DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Sledeći
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyNed Jan 26, 2014 3:00 pm

First topic message reminder :

Skoro da je vec izvesno, da ce se vanredni Parlamentarni izbori raspisati za 16. mart og.
Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-promenice se nesto na bolje ?
-ko gubi, ko dobija ?
-vase vidjenje koja politicka opcija ce *isplivati*?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyUto Jan 19, 2016 3:48 pm

Vrlo poucno.Pogledajte i zapamtite!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyUto Jan 19, 2016 8:54 pm

dusicaa ::
Vrlo poucno.Pogledajte i zapamtite!

Samo velika izlaznost ,i to demokratski opredeljenih građana ,onih koji su "apstinirali" i bili "beli listić" može da sruši ovaj autokratski ,diktatorski režim ,ili mu bar smanji moć.  
Niko nema iluzija da će "novi DOS " (udružena opozicija ) Bog zna šta promeniti ,ili doneti renesansu ,ali je sve bolje od jednopartijske države , partokratije i diktatora . Bar da se i ona "druga Srbija " malo glasnije čuje u Skupštini ,a ne da ovi donose hatišerife i harače kako hoće ,i da nama vladaju neuki i bahati . 
Kampanja mora biti mudra i istrajna ,jer ovi imaju sve medije ,i pljuvaće kao nikada ,tući i hapsiti ,neka niko nema iluzija da će biti "pošteno" .Ako treba -i glasove će pokrasti (seća se još neko Tome ,AV i" vreća" ?) 
Pa će "srpskonapredni" ,zafali li im "partner " za "većinu" ,pokazati ko su i šta su .Sa crnim đavolom u koaliciju ,a neće im biti dovoljno Vulin i Karićka ,džoker bi mogao biti njihov "sensei" -Šešelj .
Nemoguće ? Živi bili pa videli . 
Ovi izbori nisu ništa drugo nego buna protiv dahija ,i ne shvate li se tako ,možemo polako svi ispraćati svoju decu za inostranstvo ,NIKADA neće biti bolje (bar naše generacije neće to dočekati ,čak ni neki drugi "5 oktobar" )
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Meluska

Meluska

Datum upisa : 19.01.2016

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyUto Jan 19, 2016 10:37 pm

Dzaba pricas Danubius!
Ako rasturena opozicija ne izvadi dzokera iz rukava u vidu nekog novog neiskompromitovanog lica, pisi propalo.Bice sve vec vidjeno.
Za sad toliko, ne bih odmah na politiku a vilim da opletem. brdski
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySre Jan 20, 2016 10:08 pm

Čisto da se zaštitimo od ovih partijskih "Jehovinih svedoka" ,ne bi bilo loše štampati jedno milion nalepnica ,pa podeliti narodu ? fikkk  

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySre Jan 20, 2016 10:13 pm

Srecni ljudi cekajuci Bolji zivot, reprize naravno  zlz

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySre Jan 20, 2016 10:34 pm

sonia ::
Srecni ljudi cekajuci Bolji zivot, reprize naravno  zlz
Sumorna analiza ,i vrlo verovatan scenario . Šah-mat . 
Ali ,bar časti radi ,i da dokažemo da nismo ovce -svi na glasanje . 

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

Godina : 57
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySre Jan 20, 2016 10:37 pm

Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyČet Jan 21, 2016 2:56 pm

Sećate se filma Dan mrmota?
Već 25 godina nikako da počne novi dan.

brdski

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyČet Jan 21, 2016 5:00 pm

Marija ,udaj se za mene .  brdski
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyČet Jan 21, 2016 6:41 pm

Danubius ::
Marija ,udaj se za mene .  brdski

Marija udaj se za njega i onda mu reci da ćeš glasati za Drveri smehsmeh

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo

Datum upisa : 08.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyPet Jan 22, 2016 8:26 am

Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyPet Jan 22, 2016 12:57 pm

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Odlicna predizborna kampanja.
Glasajte za nas, i od Vucica ocekujte spas.
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyPet Jan 22, 2016 1:29 pm

Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyPet Jan 22, 2016 1:38 pm

Visoki zvaničnik iz Egleske.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptyPet Jan 22, 2016 5:10 pm

John Doe ::

Došli smo opet do toga ,da citiram Nenada Čanka "Začepi nos i glasaj za DOS "(ili kako će se već zvati ujedinjena opozicija ,ako je uopšte bude ) Sve je bolje od ovih "recikliranih radikala" što su na vlast došli vrištanjem "izdajnici" i "žuti lopovi" ,a napljačkali su se za kratko vreme više nego "Slobini" i "Žuti" zajedno za 20 godina .
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySub Jan 23, 2016 2:10 pm

Kao nekoga ko je totalno antipolitički nastrojen,mene zanima za koga si ti Danubiuse?

Do sada koliko vidim niko ti nije valjao,a na vlasti su bili i oni koje si ti simpatisao.

Da se kandidujemo ti i ja? :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySub Jan 23, 2016 2:12 pm

NEMOJTE ,AKO BOGA ZNATE....BICEMO DOBRI,PISACEMO SVAKI DAN PO FORUMU smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySub Jan 23, 2016 2:14 pm

promaja ::
NEMOJTE ,AKO BOGA ZNATE....BICEMO DOBRI,PISACEMO SVAKI DAN PO FORUMU smehsmeh :rlol:
Ćut bre promaja,tebe ćemo za ministra kulture smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySub Jan 23, 2016 2:27 pm

Jaaaa,a ne ,ja sam nekulturan i to se nemere foteljom platiti   dm2
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySub Jan 23, 2016 2:33 pm

Blebetalo ::
Kao nekoga ko je totalno antipolitički nastrojen,mene zanima za koga si ti Danubiuse?

Do sada koliko vidim niko ti nije valjao,a na vlasti su bili i oni koje si ti simpatisao.

Jeste da je diskusija otišla u off ali moram da se zozbiljno uključim.

DakmeM kakav nam je sastav Skupštine i Vlade da izađemo na ulicu i slučajnom metodom navatamo tih 300 komaTa koliko ih treba ne bismo uspeli da nađemo toliku količinu dileja, idiota, mamlaza, šibicara i ostalog šljama kakav se tamo pokupio.

Inače otvorite temu Forumska vlada u senci pa da se đoramo ministarstvima i savetničkim mestima.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySub Jan 23, 2016 2:36 pm

Blebetalo ::

Ja sam uvek bio za LDP i samo za LDP (što se može videti uvidom na razne teme unazad od početka foruma ) 
Liberalni demokrati nikada nisu bili stvarno na vlasti ,samo lažni demokrati ,a sviđalo mi se vreme Zorana Đinđića i stvarno sam verovao da je jednom došao kraj političkom  glibu u Srbiji . 

Njegovim ubistvom je ubijena i svaka nada za bolji život u Srbiji . 

Da je izvršena lustracija (Batić)  ,da su SPS i SRS zabranjeni na 5 godina ( Čanak ) danas ne bi imali ovu perverziju od politike i vlasti . 
A sada smo u šah -mat poziciji ,i bićemo prisiljeni da glasamo za manje zlo ,da bi bar neka "opozicija" postojala u Skupštini protiv ovog "srpskonaprednog" zla . Dakle ,"druga Srbija" bi trebala da glasa za neku "udruženu demokratsku proevropsku opoziciju" ,ako je uopšte bude . 
A zlo može da bude još veće ,ma kako glasali ,jer se SNS neće libiti da ide u kolaciju sa "desničarima" za koje će sigurno deo glasača glasati ,pa ćemo lepo gledati Šešelja ,Maju ,Tomu i Acu opet zagrljene ,a imaće i dosta batinaša za prljave poslove jer sa SRS dolaze i "Obraz" "Naši" "Dveri",DSS ,"Treća Srbija"  i slični . 
Sada su bahati ,pa ne izgleda tako ,ali zafali li im za "većinu" ,nadajte se "velikom pomirenju" Tome i Ace sa njihovim "tatom" Šešeljem . Ako su im trebali Karićka i Vulin ,što bi se libili "prirodnih saveznika " ?

Mene ne bi čudilo uopšte da se baš to desi .
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySub Jan 23, 2016 3:04 pm

Danubius ::

Ja sam uvek bio za LDP i samo za LDP (što se može videti uvidom na razne teme unazad od početka foruma ) 

Da li ti stvarno misliš da treba da verujemo da će nam biti bolje ako na vlast dodje neko ko u proteklih 20 godina živi samo od politike i poseduje firme do kojih je došao kao i svi ovi ostali političari i velike gazde?

Ako je i od Čede ,mnogo je smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

Godina : 47
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySub Jan 23, 2016 5:30 pm

Slažem se sa Blebetalom, sa ovim njegovim postom.

Ali ja neću o Čedi, imam mišljenje o njemu davno formirano.

Izbori NISU zvanično raspisani. Gospodar ih je najavio, da zadovolji i opoziciju i mangupe u svojim redovima.

Ali, stvara se atmosfera straha. Prave se afere i tamo gde ih nema. Besmislene izjave Sline o nekoj novinarki koja će prijaviti da je uhode i sl..

Napadi na novinare, užasna emisija ne Vučkoteleviziji..zvižduci u Areni, Bela Crkva...

Plašim se, ali sve mi to liči da se sprema neko vanredno stanje, i da do izbora neće ni doći.

Gospodar je bolestan i želi da vlada večno..i ne bih se iznenadila kada bi za vlast i ubijao..za sada tuku neistomišljenike.

A što se Šekija tiče, on mu je "rezervni igrač" ukoliko pređe cenzus na tim budućim izborima.

Čujem da će mu se pridružiti i Nenad Popović, što me nimalo ne iznenađuje.

Pisaću još...ali kasnije..

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySub Jan 23, 2016 7:27 pm

Procitak ja malo ove vase postove ,pa reko ajd onako laicki da vas priupitam ,posto vidim da vec sve znate ,ko ce sa kim i protiv koga ...pitam vas i naglas razmisljam  uči
-Kakva je to :-Dakle ,"druga Srbija" bi trebala da glasa za neku "udruženu demokratsku proevropsku opoziciju" ,ako je uopšte bude . ????
-pa vec ste vladali ,kad ste pukli ,rasturili ste se i svi brze bolje preleteli kod Vucica...
-Deni ,objasni mi to ,kako mislis da ce se udruziti Vucic sa Seseljom i sta bi ti to da si na njegovom mestu ponudio njemu a izdo si ga u svemu i da li mislis da neko ko je umislio da je bog voli da ima jos jednog pored sebe ...
-Citam ovde neke ,pisu ko selektori...cuj,neko ce da bude rezervni igrac ,a taj bez treninga igra uvek u prvom timu ...svasta se ovde pise i spaja  nesvest trtrr
BICE OVA GODINA VRLO ZANIMLJIVA KO KANDA.... booored
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

Godina : 47
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 EmptySub Jan 23, 2016 11:40 pm

Promaja, "rezervni igrač" je pod znacima navoda..ne igra taj u prvom timu odavno. Igrao je u Slobino vreme.

Ne znam, samo nagađam jer je očigledno da Šešelj ne spominje u svojim izjavama Vučića, samo Nikolića i ostale političare, i niko mu nije dobar. SRS izlazi samostalno na izbore.

Inače, biće još novih stranaka do aprila..fantomskih, tako se meni čini..videćemo..

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???    Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet)  ??? - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
Nazad na vrh 
Strana 10 od 18Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: