DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TABLET (računari)  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TABLET (računari)  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TABLET (računari)

Ići dole 
+3
Lakota
Danubius
Astra
7 posters
AutorPoruka
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: TABLET (računari)    TABLET (računari)  EmptyPet Jun 13, 2014 4:41 pm

Ja ne znam nista o njima i molim sve koji znaju da pisu,savetuju,daju ideje kako ih koristiti,preporuce modele.
Evo ne znam cak ni mogu li preko njega na forum?  55555 trtrr ...a izdrzala sam danas jedno opsirno predavanje u Tehnomaniji..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: Re: TABLET (računari)    TABLET (računari)  EmptyPet Jun 13, 2014 4:57 pm

Valjda su vrlo lagani za upotrebu dok ga mota i moja Lia....ja licno nisam ga do sada ni pozeljela imati,pa nisam se ni informisala.Kod kuma sam ulazila na Fb,da mu odradim nesto,a i na forum se moze...za dalje...neko strucniji nek se oglasi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: Re: TABLET (računari)    TABLET (računari)  EmptyPet Jun 13, 2014 5:01 pm

Ne znam ni ja bas nesto posebno -jer je tablet za mene ćoravog premali .
Mozes na net, forum ,Fb ,gde hoćeš ,to i jeste "komp u malom" (sem naravno što ne možeš sad instalirati neke programe ,pa nešto ozbiljno raditi ,naravno )
Ako je za tebe ,dovoljan ti je neki od "običnijih" ,tu do 9000 rsd ,mi nismo zahtevni .Klinci se ne odvajaju -moj od kada ima, skoro i ne sedne za komp ,tako da ,ako dobro vidis ,mirno mozes da uzmes ,jer je manji nego lap top ,a mozes se "kačiti" svuda na wireles (a sad toga ima i po kafićima ,gradu....)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: Re: TABLET (računari)    TABLET (računari)  EmptyPet Jun 13, 2014 5:03 pm

To me zanimalo, top88 ..da ne moram vucarati laptop...a i inace nista ne radim osim sto igram igrice na fb,slusam muziku sa youtube i dodjem ovde..
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: Re: TABLET (računari)    TABLET (računari)  EmptyPet Jun 13, 2014 5:04 pm

Ni ja se ne razumem,ali evo jedan forum -nešto kao inf. savetovalište..
a na ovom linku imaš jako mnogo saveta u vezi svih vrsta  tableta...

možeš na tube,da čitaš  knjige..(imaš i print skrin kako izgleda)..imaš wi-fi
znači komp u malom:)

TABLETI   link










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: Re: TABLET (računari)    TABLET (računari)  EmptyNed Jul 20, 2014 7:29 am

Lakota ::
Ja ne znam nista o njima i molim sve koji znaju da pisu,savetuju,daju ideje kako ih koristiti,preporuce modele.
Evo ne znam cak ni mogu li preko njega na forum?  55555 trtrr ...a izdrzala sam danas jedno opsirno predavanje u Tehnomaniji..


[You must be registered and logged in to see this image.]
ASUS Transformer Pad TF701 je vrhunski tablet koji ima sve što možete poželeti - 10” IPS ekran rezolucije čak 2560x1600px, ultra brzi Tegra 4 procesor sa četiri jezgra, aluminijumsko kućište, 2 GB RAM, 32 GB prostora za podatke...  

Cena je 49.990 dinara.


TABLETI -ponuda  link










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: Re: TABLET (računari)    TABLET (računari)  EmptyNed Jul 20, 2014 8:39 am

Danubius ::
Lakota ::
Ja ne znam nista o njima i molim sve koji znaju da pisu,savetuju,daju ideje kako ih koristiti,preporuce modele.
Evo ne znam cak ni mogu li preko njega na forum?  55555 trtrr ...a izdrzala sam danas jedno opsirno predavanje u Tehnomaniji..


 

Cena je 49.990 dinara.


TABLETI -ponuda  link

Cena prava sitnica.....za igračku.... dm5 :329340: trtrr lol! 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Šmizla

Šmizla


Datum upisa : 07.10.2013

TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: Re: TABLET (računari)    TABLET (računari)  EmptyPon Jul 21, 2014 12:14 pm

Moj muški je jako težak za bilo kakve inovacije. Sve što se odnosi na tehniku dobija komentar-"ma šta će mi (ti) to.."
Dobijem pre nekih 2 meseca SMS od WinWin-a....akcija u toku...tablet za 5999 dinara....

Jeeeeeeeeel???

Odem do njih da se raspitam, tek će mladić meni : "Neeee, nemamo ništa po toj ceni! Trenuto na akciji imamo ovaj a on staje 9.999 dinara!"
-Hm...dobro, onda verovatno nisam dobro pročitala SMS bez cvikera, pogledajte molim vas Vi, pa mi recite o čemu se to radi...
Pokažem mu poruku..i još malo uvećam ekran....(jesam zloća..)
-".....hmmm........vidi stvarno........čekajte da pogledam....."
Ode za pult..otvori neku stranicu na računaru...gleda..gleda..gleda....gleeeeeeeeeeeeedaaaaaaaaaaaa..i kaže "Stvarno imamo. Eto taj što sam Vam pokazao za 9.999 dinara sad je snižen na 5999 i ima samo 2 komada..."

Mogu da pogledam?
-"Naravno"

Pogledam, kupim, donesem kući  i kažem mom dragom
-Vidi šta sam ti kupila  lu6777 
Sledi iznenađenje..sreća....i onda naravno "Meni poklon? Nije mi rođendan....TABLET?????!!! Zašto si trošila pare...nisi trebala da bacaš pare...:"
-Pare sam bacila na mnogo toga, a ovo sam kupila TEBI jer te volim i htela sam da te obradujem!


....tajac....

Jaooooooooooo ne možete da zamislite tu sreću!!
I ja sam srećna, iako je tablet oduvek bio moja želja smehsmeh ...no srce mi na mestu a njegovoj sreći nema kraja!!
Svima se hvalio poklonom...ne odvaja se od njega.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: Re: TABLET (računari)    TABLET (računari)  EmptyČet Avg 14, 2014 8:13 pm

Stižu novi tableti
Danijel Farkaš | 14. 08. 2014. - 16:00h | Komentara: 0
Kraj leta označava početak takmičenja proizvođača u prodaji novih modela. Za neke već postoje informacije i konkretne najave, dok se za druge tek nagađa. Pogledajte najzanimljivije.
[You must be registered and logged in to see this image.]Lenovo Yoga 3
Kineska kompanija nije želela da otkriva mnogo informacija o svom novom uređaju koji će, poput starijih generacija, biti kombinacija tableta i računara. Naime, displej će moći da se okreće 360 stepeni, a ujedno će imati i kompletnu tastaturu. Pokretaće ga poslednja generacija Intelovog procesora, ali ostale specifikacije još nisu objavljene. 
Datum lansiranja: početak jeseni.

 



[You must be registered and logged in to see this image.]Google Nexus 8 
Nakon velikog uspeha kompanije Google sa uređajima nexus, svi željno očekuju novi tablet. Osim što će imati fullHD ekran od osam inča, mnogo više pažnje je posvećeno novoj verziji Androida, koji će doneti značajna poboljšanja u kvalitetu rada, kao i primetno drugačiji interfejs. Od novog nexusa 8 očekuje se da ostane u pristupačnom cenovnom rangu. 
Datum lansiranja: avgust/septembar
 
[You must be registered and logged in to see this image.]HTC R12
Osim što se navode kao proizvođači novog nexusa, iz HTC-a su nevezano za to odlučili da predstave dva tableta sa operativnim sistemom Windows. Model R12 privlači mnogo više pažnje jer dolazi s displejom od 12 inča i 2K rezolucijom. Pored toga, pokretaće ga procesor od četiri jezgra, kao i dva gigabajta radne memorije. Posedovaće i kameru od 13 megapiksela sa zadnje strane. 
Datum lansiranja: septembar.

 
[You must be registered and logged in to see this image.]iPad Air 2 
Kompanija Apple ove jeseni donosi nekoliko novih modela. Osim telefona, interesovanje raste i kada se govori o drugoj generaciji iPad Air tableta. Dijagonala displeja će ostati ista - 9,7 inča, ali će on biti izrađen od novog safirnog stakla. Tu je i novi procesor koji će više štedeti bateriju, a kod dizajna očekuje se da bude još lakši i tanji u odnosu na prethodnika.
Datum lansiranja: septembar
 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: Re: TABLET (računari)    TABLET (računari)  EmptyČet Avg 14, 2014 9:19 pm

Ovaj prvi mi zapeo za oko:D











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: Re: TABLET (računari)    TABLET (računari)  EmptyČet Avg 14, 2014 9:33 pm

Danas bila neka reklama iz Win Win u novinama .
Mediacom Smart I Pad M-MP710GO  -4990 rsd .
Sasvim pristojno ,7 " displej ,i za ne mnogo zahtevne ,sasvim dobre reference .
No ,Prestigio Visconte ,sa 10,1 " i malo masnijim referencama (praktično je to i lap-top) 32 .990 rsd . 
Kako  narod kaže ,koliko para ,toliko muzike ....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sponsored content





TABLET (računari)  Empty
PočaljiNaslov: Re: TABLET (računari)    TABLET (računari)  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TABLET (računari)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tablet..netbook, notebook, ultrabook..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: TEHNIKA/KOMUNIKACIJE :: INFORMATIKA /RAČUNARI/TEHNIČKO SAVETOVALIŠTE-
Skoči na: