DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:57 pm

First topic message reminder :

X Factor Adria: Večeras počeo najveći svetski pevački šou!

Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 249658781
29. oktobar 2013. 13:39
Večeras će na televiziji "Pink" početi emitovanje najvećeg pevačkog šou programa "X Factor Adria" koji će ugostiti brojne takmičare, ali i interesantan i strog žiri.

Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Lg.php?bannerid=107&campaignid=67&zoneid=118&loc=http%3A%2F%2Fwww.svetplus.com%2Fvesti%2F33811%2Fx-factor-adria%3A-veceras-pocinje-najveci-svetski-pevacki-sou-%28foto%29&referer=http%3A%2F%2Fwww.svetplus

Sudeći po najavama koje smo imali prilike da vidimo, takmičarima neće biti nimalo lako da impresioniraju žiri u kme su Željko Joksimović, Kiki Lesendrić, Emina Jahović i Kristina Kovač. Sem što žiri nije blag prema takmičarima ni među sobom ne razmenjuju baš najnežnije reči.

Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 X-f-ziri

Već je postalo poznato da u žiriju često dolazi do sukoba mišljenja, a najviše varnica ima između Željka Joksimovića i Kristine Kovač.

I počelo je i imalo se šta i čuti .
Nema ,naravno još ništa na You Tube -upravo se završila prva emisija .
Ubedljivo ,u gomili odličnih pevača -jedna devojčica ,13 godina iz Kiseljaka -ono je neverovatno .
Pevala je pesmu Zorice Kondže ,koja je i sama fenomenalna pevačica ,ali ova mala ....NEVIĐENO !
Kakav glas ,kakva sigurnost -besprekorno .
Samo 13 godina .:agree: :agree: :agree:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 10:09 pm

dusicaa ::
Ova mala Ilma je prosto fenomenalna !!!
Prosto ne mogu da verujem da dete od 13 godina moze ovako da iznese pesmu.
Bravo mala!
Napred do pobde!!!
Nema sumnje da su svi koji su tamo kvalitetni pevači .
Nema sumnje da će svi imati karijere ,i možda je nebitno ako neko veče neko i zabrlja (kao što je to uradio večeras onaj Lukijan )
Nema sumnje da neki imaju kvalitet za određenu vrstu muzike -i da će puno učiniti u svom fahu.
Ali samo jedna osoba može da peva SVE ,bez i mikrona falša ,punom snagom ,bez treme i manirom svetske zvezde -dakle ,apsolutno savršeno .
Ta mala Ilma ne da ima ono što traže ,X Faktor -nego je jedina koja ispunjava uslov -da bude svetska zvezda .
Ja gledam i američki X faktor ,tamo je kvalitet još žešći ,ima i dece sa fenomenalnim glasovima ,ali NIKO ,ni tamo ,ni u X Srbija nema takav kontinuitet,takvu mirnoću ,glas i emociju -kakvu ima ova mala Ilma .
Nadam se da i oni gledaju .Nema tu šta da se priča -Ilma Karahmet je apsolutno čudo .

Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Ilma-karahmet-odusevila-regiju-nisam-znala-da-li-da-placem-ili-da-se-smijem
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 39
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 10:25 pm

Ja sam već pomislila da je šef osuo drvlje i kamenje po Lukijanu  zubbb 
No, za divno čudo bio je blag pri pominjanju njegovog imena :D

Uh... pa svi su dobri, ali da se ne lažemo, ja pustih i suzicu gledajući i slušajući Ilmu...

Zanima me i ona mala Tamara, kako će to izgledati večeras...

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Feb 19, 2014 12:37 am

bosankaa ::
Ja sam već pomislila da je šef osuo drvlje i kamenje po Lukijanu  zubbb 
No, za divno čudo bio je blag pri pominjanju njegovog imena :D

Uh... pa svi su dobri, ali da se ne lažemo, ja pustih i suzicu gledajući i slušajući Ilmu...

Zanima me i ona mala Tamara, kako će to izgledati večeras...

E pa zbog toga izađoh iz kreveta (u hladnu sobu )
Dakle -očigledno je da je Lukijan favorizovan .Ne samo da se isfalširao na nastupu -nego je u raspevavanju bio još gori .
Pevač koji ispada iz ritma i gubi intonaciju kada mu publika dlanovima još i pomaže da se u njemu održi -ne zaslužuje da  ide dalje .
Iako mislim da klinac iz Sarajeva nema šta da traži više tamo sa ipak ,dečijim (ali odličnim glasom ) kada je bilo očigledno da mu leži samo "bosanska škola" pevanja -bio je bolji ,i da je pošteno ,ostao bi .
Krajnje je sramotno da ona mala Ilma "za dlaku" prođe ? Kakva je to publika ,breeee ?
Krajnje je sramotno da žiri ukopava takmičara zbog garderobe i stajlinga -pa pobogu ,ne biraju oni ?
To su uradili večeras sa onom devojkom Tamarom .
Krajnje je sramotno da onako ocenjuju pevanje one Čačanke ,za koju da je ne vidite ,nego samo slušate ,bi rekli -Ejmi Vajnhaus ,koja je i pevala tu pesmu u originalu (a usput bila i jedan od najboljih vokala svih vremena ) Nije prvi put da je pokušavaju ukopavati -a devojka je pravo otkrovljenje ,fenomenalan pevač .
Krajnje je sramotno favorizovati onog Emininog Aleksu Lepotanka ,koji nije nimalo ubedljiv ,ili Željkovog Maida (valjda ,Maid ) za koga je isto očigledno da je doktor za ex Yu muziku ,zabavnjački smer -ali da teško da će se snaći u ozbiljnijoj stranoj muzici .
Najgore među najgorima -Kristinini "Doktori" za koje mi nije jasno ko ih toliko gura ,i čemu ?
Pa boy bendova ima na stotine -a ovi čak nisu ni super kvalitet ?
Makedonac standarno dobar ,mala Ilma bez premca,i to će biti finalisti ,tj trebali bi  -to je moje mišljenje ,i verovatno i najrealnije i najpoštenije ,a "publici" treba zabraniti da glasa i odlučuje -jer to nema veze sa realnim sudom .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 25, 2014 11:04 pm

Ko prati X Faktor -Doktori ,Aleksa i Lukijan nemaju tu šta da traže -ako se držimo smisla emisije X faktor .Ali nije uvek tako -svako iz žirija forsira "svoje " ,a troje od četvoro otvoreno sabotira "čačansku oluju" Aleksandru Brković koja je -svetska klasa ,upravo ono što bi trebali da traže .
Željko nikako da shvati da ovo nije "Grand Šou" ni "Prvi glas Srbije" ,a Emina da nije bitno koliko je ko "sladak" ,nego kako peva i kakav je ukupni izvođački nivo .
Ilma ,Tamara ,Aleksandra , Danijel -imaju ono što treba da ima svetska zvezda ,sigurnost ,harizmu ,odličan glas ,rodjeni su za scenu .
Peti možda može da bude Maid ,koji jeste fenomenalan ,ali samo za ex Yu zvuk(bar do sada nije pokazao ništa drugo)
Ostali ...dobri naravno ,ali nemaju šta da traže u ovako visokoj fazi ovakvog takmičenja .
Ako je po nekoj logici -a ne po sms i ostalim "glasovima publike" ,niti po simpatijama članova žirija ,one koje pomenuh bi trebali da budu superfinalisti. Ali je ovo Srbija ,pa ćemo videti.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Feb 26, 2014 3:15 pm

U duelu između Maida i Alekse ispao je ALEKSA PEROVIĆ! Pored njega, takmičenje je napustila i ALEKSANDRA BRKOVIĆ.

Za Aleksandru mi je baš žao, a Aleksa je mogao i ranije da ide kući :D

Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic

Datum upisa : 21.04.2012

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Feb 26, 2014 5:37 pm

Aleksandra da je znala i mogla bolje ona bi to i pokazala... booored 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 10:43 pm

Elem ,vreme je da se pozdravimo sa "Doktorima" ,koji su bez veze toliko i ostali .Ok je to, Kristina to radi perfektno -ali koga zanima boys bend kakvih ima na stotine na svetu?
Velika je šteta što nije ostala Aleksandra ,po meni je ona tri puta bolja od "Doktora" a i od Lukijana i Maida ,no,tako je kako je .
Ilma ,Tamara ,Danijel -tu će se voditi prava borba ,preostalih dvoje su odlična dekoracija ,i dobri pevači no ,ako idemo na to ko ima X Faktor ,pričamo o ovo troje .
Ja lično tipujem na Ilmu ,čudo od deteta ,sa obzirom na njene godine -aposlutno je fenomenalan glas i ukupni utisak .
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 11:13 pm

Ilma je definitivno obeležila X faktor i zaslužila je pobedu.Neprocenjiv glas,stajling za njene godine... aplauseee
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 11:31 pm

Kakva svinjarija-Ilma i Maid u "dopevavanju" ?
Krajnja svinjarija ,nemam reči .
I ispadanje Aleksandre je već bila svinjarija -ali je ovo nečuveno .
Čim nešto radi "Pink" TV -računajte na prevaru . 
Kakva "publika" -to radi produkcija .
Nemam reči ,sem -svinjarija ,nameštaljka ,prevara , uobičajena za Pink ,bila to "Farma" ili bilo šta drugo .
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 11:41 pm

Maleckaje savršena,za svoje godine.
Ah taj *PINK*...
Produkcija je već odlučila ko će biti pobednik..kao i uvek...

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 11:53 pm

Kakvo licemerno objašnjenje "mlada ,pred njom je budućnost " ?
Aloooo ? Pa nije ona onaj mali Haris Ćato što nije još ni mutirao? Dete ima svetski kvalitet !
Ilma kroz dupe otpeva ovo što neki od "finalista" ne mogu ni u snu ,nikad . U svakom slučaju peva bolje od Emine Jahović .Kakve veze imaju godine i koga briga što je Maidu "poslednji voz" ?
Pa nije ovo socijalna ustanova za pomoć pevačima na zalasku anonimne karijere  ?
Ovo je X faktor bre ,i vajna publika i "stručni žiri" mogu da se pokriju ušima ,čemu X faktor -za nas su "Zvezde Granda" i "Prvi glas Srbije" ,ako ne kapiramo smisao ovog šoua .
Zakitite se "Doktorima" ,pošaljite njih u svet ,da nam se imaju zašto smejati ,kad su "boys bendovi" propali pre 20 godina ,a mi to izgleda ,nismo čuli . :smtzle:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 12:13 am

Ilma je napustila X Faktor. Finale je 23.3.   affraid  
Nemam reči...

Najmlađa i najtalentovanija učesnica X Faktora neće pevati u finalu!

Za Ilmu Karahmet šou je gotov. Devojčica koja je oduševila publiku od samog početka X Faktora neće pevati u finalu 23. marta.

Za titulu prvog pobednika regionalnog X Faktora takmičiće se Daniel KajmakoskiTamara MilovanovićLukijan IvanovićDoktori i Maid Hećimović.
Ilma je, nakon izbacivanja, mirno rekla da nije očekivala da ispadne, i da je ovo smatrala svojom šansom za slavu, ali nije delovala kao da se naročito potresla. Ipak je kasnije zaplakala u emisiji X Star.
Učesnici su imali možda najteži zadatak do sada, jer su svi pevali pesme svojih mentora. Željkovi puleni Maid i Daniel pevali su "Nije ljubav stvar" i "Ljubavi", Lukijan i Emina "Još ti se nadam" koju Emina izvodi sa Sašom Kovačevićem, Doktori Kristininu "Da te volim", Ilma "Kao ptica na mom panju" Pilota i Tamara Kikijevu pesmu "Slučajno".
U duel je publika poslala Ilmu Karahmet i Maida Hećimovića, a gledaoci su bili zaduženi i za biranje "pesme spasa".  Maid je galantno rekao da je iznenađen, ali ne zbog sebe, već zbog Ilme "koja je najbolje pevala večeras".  Izgleda da ni ona nije očekivala da završi u duelu, jer je rekla da pesmu nije ni probala?!
Maid je otpevao "Odiseju" Lea Martina, a Ilma "Korake ti znam" Maje Sar, i zaista su oboje bili fantastični.
"Frapantno je kako je publika glasala! Ilma, ti najbolje pevaš od njih, ali ovo je Maidovih pet minuta", rekao je Željko. I Kiki je bio šokiran slanjem "dva fantastična vokala" u duel, a svoj glas dao je Ilmi kao "definiciji X Faktora".
"Ovo je užasno i boli me, ali glasaću da Ilma ide kući jer mislim da je pretalentovana, ali i premlada", rekla je Kristina, a Emina prelomila i poslala "vunderkinda" kući, rekavši da zna šta znači "kada u ovom poslu imaš 30 godina, a nemaš nijednu pesmu".
U revijalnom delu pevali su Parni Valjak, Ana Stanić, Nataša Bekvalac sa novom pesmom "Najgora", ali i jedan neočekivani povratnik!
Slavko Kalezić najpre je bio učesnik, zatim voditelj, a sada zabavljač u "poluvremenu" X Faktora! Izveo je pesmu "Krivac", a zatim se pokupio sa scene bez da je dobio šansu da popriča sa Anom Grubin, koja ga je zamenila u emisiji.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 12:22 am

ŠOK U X FACTORU: Talentovana Ilma ispala sramotnom odlukom žirija! (FOTO) link

Žiri radi što produkcija kaže .
Jelena Golubović -pobednik Farme .
Javnost je zaprepašćena ?
Ma ko j.... javnost -ja sam Željko Mitrović .
Ilmu izbacujemo ,jel jasno klošari u žiriju ?
Da ,Željko ,kako ti kažeš .  asskis
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 1:34 am

"Ovo je užasno i boli me, ali glasaću da Ilma ide kući jer mislim da je pretalentovana, ali i premlada", rekla je Kristina, a Emina prelomila i poslala "vunderkinda" kući, rekavši da zna šta znači "kada u ovom poslu imaš 30 godina, a nemaš nijednu pesmu".

Ovo su znali i na pocetku,sto joj tada nisu rekli da je premlada i da ide kuci,vec na kraju kad je dijete vec bilo skoro sigurno u svoju pobjedu.

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 9:44 am

Sta reci osim STRASNO!
Mala ih je sve redom oduvala, a eto ispala!!!
Mlada jel' ?
Zar je mladost u X Faktoru greh ?
Zrelije i bolje peva od svakog clana zirija pojedinacno!
Posebno me razbesneo komentar - mnogo je vremena pred tobom, ovo je Maidu zadnji voz"
Aman...pa gde je do sad bio?
I ako mislim da i taj decko dobro peva, da ima sarma, harizmu, energiju...ima sve.
Nije mi jasno da su se uopste njih dvoje nasli u duelu i dopevavanju.
Doduse, neke stvari mi pocinju biti jasnije, ali ne bih o tome.
Sve u svemu, SRAMOTA  da mala Ilma bar ne udje u super finale.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 7:27 pm

Oboje su bili dobri  top88 ..ali,zar nisu glasovi odlucili? 55555 ja sam razumela da je ona manje dobila..uglavnom,po njenoj reakciji posle zaista je mlada za taj posao..setimo se sta se desilo M.Majstorovic posle slicnog soua..
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 7:31 pm

Pa da kažem da sam i ja bila šokirana da je Ilma ispala...
Mada, njoj je još uvijek mjesto u školi ... Pred njom je blistava budućnost sigurno (bar što se pjevanja tiče) ali slažem se sa tim da je premlada za te vode...

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 8:22 pm

Lakota ::
Oboje su bili dobri  top88 ..ali,zar nisu glasovi odlucili? 55555 ja sam razumela da je ona manje dobila..uglavnom,po njenoj reakciji posle zaista je mlada za taj posao..setimo se sta se desilo M.Majstorovic posle   slicnog soua..

bosankaa ::
Pa da kažem da sam i ja bila šokirana da je Ilma ispala...
Mada, njoj je još uvijek mjesto u školi ... Pred njom je blistava budućnost sigurno (bar što se pjevanja tiče) ali slažem se sa tim da je premlada za te vode...
Ne razumete smisao X Faktora ?
Da ponovim -X Faktor nije takmičenje u samo u pevanju -traži se kompletna ličnost koja ima harizmu na sceni ,i za koju se procenjuje da li može da bude "zvezda" na svetskom tržištu .Dobrih pevača ima ,svi oni su dobri pevači -ali samo mala Ilma i možda ona Tamara imaju "čaroliju" ,živu emociju ,"ono nešto" što publika prepoznaje .Pogotovu što su obe dokazale da se odlično snalaze ma kakvu pesmu pevale , i na ma kojem jeziku .
Doktori ? Pa nemojmo biti smešni .Kažite mi da li ste čuli za koji boys bend koji ima svetsku karijeru posle "New Kids of the Block" a to je bilo pre bar 20 godina ?
Sećate se one Evrovizije ,kada su "Flamingosi" imali "Ludi letnji ples" ,sve sa pokojnim Luisom ,a ovi naši poslali one Crnogorce ,"no Name "valjda ?
I šta su uradili ? Tamo je bilo bar 5-6 isto takvih "boys bendova" ,utopili se ,niko ih ni primetio nije .

Maid ,Lukijan , dobri -ali takvih ima bar 100 -200 u Srbiji ,odnosno BIH ? Dobri u moru dobrih ,u prevodu -bezlični .
Da su tako "izuzetni" ,harizmatični -pa čuli bi za njih i do sada ,imali bi neke snimke ,karijeru ,ima raznih takmičenja ...onaj Maid ima skoro 30 godina,gde je bio do sada  ? Likovi su za lokalnu upotrebu ,a ako pamtite razne slične programe -videste li "pobednike" negde ,da su nešto napravili ,sem ako ih ne gura Saša Popović i "Grand " ?
Kajmakovski ima "priču" koja je odlična za karijeru -siromašni građevinac kojeg je glas "lansirao" na scenu ,holivudski kliše ,koji može da "upali" -a peva bolje od one dvojice za klasu i svih 5 "doktora" na gomili .
Jedino Ilma ima sve što treba -čudo od deteta ,super kvalitetan glas ,mirnoću ,emociju ,sigurnost na sceni ...
TO je poenta cele priče ,i smisao X faktora .I još je iz ,za svet egzotične Bosne ,za koju su čuli samo po ratu ,a ni ne znaju tačno gde je .
Pa oborila bi Ameriku sa nogu ,mislite da je njoj problem da peva Witni Hjuston ,ili bilo koga ?
Ima svet dobrih pevača na kile -svet traži više ,traži ČUDO .
Kao što je bila baba Suzan Bojl ,iz neke vukojebine provincijske -TO je bilo iznenađenje ,i napravila je svetsku karijeru .
Premlada ? Budalaština .
Šta treba , da čekaju da napuni 20 -pa da bude jedna od hiljadu  20 godisnjakinja koje će se negde pojaviti,a sve "super ribe" i znaju pevati?
Trebala je da pobedi SADA jer je to zaslužila , i X faktor nije "Pink" pa da ne plati honorar,nego su obavezni da joj "lansiraju" karijeru u svetu.
Ovako ...cela ta predstava je obesmišljena ,i što se mene tiče ,neka pobedi ko god hoće ,a neka "sude" baška oni kompleksaši koji su "svetsku karijeru" samo blago omirisali .
Željko Joksimović ,superstar ,Evrovizijska zvezda ? Ma hajde ....Džoni Logan je pobeđivao x puta ,koga briga i ko ga pamti?
Može da napuni diskoteku u Beču ili Cirihu ,sa "našima" .
Kiki je faca u Grčkoj ,ok, ali je to ipak "lokal" , Emina se grebe na imidž muža u Turskoj  ,a Kristina je sve sa sestrom snimila komada jedan "nosač zvuka" u Španiji -bez nekog uspeha .
Sudije su trebale biti -Goran Bregović ,Nele Karajlić ,koji imaju svetsku karijeru,pa znaju šta treba i Marija Šerifović ,Slađana Milošević recimo -koje bi bile sigurno objektivni ,a ne .....ma neću više ni da pišem na ovu temu .
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 8:46 pm

Verujem da sve to stoji Dani..ali verujem i u jos nesto.Ako poseduje x faktor,nigde otici nece.Ona ce ga iskoristiti.Inace,pevaci su potrosna roba,zanimljivi,egzoticni,bilo kakvi,jednu sezonu ili dok ih medijski ne iskoriste.Sta posle s detetom od 15 godina?Imas primer Britni Spirs..
Mozes gledatii uspeh na kratko ili na duge staze,njoj u toj karijeri je neophodna zrelost,zrelost da se suoci i sa pobedama i sa porazima,mada,ona je vec sad stekla i ime i renome i ponude nece izostati.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 8:46 pm

No name se raspao pre neg se sastavio...Danas sam slušala njihovu pesmu.
Flamingosi,bez komentara ..  pacov 

Namešteno je bre..Totalno razočarenje od strane žirija.
Od ekipe   jedino je  Željko Joksimoić nešto uradio..
Pink produkcija stoji iza svega.Najtužnije je kad nekoga pošalješ kući pred samo finale..
Devojčica je talentovana i može vrhunski da otpeva što niko iz žirija ne može.
Neki pevači su zaboravili sa koliko godina su zapevali.I sad se vade na Ilminu mladost.Pa zar mlade ne treba podržati?
Sve koje poznajem ,a pratili su X faktor-razočarani su...
Nemam reči...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 9:29 pm

Narode ,zna li neko šta je sa X Faktorom ?
Utorak ,21 h prošao ,na PINK "Narod pita " i oni iz "Zvezda Granda " ?
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 9:45 pm

..danas je ponedeljak.. 55555 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 9:48 pm

kada77  ponedeljak je...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 9:51 pm

Lakota ::
..danas je ponedeljak.. 55555 
A ja imam Alchajmera ,izgleda  :rlol:  dem  jbt

No ,kad sam već na temi.....
Videste li ono -skandal sa izbacivanjem male Ilme ,pola regiona se diglo na noge, a ona loše formulisala ono na FB  Emini " dabogda i tvojoj deci ...." i časom se javnost okrenula .
Vidi balavice , proklinje .....ma neka je izbacili .
Sve mi se čini da će i ostali učesnici ,kada se priča završi ,biti zaboravljeni kao i oni ,čak i pobednici ,iz sličnih programa .
Jer ovde "Grand" nema interesa da ikoga "gura" ,nisu "narodnjaci" .
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 10:15 pm

Citala sam dosta komentara. Nisam promenila stav posle njenog pisanja, ali i ne mislim da se radi o losoj formulaciji.
Mala je bila ironicna i da moze se uzeti kao kletva. No to je dete i ne treba ni zameriti. Razocarana je.
Unistili su joj snove...
Bas mi je zao male.
Bolje bi prosla da se prijavila za *Zvezde Granda*  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   Srbija - X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: