DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???

Ići dole 
+29
Kica/Praja
Diplomirani Duduk
sanjalica.ns
Blebetalo
Oci-ANDJELA
ZoxZoja
Sibila_
sonia
Meluska
dusicaa
Gothic
promaja
MadamX
Astra
Solomon Grundy
lollypop
pesma
daljinski
Okano
podbarac
Lily
montoya
Lakota
rouzvel
doctorr67
brdjanin
Ziman
Samouka
AstrinaKomsinica
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyNed Jan 26, 2014 3:00 pm

First topic message reminder :

Skoro da je vec izvesno, da ce se vanredni Parlamentarni izbori raspisati za 16. mart og.
Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-promenice se nesto na bolje ?
-ko gubi, ko dobija ?
-vase vidjenje koja politicka opcija ce *isplivati*?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyČet Okt 15, 2015 5:50 pm

John Doe ::



Ne moram biti "desno" orjentisan da bih rekao NE! S druge strane, iole normalnom čoveku su dojadili reznorazni ultimatumi. OK, daćemo Kosovo, šta je sledeće? 73,42% stanovništva u Srbiji, moraju biti gejevi, od odmah, svi moramo voziti levom stranom i pisati levom rukom. Na minus10, moramo obuti japanke i vikati u glas: "tralala."

NE ULTIMATUMIMA!


rasta
Srbija nema ama baš nikakvu jurisdikciju nad teritorijom Kosova bar 20 godina ,tako da što mi odavde vičemo "ne damo" nema ama baš nikakvog uticaja na događaje . Da li se već ratovalo za Kosovo ? Jeste ,i ? 
Sve što nisu pregovori ,lobiranje ,diplomatija , traženje saveznika na Zapadu je čista šteta i samo otežava život za ono malo Srba na Kosovu . Tako je svejedno šta piše u našem Ustavu ,kao nezavisnu državu Kosovo je priznalo preko stotinu država sveta ,među njima i najmoćnije ,i ,šta mi tu možemo ? 
Možemo da organizujemo Referendum i kažemo da ne damo Kosovo . Šta će to promeniti ?
 
Ono što je bitno za ovu temu -to je da se "Kosovo" i Srbi sa Kosova decenijama koristi kao "džoker" pojedinih partija tokom izbornih kampanja -i opet će . 

A usput ...koliko ja znam ,ti ne živiš u ovoj zemlji ,i svoju budućnost vidiš negde u Evropi, zar ne ? 

E pa ...sa par stotina ili hiljada kilometara ,iz jedne uređene i sigurne države je vrlo lako davati savete šta "treba " a šta se "ne sme" dati. 

Jer se tako ni Tuđmanu nije "davalo ni pedlja" ,pa su hiljade mladića ostavili živote ,da bi profitirale političke partije koje "nisu dale" -pa su prvi pobegli sve sa onim što su stigli napljačkati i tamo i ovde . "Gde su srpske zemlje -tamo su srpski radikali" ,sećate se toga ,i ,šta je bilo posle ? 
Tako i sada će "život dati ,a Kosovo nikada" -isti ti i slični njima . 
Naše živote ,i živote naše dece ,naravno. 
A popovi će naravno kaditi i blagosiljati taj "patriotizam",od koga se "patriote" bogate ,a posledice snosimo mi .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyČet Okt 15, 2015 6:05 pm

Vidi Dani ja se potpuno slažem s mišljenjem koje je je JD izneo. Petnaest godina "pregovaramo" sa tom istom "Evropom" i ni za jotu se nismo nigde pomakli. Isporučili smo kompletan državni i vojni vrh Hagu, nevezano krivi ili ne. Privatizovali smo sve što je moglo pa je sve to lepo danas otišlo u krasni. Dali smo MMF-u mogućnost da određuje ko, kad i gde može da radi ... A od "Evrope" smo dobili samo "Šengen" koji nam svako malo prete da će ga oduzeti. I koji iskreno rečeno ne znam ni koji će nam jer i ovako i onako retko ko ima sredstava da putuje.

Ne treba da budeš desničar da bi shvatio da nas niko ne ceni baš zato što su nam gaće skinute i guzica svima na "izvolte". Dovoljno je biti i najmanje politički pismen. Meni lično je više pum ***ac obećanja i naših "jEvropljana" svih boja i iste te licemerne jEvrope. Ne zovu magarca na svadbu kolo da vodi već vodu da nosi kako kaže stara narodna. E pa ovaj magarac bi da se konačno pojave čobani koji će njegovu štalu da srede pre nego je ponude da bude u sklopu neke veće avlije.
Nazad na vrh Ići dole
Solomon Grundy




Datum upisa : 24.03.2013

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyČet Okt 15, 2015 6:34 pm

pa videli evropljani da mogu nas vozaju, znaju da nasim politicarima bitne samo pare, da pokradu sto vise dok su na funkcijama, narod cuti i trpi. i sto bi sad oni bili veci srbi od srba? pustaju politicare, podrzavaju ih tu i tamo, potapsu po ledjima dok ovi slusaju i njima dosta. sta cemo mi njima ovakvi u EU? pa mi ni sami sebe necenimo.

a koliko stranke dobijaju para za kampanje?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyČet Okt 15, 2015 6:38 pm

Danubius ::
John Doe ::



Ne moram biti "desno" orjentisan da bih rekao NE! S druge strane, iole normalnom čoveku su dojadili reznorazni ultimatumi. OK, daćemo Kosovo, šta je sledeće? 73,42% stanovništva u Srbiji, moraju biti gejevi, od odmah, svi moramo voziti levom stranom i pisati levom rukom. Na minus10, moramo obuti japanke i vikati u glas: "tralala."

NE ULTIMATUMIMA!


rasta


A usput ...koliko ja znam ,ti ne živiš u ovoj zemlji ,i svoju budućnost vidiš negde u Evropi, zar ne ? 

E pa ...sa par stotina ili hiljada kilometara ,iz jedne uređene i sigurne države je vrlo lako davati savete šta "treba " a šta se "ne sme" dati.
 


Jer se tako ni Tuđmanu nije "davalo ni pedlja" ,pa su hiljade mladića ostavili živote ,da bi profitirale političke partije koje "nisu dale" -pa su prvi pobegli sve sa onim što su stigli napljačkati i tamo i ovde . "Gde su srpske zemlje -tamo su srpski radikali" ,sećate se toga ,i ,šta je bilo posle ? 
Tako i sada će "život dati ,a Kosovo nikada" -isti ti i slični njima . 
Naše živote ,i živote naše dece ,naravno. 
A popovi će naravno kaditi i blagosiljati taj "patriotizam",od koga se "patriote" bogate ,a posledice snosimo mi .

DaleM, gde ja trenutno živim, kako planiram, svoj dalji život, nije tvoja briga. Moja deca žive u toj Srbiji a kol'ko mi je poznato, ja sam građanin Srbije, te itekako odlučujem o sudbini svoje zemlje.
Decu sam učio da ne budu poltroni i ulizice. Da imaju svoje stavove i da ih se ne odriču ni zbog drugog a ni zbog sebe.
Sećam se i radikala i socijalista i sviju. Ja ne volim popove ni radikale ali imam osećaj patriotizma.
Patriota sam i  nikada neću skidati gaće i njupati kofe govana za "Danke Deutschland."
Meni takva Evropa ne treba a ne bih je takvu ostavio svojoj deci.

Tebi, bon apetit.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyČet Okt 15, 2015 8:52 pm

John Doe ::



DaleM, gde ja trenutno živim, kako planiram, svoj dalji život, nije tvoja briga. Moja deca žive u toj Srbiji a kol'ko mi je poznato, ja sam građanin Srbije, te itekako odlučujem o sudbini svoje zemlje.
Decu sam učio da ne budu poltroni i ulizice. Da imaju svoje stavove i da ih se ne odriču ni zbog drugog a ni zbog sebe.
Sećam se i radikala i socijalista i sviju. Ja ne volim popove ni radikale ali imam osećaj patriotizma.
Patriota sam i  nikada neću skidati gaće i njupati kofe govana za "Danke Deutschland."
Meni takva Evropa ne treba a ne bih je takvu ostavio svojoj deci.

Tebi, bon apetit.

rasta
U ,super . A u koju i kakvu  Evropu bi eventualno otišao ,kad ne bi u ovu ? Koliko ja znam tvoj kulturološki milje ,nešto ne znam da celog života slušaš slepe guslare ,nego rock i blues  ,*oćeš Engleski ili Američki ,a biće da bi ti se više dopao Oktoberfest od vašara u Šapcu, zar ne ? Nosiš celog života farke ,patike ,od parfema nadalje sve je iz te "nedemokratske Evrope" ili mrske nam Amerike ,putovao si svuda okolo i video sveta -jesi se zato osećao da njupaš govna iz kofe ,ili ne daj Bože ,da prodaješ "dušu slovensku" ? 
Vozimo Yugo ,ebeš one Mercedese i Audije ,*aj da bojkotujemo ,eto nas "ucenjuju" ? 
Na stotine hiljada naših ljudi nisu ništa manje dobri ljudi ,ili manje vole svoj rodni grad i zemlju ,a rekli su "Danke Deustchland " (ili Ostereich ,Sverige itd...) što su im dali mogućnost da rade i zarađuju ,obezbedili im decu ,i na  kraju ,posle 5 godina im dali i državljanstvo .Pa sad oni lepo mirno žive ,dostojno čoveka ,i mogu sebi da dozvole i letovanje ,i zimovanje ,i kao kulturni i objektivni ljudi su rekli i Danke ,i danke schon .Teoretski -odeš negde u Evropu ,smestiš se ,dobiješ posao -i nećeš i decu "povući" čim ti se pruži prilika ,nego ćeš ih ostaviti u Srbiji ? Malo sutra -SVI su to uradili ,i ne samo sa decom ,nego i sa bližom i daljom rodbinom . 

Što se ultimatuma tiče ,biće da si zanemario nacionalnu istoriju ? 
Bili smo vazalna država 500 godina ,i da nisu potpisivani i prihvatani razni "hatišerifi" i harači ,obaveze ratovanja za "zavojevača"  ne bi bilo srpskog uva u Srbiji danas. 
I pre I svetskog rata ,Srbija je prihvatila 9 od 10 tačaka ultimatuma Austrougarske . 
Jesmo li potpisali i Trojni Pakt ? 
Jesmo li potpisali Dejton , Kumanovo ,a i podosta od Brisela ? 
Jesmo li pojeli  shit3 što NISMO potpisali recimo Z -4 ? 
Do čega je dovelo "bolje rat nego pakt ", i slične stvari ,i šta je sudbina nepotpisivanja raznih "ultimatuma" velikih ? 
(Možemo da mrzimo "velike" koliko hoćeš ,sanjamo osvete , ali ne treba biti suviše pametan pa priznati onu narodnu da "jači ker *ebe" . ) 
To da kasnije potpisujemo mnogo gore i teže stvari -e to je rezultat kroz istoriju . 


NIKO  nije rekao da TREBA potpisati (te su suvišne lekcije iz patriotizma )  ,ali ne treba odmah ni histerisati ,praviti predstave za narod ,i najvažnije :

   PO TEMI -NIKAKO se ne sme zloupotrebljavati u svrhe predizborne kampanje -a upravo će se to desiti,a za te obmanjivače će glasati upravo oni kojima se za tri dana "podgrejao patriotizam" sa tri teksta i dve izjave u novinama . 
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyČet Okt 15, 2015 8:59 pm

Šefe opet si pobrkao lončiće. Stvar je u tome da ta jEvropa svojim ultimatumima ne nudi Srbiji ono što ona ima. Život sostojan čoveka. Već ucenjuje i traži ne nudeći ništa zauzvrat.

Normalno bi bilo da smo prvo sredili svoje dvorište pa tek onda kao koliko toliko ravnopravan partner otpočeli pregovore. Ovako to je obično silovanje u kom se još traži da uživamo.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyČet Okt 15, 2015 11:06 pm

Danubius ::

U ,super . A u koju i kakvu  Evropu bi eventualno otišao ,kad ne bi u ovu ? Koliko ja znam tvoj kulturološki milje ,nešto ne znam da celog života slušaš slepe guslare ,nego rock i blues  ,*oćeš Engleski ili Američki ,a biće da bi ti se više dopao Oktoberfest od vašara u Šapcu, zar ne ? Nosiš celog života farke ,patike ,od parfema nadalje sve je iz te "nedemokratske Evrope" ili mrske nam Amerike ,putovao si svuda okolo i video sveta -jesi se zato osećao da njupaš govna iz kofe ,ili ne daj Bože ,da prodaješ "dušu slovensku" ? 
Vozimo Yugo ,ebeš one Mercedese i Audije ,*aj da bojkotujemo ,eto nas "ucenjuju" ? 

Na ovaj glamurozni nonsens, stvarno, nemam reči.
Ne mogu verovati da nisi čuo za reč, dostojanstvo ali ako je nisi shvatio, uzaludno bih ti je objašnjavao.
Farke, Starke, R&R i 'ajde, nije Mečka, no Mitsubishi, mi ipak nije vrhunac moći zapada. Bio sam na Oktoberu al' nisam bio u Šapcu al' biće prilike. Ko zna, možda mi se i dopadne. Ako si bio na oba, voleo bih da podeliš iskustva sa nama.
Baš zato što sam putovao, video sam da nije potrebno biti poltron da bi stigao do cilja.


Citat :
Na stotine hiljada naših ljudi nisu ništa manje dobri ljudi ,ili manje vole svoj rodni grad i zemlju ,a rekli su "Danke Deustchland " (ili Ostereich ,Sverige itd...) što su im dali mogućnost da rade i zarađuju ,obezbedili im decu ,i na  kraju ,posle 5 godina im dali i državljanstvo .Pa sad oni lepo mirno žive ,dostojno čoveka ,i mogu sebi da dozvole i letovanje ,i zimovanje ,i kao kulturni i objektivni ljudi su rekli i Danke ,i danke schon .Teoretski -odeš negde u Evropu ,smestiš se ,dobiješ posao -i nećeš i decu "povući" čim ti se pruži prilika ,nego ćeš ih ostaviti u Srbiji ? Malo sutra -SVI su to uradili ,i ne samo sa decom ,nego i sa bližom i daljom rodbinom .

Objašnjavili su ti kako to funkcioniše na zapadu al' ti samo vidiš odnos RSD i Eura. Do svega toga su morali doći radom a ne "ubijajući i crnčeći" u Srbiji u državnoj firmi od 7-15 i posle hrkajući na kauču jer su "smlavljeni".
Ne kažem da i ovde, zaista ginu za posao ali da nisu adekvatno ili nikako plaćeni za svoj posao ali je to druga priča. 

POSAO SE NE DOBIJA, NEGO, TRAŽI!


Citat :
Što se ultimatuma tiče ,biće da si zanemario nacionalnu istoriju ? 
Bili smo vazalna država 500 godina ,i da nisu potpisivani i prihvatani razni "hatišerifi" i harači ,obaveze ratovanja za "zavojevača"  ne bi bilo srpskog uva u Srbiji danas. 
I pre I svetskog rata ,Srbija je prihvatila 9 od 10 tačaka ultimatuma Austrougarske . 
Jesmo li potpisali i Trojni Pakt ? 
Jesmo li potpisali Dejton , Kumanovo ,a i podosta od Brisela ? 
Jesmo li pojeli  shit3 što NISMO potpisali recimo Z -4 ? 
Do čega je dovelo "bolje rat nego pakt ", i slične stvari ,i šta je sudbina nepotpisivanja raznih "ultimatuma" velikih ? 
(Možemo da mrzimo "velike" koliko hoćeš ,sanjamo osvete , ali ne treba biti suviše pametan pa priznati onu narodnu da "jači ker *ebe" . ) 
To da kasnije potpisujemo mnogo gore i teže stvari -e to je rezultat kroz istoriju . 

Znaš, nije isto da pojedeš kofu govana a posle te jebe ko stigne ili se boriš koliko možeš pa te jebe ko stigne.
Postoji razlika. Izbeg'o si kofu govana a rane se zaleče.



Citat :
NIKO  nije rekao da TREBA potpisati (te su suvišne lekcije iz patriotizma )  ,ali ne treba odmah ni histerisati ,praviti predstave za narod ,i najvažnije :

   PO TEMI -NIKAKO se ne sme zloupotrebljavati u svrhe predizborne kampanje -a upravo će se to desiti,a za te obmanjivače će glasati upravo oni kojima se za tri dana "podgrejao patriotizam" sa tri teksta i dve izjave u novinama . 

U kome ne postoji reč patriotizam, to vazda vidi kao novokomponovano.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyČet Okt 15, 2015 11:55 pm

Citat :
Jesmo li potpisali Dejton , Kumanovo ,a i podosta od Brisela ?
Potpisali smo Kumanovski sporazum, pa zato imamo pravo na 1000 vojnika na Kosovu. Treba obustaviti sve dalje razgovore dok se 999 vojnika ne vrati na Kosovo.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Okt 16, 2015 12:04 am

I ja slušam r'n'r, ceo život, pušim marlboro, pijem koka-kolu. Ali te proizvode kupujem i ne trebaju mi ih doneti nato-vojnici.
Srbi koji su otišli da rade u inostranstvu, nude svoje usluge, dobijaju adekvatnu nadoknadu, ali to nema veze sa ulaskom Srbije u EU.
Ako tvoj sin recimo radi u firmi kod komšije, ne znači da ti treba sa njim da objedinjuješ stanove, probijaš zidove, a to sve po uslovima koje on diktira. Sin će ti raditi kod njega dok mu treba, obostrani interes. Nije ga primio iz ljubavi.
To sve što si Dani naveo nema zdrave logike. To nije objašnjenje zašto bi trebali ući u EU.
Mi možemo izabrati suživot sa bilo kim, sa kim bi smo mogli organizovati suživot, onaj koji nama odgovara. I za svoje novce kupiti od zapada ono što konzumiramo. Voziti auto koji želimo, jer je tržište otvoreno.
Da li vredi zbog niže cene prodati ponos, dostojanstvo, pristati na ucene. Neko to želi, neko ne želi.
Ja lično mislim da ni jedan uslov ne treba ni prihvatii u razmatranje.
Jedino ako oni nama daju uslove i mi njima takođe. Sve treba biti po reciprocitetu, inače, u pitanju je oblik ropstva i to je jasno pticama na grani.
Referendum o priključenju bi trebao da glasi DA LI PRIHVATATE ROPSTVO?
Jedino tako bi njegov ishod bio verodostojan.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Okt 16, 2015 12:06 am

inače, bio sam u Šapcu na vašaru i na Oktobar Festu.
Mnogo mi je prijatnije bilo u Šapcu,
A pri tome sam na putu do Šapca i obratno slušao mnogo kvalitetniju muziku od one na Oktobar Festu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Okt 16, 2015 12:46 am

debilko ::
I ja slušam r'n'r, ceo život, pušim marlboro, pijem koka-kolu. Ali te proizvode kupujem i ne trebaju mi ih doneti nato-vojnici.
Srbi koji su otišli da rade u inostranstvu, nude svoje usluge, dobijaju adekvatnu nadoknadu, ali to nema veze sa ulaskom Srbije u EU.
Ako tvoj sin recimo radi u firmi kod komšije, ne znači da ti treba sa njim da objedinjuješ stanove, probijaš zidove, a to sve po uslovima koje on diktira. Sin će ti raditi kod njega dok mu treba, obostrani interes. Nije ga primio iz ljubavi.
To sve što si Dani naveo nema zdrave logike. To nije objašnjenje zašto bi trebali ući u EU.
Mi možemo izabrati suživot sa bilo kim, sa kim bi smo mogli organizovati suživot, onaj koji nama odgovara. I za svoje novce kupiti od zapada ono što konzumiramo. Voziti auto koji želimo, jer je tržište otvoreno.
Da li vredi zbog niže cene prodati ponos, dostojanstvo, pristati na ucene. Neko to želi, neko ne želi.
Ja lično mislim da ni jedan uslov ne treba ni prihvatii u razmatranje.
Jedino ako oni nama daju uslove i  mi njima takođe. Sve treba biti po reciprocitetu, inače, u pitanju je oblik ropstva i to je jasno pticama na grani.
Referendum o priključenju bi trebao  da glasi DA LI PRIHVATATE ROPSTVO?
Jedino tako bi njegov ishod bio verodostojan.

Sa ovim se potpuno slazem....robna razmjena nema veze sa clanstvom,treba da je slobodna,kao i mogucnost putovanja....a EU zauzima polozaj gospodara....za sta se onda Srbija vjekovima bori.....najocitiji primjer je Grcka,,,,ode onakva zemlja u 3 lepe kako udje u EU....a i druge,nego ovo je najaktuelnije.Ako ste pametni,trazicete da se Srbija nikada ne prikljuci Evropi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Okt 16, 2015 7:11 am

Da ponovim -ovde je tema "Izbori u Srbiji" i u okviru teme -da li će političke partije iskoristiti "patriotsku notu " vezanu za Kosovo kao izborni adut (što je i inače koristila sadašnja "vladajuća" Srpskonapredna dok se još Radikalima zvala -i opet će ,posle 20 godina ,pošto je "Mi vas vodimo u Evropu ,a ne oni lopovi Demokrate" trenutno na klimavim nogama ,a vi slobodno popušite floskulu opet ,i glasajte za njih ,ili neku još "desniju" i "nacionalo -patriotskiju "opciju ) 
Pa da opet imamo "Kosovo za patike" i slične manifestacije ,i da i dalje milioni evra cure za ondašnje nacionalne "vođe" ,i nikako se ne prekida biznis sa gorivom i drogom preko Severne Mitrovice ,da ne zaboravim ni milionsku dobit SPC tamo .  Vaša deca verovatno neće ratovati za Zubin Potok ili Štrpce ,naša će ,nema problema,kao što su za Škabrnju i Okučane . 

Bez namere da ikoga uvredim -ali mi je baš zanimljivo da me podučava geostrateškoj situaciji i "patriotizmu ",a natročito stanju na srpskoj političkoj sceni ,  neko -ko ne živi u ovoj zemlji ,a trenutno živi u zemlji koja se takođe nada priključenju EU ,ili neko ko je promenio pet partija od kada ga znam ,i ne krije svoje rojalisičko -ekstremno nacionalističko opredeljenje (o rusofilstvu da se i ne priča ,jer je javno ) ,i na kraju neko ko živi u nabogatijoj i najuređenijoj zemlji Evrope (koja eto nije član EU ,ali je svakako zasnovana na svim principima EU ) ? 
Pošto je to tako ,onda prepuštam vama temu ,pošto znate bolje sa razmaka od 500 do 2000 km ,iz drugih zemalja ,za koga i šta treba i ne treba glasati u Srbiji .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Okt 16, 2015 7:52 am

Čisto sumnjam da će bilo koja partija na uštrb ulaska u Evropu, priznati Kosovo. Da l' će neka partija iskoristiti "patriote" u izbornoj kampanji, boli me uvo. Pismenima ne treba mahati zastavom patriotizma.
Demokrate su popušile svoj demokratizam s druge strane, deluju smešno neorganizovano. Nema smisla da ukazujem na propuste demokrata al' se to dalo videti nakon prošlih izbora.
Ja jesam demokrata al' ne sa takvim demokratama.
Opet se vraćamo na ono. Bolje sa onima koji rade loše, oni barem nešto rade, nego sa onima, koji ništa ne rade. Lakše je ispraviti loše, nego napraviti nešto od ničega a obaške, nemaš ni radnu snagu. Sve lenština do lenštine.
Od NAVIP-ovih manekena se neću napiti a od Rubinštajna 'oću.

DS, LDP, SRS i ostali, ako pređu cenzus, biće proglašeni za sveCko čudo.
Po meni, jedini ozbiljan kandidat je Saša Radulović, mada mu se glas ne čuje daleko al' će se čuti.

Dančo, jebe te dijaspora al' samo tako.
Dijaspora vidi i zna mnogo bolje nego ti a to je ono što ti nedostaje. Dijaspora se borila u tuđoj zemlji za svoj status u njoj a ti ne znaš kako da se boriš u svojoj.


rasta


Poslednji izmenio John Doe dana Pet Okt 16, 2015 9:21 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Okt 16, 2015 8:51 am

Ja se bas i ne javljam na ovakvim temama,ako bas ne moram,jer mi su uvijek imputira boravak u najbogatijoj...u kojoj isto treba da se boris kao lav da opstanes.I u ovoj imamo vijesti i vidim sta radi ta EU,place mi se ,bre za Grckom sta napravise od zemlje koja je ipak mnogo stabilnija bila nego ijedna na Balkanu.A i pricam sa ljudima zaposlenim u toj EU,koji su jednako izrabljivani za duplo manju platu nego ranije ....u centru Rajha....sta onda ocekivati da ce da bude u jednoj Srbiji.
Moze covjek biti u 5 partija ili kao ja u ni jednoj,ali da vidi sta se radi.
A jos jedno ....ja bih i u sestu partiju ako to znaci bolji zivot....biras,biras dok ne "nabodes" pravu.
Nikad,bas nikad nisam bila uz debilka...ali kad stavim prst na celo....pa taj covjek se bori bilo kako,pa makar i za losu stvar....bori se,a eto ti Dany,ne mrdas nicim....pa nek si u samo jednoj partiji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Okt 16, 2015 1:28 pm

Danubius ::
Da ponovim -ovde je tema "Izbori u Srbiji" i u okviru teme -da li će političke partije iskoristiti "patriotsku notu " vezanu za Kosovo kao izborni adut

Patriotsku notu već koristi sns, čak idu dotle da u kampanju unose i šovinizam -mislim na izjave AV u vezi ustaša...

Šta će ostali raditi to ne znam. Sve ostale stranke su oslabile, i to mnogo.

Možda će KiM iskoristiti i DS ( mi to nismo hteli da uradimo, a oni uradiše ) možda i Patriotski blok..ko zna..

U medijima se čuje glas samo Gospodara V..ostali se ne vide i ne čuju.











[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Okt 16, 2015 1:59 pm

Moja prognoza je da će na sledećím izborima, koji će biti najdalje za 3-4 meseca, naprednjačka opcija dobiti daleko manje glasova ali dovoljno da sa nekim formira koalicioni savez, koji će odobriti "pomagači" iz onih nekoliko ambasada koji nam kroje kapu. Šešelj bi mogao biti taj najnoviji igrač, ovi drugi su potrošeni, nisu njega džabe pustili iz buvare.

Nema nama još svitanja, ovi bez sekire neće otoći










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Okt 16, 2015 7:16 pm

OK okarakterisani su svi -dijaspora, najbogatija država, nacionalmonarhisti. Ali kako JA nisam pomenuta jer se ne prepoznajem ni u jednoj od navedenih kategorija? Eto ja sam neki "umerenjak" i ja kažem da se ta jEvropa ponaša kao silovatelj i da neću da glumim orgazam na njene postupke. I da ako to znači glasati za najcrnju desnicu i to ću uraditi. Jer u Srbiji levice nema. Ono što se takvim predstavlja nije ni za obrisati donji deo leđa posle fiziološke potrebe.

JD aktivan je Saša samo ga nema u zvaničnim medijima. Uglavnom vesti idu preko blogova i fb-a što znaš i sam.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyNed Okt 18, 2015 11:03 pm

NEMA IZBORA!  link


Izjavi čovek u jednoj emisiji jedne tužne@ružne televizije.

Da li da mu verujemo?

Ne znam za vas, ali ja mu ništa, ama baš ništa ne verujem.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPon Okt 19, 2015 10:39 am

Astra ::
Ja se bas i ne javljam na ovakvim temama,ako bas ne moram,jer mi su uvijek imputira boravak u najbogatijoj...u kojoj isto treba da se boris kao lav da opstanes.I u ovoj imamo vijesti i vidim sta radi ta EU,place mi se ,bre za Grckom sta napravise od zemlje koja je ipak mnogo stabilnija bila nego ijedna na Balkanu.A i pricam sa ljudima zaposlenim u toj EU,koji su jednako izrabljivani za duplo manju platu nego ranije ....u centru Rajha....sta onda ocekivati da ce da bude u jednoj Srbiji.
Moze covjek biti u 5 partija ili kao ja u ni jednoj,ali da vidi sta se radi.
A jos jedno ....ja bih i u sestu partiju ako to znaci bolji zivot....biras,biras dok ne "nabodes" pravu.
Nikad,bas nikad nisam bila uz debilka...ali kad stavim prst na celo....pa taj covjek se bori bilo kako,pa makar i za losu stvar....bori se,a eto ti Dany,ne mrdas nicim....pa nek si u samo jednoj partiji.
Pa ,biće da ste vi Švajcarci odabrali ? 
Po izlaznim anketama pobedila je desničarska Narodna Stranka ,kojoj je glavna tačka programa - migrantima nema ulaska u Švajcarsku . 
Verovatno misle na ove sirijske migrante ,ali evropska desnica itekako misli i na "ekonomske migrante" ,tako da će to biti sledeći potez -ograničenje broja potencionalnih "stranih radnika ",kao što se dešava svuda u EU gde je na vlasti "desnica" . 
Problem sa "desnicom" je da je njihova politika ,sem što je "antimigrantska" i suštinski nacionalitička (šovinistička ) pa čak i rasistička ,tako da je pitanje dana kada će "Nemačka Nemcima" ili "Francuska Francuzima" osvanuti kao izborni slogan . 
To se može desiti i u Srbiji ,da "desnica" dođe na vlast . 
Ne treba imati iluzija da je "srpska napredna" nešto različito od "srpske radikalne" ,i bude li manji procenat na izborima ,te SNS bude trebala koalicionog partnera ,hladno će koalirati sa Šešeljem .Čak će se to predstaviti kao "veliko nacionalno pomirenje u interesu Srbije" 
SRS je oko sebe okupio sav profašistički /ultranacionalistički ološ ,i može nam se desiti da dobijemo i daleko gore od "crno-crvene koalicije " kakvu smo imali 90 tih. 
A ovo je dobro ...sad kada je došao šamar iz EU ,apropo Kosova -sad ne trebaju izbori ,što su hteli i vanredno silom da sprovedu? 
Nego će ortaci sačekati neki povoljan trenutak ,recimo kad MMF odobri neke pare ,ili EU otvori "poglavlja" ,i eto njih opet sa izbornom kampanjom.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPon Okt 19, 2015 11:00 am

Dančo, po čemu se ti razlikuješ od svih gore navedenih?
Tvoja demokratija kod mene ne pije vodu, iz prostog razloga što bi ti primenio konačne mere protiv, fašista, nacionalista, popova, rasista...


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPon Okt 19, 2015 11:34 am

Kazes,glavna tacka,ogranicnje ulaska emigranata i zaposljavanje stranaca....pa nije li to logicno u svakoj zemlji.....ti prvi Dany,kukas kako su Bosanci,Licani i koji sve ne,dosli i imaju posao,te ne gledas bas milo na tu cinjenicu,zasto bi jedna daleko manja Svica to prihvatala.
To nikako ne znaci NIKO....jos u vrijeme najveceg desnicara Kristofa Blochera,sve je to bilo na snazi,s tim sto je posao i boravak imao stranac koji se integrisao....naucio jezik i postuje zakone Svicarske....a svi ostali VAN.
Ja sam bila tada stranac,ali sam podrzavala tu politiku....hoces socijalu cijeli zivot,ne naucis dalje od Guten Tag i uz to se jos masovno bavis kriminalom.....VAN.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPon Okt 19, 2015 11:55 am

John Doe ::
Dančo, po čemu se ti razlikuješ od svih gore navedenih?
Tvoja demokratija kod mene ne pije vodu, iz prostog razloga što bi ti primenio konačne mere protiv, fašista, nacionalista, popova, rasista...


rasta
Moje viđenje demokratije se zasniva na poštovanju Ustava i zakona države Srbije . 
Pozivanje na versku ,nacionalnu ,rasnu i drugu netrpeljivost ,kao i mnoge druge stvari koje odlikuju fašiste ,nacionaliste ,rasiste po zakonima ove države podležu zakonskim sankcijama ,ali se ne primenjuje ,bar ne dovoljno . 
Svi građani su jednaki pred Ustavom i zakonima -pa se i to ne primenjuje . 
Moje konačne mere bi bile primena zakona ,zvali se oni "Obraz" ili Toma Nikolić . 
Što se popova tiče , mi smo Ustavom sekularna država ,i popovi nemaju šta da odlučuju o državnoj politici ,a po državnom uređenju smo  republika ,kojoj je vrhovno telo Skupština Srbije . 
Tamo se dolazi izborima -a mantijaše niko nije zvao ni birao da bi mogli da govore u bilo čije ime ,a još manje da diriguju šta i kako će da se odlučuje u državi . Ako žele udeo u vlasti -izvolite na izbore ,kao građani . 
Njihov upliv u prosvetu smatram direktno štetnim -jer je njihova "dogma" u direktnoj suprotnosti sa naukom i znanjem . 
Dakle ,konačna mera -odvojenost Crkve od Države . 
Sekularnost dozvoljava potpuno slobodno ispoljavanje religije -ali ne u državnim institucijama . 

KONAČNE MERE -poštovanje Ustava i zakona ,slobodni i pošteni izbori .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPon Okt 19, 2015 6:21 pm

Kazu da izbora nece biti bar za jos 6 meseci.A popovi nemaju veze sa politikom, sa njima se razgovara radi reda da se ne osete odbacenim,njihovo misljenje nikome nije bitno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyUto Okt 20, 2015 12:12 pm

Danubius ::

Moje viđenje demokratije se zasniva na poštovanju Ustava i zakona države Srbije . 
Pozivanje na versku ,nacionalnu ,rasnu i drugu netrpeljivost ,kao i mnoge druge stvari koje odlikuju fašiste ,nacionaliste ,rasiste po zakonima ove države podležu zakonskim sankcijama ,ali se ne primenjuje ,bar ne dovoljno . 
Svi građani su jednaki pred Ustavom i zakonima -pa se i to ne primenjuje . 
Moje konačne mere bi bile primena zakona ,zvali se oni "Obraz" ili Toma Nikolić . 
Što se popova tiče , mi smo Ustavom sekularna država ,i popovi nemaju šta da odlučuju o državnoj politici ,a po državnom uređenju smo  republika ,kojoj je vrhovno telo Skupština Srbije . 
Tamo se dolazi izborima -a mantijaše niko nije zvao ni birao da bi mogli da govore u bilo čije ime ,a još manje da diriguju šta i kako će da se odlučuje u državi . Ako žele udeo u vlasti -izvolite na izbore ,kao građani . 
Njihov upliv u prosvetu smatram direktno štetnim -jer je njihova "dogma" u direktnoj suprotnosti sa naukom i znanjem . 
Dakle ,konačna mera -odvojenost Crkve od Države . 
Sekularnost dozvoljava potpuno slobodno ispoljavanje religije -ali ne u državnim institucijama . 

KONAČNE MERE -poštovanje Ustava i zakona ,slobodni i pošteni izbori .

U pravu si da treba da se poštuje ustav i zakoni ali nigde u svetu, zakon nije jednak za sve. Ako misliš da je na zapadu drugačije, prestani gledati Pink Thriler. To si do sada trebao da ukapiraš al' nema veze.
Jebote, az vreme Tadić&Co. su popovi upali u sistem vlasti, onda ti nisu smetali? Da li si ti svestan da se kao vernici, izjašnjava 90% stanovništva? E, sad, Kvaka55. Ne ulazim u to, kakvi su vernici to je na njima ali se oni tako izjašnjavaju.
DakleM, prema statistiki, ubrajaš se u manje poznate svirače.

Ubi me palatalizacija, k,g,h u c, z, s...


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyUto Okt 20, 2015 12:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyUto Okt 20, 2015 1:30 pm

John Doe ::
[You must be registered and logged in to see this image.]


Kratko i jebitačno










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyUto Okt 20, 2015 8:38 pm

Vožd je odlučio -izbora neće biti (vanrednih ) 
Ali se "razmišlja" o "rekonstrukciji vlade" . 
Ludom narodu treba baciti koju kost ,a ko nije moron ,jasno mu je da se igra na sigurno (sistem Sloba) ,okružiti se najvećim poslušnicima koji zajedno čine tampon za dupe dotičnog . 
Najveći ološi , Keramičar (ministar Vojni) dr Smrt ( ministar zdravlja ) Vulin (JULijana ,rad i socijala ) Silne (Lončar i Stefanović ,ministrastva sile ) sigurno -ostaju . 
Ma ima da plati Tasovac  (kultura) i slični ...oni nikako ne rade dobro (ne koriste vazelin ) 
Srbiji pre treba revolucija ,nego izbori ,izgleda ,a i da ih ima ,sa ovakvim hvalospevima Vlasti i medijskom satanizacijom ,cenzurom i popovima kao novim  saveznicima  ,ionako niko nema šanse .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySre Okt 21, 2015 2:30 pm

Toza Vampir @Nesalomivi

Nova postavka SANU:

Toma Nikolic
Srecko Sojic
Mica Megatrend
Dr Nesa
Ralf iz Simpsonovi
Krlja iz Bela Ladja
Pikac iz Vratice se Rode
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyNed Okt 25, 2015 9:06 am

Malo podsećanje -da se prisetite ko su ovi ,i koliko su se obogatili od tada ,a i šta su pričali onda i danas .(inače je plakat prodat na internet pijaci za 160 eu ) 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyNed Jan 17, 2016 1:50 pm

Pošto je Vožd danas objavio da se njegovom odlukom ,praktično ide na opšte parlamentarne izbore ,da vidimo šta mi očekujemo od toga ? 
Kako stvari stoje ,i pored nameštenih anketa ,SNS ima popriličan broj glasača .Obzirom da su mediji i sva oruđa države praktično u njihovim rukama (uključujući i silu ) gotovo je sigurno da će sve i da upotrebe . 
Ostaje pitanje -da li će ići sami ,ili sa SPS ? Pošteno bi bilo da idu sami ,jer im je SPS zaista neželjeni balast (funkcioneri SPS su zaseli na odlično plaćena mesta ,SNS bi logično i to hteli za sebe ) 
Demokatska opozicija je više nego razbijena .Teško da DS može da okupi oko sebe racepljene delove same sebe (Tadićeve ,pre svega ) ali je to verovatno jedina nada ,zajedno sa  LSV i LDP ,da bar budu neka značajnija opozicija po broju poslanika .
Važno je da nikako Radikali i ultranacionalistička /neonacistička desnica okupljena oko njih ne pređe više od 5 % ,jer to može da ugrozi sve ,od kakvog-takvog rada parlamenta ,do ukupne budućnosti Srbije .
Kakogod ....biće ovo najprljavija kampanja u istoriji Srbije (a zna se i kakve su bile i ove do sada )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyNed Jan 17, 2016 1:59 pm

55555 Pa jel tebi milo što će da budu izbori il nije  trtrr
55555 što se brineš da li će sa SPS-om,ako ne budu sa njima biće sa vama  booored jel to ta računica
:dontunderstand: ja kako znam SRS uvek ide sama na izbore,šta se bojite onih koji ne postoje  ignore i ko se njih to boji  cenzura 
jbt pa još nije ni sigurno da će da bude izbora a ti već znaš da će biti najprljaviji...pa da ih onda  ignore
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyNed Jan 17, 2016 4:06 pm

Stvarno bre Dani, odakle ti ideja da će sns i sps ići zajedno na izbore. Ko je lud da ide sa nekim zajedno na listu ako ima siguran prolaz u parlament ?!
Moja prpgnoza je da će vlast ostati ista (sns + sps i mnogo malih stranaka), novina će biti ulazak u skupštinu Šešeljevih Radikala i koalicije Dss i Dveri. Pokrajinska vlast biće smenjena, rezultatima izbora. Mislim da će tu najjača mađarska partija da uđe u vlast sa Vučićem.
Očekujem da ću i ja konačno ući u neku od skupštinskih klupa i pogurati bar malo put Srbije u svetlu budućnost (EU I NATO) brdski










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyNed Jan 17, 2016 4:44 pm

Ako se realno gleda izbori treba da budu...Zasto?... Mnogo je ljudi ostalo bez posla i jos uvek se ocekuju masovni otkazi,Plate i penzije su smanjene,pretplata za RTS ugurana uz racun za struju,ne moze se produziti zdravstvena knjizica i produziti registracija auta ako nisu isplacene sve kazne,neverovatno su povecani racuni za vodu navodno kazu da su vodomeri neispravni ali racuni mora da se plate kao i racuni za grejanje koji se bez ikakvog razloga stalno sve veci,putarine poskupljuju a putevi puni rupa i dalje mnogi ministri vode drzavu koji imaju lazne diplome i nemaju pojma da rade svoj posao a najavljena je i smena ministra kulture gde bi ponovo trebalo da nova ministarka treba da bude folk pevacica Zorka.

SNS treba da ode sa vlasti to je evidentno ali ko treba da dodje, zar opet one stranke koje su otisle u istoriju i pale u zaborav DS,DSS,LDP,SRS...Takva vlast koja je poznata po lopovluku i velikim prevarama zbog kojih je smenjena vise ne treba ponovo da se vraca u politiku...U tom slucaju ako se bira manje zlo od 2 ponudjenih onda je bolje da ostane SNS i dalje pa kako bude.

Najbolje bi bilo da se pojavila neka nova stranka sa mladim i sposobnim,skolovanim ljudima koji bi radili kako treba i doneli neki koliko toliko bolji zivot gradjanima...Ali posto takve stranke nema jer svi mladi,skolovani i sposobni ljudi su vec napustili zemlju ostaje samo to sto je ponudjeno.A ponudjeno je da se nezna sta je gore jedno od drugog. booored
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPon Jan 18, 2016 8:14 pm

Kica/Praja ::
... novina će biti ulazak u skupštinu Šešeljevih Radikala i koalicije Dss i Dveri. Pokrajinska vlast biće smenjena, rezultatima izbora.  brdski  
Mogla bi biti novina i iznenađenje ,da AV iskoristi izbore da makne Tomu i njegove (jer "Tomina struja" i sama familija otima poveći deo kolača ,a onda to dovodi do toga da se prstom pokazuje u SNS ,te "pošteni" Mali ,Vučićev Brat ,Bata Keramičar i ostale poštenjačine ne mogu da pljačkaju na miru ) 
Mene ne bi iznenadilo ni odbacivanje SPS ,a "koalicija" sa Šešeljem ,jer pobogu ....SNS nije ništa drugo nego reciklirani radikali ,a "patriotizam" uvek paravan za pljačku ,te bi Voja , kao "sensei" AV u ovom odnosu snaga mogao da bude "portparol" ,tj da priča ono što Vučić misli ,a neće da kaže ,i da bude "laufer" za populistički deo glasača .
Za sve nas bi indikativno trebalo da bude ovo -pre nego što 1-2 miliona glasača opet nasedne na priču o "boljem životu" .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyUto Jan 19, 2016 3:48 pm

Vrlo poucno.Pogledajte i zapamtite!


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyUto Jan 19, 2016 8:54 pm

dusicaa ::
Vrlo poucno.Pogledajte i zapamtite!


[You must be registered and logged in to see this image.]
Samo velika izlaznost ,i to demokratski opredeljenih građana ,onih koji su "apstinirali" i bili "beli listić" može da sruši ovaj autokratski ,diktatorski režim ,ili mu bar smanji moć.  
Niko nema iluzija da će "novi DOS " (udružena opozicija ) Bog zna šta promeniti ,ili doneti renesansu ,ali je sve bolje od jednopartijske države , partokratije i diktatora . Bar da se i ona "druga Srbija " malo glasnije čuje u Skupštini ,a ne da ovi donose hatišerife i harače kako hoće ,i da nama vladaju neuki i bahati . 
Kampanja mora biti mudra i istrajna ,jer ovi imaju sve medije ,i pljuvaće kao nikada ,tući i hapsiti ,neka niko nema iluzija da će biti "pošteno" .Ako treba -i glasove će pokrasti (seća se još neko Tome ,AV i" vreća" ?) 
Pa će "srpskonapredni" ,zafali li im "partner " za "većinu" ,pokazati ko su i šta su .Sa crnim đavolom u koaliciju ,a neće im biti dovoljno Vulin i Karićka ,džoker bi mogao biti njihov "sensei" -Šešelj .
Nemoguće ? Živi bili pa videli . 
Ovi izbori nisu ništa drugo nego buna protiv dahija ,i ne shvate li se tako ,možemo polako svi ispraćati svoju decu za inostranstvo ,NIKADA neće biti bolje (bar naše generacije neće to dočekati ,čak ni neki drugi "5 oktobar" )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Meluska

Meluska


Datum upisa : 19.01.2016

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyUto Jan 19, 2016 10:37 pm

Dzaba pricas Danubius!
Ako rasturena opozicija ne izvadi dzokera iz rukava u vidu nekog novog neiskompromitovanog lica, pisi propalo.Bice sve vec vidjeno.
Za sad toliko, ne bih odmah na politiku a vilim da opletem. brdski
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySre Jan 20, 2016 10:08 pm

Čisto da se zaštitimo od ovih partijskih "Jehovinih svedoka" ,ne bi bilo loše štampati jedno milion nalepnica ,pa podeliti narodu ? fikkk  

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySre Jan 20, 2016 10:13 pm

Srecni ljudi cekajuci Bolji zivot, reprize naravno  zlz










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySre Jan 20, 2016 10:34 pm

sonia ::
Srecni ljudi cekajuci Bolji zivot, reprize naravno  zlz
Sumorna analiza ,i vrlo verovatan scenario . Šah-mat . 
Ali ,bar časti radi ,i da dokažemo da nismo ovce -svi na glasanje . 



[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySre Jan 20, 2016 10:37 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyČet Jan 21, 2016 2:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sećate se filma Dan mrmota?
Već 25 godina nikako da počne novi dan.

brdski










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyČet Jan 21, 2016 5:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Marija ,udaj se za mene .  brdski










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyČet Jan 21, 2016 6:41 pm

Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
Marija ,udaj se za mene .  brdski

Marija udaj se za njega i onda mu reci da ćeš glasati za Drveri smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Jan 22, 2016 8:26 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Jan 22, 2016 12:57 pm



[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]


Odlicna predizborna kampanja.
Glasajte za nas, i od Vucica ocekujte spas.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Jan 22, 2016 1:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Jan 22, 2016 1:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Visoki zvaničnik iz Egleske.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptyPet Jan 22, 2016 5:10 pm

John Doe ::
[You must be registered and logged in to see this image.]


Došli smo opet do toga ,da citiram Nenada Čanka "Začepi nos i glasaj za DOS "(ili kako će se već zvati ujedinjena opozicija ,ako je uopšte bude ) Sve je bolje od ovih "recikliranih radikala" što su na vlast došli vrištanjem "izdajnici" i "žuti lopovi" ,a napljačkali su se za kratko vreme više nego "Slobini" i "Žuti" zajedno za 20 godina .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySub Jan 23, 2016 2:10 pm

Kao nekoga ko je totalno antipolitički nastrojen,mene zanima za koga si ti Danubiuse?

Do sada koliko vidim niko ti nije valjao,a na vlasti su bili i oni koje si ti simpatisao.

Da se kandidujemo ti i ja? :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySub Jan 23, 2016 2:12 pm

NEMOJTE ,AKO BOGA ZNATE....BICEMO DOBRI,PISACEMO SVAKI DAN PO FORUMU smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySub Jan 23, 2016 2:14 pm

promaja ::
NEMOJTE ,AKO BOGA ZNATE....BICEMO DOBRI,PISACEMO SVAKI DAN PO FORUMU smehsmeh :rlol:
Ćut bre promaja,tebe ćemo za ministra kulture smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySub Jan 23, 2016 2:27 pm

Jaaaa,a ne ,ja sam nekulturan i to se nemere foteljom platiti   dm2
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySub Jan 23, 2016 2:33 pm

Blebetalo ::
Kao nekoga ko je totalno antipolitički nastrojen,mene zanima za koga si ti Danubiuse?

Do sada koliko vidim niko ti nije valjao,a na vlasti su bili i oni koje si ti simpatisao.

Da se kandidujemo ti i ja? :rlol: :rlol: :rlol:

Jeste da je diskusija otišla u off ali moram da se zozbiljno uključim.

DakmeM kakav nam je sastav Skupštine i Vlade da izađemo na ulicu i slučajnom metodom navatamo tih 300 komaTa koliko ih treba ne bismo uspeli da nađemo toliku količinu dileja, idiota, mamlaza, šibicara i ostalog šljama kakav se tamo pokupio.


Inače otvorite temu Forumska vlada u senci pa da se đoramo ministarstvima i savetničkim mestima.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySub Jan 23, 2016 2:36 pm

Blebetalo ::
Kao nekoga ko je totalno antipolitički nastrojen,mene zanima za koga si ti Danubiuse?

Do sada koliko vidim niko ti nije valjao,a na vlasti su bili i oni koje si ti simpatisao.

Da se kandidujemo ti i ja? :rlol: :rlol: :rlol:
Ja sam uvek bio za LDP i samo za LDP (što se može videti uvidom na razne teme unazad od početka foruma ) 
Liberalni demokrati nikada nisu bili stvarno na vlasti ,samo lažni demokrati ,a sviđalo mi se vreme Zorana Đinđića i stvarno sam verovao da je jednom došao kraj političkom  glibu u Srbiji

Njegovim ubistvom je ubijena i svaka nada za bolji život u Srbiji

Da je izvršena lustracija (Batić)  ,da su SPS i SRS zabranjeni na 5 godina ( Čanak ) danas ne bi imali ovu perverziju od politike i vlasti . 
A sada smo u šah -mat poziciji ,i bićemo prisiljeni da glasamo za manje zlo ,da bi bar neka "opozicija" postojala u Skupštini protiv ovog "srpskonaprednog" zla . Dakle ,"druga Srbija" bi trebala da glasa za neku "udruženu demokratsku proevropsku opoziciju" ,ako je uopšte bude . 
A zlo može da bude još veće ,ma kako glasali ,jer se SNS neće libiti da ide u kolaciju sa "desničarima" za koje će sigurno deo glasača glasati ,pa ćemo lepo gledati Šešelja ,Maju ,Tomu i Acu opet zagrljene ,a imaće i dosta batinaša za prljave poslove jer sa SRS dolaze i "Obraz" "Naši" "Dveri",DSS ,"Treća Srbija"  i slični . 
Sada su bahati ,pa ne izgleda tako ,ali zafali li im za "većinu" ,nadajte se "velikom pomirenju" Tome i Ace sa njihovim "tatom" Šešeljem . Ako su im trebali Karićka i Vulin ,što bi se libili "prirodnih saveznika " ?

Mene ne bi čudilo uopšte da se baš to desi .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySub Jan 23, 2016 3:04 pm

Danubius ::

Ja sam uvek bio za LDP i samo za LDP (što se može videti uvidom na razne teme unazad od početka foruma ) 

Da li ti stvarno misliš da treba da verujemo da će nam biti bolje ako na vlast dodje neko ko u proteklih 20 godina živi samo od politike i poseduje firme do kojih je došao kao i svi ovi ostali političari i velike gazde?

Ako je i od Čede ,mnogo je smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySub Jan 23, 2016 5:30 pm

Slažem se sa Blebetalom, sa ovim njegovim postom.

Ali ja neću o Čedi, imam mišljenje o njemu davno formirano.

Izbori NISU zvanično raspisani. Gospodar ih je najavio, da zadovolji i opoziciju i mangupe u svojim redovima.

Ali, stvara se atmosfera straha. Prave se afere i tamo gde ih nema. Besmislene izjave Sline o nekoj novinarki koja će prijaviti da je uhode i sl..

Napadi na novinare, užasna emisija ne Vučkoteleviziji..zvižduci u Areni, Bela Crkva...

Plašim se, ali sve mi to liči da se sprema neko vanredno stanje, i da do izbora neće ni doći.

Gospodar je bolestan i želi da vlada večno..i ne bih se iznenadila kada bi za vlast i ubijao..za sada tuku neistomišljenike.

A što se Šekija tiče, on mu je "rezervni igrač" ukoliko pređe cenzus na tim budućim izborima.

Čujem da će mu se pridružiti i Nenad Popović, što me nimalo ne iznenađuje.

Pisaću još...ali kasnije..










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySub Jan 23, 2016 7:27 pm

Procitak ja malo ove vase postove ,pa reko ajd onako laicki da vas priupitam ,posto vidim da vec sve znate ,ko ce sa kim i protiv koga ...pitam vas i naglas razmisljam  uči
-Kakva je to :-Dakle ,"druga Srbija" bi trebala da glasa za neku "udruženu demokratsku proevropsku opoziciju" ,ako je uopšte bude . ????
-pa vec ste vladali ,kad ste pukli ,rasturili ste se i svi brze bolje preleteli kod Vucica...
-Deni ,objasni mi to ,kako mislis da ce se udruziti Vucic sa Seseljom i sta bi ti to da si na njegovom mestu ponudio njemu a izdo si ga u svemu i da li mislis da neko ko je umislio da je bog voli da ima jos jednog pored sebe ...
-Citam ovde neke ,pisu ko selektori...cuj,neko ce da bude rezervni igrac ,a taj bez treninga igra uvek u prvom timu ...svasta se ovde pise i spaja  nesvest trtrr
BICE OVA GODINA VRLO ZANIMLJIVA KO KANDA.... booored
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 EmptySub Jan 23, 2016 11:40 pm

Promaja, "rezervni igrač" je pod znacima navoda..ne igra taj u prvom timu odavno. Igrao je u Slobino vreme.

Ne znam, samo nagađam jer je očigledno da Šešelj ne spominje u svojim izjavama Vučića, samo Nikolića i ostale političare, i niko mu nije dobar. SRS izlazi samostalno na izbore.

Inače, biće još novih stranaka do aprila..fantomskih, tako se meni čini..videćemo..










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   srbiji -  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI
» IZBORI ZA MIS
» IZBORI MONTENEGRO
» Izbori u Hrvatskoj :)
» IZBORI U BIH -promene ili status quo ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: