DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?

Ići dole 
+46
Hestija
Diplomirani Duduk
MadamX
Danubius
Ladyintheblack
Breza
debilko
Lena **
Okano
Sibila_
Samhain
Đole
Milojica
kobra
Harite
nonstopGAME
veseljak 79
brunolino
lollypop
AstrinaKomsinica
Aurora Borealis
Najda M.
sanjalica.ns
Kapetan
Farmer
anja007
Amisela
Ivana_258
bosankaa
Lily
determinanta
montoya
Alisa
dejan
Totti
Oci-ANDJELA
Draganna
Astra
Krupljanka
Sanjalica
Vangelis
Zvončić
sonia
doctorr67
Xenia
slatkicass
50 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySub Nov 14, 2009 11:29 pm

First topic message reminder :

Poznato je moje mišljenje o Facebooku . No hajde, kud i svi Turci , tu i mali Muja.
Naravno da nisam puno obraćao pažnju na razne poruke , no neki "pozivi" su učestali , pa pogledam .I šta vidim -u pitanju su neke igrice , koje igraju odrasli ljudi . Malo sam pogledao -to je meni bez veze , i tako je postavljeno da se sve dublje uvučeš (ili navučeš ) na to ....

Dakle , šta mi mislimo o tome ? Igrate li Facebook igrice?


Poslednji izmenio Danubius dana Sre Sep 11, 2019 5:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySub Jul 10, 2010 11:46 pm

Svi mi koji mislimo da Milka Canic igra CS (Counter Strike) za vreme Slagalice IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 279207



IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 41574_109240332443159_73_n
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyNed Jul 11, 2010 12:34 am

Sad igram više nego pre..Opet sam u fazi... IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 717612
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Ivana_258
Seven of nine



Datum upisa : 27.06.2010

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyNed Jul 11, 2010 12:48 am

Ja sam vam prosta za te igre.
Mislim, treba da hranim mace, kuce, perem akvarijum....a ovaj moj uhvatila mahovina ne vidi se ni jedna ribica.
Moja deca igraju i sve kažu: e, mama jel' mogu samo pet minuta, treba da nahranim mace!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyNed Jul 11, 2010 1:22 am

Kijara-brm ::
Sad igram više nego pre..Opet sam u fazi... IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 717612

Anastasija-Staša воли farmville Türkiye! и FarmVille - Become The Master in One Day IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 279207 IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 746505
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyČet Jul 22, 2010 11:56 pm

Pošto igrate , evo još jednog načina da se identifikujete kao fan Farmvilea itd ,,,,kupite majicu :


http://www.vizioshop.com/majice/milosblog?utm_source=etarget&utm_medium=cpc&utm_campaign=etarget

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 98966
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyČet Jul 22, 2010 11:59 pm

Danubius ::
Pošto igrate , evo još jednog načina da se identifikujete kao fan Farmvilea itd ,,,,kupite majicu :


http://www.vizioshop.com/majice/milosblog?utm_source=etarget&utm_medium=cpc&utm_campaign=etarget

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 98966

Zloćo.. IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 902410
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyPet Jul 23, 2010 12:01 am

Danubius ::
Kijara-brm ::
Sad igram više nego pre..Opet sam u fazi... IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 717612

Anastasija-Staša воли farmville Türkiye! и FarmVille - Become The Master in One Day IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 279207 IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 746505

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 797558 Nemaš pojma tamo ima dobrih linkova za skidanje,ono što nemaš..Životinjke razne i tako to..

Imam i talijanski,gde su dijamanti... IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 687235 ..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyPet Jul 23, 2010 12:52 am

Kijara-brm ::

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 797558 Nemaš pojma tamo ima dobrih linkova za skidanje,ono što nemaš..Životinjke razne i tako to..

Imam i talijanski,gde su dijamanti... ..
Bem ti....nisam znao da i arapski znaš ?

Anastasija-Staša се свиђа ‫عمرو دياب‬. IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 279207
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyPet Jul 23, 2010 12:58 am

Danubius ::
Kijara-brm ::

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 797558 Nemaš pojma tamo ima dobrih linkova za skidanje,ono što nemaš..Životinjke razne i tako to..

Imam i talijanski,gde su dijamanti... ..
Bem ti....nisam znao da i arapski znaš ?

Anastasija-Staša се свиђа ‫عمرو دياب‬. IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 279207
IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 797558

To je stranica gde je Amr D...Dobar... IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 460727
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyPet Jul 23, 2010 8:55 am

Kijara-brm ::


IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 797558

To je stranica gde je Amr D...Dobar... IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 460727
Aha...verovatno neki siroma* iz Emirata IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 460727










IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyPet Jul 23, 2010 12:31 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::


IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 797558

To je stranica gde je Amr D...Dobar... IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 460727
Aha...verovatno neki siroma* iz Emirata IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 460727

Pevač bre..

Bemti farmu,Sporo otvara,baš nisam uspela ništa da uradim.Opet nešto koči.Zato nikoga nema.Ne može se.. IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 153448










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyPet Jul 23, 2010 12:47 pm

Primetila sam da igrice kao što su farma, island, word caffe, etc., kada dostigneš neki viši nivo, počinju da koče i definitivno usporavaju rad celog kompjutera.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyPet Jul 23, 2010 10:11 pm

Kijara-brm ::


Bemti farmu,Sporo otvara,baš nisam uspela ništa da uradim.Opet nešto koči.Zato nikoga nema.Ne može se.. IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 153448
Pa tvrda zemlja, sunce upeklo , šta se čudiš IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 947953










IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyPet Jul 23, 2010 10:25 pm

Taman posla,neznam kada bih još i to stigla, definitivno ne igram niti sam niti ću.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySub Jul 24, 2010 1:02 am

Danubius ::
Kijara-brm ::


Bemti farmu,Sporo otvara,baš nisam uspela ništa da uradim.Opet nešto koči.Zato nikoga nema.Ne može se.. IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 153448
Pa tvrda zemlja, sunce upeklo , šta se čudiš IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 947953

Da,da.. IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 893675

Zakočilo i nema šanse da se igra.Nešto nije kak treba sa farmom zadnjih par dana..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySub Jul 24, 2010 12:30 pm

Igram farmwile i super je...nesto se bas ne pretrzem , sejem polako na par dana lubenice, da ne moram stalno da kopam i orem al me bas odmara...
Najgore je bilo na pocetku kad sam se zarazila, nikad kraja oranju, znala sam i nocu da ustanem da bi krompir porala, sada je vec bolje, sadim i zanjem polako i uzivam u svojoj farmici...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySub Jul 24, 2010 12:56 pm

anja007 ::
Igram farmwile i super je...nesto se bas ne pretrzem , sejem polako na par dana lubenice, da ne moram stalno da kopam i orem al me bas odmara...
Najgore je bilo na pocetku kad sam se zarazila, nikad kraja oranju, znala sam i nocu da ustanem da bi krompir porala, sada je vec bolje, sadim i zanjem polako i uzivam u svojoj farmici...

Pola foruma sedi tamo. Da vas neko tera da kopate , bilo bi cirkusa .Ovako...same sebe maltretirate
IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 162427










IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySub Jul 24, 2010 1:29 pm

Da znas, to je velika zaraza, al ipak je bolje od prave motike....sredjivala sam neki dan moju basticu, pa sam tako bila crkotina na kraju.Mogu samo da kazem nije lako biti poljoprivrednik, (a ja ocupala malo korova oko cveca, i probala da kosim travu elektricnom kosilicom) lakse je da se kopa po tastaturi...nikako mi ne leze ovi pravi fizicki poslovi....
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyNed Jul 25, 2010 5:35 pm

Danubius ::
anja007 ::
Igram farmwile i super je...nesto se bas ne pretrzem , sejem polako na par dana lubenice, da ne moram stalno da kopam i orem al me bas odmara...
Najgore je bilo na pocetku kad sam se zarazila, nikad kraja oranju, znala sam i nocu da ustanem da bi krompir porala, sada je vec bolje, sadim i zanjem polako i uzivam u svojoj farmici...

Pola foruma sedi tamo. Da vas neko tera da kopate , bilo bi cirkusa .Ovako...same sebe maltretirate
IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 162427

A ti nas snimaš... IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 829493










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Farmer

Farmer


Datum upisa : 09.04.2011

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySub Apr 09, 2011 12:19 pm

Volim da igram farmu i to mi je glavna zanimacija na Fb.Imam puno komsija i fino prelazim nivoe.Ne znam,ali po meni je to pozitivna stvar ,jer se ljudi druze,razmenjuju poklone,pomazu jedni drugima.Kada vec van neta su sve vise otudjeni,bar se tu potpomazemo.Kako kome,ali meni se dopada sve to.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySub Apr 09, 2011 12:56 pm

Farmer ::
Volim da igram farmu i to mi je glavna zanimacija na Fb.Imam puno komsija i fino prelazim nivoe.Ne znam,ali po meni je to pozitivna stvar ,jer se ljudi druze,razmenjuju poklone,pomazu jedni drugima.Kada vec van neta su sve vise otudjeni,bar se tu potpomazemo.Kako kome,ali meni se dopada sve to.

I meni je farmaville super.Samo mnogo mi vremena oduzima..Pogotovo sad kad je i Engleska(koju ne igram).Ali mnogo giftova..i uzvraćanje.No super je ekipa... lol!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySub Apr 09, 2011 2:00 pm

Igram farmu,Fantasy Kingdoms,.....
Nazad na vrh Ići dole
Kapetan

Kapetan


Datum upisa : 07.03.2011

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySub Apr 09, 2011 2:43 pm

A pa vi farmeri probajte malo i u rl da orete i vadite krompiriće beljenje
Nisam još probao ni jednu, igram Ikariam pa mi to oduzme dosta vremena :)
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyNed Apr 10, 2011 3:59 am

Danubius ::
Dakle , šta mi mislimo o tome ? Igrate li Facebook igrice?
Naravno da igram, zašto ne bih i ja igrala kad je to masovna pojava na NET-u ??!!! Mislim, kud svi Turci, tu i mali Mujo...
:eee: :eee: cat IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 900975 smehsmeh

A šta mislim o tome, pa bolje da vam i ne govorim, pomisliće pola forumskog sveta da nisam normalna, tako da....igram, igram, što da ne...???!!! :joint: Samo, bojim se da se ne zaigram previše...šta će onda biti.....ali neee, nema veze što ću postati ovisnik, bitno je da radim nešto "kreativno", da se "družim" sa ljudima, makar na NET-u ako već ne umem van njega, bitno je da imam puno, puno virtualnih prijatelja, komšija i tako to....međusobno se pomažemo, solidarišemo, razmenjujemo poklone, šaljemo jedni drugima srculenca, cvetiće, kokoške, piliće i ostale živuljke...prema tome, dabome...igram, što da ne, mislim, zdravo je to, mentalno i fizički naročito.... :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.


Godina : 61
Location : odavde do beskraja
Humor : vrlo zastupljen
Datum upisa : 06.03.2011

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyNed Apr 10, 2011 1:06 pm

Ne igram ni jednu..jer net koristim u druge svrhe..ali nemam ništa protiv, ko ima vremena neka igra...Ja puno pišem i na to trošim vreme..vrlo rado.Igrice sam pokušala par puta...ne ide mi..ne drži mi pažnju... migg










Ko svoju tamu spoznao nije, teško će put do svetlosti naći.

Najda M.
Nazad na vrh Ići dole
http://emina-utrenusna.blogspot.com/
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyNed Apr 10, 2011 2:11 pm

Ne igram bas nista, nisam neki ljubitelj...Moj muz, drugarice, rodice, svi igraju, muz mi je igrao poker i sa mog profila, pa sam pocela da dobijam masu zahtjeva za prijateljstvo i onda sam lijepo sve te igrice blokirala....I sad sam mirna...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyNed Apr 10, 2011 5:27 pm

Ni pod razno. Ali, sta god ljulja neciji brod, zar ne?! Ko voli da igra, pa i igra:)
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyPet Apr 15, 2011 1:23 pm

Ne samo da ne igram 'igrice', nego ne pamtim kada sam poslednji put posetila svoj profil na FB. Ozbiljno razmišljam da ga 'ugasim', jer praktično ne služi ničemu, osim za povremeni kontakt sa rodbinom ili prijateljima koji žive sa druge strane planete.

Jedina 'igrica' koja me zaista opušta je pasijans, ponekad ga otvaram satima, bez prestanka... ererere
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySre Maj 25, 2011 11:23 pm

nema farme veceras...al ce se pisati na forumu......sta cu sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySre Maj 25, 2011 11:38 pm

Kako nema?..Moram ići videti orharde...Biće stabala... leptir










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySre Maj 25, 2011 11:39 pm

Niko ne moze na farmu...orchard ce da ceka,ali kristali ce uvenu....hahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptySre Maj 25, 2011 11:45 pm

Astra ::
Niko ne moze na farmu...orchard ce da ceka,ali kristali ce uvenu....hahahah


Može..Ja nisam mogla danas.Sad može...Zinga blokirala sve.Sad sam na farmi.Probaj ponovo... :baby2:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyČet Maj 26, 2011 12:50 am

ne igram , slabo kapiram... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyČet Maj 26, 2011 1:02 am

brunolino ::
ne igram , slabo kapiram... smehsmeh
Ak nema u vuglu ima u guglu... lol!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyČet Maj 26, 2011 1:04 am

brunolino ::
ne igram , slabo kapiram... smehsmeh

Ajde bolan da mi budes komsija i u trecu ruku...Bosna,CH-AUT,pa i farma
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?   IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 EmptyČet Maj 26, 2011 1:13 am

Čuj , FB igrice ...Možeš misliti , hraniš kokoši, riješ zemlju...
Ovi se znaju igrati
IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ? - Page 3 539287

Ljubitelji video igara nisu skupina nekomunikativnih, neprivlačnih
samotnjaka, već slobodni, zgodni, mladi ljudi koji uživaju u druženju i
golotinji. Zanimljiv video koji je nedavno osvanuo na internetu srušio
je sve stereotipe o njima.-Mislim da ljudi imaju pogrešno mišljenje o nama gejmerima.
Većina smatra da smo čudaci koji žive izolovani u maminom podrumu, ali
to nije istina. Kroz ova okupljanja, kao što je 'golo igranje' želimo
da se bolje povežemo-', rekla je jedna od učesnica ove gole igraonice. Jedan
od organizatora otkrio je da je ovo već treće ovakvo okupljanje u
Njujorku, ali da sada prvi put imaju sponzora. Sponzor ove igraonice
bio je "XtendPlay", pa mnogi nagađaju da se radi o još jednoj
domišljatoj internet marketinškoj kampanji. Kao i obično, preostaje nam
samo da se strpimo i vidimo da li se zaista radi o novom trendu ili
samo još jednoj podmukloj reklami.