DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pitanje dana - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pitanje dana - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pitanje dana

Ići dole 
+12
Blebetalo
ZoxZoja
Kica/Praja
rouzvel
Ne_boj_se_ja_sam
Kijara-brm
Oci-ANDJELA
Astra
debilko
Okano
podbarac
tok tuk tok
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptyNed Dec 03, 2017 8:25 pm

First topic message reminder :

Ajde malo da se igramo.

Svako može da postavi pitanje(odgovor može da bude i šaljivog sadržaja)
Pitanje za danas.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ladno u pm.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptySub Apr 03, 2021 8:45 pm

Korona, da je virus, uginula bi na 30 i vise stepeni....ta bilest i njen uzrocnik su izdrzljivi, tako da nema nista, sunce nama podize imunitet, njista vise.
Drgi dio, o zenskarosuma.....maca se mjauka nikad ne odrice, a i te recke...u mladjim godinama brzas, povaljujes redom, da se nizu recke, a onda u zrelom dobu ti zao prekinuti niz.....daa se vidi da si jos mocan.....a valja i zaokruzit neku finu cifru.....to ce svakome valjat da ponese u 2 m bez geometra.
Kurvar ostaje kurvar.....jedino ako ga bolest sveze, zena ne moze.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
wrdoljak




Datum upisa : 04.09.2020

Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptyPon Apr 05, 2021 1:08 am

[quote="Astra
Drgi dio, o zenskarosuma.....maca se mjauka nikad ne odrice, a i te recke...u mladjim godinama brzas, povaljujes redom, da se nizu recke, a onda u zrelom dobu ti zao prekinuti niz.....daa se vidi da si jos mocan.....a valja i zaokruzit neku finu cifru.....to ce svakome valjat da ponese u 2 m bez geometra.
Kurvar ostaje kurvar.....jedino ako ga bolest sveze, zena ne moze.[/quote]
nasla sam super temu sto sam htela poostaviti samo nisam znala gde pitanje neko postavio super
znaci ostaaje zenskaros do kraja zivota makar u mislima ili u uspomenama kako sam i mislila pa ako nista vise nemoze onda ce prepricavati... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptyPon Apr 05, 2021 9:30 am

Drga, ti postavi temu, lako cemo ju prebaciti ako bude potrebe.❤
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
wrdoljak




Datum upisa : 04.09.2020

Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptyČet Apr 08, 2021 7:20 am

Evo draga jos jedno pitanje
zasto se muskarci boje lepih i pametnih zena ?
znam pomalo odgovor ali neznam dali sam u pravu ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptyČet Apr 08, 2021 12:55 pm

wrdoljak ::
Evo draga jos jedno pitanje
zasto se muskarci boje lepih i pametnih zena ?
znam pomalo odgovor ali neznam dali sam u pravu ...


Mislim da grešiš al' ko sam ja da se suprostavljam "nauci". U filmu "Beautiful mind", Russel Krowe u ulozi poznatog naučnika i matematičara, John Nash-a, objašnjava pristup lepim i pametnim ženama.
Treba hteti, treba smeti. Ako poseduješ imalo kefala i ličiš na muškarca, svaka pada. (za slobodu)
zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
wrdoljak




Datum upisa : 04.09.2020

Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptyPet Apr 09, 2021 12:20 pm

Eugen Grafvajer ::
wrdoljak ::
Evo draga jos jedno pitanje
zasto se muskarci boje lepih i pametnih zena ?
znam pomalo odgovor ali neznam dali sam u pravu ...


Mislim da grešiš al' ko sam ja da se suprostavljam "nauci". U filmu "Beautiful mind", Russel Krowe u ulozi poznatog naučnika i matematičara, John Nash-a, objašnjava pristup lepim i pametnim ženama.
Treba hteti, treba smeti. Ako poseduješ imalo kefala i ličiš na muškarca, svaka pada. (za slobodu)
zubic zubic zubic
Drago mi je da muskarac odgovori na to pitanje valjda bolje zna muski ego ili narav
pogledala film super Treba hteti, treba smeti.
ali ...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptyPet Apr 09, 2021 5:01 pm

Ja bas i ne mislim da se muskarci boje takvih zena, svaki voli imati lijeopu i pametnu....oni se boje umisljenih zena....eto one su najljeose i najpametnije, moze im se da jebu svakog u mozak.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptyPet Apr 09, 2021 9:53 pm

Astra ::
Ja bas i ne mislim da se muskarci boje takvih zena, svaki voli imati lijeopu i pametnu....oni se boje umisljenih zena....eto one su najljeose i najpametnije, moze im se da jebu svakog u mozak.

Ne uspeva samo onaj koji ne pokuša ili odustane na pola puta.
Samouverenost je moćno oružje u pravim rukama.
zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptyPet Apr 09, 2021 9:55 pm

Uvek sam više voleo da se družim sa devojčicama pa sam ih prokljuvio. zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
nikolicka

nikolicka


Datum upisa : 30.11.2020

Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptyČet Apr 15, 2021 9:15 pm

wrdoljak ::
Eugen Grafvajer ::
wrdoljak ::
Evo draga jos jedno pitanje
zasto se muskarci boje lepih i pametnih zena ?
znam pomalo odgovor ali neznam dali sam u pravu ...


Mislim da grešiš al' ko sam ja da se suprostavljam "nauci". U filmu "Beautiful mind", Russel Krowe u ulozi poznatog naučnika i matematičara, John Nash-a, objašnjava pristup lepim i pametnim ženama.
Treba hteti, treba smeti. Ako poseduješ imalo kefala i ličiš na muškarca, svaka pada. (za slobodu)
zubic zubic zubic
Drago mi je da muskarac odgovori na to pitanje valjda bolje zna muski ego ili narav
pogledala film super Treba hteti, treba smeti.
ali ...
-Tu rec zaboravi ljubav..a sto se plase muskarci pametnih i lepih zena..jednostavno je ko moze da se izbori sa lepotom zene i njenim uspesima.niko muskarci su licemerni i dvolicni..kukavice i slabici upamti to.ti ne qubis vec ko tebe izqubi..veruj..........
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 EmptyČet Apr 15, 2021 10:57 pm

nikolicka ::
wrdoljak ::
Eugen Grafvajer ::
wrdoljak ::
Evo draga jos jedno pitanje
zasto se muskarci boje lepih i pametnih zena ?
znam pomalo odgovor ali neznam dali sam u pravu ...


Mislim da grešiš al' ko sam ja da se suprostavljam "nauci". U filmu "Beautiful mind", Russel Krowe u ulozi poznatog naučnika i matematičara, John Nash-a, objašnjava pristup lepim i pametnim ženama.
Treba hteti, treba smeti. Ako poseduješ imalo kefala i ličiš na muškarca, svaka pada. (za slobodu)
zubic zubic zubic
Drago mi je da muskarac odgovori na to pitanje valjda bolje zna muski ego ili narav
pogledala film super Treba hteti, treba smeti.
ali ...
-Tu rec zaboravi ljubav..a sto se plase muskarci pametnih i lepih zena..jednostavno je ko moze da se izbori sa lepotom zene i njenim uspesima.niko muskarci su licemerni i dvolicni..kukavice i slabici upamti to.ti ne qubis vec ko tebe izqubi..veruj..........

Jednostrano i stereotipno gledanje na MŽ odnose.
Primetno neiskustvo, odnosno, loše iskustvo, prouzrokovano iščekivanjem "savršenog". Shvatanje muškaraca je identično kao i shvatanje žena. Odgoj jednih i drugih je totalno različit koji se kroz vekove menjao ali je suština ista. Muškarac je za lov a žena za uređivanje pećine. To je tako i ništa se u suštini ne može promeniti. Primarne osobine ljudske populacije se svodi na taj princip. Smanjenjem "ega", tj inata, oboje mogu savršeno funkcionisati. Nit' je svaki muškarac za lov, nit' je svaka žena sposobna za uređivanje pećine. Zato, obostrano podržavanje jedno drugog, dovodi do "savršenstva", bez preteranih očekivanja.
 
zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanje dana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje dana   Pitanje dana - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanje dana
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pitanje dana
» Vazno pitanje...
» U startu me iznervira pitanje......

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: IGRAONICA :: FORUMSKE IGRICE-
Skoči na: