DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nosite li "STARKE"? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Nosite li "STARKE"?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 59

Nosite li "STARKE"? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyPon Nov 03, 2008 10:31 am

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.] One su bile i ostale više od tenisica, one su nostalgija, modni izričaj. One prate revoluciju u sportu i glazbi. One su All Star Conversice.

Firma Converse koja je poznata po svom kultnom produktu All Star tenisicama - starkama, slavi 100 rođendan u ožujku. Popularna marka našla se na nogama slavnih osoba, ali isto tako običnih [You must be registered and logged in to see this image.] smrtnika kroz čitavo stoljeće evoluirajući kroz sport, glazbu i samu modu.
Sve je počelo davne 1908. godine. Marquis M. Converse je otvorio tvornicu obuće koja je proizvodila obuću za muškarce, žene i djecu, a od 1915. njegove specijalne tenisice nosili su igrači na teniskim terenima. Dvije godine kasnije rođene su legendarne Converse All Star tenisice namijenjene košarkašima, a svoju popularnost doživjele su tek kada ih je legendarni košarkaš Chuck Taylor proglasio svojim miljenicama.
Starke kao kultni opanak
Bezvremenski klasik koji je mijenjao boju, ali ne i dušu, nakon sportaša krenuo je u osvajanje srca punk rockera u ''''70. Popularni bandovi kao Ramones bili su hodajuća reklama i poticali su njihov trend.
Još jedan veliki boom u svijetu glazbe doživjele su u 90-ima u grunge i hip hop kulturi. Nakon što je Converse svoje đonove davno zacementirao na košarkaškim terenima, kojima su bile u originalu namijenjene, danas se marketing usredotočio na emo tinejdžere nudeći tenisice od različitih materijala, u raznim bojama i uzorcima. No, All Starke su, uz Dr. Martens, predmet koji je izazvao oštre kritike kada je u pitanju etika. Tenisice koje se usko vežu uz punk kulturu trenutno su u vlasništvu Nikea i proizvode se u istočnim zemljama s jeftinom radnom snagom.

Starke kao opanak za sveNo, one su bile i ostale više od tenisica, one su nostalgija, modni izričaj, prate revoluciju u sportu, košarci, ali isto tako i u glazbi - rođenju rock''''n''''rolla.One su opanak za sve.Sama činjenica da je 60% Amerikanaca posjeduje ili je posjedovalo par All Star Conversica velika je statistička stvar za komad obuće. Do početka 21. stoljeća prodano je 750 milijuna pari tenisica diljem svijeta, što je ujedno starke stavilo na ljestvicu najprodavanijih tenisica u povijesti.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Lena **
BG Woman
Lena **

Godina : 34
Datum upisa : 15.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptySub Mar 02, 2013 3:01 pm

Nosim duboke starke,teget i crne
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptySub Jun 28, 2014 1:15 pm

Ovo mi iskočilo na FB ,pa da stavim ovde (reklama sajta koji prodaje "starke" i šalje pouzećem )

Mada ...ne znam ko bi ovo obukao -a da ima više od 12 godina ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

LINK STRANICE OVDE 

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptySub Jun 28, 2014 6:00 pm

Nosim.Ove godine se baš furaju..
Pašu uz sve...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
srculence

srculence

Datum upisa : 25.06.2014

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptySub Jun 28, 2014 6:02 pm

Ma jok, ne nosim nisu moj fazon.
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack

Godina : 27
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyPet Jul 11, 2014 11:20 pm

Nosila sam u srednjoj...Sada vise ne ...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyPet Jul 11, 2014 11:34 pm

Prve Starke, duboke, prljavo bež boje, dobila slučajno tamo negde u petom šestom osnovne. Rođak naterao roditelje da mu kupe i za 2 nedelje mu bile male. Prosleđene meni i nošene GODINAMA. Ni jedne posle nisu toliko trajale. Trenutno nemam ni jedne među obućom jer ovo što kod nas prodaju pod tim imenom se nije ni očešalo o Starke. Ne dam novce za makar šta mada svaki put kad vidim duboke crvene ruka sama krene prema novčaniku.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258

Godina : 48
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptySub Jul 12, 2014 12:39 am

Nosila sam (u svoje, odnosno, moje vreme) i duboke i plitke i isključivo crne, bež i crvene. Sad mi glupo zato što ih moja deca nose. (i onako važim za totalno pretencioznu kevu)!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyPet Jul 24, 2015 11:29 pm

Posle 98 godina ,"Konverz" će redizajnirati "starke" ,a evo i kako će izgledati . 

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Sem malo debljeg đona , i uvođenja "Nike Lunarlon" pene za unutrašnjost -neće se ,čini mi se ,ništa promeniti (ako nam zbog noviteta ne odvale još veću cenu )
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyČet Nov 19, 2015 8:52 pm

Moje kolegnice ih jednostavno zveknu u mašinu . 
Ovaj ortak predlaže manje invazivnu metodu . 

Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyPet Nov 20, 2015 9:59 am

Par dana krečio u starkama. Dosta za ovu godinu.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyNed Dec 27, 2015 12:51 pm

Nisu "starke" ali je slično . Cenim da su "ženske" -jer ne bih rekao da bi ijedno muško tako nešto obuklo . Meni ovo izgleda kao "starke sa urođenom  degeneracijom" .

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyNed Dec 27, 2015 12:55 pm

Danubius ::
Nisu "starke" ali je slično . Cenim da su "ženske" -jer ne bih rekao da bi ijedno muško tako nešto obuklo . Meni ovo izgleda kao "starke sa urođenom  degeneracijom" .

Vanbračno dete starki i borosana smehsmeh :rlol: smehsmeh ... ovakva skrnavljenja NJigovih Visočanstava Starki je za zlz

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop

Datum upisa : 02.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyNed Dec 27, 2015 3:23 pm

Nosim(klasične) koji put kad se ogrebem od cura. Inače su moj izbor NIKE, različitih modela.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyNed Mar 06, 2016 10:15 am

lollypop ::
Nosim(klasične) koji put kad se ogrebem od cura. Inače su moj izbor NIKE, različitih modela.
To je i problem sa "starkama" -uvek imaju "cenu" ,koja se kreće oko 30 -35 eu. 
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Za isti novac se dobiju i "Nike" ,koje ljudi kupe recimo tokom letovanja u Grčkoj . 

A pošto smo u situaciji da možemo imati jedne dobre patike ,sve više ljudi se ipak opredeli za "kožne" umesto "krpenih" . 
Kineske kopije i jednih i drugih jesu jeftinije -ali se i raspadnu vrlo brzo -i smrde ,tako da nikome ne preporučujem .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyPet Jul 15, 2016 8:12 pm

>>>Novoo<<< Cena 2090din!
U velicinama 36 do 46br!
Kalup je standardan!
Cena dostave 280din
Za Sve Informacije kontaktirajte nas putem poruke(inbox)-->[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyNed Jul 17, 2016 6:15 pm

Što ae mene tiče, starke ne moraju ni da postoje ali Adidas...uvek mi je bila dilema između Adidasa i Asicsa.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
daljinski

daljinski

Godina : 57
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyNed Jul 17, 2016 6:26 pm

Ja ih ne bi sada nosio ni da mi ih poklone. Ne lice na nista, kvalitet je gori nego kad sam ja bio dete a o izgledu da i ne pricamo.
Samo zato sto je to neko izmislio kao "modu" i skonto da moze zaraditi velike pare ne znaci i da vrede tih para.
Inace ovde se mogu uzeti (plitke) od 40 SFr pa do 90SFr (duboke) sto naravno ne znaci da ne kostaju vise. Ovo su najnize cene preko interneta.
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptySre Jun 28, 2017 10:46 pm

Imam ih, dobila na poklon. Ponekad obučem, ali nisam prezadovoljna njima. Nisu mi udobne. Prosto ne osjećam se dobro u njima.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptySre Jun 28, 2017 10:49 pm

ne , jer mi nisu bas udobne .... lepo mi je na necijoj nozi ali moje oticu pa mi ne izgleda lepo ili tosamo ja umisljamsta ja znam
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptySre Jun 28, 2017 10:55 pm

Nosim,ali više nosim patike koje isto idu uz sve pa i haljinice.
Mrsko mi sad da ih sliknem-ali su odobnije od starki.Isto ih ima u bojama.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard

Godina : 45
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptySre Jun 28, 2017 10:57 pm

Nosio ovakve do skora. Odlične! Drže nogu kompletno i još uvek su OK ali me prošlo ...

Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 38
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptySre Jun 28, 2017 11:05 pm

Povremeno da...zato ćera ne izbiva iz njih ...kad je vidim kako hoda, muka me uhvati...kaze udobne joj...
Jakako!  [You must be registered and logged in to see this image.]

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyNed Avg 13, 2017 7:50 am

"Letnje"  jbt

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyNed Avg 13, 2017 10:00 am

Danubius ::
"Letnje"  jbt

Dvoumim se između starinskog "razvući konjma na repove" i ovog modernog ISIS metoda odrubljivanja glave za kreatora OVOG.

Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 EmptyNed Avg 13, 2017 2:19 pm

justicija ::
Imam ih, dobila na poklon. Ponekad obučem, ali nisam prezadovoljna njima. Nisu mi udobne. Prosto ne osjećam se dobro u njima.

Rekla, pa porekla trtrr
Bogami sam ih se ove godine nanosila i još ću!

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nosite li "STARKE"?   Nosite li "STARKE"? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Nosite li "STARKE"?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: MODA :: MODNA PISTA/MANEKENSTVO-
Skoči na: