje misica i razbijanje celulita izdrmam jedan minut (ne vise) pa zavrsim u sauni.
Danas bila "damen" sauna pa sam bila sa drugaricom inace je obicnim danima mesana a fitnes kolege uffff bolje da ne ulazim.....u tu mesanu mislim saunu....
Posle toga na tus pa kuci.
Doduse prodje mi dobrih dva tri sata tamo ali otom potom, sve za lepotu.


...Danas bila "damen" sauna pa sam bila sa drugaricom inace je obicnim danima mesana a fitnes kolege uffff bolje da ne ulazim.....u tu mesanu mislim saunu.... ...(tek bi tu bilo znojenja i "vežbi" :twisted: ) Nego....postavi ti nama koju sličicu odande, da mi vidimo kako to izgleda u svetu.........."Anja na steperu" recimo tongue beljenje :zubarv7:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Okt 06, 2008 3:23 pm

Pa ja mogu jedino da vam dam link od fitnes salona, jer je malo glupo da odem sa drugaricom u teretanu pa da uhvatimo i poziramo za slike.Mislim da bih tek bilo bejala, mada nam ni to nije strano....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Okt 06, 2008 8:32 pm

anja007 ::
Pa ja mogu jedino da vam dam link od fitnes salona, jer je malo glupo da odem sa drugaricom u teretanu pa da uhvatimo i poziramo za slike.Mislim da bih tek bilo bejala, mada nam ni to nije strano....

..hahaha , "belaja" ? Nema veze , mi volimo da opasno živimo -a ni tebi nije strano....Bila tako neka prica i o trbušnom plesu (i sonia učestvovala) pa poturile neke Arapkinje , koliko me staračko pamćenje služi ? tongue Mi smo ti ovako, patriote , samo "svetsko-a naše" Trening 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptySre Okt 08, 2008 8:04 am

Da, vidim secas se i arapkinja, i onih drugih devojaka sto odigrase trbusni ples....Mislila sam da ce da budu dolicna zamena ali nikako.Ne Dani, to je bila jedna luda faza moga zivota, jer pravi trbusni ples koji sam tada "ucila" nije mogla da mi docara jedna Nemica.
Jebiga one su hladne, nemaju ritam, dzabe iskupovah one arapske dukate sto suskecu, nista nije mogla da mi prenese.Ja igram po svome i to je bila jedina prepreka koja me je naterala da stopiram dalje ucenje..
Sada je fitnes aktuelan, mada sam maramu sa dukatima zadrzala....
A gde nam nestade Sonija iznenada, bas mi fali njeno pisanje?????????
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptySre Nov 19, 2008 10:34 pm

Sta upraznjavam :scratch: Dva tinejdzera na grbaci,znassss :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyUto Dec 16, 2008 12:06 pm

.. otvoren je novi fitnes centar u hotelu Park, vlasnica je pevacica Jellena.. oformljava grupu, pa ko je zainteresovan.. neka se prijavi..

.. takodje je otvoren anaerobik studio na Spensu.. startuju od ponedeljka, mesecno 1.000 din..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyČet Dec 25, 2008 3:15 pm

Pilates





[You must be registered and logged in to see this image.]





Pilates je nastao 30-ih godina prošlog veka, njegov tvorac je Džozef Hubertus Pilates.To je kondicioni program celog tela koji stimuliše povezanost tela i duha. U Pilatesu postoje 500 pokreta, samo na podlozi ili sa rekvizitima. Pilates pozitivno utiče na snagu, fleksibilnost, ravnotežu i muskularnu simetriju celog tela.



Ovaj način vežbanja je poznat i pod nazivom " Vežbe za plesače", namenjen je svim uzrasnim i starosnim dobima, namenjen je onima koji žele čvrsto, fleksibilno telo, onima koji žele kretanje bez ikakvih tegoba. Ovaj način vežbanja praktikuje se i u medicinske svrhe, kod povređenih kao način rehabilitacije.





[You must be registered and logged in to see this image.]







Kod samog vežbanja od posebne je važnosti sklad pokreta, kao i način disanja , pa se delovi vežbanja uče kao borilačka veština recimo. Kada se savlada način kretanja i disanja, vežbanje predstavlja pravo zadovoljstvo, napor je minimalan , telo i um se opuštaju i obuzima vas poseban mir i zadovoljstvo.



Kod ove vrste vežbanja važno je istaći da Pilates nisu vežbe kojima se gubi na težini, već se telo drži u kondiciji, zateže se i dobija na pokretljivosti. Mišići se formiraju, laički rečeno, kao skladna izdužena forma. Za razliku od vežbanja u teretani na primer, gde se masa mišića formira na jednom mestu, pogotovo ako ne praktikujete vežbe istezanja po zavržetku treninga, ovo je odlično za izgled muškog tela. Pilates je odličan za ženko telo jer dobija na čvrstini a zadržava eleganciju i formu ženstvenosti.



[You must be registered and logged in to see this image.]







U opštem predstavljanju Pilatesa rekvizit koji treba spomenuti je svakako lopta. Ima propisan prečnik, čvrstinu i fleksibilnost. Omiljena je u celom svetu i jedan od najprodavanijih sportskih rekvizita za kućno vežbanje. Sa Pilates loptom sa zadovoljstvom vežbaju odrasli, deca i ljudi u poznim godinama, a pogotovo oni koji su lenji za fizičke aktivnosti. Na lopti možete raditi vežbe koje ste učili u školi kao sastavni deo fizičkog obrazovanja, trbušnjake, sklekove, čučnjeve. A čak i samo poskakivanje u sedećem stavu na lopti, koje liči na igru je odlična vežba za celo telo.



Dok sedite, ležite ili naslanjate bilo koji deo tela na loptu, vazduh koji se unutra nalazi vas odbacuje pri svakom pokretu koji načinite i čini vežbe koje ste ranije radili na tvrdoj podlozi posebno lakim. Efekat vežbanja na lopti je učinkovitiji, jer vi ustvari loptu svojim telom nesvesno pridržavate i činite poseban napor koji doprinosi efektu. Pravi mali trik!



Toplo vam preporučujemo da probate ovaj način vežbanja i pridružite se mnogim ljubiteljima među kojima su elitni sportisti, zaposlene žene, lekari i fizioterapeuti, klinci i klinceze , bake i deke !





Vežbajte pilates uz stručnjake iz Fitness kluba Plato, više na [You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Sep 14, 2009 6:50 pm

anja007 ::
Da, vidim secas se i arapkinja, i onih drugih devojaka sto odigrase trbusni ples....Mislila sam da ce da budu dolicna zamena ali nikako.Ne Dani, to je bila jedna luda faza moga zivota, jer pravi trbusni ples koji sam tada "ucila" nije mogla da mi docara jedna Nemica.
Jebiga one su hladne, nemaju ritam, dzabe iskupovah one arapske dukate sto suskecu, nista nije mogla da mi prenese.Ja igram po svome i to je bila jedina prepreka koja me je naterala da stopiram dalje ucenje..
Sada je fitnes aktuelan, mada sam maramu sa dukatima zadrzala....
A gde nam nestade Sonija iznenada, bas mi fali njeno pisanje?????????
[You must be registered and logged in to see this image.]



Tu sam [You must be registered and logged in to see this image.] i ja pochinjem od sledece nedelje .... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Sep 14, 2009 6:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Sep 14, 2009 6:53 pm

Ovako motivishu ljude, podne, centar grada.... I upisah se... [You must be registered and logged in to see this image.] ( necu ja u centar, to bilo samo jedan dan) [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyČet Okt 01, 2009 6:21 pm

Nastavila sam da treniram, i jeste da se izmorim, ali bash mi prija....Volim kad mi kiseonik kola organizmom brzhe nego inache....
Personalni trener je tu da me usmeri na shta da obratim pazhnju...
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyČet Okt 01, 2009 10:14 pm

ima da se zategnesh samo tako.....swe sami mishichi....(ostavi nesto da ima sta da se uffati a da nije tvrdo):)))


[You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyČet Okt 01, 2009 11:51 pm

montoya ::
ima da se zategnesh samo tako.....swe sami mishichi....(ostavi nesto da ima sta da se uffati a da nije tvrdo):)))


[You must be registered and logged in to see this image.]
ne dizhem tegove, aman.... samo ,tek da sam u kondiciji....da me ne prestizhu bakutaneri na ulici [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPet Okt 02, 2009 12:24 am

ups..ovo je samo za dame... migg
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPet Okt 02, 2009 12:26 am

PJER ::
ups..ovo je samo za dame... [You must be registered and logged in to see this image.]
ma jok, bre.....
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPet Okt 02, 2009 12:41 am

e onda....basket....fudbal..stoni tenis....,,,
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPet Okt 02, 2009 12:44 am

PJER ::
e onda....basket....fudbal..stoni tenis....,,,


jedino u basketu, mozhda, imash shanse...ako si visok...ostalo zaboravi....levak sam... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPet Okt 02, 2009 12:48 am

sonia ::
PJER ::
e onda....basket....fudbal..stoni tenis....,,,


jedino u basketu, mozhda, imash shanse...ako si visok...ostalo zaboravi....levak sam... [You must be registered and logged in to see this image.]

173 cm.....

dajem ti fore 20 poena igramo do 21 i tvoja lopta... :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPet Okt 02, 2009 1:05 am

PJER ::
sonia ::
PJER ::
e onda....basket....fudbal..stoni tenis....,,,


jedino u basketu, mozhda, imash shanse...ako si visok...ostalo zaboravi....levak sam... [You must be registered and logged in to see this image.]

173 cm.....

dajem ti fore 20 poena igramo do 21 i tvoja lopta... [You must be registered and logged in to see this image.]
mnogo si mi samouveren, dechko....
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPet Okt 02, 2009 1:11 am

sonia ::
PJER ::
sonia ::
PJER ::
e onda....basket....fudbal..stoni tenis....,,,


jedino u basketu, mozhda, imash shanse...ako si visok...ostalo zaboravi....levak sam... [You must be registered and logged in to see this image.]

173 cm.....

dajem ti fore 20 poena igramo do 21 i tvoja lopta... [You must be registered and logged in to see this image.]
mnogo si mi samouveren, dechko....


ehhehe jesam... migg
samo kad je u pitanju kosarka..ali posto sam gentlmen..pusticu te da pobedis....ne tako lako....... :peta strana sv
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPet Okt 02, 2009 1:14 am

[You must be registered and logged in to see this image.] ne dolazi u obzir....takvu pobedu ne prihvatam.....samo fer....

( nemoj posle da kazhesh kako ti nisam rekla, gubish) [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPet Okt 02, 2009 1:27 am

sonia ::
[You must be registered and logged in to see this image.] ne dolazi u obzir....takvu pobedu ne prihvatam.....samo fer....

( nemoj posle da kazhesh kako ti nisam rekla, gubish) [You must be registered and logged in to see this image.]

hehe dobro jednog dana kad budes dosla..odigracemo....fer i posteno... :peta strana sv
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPet Okt 02, 2009 1:30 am

cenim to [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptySub Okt 24, 2009 6:48 pm

E, ovo moram da napishem...mada je , mozhda bolje za temu: drugi krajevi, drugi obichaji... Ali...

Odem u teretanu, nemam odredjeni termin u toku dana, pa kad stignem...Obujem kese na noge [You must be registered and logged in to see this image.] na zhivce mi idu vishe sa ovom prevencijom svinjske influence! Aman, pa ona se ne prenosi tako....Ali, da ne skrecem sa teme, udjem u garderobu i [You must be registered and logged in to see this image.] Poklopila sam termin sa nekom grupom, mislim da je bila pilates... i zateknem chopor zhena , mladih , starih, mrshavih , debelih....kako se presvlache, tushiraju...Pa shta, pitate? Sve gole! Zhene, eej, imate peshkire, imate li srama?! One uopshte nemaju predrasuda shto se toga tiche..Ali mi se chini da preteruju u tome... Pa ipak, koliko da je zhena lepa, glupo je da se kocheperi tako, bez imalo stida..Meni to pomalo lichi na zhivotinjsko ponashanje..... Presvukoh se i odoh da treniram, pazeci da me neka ne dotakne mokrim dupetom... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptySub Okt 24, 2009 7:07 pm

Aero -kick i borilački sportovi.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Streljana povremeno.. [You must be registered and logged in to see this image.] ...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
raspolozena

raspolozena


Godina : 53
Location : Svuda po malo
Datum upisa : 16.08.2009

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptySub Okt 24, 2009 7:15 pm

Idem na fitnes tri puta nedeljno.Sper mi je,prija za zdravlje,opustim se,vezbice su odlicne...Ma svoja sam...niko me ne mamka sto puta,ne trazi daj ovo,daj ono,pomozi tamo,idi ovamo,... :blabla: :blabla: :blabla: :presk:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptySub Okt 24, 2009 10:00 pm

sonia ::
i [You must be registered and logged in to see this image.] Poklopila sam termin sa nekom grupom, mislim da je bila pilates... i zateknem chopor zhena , mladih , starih, mrshavih , debelih....kako se presvlache, tushiraju...Pa shta, pitate? Sve gole! ... Presvukoh se i odoh da treniram, pazeci da me neka ne dotakne mokrim dupetom... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne znam zašto.....ali nekako sam dobio volju da se počnem baviti tim aerobikom , pilatesom ...šta god Nekako mi sonia to lepo predstavila [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyNed Okt 25, 2009 3:11 pm

danubius ::
sonia ::
i [You must be registered and logged in to see this image.] Poklopila sam termin sa nekom grupom, mislim da je bila pilates... i zateknem chopor zhena , mladih , starih, mrshavih , debelih....kako se presvlache, tushiraju...Pa shta, pitate? Sve gole! ... Presvukoh se i odoh da treniram, pazeci da me neka ne dotakne mokrim dupetom... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne znam zašto.....ali nekako sam dobio volju da se počnem baviti tim aerobikom , pilatesom ...šta god Nekako mi sonia to lepo predstavila [You must be registered and logged in to see this image.]


Garant zbog [You must be registered and logged in to see this image.] ............. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyNed Okt 25, 2009 7:29 pm

sonia ::



Garant zbog [You must be registered and logged in to see this image.] ............. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne , ne, ne........iz čiste želje za sticanjem znanja , tj upoznavanja sa tim sportovima (ili to spada u rekreaciju) ...........i kakvom fitnesicom u opuštenoj atmosferi svlačionice ( [You must be registered and logged in to see this image.] )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyNed Okt 25, 2009 7:30 pm

danubius ::
sonia ::



Garant zbog [You must be registered and logged in to see this image.] ............. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne , ne, ne........iz čiste želje za sticanjem znanja , tj upoznavanja sa tim sportovima (ili to spada u rekreaciju) ...........i kakvom fitnesicom u opuštenoj atmosferi svlačionice ( [You must be registered and logged in to see this image.] )

ahhhaa [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyNed Okt 25, 2009 7:37 pm

Kijara-brm ::
Aero -kick i borilački sportovi.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Streljana povremeno.. [You must be registered and logged in to see this image.] ...

Aero -kick ? Šta je to, sestro slatka , biješ vazduh ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Da si rekla aer konjak-----to već znam šta je [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Okt 26, 2009 4:30 pm






za jedno sat vremena [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Nov 16, 2009 11:29 pm

Dobila sam nagradu meseca u teretani za ..... [You must be registered and logged in to see this image.] najaktivnija nisam bila, a ima i mnogo jachih u kondiciji od mene....Da nisu birali najlepshu? [You must be registered and logged in to see this image.]
Shalim se, imala sam srecu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Feb 15, 2010 6:41 pm

FITNES, ooo daaa...!!! Ostalo još nisam probala, ali ima vremena. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Feb 15, 2010 10:12 pm

sonia ::
Dobila sam nagradu meseca u teretani za ..... [You must be registered and logged in to see this image.] najaktivnija nisam bila, a ima i mnogo jachih u kondiciji od mene....Da nisu birali najlepshu? [You must be registered and logged in to see this image.]
Shalim se, imala sam srecu [You must be registered and logged in to see this image.]

Možda je u pitanju kako ti stoji onaj "triko" (ili kako se već to zove ) u čemu se gospo*je tamo protežu .....ili se svidjaš nekom od ondašnjih "instruktora" ?

Ja se ne bi čudio....ako krenemo od "gore" ...duga CRNA kosa.....pa bujno .....naniže....Kao da one crvene i pegave Skandinavke imaju ikakve šanse ? [You must be registered and logged in to see this image.] Naše -a svetsko , što bi rekli u onoj reklami . A kako stvari stoje i ovde ....imaćeš i titulu "mis šarm" Danubiusa, tako da......nije to slučajno, nemoj da si skromna . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Feb 15, 2010 10:16 pm

Danubius ::
sonia ::
Dobila sam nagradu meseca u teretani za ..... [You must be registered and logged in to see this image.] najaktivnija nisam bila, a ima i mnogo jachih u kondiciji od mene....Da nisu birali najlepshu? [You must be registered and logged in to see this image.]
Shalim se, imala sam srecu [You must be registered and logged in to see this image.]

Možda je u pitanju kako ti stoji onaj "triko" (ili kako se već to zove ) u čemu se gospo*je tamo protežu .....ili se svidjaš nekom od ondašnjih "instruktora" ?

Ja se ne bi čudio....ako krenemo od "gore" ...duga CRNA kosa.....pa bujno .....naniže....Kao da one crvene i pegave Skandinavke imaju ikakve šanse ? [You must be registered and logged in to see this image.] Naše -a svetsko , što bi rekli u onoj reklami . A kako stvari stoje i ovde ....imaćeš i titulu "mis šarm" Danubiusa, tako da......nije to slučajno, nemoj da si skromna . [You must be registered and logged in to see this image.]



MB [You must be registered and logged in to see this image.] (mozhe biti) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Una

Una


Location : Belgrade
Datum upisa : 10.05.2009

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Feb 15, 2010 10:18 pm

Isla sam na aerobik,pilates,jogu i u teretanu,a sada idem tri puta nedeljno na plivanje i vise mi prija od svega navedenog. Osecam se rastereceno posle napornog radnog dana. :laie8:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Feb 15, 2010 10:21 pm

sonia ::



MB [You must be registered and logged in to see this image.] (mozhe biti) [You must be registered and logged in to see this image.]

Može biti da je taj muški žiri izvršio temeljnu opservaciju -sem umetničkog dojma u sali , uzeo je u obzir i skrivenu kameru u kupatilu ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyPon Feb 15, 2010 10:24 pm

Danubius ::
sonia ::



MB [You must be registered and logged in to see this image.] (mozhe biti) [You must be registered and logged in to see this image.]

Može biti da je taj muški žiri izvršio temeljnu opservaciju -sem umetničkog dojma u sali , uzeo je u obzir i skrivenu kameru u kupatilu ? [You must be registered and logged in to see this image.]


Mislish li ti to da je posao recepcionara u fitnes klubu bolji od medicine, kolega? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyUto Feb 16, 2010 12:57 am

sonia ::


Mislish li ti to da je posao recepcionara u fitnes klubu bolji od medicine, kolega? [You must be registered and logged in to see this image.]

Mislim da je posao masera u ŽENSKOM fitness klubu odličan . Em te žene obozavaju-em si dobro plaćen . Ebeš medicinu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptySub Jul 24, 2010 10:51 am

Marina Perazić, seks simbol osamdesetih godina bivše Jugoslavije, rešila
je da se vrati na tron jedne od naših najpoželjnijih žena, te je svoju
liniju dovela do savršenstva. Ova popularna pevačica se sa ćerkom Lunom
seli u Novi Sad, grad u kojem će predavati zumbu, popularni dens fitnes
trening.

- Završila sam sve što je potrebno da bih bila instruktor zumbe. Od
jeseni planiram da otvorim svoj studio za zumbu. Pokušaću u Novom Sadu.
Moja mlađa ćerka Luna se zaljubila u taj grad. Želi da živi u njemu.
Ispuniću joj želju - kaže Marina i dodaje:


[You must be registered and logged in to see this image.]Marina se ćerkama Lunom i Miom



- Danas su teška vremena. Treba živeti od nečega, a ja želim da to
bude regularno. Videćemo koliko od zumbe to može. Pomagaće mi Luna. Nas
dve ćemo sve da pokrenemo.



Popularna pevačica je svoj novi imidž odmah predstavila na svom
„Fejsbuk“ profilu sledećim rečima: „Jeeeeeeeeeeeeee!!! Bežim ja i bežim
od svog seksepila i slavnog lejbla seks simbola, ali pobeći ne mogu!!!
Takva karma! Fotografisala sam se juče u novom stajlingu! Strah me je da
pogledam fotke! Trebaće mi vremena da se naviknem na novu sebe!“




A ja ne bio lenj pa našao :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dakle , dame ,,,,,zumbajte se ! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptySub Jul 24, 2010 1:14 pm

Od svega po malo upraznjavam...trenutno pauziram sa fitnesom, ali zato od sportova upraznjavam biciklizam (ponekada) setnja i joging pored mog Denija...
Od septembra, ako bog da pocinjem opet.....
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Vežbe(uopšte)fitnes,pilates i ostalo   Trening EmptySub Jan 15, 2011 1:50 am

Zategnite gluteus
VIDEO: Za sve koji žele čvrstu stražnjicu!


Među najpopularnijim vježbama u teretanama ili dvoranama za pilates često su upravo vježbe za učvršćivanje mišića stražnjice. Pogledajte niz vježbi i trikove za istezanje.
Oni koji u kući imaju psa, mačku ili papigu dobro znaju koliko je smiješno vježbati uz kućnog ljubimca koji vas promatra sa strane. Instruktorica Petra zadržala je profesionalnu koncentraciju unatoč uobičajenima sabotažama sa strane. Pogledajte njene nove prijedloge uz koje ćete dobiti lijepo oblikovanu stražnjicu.

Imajte na umu da je vježbe važno izvoditi polako i precizno upotrebljavajući odgovarajuće mišiće i položaj tijela. Vježbe su dosta agresivne za lumbalnu kralježnicu stoga nema potrebe izvoditi ih previše puta.












Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptySub Jan 15, 2011 1:52 am

Vježbe koje odmaraju
VIDEO: Rastezanje na sve strane


Tri domišljate vježbe rastezanja povratit će vam snagu i omogućiti bolju prokrvljenost kralježnice i čitave muskulature. Za sve koji sate provode sjedeći ili stojeći vrijeme je za opuštanje.
Kod vježbi rastezanja prije svega se koncentrirajte na pravilnu izvedbu. Ciljana pozicija leđa i držanje linije koljena i bokova su važniji od češćeg ponavljanja vježbi. Zapravo svaku od njih dovoljno je ponoviti po četiri puta. Nabavite i srednje napumpanu lopticu i imate sve potrebne rekvizite.











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptySub Jan 15, 2011 1:54 am

S trakom i bez
VIDEO: Razgibajte zglobove i kukove


Pilates vježbe za zglobove nogu i ruku te pažljivo razgibavanje kukova odradite uz pomoć elastične trake ili bez nje. Petra će vam sve objasniti.
Petra nam je pripremila dvije verzije odlične vježbe za razgibavanje skočnog zgloba, jačanje malih mišića i ligamenata nogu. Na prvom videu pogledajte kako to izgleda kad vam pri kontroli pokreta pomaže traka, a na drugom kad sve morate koordinirati sami. Na koncu isprobajte i vježbu za zglobove ruku i bicepse.















Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptySub Jan 15, 2011 1:59 am











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyNed Jan 16, 2011 12:33 am

Bolje od češnjaka
Spriječite prehladu - vježbajte!


Vježbajte prije nego se cijepite protiv gripe jer umjerena tjelesna aktivnost dugoročno jača imunitet i nudi mnogo bolju zaštitu od ikojega lijeka ili pripravka.
Protiv prehlade za najhladnijih mjeseci u godini možemo se boriti vježbanjem, preporučuju stručnjaci s Američkog koledža za športsku medicinu.


Studije su pokazale da osobe koje vježbaju najmanje 45 minuta četiri ili više puta na tjedan za 25 do 50 posto rjeđe uzimaju bolovanje, stoji u priopćenju objavljenu na internetskoj stranici toga koledža.

Vježbanje nudi mnogo bolju zaštitu od ikojega lijeka ili pripravka, rekao je dr. David Nieman. "Da ove zime ne biste bili među tisućama prehlađenih, dostatan vam je par dobrih cipela za hodanje", dodao je Nieman.

Usto, Nieman već prehlađenima savjetuje da svakako nastave vježbati ako im se prehlada "još nije spustila na pluća".

Ipak, s vježbama ne treba pretjerivati, a to znači da nije nužno trčati - dovoljno je žustro hodati.

No, kad se prehlada spusti do pluća te se jave bolovi ili temperatura, svakako treba prestati vježbati. Ne treba se pretjerano naprezati ni za vrijeme oporavka od bolesti, a vježbati treba početi tek nekoliko tjedana nakon izlječenja.

Nieman nudi još savjeta: vježbajte prije nego se cijepite protiv gripe jer umjerena tjelesna aktivnost dugoročno jača imunitet.

Američki koledž za športsku medicinu najveća je znanstvena ustanova u svijetu koja se bavi športskom medicinom i tjelovježbom










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening EmptyNed Jan 16, 2011 12:36 am

Video prikaz - vježbe za ramena










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Trening Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening   Trening Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening
Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: