DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptyUto Jan 09, 2018 12:11 am

A N O N I M N O!!!

Molim te anonimno u grupu. Prije dvije godine me muž jako povrijedio. Tek sam bila rodila i bila sam malo deblja a ulovila sam ga kako gleda druge žene i lajka im slike na facebooku. Tako sam bila ljuta da sam se počela dopisivati sa muškarcem kojeg sam upoznala preko fejsa. Malo po malo upustili smo se u vezu i seksali se. Čak smo se i snimali za vrijeme seksa. Ali sam se prepala da muž to ne sazna pa sam nakon par mjeseci htjela prekinuti. On se naljutio kad sam mu to rekla i mom mužu poslao poruku sve mu rekao i poslao i snimku seksa. Bilo je svađe i jedva sam spasila brak ali ipak smo ostali zajedno. Dao mi je još jednu šansu. Ali sada kad god se posvađamo on mi to predbacuje. Stalno me optužuje da sam spavala s drugim i nikako da to zaboravi a kaže da mi je oprostio. Ne mogu više. Što da radim? Mislila sam se razvesti ali razvedene žene imaju reputaciju da su lake i da se samo vuku sa svakim a ja sam ipak u braku i imam dvoje djece. Ne bi se razvodila ako baš nemoram. Što mi savjetujete?


Znači, idioti postoje ali su se prerano razmnožili!Ipak je sterilizacija prava stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptyUto Jan 09, 2018 12:18 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da li je u pitanju neobaveštenost ili idiotizam?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptyUto Jan 09, 2018 12:20 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Srećna dobitnica nagradne igre "jebeNteuglavu"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptyUto Jan 09, 2018 12:29 am

A N O N I M N O !!!
Zanimaju me iskustva abortusa pilulama. Znaci, bilo kakva iskustva vezana za to. Hvala vam puno.
NAPOMENA: ne o pilulama za dan poslije nego naš za izazivanje pobačaja.

Tablete od kaldrme.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptyUto Jan 09, 2018 1:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptyUto Jan 09, 2018 2:18 pm


Alija Balta
4 Std. · Sarajevo, Federation of Bosnia and Herzegovina, Bosnien und Herzegowina ·
HITNO UPOZORENJE!

Pazite da ne uzmete paracetamol na kom piše P / 500. To je novi, veoma bijeli i sjajni paracetamol, doktori kazu da sadrži virus "Machupo", koji se smatra jednim od najopasnijih virusa na svijetu, sa visokom stopom smrtnošću. Molim vas podijelite ovu poruku sa svim ljudima na vašoj listi kontakata, kao i sa porodicom i spasite živote .... Ja sam učinio svoj dio, sada je na vama red .............. zapamtite da Bog pomaže onima koji pomažu drugima & sami!

Original
URGENT WARNING!
Be careful not to take the paracetamol that comes written P / 500. It is a new, very white and shiny paracetamol, doctors advise that it contains "Machupo" virus, considered one of the most dangerous viruses in the world, with a high mortality rate. Please share this message, with all people on your contact list as well as family, and save a life or lives ....I've done my part, now it's your turn ... remember that God helps those who help others & themselves!

NESHVACENA ALI PRIHVACENA.....debili.....nemam rijeci.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptyUto Jan 09, 2018 2:22 pm

Sunac ti! Šta je tih virusa i sredstava za uništavanje, dobro je da smo ikako živi! smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptySre Jan 10, 2018 1:25 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zanimljivo!? Znimljivije bi bilo da se predstavila imenom i prezimenom. Verujem da bi joj neko od bliže rodbine to bolje objasnio. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptyUto Jan 23, 2018 12:36 pm

Ovih dana je jako lako proglasiti razne stvari dobrim, urbanim, kultnim, u trendu. Kad su prošle nedelje neke moje kolege pokušale da mi objasne šta je "antibo" i zašto će to uskoro postati (ako već i nije) glavna fora među klaberima, ćutala sam. Kada su malo kasnije izgovorili kako je serija "Selo gori, a baba se češlja" odlična, nešto je puklo u meni.

Mi u NOIZZ-u imamo i poseban tekst o tim "antiboemskim" žurkama. Super, ljudi se lepo provedu i nikom ništa. Meni to ne smeta. Smeta mi kad isti ti koji idu na antibo pokušavaju da mi objasne da sam kulturfašista jer ne prihvatam supkulturu ovog grada.

Koju bre subkulturu? Jel i Radoš Bajić supkultura? I pitam se dokle treba da me bude sramota što ne umem da se provedem uz Cecu, Seku il' Indiru i što nisam gledala Babu. A vi slušajte i gledajte i uživajte. Samo me ne ubeđujte zašto i kako je to dobro i kvalitetno. Jer sve smo to mi odavno videli, iako smo žmureli. Mi, mi smo uvek oni foliranti. Važi.

Da Sinan Sakić ima dužu kosu, ne bi bio Betoven.

POGLEDAJTE I

NEĆETE VEROVATI: Bukvalno nećete verovati šta se desilo u Jutarnjem na Pinku
Pa molim vas samo da nazovemo stvari pravim rečima. Jer baš zbog toga što nismo, što smo prihvatili da nam "supkulture" diktiraju oni koji vole i popa i popadiju, sve je nekako palo, i sami prihvatamo sve što je iole prihvatljivo kao "pa nije loše".

Ponekada su u pitanju treš narodnjaci, ali ne govorim samo o tome. Razni segmenti kulture su doživeli urušavanje, ne samo zbog sistemskih grešaka, ni zbog odsustva para već zbog toga što su kod zanimljivih ljudi ideje posustale, malo se ugušile.

Na primer, kada pričamo o serijama, uvek se javi neko pametan ko kaže da ne možemo od svih domaćih da očekujemo produkciju nivoa HBO ili BBC. I ja ućutim, stvarno ne možemo. Onda razmišljam o tome kako niko srpskim serijama ne zamera odsustvo para, siromašnu scenografiju, kostime, jeziv zvuk (obično vam zvučnici na TV-u produvaju posle prve epizode jer ste pojačali na maksimum). U srpskim serijama je ili loš scenario, ili ne veruješ glumcima jer govore kao da su izašli na priredbu za prvake koju su napravili drugaci. I nemamo nijednu seriju koja ima taj zaplet danskog "Mosta" i karakter glavne junakinje Sage. Zašto? Gde je pamet?

Druga stvar koja mi pada na pamet je kako i jako dobre ideje sprovedemo kljakavo. Postoje ti besplatni koncerti Filharmonije na otvorenom koji su san snova. Ljudi legnu na travu i slušaju muziku pod zvezdanim nebom. Srce mi je puno kad vidim kolika je gužva. Letos je bio jedan takav koncert. I niko nije ništa čuo. Bukvalno niste mogli da čujete muziku. Akustika očaj, jer smo na Ušću koje je preveliko, rasipa se zvuk, a ljudi pričaju kao da su izašli na čašicu i deset s lukom. Malo su se i svađali jer su ućutkivali jedni druge. Svuda je pisalo kako je bilo fantastično, samo na društvenim mrežama ste mogli da pročitate da su se mnogi smorili što nisu čuli ono zbog čega su došli. Ali ne daj Bože da loše realizovanu dobru i plemenitu ideju, pa još besplatnu neko kritikuje, jer jelte - nije lepo.

Mnogo smo otišli od sebe kada pristajemo skoro na sve i nemojte sada o reči "hejtovati". To nije to. Ne hejtujem ja one koji kažu da je Aca Lukas kul, ali kada pokušavaju to da proture kao bilo koji deo reči "kultura", "urbano" i objasne mi kako sam fašista - malo popizdim.

Pitanje je - postoje li danas u Srbiji ikakvi kriterijumi? I hoćemo li priznati da smo u njihovom urušavanju učestvovali svi? Da i vi i ja. Kada? Svaki put kada smo prećutali i prepustili glasnijima reč.

Izvor: Noizz.rs

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptyUto Jan 23, 2018 2:02 pm

Osvanula je vest o smrti dvoje ljudi koji su poginuli na pružnom prelazu. Okrivili su državu, željeznicu, putare... Pitam se kojom logikom je vozač prelazio pružni prelaz. To što neko nije imao mozga, ne treba ni da postoji.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptySre Jan 24, 2018 8:54 am

Vijest......u Svicarskoj jaki snjezni nanosi , djelovi odsjeceni......opasnost od lavina.....visina snijega je 2 m a na mjestima ide cak i do 5m........na to nas Bosanac komentarise:
Nije mi ih zao uopste."

Kolika to zavist mora biti.

Ja dopisah......kome drago, kome zao, kcer mi je ipak jedva dosla kuci.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptySre Jan 24, 2018 9:25 am


Od mali' nogu, đetićima ljuCka prava.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptyPet Avg 23, 2019 12:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Posle u kafani, drugarima pokazuje poruku kako mu je bilo. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptySub Jul 02, 2022 1:45 pm

The truth is out there
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptySre Jul 06, 2022 7:22 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptySre Jan 18, 2023 11:33 am

HAIKU
Okrenuh guzicu niz vetar.
Progovara jučerašnji pasulj iz mene.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptySre Jan 25, 2023 8:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptySre Maj 17, 2023 8:49 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ljubav, strast ili je zdrava ishrana u pitanju? zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija EmptySre Maj 24, 2023 8:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija   Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Eugen Grafvajer, neshvaćena psihologija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ZABAVNA PSIHOLOGIJA-RAZNI TESTOVI
» PSIHOLOGIJA POLOVA:Njen i njegov intimni dnevnik

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: