DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ultimate-Fight - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Ultimate-Fight - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ultimate-Fight

Ići dole 
+4
zirafa
njushkalo_
doctorr67
Danubius
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyPet Okt 02, 2009 10:00 am

First topic message reminder :

Mješovite borilačke vještine (engl. Mixed Martial Arts (MMA)), poznatiji i kao ultimate-fight, slobodna borba, Vale Tudo (portugalska
riječ, znači sve vrijedi) i free-fight je borilački sport u kojem se za
pobjedu nad protivnikom koristi kombinacija velike večine borilačkih
disciplina.

Tri najveće organizacije su:

  • PRIDE Fighting Championships
  • Ultimate Fighting Championship
  • MFC M1

No, postoje i druge, manje organizacije:

  • Bodog Fight
  • Bushido
  • Cage Rage Championships
  • Cage Warriors
  • DEEP
  • Elite Xtreme Combat
  • Extreme Challenge
  • ICON
  • International Fight League
  • King of the Cage
  • Pancrase
  • Shooto
  • Sportfight
  • World Extreme Cagefighting
  • World Extreme Fighting
  • Xtreme Kage Kombat

Borba



Razlikuju se tri faze u kojima se borba može odvijati:

  • borba na nogama
  • klinč
  • borba u parteru

Svaka borba i runda počinju na nogama, te se u takvoj borbi najčešće koriste tehnike boksa, kickboksa te tajlandskog boksa.
Ako se borba na nogama pretvori u borbu u klinču najčešće se koriste tehnike iz boksa i tajlandskog boksa za zadavanje udaraca.
Želi li borac prijeći u borbu u parteru najčešće koristi tehnike hrvanja, samba i juda. Iste tehnike borci koriste i u klinču, kada postoji neudaračka mogućnost dovršenja borbe, odnosno završetak borbe zahvatom.
Kada borba prijeđe u parter, najviše se koriste tehnike brazilskog jiu jitsua, te hrvanja, samba i juda.
Mogući završetci borbe su prekidom ili bodovno.
Prekid borbe uzrokuju: nokaut, tehnički nokaut, odnosno protivnikova
predaja nakon što je na njemu izvršena primjena poluge, gušenja, ili
nekog od drugih hrvačkih ili džudaških zahvata koji prisiljavaju
protivnika na odustajanje odnosno predaju.
Prekid može proglasiti i sudac, ocijeni li da hrvački ili judaški
zahvat (poluga, gušenje) predugo traje, odnosno prijeti ozbiljna ugroza
zdravlja i života protivniku.
Također, protivnik može predati borbu neglede zahvaćenosti u polugu
ili gušenje - može procijeniti da je iscrpljen, da se ne osjeća dobro i
ne može nastaviti borbu, jer procjenjuje da bi nastavkom borbe ozbiljno
doveo u opasnost svoje zdravlje i/ili život.
Postoji i mogućnost da protivnikov kut preda borbu, procijeni li da
se borac precjenjuje u mogućnost izdržavanja borbe, a da mu pritom
prijeti ozbiljno ozljeđivanje (jer situacija još nije takva da sudac
mora proglasiti prekid).
Bodovni završetak je odlukom sudaca (jednoglasna ili podijeljena)
ako borba ne završi prije kraja. Tada, se gleda, pored uspješno zadanih
udaraca i izvršenih bacanja, i upućene udarce (neglede uspješnosti),
odnosno pokušaje bacanja, gušenja i poluga, odnosno aktivnost u borbi.
Borba može završiti u statusu "nije održana" (no contest).
Najčešći je to slučaj kada dođe do nenamjernog ozljeđivanja protivnika.
Čest je to slučaj kada protivnik primi nehotični udarac u genitalije, a
ta vrsta okončanja borbe se događa i kod pojedinih ozljeda glave
(Cikatić u jednoj od svojih prvih borba u ovom športu), arkade
(Emilianenko protiv Minotaura na Grand Prixu) i slično.

Pravila


Pravila mješovitih borilačkih vještina se razlikuju od organizacije
do organizacije i to je najveća prepreka da taj sport postane
međunarodno priznat.
PRIDE FC pravila


PRIDEova pravila ne dopuštaju udarce laktovima u glavu, udarce u
zatiljak i udarce u "osjetljivu zonu". Prva runda traje 10 minuta, a
ostale 5 minuta s pauzama od po 2 minute.
UFC pravila


UFC-ova pravila se razlikuju od PRIDEovih po tome što su udarci
laktovima dopušteni, ali udarci nogom u glavu dok je protivnik na podu
nisu dopušteni. Runde traju po 5 minuta s pauzama od 1 minute između
rundi.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySre Sep 04, 2013 11:59 am

Čeka se odgovor Cro Copa
Najslabija točka Mirka Filipovića: 'Moj brat ga je razotkrio!'
Ultimate-Fight - Page 3 0001007.48
Mirka Filipovića krajem ove godine očekuje novi meč. S druge strane ringa bit će stari Cro Copov protivnik Aleksandar Emelianenko, a borba će biti održana u okrilju organizacije Legend. Mlađi brat slavnog Fedora otkrio je u razgovoru za ruske medije što je spremio hrvatskoj legendi...
32-godišnji ruski MMA borac će borbi s neuništivim Cro Copom posvetiti maksimalnu pažnju. Otkrio je da će glavni dio priprema odraditi u Nizozemskoj, kod legendarnog trenera Mikea Passeniera, a između ostalih, u njegovom kampu bi trebao trenirati sa slavnim udaračima Badrom Harijem i Alistairom Overeemom.

Filipovića planira proučiti do u detalje, a otkrio je da mu je u tome već uvelike pomogao stariji brat Fedor. Podsjetimo, i Fedor i Aleksandar već su se borili protiv Mirka. Cro Cop je Aleksandra pobijedio na turniru PRIDE Final Conflict 2004., a od Fedora je izgubio godinu dana kasnije u antologijskoj borbi na PRIDE Filnal Conflictu 2005. Aleksandar planira upotrijebiti taktiku svoga brata.

Kako planirate pobijediti Mirka?
"Iskoristit ću njegove slabosti. Sada idem u Nizozemsku, gdje ću najviše raditi na udaračkim tehnikama, a osnovni mi je cilj što bolje upoznati protivnika."
ma li u vama želje za osvetom Cro Copu?
"Ne, nemam nikakvih loših osjećaja prema njemu, bez obzira na medijska naklapanja. Za mene je on još jedan protivnik. Cro Cop je vrlo iskusan i dobar borac i bit će mi zadovoljstvo ponovno s njime ući u ring.

Mnogi govore da Cro Cop nije više onaj stari...
"Uvijek ljudi pričaju razne stvari, ali ja ne mislim tako. Filipović je vrlo respektabilan protivnik. Baš me zanima tko to govori, ostavio bih te koji tako pričaju da sami uđu u ring s njime.
Vaš brat Fedor je razotkrio Cro Copovu slabost. Hoćete li i vi to iskoristiti u svojoj borbi?
"Da, Fedor je uspio tako što je vršio stalan pritisak na Cro Copa, koji nogom udara samo kad se kreće naprijed, čim se počne povlačiti, ne može više udarati...

Jeste li se pomirili s bratom? Hoće li vam pomoći u pripremama za meč?
"Naravno. Gluposti su da smo se svađali, to pišu novinari, ali nikakve svađe između nas nije bilo."
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyČet Okt 24, 2013 10:22 pm

NOVI DETALJI
Sramota! Emelianenko prebio 63-godišnjaka
Ultimate-Fight - Page 3 GetImage
Nakon što je u četvrtak ujutro objavljena vijest o barskoj tučnjavi u kojoj je sudjelovao Aleksander Emelianenko, ruski mediji doznali su dodatne detalje tog incidenta.
Mlađi Fedorov brat, inače sljedeći suparnik našeg Cro Copa, prema ranim izvještajima pretukao je jednog čovjeka u kafiću u Moskvi i poslao ga u bolnicu. Novi detalji govore da je nestašni Aleks izmlatio 63-godišnjaka koji je u kafiću slavio rođendan, nakon čega se 12 sati skrivao pred policijom.

Naposljetku se sam javio policiji na razgovor. Stariji 'suparnik' ipak nije ozbiljnije ozlijeđen te je iz bolnice ubrzo pušten kući, a svjedoci tvrde da je njegovo društvo u kafiću u jednom trenutku čak zasulo Emelianenka stolicama!

Aleksander u toj gužvi također nije prošao bez ozljeda, navodno ima rasječenu sljepoočnicu i ozljedu nosa.

Nadajmo se da Aleks ovim incidentom neće dovesti u pitanje meč s Filipovićem, koji je na rasporedu za dva tjedna (8. studenog).


Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyČet Okt 24, 2013 10:48 pm

Ultimate-Fight - Page 3 936867_10151363571752434_1093083912_n




ocene
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyPet Nov 08, 2013 10:39 am

DANAS SPEKTAKL
Održano vaganje! 'Udav' znatno teži od Cro Copa
Ultimate-Fight - Page 3 GetImage
Službeno vaganje u Moskvi za fantastični event Legend 2 (petak) je odrađeno i još jednom se potvrdilo da nas očekuje pravi spektakl u petak već kasno posljepodne po našem vremenu, a pogotovo u glavnoj borbi večeri kad će se u ringu naći Mirko Filipović i Alexei Oleinik.
Najbolji hrvatski borac svih vremena, Cro Cop, već dulje vrijeme uglavnom je na istoj kilaži kad se radi o službenom vaganju, gotovo uvijek se radi o približno oko 105 kilograma, pa previše odstupanja nije bilo ni ovog puta.

Mirko je na vaganju imao 103,8 kilograma, dok je njegov suparnik bio bio teži. Za Oleinika je vaga pokazala da trenutno ima 112 kilograma, dakle radi se o razlici od približno osam kilograma.

Njihovo vaganje snimio je aktualni UFC-ov prvak u poluteškoj kategoriji Jon Jones te je snimku objavio na Instagramu, a uskoro se jedan video pojavio i na YouTubeu.


Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySub Nov 09, 2013 2:40 pm

Evo što je rekao Cro Cop nakon šokantnog poraza od Udava
Mirko Filipović pognute je glave napustio ring moskovske dvorane. Ukrajinsko-ruski borac Aleksej Oleinik ostvario je pobjedu karijere. U meč je uletio prije samo dva tjedna, nakon otkazivanja Aleksandra Emelianenka, a krajem prve runde gušenjem je svladao hrvatskog borca
Hrvatski 39-godišnji borac doživio je neugodan poraz u dvoboju u kojem su ga svi vidjeli kao apsolutnog favorita, uključujući i brojne uglednike koji su meč gledali iz publike, poput Fedora, Overeema, Mira i Jonesa.

Iako je dosad Mirko Filipović nakon poraza, a doživio ih je u svojoj dosadašnjoj karijeri 11, nerado davao izjave, u ovom je slučaju bio - opušteniji, te je 'ekskluzivni intervju' dao svom prijatelju Stipi Drvišu.

OVDJE POGLEDAJTE KAKO JE PORAŽEN CRO COP

'Prvo želim pozdraviti sve ljude koji su navijali i slali mi poruke na Facebook. Žao mi je, napravio sam jednu grešku, a nažalost, u ovomsportu se greške skupo plačaju. Malo me sve povuklo, htio sam završiti atraktivno, upravo gušenjem, htio sam ga na 'giljotinu' završiti, bacio sam se dolje svojevoljno, bacio sam se na leđa, ali nisam uspio zatvoriti drugu nogu. On je to iskoristio, prišao mi je s boka, uhvatio me dobro, a to mu je 'specijalka', uhvatio me za glavu, klasično gušenje i to je to. Jednostavno, moram mu čestitati. Iskoristio je sve što je mogao. Ali dobio je i on jedan ili dva dobra aperkata. Imao sam i ja jedan pokušaj gušenja, ali se iščupao.... Ne zovu ga bez razloga Udav ili Boa. Čestitam mu, napravio sam grešku. Neću tražiti izlike, luzeri ih traže dok pobjednici traže rješenja', rekao je Mirko Filipović istu večer u moskovskom hotelu, gdje je odmarao prije povratka za Zagreb.

'Život ide dalje. Svaka škola se plaća. Ona koja se ne plaća, nije dobra. Da mi je žao, da mi je krvo, je. Sutra je novi dan. Ljut sam sam na sebe što sam napravio tako naivnu grešku. Ali lako je sada bit pametan, biti general poslije bitke. Nisam se trebao bacati dolje, na leđa, trebao sam ostati gore, pokušati raditi koljenima i aperkatima jer bioje uzrdma. Ali to je tako. Čovjek je iskoristio priliku koju sam mu dao', završio je Filipović dok je Stipe Drviš zaključio.

'Vraćamo se brži, bolji i jači'.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Nov 17, 2013 2:40 pm

BRAĆA U RINGU, A SADA...
Cro Copov žestoki odgovor: Više ne poštujem Fedora!
Ultimate-Fight - Page 3 GetImage
Najbolji MMA borac svih vremena, legendarni Rus Fedor Emelianenko, prije nekoliko se dana osvrnuo na situaciju sa svojim bratom, a daleko od toga da je biranim riječima govorio o protivniku koji mu je možda pružio i najjači otpor u danima njegovog vrhunca.
Mirko Filipović odlučio je putem svog Facebook profila odgovoriti Fedoru...

'Pozdrav! Evo da se nakon odmora osvrnem na borbu i neke stvari poslje borbe . Fedor me iskomentirao nakon borbe, a danas čitam i komentar njegovog uzoritog brata. Malo je reći da sam imao veliki respekt i simpatije prema obojici još od vremena kada smo zajedno nastupali u Japanu, ali tog respekta i simpatija više nema.'

'Alexandar, koji je vjerojatno i napravio skandal i 'muški' istukao 63-godišnjeg djeda, samo da ne bi morao ući u ring i boriti se, neću previše komentirati jer je zbog takvih likova borilački sport često na lošem glasu a i ne zaslužuje da se previše obazirem na njega. Ali Fedor mi je veliko razočaranje. Da se Fedor borio u mom gradu, ja bih došao u hotel gdje je odsjeo, odveo ga na večeru, porazgovaro sa njim i ako bi mu imao šta reći rekao bi mu to u lice a ne preko novina. Ipak smo 'brothers in arms', zajedno smo krvarili po japanskim ringovima, odradili borbu koju su mnogi ocijenili kao najvećom u slobodnoj borbi, a on ne da se nije udostojio doći me pozdraviti, pa niti uoči borbe u svlačionici, već me još komentirao da sam ovakav i nakav, nedostojno Fedora kojeg sam ja poznavao.'

'Svaki njegov poraz mi je pao teško, kao i moj vlastiti i onda još taj isti čovjek izjavi da ne zna šta me tjera da se borim i slično, da nisam u formi i slično. Svako ima pravo na svoje mišljenje i na svoj stav, ali sve dok ja lijem svoju krv, svoje suze, dok ja trpim muku i bol, odluka je moja, i moja je stvar zašto se borim i do kada ću se boriti.'

'A što se tiče same borbe, muka mi je zbog poraza, ali mi je drago da sam razbio blokadu u glavi koju sam imao vezano za borbu u parteru tokom cijele karijere i drago mi je da sam ga pokušao završiti na giljotinu pa nakon nje na 'trokut'. Nažalost, nisam uspio zatvoriti obje noge oko njegovog struka, jer da jesam on bi bio ugušen, a ovako sam ja izgubio, ali to je takav sport. A da sam uspio zatvoriti obje noge oko struka, a malo je falilo, ja bi njega završio i bilo bi 'bravo majstore', 'svaka čast', u strašnoj si formi', a ovako ide pljuvanje te ovo te ono.'

'Ali što bi legendarni Mišo Kovač rekao - TO JE TAKO. Zdravstvujte!', napisao je Cro Cop.


Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyPon Dec 16, 2013 11:35 am

Ultimate-Fight - Page 3 Crocopricco_ffc
"NAJPRIJE bih se zahvalio divnoj publici u Makedoniji i divnim ljudima koji su me ovako dočekali. Sam izlazak, atmosfera i sve ostalo što sam doživio me dodatno motiviralo da bi ovaj meč odradio na najbolji mogući način. Zahvaljujem se i organizatorima koji nas tretiraju na najbolji mogući način. Sve je bilo fenomenalno. Makedonijo, vratit ću se vrlo brzo", poručio je oduševljeni Ricco Rodriguez nakon treće pobjede u FFC ringu.
Grk Nestoras Batzelas je stradao pod kišom neugodnih koljena na parteru, a Ricco je otrkio detalje.
"Proteklih tjedana sam trenirao s Cro Copom u Zagrebu i dobio sam teške batine. Malo sam se osjećao loše zbog toga. Moj plan je bio ostati u stojci s njim i odvesti borbu u drugu rundu, no Mirko mi je rekao da ga srušim na parter. Što? Rušiti na parter tako vrhunskog hrvača? No, nakon prvih par low kickova sam shvatio da je Cro Cop u pravu i nisam imao druge nego rušiti ga na pod. Radi se o izuzetno snažnom borcu, no zadovoljan sam kako je sve prošlo. Bio sam jako dobro spreman za ovaj meč što se mislim i vidjelo tijekom dvoboj. Volim FFC, volim Pride pravila i uživam ovdje", zaključio je Rodriguez nakon FFC-a u Skopju.
Za sada se ne zna kada bi Amerikanac sljedeći put trebao nastupiti za FFC, no očito je vrlo izvjesno da će bivši UFC-ov prvak produljiti ugovor koji je dvobojem protiv Batzelasa odradio do kraja.


14.12.2013.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyPon Feb 03, 2014 12:35 am

OVO SE RIJETKO VIĐAVIDEO: Overeem uništio majstora koji je nokautirao Mirka Filipovića!
IlustracijaUltimate-Fight - Page 3 0309007.48
Turnir UFC 169 održan u New Jerseyu ove subote dugo se čekao, ponajviše zbog velikog okršaja između Alistaira Overeema i Franka Mira. Dva sjajna teškaša koja su na vaganju zajedno imali preko 230 kilograma opravdala su očekivanja, a navijači su na kraju mogli vidjeti razbijanje Franka Mira i veliku pobjedu nizozemskog Demolition Mana.


  • Ultimate-Fight - Page 3 0059007.49
    'KRVNIK' JE PAOSpektakularna pobjeda, 'slavi' i Mirko FIlipović!


[color][font]
Alistair Overeem vratio se na pobjedničke staze u velikom stilu nakon dva uzastopna poraza, a cijenu je platio američki borac Frank Mir. Nizozemac je dominirao tijekom sve tri runde i doslovno je udarcima uništavao protivnika kojem treba čestitati što je izdržao do kraja borbe. 

Uostalom, statistika meča dovoljno govori - Overeem je Mira udario nevjerojatnih 139 puta, a Amerikanac koji je prije nekoliko godina nokautirao Mirka Filipovića ovoga je puta uspio plasirati samo pet točnih udaraca!? 

Iako je Nizozemac tijekom borbe nekoliko puta držao Mira na rubu nokauta, nije uspio ranije završiti borbu već je na kraju slavio jednoglasnom odlukom sudaca, i to više nego zasluženo. Kako je to izgledalo možete pogledati u priloženom videu. [/font][/color]

Na UFC 169 eventu su održane i dvije borbe za titulu prvaka. Brazilski prvak Renana Baraosvladao je Urijaha Fabera već u prvoj rundi tehničkim nokautom i zadržao pojas prvaka, a problema nije imao ni njegov sunarodnjak Jose Aldo koji se lako obračunao Ricardom Lamasom te zadržao titulu jednoglasnom odlukom sudaca. 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySub Mar 01, 2014 12:31 am

Nakon spektakla u Areni početkom 2013. s Cro Copom u produkciji Fight Channela, metropola će godinu dana kasnije ponovno biti centar svjetske borilačke scene. 8. ožujka u zagrebačku Arenu dolazi trenutačno planetarno najjača kick boks promocija, Glory World Series.
Priredbu predvode dvije legende ovog sporta Mirko Cro Cop Filipović i Remy Bonjasky. Očekuju nas nastupi još dva hrvataIgora Jurkovića i Mladena Brestovca te ostalih zvijezda Glorya.

Povijest poznanstva Mirka Filipovića i Remyja Bonjaskog je prilično duga te seže još od 2002. kad su se do sad jedini put sreli u ringu.

Cro Cop je tada slavio, ali Glory 14 donosi revanš koji će se dogoditi u zagrebačkoj Areni. Mirko Filipović za Glory govori o odnosu sa svojim protivnikom i očekivanjima uoči borbe.

'Ne zovemo se za Božić ili za Novu godinu. No Remy mi je drag, dobar je dečko. Posvećen je ovom sportu i poštujem ga. No ovo je posao kao i svaki drugi. Nisam previše promijenio stil, možda sada više koristim klinč i udarce na kraćoj udaljenosti. To je rezultat brojnih nastupa u MMA-u. Možda sam malo promijenio stil, ali ništa dramatično. U ovoj će borbi ključ biti izdržljivost.'

Govorio je Mirko i o cijeloj karijeri: 'Neću na kraju dana ni za čime žaliti. Imam dugu i bogatu karijeru... Ponosan sam na sebe zbog toga što sam krenuo sam, u staroj garaži. Trenirao sam bez nekog snažnog trening kampa ili velike škole jer toga nije bilo u mojoj zemlji.'

O borbi s Bonjaskim je rekao: 'Bit će to rat, definitivno. Dati će sve od sebe. Posebno je boriti se pred svojom publikom, biti će to veliki show.'
Ultimate-Fight - Page 3 GetImage
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySub Mar 08, 2014 11:37 pm

UŽIVO: Hrvati u Areni bacili Cro Copurukavicu u lice'
Ultimate-Fight - Page 3 0138007.48U krcatoj zagrebačkoj Areni u tijeku je spektakularni borilački spektakl Glory 14 u kojem će kao šlager večeri nastupiti i naš Mirko Filipović. Tekstualni prijenos pratite na portalu Sportski.net.Meč našeg Cro Copa i legendarnog Remyja Bonjaskog, kojem će ovo biti posljednji meč u karijeri, očekuje se nešto iza 23 sata. 


Bit će to veliki revanš nakon 12 godina kada je 2002. godineMirko slavio protiv nizozemskog borca koji večeras traži osvetu. 

Vrijedi istaknuti kako će ovaj spektakl iz publike pratiti iEvander Holyfield, koji je u subotu tijekom jutra stigao u Zagreb. 

A u uvodnim borbama Glory 14 eventa od preostala četiri hrvatska borca slavila su njih trojica. Mladen Kujundžićdoslovno je prebio BiH borca Mehića, a Igor Jurković nokautirao je Michaela Duttau prvoj rundi. 
Mladen Brestovac fantastičkim high-kickom srušio Jahfara Wilnisa dok Teo Mihelićnije uspio pobijeditiMurthela Groenharta.

KAO DA MU NIJE SKORO 40
Mirko Filipović zapanjio izgledom
Ultimate-Fight - Page 3 0640007.48

]Uoči subotnjeg borilačkog spektakla Glory 14 u zagrebačkoj Areni borci su odradili službeno vaganje, a dva veterana na pragu 40-tih, Mirko Filipović i Remy Bonjasky, oduševili su fizičkom spremom i savršenim izgledom. 

39-godišnji Filipović se i za ovu borbu sjajno pripremio, a godinu dana mlađi Bonjasky također je impresionirao fizičkom spremom. Nakon vaganja medijima se kratko obratio Cro Cop koji će se s legendarnim Nizozemcem boriti u središnjem meču večeri. 

'Ne znam kako ću spavati večeras, moguće da i ne spavam. Nije lako pred borbu zaspati'', rekao je Mirko i najavio meč s Bonjaskym. 

''Očekujem tešku borbu i vjerujem da ću pobijediti, spreman sam i motiviran sam. Naravno da će Remy dati sve od sebe jer mu je to oproštajna borba. Ne znam, bit će čupavo''. 

Koliko će na meč utjecati činjenica da je Bonjaskom ovo posljednja borba u karijeri? 

''Tko zna, možda će dati 120 posto mogućnosti, a možda će mu biti svejedno. Ali kakve sam ja sreće vjerojatno će Remy izvući 127 posto mogućnosti iz sebe'', zaključio je Mirko. 

Vrata zagrebačke Arene otvaraju se u subotu u 17.00 sati, borbe u Glory Superfight Series počinju u 20.30 sati, a dvije glavne borbe večeri na rasporedu su od 22.30. 

Program počinje u 19:30 sati - raspored borbi:
Samo Petje vs. Albania Lirim Ahmeti 
Mladen Kujundžić vs. Elmir Mehić 
Tomáš Hron vs. Kirk Krouba 
Albert Kraus vs. Aikpracha Meenayothin 
Benjamin Adegbuyi vs. Dmytro Bezus 
Mladen Brestovac vs. Jahfarr Wilnis 
Karapet Karapetyan vs. Artur Kyshenko 
Teo Mikelić vs. Murthel Groenhart 
Michael Duut vs. Igor Jurković 
Dustin Jacoby vs. Alex Pereira 
Sahak Parparyan vs. Jason Wilnis 
Andy Ristie vs. Davit Kiria 
Finale srednje kategorije 
Mirko Filipović vs. Remy Bonjasky










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Mar 09, 2014 9:04 pm

NE SAMO ODLUKA SUDACA
Meč Cro Copa i Bonjaskog mnoge je potpuno

Ultimate-Fight - Page 3 GetImageBorba večeri Glory 14 priredbe pred prepunom zagrebačkom Arenom ponudila je premalo akcije i čistih udaraca. Bilo je jasno i prije početka da dva veterana neće u ringu prirediti bespoštedni rat uz maksimalan rizik kroz devet minuta, već taktički pokušati nadmudriti protivnika, ali to se pretvorilo u bezbroj klinčeva te statičnu borbu u kojoj niti jedan borac nije uspio drugog dovesti u ozbiljne probleme. Par rušenja zbog gubitka ravnoteže i dva udarca u genitalije bili su vrhunac onog što smo vidjeli pa će malotko poželjeti pogledati reprizu ovog dvoboja.

Na kraju je još došla i sudačka odluka prema kojoj je pobjedu odnio Bonjasky, borac koji je tijekom tri runde bio u defanzivi i niti jednim udarcem nije nanio ozbiljnu štetu Mirku. Možda je po statistici bio uspješniji za jedan udarac, ali sveukupni dojam jasno je išao na stranu hrvatskog borca i nije čudo što je sudačka odluka izviždana u Areni, a zlobnici su rekli: bio je to poklon u oproštajnoj borbi Nizozemca. U svakom slučaju, loša reklama za Glory.No, borbe prije toga definitivno nisu bile niti razočaranje niti loša reklama. Odličan je bio turnir srednje kategorije u kojem je Brazilac Pereira stigao do pobjede, viđen je i krasan nokaut hrvatskog borca Mladena Brestovca, a ljepotica večeri dogodila se u lakoj kategoriji, u kojoj je Gruzijac Davit Kiria nevjerojatnim preokretom i brutalnim nokautom pobijedio aktualnog prvaka Andyja Ristiea. Sve u svemu, odlična priredba koja je završila razočaravajućom glavnom borbom.


Dugo iščekivani okršaj dvojice vrhunskih teškaša, Mirka Filipovića i Remyja Bonjaskog, ipak nije ponudio akciju kakvu su hrvatski fanovi priželjkivali, a sve je na kraju završilo čudnom sudačkom odlukom koja se malokome svidjela











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyPet Jun 20, 2014 5:02 pm

Verbalni napad! Ružno izvrijeđali Cro Copa

Novi okršaj između Mirka Filipovića i Amerikanca Jarrella Millera opasno nam se približio, subota samo što nije stigla, a s njome i odlični Glory 17
Na YouTubeu je objavljena jedna kratka video najava u kojoj američki kick boksač još jednom ponavlja svoje frustracije rezultatom njihovog prvog okršaja koji se održao početkom protekle godine u Zagrebu.

'Pokrali su me u meču koji je bio na njegovom teritoriju i sad je zahvaljujući Gloryju vrijeme za osvetu. On je legenda, ali nakon što je potpisao ugovor izgubio sam respekt i jednostavno ću ga razbiti. On je star', rekao je Miller.

S takvim razmišljanjem slaže se i Jarrellov trener.

'Mirko je antikvitet, on je dinosaur. On ima jedan udarac nogom u glavu i još par udaraca i oko toga se vrti cijela njegova igra', smatra trener američkog borca.













Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Jun 22, 2014 5:46 pm

Cro Cop usred LA ušutkao bahatog Amerikanca
Mirko Filipović i Jarrell Miller odradili su još jedan sjajan i dramatičan okršaj, ovoga puta u sklopu Glory 17 eventa održanog u Los Angelesu
Nakon što je Gabriel Varga porazio Sitmonchaia i Oblonskyja u istoj večeri da bi preuzeo mjesto glavnog izazivača u perolakoj kategoriji, i nakon što je Andy Ristie lijevim krošeom zaustavio Hollenbecka nakon samo 35 sekundi borbe, u ring su zakoračili teškaši.



Miller je bio dosta efektan u klinču i nastojao je biti taj koji kontrolira i vrši pritisak na centru ringa, dok je Cro Cop najviše štete radio kickovima. Rivali su imali dosta izmjena udaraca u klinču, a palo je, na žalost, i nekoliko ilegalnih udaraca u prepone (Mirka). Dva su suca dala dvije runde Filipoviću a jednu Milleru, dok je treći sve tri runde dao Cro Copu. 'Big Baby' je bio poprilično razočaran,' piše Profightstore.



U prvoj rundi Miller je od početka pokušao preuzeti inicijativu, a Mirko je kontrirao direktom. Došlo je do nekoliko klinčeva, gdje je Miller uputio nekoliko slabijih koljena. Cro Cop je tada uputio dva dobra desna krošea, a onda je morao uzeti kratku pauzu zbog udarca u prepone. Miller je lagano skakutao na nogama i uputio nekoliko direkata, na čega je Cro Cop odgovorio čistim direktom, i s nekoliko kickova u tijelo. Miller je slao slabe low kickove kako bi namjestio napade rukama, a runda je završila s razmjenom udaraca bez čistog pogotka s ijedne strane.



U drugoj rundi Miller je bacio low kick i ručnu kombinaciju, nakon čega je Mirko odgovorio middle kickom. Jarrell je u klinču bacio nekoliko konkretnijih koljena, dok se hrvatski borac vratio middlekickovima a kažnjavao je protivnika i aperkatima. 40-ak sekundi prije kraja bacio je još jedan dobar middle kick, nakon čega je dvojac izmjenjivao jake aperkate u klinču.



Mirko je u trećoj rundi krenuo vrlo agresivno, bacio je lijevi pa desni kroše, kao i side kick. Tada je Cro Cop primio još jedan udarac u prepone, zbog čega je uzeo pauzu. Borba se u nastavku prebacila u klinč, gdje je Miller slao koljena. Mirko je bacio sjajan high kick, a 90-ak sekundi prije kraja Filipović je naizgled primio još jedan udarac u prepone, i došlo je do još jedne pauze. Pri povratku u akciju teškaši su izmijenili nekoliko dobrih udaraca, nakon čega je sjeo Cro Copov middle kick. 15- sekundi prije kraja Miller je nastavio s pritiskom, a Filipović je bacio još jedan high kick.

Ultimate-Fight - Page 3 GetImage










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Jun 22, 2014 5:57 pm

Pa ja sam mislio da ja Mirko prekinuo karijeru borca , cestitke za njega .
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Jun 22, 2014 6:06 pm

Nije lega..Stipe Drviš i on su u u L.A..

Ultimate-Fight - Page 3 10500478_10203474788424285_7179740464395727921_n

Ultimate-Fight - Page 3 10448228_10203474292411885_5665667932329863179_n










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Jun 22, 2014 6:41 pm

Ultimate-Fight - Page 3 Zuf62h
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyPet Avg 15, 2014 10:46 pm

BAČENA RUKAVICA
Prvak želi Cro Copa u ringu, ovo mu je poručio!

Mirko Filipović trenutno se nalazi u posljednjem dijelu priprema za svoju iduću borbu koja ga očekuje 23. kolovoza u Japanu. Kao što je već dulje vrijeme poznato, tamo ga u meču po MMA pravilima čeka opasni domaći borac Satoshi Ishii, a što slijedi nakon toga nije poznato
Nagađa se da bi Cro Cop mogao odraditi meč i u FFC-u, što je ta organizacija natuknula kratkom video snimkom kojom najavljuju svoj drugi dio sezone ove godine, a čini se da bi ga i u Gloryju mogao očekivati jedan jako težak izazov.

Sjajni nizozemski kick boksač Rico Verhoeven na Gloryju 17 u Kaliforniji osvojio je pojas prvaka pobjedom nad iskusnim Rumunjem Danielom Ghitom, a kao jedan od mogućih idućih izazova vidi upravo hrvatsku legendu.

'Bila bi mi čast boriti se protiv Cro Copa. On je napravio zaista mnogo u svojoj karijeri i u raznim disciplinama. Ako ikad dobijem priliku ući s njim u ring to bi bilo sjajno, zaista fantastično. Meni bi bila to ogromna čast', rekao je Verhoeven.

Još uvijek nije poznato kad će se održati idući Gloryjev event, ali nagađa se da će on također biti održan na američkom tlu te da bi trebao na popisu borbi imati i jedan meč za titulu prvaka.











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySub Avg 23, 2014 12:19 am

CRO COP PONOVNO U MMA RINGU PROTIV OPASNOG ZLATNOG OLIMPIJCA ISHIIJA!

Treći put od odlaska iz UFC-a, Mirko "Cro Cop" Filipović će 23. kolovoza ući u MMA borilište. Na drugoj strani ringa u japanskom glavnom gradu Tokiju će stati opasni judoka - Satoshi Ishii. Ovaj izuzetno zanimljiv dvoboj na IGF 2 (Inoki Genome 2) priredbi pogledajte ekskluzivno i izravno na Fight Channelu (MAXtv kanal 25)!
Foto: fightsite.hr/ Pobjeda protiv Suzukawe pa poraz od Oleinika - tako izgleda MMA "score" Mirka Filipovića nakon odlaska iz UFC-a 2011. Mirko se posljednje tri godine puno više koncentrirao na svoju kick boxing karijeru gdje je bio izuzetno uspješan. Osim onog kontroverznog poraza od Remyja Bonjaskog na Gloryju 14 u Zagrebu, Filipović je nanizao sedam vrlo impresivnih pobjeda. Osvojio je K-1 WGP u jednoj noći svladavši Millera, Zhuravleva i Londta; pobijedio je Raya Sefa, slavio je i u drugom dvoboju protiv Millera u Gloryju. No, MMA je stavio na stranu sve do prije nekoliko mjeseci i ponude iz legendarnog INOKI-ja. Osim dvoboja protiv Ishiija, Cro Cop je u paketu dogovorio i tradicionalan nastup na Staru godinu u istoj promociji pa će mu druga polovica 2014. definitivno proći u znaku MMA-ja.
Iako široj javnosti relativno nepoznat, Satoshi Ishii je sve samo ne lagan zadatak za bilo kojeg svjetskog teškaša, pa tako i za Cro Copa. Olimpijski judoka, koji je 2008. u Pekingu uzeo zlato u kategoriji iznad 100 kilograma, je jednako uspješan i u MMA borilištu. 2009. je započeo svoju profesionalnu karijeru porazom od legendarnog Hidehika Yoskide. Od tada do danas je ubilježio 12 pobjeda i još samo jedan poraz - od vjerojatno najboljeg borca svih vremena, Fedora Emelianenka. Posebno impresivno izgleda njegov pobjednički niz u posljednjih godinu i pol dana. Slavlja protiv bivših UFC-ovaca Tima Sylvije, Seana McCorklea, Pedra Rizza, Jeffa Monsona i Phila de Friesa su mu i donijela tepanje nekih borilačkih medija koji su Ishiija nazvali trenutačno najboljim teškašem svijeta izvan UFC-a. I zaista, ovi rezultati su i više nego impresivni te su svojevrstan poziv na oprez.
Ipak, Cro Cop je bez sumnje puno kompletniji borac od Ishiija te bi trebao bez većih problema dominirati na nogama. Filipović je u pripremnom periodu puno vremena proveo radeći obranu od rušenja jer je upravo "borba na parteru" najjača Ishiijeva kvaliteta. Od 12 pobjeda u karijeru, Japanac je do čak njih sedam stigao odlukom sudaca, dok je četiri protivnika uspio prisiliti na predaju.
Mirkov MMA score se zaustavio na 28 pobjeda i 11 poraza. Ishii je definitivno protivnik po mjeri za hrvatskog borca u ovom trenutku te bi slavlje Cro Copu donijelo još nekoliko vrlo zanimljivih MMA angažmana u narednom periodu.
Izravni prijenos iz Tokija pogledajte 23. kolovoza već od 12 sati na Fight Channelu (MAXtv kanal 25). Filipović i Ishii su glavni meč večeri te se očekuje da bi prijenos njihovog dvoboja trebao biti na rasporedu oko 13 sati.

Ultimate-Fight - Page 3 GetImage










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySub Avg 23, 2014 10:51 pm

JAPANAC NEMOĆAN
Nakon ovog udarca Cro Cop je riješio sve probleme

Hrvatski borac Mirko Filipović slavio je u središnjoj borbi borilačkog spektakla u Tokiju protiv bivšeg olimpijskog pobjednika u Džudu Satoshija Ishiija
Sredinom prve runde Japanac je borbu s Mirkom preselio u parter. Prema najavama, obzirom da dolazi iz džuda, tu je Ishii trebao imati prednost protiv Cro Copa, no Slavonac mu je zadao jednu (dozvoljenu) ubojitu kontru laktom i rasjekao mu čelo.

Obzirom da pravila nisu dozovoljavala šivanje na licu mjesta, oko 5 centimetara široka posjekotina nije prestajala krvariti i tijekom druge runde sudac je odlučio prekinuti borbu. Ishiiju se to nije nimalo svidjelo, osjećao je da još može parirati borilačkoj legendi, no nije imao izbora nego čestitati protivniku i njegovom timu prije nego li je ljutito napustio ring.

SNIMKU MEČA MOŽETE POGLEDATI OVDJE  link










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySub Sep 13, 2014 11:04 pm

Cro Cop se bori za Novu godinu u Tokiju.
Na tradicionalnom novogodišnjem MMA eventu u Tokiju se bori protiv protiv bivšeg japanskog judaša.

Potrvrđen je meč protiv Ishija za Novu godinu.   uzuz9.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Nov 23, 2014 2:19 pm




Dobar je Mirko ali Fedor je kralj ringa, najbolji koji se ikada borio










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Nov 23, 2014 6:28 pm

Ja sam inače Mirkov fan i recimo dosta komuniciramo.Jedan strašno opušten i dobar čovek ,kao i njegov trener (bivši boksač) Stipe Drviš.
Koliko puta kad pomislim da je Mirkovo vreme prošlo, ume čovek da iznenadi.:)


Fedor je No 1.. nema tu priče.
Jedna od retkih žena koja prati MMA borbe..iliti UFC..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Dec 28, 2014 9:59 pm

Za manje od tri dana borba Cro Cop VS Satoshi Ishii  :qqq4:
Mirko je najavio pobjedu protiv Satoshija Ishiija u Tokiju, a u razgovoru za tamošnje medije Cro Cop je izjavio da je vrhunski spreman i da bez ozljeda ulazi u svoju prvu obranu IGF naslova.


Japanski mediji su intervjuirali Cro Copa koji je unatoč dugom letu bio jako dobro raspoložen i nije pokazivao bilo kakav umor.

"Posljednji meč sam odradio prije četiri mjeseca, a kamp za ovaj meč mi je trajao zadnjih šest tjedana. Odrekao sam se čak i Božića da bih trenirao i ostao u vrhunskoj formi i snazi. U prošlosti sam u mnoge mečeve ulazio ozlijeđen i to me je koštalo lošijeg nastupa. Ovog puta ništa me ne boli. Potpuno sam zdrav te pun samopouzdanja krećem u meč. O porazu niti ne razmišljam iako je ovo takav sport da je apsolutno sve moguće."

Ali zato Ishii sigurno razmišlja o ozljedi koja ga je mučila zadnjih mjeseci. Po napisima u medijima dvoboj je jedno vrijeme bio pod upitnikom, ali na kraju ćemo ipak gledati meč "Cro Cop VS Ishii 2".

"Znam da će krenuti na rušenje i da će pokušati doći u gornju poziciju na parteru. To svi pokušavaju, a ja se jako dobro znam braniti od rušenja, to me ne brine", tvrdi legendarni Cro Cop.

Snimka prve borbe "Cro Cop VS Satoshi Ishii"

Upitan hoće li koristiti laktove koji su mu donijeli pobjedu u prvom meču, Cro Cop odgovara:

"Naravno, ako mi se otvori prilika koristiti ću laktove."

Društvo će mu praviti Fedor Emelianenko i Wanderlei Silva, dva velika prijatelja i rivala iz dana Pride-a. Oni su, naime, posebni gosti Antonija Inokija na INOKI Bom-Ba-Ye priredbi.

"Borio sam se protiv njih, no smatram ih prijateljima. To što će me gledati će mi biti samo poticaj i ohrabrenje. Nadam se da ćemo gledateljima pružiti dobar meč", zaključio je Cro Cop.

Cro Cop otputovao u Japan i poziva sve da 31.12. pogledaju borbu

Prijepodne na Staru godinu provedite uz Fight Channel gdje možete vidjeti izravan prijenos čitave INOKI Bom-Ba-Ye priredbe s Cro Copom i Ishiijem u glavnim ulogama.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySre Dec 31, 2014 11:54 pm

UMALO OPĆA TUČNJAVA
Ponosni Mirko nakon ubitačnog nokauta poslao jasnu poruku!

uzuz9 uzuz9 uzuz9 uzuz9

Mirko Filipović Cro Cop u velikom je stilu obranio pojas IGF prvaka u Japanu. Na Staru godinu Filipović je nokautom u drugoj rundi po drugi puta u četiri mjeseca bio bolji od Japanca Satoshija 

U prvoj rundi Ishii je bio bolji. U ranoj fazi spustio je Mirka na parter te mu uspio zadati nekoliko udaraca laktom. No, već u drugoj rundi vidjelo se da Mirko ide na sve ili ništa.

Iako je u drugoj rundi Ishii ponovno srušio hrvatskog borca na parter vrlo brzo su opet bili u stajaćem položaju hdje je Mirko preuzeo inicijativu. Pred kraj druge runde zadao je seriju teških udaraca u glavu Ishiija čemu su prethodila dva high-kicka koji su ga uzdrmali. Samo sekundu prije isteka druge runde sudac je prekinuo meč jer je Mirko nokautirao Ishiija koji je obliven krvlju morao priznati poraz. Iako se čulo zvono bilo je jasno da uzdrmani Ishii ne može nastaviti meč.

Ultimate-Fight - Page 3 2ikfb06
CEO TEKST  link










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySub Jan 03, 2015 2:26 am

RUŽNA SCENA
Što se dogodilo: Mirko Filipović objasnio incident nakon borbe
Mirko Filipović je na kraju 2014. godine opet isprebijao Satoshija Ishiija, a nakon borbe zamalo je došlo do opće tučnjave u ringu. Tamo su se našli mnogi nepozvani gosti, željni obračuna s Cro Copom.

Japanski hrvač Kazuyuki Fujita bio je 'najhrabriji' te se unio Cro Copu u lice, ali Mirko ga je odgurnuo, pa je Fujita završio na 'stražnjici'.

"Nisam shvatio što je htio, govorio je na japanskom, unio mi se u lice pa sam pomislio što mi sad kvari slavlje te sam ga odgurnuo", kazao je Filipović koji se odmaknuo, a red su umjesto njega radili Mirkovi treneri Stipe Drviš i Mario Mlinarić.

"Malo je nedostajalo da nekoga udarim, no bolje da nisam jer bi me zadržali još koji mjesec u Japanu", rekao je Drviš u izjavi za Večernji list.

"U tim trenucima naguravanja između mojih i Fujitinih ljudi uhvatio sam Fjodora Jemjeljanjenko i rekao mu da me brani, na što se on slatko nasmijao i rekao mi: "Nećemo se tući ovdje". I doista, nitko se u ringu ne bi usudio nekoga potegnuti jer bi to bilo kazneno djelo, a Fujita je to izveo više šoua radi. Borili smo se dvaput i oba puta sam pobijedio i to bi za mene bio lak novac, no ne znam ima li to smisla", zaključio je Mirko, te otkrio kako se Ishii nije dobro proveo nakon borbe:

"Kažu da je satima nakon meča bio u dvorani bio i povraćao i da je otišao u bolnicu. Nadam se da će biti sve u redu. Ne želim nikoga ozlijediti, ali rizik uvijek postoji."




MMAJunkie istiće Filipovićev high-kick kao ključ za uspjeh, dok BloodyElbow piše:

"Crop Cop je čitav dvoboj bolje pogađao sve dok nije udario svoj lijevi potpisani high kick. Udarac je uzdrmao ishija, uslijedilo je još udaraca, a Ishii je bio gotov. Cro Cop je pobijedio na svoj starinski način...

Prvo je Shinya Aoki 'twisterom' stigao do pobjede, a onda je u glavnom meču večeri Mirko Cro Cop skinuo prašinu sa svog slavnog lijevog high-kicka koji mu je donio pobjedu protiv Satoshija Ishiija."

Pojas je Mirku stavio Wanderlei Silva koji je 30. jubilarnu Filipovićevu MMA profesinalnu pobjedu pratio u društvu drugog velikog MMA borca Fjodora Emilianenka.   :qqq4:



Ultimate-Fight - Page 3 0345007.48










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Jan 25, 2015 1:03 am

NOKAUT KOJI PAMTI CIJELI SVIJET
Kakav preokret: Razbio je Mirka Filipovića, a sada mu prijeti povijesna osveta!
Stigla je službena potvrda! Mirko Filipović i Gabriel Gonzaga borit će se 11. travnja u Krakowu, objavio je UFC. To će biti prvi povijesni UFC turnir u Poljskoj, a revanš Cro Copa i Brazilca koji je Mirka brutalno nokautirao 7. travnja 2007. godine bit će borba večeri.  :qqq4:
















Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySub Apr 18, 2015 6:53 pm

POSLJEDICE KRVAVE BORBE Filipoviću 45 dana suspenzije, Gonzagi šest mjeseci
Iz UFC-a objavili su koliko će borci koji su sudjelovali na UFC Fight Nightu u Krakowu morati pauzirati zbog zadobivenih ozljeda, odnosno koliko dugo neće smjeći ponovno ući u oktogon.
Glavne zvijezde spomenutog događaja bili su Mirko Filipović i Gabriel Gonzaga.

Filipović je na kraju slavio u trećoj rundi. Zadao je tada Gonzagi strašan udarac laktom, oborio ga na pod, a sucu nije preostalo ništa drugo nego da prekine borbu.

Liječnička komisija suspendirala je Gonzagu na 180 dana ili dok CT ne pokaže da je spreman boriti se i ranije. U tom će slučaju Brazilac moći ući u ring za 45 dana, ali bez kontakta mora biti 30 dana.


VIDEO  link










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyUto Maj 12, 2015 12:44 pm

Poznati kriminalac i diler droge ,koji "nastupa" kao ultimate fight "borac" Kristijan Golubović je dobio teške batine sinoć u Beču (sudija prekinuo meč ) Nebitno od koga (neki albanski takmičar ) i nebitno od njegovog laprdanja na FB o "nepravdi" i "politici" ,pogledajte  snimak meča

VIDEO link ,pa prosudite sami ko koga mlati .

Najzanimljiviji su komentari ispod teksta ,koje sigurno nisu pisali "botovi" Sem što gotovo svi kažu da je dobio teške batine ,dosta njih se čudi kako to da ga Srbija ne "traži" ,kada je praktično pobegao sa izdržavanja pravosnažne sudske kazne za dilovanje droge ?
E, to i meni nije jasno .Ili jeste ,potpuno .










Ultimate-Fight - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyUto Maj 12, 2015 2:17 pm

Kako je uspeo i doći do MMA-borbi. Očito lova radi sve.

OVO JE IZNENAĐENJE: Cro Cop žestoko odgovorio na prozivanje!

Alistar Overeem je nekidan bahato udario na Mirka Filipovića, a naš borac je na napad odgovorio preko društvene mreže. Iako se uglavnom nije spuštao na razinu raznih boraca koji su napadali, ovog puta nije birao riječi.
"Svima onima željnim medijske pažnje savjetujem da ju ostvare kroz svoje rezultate, a ne da prozivanjem drugih ničim izazvani i to maloumnim izjavama traže istu. I to osoba koja je toliko izdrogirana i izdopingirana, da je pljunula na cijeli sport i koja je jedine rezultate ostvarila pod takvim dopingom da joj je bilo uzeti 2 decilitra krvi uvjeren sam da bi to bilo dosta da umirućem slonu produži život par godina", napisao je Mirko.

Overeem je 'tek' pao na doping testu pred borbu s Juniorom dos Santosom u 2012. godini, iako su ga godinama ostali borci optuživali za uzimanje stereoida.

VIŠE   link










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySre Jun 17, 2015 9:06 pm

Cro Cop je zainteresiran za revanše protiv Minotaura, Nelsona, Junior dos Santosa i Overeema

MMA legenda Mirko Cro Cop bi mogao biti na početku nevjerovatne karijere nakon njegovog povratka pobjedom Gabriela Gonzage tehničkim nokautom u travnju. Donosimo vam ekskluzivni intervju hrvatskog veterana MMA u zadnjem izdanju časopisa Fighters Only.

"Pobjeda Gabriela me razveselila. I sve dok budem zadovoljan u UFC-u, nadam se da ću nastavljati s borbama."

Sliježući ramenima rekao je: "Ali nema garancije. Ovo je MMA. Svi su gladni. Svatko želi da ti skine glavu. Ja ću biti spreman. A čak i ako ne uspijem znat ću da sam pokušao. Moji fanovi će reći: 'To je čovjek koji je imao veliku karijeru u Prideu, veliku karijeru u K-1. Nije uspio u UFC-u, ali je pokušao.' To je važno. Tako ja podižem svoju djecu."

"To je nešto što stvarno želim raditi. To je nešto što dugujem sportu, a dugujem i samom sebi da pobijedim neke od tih tipova."

Ali tko su ti tipovi? Da li želiš revanš sa svim svojim bivšim neprijateljima koji su još uvijek aktivni?

"Neki od njih, da, neki od njih, ne", kaže Cro Cop i nastavlja: "S Josh Barnettom se neću boriti, definitivno. Borili smo se tri puta i pobijedio sam ga dva puta. Tehnički je to bilo tri puta, ali za prvi puta ne mogu biti nekorektan i računati kao pobjedu."

"On je bio povrijeđen nakon 30 sekundi. Padali smo i on je ozlijedio rame. Bio sam proglašen kao pobjednik, ali to nije bila pobjeda. No, recimo da smo se borili dva puta i dva puta sam ga pobijedio pošteno, ja inače puno volim Josh Barnetta kao borca... Nema smisla opet se boriti s njim."

"Ali Nogueira je definitivno tu, Roy Nelson također i još neki borci. Junior dos Santos je definitivno tu. A možda i Overeem."

Ultimate-Fight - Page 3 2nhmd13










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySre Jan 04, 2017 1:17 am

Bravo Mirko legendo.
Bravo za celi Cro Cop team.Sipe Drviš No 1  top88


Ne samo dobri sportaši i profesionalci,nego predivni ljudi Mirko Filipović i Stipe Drviš.
Gledam svaku borbu i sve utiske sa njihovim putovanja i najjače su njihove noćne priče pune andegota (za obožavatelje i fanove) ,pričane običnim narodskim jezikom.Zaista gotivim obojicu.

MIRKO FILIPOVIĆ OPRAO INDEXOVCE: ‘Klošar? Krv sam pišao tokom ovih priprema…’

Ultimate-Fight - Page 3 Se9ld3


Ultimate-Fight - Page 3 Ayr2w6


Ultimate-Fight - Page 3 Ay26i1










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySre Jan 04, 2017 4:20 pm

Mirko je car, mnogo ga poštujem ...
ali jedan je tata
Fjodor

Ultimate-Fight - Page 3 FedorEmelianenko1


Ultimate-Fight - Page 3 Index.php?action=dlattach;topic=17393










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptySre Jan 04, 2017 9:43 pm

Rispekt prema Fjodoru.

Tačno da je Mirko car.Ujedno ovo je i njegova poslednja borba u karijeri.

Sad ga čeka mnogo operacija,da se krpi koliko može.Iza njega je 20 godina karijere.
Žalosno,ali jako žalosno što su ga novinari najvećim delom pljuvali,a ujedno se i otimali ko će prvi objaviti vest o njegovim pobedama.

Da ne pričam od strane države, nikad nije dočekao ono što je trebao kao i svi sportaši profesionalci kao rukometaši,fudbaleri,skijaši doček na trgu ili bar neko poštovanje.

Više su njegove pobede i njega kao čoveka cenili stranci pored mnogobrojnih fanova.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyUto Jun 20, 2017 9:53 pm

Samo nas pet dana dijeli do spektakularnog Bellatovog eventa u New York Cityju kojim bi ova promocija trebala potvrditi sposobnost organiziranja borilačkih PPV spektakala na razini onih UFC-a. Iako se ne bori u glavnoj borbi večeri, nema sumnje da je Fedor Emelianenko najveća zvijezda priredbe. Nakon nešto duže pauze Rus je ponovno u akciji i to protiv donedavnog UFC-ovca Matta Mitrionea. Meč je to koji sigurno neće biti lagan za legendarnog Rusa.
Ultimate-Fight - Page 3 Fedor-Emelianenko-vs.-Matt-Mitrione










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Jun 25, 2017 12:13 pm

40-godišnji Emelianenko bio je dugogodišnji prvak u Prideu i smatra ga se najboljim MMA teškašem na svijetu. No, bivši igrač američkog nogometa, Mittrione, sinoć je bio u puno boljoj formi te je nakon istovremeno plasiranih udaraca koji su ih obojicu bacili unazad, Mitrione je uspio brže krenuti prema protivniku te ga nokautirati na podu.













Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyPon Jul 09, 2018 12:47 am

Stipe Miočić doživio je poraz na UFC 226 eventu od Cormiera
Daniel Cormier prvak je i u teškoj kategoriji UFC-a. Prvak u poluteškoj kategoriji nokautirao je Stipu Miočića u prvoj rundi rundi, točnije na njezinom kraju na UFC 226 eventu u Las Vegasu i tako ušao u povijest kao borac koji je spojio naslove u dvije težinske kategorije, točnije u poluteškoj i teškoj diviziji…

Ultimate-Fight - Page 3 DhjmEcsX4AANt3N?format=jpg&name=small

Kakav ludak ovaj Daniel.Živo kino šta mu je sve izgovorio. 




Cormier u prvoj reakciji prozvao Lesnara! Bivši prvak se pojavio u oktogonu, napravio kaos i izvrijeđao sveoko sebe: “Ngannou je smeće, Miočić je smeće…”











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyUto Sep 18, 2018 9:02 pm

Da li ste primetili ,da (bar u Srbiji ) ti tkzv "kik bokseri" i "MMA borci" ,fol ,"sportisti" ,se više pominju u crnima hronikama ,nego u sportskoj rubrici ?
Jedan od tih "poznatih" je i Kristijan Golubović i nekoliko njemu sličnih .
I svi imaju isti pedigre -obilno tetovirani ,nabildani ,drže "opasne pse" ,i "super su" sa "žestokim momcima" iz sveta kriminala?

Na desetine njih su učestvovali u raznim krivičnim delima ,bili ranjavani i ubijeni ,a robijao je svaki treći ?
Uostalom ,nekoliko njih,je pomenuto u "crnoj hronici"  -samo u poslednje dve nedelje?
Večeras je upucan "poznati MMA borac  Radoš Joksimović "sa više  metaka u bašti kafića .

Ultimate-Fight - Page 3 1618891_10410235-10204440135908d292-8215784278800369672-n-edit_ls


Kakav je to onda "sport" i "sportisti" ?










Ultimate-Fight - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyPon Okt 22, 2018 9:04 pm

I malo lepših stvari iz UFC-a .

Pejdž Vanzant (24) i Rakel Ostovič (27) boriće se u januaru sledeće godine!

Ultimate-Fight - Page 3 1654167_132465798popopo_ls

Ovo će svakako biti najseksepilnija borba svih vremena . brdski










Ultimate-Fight - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyPet Sep 03, 2021 3:43 pm

Kakve li slučajnosti -upravo su (bar u Srbiji ) MMA "borci" umešani u kriminal ?
Juče je ubijen u Novom Sadu ,Uroš Stepanović ,MMA šampion ,koji je bio telohranitelj poznatom mafijašu .
Dušan Panajotović je suđen zbog iznude ,ranjavanja i nasilničkog ponašanja .
Damir Dado Mihajlović -posed nelegalnog oružja.Pretučen i izboden ispred jednog kafića u NS .
Stefan Milojević -uhapšen u Španiji kao vođa bajkerske bande -iznuda , narko diler .
Vladimir Jovanović "Maradona" -podstekavanje na ubistvo ,ranjen sa 7 metaka ,ostao bez noge .
Miljan Đurašinović (Tasmanijki Đavo) -više puta hapšen zbog nasilja .
Itd,itd ,itd ....
"Sportisti" kojima je posao "obezbeđenje" (čitaj ,reket ,iznuda ,trgovina narkoticima,nasilje ... itd) ?

Ultimate-Fight - Page 3 2700133_borci_ls













Ultimate-Fight - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyNed Sep 05, 2021 1:49 pm

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, brzom i efikasnom akcijom za manje od 48 sati rasvetlili su teško ubistvo koje se u noći između četvrtka i petak dogodilo u Novom Sadu.

U opsežnoj akciji sprovedenoj na teritoriji Novog Sada, u saradnji sa javnim tužilaštvom, policija je uhapsila 13 osoba i zaplenila narkotike, oružje, municiju, osam vozila i 50 hiljada evra.
....


I šta rekoh ?MMA "borac" je debelo u kriminalu -čim su rezultati istrage takvi .










Ultimate-Fight - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 EmptyČet Nov 04, 2021 6:48 pm

Umesto da se MMA iliti Ultimat Fajt zabrani ,kao nehuman -ide se korak dalje .
U Poljskoj se organizuju borbe između muškaraca i žena ?
A bolesna publika uživa u krvavom masakru "slabijeg pola" ?
Ko to može da smatra"sportom" ???

https://twitter.com/i/status/1454150535255367682










Ultimate-Fight - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Ultimate-Fight - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ultimate-Fight   Ultimate-Fight - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ultimate-Fight
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT :: BORILAČKI SPORTOVI-
Skoči na: