DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nosite li "STARKE"? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nosite li "STARKE"? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nosite li "STARKE"?

Ići dole 
+28
daljinski
lollypop
Danubius
Ivana_258
ZoxZoja
Ladyintheblack
srculence
Lena **
Tattoo
Zana
allure
AstrinaKomsinica
sonia
determinanta
Zvončić
bosankaa
SunStorm
montoya
milojko
Schveca
Luckasta
anja007
Oci-ANDJELA
doctorr67
PJER
Lily
Astra
lavanda
32 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPon Nov 03, 2008 10:31 am

[You must be registered and logged in to see this image.] One su bile i ostale više od tenisica, one su nostalgija, modni izričaj. One prate revoluciju u sportu i glazbi. One su All Star Conversice.

Firma Converse koja je poznata po svom kultnom produktu All Star tenisicama - starkama, slavi 100 rođendan u ožujku. Popularna marka našla se na nogama slavnih osoba, ali isto tako običnih [You must be registered and logged in to see this image.] smrtnika kroz čitavo stoljeće evoluirajući kroz sport, glazbu i samu modu.
Sve je počelo davne 1908. godine. Marquis M. Converse je otvorio tvornicu obuće koja je proizvodila obuću za muškarce, žene i djecu, a od 1915. njegove specijalne tenisice nosili su igrači na teniskim terenima. Dvije godine kasnije rođene su legendarne Converse All Star tenisice namijenjene košarkašima, a svoju popularnost doživjele su tek kada ih je legendarni košarkaš Chuck Taylor proglasio svojim miljenicama.
Starke kao kultni opanak
Bezvremenski klasik koji je mijenjao boju, ali ne i dušu, nakon sportaša krenuo je u osvajanje srca punk rockera u ''''70. Popularni bandovi kao Ramones bili su hodajuća reklama i poticali su njihov trend.
Još jedan veliki boom u svijetu glazbe doživjele su u 90-ima u grunge i hip hop kulturi. Nakon što je Converse svoje đonove davno zacementirao na košarkaškim terenima, kojima su bile u originalu namijenjene, danas se marketing usredotočio na emo tinejdžere nudeći tenisice od različitih materijala, u raznim bojama i uzorcima. No, All Starke su, uz Dr. Martens, predmet koji je izazvao oštre kritike kada je u pitanju etika. Tenisice koje se usko vežu uz punk kulturu trenutno su u vlasništvu Nikea i proizvode se u istočnim zemljama s jeftinom radnom snagom.

Starke kao opanak za sveNo, one su bile i ostale više od tenisica, one su nostalgija, modni izričaj, prate revoluciju u sportu, košarci, ali isto tako i u glazbi - rođenju rock''''n''''rolla.One su opanak za sve.Sama činjenica da je 60% Amerikanaca posjeduje ili je posjedovalo par All Star Conversica velika je statistička stvar za komad obuće. Do početka 21. stoljeća prodano je 750 milijuna pari tenisica diljem svijeta, što je ujedno starke stavilo na ljestvicu najprodavanijih tenisica u povijesti.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
lavanda

lavanda


Godina : 63
Location : Sombor
Datum upisa : 03.10.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPon Nov 03, 2008 10:37 am

EEE, imam jedne sto su se skoro raspale, al' ih volem najvise na svetu! Posebno mi se svidja ono sto slave rodjendan u OZUJKU! :D
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPon Nov 03, 2008 10:48 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sve boje, nosio i uz odelo--...a nosim i danas....Nikada nisi prestar za "Starke" :974438:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPon Nov 03, 2008 10:50 am

nikad,ne znam sto,ali ni u mladosti............
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPon Nov 03, 2008 12:21 pm

Da, naravno.. i sada ih imam medju obucom.. nezaobilazne su i udobne.. i vec godinama unazad su rednovno.. bele boje..
.. mada ih ne nosim cesto.. ali to su mi omiljene patike..
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPon Nov 03, 2008 4:21 pm

Nosio...nosim..nosicu.......naravno samo bele.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPon Nov 03, 2008 5:06 pm

ne, nenosim sigurno zadnjih 20 god..:) iskljuchivo Nike 3 max ili slican model.
Starke i kad bi hteo..tesko bi nasao broj a trajale bi mi do mesec dana:)))

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPon Nov 03, 2008 6:25 pm

Ne nosim starke, najvise volim nike i samo njih kupujem.
Najcesce nike blazer modele....

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPon Nov 03, 2008 10:21 pm

Nosila sam ih nekada , kada sam bila devojka sada vise ne.Prosla moda , mada se i vraca ali meni vise starke nisu kao nekada privlacne.
Patike retko nosim a kada ih nosim obicno su to modeli od adidas, reebok, asics ili puma.Znaju bas da odmore nogu od viskoih potpetica.
Volim recimo pink nicke trenerku i takve boje patika a donji deo trenerke da bude neke druge boje, da ne bude sirok i da mi lepo stoji.
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyUto Nov 04, 2008 2:15 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyUto Nov 04, 2008 1:46 pm

Nosila ih nekad, kao devojcurak...Vec davno ne vise....Patike nosim povremeno ( iskljucivo u slobodnom vremenu), nisam neki ljubitelj te obuce ...Zato mi sin celu porodicu zestoko zastupa, sa nosenjem patika svih vrsta..Pa tako i sa Starkovima...nelogicno mi danas ( nekad nije bilo) , da se te patike i u jesensko kisno doba nose...
Ali nema sanse, sinu da doakzem to:))))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyUto Nov 04, 2008 6:13 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] :zvezde 1: :zvezde 3:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyUto Nov 04, 2008 8:28 pm

Gde??? :shock:
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyUto Nov 04, 2008 8:36 pm

Kod mene... ;) :008yn9: :zubarv7:
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyUto Nov 04, 2008 9:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyUto Nov 04, 2008 9:33 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyUto Nov 04, 2008 9:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Schveca

Schveca


Godina : 39
Location : www.odmorise.com
Datum upisa : 04.09.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyČet Nov 06, 2008 1:27 pm

ne izuvam ih :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.oaza.in.rs
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPet Nov 07, 2008 1:37 pm

Patike koje govore


[You must be registered and logged in to see this image.]Za njih se može reći da su jednostavne i neprevaziđene. Ukoliko bi progovorile, ispričale bi najbizarnije priče iz Kurt Kobejnovog kreveta ili u najmanju ruku iz Žerinog bekstejdža, jer za poslednjih sto godina bilo je puno mesta gde su „konvers” patike, popularnije „starke” - „zavirile”.
Žurka povodom stotog rođendana patika, koje simbolizuju nemirni mladalački duh, koje su propagirale generacije mladih ljudi širom planete, bila je odlična. Svirali su „Partibrejkersi”, a pojedince koji su zalutali na žurku u „Magacin” Cane je probudio rečenicom: „Kome je dosadno, neka ide kući”. Tako su se patike sa potpisom legendarnog Čaka Tejlora izmešale sa štiklama i cipelama, ponosne na svoje godine. U ratu između starog i novog, one su ipak pobedile i dalje su vrlo moderne i tražene.
Ali samo kada je moda u pitanju. Buntovnici u patikama iznad članaka kao da su se negde sakrili. Generacijski jaz i drugačiji način odrastanja doveli su do nastanka piste kojom neki novi klinci takođe koračaju u „starkama”, ali i sa torbom od par hiljada evra u ruci. Za stav više niko i ne pita.
Da li je individualnost koju su iskazivali odlučni pojedinci u iznošenim patikama i pocepanim farmerkama ugušena sve većim materijalnim prohtevima? A ipak, možda je samo više onih koji nemaju šta da kažu pa odsustvo reči popunjavaju gedžetima, statusnim simbolima, automobilima.
Vreme je ipak učinilo svoje. Danas i patike govore više od ljudi. Nadajmo se da će generacije koje dolaze ispričati neke zanimljive priče.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
milojko

milojko


Godina : 49
Datum upisa : 09.10.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPet Nov 07, 2008 1:54 pm

Ama - ne.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptySub Nov 15, 2008 7:02 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptySub Nov 22, 2008 3:54 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyNed Dec 07, 2008 6:31 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyNed Dec 07, 2008 6:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyNed Dec 07, 2008 6:45 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptySub Dec 13, 2008 4:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
]
Nazad na vrh Ići dole
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPon Dec 15, 2008 5:59 pm

Godinama nosim samo Nike... "Šangajke" i "Starke" mi nisu interesantne - volim kožne patike, bele boje...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyNed Sep 06, 2009 5:27 pm

Ne nosim ih više.Mada videla sam jedne jako lepe..Tako nežna boja ,da mislim da ću ih kupiti..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyNed Sep 06, 2009 11:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyNed Sep 06, 2009 11:14 pm

što se mene tiče , mogu me i sahraniti u njima migg










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyNed Sep 06, 2009 11:16 pm

danubius ::
što se mene tiče , mogu me i sahraniti u njima migg


xaxxxaaaxxaaa, tad che biti samo Shangajke...posto kinezi uglavnom jedini sad "sklepaju" patike....:)))










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptySub Maj 01, 2010 11:39 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

i crne...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Par modela koji ne izgledaju loše ....no ja sam zadrti "klasičar"
Crne , crvene , plave , klasični model .Upravo ih "izbacio" za sezonu-no bogami....malčice su "pobledele" , trebaće nove...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptySub Maj 01, 2010 12:40 pm

Trenutno ne nosim.Mada nije iskljuceno da ih necu kupiti,jer imaju odlicnih modela,a i boja sto me izuzetno privlaci [You must be registered and logged in to see this image.]

Nekada sam bila luda za starkama,pocijepane farmerice,pretezno crne majice,a moji su dobijali rogove od istih.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Zvončić

Zvončić


Godina : 40
Location : Beograd
Humor : Zaljubljena
Datum upisa : 30.07.2009

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptySub Maj 01, 2010 3:09 pm

Ne, ali sam ih nosila nekada.
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Zvončić

Zvončić


Godina : 40
Location : Beograd
Humor : Zaljubljena
Datum upisa : 30.07.2009

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptySub Maj 01, 2010 3:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptySub Maj 01, 2010 4:17 pm

Zbog kičme, više ne mogu nositi ništa ravno, mora imati petu. "Starke" sam dugo nosila i bile su alfa sportskog look-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptySub Maj 21, 2011 1:09 pm

Superga patike u Beogradu su se nosile pre 20 godina, kada su ih oni koji su u to vreme često boravili u Trstu, Milanu, Firenci i Rimu, primetili na nogama stilizovanih Italijana. Amerikanci su ih otkrili tek sada i nazivaju ih novim "starkama".


Već mnogo godina Convers drži monopol kada su platnene patike u pitanju. Ovog proleća italijanski brend "Superga" napravio je veliki povratak na modnu scenu, pa model 2750, što je zapravo šifra za najobičnije bele patike, nose mnogi poznati- od Keli Bruk do Kejti Holms.

Ovaj brend je osnovan još 1925. i oduvek je bio sinonim za svakodnevni italijanski šik.

Ove sezone i manekenka Aleksa Čang ih nosi uz romantičnu haljinu, britanska voditeljka Firn Koton preferira pink verziju uz široke farmerke i blejzer, dok Keli Bruk svoje bele "superga" kombinuje uz žuti džins.

Mogućnosti su beskonačne, jer ove sezone "superga" možete nabaviti u svim nijansama. Kada su tokom devedestih godina prošlog veka pokušali da izvrše ponovan proboj na modnu scenu, trend je diktrirao samo bele i teget mornarske modele.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovaj put u ponudi su i cvetni dezeni, koji odlično idu uz letnje mini i maksi haljine. Jedino ograničenje je da ih morate nositi uz sokne ili dokolenice, jer unutra su postavljene gumom koja nije najprijatnija na bosu nogu. Ni za stopalo ni za nos.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyUto Maj 24, 2011 8:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nosila sam ih 80. tih, sad ih nosi moja cerka, a boga mi kupicu i ja jedne opet!





[You must be registered and logged in to see this image.]








Starke su cool! ( al' samo patike [You must be registered and logged in to see this image.] )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyUto Maj 24, 2011 8:59 pm

Kaze meni jedna mlada djevojka..sta mislim uz neku svilenkastu suknjicu nesto i tila tu bi,da li da obuce starke na noge.Ja joj velim,pa dijete ne ide ti to uz to leprsavo...a ona kaze,sacekaj sad cu da probam pa da vidis.
Zivote moj,zemljo otvori se,kad je cura izasla iz sobe,na njoj bakandze ko vojnicke cizme ....to li su sad starke....daj ne pricaj!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyUto Maj 24, 2011 9:12 pm

Astra ::
Kaze meni jedna mlada djevojka..sta mislim uz neku svilenkastu suknjicu nesto i tila tu bi,da li da obuce starke na noge.Ja joj velim,pa dijete ne ide ti to uz to leprsavo...a ona kaze,sacekaj sad cu da probam pa da vidis.
Zivote moj,zemljo otvori se,kad je cura izasla iz sobe,na njoj bakandze ko vojnicke cizme ....to li su sad starke....daj ne pricaj!


hahahaahah poslacu ti par slika ove male, bas tako!!!! Tako i na ples, tako i na date....Nova vremena:)
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptySre Feb 29, 2012 9:04 pm

Starke su najbolje! ( al' samo patike) [You must be registered and logged in to see this image.]

Koliko vidim i ovog proleca cemo ih nosati. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptySre Feb 29, 2012 9:12 pm

sonia ::
Starke su najbolje! ( al' samo patike) [You must be registered and logged in to see this image.]

Koliko vidim i ovog proleca cemo ih nosati. [You must be registered and logged in to see this image.]
Zanimljivo da niko ne kaže "conversice" -što je ime robne marke ,u stvari .
Jer za "adidas" -kažemo adidaske , ne udubljujemo se puno koji je model u pitanju . U ovom slučaju nas "convers" puno ne zanima -"starke" ,i gotovo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
allure

allure


Datum upisa : 19.01.2012

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyČet Mar 01, 2012 1:49 am



Da, nosila sam veoma dugo starke verovatno zato što su slovile za simbol urbanog tinejdžera. Sve "in" gradske face su ih nosile. Na stranu moda, to su odlične patike, udobne, jedostavnog dizajna. Bile su duboke i plitke. Duboke su bile više "in" zbog kruga sa plavom zvezdom, dok su plitke nosili i normalni i "oni koji su pretendovali to da budu ili čuli da je to "in".

I dalje tvrdim da su dobre, ali vreme ide, pojavljuj se nove stvari, otkrivamo da postoji i druga mnogo bolja sportska obuća. U svakom slučaju, strake su ostale ideološki simbol koji nijedne druge patike ne mogu zameniti.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyČet Dec 20, 2012 3:18 pm

Šta reći na ove "bebeće" sem .....slatkooooooo top88

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyČet Dec 20, 2012 4:22 pm

Danubius ::
Šta reći na ove "bebeće" sem .....slatkooooooo top88

[You must be registered and logged in to see this image.]

oma kod Tee i Lie na blog zateleban
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyČet Dec 20, 2012 6:27 pm

... imam al' jok... New Balance je zakon...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyČet Dec 20, 2012 7:54 pm

..ruku na srce,meni su jako neudobne..volim ih jer me podsecaju na mladost ali ih retko nosim..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPet Mar 01, 2013 9:36 pm

NARUČI OVDE [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPet Mar 01, 2013 9:38 pm

Starke-Forever
Zakon, zauvek.
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? EmptyPet Mar 01, 2013 9:58 pm

I slicne su..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nosite li "STARKE"? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nosite li "STARKE"?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» TURSKE SERIJE
» Nekoliko korisnih saveta za "mlade mame"
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)
» Astro-znaci -"PERVERZIJE" u sexy?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: MODA :: MODNA PISTA/MANEKENSTVO-
Skoči na: