DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Neki od znakova da ti treba psiholog BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Neki od znakova da ti treba psiholog BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Neki od znakova da ti treba psiholog

Ići dole 
+5
AstrinaKomsinica
Kijara-brm
dusicaa
Astra
sonia
9 posters
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptyPon Okt 27, 2014 11:49 am

Imas potrebu da uredis zivot ( pocistis neke stvari, ljude...)
Umara te svakodnevica
Radoznao si da saznas vise o sebi, svojim izazovima i mogucnostima
Treba ti neko da razgovorate o trenutnoj situaciji u kojoj si sada
Imas jedan ili vise problema za koje mislis da samo psiholog moze da pomogne
Imas zelju da budes sigurniji
elis da naucis kako da se izboris sa fizickim i mentalnim problemima dalje u zivotu

Polako, ovo su samo znaci da ti MOZDA treba psiholog...

Ali...
Ako si deprimiran, ili depresivan duzi period ( nekoliko nedelja)

Ako te problem, psihicke prirode ogranicava u skoli, na poslu, u radu i socijalnim odnosima,
Ako dozivljavas vece promene u svom ponasanju, kao sto su socijalna povlacenja i izolacija, ako prestajes da radis stvari koje radis inace,
Ako imas konstantan osecaj stresa, koji te ometa u tome da se osecas opusteno,
Ako osecas fizicki i psihicki umor, a ne znas razlog tome,
Ako stalno negativno razmisljas, preterano brines,
Ako zapazas duze promene u spavanju i ishrani 8 duze spavanje, ne moze da zaspi, jede puno ili nikako...)
Osecas tugu koja nece da prestane....

E, onda...POTRAZI psihologa...













[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptyPon Okt 27, 2014 11:58 am

Prvo,mnogi ne prave razliku psiholog i psihijatar i ja nemam namjeru sad da nekome objasnjavam ko je ko...ima google.
Ja imam svog psihologa ,u prvom redu,jer ovdje nema pravih prijatelja s kojima mozes otvoreno da pricas o svemu,Sviceri su zatvoren narod,a nasi ili se nasladjuju ili ti zavide....e onda odem kod trece,neutralne osobe,ispricam se,ponekad i rasplacem,ali izadje iz mene sto me pritiska i tjeram dalje.Krenula sam jer imam jako veliki strah za porodicu...nekad mi je bilo dovoljno samo da pomislim da im se nesto desi,da me zaboli stomak i da se uznemirim.Dalje....u zivotu sam bila uvijek veliki borac i te ratnicke poteze i sad znam primjeniti iako situacija ne iziskuje takvu reakciju...treba nauciti dozirati reakcije i razdvojiti opasnosti ili probleme.
Depresija je prisutna,sama se izborim sa tugom,nostalgijom....ali ima vremena kad je lakse s nekim se boriti i za to sluzi psiholog.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptyPon Okt 27, 2014 12:48 pm

Za srecu, nemam vecinu gore navedenih razloga da bih se obratila psihologu.
Kad me uhvate "moje lutke" imam par osoba na cijem se ramenu isplacem i to je to.
No hocu da kazem, da da mi se javi potreba, da se nemam kome izjadati, da ne pronadjem resenje, ni jednog casa ne bih casila da se ne obratim psihologu, psihijatru ili vec kome.
Zivimo u ludom vremenu i potreba za istim iz dana u dan je veca i po meni nikakva sramota.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptyUto Okt 28, 2014 2:25 am

Svi smo mi pod stresom.Neko manje,neko više,jer razlozi su različiti.
Za sada  nemam potrebe,ali da osetim neke veće promene,ne bi dvojila da potražim savet psihijatra.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptyČet Okt 30, 2014 10:59 pm

Kijara-brm ::
Svi smo mi pod stresom.Neko manje,neko više,jer razlozi su različiti.
Za sada  nemam potrebe,ali da osetim neke veće promene,ne bi dvojila da potražim savet psihijatra.

Tako je mace:) A ima plaho kandidata danaske, al su u denial smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptyČet Okt 30, 2014 11:00 pm

Vala treba mi al nemam cim da ga platim booored
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptySub Feb 07, 2015 6:42 pm

AstrinaKomsinica ::
Kijara-brm ::
Svi smo mi pod stresom.Neko manje,neko više,jer razlozi su različiti.
Za sada  nemam potrebe,ali da osetim neke veće promene,ne bi dvojila da potražim savet psihijatra.

Tako je mace:) A ima plaho kandidata danaske, al su u denial smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Samo neka meni ne pilaju po živcima..
Okružena sam ljudima koji pozitivno razmišljaju..i kad imaju problema ne guše me..za svaku sitnicu.
Mogu ih saslušati ponekad,ali svaki dan..Ne ide..

Ne znam gde ti nalaziš te plahe..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptySub Feb 07, 2015 6:45 pm

Kijara-brm ::


Ne znam gde ti nalaziš te plahe..

Na FB grupama...hahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptySub Feb 07, 2015 11:19 pm

Astra ::
Kijara-brm ::


Ne znam gde ti nalaziš te plahe..

Na FB grupama...hahahah
ja pričam o realu..a kona misli na pacijente sa fb grupa.. smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptySub Feb 07, 2015 11:23 pm

Neki od znakova da ti treba psiholog:

- Živiš u Srbiji
- Živiš u Srbiji
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
- Još uvek živiš u Srbiji

Vreme ti je za psihijatra a ne psihologa










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptyNed Feb 08, 2015 12:07 am

Nije red pisati sam za sobom ali ovo je tako dobra fotka da je greota da "propadne" ... ili još gore da je neko pre mene ubaci smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptyNed Feb 08, 2015 12:30 am

ahaha toliko tužno.. trtrr
šta nije zdravo pisati sam sa sobom..zdravo je i pričati.. migg










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptyNed Feb 08, 2015 4:17 am

..Nisam sigurna da nam za sve ono gore receno u uvodnom postu uopste treba psiholog,posebno ako zivimo u Srbiji,a i sire u regionu..i dalje..Savremeni svet ja radio na tehnologiji,razvoju nauke ,tehnickim dostignucima,ali mu se  sve vraca kao bumerang pa se covek ''izvitoperio''..zivi u hronicnom stresu,zivi ''kao brzi gonzales''..nervozan,deprimiran, usamljen,izolovan,izopsten,otudjen..osiromasen ,hronicno ranjene duse i posrnulog duha..dakle velika vecina..E sada da su druga mirnija,normalnija vremena..zaista, bi svi oni sa gore navedenim odrednicama trebali pomoc..ali danas..gde je agresija normalna pojava..gde se  legalizuju droge,bahata i drska ponasanja,razne devijacije i sexualne aberacije..i sve podvodi pod ''ljudskim pravima''..gde mediji obiluju ''svakojakim krvavim pirovima ''..na koje mi vec poodavno ''uopste ne reagujemo''..pitanje je kome i sta treba.

Razgovor  i to nesto da podelimo sa nekim  je naravno potrebno,i neophodno..to je taj psiholog,jer mnogi od nas ne razgovaraju sa svojima,muzevima,zenama,decom,rodbinom..
Znam ljude koji po prodavnicama,apotekama,menjacnicama,bankama,postama,vode citave dijaloge koji traju prilicno dugo..to je ta zelja da se razumemo i da nas slusaju..zapravo da nas neko cuje....A,i strucnjaci koji se bave(koji se bavimo dusama ljudi..)uglavnom nekim uopstenim savetima pokusavaju da ublaze covekovu hronicnu frustraciju na savremene tokove..A i sad mi pada na pamet ona Jungova..da'' ni glad,ni zemljotresi nece unistiti coveka, do pandemija dusevnih bolesti i poremecaja''..a onda su ti psihijatri.oni opet s a medikamentima ubrzavaju stvar..(''svadjam se ja sa  psihijatrima''a i mnogi od nas koji kao pomazemo ljudima nisu-smo bas citavi..-to je prava istina..)

Mozda bi pojedine narode trebali leciti  generalno  a i nas sa njima..Svi se mozemo nekako negde skloniti..ali iz svoje koze ne mozemo  nikuda..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptyUto Feb 10, 2015 9:37 pm

a, kako meni psiholog da objasni samoga sebe, pa da ja skužim što on želi od mene...?!

zašto se tako ne može stvar okrenuti...?!
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptyUto Feb 10, 2015 10:13 pm

brunolino ::
a, kako meni psiholog da objasni samoga sebe, pa da ja skužim što on želi od mene...?!

zašto se tako ne može stvar okrenuti...?!
..

Gde si Bruno??? :c925: /...

Pa ,prvo,ti valjda nesto zelis od njega,a ne on od tebe.. smehsmeh (uvek si pun sarma  dragi moj..ahha haaaaa.

A,drugo..psiholozi nikada ne objasnjavaju pacijentima sebe,sem ako ne zamene uloge..ima  i toga ..gde se igrom uloga zeli pomoci ..da bi smo obodrili coveka sa problemom ..i dali mu iluziju moci u dijalogu i u  podizanju samopostovanja i samopouzdanja...Nekada to vredi,ali na kratke staze..Taj bi morao biti snazniji u psihi, nego inace..da bi se nosio  sa nekim strucnjakom..Dakle, ti si obrnuo stvar..pa je psiholog pacijent a,onaj devijantni ili ''posebni'' nekakav guru..ili doktor..Ali to danas,za cudo bozije radi i anti psihijatrija..koja sve one koji se ovako ili onako bave ljudima  svrstava u ''bolesne''.a ove druge, u one posebne..i ''normalne..hm.. ne znam

[You must be registered and logged in to see this image.]..

Doduse..istina je verovatno negde na sredini..'Svi smo pomalo pacijenti''.. cola










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog EmptySre Feb 11, 2015 4:18 pm

Nut ::
brunolino ::


Gde si Bruno??? :c925: /...

Pa ,prvo,ti valjda nesto zelis od njega,a ne on od tebe.. smehsmeh (uvek si pun sarma  dragi moj..ahha haaaaa.

A,drugo..psiholozi nikada ne objasnjavaju pacijentima sebe,sem ako ne zamene uloge..ima  i toga ..gde se igrom uloga zeli pomoci ..da bi smo obodrili coveka sa problemom ..i dali mu iluziju moci u dijalogu i u  podizanju samopostovanja i samopouzdanja...Nekada to vredi,ali na kratke staze..Taj bi morao biti snazniji u psihi, nego inace..da bi se nosio  sa nekim strucnjakom..Dakle, ti si obrnuo stvar..pa je psiholog pacijent a,onaj devijantni ili ''posebni'' nekakav guru..ili doktor..Ali to danas,za cudo bozije radi i anti psihijatrija..koja sve one koji se ovako ili onako bave ljudima  svrstava u ''bolesne''.a ove druge, u one posebne..i ''normalne..hm.. ne znam


Doduse..istina je verovatno negde na sredini..'Svi smo pomalo pacijenti''.. cola


eve me tu sam... :lonac:  što se tiče mog šarma, iskreno ja o tome nemam blage veze i za to područje moje ličnosti sam totalno tup i gluh...to je možda nekih 10% što fale da kompletiram svoje JA...(to je sad dug proces, to kompletiranje ličnosti...pa neću s tim da duljim, jer bih od posta napisao roman... migg )


znam ja za to da psiholozi sebe ne objašnjavaju...sam si dala odgovor, tko tkome ide...u biti tj. po mom nekom duhovnom razmišljanju psiholog je u biti recimo "naše" "živo" zrcalo...zrcalo od kojega očekujemo odgovor na sve teme i dileme...očekujemo da ga čujemo, da nam kaže gdje ćemo i kako ćemo..tj. još uprošćenije, to je naše drugo JA...ali pošto malo je tko od nas sposoban da dokuči sam sebe i prodre u sebe, duboookoooo i to tamo gdje ima punooo mrakaaa...onda mi idemo našem psihologu...i mnogi kada se suoče sa njim, po meni suočavaju se sa sobom...samo u izmijenjenom obliku...vizualnom...i onda ide ono tzv. pričanje...pa je kod mnogih zabluda da je psiholog neki Voodoo i da će ona nas izbaviti iz problema itd. tj. otrgnuti nas od nas samih...što je nemoguća misija...može nam samo pomoći da bolje skužimo sami sebe... i naučimo se kontrolirati u određenim životnim situacijama...i vladati sa sobom...bez obzira na vanjske uzroke i posljedice našega življenja...



P.S. meni trebaju 2 psihologa, edan da me sasluša, a drugi da kolegu izbavi od mene... smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neki od znakova da ti treba psiholog Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki od znakova da ti treba psiholog   Neki od znakova da ti treba psiholog Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neki od znakova da ti treba psiholog
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 12 stilova za 12 znakova
» 5 najsujetnijih horoskopskih znakova
» MANE HOROSKOPSKIH ZNAKOVA
» NAJGORE OSOBINE HOROSKOPSKIH ZNAKOVA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: