DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?

Ići dole 
+7
Kijara-brm
AstrinaKomsinica
Astra
montoya
Sanjalica
Lily
Danubius
11 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyUto Mar 03, 2009 9:57 am

First topic message reminder :

Sada već imamo jako mnogo tema-pa se desi da se dupliraju.Zato , vrlo jednostavno to možemo izbeći.Na PORTALu sa desne strane gore, ima Goggle pretraživač , koji je namesten za unutrašnje pretraživanje tema . Ukucate jednostavno naziv teme koju tražite , ili koju želite postaviti-i odmah će pokazati imamo li već takvu, ili sličnu. Time izbegavamo brisanje ili ponavljanje teme -jednostavno !










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyNed Nov 10, 2013 2:22 pm

Sad mi nije jasno Promaja na koga si ljut.
Ja sam pecnuo Kijaru i ona se ne ljuti. Njena posvećenost forumu je fascinantna i zaslužuje sve pohvale, ali se nije naljutila na mene..zna da u mom peckanju nema zluradosti.
Tema je išla dalje...admini je spojili...i ona je nastavljena jer je trenutno zanimljiva.
Ako imaš zamerku na mene kaži mi.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyNed Nov 10, 2013 2:36 pm

Vidi ,nemam ja nikakve zamerke ni na tebe ni na rad bilo čiji ,samo sam pročitao na njenu opasku da ima takva tema ti si nastavio dalje ,isto i sa temom o ordenju ...ako se napiše da ima ,ok ,nek prebace ,a ne sad ste se svi našli pogodjeni kad je promaja odreagovao ,vi sad pišete ko da sam ja to iz neke ljubomore napisao ...alo ,meni kad se kaže ima to ,znači prebaci tamo i gotovo ,a ne da neko ispiše celu stranui da se sad ustanovi kako je to spojeno i eto promaja pravi sranja .
Nisam od tih kojima treba broj postova niti titula ,ovde sam samo radi druženja kad je to moguće.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyNed Nov 10, 2013 2:39 pm

Ne treba ni da stane tema dok se nadje stara za spajanje,bez varnica moze da se produzi ,pa kad se uspije naci,spoji se.
Ne pravite problem tamo gdje ga nema.

Uostalom,bezbolnije je napisati uredniku ili adminu na pp, sa linkom teme...ova postoji,a ne unositi zlu krv na Forum.
Ne cucimo svi dan i noc tu,ali prva mogucnost ,bice sredjeno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyNed Nov 10, 2013 2:42 pm

Mislim da se ljutiš ili "ljutiš" bez razloga.
Ja sam se izvinio svima...jer desi se da se poklope...i objasnio sam zašto.
"Opomenut" sam više puta...i to mi ne smeta. Sasvim je Ok da admini opominju, brišu, spajaju.
A mislim da tema treba da ide dalje iako nije spojena...jer ja to ne mogu da uradim. Nastavljam je iz zabave, a to radim kad vidim da se drugi nastavljaju. Da miruje, ne bih ni ja pisao.
I meni je ok..."vruća" tema...kuckamo dalje i onda kad je admini spoje sve je tu.
I sam sam ovde našao nekoliko mojih originalnih tema sa drugog foruma i to sam doživeo kao kompliment da su dovoljno dobre da budu i ovde.

Ok je...jasno mi je da smo se sporazumeli, razumeli...da nema loših misli...i idemo dalje! top88 
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyNed Nov 10, 2013 2:47 pm

Astra ,a u čemu je to problem kad se ti toliko sad zaletela...šta sam ja to napisao što nije tačno ,u čemu je sad tvoj problem????kakve svadje ,o čemu ti ,ja samo pišem ono što vidim i kako sam osetio ,jel ja moram uvek da pišem kako vama odgovara .
Brdski ,nije bilo problema niti će biti ,isto ko što ti voliš da napišeš svoje vidjenje stvari ,mozda i ja isto imam takvu potrebu .Diskusija ne mora biti svadja ,a ja ako osetim da sam na bilo koji način ismejan ,ponižen ili bilo šta ,normalno da ću gledati da MI SE TO I OBJASNI .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyNed Nov 10, 2013 2:59 pm

Ja sam promaja samo dosljedna a ne mjenjam stav kako duva vjetar pa i ja vidim sta se provlaci kroz Forum(ne mislim na tebe konkretno,kad ovo pisem).
Toliko znam ,kad neko nekome skace po ganglijama,i nisam naivko da ne osjetim ,ali isto tako znam i kad neko napise iskreno sta misli,bez sakrivenih namjera i zato i napisah,najbolje modu ili adminu poslati link sa temom koja je Dupla,po mogucnosti ako nadjemo i tu drugu koja je ranije otvorena i ustedjet cemo bespotrebne diskusije.
Mada,forum je predvidjen za diskusije,moze svakako....samo ne udri po glavi,druze plavi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyNed Nov 10, 2013 3:11 pm

Nit udaram nit volim da me udaraju ,a ako vidim nešto onda i napišem kako sam video i osetio .Ako sam bio u zabludi ,pokaže se ,izvinim se i nema potrebe da mi se predoči da li neko nesto vidi ili ne .Isto i ja vidim ,neki put prećutim al mi nekad ide na onu stvar šta se sve prećuti i onda dodje do svadje zbog gluposti .Niti me interesuje piskaranje po pp niti mi smeta što šta još ,kad mi nešto ne odgovara ja i napišem ,rekao sam odsad ću i staviti nik da se ne nalaze ljudi u zabludi ko što i ti napisa na onoj temi .Lakše svima ,il ćeš napisati ono što misliš il nemoj lajati na zvezde.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyUto Nov 12, 2013 7:59 pm

Ne znam u čemu je problem (ili imam utisak da nagore ima neka rasprava) i neću ni da čitam .
Pretraživač ne radi dobro -neke teme jednostavno ne pokaže -pa se NIKOME ne može zameriti ako se tema duplira .
Ako se duplira -a bude primećeno ,NIKOME ne treba skakati za vrat .
Urednik neka spoji ,ili neka pošalje link adminu, i mirna Bosna ,bez nekih pisanih komenatara.
Ništa gore nego nekome ubijati volju za pisanje javnim opomenama -i sa time neka se prestane .
"Starija" tema je ionako automatski nosilac naslova -a red je dodati i novi ,ili deo novoga -ako nisu baš identični .
Niko ne očekuje niti je moguće znati šta ima ili nema u 7000 tema .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyUto Nov 12, 2013 10:41 pm

Kijara will take care of it :zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyUto Nov 12, 2013 10:44 pm

AstrinaKomsinica ::
Kijara will take care of it :zubi3: 
Kono ne zezaj.Ovo nije tema za spam.Neću ja voditi brigu,nego ko primeti javi..Neko će već spojiti...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyUto Nov 12, 2013 10:47 pm

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Kijara will take care of it :zubi3: 
Kono ne zezaj.Ovo nije tema za spam.Neću ja voditi brigu,nego ko primeti javi..Neko će već spojiti...
Ma zaboli me bas za spajanjem hahahahaha Salim se bona!

Joj jesam sad happy za nju!!!!! Ovo je taman pred veliki vikend! <3<3
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptySub Dec 06, 2014 10:38 pm

znam da je bila tewma -ko je trenutno prisutan na forumu -kad ukucam u pretraživač izbaci mi neke teme koje nisu u tom smisli ...ajd ,il da otvaram temu il da je isčupate iz podruma.. čačka nos
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptySub Dec 06, 2014 10:44 pm

promaja ::
znam da je bila tewma -ko je trenutno prisutan na forumu -kad ukucam u pretraživač izbaci mi neke teme koje nisu u tom smisli ...ajd ,il da otvaram temu il da je isčupate iz podruma.. čačka nos
Bila je dnevna prozivka,ili tako nešto.U ćaskaonisi.Mislim da je Okano otvorila.Ne vidim tu temu..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptySub Dec 06, 2014 10:45 pm

nije tema....evo ovdje je to promajo

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptySub Dec 06, 2014 11:02 pm

Astra,bila je tema ,ko je sve prisutan trenutno ,ja sam par puta kopirao i postavljao baš zbog tog što niko ne piše a prisutni smo ...bila je tema i copiraš ovako 

Ko je trenutno na forumu
Imamo 26 korisnika na forumu: 7 Registrovanih, 0 Skrivenih i 19 Gosta :: 2 Provajderi

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] ]
[size]

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je710 dana Sub 19 Jan - 8:14[/size]
i postaviš na forum ,da se malo prodrmaju spavalice...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptySub Dec 06, 2014 11:06 pm

Ja se ne sećam te teme..
A brate ne znam ni šta će ta tema?
Ako ne pišem,ili sam na farmi,ili nisam uz komp,ili čitam novine.Ili neš radim.
To mislši šta visite,a ne pišete..
Svako ima svoje razloge...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptySub Dec 06, 2014 11:15 pm

Alo bre ,šta tebe briga šta će ta tema ..ja eto mislim da je potrebna  naklon
Zabole mene da li si ti na farmi il u kafiću il bilo gde ,a i zabole me io to tvoje mišljenje da li ti imaš svoj razlog ili ne ...ko što je to tvoje pravo kako kažeš ,tako je eto i moje da na taj način malo zezam ,da provociram tebe ili neke ko ti ,da eto kad si ovde ionda da si ovde ,pa kad vidim da si ulogovana ,eto da te pozdravim il da te malo isprozivam...eto ,moje mišljenje je tako i to sad odjednom samo zato što si se ti eto tako javila...inače ne bi  :smtzle:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptySub Dec 06, 2014 11:23 pm

promaja ::
Alo bre ,šta tebe briga šta će ta tema ..ja eto mislim da je potrebna  naklon
Zabole mene da li si ti na farmi il u kafiću il bilo gde ,a i zabole me io to tvoje mišljenje da li ti imaš svoj razlog ili ne ...ko što je to tvoje pravo kako kažeš ,tako je eto i moje da na taj način malo zezam ,da provociram tebe ili neke ko ti ,da eto kad si ovde ionda da si ovde ,pa kad vidim da si ulogovana ,eto da te pozdravim il da te malo isprozivam...eto ,moje mišljenje je tako i to sad odjednom samo zato što si se ti eto tako javila...inače ne bi  :smtzle:
Slobodno.. lol! ...Ne se jediti.
Samo prozivaj:)))   mahmah










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptySub Dec 06, 2014 11:29 pm

To smo pisali na temi....Da vas pitam,u caskaonici cini mi se.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyNed Dec 07, 2014 12:04 am

Ma ljudi otvarajte teme, pišite, duplirajte ima ko će da dobije povišicu plate zato što spaja, briše i uzdiše fsrt fsrt fsrt











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyNed Nov 08, 2015 4:49 pm

Primetila sam sad da imamo dve potpuno iste teme, manje više.
Kad ste poslednji put i Kad ste zadnji put.
Mogu se spojiti :)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyNed Nov 08, 2015 5:05 pm

Oci moje mile....to se stavi link od obe teme....sad ja treba da trazim....hahahahah

[You must be registered and logged in to see this link.]

na ovoj se igramo...postavimo pitanje sljedecem kad je nesto uradio zadnji put

a na drugoj pisemo kad smo zadnji put nesto ucinili za sebe licno....naziv jeste slican ali sadrzaj sasvim razlicit.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 EmptyNed Nov 08, 2015 5:29 pm

ne znam
:vatra:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?   KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KAKO IZBEĆI DUPLIRANJE TEMA ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: