DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šou svih vremena BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Šou svih vremena

Ići dole 
AutorPoruka
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin

Datum upisa : 13.09.2013

Šou svih vremena Empty
PočaljiNaslov: Šou svih vremena   Šou svih vremena EmptyNed Dec 08, 2013 11:11 am

Danas na RTS1 počinje emitovanje emisije "Šou svih vremena".

Шоу свих времена - година 1978.

Носталгична авантура под називом „Шоу свих времена" почиње вечерас на Првом програму РТС-а сентименталним телевизијским путовањем у 1978. годину.

Те године свет је био на врхунцу глобалног богатства, биоскопе су пунили филмови „Бошко Буха" и „Ноћ вештица", а основани су Мајкрософт и Пекиншка патка. Планету су водили Тито, Картер и Брежњев, а новоизабрани папа Војтила упознао је Ендија Ворхола.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Кроз 1978. годину нас воде Никола Којо и шармантна Маша Павловић, али и Весна Тривалић, коју ћемо видети у три различите улоге: спикерке Надежде Петровић у Дневнику без филтера, шминкерке Благице, која сређује госте и водитеље у шминкерници РТС-а у Кошутњаку, и у улози мајке у породици Петровић.

Гости прве у низу емисија „Шоу свих времена" јесу Драган Бјелогрлић, који је 1978. године имао 15 година и снимао филм „Бошко Буха" као Сирогојно, што је прва глумачка улога у његовој каријери. Исте године Калиопи се већ увелико бавила музиком и ишла на турнеје, на велико задовољство бројних обожавалаца. Борис Новковић је имао 11 година и добио прву гитару. Наташа Нинковић је те, 1978. године пошла у школу, „Рибља чорба" објавила „Лутку са насловне стране", а многи су већ певали песму Шабана Шаулића „Дођи да остаримо заједно", евергрин који ће у првој емисији извести уз Народни оркестар РТС-а.

Костими свих учесника прате епоху о којој се говори, а гледаћемо и балетске тачке, као некада у великим шоу-програмима. Телевизијски времеплов, шоу са обиљем музике, глуме, плеса, гостију и носталгије - од 8. децембра 2013. недељом у 21 час на Првом програму РТС-а.

Sudeći po najavama, očekujem nešto lepo i nostalgično.
Osim kvaliteta ovog programa, mogli bi da se osvrnemo i mi na naša sećanja na pojedine godine. Večeras je tema 1978.

Ja ću samo reći da nam je te godine u kuću, povodom svetskog prvenstva u Argentini, ušao prvi TV u boji! zlz
I da sam te godine bio prisutan na prvom koncertu "Riblje čorbe" na Tašmajdanu...kada je Bora otpevao 10-ak pesama...samo je rekao oduševljenoj publici...mi nemamo više ni jednu... možemo samo da vam sviramo sve od početka ponovo! smehsmeh

Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Šou svih vremena Empty
PočaljiNaslov: Re: Šou svih vremena   Šou svih vremena EmptyNed Dec 08, 2013 11:21 am

He, sestra ( 3) i ja (5 ) som dobile brata te godine. Secam se, dosao tata i kaze rodio se brat jutros u pet i pet..Trcim kod dede i kazem rodio se brat u 10! Deda me gleda, pa tek je 9?!
Tata kaze u pet i pet smehsmeh 
Show neka pocne, ja se samo toga secam zlz

Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
brdjanin

Šou svih vremena Empty
PočaljiNaslov: Re: Šou svih vremena   Šou svih vremena EmptyNed Dec 08, 2013 11:24 am

Da....baš me zanima kakve će sve emocije i sećanja izazvati pesme, filmovi i ostale stvari koje će pomenuti. Vidim da će biti gostiju iz celog ex-Yu regiona.
Vidim i da je gost Dragan Bjelogrlić biti gost. Te godine je igrao Sirogojna u filmu "Boško Buha" i sećam se da su sve moje drugarice bile zaljubljene u njega! zlz

Ja sam tada bio zaljubljen u Lunju...i jako patio što nisam Jovanče! zlz

Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
brdjanin

Šou svih vremena Empty
PočaljiNaslov: Re: Šou svih vremena   Šou svih vremena EmptyNed Dec 08, 2013 9:19 pm

Prvih 5 minuta i već mi kez na usnama....
Ova dvojica nisu normalni! zlz

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

Šou svih vremena Empty
PočaljiNaslov: Re: Šou svih vremena   Šou svih vremena EmptyNed Dec 08, 2013 10:56 pm

Te 1978-me proslavila deseti rođendan i smatrala sebe mnogo velikom. Dobila Smenu 8 za rođendan i prvi crno-beli film u njemu. Desile mi se neke bitne stvari za jednu devojčicu...

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
brdjanin

Šou svih vremena Empty
PočaljiNaslov: Re: Šou svih vremena   Šou svih vremena EmptyNed Dec 08, 2013 11:01 pm

Dobri su...dobri...lagano za nedeljno veče...

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

Šou svih vremena Empty
PočaljiNaslov: Re: Šou svih vremena   Šou svih vremena EmptyNed Dec 08, 2013 11:02 pm

brdjanin ::
Dobri su...dobri...lagano za nedeljno veče...
Čekam da izađe na youtubu da odgledam jer sam omašila na TV-u.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

Šou svih vremena Empty
PočaljiNaslov: Re: Šou svih vremena   Šou svih vremena Empty

Nazad na vrh Ići dole

Šou svih vremena
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: