DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?

Ići dole 
+42
Time
Kica/Praja
el_vibrador
Lujkaa
dusicaa
Okano
Astra
Danubius
pesma
ZoxZoja
Lakota
Ladyintheblack
debilko
promaja
Auror@
brdjanin
Lena **
montoya
Gothic
Sibila_
Tarja
MadamX
Tattoo
sanjalica.ns
sonia
Djulieta
podbarac
Zana
doctorr67
brunolino
allure
ZezaM
smile^^
AstrinaKomsinica
Lily
determinanta
lollypop
Orhideja
Vangelis
anja007
veccana44
Crna_ovca
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPet Jul 10, 2009 7:06 pm

First topic message reminder :

Kineske prodavnice se nalaze širom sveta , što i nije neko čudo , ali su od početka 90 tih prepravile i Srbiju-i to do najmanjeg mesta .

Na njih se žale privatnici , koji drže sličnu (isto švercovanu )robu, pre svega, tekstil , rasisti i nacionalisti tvrde da su pretnja za domaću proizvodnju , neki je smatraju nekom vrstom buvljaka ili vašara , neki vole, neki mrze -ali svi kupujemo kod njih.
Kinezi imaju čarobnu reč-jeftino je !

Šta mi mislimo o ovoj pojavi -za ili protiv?

[You must be registered and logged in to see this image.]

smehsmeh smehsmeh smehsmeh gorepost










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Uto Jan 05, 2016 5:33 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySub Dec 22, 2012 5:24 pm

Djulieta ::
Koliko para toliko muzike, znam odavno. Ali, s onim
plastičnim cvećem me vredjaju. No, svaka roba ima kupca [You must be registered and logged in to see this image.]
Ne bi verovala koliko toga ode za groblje . Imamo samo 2000 Roma, pa dva sela sa mađarskim stanovništvom, oni vole "žive" boje . [You must be registered and logged in to see this image.]
A znam i gospođu koja je kupila "divan fikus" za predsoblje koji izgleda "kao pravi" (za 3000 dindži ) i još treba da potvrdim koliko je pametna ,jer samo prebriše mokrom krpom ,a do sada se mučila sa zalivanjem i ostalim ...
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySub Dec 22, 2012 5:29 pm

Pametna " gospođa " do bola , e tuke . smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySub Dec 22, 2012 5:36 pm

podbarac ::
Pametna " gospođa " do bola , e tuke . [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa nećeš sa njom konverzirati na mandarinskom .
Bogami ,ja bi njoj uvalio Mao Ce Tunga [You must be registered and logged in to see this image.]-pa makar morao kupiti koju lampu,petarde i stolnjak .Nek traje dok daje . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySub Dec 22, 2012 11:24 pm

Kineski juan na kursnoj listi Srbije [You must be registered and logged in to see this image.]

Dakle braćo i sestre....što se jelo pasulja i prasetine ,zaboravite.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Polako se privikavajte na pirinač i štapiće . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySub Dec 22, 2012 11:26 pm

Kijaraaa [You must be registered and logged in to see this image.] gde si, more?! [You must be registered and logged in to see this image.] Evo teme!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySub Dec 22, 2012 11:44 pm

sonia ::
Kijaraaa [You must be registered and logged in to see this image.] gde si, more?! [You must be registered and logged in to see this image.] Evo teme!

misliš na lampu koja šefa opizdila.... [You must be registered and logged in to see this image.],,mašala..sad će da ga krešu sa svih strana..aj ti ko mene... [You must be registered and logged in to see this image.]

tamo kod vas samo neki krešendo...bez..bip...... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySub Dec 22, 2012 11:58 pm

Kijara-brm ::
sonia ::
Kijaraaa [You must be registered and logged in to see this image.] gde si, more?! [You must be registered and logged in to see this image.] Evo teme!

misliš na lampu koja šefa opizdila.... [You must be registered and logged in to see this image.],,mašala..sad će da ga krešu sa svih strana..aj ti ko mene... [You must be registered and logged in to see this image.]

tamo kod vas samo neki krešendo...bez..bip...... [You must be registered and logged in to see this image.]



Aaa?! Kijara, kakav sad kresendo bre? [You must be registered and logged in to see this image.] Da nije i tebe lampa? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Dec 23, 2012 12:01 am

sonia ::
Kijara-brm ::
sonia ::
Kijaraaa [You must be registered and logged in to see this image.] gde si, more?! [You must be registered and logged in to see this image.] Evo teme!

misliš na lampu koja šefa opizdila.... [You must be registered and logged in to see this image.],,mašala..sad će da ga krešu sa svih strana..aj ti ko mene... [You must be registered and logged in to see this image.]

tamo kod vas samo neki krešendo...bez..bip...... [You must be registered and logged in to see this image.]



Aaa?! Kijara, kakav sad kresendo bre? [You must be registered and logged in to see this image.] Da nije i tebe lampa? [You must be registered and logged in to see this image.]

nije...ali ako navale mali žuti..biće i meni krešendo..kresnuće me lampa..ili nešto slično...
ne kupujem ništa u kineskim radnjama...
ako dođe do toga..e ebeš ga....onda.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Dec 23, 2012 12:05 am

Ma, svi proracuni kazu da ce do 2015. Kinezi vladati svetom...Pocelo je novo doba od juce [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Dec 23, 2012 12:09 am

sonia ::
Ma, svi proracuni kazu da ce do 2015. Kinezi vladati svetom...Pocelo je novo doba od juce [You must be registered and logged in to see this image.]

znači ,opizdiće nas sve.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Dec 23, 2012 12:25 am

Meni je fenomen to s kojom lakoćom oni uče srpski...
Ne smeš ih ni opsovati, sve razumeju :zlz:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPon Dec 24, 2012 8:38 am

Sibila_ ::
Meni je fenomen to s kojom lakoćom oni uče srpski...
Ne smeš ih ni opsovati, sve razumeju [You must be registered and logged in to see this image.]
Ne samo da znaju -nego deca idu redovno u školu .
Da mu ne vidiš lice -a čuješ glas ,mislio bi neki Jovo ,a ne Yuan .
Po prirodi stvari ....mogu se očekivati i prvi zetovi/snajke....a onda i mali "kosooki" [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPon Dec 24, 2012 11:01 pm

Danubius ::
Sibila_ ::
Meni je fenomen to s kojom lakoćom oni uče srpski...
Ne smeš ih ni opsovati, sve razumeju [You must be registered and logged in to see this image.]
Ne samo da znaju -nego deca idu redovno u školu .
Da mu ne vidiš lice -a čuješ glas ,mislio bi neki Jovo ,a ne Yuan .
Po prirodi stvari ....mogu se očekivati i prvi zetovi/snajke....a onda i mali "kosooki" [You must be registered and logged in to see this image.]

Uči se jezik brzo,kad je lova u pitanju....
Ma koji mali kosooki.Oni dovde celu family sa sobom... [You must be registered and logged in to see this image.]...
Sve ostaje u porodici...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySre Dec 26, 2012 9:58 pm

Šta bi sa onim lampama sa visokim stepenom rizika po život...??? smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySre Dec 26, 2012 10:05 pm

qq, ja kad sam videla kako spavaju po prodavnicama, zaprepastila sam se.
Ono iza pulta koji je visine 1,5 m naredjane 3 daske, ladno se tu uvuku i tu prespavaju.
A kombinacija nasih Cigana i Kineza mi je vrh. Sumnjam da to moze biti korisna pojava. Kako li su se samo pronasli?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySre Dec 26, 2012 10:10 pm

sanjalica.ns ::
Šta bi sa onim lampama sa visokim stepenom rizika po život...??? [You must be registered and logged in to see this image.]
što su svetlile svetlile...
odradile svoje.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySub Dec 29, 2012 9:05 pm

Poskupeli su, bar ovi "moji" Kinezi na kraju. Doduše, nabavljaju ok garderobu, sličnu kao u buticima i cene se kreću i do 7000-8000 za neke džempere i tunike, mada ima i jeftinijih.

Ništa ne fali njihovim pepeljarama, olovkama, sitnicama. Kupila sam i rezervni fen kod njih. Normalno radi.

Optički miš je 500 dinara kod njih, što je ok cena. U Win Win-u je skuplji.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyČet Jan 03, 2013 11:04 am

Džudi ::


Optički miš je 500 dinara kod njih, što je ok cena. U Win Win-u je skuplji.
Optički miš je toliko i u drugim prodavnicama . Problem sa njim je (bar kod mene ) da "hvata" izgleda sve živo ,pa "luduje" (bar kod mene ) A i veći deo "optičkih" i nije ništa drugo nego ,videćete negde u nekom uglu pakovanja ,mikro slovima piše -"Made in PRC "
Optički da ,ali sa kablom -ipak (moje iskustvo )
A što se tiče "električne cigarete" od njih ...prva mi je radila bar par dana ,ova "nova" -24 h -I više ne puni struju -iako uz "komplet" idu čak tri punjača -mreža ,USB i za auto.
Evo ,ovo imam x 2 -može u kantu za smeće .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPet Jan 18, 2013 9:48 am

Brate,nađi i meni jednu ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nemam auto ,a i krov mi nije najbolji...... [You must be registered and logged in to see this image.]
_________________

Ispovest: Ženim Kineskinju za 10.000 evra

I. BRCAN |
17. januar 2013. 20:56 |

Komentara: 23

Novosađanin Vladimir K. (23) u martu će se venčati iz
interesa, a ne iz ljubavi. Vladimir: Od zarade ću kupiti automobil i
popraviti krov na porodičnoj kući

[You must be registered and logged in to see this image.]

AKO ćete da me pitate da li je nemoralno što ću da se
ženim za novac, odgovor je - nije! Naprotiv, uradiću dobro delo. Mojoj
budućoj ženi Mei treba državljanstvo, meni treba auto, a majci ću da
pomognem da renovira kuću - direktan je u razgovoru Vladimir K. (23),
zaposlen na benzinskoj pumpi i student Prirodno-matematičkog fakulteta u
Novom Sadu. - U obavezi sam da budem u braku sa Mei tri godine, što mi
ne predstavlja nikakav problem. Ja sam u Novom Sadu, ona živi u
Subotici, tamo ćemo se i venčati.
Ovaj mladić će u brak stupiti sa strankinjom, u
svakom smislu te reči, jer svoju buduću suprugu uopšte ne poznaje. Zna
joj ime i prezime, da živi i radi u Subotici već šest godina, i to je
sve. Ne zanima ga nijedan detalj više, tvrdi on. Ne zna čak ni koliko
Mei ima godina, ali je siguran da je starija od njega.
O
tome da ova Kineskinja traži muža i nudi 10.000 evra onom ko se oženi
njome, saznao je od prijatelja, čiji se otac na isti ovaj način pre dve
godine oženio.

NA PAPIRE SE DUGO ČEKA PREMA
podacima koje smo dobili iz Ministarstva unutrašnjih poslova, od 2010.
godine samo dve Kineskinje su, po osnovu braka, dobile srpsko
državljanstvo. - U državljanstvo Republike Srbije primljene su dve
kineske državljanke, 2010. i 2012. godine. Zahtev za srpsko
državljanstvo mogu da podnesu oni strani državljani koji su u braku sa
našim državljaninom tri godine i kojima je odobreno stalno nastanjenje u
Srbiji - rečeno nam je u MUP-u.-
On ima 54 godine, ostao je udovac i ubrzo se za novac oženio
Kineskinjom. Ostalo mu je još godinu dana braka s njom. Ne vidim šta tu
ima loše. To nije ništa protivzakonito, a u zemlji kakva je naša, gde ne
možemo od plate da preživimo, bolje da ovako zaradim nego da kradem,
varam - objašnjava Vladimir K., koga u ovoj nesvakidašnjoj odluci
podržavaju rođeni brat, pa čak i devojka.
-
Jedino se mama teško miri sa time da će mi prvi brak u životu biti
insceniran. Ali, majka je majka, nisam ni očekivao da razume.
Otkad
je obelodanio da će da se oženi zarad novca, ne prestaju, kaže, da ga
zovu prijatelji i poznanici. Traže da i njih spoji sa kineskim devojkama
kojima treba državljanstvo. Posao je lak, para dobra. Vladimir kaže da
su veliki izgledi da i svom rođenom bratu “udesi ovakav posao”.
Pomoćnik
načelnika za građanska stanja pri Upravi za opšte poslove u Novom Sadu,
Biljana Dragin, za “Novosti” kaže da u sklapanju brakova iz koristi
nema ničeg novog, neobičnog i nesvakidašnjeg:
-
Dešava se i da se supružnici privremeno razvedu, venčaju se sa nekim
drugim za novac ili zbog papira, a posle to ponovo urade. Prilike u
društvu su takve da ljudi posežu i za ovakvim stvarima. Pogotovo, što
brak zbog koristi, odnosno zbog papira, nije nelegalan. Matičari ni
nemaju modus da proverevaju da li se ljudi koji stupaju u brak zaista
vole.
Kako kaže, srpski državljani
venčavaju se sa partnerima iz najrazličitijih krajeva sveta: iz
Australije, Nemačke, Nikaragve, Kostarike, Francuske, sa Filipina... Pa
zašto bi Kinezi bili za čuđenje?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 2:06 pm

URBANI KINEZ U BEOGRADU: Popijem tri rakije i poludim! [You must be registered and logged in to see this image.]

Tako i mi ,brate [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 3:38 pm

A videh sad i ovo .... [You must be registered and logged in to see this image.]
_________

HLADNO ORUŽJE KOD KINEZA: Pendreci, bokseri i bodeži u prodaji u Nišu


Inspektori su iz nekoliko kineskih prodavnica
uzeli uzorke ovog oružja i potvrdili da nije reč o kopijama niti
igračkama, već o primercima koji zaista mogu da nanesu ozbiljne i teške
povrede


[You must be registered and logged in to see this image.]Foto: Južne vesti
Tržišni inspektori u Nišu pronašli su u kineskim prodavnicama ”Šangaj” i u robnoj kući “Rabac” hladno oružje - pendreke, boksere i bodeže – u slobodnoj prodaji.

Kako pišu “Južne vesti”, tokom vikenda, inspektori su iz pomentuih prodavnica uzeli uzorke ovog oružja i potvrdili da nije reč o kopijama niti igračkama, već o primercima koji zaista mogu da nanesu ozbiljne i teške povrede.

- Nisam očekivao ovako nešto, to je više nego ozbiljno! Ovim
možeš vola da ubiješ! U toku dana ćemo ukloniti te predmete koji mogu da
ugroze našu omladinu
– rekao je načelnik tržišne inspekcije u Nišu Boris Zlatanović.

Prema najavama, inspektori će obići sve kineske robne kuće i
prodavnice u Nišu i iz prodaje povući oružje. Nakon toga će na sastanku
sa predstavnicima policije ustanoviti kakva je njihova nadležnost u ovom slučaju.

Ivan Topalović iz organizacije “Proaktiv” i sam je
nedavno zatekao ove predmete u kineskoj prodavnici. Bio je iznenađen što
su dostupni svima, a kupci ih biraju i kupuju kao da se radi o bilo kom
drugom proizvodu.

- Začudilo me što se oružje nalazi na rafu blizu kase, nimalo
sakriveno, tako da izgleda da prodavci nisi svesni činjenice da je reč o
pravom oružju.
Toga ima i na auto-pijaci. Takvoj robi nije mesto u prodaji jer se zna čemu služi – kaže Topalović.

U tržišnoj inspekciji kažu da će se sankcije prema prodavcima utvrditi posle niza procedura u okviru kojih sporni proizvodi treba da budu proglašeni nebezbednim, a da će zasad samo biti zabranjena njihova prodaja.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 7:05 pm

Po meni su Kinezi dobri samo za dzidza - midze, igrackice i tako te sitnice. Za svaku iole ozbiljniju robu, bilo kog tipa, ipak nisu.
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 8:07 pm

A gledaš li ti, Tarja, etikete kad kupuješ u buticima? :zlz:
Sve je to PRC production :zlz:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 8:12 pm

Sibila_ ::
A gledaš li ti, Tarja, etikete kad kupuješ u buticima? [You must be registered and logged in to see this image.]
Sve je to PRC production [You must be registered and logged in to see this image.]

PRC=PERFECT... [You must be registered and logged in to see this image.]...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Feb 17, 2013 10:31 am

Živimo život "made in China"


Lana Gedošević | 16. 02. 2013. - 22:55h
Komentara: 81 [You must be registered and logged in to see this image.]


Niko ne zna koliko se kineske robe prodaje u
Srbiji, ali je gruba procena da je čak 60 odsto onoga što vidite na
rafovima i vešalicama prodavnica proizvedeno u Kini. Za pojedine radnje i
proizvode sasvim je jasno da su kineski, ali ima i onih koje kupujemo
pod imenom nekih robnih marki i brendova, čije je poreklo na dekleraciji
neka druga zemlja, a ustvari su i ti proizvodi napravljeni u ovoj,
najjačoj ekonomiji na svetu.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kliknite za uvećanje (+)

Da li se radi o odeći, obući, igračkama, tehnici, potpuno je svejedno
jer je sasvim sigurno da, ako baš ceo komad nije proizveden u Kini, bar
neki njegov deo jeste. Osim ovih, manje-više poznatih roba, ima i onih
za koje nam ne bi palo napamet da potiču iz ove zemlje. Tako iz Kine
uvozimo i elektronske sklopove i komponente, konstrukcije i delove
konstrukcija, slavine i ventile, ali i kikiriki, pasulj i beli luk, a
početkom prošle godine pojavila se i informacija da se na našem tržištu
prodaju i kineski spomenici.


- Naša industrija je dosta propala, naročito tekstilna, pa tu vrstu
proizvoda najviše i uvozimo. U suštini, dominira roba široke potrošnje
od odeće i obuće, pokućstva, preko pozamanterije, do papirne
galanterije, poput koverata i kesa. Koliko je njihova roba prisutna i na
našem, ali i na tržištu celog sveta, govori podatak da je više od 50
odsto svetske proizvodnje smešten u delu Indokine. Čak i velike, zapadne
kompanije proizvode tamno - priča Dragoljub Rajić, direktor Unije
poslodavaca Srbije.

On kaže da su problem Srbije nedovoljno konkurentni proizvodi, koji
se zbog toga i uvoze. Takođe, objašnjava, kineski sistem trgovine je
drugačiji od svih: fabrike drže veliki “bosovi”, a radnici ne rade za
platu već su plaćeni po učinku, odnosno procentu.

- Radi se o jedno veoma “žilavom” sistemu u odnosu na zapadni i onaj
na koji smo mi navikli. Kod nas se radi da bi se živelo, a kod njih je
rad smisao života i zato im nije teško da na poslu budu po ceo dan, da
se bore, da “grizu”, i žele da prodaju što veće količine i što više
različite robe. Kod nas nikada nije bilo tako gigantskih serija nekog
proizvoda - objašnjava Rajić istakavši da je, primera radi, u 2011.
godini izvoz iz Srbije u Kinu je bio 1,9 miliona dolara a uvoz iz Kine u
Srbiju čak 1,3 milijarde dolara, odnosni 1.000 puta više.

Osim sa kineskom, domaće tržište puno je robe i iz ostalih zemalja
bliskog i dalekog istoka, kaže Goran Papović iz Nacionalna organizacija
potrošača Srbije. On kaže i da prave procene koliko i kakve robe ovde
ima ne postoje jer, pored legalnih kanala trgovine, ima i onih
nelegalnih.

- Ovde imate i veliki broj proizvoda koje kupujete pod imenom neke
određene robne marke, koja potiče iz recimo neke zemlje EU, a zapravo je
ta roba proizvedena i Kini ili nekoj od tih, istočnih zemalja -
objašnjava Papović.


Tržišta preplavljena robom poreklom iz Kine nisu samo problem Srbije
već i evropskih zemalja, ali i celog sveta. Primera radi, prošle godine
se podigla prašina oko američkog olimpijskog tima koji jeste bio obučen u
“američkom stilu”, u odeću koju je dizajnirao Ralf Loren, ali se
ispostavilo da su svi ti komadi napravljeni u Kini. Zanimljiv je i
primer tradicionalnog engleskog brenda “Burberry” koji je javnost i
ljubitelje mode u Britaniji šokirao odlukom da pogon preseli u Aziju.

- Pošto ne mogu da spreče uvoz, zemlje EU su pooštrile kontrolu i
povećale kriterijume za ulaz robe iz Kine, a sve posle rezultata jedne
kontrole koja je pokazala da je čak 60 odsto tih proizvoda nebezbedno,
odnosno opasno i kada su u pitanju hemikalije, proizvodnja, a postoji
opasnost i od povređivanja. Nažalost, dobar deo takve robe završava na
našem tržištu. To se pre svega odnosi na garderobu i igračke - Priča
Papović.

Dobre i loše strane
kineske robe

Preplavljenost srpskog tržišta kineskom robom ima i svoje
loše, ali i dobre strane, smatra Dragoljub Rajić iz Unije poslodavaca
Srbije.

- Loša stvar je što su naša industrija i proizvodnja u
takvom stanju u kakvom jesu pa proizvodi vrlo teško dolaze do izražaja, a
dobra strana je što smo toliko siromašini i toliko nemamo novca, tako
da je ova roba često jedina koju možemo da priuštimo - objašnjava Rajić,
istakavši da je izvoz Srbije u Kinu mizeran, i da možda ne bi bilo loše
rešenje da država potpiše neke sporazume da kineske kompanije, na
primer, otvore svoju proizvodnju ovde i uposli ljude, i u isto vreme
bude baza za dalji izvoz (kao što je slučaj sa “Fijatom”).










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyUto Feb 19, 2013 12:55 pm

Došila zadnja vremena .
Jedna od 4-5 kineskih prodavnica u Apatinu ,zatvara .
Rasprodaja ,30-50 % sniženje cena ,odlaze ,sele se .
Znatiželjne žene naravno pitaju ,gde , no zbog onog kineskog "njao-njao" izgovora jedva smo dešifrovali .
Afrika , Bisao (Gvineja ).
E vala ....ako su i oni "bogatiji" pa Kinezi tamo vide bolje tržište,ugasili smo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyUto Feb 19, 2013 1:51 pm

Sibila_ ::
A gledaš li ti, Tarja, etikete kad kupuješ u buticima? :zlz:
Sve je to PRC production :zlz:
E, to!
Mnogi "prestizni" novosadski butici su krcati kineskom robom, sa kojih je skinuta papirna etiketa i nalepljena "ona sto prolazi".
Kad udjete u te iste butike treba vam gas-maska jer su toliko naprskali parfemima, dezodoransima, osvezivacima da "ubiju" onaj specifican miris ( meni smrad) kineske robe.
Meni se desilo da u jednom takvom butiku ( MI NE DRZIMO KINESKO) kupim dzemper i dam lepu svotu novca.Pohvalim se prijateljici kako sam kupila prelep dzemper i kazem cifru koju sam platila.
Posto smo i komsinice, ne bi joj tesko, pozva cerku da donese dzemper koji je juce kupila. Donese dete isti dzemper kao moj, samo druga boja ali ga je ona platila troduplo manje.
Oba dzempera su detaljno pregledana i razlike nije bilo.Jeste ali manje novca u mom novcaniku!
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyUto Feb 19, 2013 2:46 pm

[quote="dusica_nesanica"]
Sibila_ ::
A gledaš li ti, Tarja, etikete kad kupuješ u buticima? :zlz:

...dobro saznali smo sad da se Tarja oblaci kod Kineza... lol!

Nego ima kod Kineza da se nadju i dobre stvari,naprimer ona njihova mast u metalnoj kutijici za masiranje protiv prehlade,samo mnogo je mala za 1-2 masiranja,kada bi imala da se nadje neka veca kutija bilo bi dobro. booored
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySub Mar 16, 2013 8:44 pm

Ovde Kinezi imaju prste .....garant ! [You must be registered and logged in to see this image.]
__________

HIT KOD KATOLIKA: Suveniri sa papinim likom


Papa Franjo izabran je pre samo dva dana, a
njegov lik već krasi suvenire najrazličitijih oblika koji se prodaju
kako na policama radnji, tako i na internetu


[You must be registered and logged in to see this image.]Foto: Promo
Poglavar Rimokatoličke crkve Franjo na njenom je čelu tek dva dana, a dovitljivi trgovci u želji za zaradom njegov lik utisnuli su već u suvenire svih oblika.

Satovi, futrole za telefon, figurice, pa čak i minđuše samo su neki
od suvenira koji su osvanuli na policima suvenirnica i na Ibeju.

Predstavljamo vam najzanimljivije:

Sat sa papinim likom košta oko 11 evra na Ibeju i sigurno će krasiti zidove mnoštva vernika širom sveta.

[You must be registered and logged in to see this image.]Foto: Promo

Za vernice koje vole nakit, minđuše sa likom pape Franje mogu kupiti za samo 5 evra.

[You must be registered and logged in to see this image.]Foto: Promo



Iako se pojavilo mnoštvo crteža pape, trgovci svaki prodaju,
insistirajući da je to originalni crtež načinjen u trenutku kad se papa
prvi put pojavio na terasi Vatikana.
Vešti prodavci čak navode da je papa potpisao svaki crtež.

[You must be registered and logged in to see this image.]Foto: Promo

Futrola za telefon sjajan je način da vernici pokažu svoju naklonost poglavaru, a ujedno zaštite svoj mobilni.

[You must be registered and logged in to see this image.]Foto: Promo

Naprstak sa papinim likom i datumom njegovog proglašenja verovatno će biti pravi hit među krojačicama katoličkog sveta.



[You must be registered and logged in to see this image.]Foto: Promo

Magnet za frižider na kome je naslikan papa koji maše sa balkona po prvi put sigurno spada u popularnije suvenire koji se ovih dana prodaju u Vatikanu.

[You must be registered and logged in to see this image.]Foto: Promo

(M.R. / Izvor: The Sun)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySub Mar 16, 2013 8:52 pm











Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lena **
BG Woman
Lena **


Godina : 38
Location : Beograd
Datum upisa : 15.01.2013

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Mar 17, 2013 1:05 am

Jednom prilikom sam usla u kinesku prodavnicu i nikada vise.Od smrada se nije moglo disati,a vrhunac je bio kada mi je prisao jedan mali coveculjak i obratio sa takvim zadahom, da mi je i sada lose kada se setim. bom bom
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Mar 17, 2013 10:28 am

trtrr :trava :










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Mar 17, 2013 11:59 am

Sad se i sprdaju sa papom... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Mar 17, 2013 12:00 pm

Kijara-brm ::
Sad se i sprdaju sa papom... [You must be registered and logged in to see this image.]

mogu i njega da "kloniraju" made in China... :329340: smehsmeh










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Mar 17, 2013 12:02 pm

montoya ::
Kijara-brm ::
Sad se i sprdaju sa papom... [You must be registered and logged in to see this image.]

mogu i njega da "kloniraju" made in China... [You must be registered and logged in to see this image.]

svet poludeo načisto... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Mar 17, 2013 12:04 pm

Kijara-brm ::


svet poludeo načisto... [You must be registered and logged in to see this image.]

Tako je...zavladao Bess jer se sve ostvari užurbano Express :329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Maj 12, 2013 9:50 am

Dotakli smo dno života ....izgleda ? [You must be registered and logged in to see this image.]
_______________

I kineske radnje preskupe: Srbi ne ulaze, Kinezi odlaze [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySub Jul 27, 2013 8:26 pm

Kinezi mozda odlaze,ali zato na sve strane nicu second-hand prodavnice.Ima ih i na Zapadu,nedavno sam citala da recimo Madona obozava da pazari u njima,da se mogu naci komadi najpoznatijih dizajnera .Znam da u prodavnici u mom komsiluku subotom pre podne ,kad stize garderoba iz Austrije,nastaje pravi rat za pojedine stvari,a da je cuvena Najlon pijaca u Novom sadu najjeftinija.
Kupujete li garderobu iz secondhand radnji?Sta mislite o njima,zasto toliko nicu?Koliko sam ja upoznata,nije sva roba ni markirana,pa opet prodaja ide dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Okt 20, 2013 12:12 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Zezanje apropo najezde stršljena ubica u Kini (vojska ih uništava bacačima plamena )
Pošto srpska poslovica kaže da "svaka roba ima svoga kupca" ,a u kineskim prodavnicama ima svašta ....nije isključeno da neki Jing ili Čeng "izveze" nekoga ,a neko naš i kupi "da se nađe " i jer "komšija to nema" smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyNed Okt 20, 2013 12:26 am

Bože sačuvaj..Ionako su seu CRO pojavili...
Još malo pa svi pod stakleno zvonce...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySre Nov 20, 2013 9:18 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] :


Zašto?  Pa jasno -država ih dere kao i nas .

Da bih uvezao jedan kontejner stvari treba da platim 30.000 evra carinu, a da iste te stvari uvezem u Mađarsku koštalo bi me pet puta manje. Ranije su dolazili kupci iz okolnih zemalja kod nas, a sad idu u druge zemlje, jer im se više isplati - kaže on.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySre Nov 20, 2013 9:32 pm

Da. Obidjem povremeno kineski tržni centar na NBg.
Iz dva razloga.
Često imaju neverovatne džidža bidže za potrebe mog posla, gde za malu sumu kupim gomilu "toga od čega ćemo praviti" neko umetničko delo dečijih ruku.

Drugi razlog je što umeju da ponude i kvalitetnu garderobu za razumne pare, jer "Kinez napravi što Kinez vidi!"
Naravno, prvo što uradim posle pipanja materijala je njegovo mirisanje.
Nekoliko jako lepih jakni i dukseva kupih kod njih.

Mnogo puta sam isti par obuće koji videh kod Kineza primetio u buticima u centru za 5 puta više para.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySre Nov 20, 2013 10:37 pm

Danubius ::


Zašto?  Pa jasno -država ih dere kao i nas .
Greska!
Drzava ih je i dovela!
Nemaju oni nikakva parava da se zale. Pokupili su milione i milione evra i izneli iz Srbije. Da nisu nesto ulozili ovde? Nisu!
Da nisu nekad nesto prijavljivali? Retko! Kad si dobio fiskalni od kineza?
Koliko placaju radnice ? Da li su prijavljene ?
Kad je njima usla trzisna, poreska inspekcija?
Skoro nikad!
E pa dosta!
Doslo je vreme da i oni poloze racune.
Sasvim su dovoljno ubili proizvodnju i prodaju srpske tekstilne industrije.Zapravo drzava vise jer im je dozvolia baskarenje.
Malo se najezim kad cujem da se u kineskoj radnji moze kupiti kvalitetna roba ?!?!
Sto naravno ne znaci da je nemaju, ali su i cene takve robe, priblizno ceni srpskog proizvodjaca.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptySre Nov 20, 2013 11:32 pm

dusicaa ::

Da nisu nekad nesto prijavljivali? Retko! Kad si dobio fiskalni od kineza?
Koliko placaju radnice ? Da li su prijavljene ?
Kad je njima usla trzisna, poreska inspekcija?
Skoro nikad!
E pa dosta!
Doslo je vreme da i oni poloze racune.
Sasvim su dovoljno ubili proizvodnju i prodaju srpske tekstilne industrije.Zapravo drzava vise jer im je dozvolia baskarenje.
Malo se najezim kad cujem da se u kineskoj radnji moze kupiti kvalitetna roba ?!?!
Sto naravno ne znaci da je nemaju, ali su i cene takve robe, priblizno ceni srpskog proizvodjaca.
Prijave što moraju -a i na tome lepo zarade carnici ,zar ne ?
Fiskalni bogami daju (u Apatinu ) -ako tražiš .A ne tražimo :zubi3:
Radnice slabo plate -ali bar zaposle .Ne plaćaju više ni naši "privatnici"
Tržišna i porezna itekako ulazi (dakle ,i oni se opare ) a ako se ne sporazumeju ....ima tri zatvorene prodavnice u Apatinu (od 6)
Tekstilnoj industriji Srbije niko nije kriv što ne prate trendove ,nisu konkurentni ,i što su decenijama radili po soc realizam modi .
Kinez zna šta je aktuelno u svetu -mi bi decenijama da guramo "Sirogojno"
Kinezi su vredni ,radni ,spretni i jeftini ,i niko nas ne tera da kupujemo kod njih -ima po našim prodavnicama i buticima sve što i oni prodaju ,od svile do elektronike ,i firmirano ,i uvozno .
Samo što ovaj narod nema para za to .
Koliko sirote dece se ne bi ni ugrejalo ni obuklo -da nema Kineza .
Nema zimske jakne ili patika za te novce ni u jednoj našoj prodavnici .
Njihov najveći protivnici su naši butikaši -privatnici što bi da drže monopol sa šverc robom iz Turske i Mađarske (a i to je bilo sa kineske pijace u Budimpešti) što su nam godinama preprodavali .
Oni ne vole konkurenciju i slobodne cene -to njih boli .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyČet Nov 21, 2013 8:53 pm

Dany, bolje se drzi Cece, Jece, popova i navijaca. To ti je vidim fah i tamo retko ili nikako ne svratim.
Nemam nameru  objasnjavati i raspravljati sa tobom, niti dokazivati koliko nisi u pravu, jer te dovoljno upoznah da  znam da bi ova tema presla u top :rlol: 
Sudeci po onome sto procitah, tvoj Apatin je izuzetak. Mozda su tamo dosli kinezi koji posebno vole Srbiju, pa joj placaju porez, prijavljuju radnice i sl.
Mozda vam cak i spreme novogodisnje paketic, m ?
Znam samo, da su pametni englezi rekli *Nisam dovoljno bogat, da kupujem jeftine stvari*
A ja cu se posluziti i onom nasom - Ko ne plati na mostu, platice na cupriji-
Da, te patike jesu jeftine, ali ih dete nosi max dva meseca.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyČet Nov 21, 2013 9:21 pm

dusicaa ::
Dany, bolje se drzi Cece, Jece, popova i navijaca. To ti je vidim fah i tamo retko ili nikako ne svratim.
Nemam nameru  objasnjavati i raspravljati sa tobom, niti dokazivati koliko nisi u pravu, jer te dovoljno upoznah da  znam da bi ova tema presla u top :rlol: 
Sudeci po onome sto procitah, tvoj Apatin je izuzetak. Mozda su tamo dosli kinezi koji posebno vole Srbiju, pa joj placaju porez, prijavljuju radnice i sl.
Mozda vam cak i spreme novogodisnje paketic, m ?
Znam samo, da su pametni englezi rekli *Nisam dovoljno bogat, da kupujem jeftine stvari*
A ja cu se posluziti i onom nasom - Ko ne plati na mostu, platice na cupriji-
Da, te patike jesu jeftine, ali ih dete nosi max dva meseca.
Imaju i paketiće ,a lampice ,jelkice ,deda mrazove ,kuglice i ostalo ...zahvaljujuci njima ,pre Nove godine ni Peking nam nije ravan -mislim na grad i na kuće. Samo zbog toga -vredi .
Tekstil ....pa kinezi su doktori za svilu, zar ne ?
Naucili smo godinama da gaće kupujemo od Rumuna ,alat od Rusa a svilu od Kineza .FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 98966
Patike ...kakve pogodiš Neke toliko smrde da se bacaju dan posle kupovine ,tj  posle dan nošenja ,a ako "pogodiš" ....ja imam jedne "odidas " :smehsmeh:sa 4 linije ,ništa nisu gore od adidasovih "univerzalki "
Sve što ide na baterije ,razne elektronske zezalice (zvonca ,baterijske lampe i sl )su manje više ok ,kao i keramika i staklo .
I apsurdno ...baš najveća kič krama se najbolje prodaje ,od plastičnog cveća do monumentalnih figurina .
Na kraju je moj zaključak -ipak su korisni .FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyČet Nov 21, 2013 9:28 pm

Dobro ,svaka roba nadje svog kupca,ali da treba da placaju porez,treba.Ja im namerno trazim fiskalni racun,tu gde kupujem me poznaju,posle dva,tri puta vise ni ne oklevaju,samo kucaju lu6777 Inace,svasta sam kupila kod njih- pajalicu sa teleskop drskom,plasticne sandale za plivanje,razne narukvice,jedan ogroman upaljac za butan,navlake za dasku za peglanje,figure zivotinja za feng shui..em bih te stvari trazila po gradu,em su neke od njih bezobrazno skupe,kao recimo ove navlake za dasku..
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyČet Nov 21, 2013 9:34 pm

A onaj sa chetiri AAA baterije, u boji koze za 1000 dindzi?
Aj priznaj zlz 
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyČet Nov 21, 2013 9:38 pm

...zamenio si me s nekom zlz lu6777 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPet Dec 20, 2013 4:43 pm

Naši kosooki prijatelji su još jednom pokazali da su genijalci kada je posao u pitanju .
Juče beše sveti Nikola -i ogromna gužva kod njih ?
Iako svi znamo da se na Slavu ne nose pokloni ,svi to rade ,čak se trude da bude i "prigodno" .
E tu su nas čekali !
Čaše ,flaše , kandila ,svećnjaci , ...koješta ,sve sa ikonama i ćiriličnim natpisima ,sve do prikladne kese sa sv Nikolom gde ćete sve to spakovati .
Genijalci, nema šta .
ps znamo i da se ne puca ,verski i porodični praznik -pa je ceo grad praštao od petardi,a petarde ne prave Nemci ili Francuzi ,najmanje mi ....nego, zna se -braća Kinezi .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyUto Mar 04, 2014 9:32 am

KAD KINEZI OMANU: Dres Partizana sa natpisom FK Crvena zvezda

 gorepost  tongue  :zubi3: 


Fudbal 19:26, 03.03.2014.


Dres je crn i sa grbom kluba iz Humske, ali sa imenom najvećeg rivala
[You must be registered and logged in to see this image.]
Odavno je poznato da su navijački rekviziti izvor zarade, kako klubova, tako i trgovaca koji se na različite načine utrkuju da naprave "originalnu kopiju", koja će se jeftinije prodavati. 

U jednom tržnom centru, pojavila se majica sa grbom Partizana i natpisom na grudima "FK Crvena zvezda". Prema natpisima na Fejsbuku, dres je majstorstvo kineskih trgovaca, koji su očito pomešali grbove i imena dva najveća srpska kluba. Za sada nema informacija kako se to odrazilo na profit onih koji to pokušavaju da prodaju. 

Ovo nije prvi put da trgovci koriste navijački "rat" i parole dva kluba. Pre nekoliko godina, pristalice Partizana imale su slogan: "Mnogo smo jaki", a odgovor trgovaca prišiven mavijačima Crvene zvezde, pojavio se ekspresno u vidu parole "Mnogo smo jači".










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyUto Mar 04, 2014 10:38 am

Danubius ::
KAD KINEZI OMANU: Dres Partizana sa natpisom FK Crvena zvezda

 gorepost  tongue  :zubi3: 


Fudbal 19:26, 03.03.2014.


Dres je crn i sa grbom kluba iz Humske, ali sa imenom najvećeg rivala
[You must be registered and logged in to see this image.]
Odavno je poznato da su navijački rekviziti izvor zarade, kako klubova, tako i trgovaca koji se na različite načine utrkuju da naprave "originalnu kopiju", koja će se jeftinije prodavati. 

U jednom tržnom centru, pojavila se majica sa grbom Partizana i natpisom na grudima "FK Crvena zvezda". Prema natpisima na Fejsbuku, dres je majstorstvo kineskih trgovaca, koji su očito pomešali grbove i imena dva najveća srpska kluba. Za sada nema informacija kako se to odrazilo na profit onih koji to pokušavaju da prodaju. 

Ovo nije prvi put da trgovci koriste navijački "rat" i parole dva kluba. Pre nekoliko godina, pristalice Partizana imale su slogan: "Mnogo smo jaki", a odgovor trgovaca prišiven mavijačima Crvene zvezde, pojavio se ekspresno u vidu parole "Mnogo smo jači".

 smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh e ya ovo bi debilko poludeo sigurno jaooooo upiskicu se  :rlol: ali sta hocete pa sta oni znaju , moze i crna zveda da bude  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPon Maj 05, 2014 12:17 am

Sta dobijes kad narucis haljinu kod Kineza

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPon Maj 05, 2014 10:06 pm

..pa i neeeema neke razlike  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPon Maj 05, 2014 10:08 pm

Lakota ::
..pa i neeeema neke razlike  smehsmeh 
ima i to ogromne u materijalu.kako nema razlike.hehehe










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPon Maj 05, 2014 10:17 pm

Astra ::
Sta dobijes kad narucis haljinu kod Kineza

[You must be registered and logged in to see this image.]

 smehsmeh cipka je tu , ajde nemoj da sitnicarite sad toliko  :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPon Maj 05, 2014 10:19 pm

Misliš plastika.Bem ti to negde grebe..peče..ko staklena vuna...  :zubi3: .
Ideš ulicom topiš se i bazdačiš na plastiku na cirka 100 m.  smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPon Maj 05, 2014 10:28 pm

Kijara-brm ::
Misliš plastika.Bem ti to negde grebe..peče..ko staklena vuna...  :zubi3: .
Ideš ulicom topiš se i bazdačiš na plastiku na cirka 100 m.  smehsmeh

Pa obuci nesto ispod pa nece da grebe  smehsmeh 
i ismislili su i parfeme pa se kamufliraju misrisi ...kod nas kod Kineza sve se oseti an naftalin ahahahahahah jbt
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 EmptyPon Maj 05, 2014 10:32 pm

Okano ::
Kijara-brm ::
Misliš plastika.Bem ti to negde grebe..peče..ko staklena vuna...  :zubi3: .
Ideš ulicom topiš se i bazdačiš na plastiku na cirka 100 m.  smehsmeh

Pa obuci nesto ispod pa nece da grebe  smehsmeh 
i ismislili su i parfeme pa se kamufliraju misrisi ...kod nas kod Kineza sve se oseti an naftalin ahahahahahah jbt
hahahaha hvala Vi...
pazi naftalin.a  živote... dm5 ...
znači ima i moljaca. ima se svega..  dm2 .
bogato ,nema šta:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?   FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FENOMEN KINESKIH PRODAVNICA-opasnost ili korisna pojava ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Opticka pojava
» ZMIJE vs OPASNOST

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: SOCIOLOGIJA-
Skoči na: