DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptyPon Jan 07, 2019 7:41 pm

su više nego mnogobrojne među političarima ,estradom ,javnim ličnostima -dakle ,upravo onima koji se trude da se predstave kao najveći Srbi i pravoslavci ,a prave takve greške ,zato što ne poznaju osnove religije i običaje ,da je to neviđena javna sramota . 

Svašta smo već videli i pročitali po srpskim medijima od takvih -da se javno čestita Uskrs kad je Božić ,da se krsti levom rukom, da se "ovekovečuju" po freskama ,da psuju,proklinju  i tuku se za vreme najvećih praznika ,nedolično oblače ,itd. 

Pa hajdemo na ovoj temi da malo "poređamo" takve primere .

Hit od danas -od najglupljeg među najglupljima ,najvećeg JUL-ovca ,sada "velikog vernika " Vulina . 
Dakle ,ministarstvo odbrane sa ovim konjem na čelu , čestita Božić -Patrijarhu Pavlu. 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptyPon Jan 07, 2019 7:51 pm

Procitala sam ovo danas i iskreno, uopste se nisam iznenadila. To je Vulin. Od njega smo se naslusali i naslusacemo se svega i svacega.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptyUto Jan 08, 2019 9:25 pm

Bata Santos (Gašić) ,bivši švercer kafe i keramičar ,a sada SNS direktor BIA ,dao je "freskopisati" sebe i svog brata (uz debelu ktitorsku napojnicu ,što su mantijaši primili i ovu skarednost dozvolili )

[You must be registered and logged in to see this image.]

Toma Nikolić je otišao korak dalje -on je sebi sazidao i čitavu crkvu -zadužbinu .

I još korak dalje -"sveticom" je samoincijativno proglasio onu nesrećnu devojčicu Milicu Rakić, koja je poginula u NATO bombardovanju i dao joj "lik" uraditi u mozaiku u "svojoj crkvi" ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ni Dragica Nikolić ne zaostaje u ulizivanju mantijašima (a biće da je to odličan način za pranje para njene fantomske "fondacije" ) Ona je velikodušno poklonila polijelej od kovanog gvožđa ,narodski rečeno-crkveni luster ,gde nije zaboravila da se upiše njeno ime .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ulizivanja mantijašima nikada dosta .To što je sve to sprdačenje sa verom ,izgleda nikoga ne zanima .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptyPet Jan 11, 2019 10:15 pm

E, zbog toga sam pravoslavac koji ne ide u crkvu. Ko voli svoju veru, mora sve učiniti na rušenju ovakve crkvene organizacije. Kupim nekad i zapalim sveću ispred. Prekrstim se i pomolim Bogu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptySub Jan 12, 2019 6:35 pm

Ja takve gluposti kod nas nigdje nisam vidjela.
Rijetko idem u crkvu, ali ide moja mama i znam da bi brzo s tim završila da toga ima ovdje.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptySub Jan 12, 2019 7:07 pm

justicija ::
Ja takve gluposti kod nas nigdje nisam vidjela.
Rijetko idem u crkvu, ali ide moja mama i znam da bi brzo s tim završila da toga ima ovdje.
Ima ,ima....evo Mile Kent ljubi ruku Irineju zubic

[You must be registered and logged in to see this image.]

A ni na Kačavendu nije gadljiv ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pa jel* Željka Cvijanović "pridržava" crkvenu zastavu u društvu vladike "američkog i sve Kanade" ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pa najveći bosanski i šire Srbin i pravoslavac Kusta smatra da je gej (pedofil) okej (ukoliko nosi mantiju SPC) ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ima, ima i kod tebe .  zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptySub Jan 12, 2019 7:54 pm

Znam Dani, ali izvini ja nigdje ovdje ne vidjeh da se kupi da budeš naslikan ko svetac. Božemeoprosti pa to nije normalno.
Donatora crkvi je uvijek bilo i uvijek će ih biti. To je stvar obraza da li će htjeti da budu javni ili neće. Zato što su i jedni i drugi takvi to ne znači da ja ne treba da budem vjernik. Neću ništa veći vjernik biti ni ako ih pljunem. Jer "ko nije kriv neka baci prvi kamen".
Ja tebe u potpunosti razumijem da si ogorčen, ali ne razumijem odakle ti ta stalna potreba da pljuješ?
Možeš li nešto promijeniti? Ne možeš. I nije samo stvar na ovoj temi. Uzmi pa malo pogledaj svoje postove, stalno imaš negativan stav. Ebeš ga, ja te doživjela ko rod rođeni, a ti mi sav negativan. Nemoj bolan toliko. Ima li išta da te može obradovati, usrećiti, razveseliti? Daj da pomognemo ako ima brdski
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptyNed Jan 13, 2019 9:26 am

justicija ::

Možeš li nešto promijeniti? Ne možeš. I nije samo stvar na ovoj temi. Uzmi pa malo pogledaj svoje postove, stalno imaš negativan stav. Ebeš ga, ja te doživjela ko rod rođeni, a ti mi sav negativan. Nemoj bolan toliko. Ima li išta da te može obradovati, usrećiti, razveseliti? Daj da pomognemo ako ima brdski
Ja samo istinu kažem i materijalnim dokazom potkrepim . A ima ,naravno ....
Recimo :
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tak*e stvari bi me baš usrećile i razveselile . zubic

I kad se već  nudiš ( a videli smo da svašta možeš da središ) ....daj bogati pošalji mi onu Zerinu na par dana ?

Pošteno vraćam .  zubic

[You must be registered and logged in to see this image.]

ps . offf ....znammmmm trtrr










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptyNed Jan 13, 2019 4:47 pm

Jesmo off topic, ali prebaci nas gdje nećemo biti.

Ne znam gospoju, ali bogami da ti kažem, cijenim da bi te ubila sisama. Reci mi gdje da je tražim i odoh je tražiti, al' na tvoju odgovornost, samo da mi budeš srećan! zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptyNed Jan 13, 2019 8:50 pm

justicija ::
Jesmo off topic, ali prebaci nas gdje nećemo biti.

Ne znam gospoju, ali bogami da ti kažem, cijenim da bi te ubila sisama. Reci mi gdje da je tražim i odoh je tražiti, al' na tvoju odgovornost, samo da mi budeš srećan! zubic

Trenutno u "Zadruzi" ,inače "ordinira" u Sarajevu .

A može da uđe u temu -jer je izvesni Alen Azarić ,samozvani "doktor alternativne medicine"(inače, bivši robijaš i radnik obezbeđenja jedne javne kuće)  koji svoje lečenje bazira kineskim pečurkama i na molitvama (pravoslavne provincijencije ,često pominje i razne vladike kao svoje "učitelje" i uzore",čita iz crkvenih knjiga ,itd  )vršio egzorcizam nad dotičnom -uživo na Hepi TV .



Eto,i on spada u "mantijaške ulizice" ,doduše , iz materijalnih razloga ,tu dobija na marketingu i lakše obmanjuje ljude ,stvarajući iluziju da to radi sa  "blagoslovom" crkvenih velikodostojnika SPC .

A nijedan od njih ,ni sama crkva se nije ogradila od njegovog "činodejstvovanja" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptyNed Jan 13, 2019 9:31 pm

Moram ti potražiti Zerinu džaba je. Malo da se zanimaš sa njom, samo eto plašim se zbog onih grudi, al' dobro, snaćeš se nekako.
E da, bravo za sina - "europljanina i intelektualca"!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  EmptyNed Okt 09, 2022 2:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

zubic zubic zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty
PočaljiNaslov: Re: MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine    MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
MANTIJAŠKE ULIZICE ...i njihove budalaštine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Invalidi i njihove svakodnevne barijere u zivotu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DUHOVNOST I EZOTERIJA :: RELIGIJA :: INTERKONFESIONALNE DILEME-
Skoči na: