DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Do kada ste verovali u Deda Mraza?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

Datum upisa : 11.07.2013

Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptySub Nov 23, 2013 2:45 pm

First topic message reminder :

Praznici polako pristizu,i kad se setim detinjstva,znam da sam se najvise radovala Novoj godini i Deda Mrazu.Secate li se te carolije sa brkatim dekom,do kada ste verovali u njega,mislite li da treba razbijati taj mit,ili pustiti decu da ga sama prerastu?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptyNed Dec 10, 2017 9:39 pm

Ja i dalje vjerujem!
Moj Djeda Mraz je ove godine već dostavio poklone. :sr3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptyPon Dec 11, 2017 9:47 am

Ne znam tačno kada sam prestao "verovati" ,ali mislim da su mi godine bile još jednocifrene . Svakako onda kad sam tražio od "nadležnih" da mi razjasne ko je sv .Nikola ,ko Božić Bata ,a ko Deda Mraz .Priče koje su uz to išle mi nisu bile nimalo ubedljive ,naročito oni silasci niz dimnjak .Bio sam već dovoljno pametan da ne progutam da neki debeli krmak može da protera dupe kroz pola metra promera dimnjaka ,gde gori vatra ?
Jedan deo averzije potiče i od toga što mi je Deda Mraz uvek "doneo" duboke cipele ili jaknu ,umesto mitraljeza kojeg sam tražio .
Zato sam kod svog deteta uvek gledao da Deda Mraz bude fleksibilniji .Ubedljivo "najbolji Deda Mraz" je bio jedne godine kada su sve troje dece dobili mobilni sa kolor displejom (čemu se ni u snu nisu nadali ,ali iskrsla povoljna prilika . I danas mislim da su ti telefoni verovatno ukradeni u Španiji ,iako su bili u originalnim kutijama i sa originalnim "papirima" )

.Sada su veliki ,i srećom ne veruju više u Deda Mraza ,jer bi "moj" verovatno tražio od njega -auto.
Pravi ...ne igračku .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptySub Dec 23, 2017 3:42 pm

Naravno da verujem. Pa ako ne postoji Deda Mraz ko me je poslao pred policu gde je ona Arheolog igračka (vidi temu kupovina poklona)? Istina odradila je to moja koleginica i cimerka Spomenka ali i njoj je neko šapnuo. Ili je ona prerušeni Deda Mraz što me i ne bi začudilo kad se setim koju količinu poklona je kupovala :uraa:

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptyUto Dec 26, 2017 10:27 pm

A ko kaze da Deda Mraz ne postoji? Ja ga videla majkemi smehsmeh
Sve dok mi ispunjava zelje, verovacu u njega :grudva :
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptyUto Dec 26, 2017 10:42 pm

dusicaa ::
A ko kaze da Deda Mraz ne postoji? Ja ga videla majkemi smehsmeh
Sve dok mi ispunjava zelje, verovacu u njega :grudva :

[You must be registered and logged in to see this image.]

tongue
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptyUto Dec 26, 2017 10:57 pm

kad vidim kako se moja unucad raduju poklonu od deda mraza ili malog Isusa,pozelim da nikad ne prestanem vjerovati.....zar nije lijepo vjerovati u nesto lijepo.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptyUto Dec 26, 2017 11:02 pm

Astra ::
kad vidim kako se moja unucad raduju poklonu od deda mraza ili malog Isusa,pozelim da nikad ne prestanem vjerovati.....zar nije lijepo vjerovati u nesto lijepo.
Deca se najiskrenije raduju.Radost u tim okicama je neprocenjiva.

Na žalost najviše se raduju ona deca koja nemaju svaki dan,ali i njima oči zasjaje za Božić,Uskrs.

Tužno...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptySub Dec 29, 2018 12:10 pm

Ako me ove posete -verovaću .   :dmraz:

Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptyNed Dec 30, 2018 9:48 am

Već 6 godina moram da verujem, jer u suprotnom ne bih umela uveriti dete. 😃
Nazad na vrh Ići dole
alter ego

alter ego

Datum upisa : 31.10.2018

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptyNed Dec 30, 2018 11:08 pm

da li sam verovao? Mislis da li verujem? Ljudi, pa danas sam se slikao sa njim u Sonti :skač:
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 EmptyNed Dec 30, 2018 11:42 pm

Ohohoooo smehsmeh skoro pa komsiluk !
Mi ovde na ovom kraju kanda svi verujem u Dekicu šizz :dmraz:
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Do kada ste verovali u Deda Mraza?   Do kada ste verovali u Deda Mraza? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Do kada ste verovali u Deda Mraza?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: