DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?

Ići dole 
+10
Sikret
AstrinaKomsinica
Divljakuša
Tea
cojle
Aurora Borealis
PJER
determinanta
bosankaa
Amisela
14 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyUto Apr 06, 2010 9:13 pm

Avioni su danas postali redovno saobraćajno sredstvo dostupno svima ...
medjutim ....neki ljudi se panično boje letenja ?

Dakle ...da li ste leteli avionom , na koju daljinu i......bojite li se letenja ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyUto Apr 06, 2010 9:23 pm

Aposulutno nemam , naprotiv , oduševljava me mogućnost prelaženja velikih daljina za malo vremena . Leteo sam više puta , ali ne daleko , Split -Beograd , i uživao . Uvek bih birao avion za putovanja .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyUto Apr 06, 2010 9:24 pm

Ah kakva tema......letela sam avionom vise puta a moja najdalja relacija je bila i najudaljeniji kontinent t.j Australija.
Naravno svi posedujemo strah od letenja i to je neizbezno.Bila bi laz kada bih rekla da se nisam bojala.Ali bojim se dok ne poletimo i dok se malo ne opustim.Kasnije gore u oblacima ne razmisljam o strahu.Jednostavno uspevam da ga potisnem,cak uspem i da zaspim,Mada sam gledala putnike pored mene koji ceo put provedu u panicnom strahu da ne mogu ni da jedu a o spavanju ni govora.Gledaju unezvereno oko sebe i pri najmanjem propadanju pocinju da dozivaju svoje najmilije.Priznajem nije lako sedeti u blizini takvih......Koliko god bila hrabra i ne bojala se,moram priznati da se uvek osecam mnogo bolje kada sletimo i avion dotakne zemlju tockovima i kada odjekne aplauz odusevljenih putnika.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyUto Apr 06, 2010 9:48 pm

Amisela ::
Ah kakva tema......letela sam avionom vise puta a moja najdalja relacija je bila i najudaljeniji kontinent t.j Australija.
Naravno svi posedujemo strah od letenja i to je neizbezno.Bila bi laz kada bih rekla da se nisam bojala..
Ja se stvarno ne bojim .Leteo sam i helikopterom , i isto ništa . A pri tome se bojim visine , [You must be registered and logged in to see this image.] ne volim ni sa terase pogledati na nekoj višespratnici , a kamoli....Nisam uopšte ljubitelj panorama, vidikovaca , pogleda sa tornjeva , mostova -od straha, naravno . Ali u avionu se osećam sigurno , ne znam zašto.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyUto Apr 06, 2010 9:53 pm

Danubius ::

Ja se stvarno ne bojim .Leteo sam i helikopterom , i isto ništa . A pri tome se bojim visine , [You must be registered and logged in to see this image.] ne volim ni sa terase pogledati na nekoj višespratnici , a kamoli....Nisam uopšte ljubitelj panorama, vidikovaca , pogleda sa tornjeva , mostova -od straha, naravno . Ali u avionu se osećam sigurno , ne znam zašto.

Pa ne bojis letenja sigurno zato sto kada si u avionu ili helikopteru ne gledas dole,toliko te strah da nesmes ni pogledati na kojoj si visini pa mislis da si jos uvek na zemlji,inace........ ma bolje da cutim........
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyUto Apr 06, 2010 10:02 pm

Amisela ::

Pa ne bojis letenja sigurno zato sto kada si u avionu ili helikopteru ne gledas dole,toliko te strah da nesmes ni pogledati na kojoj si visini pa mislis da si jos uvek na zemlji,inace........ ma bolje da cutim........
Ma nije....valjda zato što je zatvoreno .Isto je i sa žičarom . Na Bjelašnici sam umirao od straha ,(sedešnica ) na onoj ka Vogelu(zatvorena kabina ) ništa.
No mislim da onim zmajem ne bih smeo leteti ni pod razno .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyUto Apr 06, 2010 10:08 pm

Nemam strah od letenja,ali obicno panicim kada treba da prsjedam negdje.To mi unosi veci nemir,nego sam let.Osjecam blago nelagodu pri polijetanju i slijetanju aviona,ali to nikako nije strah.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyUto Apr 06, 2010 10:20 pm

Apsolutno ne..Navikla sam..Jedino nije prijatno kad sediš blizu krila..Kad počne da treska,na većoj visini i zoni nemirnog leta... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyNed Apr 11, 2010 10:09 pm

Danubius ::
Avioni su danas postali redovno saobraćajno sredstvo dostupno svima ...
medjutim ....neki ljudi se panično boje letenja ?

Dakle ...da li ste leteli avionom , na koju daljinu i......bojite li se letenja ?

Moj prvi let avionom: Bg-Tel Aviv, sa sletanjem na Kipar, predivno... Kazu da je Tel Aviv jedan od najlepsih aerodroma na svetu, cni ti se da vazduh mirise posebno lepo!Sedela sam do prozora u avionu.
Piloti uvek pre sletanja ''okrenu jedan krug'' zbog panorame. Plavetnilo mora i belina grada me zapanjila svojom lepotom. Nisam se uplasila i ako je leteo bas nisko. Osim toga u avionu si kao u sobi, nemas osecaj kretanja, sem dok polece i slece, ali to je slicno kao da si u liftu.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Letela sam ja jos, ali o tome drugi put. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPon Apr 12, 2010 12:01 am

Danubius ::
Dakle ...da li ste leteli avionom , na koju daljinu i......bojite li se letenja ?
Jednom, Pula-Beograd. Ne plašim se letenja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyČet Jun 10, 2010 3:55 pm

Sledeci let je bio Kairo- Beograd [You must be registered and logged in to see this image.]
Avion polece negde oko 03 ujutru. Sve je bilo super, od ulaska u Egipat, preko ulaska na aerodrom , koji je OGROMAAN. Cekajuci avion, srela sam svet u malom, ljudi iz celog sveta su prosli tuda , iduci ka svojim avionima.
Nas let je bio sa presedanjem u Atini. Negde na pola puta ( ja opet do prozora), svi spavaju , a ja blenem u oblake koji postaju crni, al' zaista CRNI! A onda munja! Prava munja, al' tu pored mene! Osecaj je slican onom kad su nas bombardovali, i ako sam onda bila na tlu! Pali se lampica i zvuk koji nam javlja - ZONA OPASNOG LETA! Avion je poceo da tone i uzlece, tako da sam imala utisak da se vozimo poljskim putem ( ko se vozio znace). Morali smo da skrenemo i sletimo u Istanbul. Stigli smo, ipak, kasnije , gde je i trebalo, u Atinu, a zatim Beograd, inace bi neko drugi sad pisao o ovome [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyČet Jun 10, 2010 3:57 pm

od necega se mora umreti... :joint:

nemam straha od letenja..i vrlo rado bih leteo...i rado ga se secam.... beljenje smehsmeh

zadnji put.. 1996 godine.. booored
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyČet Jun 10, 2010 3:58 pm

Ih, pa slazem se, i ja bi da sad poletim, samo....fale mi krila ... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyČet Jun 10, 2010 4:13 pm

Nista manje straha nego u autu ili drugom prevoznom sredstvu.
Vise nista nije tako opasno i nista nije tako sigurno pa sto bi se bojala bas aviona? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyČet Jun 10, 2010 4:14 pm

sonia ::
Ih, pa slazem se, i ja bi da sad poletim, samo....fale mi krila ... [You must be registered and logged in to see this image.]

probaj da mases rucicama... :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyČet Jun 10, 2010 8:46 pm

u sustini nemam strah od letenja....ne bojim se visine....ni smrti...nemam strah takodje ni od broda....ali imam fobiju od zatvorenog prostora....pa tako da na neki nacin to isto dodje.......kada bi bilo da biram izabrala bih putovanje brodom....ali ne mogu da biram....ipak cemo avionom dole.... migg
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyČet Jun 10, 2010 8:54 pm



I strava se skida ... odbrojiš i leti! [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea


Location : lijepa
Humor : je je..ima ga
Datum upisa : 03.06.2010

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyČet Jun 10, 2010 11:29 pm

Nisam se nikad vozila..ma morala bih probat.Ma mene je strah da mi se ne bi koferi pogubili...ko će kupovat novu robu.Prija mi iz Južne Afrike išla za Hrvatsku pa joj zagubili kofere.Onda ta procedura...pa teroristi...ma najmanji je problem letenje :)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyNed Avg 12, 2012 5:09 pm

A može se pomoći na lep način muškom svetu koji se boji letenja ...samo treba hteti ... [You must be registered and logged in to see this image.]
__________

Striptizom smiruju putnike [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Divljakuša
Wild Thing
Divljakuša


Datum upisa : 13.07.2012

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPet Avg 17, 2012 10:49 am

Nop , nemam strah od letenja , dapače uživam u svakom momentu :ventilator :
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPet Avg 17, 2012 1:32 pm

Bojim se avionAAAAA muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPet Avg 17, 2012 2:17 pm

Imala sam strah ali sam se izlecila.E to je duga prica....
da skratim letela sam zmajem sa motorom.
Da vam ne kazem koji je to osecaj bio u samom staru poletanja uhhh
Ali vise nemam strah od aviona.
U avionu mas kulturno sediste krov nad glavom
Ptica ne leti pored tebe Boli te uvo za dalekovod za strujanje vazduha hahaha
I sto je sigurno ako se srusi dozivis infarct miocarda jos pri padu.
Ali onaj kako kazu kod nas doso majstor a ne segrt
Jedino je problem uzletanja aviona...barem meni.
Ali resenje u obliznjem bifeu popiti nesto zestoko hahah
Inace nikada ne pijem ihh sto bude super hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPet Avg 17, 2012 2:22 pm

Secret* ::
Imala sam strah ali sam se izlecila.E to je duga prica.... da skratim letela sam zmajem sa motorom.
E ja jesam leteo svačim bez straha -ali se nisam usudio deltaplanom (a imao priliku ) a ne bih ni ovim zmajem sa motorom .
To je praktično motor od "trabanta" i malo jače žice od kišobrana sa malo platna . Baš nedavno su bila dva slučaja jedno za drugim ,padova sa smrtnim ishodom .
Letenje -da ,dok imaš bar padobran .Ovo -ne . Neozbiljno mi je tako se igrati glavom .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPet Avg 17, 2012 2:31 pm

Danubius ::
Secret* ::
Imala sam strah ali sam se izlecila.E to je duga prica.... da skratim letela sam zmajem sa motorom.
E ja jesam leteo svačim bez straha -ali se nisam usudio deltaplanom (a imao priliku ) a ne bih ni ovim zmajem sa motorom .
To je praktično motor od "trabanta" i malo jače žice od kišobrana sa malo platna . Baš nedavno su bila dva slučaja jedno za drugim ,padova sa smrtnim ishodom .
Letenje -da ,dok imaš bar padobran .Ovo -ne . Neozbiljno mi je tako se igrati glavom .

Da bas tako izgleda i ako savladas strah da poletis s time avion je maciji kasalj.
Volim da se sigrammm hahah
Samo jos da probam bandzi dzamping i jos neke stvarcice heheh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPet Avg 17, 2012 2:49 pm

Otišao Mujo u padobrance. Treba on da skoči po prvi put, pa kaže svom komandantu:
• Sanjao sam sinoć moju tetku i ona mi je rekla da mi se padobran neće otvorit'.
• Daj ne lupetaj Mujo! Evo ti moj padobran, ako ne vjeruješ da će se tvoj otvoriti.
Skoči Mujo i padobran se otvori, kad proleti nešto pored njega i viče:
• Mujooo! Jebem li ti tetkuuu!!!! ))))))


Sorry za spam;)))))
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPet Avg 17, 2012 2:54 pm

AstrinaKomsinica ::
Otišao Mujo u padobrance. Treba on da skoči po prvi put, pa kaže svom komandantu:
• Sanjao sam sinoć moju tetku i ona mi je rekla da mi se padobran neće otvorit'.
• Daj ne lupetaj Mujo! Evo ti moj padobran, ako ne vjeruješ da će se tvoj otvoriti.
Skoči Mujo i padobran se otvori, kad proleti nešto pored njega i viče:
• Mujooo! Jebem li ti tetkuuu!!!! ))))))


Sorry za spam;)))))

:rlol:  :rlol:  :rlol:  :rlol:  :rlol:  
:rlol:  :rlol:  :rlol:  :rlol:  :rlol:

Sorry za smeh hahahhaa
Nije spam vezano je za temu hahahah
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPet Avg 17, 2012 2:58 pm

Paz draga ciji padobran uzMaSH hahahahahahahaha
Nemoj Mujin ni pod razno hahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPet Avg 17, 2012 3:34 pm

AstrinaKomsinica ::
Paz draga ciji padobran uzMaSH hahahahahahahaha
Nemoj Mujin ni pod razno hahahahahahahahahahaha



hahahahahaha necu pazicu.Hvala na savetu .Muji ne idem ni blizu hahaha
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPet Apr 24, 2015 10:20 pm

PJER ::
sonia ::
Ih, pa slazem se, i ja bi da sad poletim, samo....fale mi krila ...  [You must be registered and logged in to see this image.]

probaj da mases rucicama... :zlz:



Hahhaha, bem li te ja smehsmeh  

Jako cesto letim, i bas volim, ali ovo zadnje putovanje ( Lufthansom ) je bilo malo napeto. Prosto mi bilo zao osoblja koje kao da se ocajnicki trudilo da pokaze- normalni smo, a kad je avion sleteo skoro se mogao  cuti uzdah olaksanja u vazduhu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptySub Apr 25, 2015 12:30 am

Iako je zračni promet i dalje najsigurniji način prijevoza, prva tri mjeseca 2015. godine pamtit ćemo po brojnim incidentima i nesrećama zrakoplova širom svijeta


Ovo je strašno,ali opet bi sela u avion bez straha.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptySub Apr 25, 2015 11:24 am

U odnosu na drumski saobraćaj ,avionski je sigurniji za najmanje 60 % .
I ranije je bilo i kvarova i svega ,no ,od kada su se teroristi i manijaci nakopistili na avione ,svaka banalnost vezana za avione dođe u medije ,tako da izgleda je jako nesigurno.
Bar sto puta više ljudi gine dnevno na drumovima ,nego u avionima godišnje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptySub Apr 25, 2015 11:54 am

Nisam ga imao dok sam koristio avion kao prevoz , sad ga ne koristim pa mi je strah totalna nula smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyNed Jun 28, 2015 8:29 pm

DOBRO PROČITAJTE
BUDUĆNOST AVIJACIJE: 11 stvari koje bi se (uskoro) mogle promijeniti na komercijalnim letovima



VIŠE  link










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyNed Jun 28, 2015 9:04 pm

Strah nemam uopce, nego smeta mi kad uzlece ili kad naglo pada, recimo visinu menja i prije nego sto sleti. Inace kad je dostigao predvidjenu visinu oko 11000metera. Onda nesmeta,jer konstanto plovi tako reci zrakom cijelo vrijeme. :ventilator:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptyPet Feb 05, 2016 8:11 pm

Proslog leta, odlucimo, letecemo low cost kompanijom, ima letova do rodnog grada, 15 min. od kuce...Super proslo, bas su me prijatno iznenadili, a u povratku, sletanje u Svedskoj, kao po ledu, trese, drma, te levo, te desno...svi su vristali...a onda kocenje ''u mestu''.
-Vise ne putujem ja sa njima- kratka im pista  smehsmeh

Elem, nema straha , ali kad osetis da gubis tlo nema tog coveka koji se nece uplasiti.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptySub Feb 06, 2016 6:36 pm

sonia ::
Proslog leta, odlucimo, letecemo low cost kompanijom, ima letova do rodnog grada, 15 min. od kuce...Super proslo, bas su me prijatno iznenadili, a u povratku, sletanje u Svedskoj, kao po ledu, trese, drma, te levo, te desno...svi su vristali...a onda kocenje ''u mestu''.
-Vise ne putujem ja sa njima- kratka im pista  smehsmeh

Elem, nema straha , ali kad osetis da gubis tlo nema tog coveka koji se nece uplasiti.


@sonia, tesim te Sjeti se mene drugi puta i zamisli da te cekam u raj sa pool punog cvijeca. ruza
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? EmptySub Feb 06, 2016 7:32 pm

Nemam problem sa avionom -iako imam izražen strah od visine . 
Leteo sam putničkim ,helikopterom , čak jednom  i jedrilicom -i ništa . 
A kad treba da pogledam sa terase na drugom spratu ,pređem most ili se popnem na krov da menjam crep -nimalo mi se ne dopada taj osećaj .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty
PočaljiNaslov: Re: AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?   AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
AVIONI I STRAH OD LETENJA -imate li ga ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Imate li M na dlanu ?
» Nekoliko korisnih saveta za "mlade mame"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: SAOBRAĆAJ :: OSTALO na točkovima ,LETELICE ,PLOVILICE-
Skoči na: