DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Drajveri za sedmicu BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Drajveri za sedmicu BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Drajveri za sedmicu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Drajveri za sedmicu Empty
PočaljiNaslov: Drajveri za sedmicu   Drajveri za sedmicu EmptySub Avg 29, 2015 5:50 pm

Planiram da "uništim" ovu osmicu koju sada imam na laptopu i da pređem na sedmicu.

Majstor koji mi je rekao da ne može sedmica da se postavi ovde, ipak je našao neke drajvere:

1. audio drajver
2. drajver keyboard

3. grafička

4. intel chipset

5. lan drajver

Koji su drajveri još potrebni?

Reinstalaciju će raditi jedan drugi "majstor" koji kaže da može sedmica ovde.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Drajveri za sedmicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Drajveri za sedmicu   Drajveri za sedmicu EmptySub Avg 29, 2015 9:26 pm

Kad imas majstora koji ce ti to instalirati, ne treba da ti brines. On ce odmah vidjeti kakvo je stanje sa driverima koje si prikupila i eventualno koji ti jos trebaju.
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Drajveri za sedmicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Drajveri za sedmicu   Drajveri za sedmicu EmptySub Avg 29, 2015 9:34 pm

Hvala ZIKO, to ja uvek žurim unapred, i hoću sve da znam...










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

Drajveri za sedmicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Drajveri za sedmicu   Drajveri za sedmicu EmptySub Avg 29, 2015 9:59 pm

Ne razumem zasto skupljas drajvere za program koji kad se instalira sam napuni doticne koji su potrebni za rad. Ako bas zatreba za neki specifican hardvare napuni se sa njihove web stranice.
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Drajveri za sedmicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Drajveri za sedmicu   Drajveri za sedmicu EmptySub Avg 29, 2015 10:26 pm

Daljinski, ne znam zašto mi je majstor ostavio te drajvere. Ostavio je i za ovaj Windows 8.1.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

Drajveri za sedmicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Drajveri za sedmicu   Drajveri za sedmicu EmptySub Avg 29, 2015 10:47 pm

otvori Microsoft.com i posalji im mail sa pitanjem kako da napravis downgrade na win 7
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Drajveri za sedmicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Drajveri za sedmicu   Drajveri za sedmicu EmptyNed Avg 30, 2015 3:10 am

MadamX ::
Hvala ZIKO, to ja uvek žurim unapred, i hoću sve da znam...

Dobro je to da se unaprijed razmislja o svaom poslu. Vjerujem da neces imati problema sa driverima jer je "sedmica" jako dobro pokrivena do sada.
Ako ti se desi da ipak nesto zatreba, izvoli, javi se za pomoc.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Drajveri za sedmicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Drajveri za sedmicu   Drajveri za sedmicu EmptyNed Avg 30, 2015 10:08 am

MadamX ::
Planiram da "uništim" ovu osmicu koju sada imam na laptopu i da pređem na sedmicu.

Majstor koji mi je rekao da ne može sedmica da se postavi ovde, ipak je našao neke drajvere:

1. audio drajver
2. drajver keyboard

3. grafička

4. intel chipset

5. lan drajver

Koji su drajveri još potrebni?

Reinstalaciju će raditi jedan drugi "majstor" koji kaže da može sedmica ovde.  
"Sedmica " može svuda gde ima jedno 2 GB RAM i procesora oko 2,5 . 
Koliko se sećam ,instalacija je više nego jednostavna ,a za razliku od drugih OS ,sama "nudi" odakle se mogu uzeti drajveri ,i to po "markama" grafičke ,muzičke ...Mislim da ćeš biti vrlo zadovoljna kako Win 7 radi ,ako te je do sada zezala "osmica" (biće da je ,po tradiciji Microsofta ,neuspeo eksperiment )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

Drajveri za sedmicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Drajveri za sedmicu   Drajveri za sedmicu EmptyNed Avg 30, 2015 10:27 am

U svakom slucaju napravi sistem kopiju na DVD ili vanjski disk tako da se uvek mozes vratiti na osmicu a i da bi mogla sa nje preci na desetku ako se pokaze kao dobra
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Drajveri za sedmicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Drajveri za sedmicu   Drajveri za sedmicu EmptyNed Avg 30, 2015 10:32 am

Prebacila sam na USB drajvere i za sedmicu i za osmicu. Hvala vam svima na savetima.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drajveri za sedmicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Drajveri za sedmicu   Drajveri za sedmicu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Drajveri za sedmicu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: TEHNIKA/KOMUNIKACIJE :: INFORMATIKA /RAČUNARI/TEHNIČKO SAVETOVALIŠTE-
Skoči na: