DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Poslednji poziv u zivotu bi uputili... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Poslednji poziv u zivotu bi uputili... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Poslednji poziv u zivotu bi uputili...

Ići dole 
+8
Astra
Crna_ovca
Danubius
doctorr67
SunStorm
Kijara-brm
Sanjalica
Oci-ANDJELA
12 posters
AutorPoruka
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:09 pm

Kada bi ubrzo trebali da umrete,
a mozete da obavite samo jedan telefonski razgovor,
koga bi pozvali i sta bi rekli toj osobi?
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:19 pm

Svojoj deci..rekla bih da ih volim, da budu jake i ne tuguju.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:21 pm

Svojim nećakinjama.Da uvek budu nasmejane ,da nikad zbog nikoga ne puste suzu:))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:23 pm

Pozvao bih pogrebno preduzeće, da "bezecujem" parcelu za sebe i organizujem sahranu... Sahranjuje se samo jednom u životu i ne bih voleo da mi neko to zbrza i upropasti zabavu. [You must be registered and logged in to see this image.]


Naravno da bih pozvao osobu do koje mi je stalo u tom momentu (na koju pomislim u tom momentu).
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:24 pm

zaista je veoma tesko, ne znam kome bi se obratila u ovom trenutku..Pozvati roditelje i reci im ovakvu vest nije ni malo pametno tako da bih od njih ovo sakrila..Mozda bih brata, ili najbolju drugaricu moleci je da me ne sazaljeva, da ne govori mojima vec da bude ista kao sto je bila dok sam bila zdrava..
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:24 pm

nikom ne bi uputio poziv...nema svrhe..."otisao tiho iznenadno"...nepotrebno je uzurpirati bilo kog.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:25 pm

Svom sinu . Za sada je jedini koga imam na svetu .

Rekao bih mu da se čuva i bude svoj -i da ne dozvoli da ga bilo koja "ideja" povuče .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:27 pm

Danubius ::
Svom sinu . Za sada je jedini koga imam na svetu .

Rekao bih mu da se čuva i bude svoj -i da ne dozvoli da ga bilo koja "ideja" povuče .

zar mu to do sada nisi nikad rekao? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:35 pm

Danubiusa....da i vi na forumu znate da sam prdno u kantu [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:37 pm

Crna_ovca ::
Danubiusa....da i vi na forumu znate da sam prdno u kantu [You must be registered and logged in to see this image.]

Jao,nemoj tako..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:40 pm

eto jedini ja dobijem osudu za poziv [You must be registered and logged in to see this image.] uznemiravam shefa

Pa familija smo valjda cete mi doci na sahranu...a ako vam ja ne javim ko ce? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:41 pm

Crna_ovca ::
eto jedini ja dobijem osudu za poziv [You must be registered and logged in to see this image.] uznemiravam shefa

Pa familija smo valjda cete mi doci na sahranu...a ako vam ja ne javim ko ce? [You must be registered and logged in to see this image.]

a ko che nas posluziti sa "Zitom"??? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:43 pm

Crna_ovca ::
eto jedini ja dobijem osudu za poziv [You must be registered and logged in to see this image.] uznemiravam shefa

Pa familija smo valjda cete mi doci na sahranu...a ako vam ja ne javim ko ce? [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa je,fakat si to dobro rekao.:-)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:45 pm

Evo Brrm brrmm ce da sluzi zito...nista se doco ne sekiraj reseno je [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:46 pm

Crna_ovca ::
Evo Brrm brrmm ce da sluzi zito...nista se doco ne sekiraj reseno je [You must be registered and logged in to see this image.]
Brmmmmmm može pre tebe da otegne...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:49 pm

Onda ja sluzim zito...ne sekiraj se...reseno [You must be registered and logged in to see this image.]

Samo ti nazovi Danija pa ce on sve organizovati..na tebi je samo da se otegnes [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:54 pm

Crna_ovca ::
Onda ja sluzim zito...ne sekiraj se...reseno [You must be registered and logged in to see this image.]

Samo ti nazovi Danija pa ce on sve organizovati..na tebi je samo da se otegnes [You must be registered and logged in to see this image.]

Dogovor pao... :peta strana sv










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyNed Dec 13, 2009 10:54 pm

Svoju djecu,,,evo na primjer gledala sam avionske nesrece,pa ono s****nje sa zakucavanjem u blizanke,ljudi su zvali svoju djecu i partnere,neozenjeni svoje roditelje,a to je i logicno.
Sta bi rekla....pa da ja ne zalim i ne treba ni oni da zale,samo znam, da me ne bi poslusali,djeca ko djeca,uvijek neposlusna.


Neki dan mi je bilo uzasno lose,ali zaista,odvratno,ipak nisam zeljela da uznemiravam djecu,da pravim paniku,a i tjerali bi me u bolnicu,a to ne zelim,ali vjerujte kad mi je bilo malo lakse da sam pomislia bas ovo sto Ovca kaze,pa kako bi vi saznali,ima ih kojima znacim ipak i koji bi se zabrinuli da me neko vrijeme nema.Upravo sam bila usla na moj prvi forum u zivotu i nadjem poruku od admina.

Astro,bre,ne prepadaj me,pomislio sam najgore,znam da ti nije dobro a nema te cijeli dan da pozdravis.Nemoj to da napravis vise.

A kako da se javim kad se rastajem dusom,kome je tad do kompa.
A opet mislim,imam par brojeva telefona,ali Astrolog tesko da bi se sjetio da ih i iskoristi hehehehehe......trebali bi smisliti nesto sto bi otkrilo da je neko u nevolji,ha,haaaa,sta kazete?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptySre Jan 20, 2010 11:11 am

Svetom Petru ....da spremi *ladno pivo , pre nego me prosledi kod Lucifera [You must be registered and logged in to see this image.] Čujem da je tamo prilično toplo -ali da društvo nije loše










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptySre Jan 20, 2010 11:20 am

nikom...pustio bi da se desi kako je "projektovano"...
Nazad na vrh Ići dole
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyPon Feb 01, 2010 11:47 pm

zvao bi taxi sa sve 30 posto popusta da me baci do groblja da ne placaju prevoz posle..
Nazad na vrh Ići dole
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptySre Feb 03, 2010 1:49 pm

Tasti...
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyPon Mar 08, 2010 11:06 pm

Pozvala bih onu osobu sa kojom sam delila prethodno vreme.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Slovenska

Slovenska


Datum upisa : 05.01.2008

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyUto Mar 09, 2010 8:52 am

Pozvala bih mog sina i umesto velikih reci za kraj, pokusala bih da mu ispricam bajku koju je najvise voleo kao mali..."Crvenkapu", namerno izostavljajuci neke delove. U trenutku kada bi mi ( a znam da bi ) rekao :"Mama, ne zabusavaj" i nasmejao se...ponela bih taj smeh sa sobom i samo mu rekla VOLIM TE SINE MOJ.
Nazad na vrh Ići dole
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... EmptyUto Mar 23, 2010 1:39 am

Svetom Petru,sa porukom... 'O mamu da ti *ebem'...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslednji poziv u zivotu bi uputili...   Poslednji poziv u zivotu bi uputili... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Poslednji poziv u zivotu bi uputili...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ko ste bili u proslom zivotu?
» STA ste bili u predhodnom zivotu?
» Invalidi i njihove svakodnevne barijere u zivotu
» Kada ste poslednji put.....?
» Poslednji beogradski boemi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: