DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?

Ići dole 
+27
jutarnja izmaglica
Amisela
Klosarka
dejan
determinanta
Draganna
Carapan
Orhideja
Xenia
montoya
anja007
raspolozena
cojle
sonia
Vangelis
slatkicass
Lily
Oci-ANDJELA
veccana44
SunStorm
doctorr67
Sanjalica
Kijara-brm
Astra
Luckasta
Smiljan
Danubius
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyČet Maj 14, 2009 8:47 pm

First topic message reminder :

Svi imamo nadredjene na poslu ...kako podnosite autoritete, svadjate li se sa njima, da li vam je šef dobar ili vam zagorčava život?










kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Draganna




Datum upisa : 25.11.2009

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyNed Jan 17, 2010 9:23 pm

U poslu nemam nadređenog , već suradnike sa kojima vrlo uspješno surađujem ; i predlažem i prihvaćam predloženo .
Ne volim naređivanja ... Ali ono i nije više način suvremenoga poslovnoga komuniciranja .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyNed Jan 17, 2010 9:27 pm

Jako teško, pogotovu kada su oholi, bahati i nemarni u svom poslu, a ta kombinacija je česta pojava.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyNed Jan 17, 2010 9:42 pm

Do sada nisam imao veche probleme jer sam svakog pripremio za sebe...Mozda sad kad to prochitate deluje krajnje "nabedjeno" ali nije tako.Posao koji god da obavljam radim krajnje ozbiljno-nedozvoljavam sebi da bude bilo koja primedba.Strog sam sam prema sebi a kamo li prema bilo kom drugom......
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna



Datum upisa : 06.01.2008

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptySub Mar 06, 2010 7:16 pm

Ne postoji džabe ona izreka "daj mu vlast da vidiš kakav je čovek". E, pa ja s tim, definitivno, imam problem. Do juče je neko bio sasvim normalan za komunikaciju, a kad je postao rukovodilac, to je sasvim druga osoba. Nema izuzetaka, bar ih ja nisam doživela. Zbog mog otvorenog karaktera, do sada sam u više navrata dolazila u konflikt i podnosila sankcije, u smislu da za ceo svoj radni vek (28 godina) nisam napredovala, čak sam bila suspendovana na mesec i po dana, a disciplinska mera mi je trajala 4 godine (teža povreda radne obaveze), iako mi je smešteno. Šta se posle desilo s tom osobom kad je pala s trona, pravi je horor. Onda opet dođe jedna narodna "svakom prema zaslugama". Ja sam svoje "odslužila". Stoički. Spartanski. kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 91680
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptySub Mar 06, 2010 7:53 pm

Trenutno sam u situaciji da li "teže povredim radnu obavezu" ili "teže povredim" nadredjenu . Tako da razumem determinantu kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 794395
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dejan




Datum upisa : 16.11.2009

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptySub Mar 06, 2010 11:22 pm

oni zagorcavaju meni ja drugima i tako u krug,sve bi ja njih :HJHJHJ:
Nazad na vrh Ići dole
anja007




Datum upisa : 27.01.2008

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyNed Mar 07, 2010 6:04 pm

"Naredjenje izvrsenje"-ahahaha. salim se


ali dosta igra ulogu kako ti neko kaze i postavi se prema tebi.
Nazad na vrh Ići dole
Klosarka
Dama ispod mosta



Datum upisa : 06.02.2010

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyNed Mar 07, 2010 8:12 pm

Do sada nisam imala problema te vrste. Bila sam dugogodisnja sekretarica. Za to vreme direktori, tehnicki, finansijski i pravni rukovodioci su se smenjivali. Cak i ako je bilo nekih nesuglasica, resavala sam ih isti cas, uglavnom uz osmeh. Postujem rukovodioce, insistiram na profesionalnosti, ne dozvoljavam bliskost, ne mesam poslovne i kucne probleme. Posto vise ne radim na tom mestu, sada imam sefa koji je na `lebac da ga mazes. Desilo mi se par puta da zbog blejanja na chatu zadocnim podosta na posao, ili se cak i ne pojavim. Gresnik, cak mi je poklanjao dane... Ziveo moj sef ! (moracu sutra da mu pokazem ovaj post) :aii:
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota



Datum upisa : 04.08.2009

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyUto Avg 24, 2010 9:16 pm

Dok sam imala nadredjene , poštovala sam ih onako kako su zaslužili. Na mene je poseban utisak ostavio čovek koji me naučio takoreći svim tajnama posla koji radim.Uvek je bio raspoložen i spreman da pomogne čak i tada kada bi neko od nas uradio nešto pogrešno t.j. napravio štetu. Nikada nije vikao niti nas omalovažavao. Uvek je govorio,kada vidiš da nešto nisi dobro uradila i neznaš ili ne možeš poraviti, odmah reci, Ne sakrivaj greške. Nema greške koja se ne može popraviti,ali jednom poremećeni odnosi teško se popravljaju.
Danas kada radim samostalno i nemam nadredjene već podredjene. često se setim tih reči i one su moto u mom odnosu sa podredjenima.
Nazad na vrh Ići dole
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyUto Avg 24, 2010 9:23 pm

Lepo Amisela sto se toga uvek setis i sto ti je iskustvo posluzilo kao uputstvo.Vrlo pohvalno i nadasve ljudski.
Naredjenja su bezbolna i ok sve dok ljudi ne zloupotrebe bas tu osobinu o kojoj si pisala.
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyUto Avg 24, 2010 10:07 pm


Radim na radnom mjestu gde samostalno donosim odluke . One se u intersu kontrole trebaju sprovoditi da bi bilo manje gubitaka,a lanac transoporta tekao normalno .Nikada to nisu naređenja nego obaveza radnog mjesta da se postupa po datim upustvima .Pojam naređenja davno je prevaziđen u manjim pogonskim jedinicama .
Nazad na vrh Ići dole
Tea 1

Tea 1


Datum upisa : 31.07.2010

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptySre Avg 25, 2010 12:57 am

Imala sam šefove sve luđi od luđega.Jedan je bio strah i trepet.Kad bi ko krivo ispred firme parkirao on bi skakao po autu i prijetio.Svi su bili neke svađalice.Ja...dobra i onako plašljiva.Da mi je današnja pamet...malo bi se i posvađala.Sa jednim jesam...ali je bio laka kategorija.Pipkao neke radnice pa htio i mene dok se nisam izderala na njega ispred svih.
Sad više nemam šefa...ne bih imala živaca da mi bilo ko naređuje.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyNed Jul 24, 2016 6:37 pm

Ja sam klasičan Jarac. Autoritet je tu da se sluša. Poštovanje ipak mora da zasluži.

Sad dok sam sezonac najčešće sam u grupi koju vodi ćerka žene koja sve to organizuje. Mada ta devojka po godinama može da mi bude ćerka, mada sam intelektualno superiornija od nje (nisam neskromna to je činjenica) ipak nemam nikakav problem da je tretiram kao Šefa. Čak u nekim slučajevima stajem na njenu stranu mada smatram da nije u pravu. Jer mlada je i ima šanse da od nje bude nešto. U krajnjoj liniji ja i ne nameravam da ostanem sezonac do kraja života pa mogu da budem toliko velikodušna.











Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyNed Mar 26, 2017 11:42 pm

Nikako. Zato sam se dobrovoljno javio da radim na terenu. Imam odrešene ruke i praktično sam ja nadređen ostalima koji cepaju po mojim naređenjima. Naravna, trudim se da ljude ne opterećujem mnogo i vrlo sam korektan što se tiče posla. Dam i po tri pauze ako treba, ipak nije lako celog dana da se radi ali sve to mora da se nadoknadi dobrim radom jer postoje i rokovi. Ljudi me obožavaju, skoro je bila neka sednica da ubace nekog umesto mene. Svi su se bunili
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Sponsored content





kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» HIPOKRIZIJA (LICEMERJE ) -KAKO GA PODNOSITE ?
» Socijalne razlike -kako podnosite ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: POSAO /KARIJERA-
Skoči na: