DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

IZBORI u SRBIJI

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

Godina : 48
Datum upisa : 13.12.2012

srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPet Dec 06, 2013 10:26 pm

First topic message reminder :

15.12.2013.godine, u beogradskoj opštini Voždovac održaće se lokalni izbori. Ovi izbori se održavaju mimo ostalih izbora, jer je i Voždovac kasnije od drugih opština formirao opštinsku vlast.

Neregularnosti ima od samog početka izbornog procesa. Dan nakon objavljivanja datuma za izbore, izborna komisija je imala odštampane materijale potrebne za prijavljivanje liste ( što je urađeno po zakonu, da ne grešim dušu ) i samo dan kasnije posle toga SNS je predala listu. Prva.

Kako je moguće organizovati sudskog overivača potpisa, kako je moguće da svi kandidati pribave uverenje o državljanstvu, uverenje o prebivalištu i potvrdu o izbornom pravu, u roku od jednog dana?
I u roku od jednog dana da prikupe hiljadu i nešto više potpisa?

Da sam Supermen, ne bih uspela u tome.

Na dan predaje liste SNS u opštinu su dolazili predstavnici Dveri koji su tražili matetijal za kandidovanje. Rečeno im je da materijal još nije gotov i da dođu u ponedeljak!

Liste su zatim predavane, štampan je reklamni materijal i dođe poslednji dan za predaju lista.

Lista "Ne volim političare" tog momenta odustaje od kandidature, izjavljuje da podržava DS.

Dolaze predstavnici DS-a na čelu sa Draganom Đilasom, predsednikom stranke i predaju preko hiljadu i više potpisa.
Lista im se sutradan vraća jer je 550 potpisa neregularno!  Ljudi imaju više od potrebnog broja potpisa za kandidaturu, ali lista im se vraća.

Sledi potvrđivanje liste "Nova stranka" i liste "Beogradska inicijativa".

Na sajtu opštine NEMA danas, nedelju i dva dana pre izbora, ZBIRNE IZBORNE LISTE!

Nije objavljeno ni da li je usvojena izmenjena lista potpisnika liste DS, niti su objavljeni njihovi kandidati.

Pošto je lista pod rednim brojem 2 " Ne volimo političare" odustala od kandidature, nastao je haos sa rednim brojevima ostalih stranaka.

Niko sem SNS članova i simpatizera ne zna pod kojim je rednim brojem stranka za koju će glasati.

Zove me pre neki dan žena iz stranke Rasima Ljajića i ja pitam, pod kojim su rednim brojem, kaže -ne znam. Ukoliko želite da glasate za nas, tražite na listiću ime Rasima Ljajića!

Jedino je SNS imao novca za TV reklamu. Reklamiraju se na RTS-u i na TV Prvoj. Za ostale televizije ne znam.

Haos sa ovim rednim brojevima je SRAMOTA!  Dešava se tako da su urađeni bilbordi
DSS-a, SDP-a i Beogradske inicijative i svi imaju broj 4.

Da li je to sve legalno, ma da li je normalno?

Zna li SNS koliko košta jedan bilbord, jedan plakat, flajeri, koliko košta reklamni materijal u celini?

Dobrodošli u devedesete...i glasaj narode, glasaj, jer "sve ispod 40 posto je poraz"...

Ogorčena sam, vidi se to. I ne mogu da ćutim. Ne dam broju 1 glas..i iskreno mislim da neće imati 40 posto. Nadam se.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyUto Mar 24, 2020 9:37 pm

Apropo kampanje SNS "Za našu decu" Jednom i Ludi Velja ima pravo .

To je isto kao kada vrh nacističke stranke priča o "arijevcima" ,nadrasom plavih ,visokih ...a ono Adolf-prcmoljak ,Gebels-nakazni patuljak ,Gering i Borman -gojazni veprovi ,i da ne nabrajam dalje ,shvatate suštinu .
Ali je ona propaganda prošla itekako ,masovna histerija ,a bojim se da će i ova ,na isti sistem.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptySre Mar 25, 2020 12:13 pm

Dokle god je sitnih glodara iz opozicije, govnar će vladati. Svaki sitni pacov je željan 'leba bez motike a govnar je potkupio više od pola Srbije. Opozicionari, nađite jednog bez putera na glavi i neka Vas On predvodi, ovako ćete da se glođete oko koske koje vam govnr servira.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPon Apr 13, 2020 9:41 pm

Budite sigurni da će izbori biti raspisani čim se "pobedi korona" .
A ko je obezbedio (i raznosio) respiratore ,doveo Kineze i ostalo ? tongue
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPon Apr 13, 2020 10:19 pm

Danubius ::

Budite sigurni da će izbori biti raspisani čim se "pobedi korona" .
A ko je obezbedio (i raznosio) respiratore ,doveo Kineze i ostalo ? tongue

Kome su se vratili gasterbajteri? Ko nije hteo da ih pusti u Srbiju ali je eto morao jer poštuje Ustav? Kome se to pojavilo 300.000 glasača koje je mogao da falsifikuje samo da su ostali tamo gde su bili?

:smajlikojisezlobnosmeje" :smajlikojisejošzlobnijezlobnosmeje:

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPon Apr 20, 2020 8:44 pm

Da se ovde zabeleži :
PRVI sam se setio slogana za buduće izbore ,za sve one koji su protiv SNS :

#ostanikodkuce
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyUto Maj 19, 2020 8:40 pm

...i tu nema šta da se doda.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyUto Maj 26, 2020 10:55 pm

Tih 157 su SNS .Upravo kako čovek kaže -ovi nas smatraju moronima ?
Da .Smatraju.
I da -90 % "glasača" neće ovo ni konstatovati.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyČet Maj 28, 2020 11:07 pm

Nebitno fizičke ....moralne .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPet Maj 29, 2020 11:12 pm

Kolika fekalija trebaš da budeš za ovo?

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyČet Jun 04, 2020 11:10 pm

Zašto BOJKOT ?
Pa zbog dokazanih nedela i pljački SNS :

1) KRUŠIK,
2) JOVANJICA,
3) SAVAMALA,
4) HELIKOPTER,
5) NAPLATNA RAMPA,
6) DOKTORAT(I),
7) MEGATREND,
😎 OLIVER IVANOVIĆ,
9) RUSKI ŠPIJUN,
10) PKB,
11) RTB BOR,
12) JELENA MARJANOVIĆ,
13) BEOGRAD NA VODI,
14) GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA,
15) ŽELEZNICE SRBIJE,
16) TRG REPUBLIKE,
17) POPLAVE 2014.,
18) KOSOVO,
19) LIČNA KARTA,
20) STANOVI U BUGARSKOJ,
21) KAFANA NA KOPAONIKU,
22) JUTKA,
23) PALJENJE KUĆE NOVINARA,
24) LUČANI,
25) MITROVIĆEV SIN,
26) IZBORNE KRAĐE,
27) MALA MATURA,
28) MIGRANTI,
29) GONDOLA,
30) METRO,
31) JELKA,
32) KANTRIMEN,
33) ODSLUŽENJE VOJSKE ZA 15 DANA,
34) KOFERČE,
35) VALJEVSKA GRAČANICA,
36) KRAĐA BEBA,
37) ISKAZIVANJE ZAHVALNOSTI U VIDU POKLONA VREDNOSTI DO 462 EVRA,
38) AFLATOKSIN 2013.,
39) MHE,
40) NAJSMEŠNIJI VIRUS I ŠOPING U MILANU,
41) MITING U KRUŠIKU 6.3. I PREDAJA IZBORNE LISTE - PRVI SLUČAJ VIRUSA 1.3.,
42) PROGRAM OBAVEZNE I PREPORUČENE IMUNIZACIJE STANOVNIŠTVA, 6.5.2020.,
43) DVA MILIONA EVRA SZO
44) MILIONSKI POSLOVI PORODICE KISIĆ SA JAVNIM PREDUZEĆIMA,
45) IVANA BODROŽIĆ,
46) PALJENJE KUĆE PREDSEDNIKU SINDIKATA U VOJSCI SRBIJE,
47) zapošljavanje na naplatnim rampama članova SNS
48) Šreder (podrška)
49) Toni Bler (savetnik)
50) KUPOVINA GLASOVA OPRANIM NOVCEM
51) Davanje novca Klintonu za kampanju
52) Davanje pozivnog broja Kosovu
53) ZLOUPOTREBA DECE U POLITIČKE SVRHE
54) IZBEGAVANJE DUELA
55) ЗАБРАНА ОДЛАСКА НА ЛИТУРГИЈУ
56) РЕСПИРАТОРИ КАМПАЊА У ВРЕМЕ ВАНРЕДНОГ СТАЊА У НОВОМ ПАЗАРУ
...Povecanje duga sa 15,3 milijarde evra na 26,uskoro 32. Najniza kumulativna stopa rasta bdp proteklih 7 godina u Evropi, prvi po korupciji, na granici siromastva 1800 000 Srba, 350 000 na minimalcu, rasprodaja drzavne imovine:aerodrom, Beograd na vodi, PKB, Sartid, RT Bor... Krsenje Ustava i zakona Srbije potpisivanjem Briselskih sporazuma.

Šta još treba ,pobogu ? jbt
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPet Jun 05, 2020 8:43 am

E moj Šefe. Berem jagode pored žene koja je penzioner (porodični, još nema uslov za svoju) i slušam šta priča ženici sa druge strane. Onako prepričano - "Nije ni sad baš dobro ali je bolje nego pre. ON se bar trudi, radi nešto. Ako uspe što je obećao da nam za 3-4 godine penzija bude 900 evra treba stope da mu ljubimo". Kako sam uspela da očutim i ne kažem joj da je budala nemam pojma. Dalaj Lama da mi traži da mu održim seminar o samokontroli. I ti hoćeš da toj Radmili objasniš zašto BOJKOT?

Scena druga. Vraćam se sa pomenutog branja jagoda. Malo pre kuće (susedna ulica) vidim poznatu poselušu i jednog tipa kako pričaju sa dvoje ljudi (pred njihovom kapijom) Drže neki spisak. Odmah mi bilo jasno da su u "kampanji" mada nisu nosili one čuvene bele kurton jakne.
Srećom pa sam bila u kupatilu kad su došli kod nas da pitaju "Hoćemo glasati za Vučića". Gospođa Senior im je rekla da će razmisliti. Da sam im ja izašla mislim da bi još slušali izliv besa koji nikako da provali iz mene. Da ih pripitam za to kome su zabranjivali povratak u zemlju. Koga su proglašavali bioteroristom i koga su hteli u konc logor da smeste. Inaće taj muški što radi tu kampanju od vrata do vrata je mašinski inženjer (bio šef u firmi gde sam radila) bivši direktor lokalnog Komunalnog.

Kad sam se ohladila shvatila sam da sam na "crnoj listi" verovatno. Jer prebrzo su došli do nas. Bar 3-4 kuće još su imali da "odrade" da idu redom. Uz to skrenuli su u moju ulicu a nisu nastavili pravo tom u kojoj sam ih srela. Mogla bih da se kladim da imaju spisak onih za koje znaju da nisu njihovi i da bukvalno pokušavaju da nas zastraše tim dolascima i "pitanjima". Snajka mi kaže da su kod nje već 2-3 puta bile neke jedva punoletne balavice da ih pitaju hoće li izaći uopšte na izbore. Što mi govori da ZNAJU da ona nikad ne izlazi a i da Građanku Punoletnu (stariju bratanicu) ubede da izađe i da glasa za njih.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka

Datum upisa : 24.05.2011

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPet Jun 05, 2020 12:09 pm

Ljudi, mi necemo izaci na izbore ali ce jedna ogromna cifra jadnika izaci. Da, cujem i ja taj rezon kako on bar nesto radi, kako misli na penzionere dao nam 4ooo dinara pa sto evra... Tuga. A jos veca je tuga sto Srbija nema opoziciju. I ono malo jada se rasipa i dolaze u konflikt. Mislim da smo najebali. Dijagnoza ce ostati da nas zajebava i dalje neukusno glumeci Marsala.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptySub Jun 06, 2020 11:39 pm

Samouka ::
Ljudi, mi necemo izaci na izbore ali ce jedna ogromna cifra jadnika izaci. Da, cujem i ja taj rezon kako on bar nesto radi, kako misli na penzionere dao nam 4ooo dinara pa sto evra... Tuga. A jos veca je tuga sto Srbija nema opoziciju. I ono malo jada se rasipa i dolaze u konflikt. Mislim da smo najebali. Dijagnoza ce ostati da nas zajebava i dalje neukusno glumeci Marsala.
Više nego očigledno .NAŠ bojkot  je propao .
Ovi POKS ,SRS ,Zavetnici i ostala žgadija je njegova kvazi "opozicija" . "Dosta je bilo" , "Pokret slobodnih građana" ,"Ujedinjena demokratska Srbija" ,koji će ići na izbore ,.ama baš ništa neće moći da učine u Skupštini .
A taman i da imamo jaku opoziciju -pa već dva puta su pokrali izbore ,a ovoga puta će biti još lakše .RIK je "njihov" ,mediji su njihovi -nema nade. Sem eto što će pravi ljudi bojkotovati ,a to je nedovoljno .
700 000 "članova stranke" + najmanje 1 500 000 mrtvih i "kosovara" +"dijaspora" -glasali ne glasali ,isto je .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptySre Jun 10, 2020 6:34 pm

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptySre Jun 10, 2020 8:50 pm

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPon Jun 15, 2020 9:31 am

Mi iz Vojvodine smo fini ljudi. Ćutimo, trpimo ... dok nam ne pukne štranjka pa izvadimo brisu. Slovaci su jedan od školskih primera tog mentaliteta. Mirni, radni, lojalni građani. I velike patriote. Al im dopizdilo pa to pokazali

Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPon Jun 15, 2020 7:37 pm

ZoxZoja ::
Mi iz Vojvodine smo fini ljudi. Ćutimo, trpimo ... dok nam ne pukne štranjka pa izvadimo brisu. Slovaci su jedan od školskih primera tog mentaliteta. Mirni, radni, lojalni građani. I velike patriote. Al im dopizdilo pa to pokazali

Meni se taj mentalitet mnogo dopada. Nekakva pitomost i lakoca u svemu uliva mir u coveku. Volim taj mentalitet, bila sam u Kuli, Crvenki i Sidu, dovoljno sam osetila i videla. Mirniji zivot, bolje reci laganiji, jedna divna nonsanlantnost koja pleni, naravno i gostoljubivost.

A izbore... ebo izbore.Ja ne izlazim,ima mnogo onih koji su zadovoljili sve svoje potrebe sa sto evra.... Nazalost, mislim da je bitka izgubljena jer nema opozicije.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPon Jun 15, 2020 9:28 pm

Kao i svuda .

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPon Jun 15, 2020 9:37 pm

ZoxZoja ::

Voša Forever . I ako bi mogla ikako ..."nezavisna" ,molićemo fino .
A što se izbora tiče -sve je jasno .
Možda da uguramo Čanka i "Ujedinjenu Vojvodinu" u Skupštinu ,čisto da ima ko od "našeg sveta" .
Bez naravno ikakve nade da će šta bitno promeniti-nažalost .
Ali da bar ima ko da odgovori kada "laju kere" . zubic
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptySre Jun 17, 2020 6:50 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptySre Jun 17, 2020 9:15 pm

Da nas je dovoljno -mogli bi da sviraju sa "izborima" Kao nikada ,vlast je stvorila i sebi i "lažnu opoziciju" ,tako da -lični bojkot će biti pitanje časti svakog pojedinca .
Šta više reći o "demokratskim izborima" ,kada se svet zgražava nad stepenom korupcije glasača, pritiscima ,nezakonitim radnjama ,kampanjom koja se sprovodi na "režimskim medijima" itd?
Pa REM je ,potpuno protivzakonito ,zabranio (plaćene ) spotove koji pozivaju na bojkot ?
Glupi narode -pravo glasanja nije ZAKONSKA OBAVEZA ,nego vaša slobodna demokratska volja ,koju vam garantuje (ma kakav bio) Ustav Srbije !
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptySre Jun 17, 2020 9:24 pm

Danubius ::

Da nas je dovoljno -mogli bi da sviraju sa "izborima" Kao nikada ,vlast je stvorila i sebi i "lažnu opoziciju" ,tako da -lični bojkot će biti pitanje časti svakog pojedinca .
Šta više reći o "demokratskim izborima" ,kada se svet zgražava nad stepenom korupcije glasača, pritiscima ,nezakonitim radnjama ,kampanjom koja se sprovodi na "režimskim medijima" itd?
Pa REM je ,potpuno protivzakonito ,zabranio (plaćene ) spotove koji pozivaju na bojkot ?
Glupi narode -pravo glasanja nije ZAKONSKA OBAVEZA ,nego vaša slobodna demokratska volja ,koju vam garantuje (ma kakav bio) Ustav Srbije !

Mislim da sam još uvek član LSV. Učlanio sam se '97. il' neke tamo.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPet Jun 19, 2020 6:17 pm

Momci iz Bečkereka. Čitav opus im je dobar. Ovih nekoliko zadnjih su u malo veselijem ritmu ali rani opus je crn da crnji ne može biti. Toplo preporučujem u svakom slučaju.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptyPet Jun 19, 2020 8:18 pm

Zato.... flipp

Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 EmptySub Jun 20, 2020 6:07 pm

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: IZBORI u SRBIJI    srbiji - IZBORI u SRBIJI  - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole

IZBORI u SRBIJI
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-