DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?

Ići dole 
+27
doctorr67
Diplomirani Duduk
Lily
Srdjan92
lollypop
Astra
ZoxZoja
Danubius
brdjanin
MadamX
Gothic
debilko
Sibila_
pesma
zoran1970
daljinski
Kica/Praja
bosankaa
Kurajber
Šmizla
sanjalica.ns
srculence
podbarac
Ladyintheblack
Lakota
dusicaa
Kijara-brm
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Maj 18, 2014 9:02 pm

First topic message reminder :

Poznata je uloga RTS ,iliti "javnog informacionog servisa u službi građana " u poslednjih 20 godina ,pa za vreme preminulog g Tirnanića ,i konačno sada .
Da li kvalitet informacija ,emisija ,i ta televizija uopšte ispunjava uslove da je  smatramo "nacionalnom" ?
Šta mislite ,da li je izgubila medijsku utakmicu sa privatnim televizijama ?
Plaćate li pretplatu ,gledate li RTS ?
Ne znam ima li to u ijednoj zemlji, ali nama , po "Šešeljevom zakonu" iz 90 tih račun za tv predpaltu RTS isporučuje zajedno sa računom za struju ?
Ilustracije radi ,jedan tekst (koji NE treba da bude "vodilja" ) a sa kojim se ,recimo ja slažem .

Ne dam više za pretplatu! link










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Uto Sep 02, 2014 9:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Feb 26, 2018 11:56 pm

Danubius ::
ZoxZoja ::


Stvarno misliš da neće nadmašiti sebe i naći nekog još goreg od Žike Seljačine? U opkladu?

Ne sumnjam -Žika Seljačina će sada da ima još veći krug obožavalaca ,ode na "Pink" . Poslednji biser -poslao je Merkelovoj "žensku šajkaču" (nikad čuo ?) i čarape u boji srpske zastave .Navodno će Vučić da je odnese (ako je sasvim poludeo ,naravno)
Mislim da RTS ima ogromnu šansu -Lea Kiš je napustila "Pink" .Zamislite "nedeljno popodne " na RTS sa  Leom i stalnom ekipom -Đuro Palica ,Miki Mećava , Zorica Marković , Majom Nikolić ,Erom i Drljačom,Lepavom  ....ma super ! ludismeh
Ima da probije sve rekorde gledanosti . :948208144:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nego ,još malo o "Nemanjićima"

Stefan Nemanja kaže Fridrihu Barbarosi "Računaj na mene ,stari .Ne nameravam još da otegnem papke" ????

Takođe, Stefan Nemanja se brine da njegovi sinovi žive ”punim plućima”. Srpski veliki župan primetio je, u razgovoru sa svojim porodicom, kako njegov najmlađi sin Rastko deluje povučeno. Savetuje svoje starije sinove da ”vode Rastka u život, u lov, na zabave i na more ??? Verovatno ,da "pričvrlji" nešto ? ludismeh
A ono kada Stefanu Nemanji uzimaju meru za "novu odeždu" ,pa mu savetnik kaže da onaj što mu pravi cipele "je vodio računa o njegovim čukljevima" ?
Pa kada izjavi Isaku Anđelu II ,u sred pregovora ,da je "došlo vreme za užinu "??? Dobro da nije rekao da će "marendati" ?

Znači.....partizanski filmovi i "Mirko i Slavko" su za "Nemanjiće " -History Chanel .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2018 9:19 pm

Danas se u CH glasalo da li da se ukine TV pretplata i pametni Sviceri nisu dali....sreca pa nemaju Vucica u opciji,inace bi i ovdje drmao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2018 9:39 pm

Mislim da samo kod nas se postavlja pitanje placati ili ne.
Kao ionako nam ne daju nista da gledamo...
U At je to jasno...imas tv, radio placas i zavrsena prica.To mu dodje kao porez.
Apsolutno nema veze da li koristis ili ne njihov servis.
Dovoljno je imati tv, radio...pa i pokvaren smehsmeh smehsmeh

Kako su mi roditelji unazad par godina svega 10tak dana u Becu...Za sve te godine uredno placali tv pretplatu, sto je meni negdje i suludo.
Ubjedim ih nekako da im odjavim tv. Pozovem, pitam...kazu ok ako ne zive tu, ali... "da li imaju auto?"
E pa ne moze...u autu imaju radio.Dakle moraju da placaju.

Elem, od prije par mjeseci tata nema auto u At... posaljem mejl u kom obrazlozim da ne zive tu...nemaju tv, radio...auto... i tako da nisu obavezni placati pretplatu koja iznosi oko 300€ godisnje.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2018 9:52 pm

Devojke izgleda da vi ne razumete zašto se mi bunimo. RTS jeste javni servis (svih građana) i kao takav po svim evropskim tekovinama bla bla truć truć treba da bude finansiran od svih nas. Ali ... e to ali devojci sreću kvari.

RTS ima OBAVEZE koje ne ispunjava. Nema obrazovnog programa, nema dečijeg programa, ima reklama više nego što to dozvoljava zakon po kom bi da dobiju i pretplatu ... Plus imaju viška zaposlenih toliko da bi mogli da naprave komotno još dve televizije.

Ne može neko da insistira na svojim pravima ali da kad se pomenu obaveze kaže puj pike za mene to ne važi.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2018 10:00 pm

Razumijem ja vas Zox. U At je to ORF... i da bi imao njihov program, moras da imas i neki resiver.
Ja kako imam kablovsku i posebno nase programe...tv pretplata nema veze sa programima, niti sta koja tv kuca emituje.
Placas "porez" sto uopste imas u kuci bilo kakvo sredstvo informisanja.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2018 10:07 pm

Bosno ne poznajem medijsku scenu Austrije. Ne znam da li ta TV za koju plaćate porez/taksu/pretplatu vredi ili ne. Verovatno kao uređena država imate nekog ko brine o tome.

Dakle ja plaćam u sklopu računa za struju to što moram da platim. Ali imam puno pravo da se bunim Ili da zahtevam da neko ko troši direktno moje pare plus još i pare iz budžeta radi po zakonu. I da meni kao gledaocu ponudi brzu, tačnu i istinitu informaciju. Takođe da mi ponudi program koji odgovara nameni dotične televizije a to je program koji ne može da se nađe na komercijalnim televizijama. Sve ono što sam u prethodnim postovima već govorila. A da li ću gledati ili ne to je već moja lična odluka.

RTS radi nezakonito u tome je problem. I traži da mu takvo poslovanje plaćam kao poreski obveznik.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Mar 04, 2018 10:15 pm

Zox ,ovde se niko ne buni iako nema šta da se gleda.Uglavnom svi još uzmaju max tv ,oyo pakete,a redovnu pristojbu plaćaju.Jedino ako si "umro" ili otišao u domi slično  -moraš dostaviti  dokumentaciju da te oslobode ili umanje iznos.

Tijekom godine na četirima nacionalnim televizijskim programima Hrvatska radiotelevizija emitira se 2 015 056 minuta, odnosno 33 584 sata programa. Hrvatska televizija (HRT – HTV) godišnje emitira 553 054 minute informativnoga, 54 012 minute dječjega, 91 390 minuta znanstveno-obrazovnoga, 80 604 minute dokumentarnoga, 41 242 minute dramskoga, 99 137 minuta kulturnoga i 22 419 minuta religijskoga programa.


Impresivno (sve već viđeno) Ovo je mali deo hvalisanja šta se nudi.Čitaj-ništa.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Mar 05, 2018 10:40 am

ZoxZoja ::


RTS radi nezakonito u tome je problem. I traži da mu takvo poslovanje plaćam kao poreski obveznik.

I to je do sada država blagoslovila .Aliiiiiiiiiii.......Vučić nije zadovoljan minutažom na RTS i "tretmanom" Vesića na jednom "okruglom stolu" ,čak i lično tvrdi da je ,kada je Vesić govorio,ton smanjivan za 2 decibela ?
Ja sam gledao tu emisiju .Vesić je svima upadao u reč ,tačnije "pokrivao" i voditeljku i sagovornike ,kao da se nalazi u rijalitiju ,pa ko se jače dere ,taj se čuje .Osnova kulture komunikacije tu nije bilo ,taj otpadak iz DS je na trenutke podsećao na "Šešelj stil" razgovora na TV .Deri se ,vređaj ,upadaj ,lupaj ,preti....
Kakogod ...RTS se crno piše,zato što se zamerila režimu ,i to će da skupo plati.
Kakav "nacionalni servis" ,i "pravo naroda da...."imaju oni "Pink" i "Hepi" .
Za početak -stiže "čistka novinara" ,zna to dobro Vučić da uradi ,više njih će se naći na ulici ,pazite šta vam kažem .
A kad smo kod čeda RTS ,"Nemanjića" ...
Neverovatno kako su udarili reklamu na "poslednja uloga Nebojše Glogovca" ,pa ispada da se ne sme komentarisati četvrta epizoda ?
Nebojša jeste dobro odigrao (kao i uvek ,uostalom ) no to ne menja utisak . Moglo se čuti : "Umukni ,brate" ,pa dijalozi koje ima Evdokija izgledaju kao da se radi o mentalno retardiranoj osobi ,pardon -ometenoj u razvoju ,pa ona preporuka da joj muž uzme "učitelja pola" ,za turnir ,pa to što svi izgledaju kao da su izašli iz "Gospodara Prstenova" ,a ne iz srednjovekovne Srbije ,pa .... dm2
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Mar 05, 2018 12:18 pm

Nešto kontam da i ovog kablovskog operatera odjebem , kanali za zatupljivanje , još me malo drže ovi kanali , ako i tu nešto sjebe ugasiće načisto :948208144:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Mar 17, 2018 12:43 pm

Nada Macura igra mletačku princezu u “Nemanjićima”

Portparolka Hitne pomoći Nada Macura dobila je ulogu u “Nemanjićima”, najskupljoj seriji u istoriji srpske televizije, prenosi “Blic”.

“Treba da glumim mletačku princezu jer je autentičan lik sa mnom, pa su rekli da ću na osnovu mog lika u 'Nemanjićima' glumiti to”, otkrila je Macura u emisiji “Ekskluziv”, a prenosi “Blic”.

Macura je objasnila i da za pojavljivanje u “Nemanjićima” neće dobiti honorar.

“Ja sam glumac u epizodnoj ulozi, odnosno glumac gost. Tako sam i došla i nisam shvatala da treba da dobijem neki honorar”, rekla je portparolka Hitne pomoći.


================

Razumela bih da Nemanjiće rade u maniru Crne Guje. Razumela bih ... u stvari ne bih razumela nikad. Turci skoro revoluciju digli jer im se nije dopalo što im je jedan od najvećih vojskovođa i državnika predstavljen kao nebitni lik kojeg ženske iz harema vontaju kako one hoće. A mi?










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Mar 17, 2018 5:29 pm

ajd recite da je ovo zajebancija , nemere bit istina , ma jok ma kakva princeza , padoh sa stolice jebala vas vest novine










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Mar 17, 2018 6:05 pm

podbarac ::
ajd recite da je ovo zajebancija , nemere bit istina , ma jok ma kakva princeza , padoh sa stolice jebala vas vest novine

Komšija i ja sve mislim demantovaće neko. Zaebancia je ... skrivena kamera ... al' zdravo se bojim da ovde stvarnost nadvladava maštu i smisao za zaebanciju.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Mar 17, 2018 7:08 pm

podbarac ::
ajd recite da je ovo zajebancija , nemere bit istina , ma jok ma kakva princeza , padoh sa stolice jebala vas vest novine
I ja sam pročitala tu vest lega.Top vest na društvenim mrežama.  

I tako... stvarno ima Nade za svakoga?   ludismeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Mar 18, 2018 8:00 pm

"Nemanjići " su koštali 2,87 miliona eura (skoro 200 000 eu po epizodi ) ,i šta smo dobili ?
Monti Pajton cirkus (koji je znatno jeftiniji po epizodi ,i neuporedivo duhovitiji )
Pridružujem se zaprepašćenju što Nada Macura glumi mletačku princezu .
Mene čudi što se recimo za Džeja ,nije našla neka uloga ,ili za Rušku Jakić ,ima tu "materijala" ,autentični likovi ? ludismeh Eto, Aca Lukas ...ima kosu,bradu ...samo kostim treba ,za kakavog "velmožu" ?
A "mletačka princeza",ili kakva druga , može da bude samo jedna -Ceca ,čudi me da joj nisu ponudili jedno 100 000 eu za 5 minuta "glume" ? Pa kada je mogla da bude "Koštana" ,što ne bi i ovo ? . ludismeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Mar 18, 2018 8:23 pm

Nadi će uloga da čučne samo tako.Lepoj i pametnoj ženi (čitaj budali) sve stoji. Koju sprdnju prave od serije.Pazi tu njušku.  ludismeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Apr 21, 2018 1:44 pm

Peticija za referendum o ukidanju HRT pristojbe


“HRT PRISTOJBA JE NEZAKONITA ONA JE HARAČ BEZ OSNOVE I ONA JE SAMA PO SEBI PLJAČKA GRAĐANA“ (svesno im dajemo)




 više 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Jul 16, 2018 11:14 pm

Dok se na RTL u Hrvatskoj gledaju nove epizode "Anđelka i Andrija" ,nama se ovde servira Radašin i "Selo gori..." po 20 ti put (kao da smo debili )
I jesmo -ako za "to" još i plaćamo . 

ps .komentator RTS koji je prenosio utakmice SP u fudbalu je smenjen . Verovatno nije dovoljno dobro bodrio Ruse u polufinalu i nedovoljno je pljuvao Hrvatsku , u finalu .
Čovek se usudio biti realan ,i to se "nekome" nije dopalo .
A zna se i kome .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Jul 16, 2018 11:32 pm

Danubius ::
Dok se na RTL u Hrvatskoj gledaju nove epizode "Anđelka i Andrija" ,nama se ovde servira Radašin i "Selo gori..." po 20 ti put (kao da smo debili )
I jesmo -ako za "to" još i plaćamo . 

ps .komentator RTS koji je prenosio utakmice SP u fudbalu je smenjen . Verovatno nije dovoljno dobro bodrio Ruse u polufinalu i nedovoljno je pljuvao Hrvatsku , u finalu .
Čovek se usudio biti realan ,i to se "nekome" nije dopalo .
A zna se i kome .
smehsmeh verovatno su Hrvati to dobro platili.Nije samo u Srbiji tako.KT 2(KRIM TIM ),Krv nije voda i slično se reprizira po ko zna koji put.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Avg 20, 2018 11:49 am

Nebojša Krstić (bivši član DS ,a sada jedan od najvećih Vučićevih fanova ) povukao se iz Upravnog Odbora RTS jer mu se nije svidelo da "UO nema prava da se meša u uređivačku politiku" .
U prevodu -kada dođe Vučić ,voditeljka mu postavlja "nezgodna pitanja" (što nije slučaj na drugim televizijama ,tamo se to unapred dogovori, sve sa plaćenom publikom iz SNS koja mu aplaudira )
Ako mislite da će se time menjati nešto na bolje -varate se .
Vučić je držao monolog sa samim sobom juče u drugom Dnevniku RTS (20h) skoro celo trajanje emisije .
Koga briga za dnevne događaje u zemlji i svetu ,nema većeg događaja .
RTS -vaše pravo da budete idioti .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyUto Okt 23, 2018 12:18 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Isti taj RTS nije omogućio prenos nijedne utakmice naših "zlatnih devojaka" -iako se radilo o svetskom prvenstvu?

[You must be registered and logged in to see this image.]


Vučić-da ima imalo časti, rekao bi "Hvala ,gospodine Terziću,to je vaša medalja ,vi ste je osvojili"
Ali jok -Terzić je uvlakački skinuo i dao ,a ovaj primio ,sve uz direktni prenos RTS ?
Za TO da plaćamo pretplatu ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyUto Nov 27, 2018 12:45 pm

Vrhunac bezobrazluka -RTS traži povećanje pretplate ,a biće da će im "vlada" to i odobriti .
Apropo toga -neko je lepo napisao : 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyUto Nov 27, 2018 2:29 pm

Plaćajte pičke jedne! Uskoro ćete plaćati i Pink-u. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySre Nov 28, 2018 7:26 pm

Eugen Grafvajer ::
Plaćajte pičke jedne! Uskoro ćete plaćati i Pink-u. zubic
Pogodio si bit problema ,to i ja mislim .
No RTS je stvarno beda van svake više i realnosti .
Prikazuju "Selo gori,baba se češlja" jedno 15 ti put ,"Vojnu akademiju" jedno peti put ...ne prenose mečeve reprezentacije , naših klubova u Ligi šampiona (to moramo da lovimo po "Arena" Sport-ovima ) ,no zato redovno "prenose" Vučića i kompaniju (iako oni nisu zadovoljni koliko je to) ,i zaista -i da hoćeš da gledaš nešto tamo -nema šta .
"Beogradska hronika" im udarna stvar.
Pa ,za čega da onda plaćamo ,da nas smatraju umobolnima ?Jer jedino njima mogu da puštaju bilo šta sto puta -a da oni gledaju .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Jan 14, 2019 11:16 pm

Verovali ili ne RTS je imao prilog o protestima u BG i Kragujevcu .

[You must be registered and logged in to see this image.]

I to ne u pljuvačkom maniru TV Pink, Hepi ,Kopernikus ,Studio B ,TV Pančevo (i drugih ) nego je saopštio kao i svaku drugu vest .
Doduše -6 nedelja kasnije (ili tek u šestoj nedelji protesta )
Da to medijski pacovi ne osećaju da brod tone ,pa ne žele da ih razdragani narod opet poseti bakljama i bezbol palicama ?
Mož* da bude ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Jan 26, 2019 2:16 pm

Hrvatska varijanta ovog problema. Drpljeno sa FB tarabe frenda iz Hrvatske. Samo oni imaju mogućnost da ne plaćaju i da zajebavaju kontrolore za razliku od nas. Dok njihovi ne skontaju da to može i preko računa za struju.

Ne dajte državi da vas zajebava.
Znam da nikome nije lako izaći na ulice s vilama i bakljama, ali barem malo pasivnog građanskog otpora može vam ostaviti ugodan osjećaj da ste u ovim ludim vremenima ostali normalni.
Moj prošlogodišnji prilog toj temi:
- - -
Kontrolor HRT-a: - Dobar dan.
Ja: - Dobar dan.
KHRT: - Ja sam iz HRT, provjeravamo ima li neprijavljenih televizora, radioaparata, računala, iPada... Mogu li ući?
Ja: - Ne možete.
KHRT: - Ma, samo nakratko da provjerimo...
Ja: - Ne.
KHRT: Ali na ovoj adresi je ranije plaćana TV-pretplata...
Ja: - Sada se ne plaća. Zadnji koji je na ovoj adresi gledao HTV i plaćao pretplatu je mrtav već nekoliko godina.
KHRT: - A da mi ipak uđemo pogledati?
Ja: - Pogledati što?
KHRT: - Pa imate li televizor...
Ja: - A, to! Dobro je, pomislio sam da želite vidjeti pokojnika. Ne, ne možete ući.
KHRT: - Ju, božemprosti, molim vas!!! Nemojte tako! Nego zaista, imate li ga u kući...?
Ja: - Pokojnika? Ne, on je u obiteljskoj grobnici. Želite li tamo ući?
KHRT (nakon kraće pauze, tiho): - Gospodine... molim vas...
Ja: - Što? Da vas pustim u grobnicu?
KHRT: - Pa zašto bismo... Dajte...!
Ja: - Pa što ja znam... možda je i televizor tamo...
KHRT: - Ne, stvarno... Doviđenja!
Ja (glasno, niz hodnik): - Groblje na Feđiki, otvoreno je do 20 sati... Prezime je isto ovo!
KHRT (tiho, niz hodnik): - mrmlj, frflj...
Ja: - ...i navucite ploču nazad kad ste gotovi!










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Jan 27, 2019 12:36 pm

Umesto finala Australian Opena i Đokovića ,gledaoci RTS su mogli da gledaju "Žikinu šarenicu" .
Treba li šta još reći o "javnom servisu" i "nacionalnoj televiziji" ? 
Iz Davosa nisu Vučića prenosili samo iz WC ,ostalo sve jesu ,tako da priča "nema para,platite pretplatu" više nimalo ne pije vodu ."Nacionalna televizija" je nacionalna sramota .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Jan 27, 2019 3:27 pm

E sad treba li ili ne to mene ne zanima , jer ja ne placam !
Kao prvo imam IPTV i vec tamo placam kanale, (odredjene nikad nismo ni gledali ali hajd kad je u paketu ne mogu da kazem to necu ! ) , Zasto bih placala 2x isto ? U ostalom ne gledam rts, pink i ta sranja , u glavnom kod nas idu kanali koje mozda pola nacije ne zna ni da postoji.... recimo Agrotv, diskoveri, ID , CB, Histori , Animal ,TLC.... tako da mogu da zavrnu svoje racune , nek me ucrokaju jer pare ne dam . Poznajem socialnu radnicu koja se bavi neplacenim racunima i drustveno korisnim radom , tako da ... naci ce mi nesto da odradim ako zaskripi smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Jan 27, 2019 3:36 pm

Treba da se placa jer svuda u svetu se placa.Ali treba da imaju 1000 kanala iz cele Evrope i Sveta pa ko sta hoce moze da gleda,i naravno ko nije u mogucnosti zbog posla nesto da odgleda treba da ima tu mogucnost da 7 dana unazad moze da vrati i pogleda svoju omiljenu emisiju.To bi bilo ok sa nekom normalnom mesecnom cenom prema nasem standardu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Jan 27, 2019 6:58 pm

Okano ::
E sad treba li ili ne to mene ne zanima , jer ja ne placam !
Kao prvo imam IPTV i vec tamo placam kanale, (odredjene nikad nismo ni gledali ali hajd kad je u paketu ne mogu da kazem to necu ! ) , Zasto bih placala 2x isto ? U ostalom ne gledam rts, pink i ta sranja , u glavnom kod nas idu kanali koje mozda pola nacije ne zna ni da postoji.... recimo Agrotv, diskoveri, ID , CB, Histori , Animal ,TLC.... tako da mogu da zavrnu svoje racune , nek me ucrokaju jer pare ne dam . Poznajem socialnu radnicu koja se bavi neplacenim racunima i drustveno korisnim radom , tako da ... naci ce mi nesto da odradim ako zaskripi smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Dušo, bojim se da je društveno korisni rad samo kazna jer nisi platila račun, a dug i dalje stoji. Pitaj socijalnu radnicu šta ona kaže na to.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Jan 27, 2019 9:38 pm

Justi duso ja na svom imenu nemam ni jedan racun ... tako da no sikirki , imamo racune koji stizu jos na pokojnog svekra i ako smo vec 100x javili da prebace ime ... pa tako ako zele da naplate nek idu na pravoslavno groblje ludismeh

E sad zaozbiljno ,ovde su prikacili na racun za struju pa hteo ne hteo platis , (proracuanto zar ne?) kad uplatis struju ono sto ti je na kraju racuna uplatila si i tv pretplatu. Koliko sam cula odvojice racun u skorije vreme , onda cemo videti ko ce da plati . Jer po meni nije realno da mi rts naplati preko IPTV a onda moram posebno jos jednom i njima da placam ... veruj mi ja koliko ljudi poznajem mozda 10% placa redovno .Zasto kazem redovno ako je vec na racunu za struju ? Jer svi kasne sa racunima i uplacuju samo nuzni deo ili gornju cifru za utrosene kilovate ....
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Gost
Gost
Anonymous



JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Jan 27, 2019 9:52 pm

Oki, ne bih da sam negativna, ali oni koji naslijede preminulog na njegovoj imovini su takođe i nasljednici dugova preminulog. Što se tiče toga da li gledaš javni servis ili ne, ni to nije važno, to je koliko sam upoznata taksa a ne pretplata, tako da teško se toga riješiti. Ima nelogičnosti, ali dok je propis takav, mislim da se mora plaćati. Da ti pravo kažem, nisam se nešto previše upuštala u tematiku toga kod nas, znam da imamo jedno zasebno odjeljenje koje se bavi samo takvim predmetima, znam da nakon godine dana ako nije bilo potraživanja ulazi u zastaru, ali i to što sam navela nije sto posto provjereno. A mogla bi se malo detaljnije raspitati, čisto da iznesem informaciju kako je to regulisano sve kod nas.
Inače, znam i to da je kod nas bilo uz telefon, a možda i uz struju. Sad dolaze inkasanti na vrata i plaćamo njima i to je to. Znam i da su mojoj tetki dolazili sudski izvršitelji zbog toga. upravo iz tog razloga ovo pišem. To je izuzetno neprijatna situacija i smatram da je bolje to rješavati da ne dođe do toga. Izvršitelji su nemilosrdni i popisivaće imovinu po kući zbog nekog minornog duga.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Jan 28, 2019 12:16 am

Znam o cemu pricas , no i to znam da ovde 90% gradjana ne placa samo ono sto mora. Ne jer ne zeli nego nema od cega.Dosegli smo dno kad svi zivimo na kredite i na cekanje. Ja sam jesenas sela zapisala troskove nase sabrala prihode i dosla do cifre da nam fali jos 2 plate. Bez sale sad ovo govorim i to sa minimalnim trosenjem para , nista garderobe iz radnje i luxuz. Tu sam sabrala racune , skolu za sina , i samo osnovnu hranu za nas 4 , naravno nista zimnice ni ogreva ... tako da mogu da mi dodju i otmu sve , meni i 80% stanovnistvu ove drzave. A imam i opciju da platim sve i onda da ne jedemo , ne zivimo i ne postojimo. Sama se cudim kako dobro se jos drzimo .I ovo je realna slika koju guramo odavno.
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Gost
Gost
Anonymous



JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Jan 28, 2019 6:47 pm

Sad svjesno idem u off topic, ali namjestilo se tako.

Oki znam ja o čemu ti pričaš, savršeno se razumijemo.Ima kod nas izreka koja kaže: "Go se ne skida!". Tako i ja živim. Nije moja plata minimalac, ali nije ni velika. Da imamo još barem jedan minimalac bilo bi nam lakše, ali nemamo jbg. i šta je tu je. Ja redovno plaćam tu pretplatu, prvenstveno zbog toga što me je sramota da mi dođe u sud na naplatu, pa da mi kolege zakucaju na vrata da popisuju imovinu. Stvarno bi mi bilo neprijatno. Ali eto neki dan je došao inkasant da platim mjesečnu pretplatu i obavijesti me da imam dug od nekih četiri mjeseca koja nisam platila. Nije to velika suma, ja se prvo naljutim i kažem nema šanse da dugujem, a onda pretresem priznanice i stvarno za te mjesece ih nemam. Vjerujem da je inkasant dolazio na vrata, ali da niko nije bio kući i tako smo ostajali dužni za te mjesece. Sad moram polako i to izmirivati.
Ja sam samo htjela gornjim postom da ti pojasnim (za slučaj da ne znaš), kako funkcionišu stvari. Inače, primjera radi: RTV taksa je kod nas 3,75 evra. Kazna za jedan mjesec što ne platiš taksu može biti izrečena do 100 evra. Tako je zakon napravljen. Znači, osim duga uz koji nisam sigurna da li idu zatezne kamate, mogu svaki mjesec pisati kazne (što vjerujem da ne rade). Ono što je važno istaći: takve zakone su pisali ljudi kojima je na izborima dato povjerenje i ovdje i kod Vas.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySre Jan 30, 2019 2:32 pm

RTS u borbi protiv nauke
јануар 27, 2019

Emisija RTS ordinacija ima već dugi staž promovisanja šarlatanskih metoda. Ništa im nije strano i sveto. Sećam se kada su doveli nekog tipa koji namešta atlas koristeći zvučnu viljušku i za to uzima dvestotinjak evra.

Danas su imali neku spodobu koja pljačka ljude kvantnom medicinom.

Samo kratko objašnjenje za neupućene. Kvantna medicina nema ni M od medicine i ima samo jedan cilj a to je da vam neko uzme novac iz džepa. Otprilike je pouzdan kao gledanje u šolju od kafe. Samo što je kafa jeftinija. Kada razmislim možda i pouzdanija.

Prevaranata je bilo uvek i biće ih uvek. Lopova takođe. Nisu oni problem. Ako ih neko optuži oni se uvek brane kako oni nisu rekli ništa, oni su samo preporučili, ne bi oni, odakle im ideja, oni samo preporučuju, nisu oni krivi što im neko veruje.

Dakle javno priznaju da su prevaranti a da im oni koji im poveruju služe kao ovce za šišanje. Dakle za one koji sporo shvataju, prevaranti bukvalno kažu: "Nisam ja kriv što su oni budale pa me slušaju, ja pojma nemam o medicini a oni su glupi jer traže savet od nekoga ko očigledno ne zna ništa."

Kada se javno obelodani da je neko umro verujući takvim hohštaplerima svi se čude. E pa vreme je da se preuzme odgovornost. Lažovi lažu, lopovi kradu, ubice ubijaju ali šta su onda oni koji im pomažu i reklamiraju ih?

RTS nije privatna televizija već javni servis. Svi ga plaćamo. U prevodu plaćamo ga da reklamira debile koji aktivno rade na ubijanju ljudi. Prekinite ili ne tražite novac od nas! Ili preuzmite odgovornost za posledice nelečenja ljudi. Podelite optuženičku klupu sa tim prevarantima. Krivi ste koliko i oni.

Ovo se ne odnosi na one koji pripremaju odlične emisije u koje ulažu mnogo truda i lični kvalitet. Ima takvih puno na RTS. Usmereno je isključivo na promociju antinauke.

Aparat za kvantnu medicinu možete slobodno zvati "Blesimetar", on meri koliko ste blesavi da plaćate lažova da vas shodno zanimanju laže. Vređa vas to? A niste uvređeni svojim postupkom.
Evo glasam za babe vračare i dobrodušne komšike koje gledaju u šolju ili u karte. Iskreniji su od ovih sa Blesimetrom.

RTS, javni servis, stidite se, stidite se i opet se stidite i još malo se stidite. Nije ni to dosta.
Svojom aktivnom borbom protiv nauke ste saučesnici u posledicama nelečenja, pogrešnog lečenja i smrti.

RTS nemate pravo da budete saučesnici.

Aleksandar Ivković (doktor, radiolog)










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyČet Feb 21, 2019 8:37 pm

Ovo je zaista za povraćanje -javni servis objavljuje porođaj ? 
Kakva "partnerka ministarke ? U ovoj zemlji nema zakona o "istopolnom partnerstvu" (Hrvatska ima) tako da je "ministarka Brnabić" pravno "srećnoj majci" -ništa .
A na kraju -koga briga ,kakva je to vest za naciju ? 




Dno dna . 
Da to plaćamo ? 
Nadam se da  će ovoga puta narod da "završi posao" sa RTS (i obavezno sa bakljama, katranom i perjem da "obiđe "i "Pink" i "Hepi" )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Feb 23, 2019 7:52 pm

Evo kako se "gradska vlast" brine o građanima Prestonice ,a evo i kako RTS pomaže SNS-u da laže. 
Sanacija tkzv "smrdljive zgrade .Sve divno i krasno -da majstorima kablovi aparata sa kojima "rade" ne završavaju u džepu ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da bude jasnije -evo i video priloga ,scena je na 19.23



Poslušajte samo spikerku ? RTS ima dugačku istoriju kao "lažovizija" ,a sada se više ni ne trude da laži ne budu očigledne ,tačnije neuki SNS "stručnjaci" redovno prilikom "montaža" prave kardinalne greške. To je zaista poruka gledaocima -smatramo da ste maloumni .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Mar 16, 2019 9:09 pm

Ne spadam u fanove Boška Obradovića ,ali sve što trenutno govori u zgradi RTS je na mestu .



Hoće li se desiti  ,da jedan desničar učini više nego hiljade demokrata ,da se noćas zaista "oslobodi televizija" ?
Oni koji su unutra traže samo jedno-da neko iz protesta "1 od 5 miliona" gostuje u "Dnevniku" (gde do sada reči nije rečeno o protestima koji traju 3 meseca )

Radnici (obezbeđenja ) RTS su otvorili vrata ,i u zgradu  je  ušao i Dragan Đilas !
Trenutno stanje je -glavni i urednik informativnog programa su pobegli iz zgrade ,a niko drugi ne dozvoljava da se neko iz protesta (ne političar ) obrati narodu .
RTS emituje program kao da se ništa ne dešava (jer oni koji su unutra ,ne primenjuju nikakvo nasilje ) a tv "Pink" već urla do neba zbog "nasilja nad novinarima" .
Dragan Đilas i Boško Obradović pregovaraju sa policijom i uredištvom RTS (Zoranom Stanojevićem) -a demonstranti su pristali da napuste zgradu.
Da se kladimo ,da od uključenja bilo koga iz 1 od 5 miliona u program RTS neće biti ništa ,a da je moguće da Đilasa i Obradovića uhapse ?
Jer je već tu policija u punoj opremi za "razbijanje" .
Gledajte i slušajte na TV N1 .
Ono što se traži je pravo na "drugačije mišljenje" i pravo da neko od njih  se vanredno i uživo uključi u program -po prvi put na RTS za sve ove mesece .
I evo kako trenutno izgleda RTS -kad su ljudi mirno izašli iz zgrade .

[You must be registered and logged in to see this image.]











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Mar 16, 2019 9:16 pm

Mene više brine šta će biti sa onim jadnikom što je javno demonstrirao u Boru i to pred Samozaljubljenim. On nema obezbeđenje oko sebe.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Mar 16, 2019 9:26 pm

I evo se Slina (ministar policije ) vanredno obratio javnosti uz floskule "nasilje" ,"javni red i mir" ,"nasrtaj na državu" i najavio "mere" . (usput ,tv Pink i dalje svakih 10 minuta histeriše ,usput pljujući svakoga ko je u vođstvu "1  od 5 miliona" )
Ništa bez "Džoa Bageriste" i "juriša na "Bastilju" čini mi se -a nikako ne bi smeli da "obiđu" Pink i Hepi -za početak . RTS je dečija igra demagogije i trovanja naroda -u odnosu na ove.
A najnovija vest -Vućić je izveo žandarmeriju na ulice .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Šta je sledeće -tenkovi?
Jer 10 000 ljudi je opkolilo zgradu RTS .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Sub Mar 16, 2019 9:36 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Mar 16, 2019 9:32 pm

Slinavi sprema teren za uvođenje vanrednog stanja.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Mar 16, 2019 9:53 pm

ZoxZoja ::
Slinavi sprema teren za uvođenje vanrednog stanja.
Na svim kanalima "Pinka" -Vučičević daje "osvrt na događaje" .Kaže -ima najviše 1-2 000 ljudi ? 
I one druga bljuvotine .-Đilas ,Obradović , bla ,bla ...
Čak i to govno od čoveka je potvrdio da su radnici RTS ,i neki urednici ,pustili demonstrante u "zgradu" .Pa šta vam to govori ? 
Koliko se može videti ,građani su su još uvek u zgradi RTS ,a Vučićev besni pas Vučićević upravo ima "informacije" sa RTS da policija "udaljava ,uljudno i bez nasilje" jednog po jednog građanina iz zgrade . 
Smenjuju se na "Pinku" Vučićevi "analitičari" ,duboko zabrinuti za RTS .Jedan otvoreno predlaže hapšenje svih koji su u zgradi? 
Upravo ovo što kažeš ,Zoxy ,upravo to se sprema . 
Pošto ne mogu sad u momentu da dovedu jedno 150 autobusa "sendvičara" da prave "kontramiting" .
Gledajte kako se postupa sa novinarima koji nisu "režimski" 











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Mar 17, 2019 4:06 pm

RTS je izgubio svaki kredibilitet sinoć. Bujke ladno stotinama hiljada ljudi u Srbiji kaže da ga boli uvo što protestuju već tri meseca. I traži da ga isti ti ljudi plaćaju i to sigurno ne kao što su oni plaćeni u fabrikama.

Dubok naklon maloj regionalnoj TV iz Šapca koja evo i danas prenosi šta se dešava u Beogradu. A njihovi snimci od sinoć pokazuju koliko je Bu(L)jke pacov.

A kako je krenulo gašenje TV Šabac po kablovskim mrežama (Jutka iz Brusa model) prenos ide na youtube.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyUto Mar 19, 2019 8:43 pm

Gledajte svaki drugi dan (i platite za to ) kako burazerska mafija jedno drugom dodeljuju vaše milione ,sve pod firmom "srpstvo")

[You must be registered and logged in to see this image.]

I usput -sećate li se ko je bio ministar informisanja kada je bombardovan RTS i poginulo 16 radnika ?
Onaj koji je onda dobio stan ,a danas je predsednik .
Sećate li se ko je bio glavni govornik protiv RTS ,kao lažovskoj i režimskoj televiziji ,onomad kad je SNS bio "opozicija" ?
Pa onaj što danas hapsi decu zbog "napada na RTS " .



Samo se treba setiti .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPet Maj 24, 2019 6:25 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Verovali ili ne -repriza po 20 ti put ,najmanje ???
Ovi zaista smatraju narod maloumnima .
I da za to plaćamo ???










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Maj 25, 2019 11:08 am

Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Verovali ili ne -repriza po 20 ti put ,najmanje ???
Ovi zaista smatraju narod maloumnima .
I da za to plaćamo ???

Glasali ste ZA! Na Vam ga. Elem, ko uopšte još gleda SRB kanale, pored raznih,
ostalih operatera?
zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPet Feb 28, 2020 10:34 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je "vest" .Ovo nema ni na TV Severne Koreje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Apr 27, 2020 11:15 pm

Nisam siguran da je ovo istina .
Ali, kada je isti taj RTS "aplauz za medicinare"prikazao kao "podršku onima koji svaki dan rade" ,tj njima ...i ovo je moguće.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Apr 27, 2020 11:25 pm

Danubius ::
Nisam siguran da je ovo istina .
Ali, kada je isti taj RTS "aplauz za medicinare"prikazao kao "podršku onima koji svaki dan rade" ,tj njima ...i ovo je moguće.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo se neko debelo sprda sa RTS-om.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyČet Jul 09, 2020 10:42 pm

Da li je moguće da RTS ovo prenosi?



Poslušajte samo ovog mladića .
Ako nije neka montaža ,i RTS je zaista ovo "pustio" ,biće da (više) ne žele da budu "TV Bastilja" (i dožive istu sudbinu kao onomad )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyUto Jul 14, 2020 11:07 pm

Da se ja pitam ko će biti novi direktor RTS ,glasao bih da to bude osoba koja će smesta da uništi master trake domaćih serija tipa "Porodično blago","Selo gori a baba se češlja" itd.
To bi,što se mene tiče bio pravi čovek.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyNed Feb 21, 2021 10:55 am

Potpuno se slažem sa prof.dr Ivanom Videnovićem da je prikazivanje "Dare iz Jasenovca" ,subotom u "prime time" (i pre bilo kakvih bioskopskih emitovanja -gde bi možda i dobili neke realne kritike filma ) da je to (citiram )

Nakon ukidanja (plaćene) mogućnosti odloženog gledanja "Dare iz Jasenovca", odbijanje gledanja filma u dirigovanom kolektivnom nacionalnom transu u subotu u 20h postaje pitanje lične slobode, dostojanstva i samopoštovanja.

Razlika između Aide i Dare je u tome što vas Aidu niko ne primorava da gledate. Niko je je servira "ekskluzivno" na RTS-u, subotom u prime time, bez mogućnosti odloženog gledanja.

Umesto da nas RTS kolektivno vakciniše mržnjom večeras u 20h, možemo da izađemo na Trg Slobode u Beogradu i upalimo sveću za Đorđa Balaševića.
1:42 PM · Feb 20, 2021

RTS nije ništa drugo nego još jedna medijska ekspozitura "partije u bratije"
I naše pravo je da -ne plaćamo za to.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Feb 22, 2021 10:03 am

RTS je juče emitovao dvočasovnu emisiju posvećenu Balaševiću .
Šta ,Đole više nije "zabranjen" na RTS -u ,kao godinama unazad ,sad može ?
Pa da ...mrtav Balašević je dobar Balašević za RTS .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyUto Mar 09, 2021 10:08 pm

"Dara" iz Jasenovca" nije bila dovoljna -upravo se na RTS emituje najgori mogući dokumentarni film o Jasenovcu ?
To je onaj film koji je moja generacija gledala "live" ,kao deca -tokom ekskurzija ,osnovna škola ,obavezna je bila poseta kompleksu "Jasenovac" .
Sem moje -i mnoge druge generacije su gledale isto to ."Jasenovac" i mnoga druga stratišta ,nisu bila nikakva tajna ? Ali usput ...jesmo li ikada na RTS gledali bilo šta o strašnim četničkim zločinima ,ili komunističkim -prema vojvođanskim Nemcima i Mađarima ? Brojke nisu ništa manje . E pa nismo to nikada videli na RTS .
Daleko do toga da se mora znati istina o zločinima ,ali ...malo je indikativno da se RTS odjednom ,u kratkom vremenskom periodu ,baš odjednom bavi "hrvatskim zločinima" (jer se ne pravi razlika "ustaše" i "Hrvati" ) i to onima od pre dosta decenija ?
Zašto je to tako -verovatno ćemo shvatiti uskoro . "Propaganda " se nikada ne lansira bez veze -valjda smo to naučili od 90 tih ? A RTS ,ili "TV Bastilja" ,još uvek "vodi" u tome .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySre Mar 10, 2021 8:20 am

Sto da placam kad uopste ne gledam.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyČet Jun 24, 2021 2:02 pm

Podstaknuta dignutom temom o fudbalu da se osvrnem na to da RTS NE PRENOSI utakmice sa Evropskog prvenstva u fudbalu. Nisu otkupili prava. Tj prava je otkupio neko drugi. Ko nema SBB može da se pozdravi sa fudbalom koji je ipak u ovom delu geografije najvažnija sporedna stvar na svetu.

Ko zna utakmice koje ga zanimaju prati on line. Ko ne zna pa ko mu je kriv.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyČet Dec 30, 2021 5:18 pm

Juče smo umesto superfinala "Slagalice" (popularni kviz ) gledali "Lagalicu " (Vučićev monolog )
Iako i RTS (valjda ) ima "programsku šemu"-PrCednik je produžio svoju hvalu i samohvalu za čitavih 45 minuta od predviđenog vremena .
Ovoga puta se nije našao niko da "isčupa kablove" (kao onomad -istom zgodom )
Mora da je DB "budno pazio" .
A ona dva mlada čoveka ,genijalca ,i na stotine hiljada nas koji jedino i "Slagalicu" gledamo na RTS -ko vas hophop .
Mislim -znamo ko-ali se još ne nazire "dokle  će" .
Verovatno dok "razdragani građani" sa zapaljivim sredstvima opet ne posete zgradu RTS .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPet Mar 25, 2022 11:34 pm

Večeras je oko 40 pripadnika građanske opcije "Dostojni Srbije" je ušlo u RTS .
Policija je naravno -reagovala ,pa je pojedinačno izvlačila ljude koji su mirno protestvovali -sedeći na podu .Ponavljam -radi se o "sredovečnim"ljudima.
Policija je to brzo "raštičila"
Po dve unoformisane mrcine od 120 kila jsu lako podigle "dede i babe" (pojedinačno )
"Protestanti" su ispoštovli sve zakone -da ne bi bilo da ikoga "ugrožavaju" ? Policija je nesektivno hapisla sve u blizini .
A RTS uz pomoć DB -vlasti Rusije su sve prikazali ,tipa "izdajnici" se okupii?
Farsa ide dalhe .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptySub Mar 26, 2022 9:16 am

Kroz brojilo plaćaš "luxuz" na TV i nebitno je da li ga poseduješ ili ne. Prema tome, svaka vikendica sa pumpom za vodu, plaća taxu za TV.zubic zubic zubic U stanu gde smo stanovali, svakog meseca je dolazio jedan čovek koji nam je uručivao račun za TV taxu. Ovde nas još nisu našli.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 EmptyPon Avg 01, 2022 10:38 pm

Verovali ili ne REM je opet dodelio "nacionalne frekvencije " Tv Pink, Hepi ,Prvoj ,B 92 itd ...svima onima koji su SNS mediji -a sto puta se ogrešili o sve medijske i krivične zakone republike Srbije .
RTS nije ni "upitan" .
Tv N1 i "Nova" -ostaju samo na (retkim) kablovskim TV koji ih prenose .
Ostavili su mogućnost još jednoj TV da postane "nacionalna" .
Da se kladimo da će da to bude TV (SNS ) "Kopernikus" ?
A pogledajte "biografije " članova REM?
Sve će biti jasno .

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jozef Gebels aplaudira .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?  - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» JAVNI PREVOZ ILI TAXI ?
» "TREBA " (.)(.) :))))
» Treba li pokazati suze?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: