DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kralj brda..... - Page 14 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kralj brda..... - Page 14 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kralj brda.....

Ići dole 
+24
Kijara-brm
AstrinaKomsinica
bosankaa
Lajra
Zvončić
anja007
doctorr67
PJER
Smiljan
Astra
vecnost
sonia
Admin
Slovenska
Crna_ovca
komunikativn@
Luckasta
Silvy
njushkalo_
Danubius
montoya
Storm_z
zvezdana
slatkicass
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorPoruka
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPet Feb 15, 2008 11:02 pm

First topic message reminder :

Hehe, nasla sam na jednom sajtu ovu temu i smejala se kao luda...pa reko' da vidim hoce li funkcionisati ovde...

Dakle... Ja sam kralj brda ! Sledeci kaze sta bi uradio da postane kralj brda umesto mene, tj. kako bi me smakao sa vlasti...Znaci, sta su ljudi sve lupali, ono je :D :D :D


.
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Smiljan




Datum upisa : 23.10.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 11:49 am

danubius ::
Smiljan ::
Ja bi tebe Astra za kraljicu, a ja da ti budem dvorjanin....

Sobar...lični kamer-majstor...Tvoje zaduzenje-spavaća soba tongue

Svaka ti se pozlatila Dany, da nije tebe, zlo i naopako...
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora



Datum upisa : 21.12.2007

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 11:51 am

Al dok Vam je ofca kralj brda ,takva podela ne moze da se desi..... beljenje
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan




Datum upisa : 23.10.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 12:34 pm

Tu se ne pita kralj, kraljica spletke pravi... :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 3:17 pm

da da..ona praffi
dok je offca nesredi na traffi:)) :0bles:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 3:27 pm

Smiljan ::
Tu se ne pita kralj, kraljica spletke pravi... :ironic:


...ja čuo da joj nadimak Katarina II ....zašto li, pitam se....(ova Kata jeste i sa konjima....ali sa ovcama???) [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 3:45 pm

Hoce li mi neko reci a ko je kraljica....mislim Frau Ovcica?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 3:50 pm

ti...ko bi drugi.... :974438:
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan




Datum upisa : 23.10.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 6:06 pm

danubius ::
Smiljan ::
Tu se ne pita kralj, kraljica spletke pravi... :ironic:


...ja čuo da joj nadimak Katarina II ....zašto li, pitam se....(ova Kata jeste i sa konjima....ali sa ovcama???) [You must be registered and logged in to see this image.]

ZABORAVIO SI NA MAGARCE DANY... STO JE SA NJIMA, ne poznajes dovoljno animalni svijet...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 6:12 pm

Smiljan ::
danubius ::
Smiljan ::
Tu se ne pita kralj, kraljica spletke pravi... :ironic:


...ja čuo da joj nadimak Katarina II ....zašto li, pitam se....(ova Kata jeste i sa konjima....ali sa ovcama???) [You must be registered and logged in to see this image.]

ZABORAVIO SI NA MAGARCE DANY... STO JE SA NJIMA, ne poznajes dovoljno animalni svijet...





hehehe Imaš pravo....kod nas u Vojvodini više smo koncentrisani na junad, svinje i sitnu živinu ....Konji su redji -i oni služe za jahanje, a ne za....a magarca nećeš videti k*o ni prirodnu plavušu ....I ove ovce ....to se ovde ne gaji, nego kad naidju Bosanci pa ih povedu po ataru....samo štetu prave Kralj brda..... - Page 14 98966
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 6:24 pm

Pravo govoris Dany, mi smo ti poznati cobani i stetocine, a imamo i magaraca za izvoz, ne manjka ih....Morali bi nekako uravnoteziti platnu bilancu, vi nama curke, mi vama magarce...
:ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 6:26 pm

Bem vam agrarnu politiku,jel ovdje zbacujemo kralja ili prodajemo zivotinjske vrste.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySre Jan 07, 2009 6:43 pm

Kralj je gotov, pitanje je tko ce srediti KRALJICU???????
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyNed Mar 01, 2009 8:29 am

..ta ima nas uvek dobrovoljaca za tak*e rabote :twisted:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Zvončić

Zvončić


Godina : 40
Location : Beograd
Humor : Zaljubljena
Datum upisa : 30.07.2009

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 04, 2009 1:16 am

Može li mi neko reći o čemu se radi u ovoj temi...
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 04, 2009 11:02 am

Zvončić ::
Može li mi neko reći o čemu se radi u ovoj temi...
Neko se samoproglasi za Kralja brda . Naravno , da bi vladao ,mora da daje ustupke "podanicima" -što duhovitije , to bolje . Dakle, deli titule, daje proglase itd....
Svi ostali smišljaju način da ga svrgnu -opet , što duhovitije , to bolje ...
Koristimo imena forumaša , u smislu kao "Dok komunik@tivna zavodi kralja, dotle (recimo ) Crna Ovca i Smiljan savladavaju stražu....", dakle , što ludji scenario , to bolje.
Kreni od početka teme , pa ćeš shvatiti (toliko dugo nismo ovo igrali-da se ne sećam ni ko je kralj/ica ??? 55555 )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lajra

Lajra


Godina : 50
Location : Bgd
Humor : Imam koliko hoces
Datum upisa : 01.08.2009

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 04, 2009 1:37 pm

vvi ste bolji od terija praceta hehehehe
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.serbianforum.info/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 04, 2009 1:39 pm

Nego,kamo duboki naklon prije obracanja??????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPet Nov 02, 2012 12:02 am

Astra dal' da te OBARAMO ili da ti se dubokooo naklonimo?? :rlol:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySub Maj 11, 2013 7:37 am

I ko beše aktuelni kralj brda..khm...mislim ko se ''čuči'' na brdo? 55555
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySub Maj 11, 2013 9:04 am

slatkicass ::
I ko beše aktuelni kralj brda..khm...mislim ko se ''čuči'' na brdo? [You must be registered and logged in to see this image.]
Auuuu....ovo je stara igrica ,jedna od prvih koja je baš "zaživela" na forumu . Lepo se setiti ,baš smo se super zezali sa ovim .
DOLE KRALJ (ili je kraljica ) ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySub Maj 11, 2013 1:06 pm

,,,,Gore ludaaaaaaa smehsmeh :rlol: Sorry love, namjestio si se hahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPon Avg 25, 2014 5:07 pm

Kako vidim dosadašnji kraljevski par je negde zalutao i ne vodi brigu o tronu. Straža igra preferans ili beše tablić nisam se zadržavala da kibicujem, dok se  Glavnokomandujuća Kijara od Discipline provodi na moretu. U kuhinji je opšta anarhija jer Šefica iste Lady od Bosne smišlja kako da se domogne trona ili bar mesta glavnog intendanta. Dosadašnji ministri se ne pojavljuju ni da podignu svoju apanažu zvanu i plata ... Crvenokosa od Planinske države se predala uživanju u banji umesto da brani svoje privilegije ... Pretendentkinja na presto ćerka bivšeg kralja Lily od Dunava je zauzeta pripremama za porođaj i ne pada joj na pamet da preuzme upražnjeni tron ... Dakle koristim opštu anarhiju u kraljvstvu da se domognem trona i donosim sledeću:



O D L U K U

Proglašavam sebe Zox Zoju od Banata i ozbiljnih tema za jedinog i apsolutnog gospodara Brda Danubius. Uzimam sebi titulu Njeno Kraljevsko Visočanstvo Kraljica Zoxy od Panononije i Brda Danubius



Dana 25.08.2014.
na Danubius Forumu
Šlihtare nek požure jer je broj privilegija ograničen.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPon Avg 25, 2014 5:19 pm

E jesi ćaknuta smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPon Avg 25, 2014 8:19 pm

Ćaknuta ili ne ali ja sam Queen of Danubius.

Razmišljam da li da te za ovu konstataciju bacim lavovima ili da priredim gladijatorske igre gde bi glavna tačka bili ti i lavovi. Raja voli igre pa što da im ne učinim.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPon Avg 25, 2014 9:01 pm

ZoxZoja ::
Ćaknuta ili ne ali ja sam Queen of Danubius.

Razmišljam da li da te za ovu konstataciju bacim lavovima ili da priredim gladijatorske igre gde bi glavna tačka bili ti i lavovi. Raja voli igre pa što da im ne učinim.
Tako je, o Visosti .
Dok nekome ne padne na pamet da te svrgne . Da se to ne bi desilo -svakako trebaš savetnika . tongue

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPon Avg 25, 2014 9:04 pm

Danubius ::
ZoxZoja ::
Ćaknuta ili ne ali ja sam Queen of Danubius.

Razmišljam da li da te za ovu konstataciju bacim lavovima ili da priredim gladijatorske igre gde bi glavna tačka bili ti i lavovi. Raja voli igre pa što da im ne učinim.
Tako je, o Visosti .
Dok nekome ne padne na pamet da te svrgne . Da se to ne bi desilo -svakako trebaš savetnika . tongue

[You must be registered and logged in to see this image.]

O Iznogude verni slugo moj kako sam zaboravila da napomenem da ćeš ti biti moj Veliki vezir.

I nemoj da ti padne na pamet da probaš da budeš Kalif umesto Kalifa jer ćeš praviti društvo Podbarcu u Areni.

Queen Zoxy










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPon Avg 25, 2014 10:12 pm

Ako treba dvorska luda tu sam ja :rlol:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPon Avg 25, 2014 10:15 pm

Mlada Ledy dobila si posao sa svim beneficijama i pravima koje proizilaze iz tvog novog statusa ... javi se Iznogudu da ti iz dvorske riznice da dijamante za kapu. Nerviraju me praporci koji zvone baš kad mi treba tišina. Dijamanti tako lepo svetluckaju.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPon Avg 25, 2014 10:18 pm

Protiv dijamanata nemam nista...Volim da svetlucam...

Mada mislim da kapa za dvorsku ludu bez praporaca ne postoji,ti neki novi stil oblacenja uvodis...
smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPon Avg 25, 2014 10:23 pm

Dvorska ludo hoćeš li ti da svetluckaš u podnožju mog trona ili u Areni sa Podbarcem i Iznogudom? Ako ti je do zvoncanja molim priši više dijamanata na kapu ali praporci otpadaju kao modni detalj.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPon Avg 25, 2014 10:24 pm

Samo nek sam blizu tebe i trona...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 26, 2014 12:19 am

Koje more?Nisam još.Manje navratim zbog trenutnih okolonosti ,a moram mamu i tatu da zabavljam.I čim njih bačim pred tv,ja uteče na net...  smehsmeh.           (doživeh i to)
Na moreTU ću ove godine samo prošetati noge.A možda ispropati ovaj adrenalin sa avatara..
Tako da nemoj neko da me otpisuje .
Titule deli Zox ,jer ti si realna:)))).
Ako mi nik stoji,a ne pišem -*znaš gde sam*.*U rudniku*.A ti znaš šta znači ta reč...
Što se tiče nagrada..-SWAROVSKI uvek dobrodošao...  lol!.
Samo ti čuvaj tron.Sve je to NAŠE:D
Stvarno si kraljica.  ocene.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 26, 2014 12:33 am

Da li bi dosadašnja Šefica obezbeđenja palate i vođa straže Kijara od Discipline bila spremna da nastavi da obavlja isti posao u Kraljevstvu nad kojim sam uzela vlast kao što je naznačeno par postova gore? Naravno podrazumeva se povećanje plate jer jedan tako vrstan stručnjak ne zaslužuje onu mizeriju kojom su ga nagrađivali prethodni vladarski par. Monopol nad uvozom Svarovski kristala se podrazumeva kao dopunska takoreći hobi delatnost.

U slučaju prihvatanja moje ponude molim obratiti se Velikom veziru da ti izda ćagu o gore navedenom i preda trenutne zalihe Svarovski kristala iz Dvorske riznice.

U slučaju odbijanja ovako velikodušne ponude moraću da nahranim zadnjeg gladnog lava ma koliko taj obrok bio malen za njegove apetite.

Queen Zoxy Velikodušna










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 26, 2014 1:03 am

Moš odmah lavove nahraniti.. smehsmeh.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 26, 2014 5:23 pm

Kraljice draga,
Necu sumnjati u tvoj bistri um i prepoznavanje ljudi koji su za koju funkciju u tvom kraljevstvu.
Stojim ti na raspolaganju, a dodeljenu ulogu necu odbiti i vrlo savesno cu je obavljati zlz

:agree:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 26, 2014 5:32 pm

Draga Gospo od Neoplante ne mogu opisati koliko sam srećna što ste moj cenjeni podanik. Takva ličnost i stručnjak ne može dobiti manju funkciju nego Ministra privrede i trgovine u Kraljvstvu mi na Brdu. Molim javiti se Velikom Veziru i preuzeti od njega knjige koje se odnose na poverenu vam oblast.
Postarajte se da uvek imamo dovoljno lavova u podrumima donjim jer mi Šef tajne službe javlja da neki podanici žele da me sruše i sami zasednu na Tron.


Uz Ministrasko zvanje dodeljujem Vam cenjena Gospo titulu Gospe od Neoplante i Bačke

Queen Zoxy










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 26, 2014 5:35 pm

Na usluzi sam Vam, Vase kraljevsko Visocanstvo :agree: :agree: :agree:
Mozete mirno spavati, hocu reci uzivati u blagodetima Vaseg Kraljevstva uuu55 kolo
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 26, 2014 9:45 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 26, 2014 11:08 pm

ZoxZoja ::


U slučaju prihvatanja moje ponude molim obratiti se Velikom veziru da ti izda ćagu o gore navedenom i preda trenutne zalihe Svarovski kristala iz Dvorske riznice.



Queen Zoxy Velikodušna
Vaša Visosti ,riznica je prazna kao budžet Srbije .
Nema ni uglja ,a kamoli Swarovski kristala .
Zato mislim da se Ministar Finansija (tj Glavni Rizničar ) baci lavovima .
Narodu treba hleba i igara .Hleba nema -neka dobiju igre .
Zato što nema *leba -lavovima baciti i Ministra Poljoprivrede .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Narodu propisati harač ,a reći da "to traži EU " ,neophodne mere prilagođavanja zakonima EU ,stabilizacija budžeta .
Neka psuju njih -lovu delimo .
(Ovo je žvaka  kolege Vučića iz Srbistana ,možemo iskoristiti .)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 26, 2014 11:23 pm

Vasa Visosti,
Koliko vidim imamo podrivaca Kraljevstva.
Nase spijunske veze su izgleda zatajile. Bice da nam svi podaci o pojedinim dvorjanima nisu tacni, tj. neki su lazirani.
Bojim se da se u nase redove uvukao *Trojanski konj*
U nasem kraljevstvu ce biti ( i vec ima) i hleba i preko hleba a bogami i igara u izobilju ili se ja nezvala Gospa od Neoplante Backe!

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 26, 2014 11:27 pm

Draga Gospo poznajem ja Velikog vezira Iznoguda bolje nego što on misli. Njegova želja da bude Kalif umesto Kalifa je legendarna već. Samo čekam da nabaviš one gore pominjane lavove pa da priredim jednu veću zabavu za raju i odane mi službenike.

Molim da insistirate da vam Veliki vezir pokaže prave knjige i Riznicu a ne one lažnjake koje redovno pokazuje Ministrima i meni.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Avg 26, 2014 11:33 pm

Lavovi su utovareni i svaki cas ce biti pred kapije Velikog Kraljevstva !
A spremno je i par ovakvih sad2 sad2 sad2
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySub Nov 29, 2014 10:55 pm

Jel Zox jos kraljica??? :ritam:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptySub Nov 29, 2014 11:04 pm

Ladyintheblack ::
Jel Zox jos kraljica??? :ritam:

Dvorska ludo da nisi možda pomislila da zasedneš na Tron mi na Brdu??? Nemam ništa protiv tvoje ideje u pokušaju a nemaju ni lavovi iz podruma donjih. Baš se odavno nisu ničim igrali pa postaju malo neurozni.

Queen Zoxy










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Okt 11, 2016 8:41 pm

Dve godine niko ne pokušava da me sruši s Trona Kraljevstva mi na Brdu Danubius? Ovo vređa moju Kraljevsku Visost. Sve ću da vas bacim Lavovima i nabavim neke malo ažurnije podanike.

Queen Zoxy the Uvređena













Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Okt 11, 2016 9:08 pm

ZoxZoja ::
Dve godine niko ne pokušava da me sruši s Trona Kraljevstva mi na Brdu Danubius? Ovo vređa moju Kraljevsku Visost. Sve ću da vas bacim Lavovima i nabavim neke malo ažurnije podanike.

Queen Zoxy the Uvređena



Nećeš dugo ,diktatorko . 
Osnovaću Brdsku Naprednu Stranku i pobediti te na izborima ,uz pomoć naroda .Dole Zelena Kraljica i Zeleni! 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyUto Okt 11, 2016 9:26 pm

IZBORI??? Kakvi izbori Iznogude??? Mislim da Lavovi iz podruma donjih vole one koji pominju takve reči.


Queen Zoxy










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 EmptyPon Avg 08, 2022 2:45 pm

Tri godine se moje Kraljevsko Visočanstvo nalazi na studijskom putovanju na kom proučava načine na koje moj prijatelj Viktor uspeva da uprkos glupostima EU o smenjivosti vlasti (bacite ih lavovima) vlada bez formalnog krunisanja a NIKO ni da pokuša da preuzme Krunu i svrgne me. Uvređena sam i razočarana. Naročito Velikim Vezirom koji svo vreme mog izbivanja piše o nekakvoj demokratiji a ništa nije pokušao da praktično uradi bar u Kraljevstvu mi na Brdu.

Razmišljam da li da mu ukinem privilegije i pošaljem ga da bude sirotinja raja, Možda da radi sa ljudima? Videću već da mesto Savetnika za Kažnjavanje ponudim Eugenu. Deluje mi kao čovek koji bi znao da smisli nešto dovoljno dobro za Velikog Vezira koji je prestao da želi da bude Kalif umesto Kalifa.

Kraljica Zoxy the Zabrinuta










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kralj brda..... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kralj brda.....   Kralj brda..... - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kralj brda.....
Nazad na vrh 
Strana 14 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Ljubavi poznatih ljudi
» In memoriam-poznati (EX) Jugosloveni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: IGRAONICA :: FORUMSKE IGRICE-
Skoči na: