DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )

Ići dole 
+3
Kica/Praja
daljinski
Gothic
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyPet Jun 10, 2016 5:26 pm

First topic message reminder :

Dragi moji kako javljaju dnevne novine danas počinje Evropsko prvenstvo u fuZdbaldu. Nemam pojma ko tamo učestvuje ali znam da nema naših pa nam je zagarantovano da se ne nerviramo jer smo u Francusku poslali balerine u pokušaju navatane po splavovima od strane menadžera koji se nadaju da će uspeti da ih prodaju nekom trećerazrednom klubu iz Kirgistana za novce koje je Real dao za Ronalda.

Za one koji prate evo mesta za komentare. Možete da pljujete sudije ili da otvorite kladionicu ... mada fudbal je igra koju svi igraju i na kraju pobede Nemci.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyNed Jun 26, 2016 9:05 am

"Vatreni "izgoreše ,iako su bili za nijansu bolji .Ali -lopta je okrugla . 
Isto mogu reći i Švajcarci ,sa svojim albanskim "legionarima" . Prvo onaj predivan gol Šaćirija ,pa onda onaj Đaja (ili kako se zvaše )promaši penal ? 
Pa istorijski plasman Velsa ,autogolom Iraca ? 
Lopta je okrugla ,pa kome se posreći .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
savo




Datum upisa : 21.03.2014

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyNed Jun 26, 2016 11:56 am

kada se utakmice gledaju bez navijanja (mada sam navijao protiv hrvata) dodje i da zaspim, kvalitet katrastrofalan. Da vidimo danas da li ce da se poprave malo
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyNed Jun 26, 2016 6:00 pm

Irci (i "severni" i "republika" ) de facto nemaju sreće ? 
Lepo počeli ,dobili penal, realizovali ,držali se 2/3 utakmice ....i onda Antoan Grizman ,u tri minuta (58,61 ) dva puta zatrese mrežu i izbaci ih . 
Više nećemo gledati "zeleno" na tribinama ,galski petlovi idu dalje . 
A kako se odužiše Grizmanu ,evo ....duhovito . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyPon Jun 27, 2016 11:03 pm

Bolan, bolan...i tačno boj ne bije svijetlo oružje već boj bije srce u junaka!

U Engleskoj se sigurno 320 000 ljudi bavi fudbalom, a na Islandu ih sa svim babama i djecom ima toliko.

Bravo Island!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyUto Jun 28, 2016 9:38 am

justicija ::
Bolan, bolan...i tačno boj ne bije svijetlo oružje već boj bije srce u junaka!

U Engleskoj se sigurno 320 000 ljudi bavi fudbalom, a na Islandu ih sa svim babama i djecom ima toliko.

Bravo Island!!!
"Ribari" su zasluženo pobedili Engleze ,sve sa Runijem i ostalima ,podrškom sa tribina i najplaćenijim selektorom . 
Islanđani idu na Francuze ,a Italijani ,koji se takođe potpuno zasluženo eliminisali Špance idu na Nemačku . 
Sad postaje zanimljivo ,a i ispali su svi kojima su "navijači"pravili sranja po ulicama ,tako da konačno dolazi -fudbal. 
Island je apsolutno iznenađenje i pokupio je simpatije cele Evrope ,igraju ljudi srcem .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyUto Jun 28, 2016 10:27 am

Bravo za Island, 300.000 stanovnika, ni jednog stranca u timu! Sjebase Engleze, koji su glasali protiv imigranata, a pola tima im doseljenici!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyUto Jun 28, 2016 11:07 am

Astra ::
Bravo za Island, 300.000 stanovnika, ni jednog stranca u timu! Sjebase Engleze, koji su glasali protiv imigranata, a pola tima im doseljenici!
Engleska ima 42 .490 registrovanih fudbalskih klubova . Ako računamo po stotinak ljudi u klubu ,dolazimo do cifre od preko 4 miliona fudbalera i ljudi angažovanih oko fudbala . 
Bodvalson (napadač Islanda ) je radnik na benzinskoj pumpi ,golman Handlerson radi na TV , pomoćnik selektora (koji je valjda ,jedini i profy ) je zubar . Engleski profiji zarađuju hiljade i desetine hiljada funti nedeljno ,a sve što treba da rade je da igraju fudbal .
Ovi "obični ljudi" imaju svoja zanimanja ,fudbal igraju gotovo rekreativno ,pa se nose barabar sa evropskim reprezentacijama ? 
Vikinzi ,breee ,pravi,srce igra ,ne novac . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyUto Jun 28, 2016 1:20 pm

Islandu sve krenulo odkad su proterali Brisel i MMF sa svog ostrva
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyUto Jun 28, 2016 10:14 pm

A da ništa nije slučajno, pa ni pobjeda Islanda možda govori i ovaj tekst.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ja sam uvijek bila oduševljena Islandom. Znam reći ćete nije problem biti organizovan i disciplinovan sa tako malo ljudi, ali priznaćete nije samo to presudno da ta zemlja tako dobro funkcioniše brdski
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyUto Jun 28, 2016 10:29 pm

justicija ::
A da ništa nije slučajno, pa ni pobjeda Islanda možda govori i ovaj tekst.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ja sam uvijek bila oduševljena Islandom. Znam reći ćete nije problem biti organizovan i disciplinovan sa tako malo ljudi, ali priznaćete nije samo to presudno da ta zemlja tako dobro funkcioniše brdski

Veštice upravo čitam tekst i razmišljam da li da linkujem ili kopiram kad vidim preteče me. A kad emigriramo na Island upisaćemo se na neki kurs fudbala da se ne razlikujemo od domorodaca smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyUto Jun 28, 2016 10:47 pm

Znaš mene i Island :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyPet Jul 01, 2016 9:00 am

Sreća prati Portugal ,i to sasvim nezasluženo ? 
Svih pet utakmica su završili nerešeno posle 90 minuta ,a zahvaljujući penalima (juče sa Poljskom ) eto ih i u polufinalu ? 
Čista sreća .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyPet Jul 01, 2016 1:52 pm

Samo su protiv Hrvatijanaca bili nešto lošiji, u svim ostalim utakmicama su bili najmanje ravnopravni.
Penali su uvek rulet i to ruski  :)

Portugezi sigurno nisu bez šansi u polufinalu ko god pobedi večeras, jer su Karvaljo, Tijago, Pepe, Nani i Ronaldo vrhunska klasa.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyPet Jul 01, 2016 6:21 pm

Kica/Praja ::


Portugezi sigurno nisu bez šansi u polufinalu ko god pobedi večeras, jer su Karvaljo, Tijago, Pepe, Nani i Ronaldo vrhunska klasa.
Zato ih i pljujem ! Sa takvim asovima bi trebali da daju 2-3 gola po utakmici ,a ono....0:0, 1:1 .......kilave . 
Naravno da nisu bez šansi ,naročito sada kada se "raščistilo ".










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyPet Jul 01, 2016 10:44 pm

Opaaaa ,5 minuta pre kraja Vels postiže i treći gol protiv Belgije (3:1 )
Biće da će "mali" Vels u polufinale (protiv Portugala ) ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptySub Jul 02, 2016 11:53 pm

Večeras je "fudbal igra koja traje 120 minuta i 9 serija penala-a na kraju pobedi -Nemačka " 
Dve odbrane Nojera su bile dovoljne da ispravi i što je "naš zet" Švajnštajger zeznuo .
Pomalo dosadna utakmica ,očekivano sa uzbudljivom završnicom . 
Nemci za finale sa Islandom ili Francuskom -videćemo sutra .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyNed Jul 03, 2016 10:58 pm

Simpatični Island nije uspeo da napravi čudo ,ali opet ...ostavio je bolji utisak nego što rezultat govori (5:2) Francuzima je skoro svaki šut u okvir gola i ulazio ,a Islanđanima nije ,to je razlika u kvalitetu i iskustvu . Čudima nije kraj -tu je još i Vels ,videćemo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyPon Jul 04, 2016 5:51 pm

Sve u svemu loš fudbal, dosadan, daljkinski mi sam raditokom utakmice. Na putu sam da napustim praćenje bilo kakvog sporta. Samo Partizan i ništa više.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyPon Jul 04, 2016 9:05 pm

Kica/Praja ::
Sve u svemu loš fudbal, dosadan, daljkinski mi sam raditokom utakmice. Na putu sam da napustim praćenje bilo kakvog sporta. Samo Partizan i ništa više.
Ako su pripremne utakmice neko merilo ,"Partizan" i nije tako loš .Jesu doduše poljski drugoligaši ,ali opet . 
Portugal , Nemačka ,Vels i Francuska .
Prognoza finala ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyUto Jul 05, 2016 10:18 am

Evo šta su navijači . Islanđani ovako dočekuju svoje fudbalere ,iako nisu "ništa osvojili" .
Mi,ako nije zlato koje smo očekivali ,reprezentaciju dočeka 3 novinara i par članova porodice ,a ako političkoj eliti to nije u nekom interesu ,može da bude i zlato -neće dobiti "balkon" .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2016 7:52 pm

Bilo je potrebno tri minuta truda Kristijana Ronalda ,i eto Portugala u finalu ? Uopšte Vels nije bio slabiji ,no ,nema osobu koja je navikla da rešava utakmice jednim jedinim briljantnim potezom . 
Večeras -Nemačka -Francuska ,pa da vidimo ko je drugi finalista .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2016 7:52 pm

Bilo je potrebno tri minuta truda Kristijana Ronalda ,i eto Portugala u finalu ? Uopšte Vels nije bio slabiji ,no ,nema osobu koja je navikla da rešava utakmice jednim jedinim briljantnim potezom . 
Večeras -Nemačka -Francuska ,pa da vidimo ko je drugi finalista .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2016 8:28 pm

Mislim da će Nemci večeras morati bez moje pomoći da potkrešu krila Galima.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2016 10:29 pm

Danubius ::
Evo šta su navijači . Islanđani ovako dočekuju svoje fudbalere ,iako nisu "ništa osvojili" .
Mi,ako nije zlato koje smo očekivali ,reprezentaciju dočeka 3 novinara i par članova porodice ,a ako političkoj eliti to nije u nekom interesu ,može da bude i zlato -neće dobiti "balkon" .



Bele noći na Islandu. Veoma nezgodna stvar za strance koji nisu navikli da u ponoć nema ni m od mraka










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2016 10:59 pm

ZoxZoja ::
Mislim da će Nemci večeras morati bez moje pomoći da potkrešu krila Galima.
To sam i ja mislio .A onda Švajni igra rukom ,i napravi penal .Pa prime još jedan gol,dosta bez veze . Pa francuski golman brani kao lud ? 
Sreća danas nije pratila "pancere" ,a Gali su imali Grizmana (koji je odlično odigrao celo prvenstvo ) ,tako da su oni očerupali germanskog petla . Lopta je okrugla .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyPet Jul 08, 2016 12:36 am

Sad bar ne mogu da trućaju onu frazu da svi igraju fudbal a nemci uvek pobeđuju










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 EmptyNed Jul 10, 2016 11:42 pm

Kica/Praja ::
Sad bar ne mogu da trućaju onu frazu da svi igraju fudbal a nemci uvek pobeđuju
Nikad goreg prvenstva,i dosadnijeg fudbala . 
Na kraju ,prvak Portugal ,koji se remijima jedva probio kroz kvalifikacije(Island 1:1 ,Austrija 0:0 ,Mađarska 3.3 )  ,Hrvatsku dobili 1:0 u 117 minutu ,Poljake na penale ,hajde ,jedino su Vels dobili 2:0 ,i sad ,jednim srećnim golom -prvaci Evrope ? 
Neshvatljivo kilava igra Francuske ,koji su valjda mislili da je utakmica gotova kad je izašao Ronaldo ? 
Kića je bio u pravu ,lopta je okrugla , sreća je poslužila Portugal ,a bolje ekipe su ispale ,jer nisu imale sreće (Nemačka ,Italija ,Engleska itd )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )   Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 ) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu
» SP u Fudbalu -RUSIJA 2018

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: