DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?

Ići dole 
+31
montoya
EAGLE
Sibila_
ZezaM
Uther Pendragon
Harite
Tattoo
Laura22
neiskusan
Samhain
el_vibrador
Lily
debilko
Astra
AstrinaKomsinica
vasko1
brunolino
cojle
promaja
Aurora Borealis
jutarnja izmaglica
Smiljan01
PJER
sonia
Sivac 46
SunStorm
_Batonbreucki_
zirafa
determinanta
bosankaa
Danubius
35 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyNed Apr 25, 2010 8:54 pm

First topic message reminder :

Ne u smislu ove klimave federacije -nego u smislu da opet imamo Bosnu kakvom smo je mi znali ?
Da li je to moguće posle svega što se izdogadjalo , da li je potrebno još vremena , da li ipak verujete da će do toga jednom doći ?
Šta vi mislite -koji bi bio pravi način ?










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava



Datum upisa : 09.08.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 4:12 pm

debilko ::

Naravno da su Srbi profitirali jedini,nisam bio tokom rata na njihovoj strani.

Tako je! aplauseee

Ima jedan golem problem sa Srbima... u Bosni ali i inače.

Koliko god da ih pobijete ostaje dovoljno za pobedu.
I zato su srpski porazi privremeni.

Pošto su za balkanske prilike Srbi dovoljno veliki narod da ih nijedan komšija ne može sam savladati sasvim je logično da ih takvi baš i ne vole.
Pre bi se moglo reći da su im noćna mora.

Pošto ih i na broju ima dosta očekivano su zapaženi srpski rezultati u raznim sferama... imaju kapaciteta i za tuču i rat ali i za uspehe u sportu... kulturi... nauci.
Imaju sklonost ka tragičnoj snishodljivosti, bezrazložnom pravdanju i praštanju lošijima od sebe.

Zapravo... red bi bio srpski pitati:
- Šta nam fali što nam je sve veliko?
I narod i ponos... ali i Srbija!

Tako nam se 'oće! smehsmeh


Poslednji izmenio cojle dana Sub Feb 11, 2012 4:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
el_vibrador
בנו של ישראל



Datum upisa : 07.02.2012

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 4:22 pm

tja, ako zaboravimo mitologiju, ne vidim da je Srbija (ne srbi, podrctano), nesto dobivali ratove; u prvom svetskom ratu, Srbija okupirana od 1915 godine, a 1916 Pasic+Aleksandar, rade pregovore sa AU o kapitulaciji; kada to nije uspelo, Srbija ostaje na strani Antante, i na krliima pobjednika, postaje zemlja pobjednica (kozmetika vredna paznje). U drugom svjetskom ratu stvar se zavrsava za 11 dana ( na zalost Nemaca, koji ocekuju neku borbu od proslavljene Srbije). U ratu 1991 , Srbija dobiva po genitalijama od svih, i Dajtonski sporazum,upravo spasava bosanski srpski entitet.1999 Srbija graciozno kapitulira u Kumanovu...
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 4:28 pm

Nisam Cojle bio dok se nisu odrekli Miloševića a onda sam stao is sve snage.
Pre svega,kada vidim igre,kada Naser Orić kao telohranitelj miloševića radi na vratima NANE,svi ga vide,helihopterom MUPA Srbije biva prebačen da diže ustanak.Znači,sve slobino maslo.Žao mi je onog drugog naroda koji strada i nema rezervnu domovinu,jer se deklarišu verski pa nemaju maticu državu.
Video sam igru.
Video sam šta se dogodilo Srbima u Hrvatskoj.
Kako su prodati od Beograda.Bio sam ubedjen da će isto proći i ovi u Bosni.
Znao sam da više imaju šanse da se suprotstave natou,nego nekoj lokalnoj jedinici Federacije ako iza njih stoji Milošević.Milošević je zlo,trojanski konj,sa njime se ništa ne može ostvariti.
Naravno da sam protiv toga da Srbin ubije bilo koga,ako to samo nanosi ljagu našem narodu,bez ikakve šanse na uspeh.Zato ipak,ako treba,bolje je biti žrtva nego oholi ubica.Mi nismo takvi i nećemo ni biti.
Samo onda,kada se su nekim po poreklu Srbima probudi krvožedni i bezosećajni komunjara.Samo tada uslovno rečeno Srbin postaje zlikovac.
Dajte jedan primer iz I svetskog rata.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 4:42 pm

cojle ::

Tako je! DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 8445

Ima jedan golem problem sa Srbima... u Bosni ali i inače.

Ima jedan problem i sa Hrvatima i Muslimanima ,ne samo sa Srbima u Bosni -tačnije sa jednim delom . .Ima suviše ekstremnih nacionalista ,kojima je i stanje rata jako odgovaralo ,da nekažnjeno vrše zločine -i dobro se napljačkaju ,sve u ime "osvete " "ugroženosti" "životnog prostora" "vekovnih ognjišta" "tisućugodišnjeg sna" i drugih floskula . Ti sada neće da se odreknu svojih "dobara" -jer bilo kakva uredjena država pitaće "odakle" .
Ima i jedan deo onih koji smatraju da se "nisu namirili " ,pa bi da ,ako ikako može -sve počne ponovo ,ali ovoga puta do istrebljenja ili bar proterivanja "onih drugih" . Svima bi bilo pametnije da su nešto naučili iz svega što se desilo -ili bar čitali Andrića ,Draškovića,Lubardu ,Ćopića...valjda bi onda i konačno shvatili ko je tu žrtva a ko profitira u svemu ,i zašto se rat u stvari i vodio ,i čemu služi posleratno huškanje i podrivanje teško sklopljenog mira .

Ne treba ići puno daleko i od ovog foruma .

Većina nas se lepo druži ,i boli nas uvo da li su naši forumski prijatelji iz "Herceg Bosne " Sarajeva i Srebrenice ili Banjaluke .
To smo mi ,većina -koji i na ovakvim temama apelujemo na pomirenje,iako da se mi pitamo -ne bi ni bilo rata . To smo mi koji se STIDIMO zločinaca koji pripadaju NAŠEM narodu .

Imamo onda jedan manji ekstremniji deo -neke koji svaku priliku koriste za huškanje ,nabrajanje , isticanje "svoje nacije i vere" kao jedine prave i ispravne ,i koji samo čekaju neku reč "sa druge strane " -pa da oni "kažu svoje " . To su oni koji "slave" zločince iz svog naroda .
Dok god mirna većina ne izoluje ,ili nadglasa ovu manjinu -stalno će se dirati u rane i radiće zli jezici -sa svih strana . Sukob je onda neizbežan.

A SVE takve treba da je sramota da se uopšte "junače" na nečemu gde nisu ni bili ,ni učestvovali ,niti su na bilo koji način deo ove priče -od svih onih sa ovog foruma ,koji su bili DIREKTNE ŽRTVE bilo koje od vojski -pa ćute. Ne zato što se plaše ,ili zato što su mutavi -nego što znaju koliko je to zlo bilo ,što su osetili na svojoj koži i platili životima najmilijih ,imovinom ,i svojim zdravljem .
O Bosni imaju legitimno pravo da pričaju oni koji su tu živeli, ili žive -a ostali mogu samo da nagadjaju i pričaju šta su čuli ,pročitali i u čega žele da veruju iz svojih razloga u koje ne ulazim .
Bosna postoji vekovima i biće je opet -i neće biti ni srpska,ni hrvatska ,ni musmanska -nego će pripadati isključivo Bosancima ,Evropi i svetu -kao što je kroz istoriju i bilo ,unatoč svim klanjima ,proterivanjima i pogromima -narodi koji su tu živeli ,preživeli su ,ujedinjavali su se ,i ujediniće se opet . Za 100 godina -za 100 godina -jer je mentalitet "bosanaca" takav . Zlo i zli ljudi odu u prodju - oni koji žive u Bosni žive u miru sa sobom i svojim komšijama , bilo i biće -unatoč i uprkos svemu .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 4:42 pm

el_vibrador ::
tja, ako zaboravimo mitologiju, ne vidim da je Srbija (ne srbi, podrctano), nesto dobivali ratove; u prvom svetskom ratu, Srbija okupirana od 1915 godine, a 1916 Pasic+Aleksandar, rade pregovore sa AU o kapitulaciji; kada to nije uspelo, Srbija ostaje na strani Antante, i na krliima pobjednika, postaje zemlja pobjednica (kozmetika vredna paznje). U drugom svjetskom ratu stvar se zavrsava za 11 dana ( na zalost Nemaca, koji ocekuju neku borbu od proslavljene Srbije). U ratu 1991 , Srbija dobiva po genitalijama od svih, i Dajtonski sporazum,upravo spasava bosanski srpski entitet.1999 Srbija graciozno kapitulira u Kumanovu...

Bitke poput Cerske i Kolubarske svi narodi imaju samo u mašti i legendi.Srbi imaju u svojoj istoriji.To su bitke koje se i dan danas proučavaju na svim vojnim akademijama širom Evrope.
Proboj Solunskog fronta čine Srbi.
Srbi rešavaju Kajmakčelan gdeje Bugarska I armija držala tri Francuske armije 2 godine.Upravo to je najherojskiji momenat Bugarske istorije,koji se završio sramnim bežanjem od polunaoružanih Srba.
Kozmetički jeste doterano to sve,jer upavo su saveznici i služili samo da doturaju kozmetčke preparate kao pomoč.To niko nikada nije osporio.Ali niko nije ni pomenuo da je preuveličano herojstvo i uloga Srbije u I svetskom ratu.
Pa i evropski deo Rusije je okupiran u II svetskom ratu,pa sad ne treba da se prizna pobeda.
SRBIJA JE DOBILA I SVETSKI RAT,za jednu toliku zemlju je to i previše.

U II svetskom ratu Srbija kapitulira ali prva organizuje gerilski pokret otpora preko pukovnika Dragoljuba Mihailovića.Prve oslobođene teritorije su upravo Loznica i Mionica.

1991-e Srbija nije ni ratovala.Srbi su bili na Trgu Slobode,Srbi se nisu odazivali vojnom pozivu okupatorske JNA.

Svaki svestan Srbin je birao na koju će sranu da stavisvoje simpatije,JNA ili SLovenačka ili Hrvatska vojska.Svaki pravi Srbin zna šta je JNA i neće biti na strani nje ni protiv crnog đavola.Tako da Srbija nije učestvovala u tom ratu.Jedino što je JNA koristila njenu teritoriju.

Nazad na vrh Ići dole
Samhain




Datum upisa : 22.11.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 4:57 pm

Danubius :girlcool:
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava



Datum upisa : 09.08.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:02 pm

el_vibrador ::
tja, ako zaboravimo mitologiju, ne vidim da je Srbija (ne srbi, podrctano), nesto dobivali ratove;

U ratu 1991 , Srbija dobiva po genitalijama od svih, i Dajtonski sporazum,upravo spasava bosanski srpski entitet.1999 Srbija graciozno kapitulira u Kumanovu...

Tačno je... za Srbiju se sem časnih izuzetaka nisu borili ne_srbi (podcrtano) al su zato Srbi ginuli i pobeđivali.
Sasvim dovoljno i za izglednu budućnost.

U ratu '91. - nisu ga želeli ali su se junački borili.
Dovoljno da ih protivnici ne zaborave.

I pre i posle Kumanova bilo je i biće Srba i srpskih zemalja...
dovoljno... bar da drugi zavide! :329340:

Nazad na vrh Ići dole
el_vibrador
בנו של ישראל



Datum upisa : 07.02.2012

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:06 pm

zavide na cemu? :)
junacki ? ne znam gde....vecih volova na komandnom polozaju nisam video od srbijanskih generala . imali su superiornu snagu u ljudstvu, i ratnoj tehnici, i sve su izgubili :)


Poslednji izmenio el_vibrador dana Sub Feb 11, 2012 5:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:08 pm

Danubius ::

Bosna postoji vekovima i biće je opet -i neće biti ni srpska,ni hrvatska ,ni musmanska -nego će pripadati isključivo Bosancima ,Evropi i svetu -kao što je kroz istoriju i bilo ,unatoč svim klanjima ,proterivanjima i pogromima -narodi koji su tu živeli ,preživeli su ,ujedinjavali su se ,i ujediniće se opet . Za 100 godina -za 100 godina -jer je mentalitet "bosanaca" takav . Zlo i zli ljudi odu u prodju - oni koji žive u Bosni žive u miru sa sobom i svojim komšijama , bilo i biće -unatoč i uprkos svemu .

Dani,ne znam da li se odnosi na mene ova prethodna opaska.Ja se ne prepoznajem i prvi osuđujem sve što je zločin.I sam sam žrtva tog zločina a mogao sam mirno da živim i da se ne mešam.Posao sam izgubio zbog toga i ne radim ni danas.

Ne slažem se ovo oko Bosne.Tu je jedna pomirljiva knstatacija koja izaziva samo lažni mir.Možda će se i nekada zaokružiti ta Bosna, ali će opet pući.
Narodi Bosne se ne vole.
Tek kada se pođe od te činjenice,mogli bi se čak i ujediniti.Da to što se ne vole prevaziđu u glavama.a ne da prećutkuju.Prećutkivanjem se samo odlaže sukob i ne gradi se nikakva budućnost.

Pričao kao neko ko voli ostale narode sa ovih prostora.Pre svega, teško je meni kao Srbinu voleti Hrvate posle Jasenovca.Ali sam to prevazišao potpuno,pa sad čak i slušam Tompsona i smejem se jer je to u mojoj glavi prevaziđeno.

Narodi Bosne se nisu nikad voleli jer su medju komšijama uvek postojale tabu teme.E to ne sme.Pa makar odmah da jedan drugog isprangijaju.Ali to prećutkivanje ubija.Oduzima budućnost deci jer ih čeka nešto slično kao 90-ih.Mislim da bi se moglo prevazići ali samo na jedan jedini način.Ako želiš prevazići,sve sa čime se tvoj komšija ponosi,mora biti i tebi drago,simpatično,luckasto i slično.
Ako to ne može,nema ljubavi i onda gledaj da obezbediš neko trajno razgraničenje.

Najbolji recimo primer prevazilaženja razlika je prisusvo jednog broja muslimanskih oficira u redovima Jugolsovenske Vojske u Otadžbini pod komandom Draže Mihailovića.E ti ljudi su pokazali odanost bivšoj državi.A njihova verska pripadnost nije nikome smetala.To je pomirenje.Svi Srbi koji su ostali u Sarajevu i bili u vojsci Federacije,eto oni su pokazali kako se prevazilazi to sve i ne naseda na Beogradske podvale.Pitajmo te ljude.Oni su napravili prvi korak.Bili su sa svojom braćom Muslimanima kad jenajteže.E sad samo još da im se omogući da slobodno u tom okruženju pričaju o svojoj istoriji,svojiim kraljevima,svojim naconalnim herojima (ne zločincima). Da li nekome smeta kada bi ti Srbi spomenuli Miloša Obilića.Ako smeta,onda za pomirenje nije druga strana. Jer je Bosna slavila Miloša Obilića i jedinice Tvrtka Kotromaniča su bile na toj strani u Kosovskoj bitci.Čije interese neko zastupa ako se nađe uvređen što je Miloš ubio Murata.To nisu Bosanci.To su onda Turske ekspozitute i špijuni na Balkanu.

Uuuuu,ima ovde da se piše i piše-
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:10 pm

Ovi vlasi u Bosni prave problem, nisu nikad bili Srbi. Porijeklom zna se tko su i sta su. Pravili su uvjek problem prije rata i sad poslije.Da neprave toliku uzbunu bilo bi lakse, ujediniti narod opet.Praksa je dokazala da je moguce, za vrijeme Druga Tita.Mada i za ono vrijeme nije bilo idealno za Muslimane i Hrvate u Bosni i Hercegovini.Ali zivjelo se zajedno u miru, postivalo se manje ili vise.

U glavnom, nemoze nitko reci i da kaze Bosna je njena, Bosna pripada svima onima koji su se rodili i zive.

*ebes zemlju koja Bosna nema! :bub:

Nego, treba da se pazi da EU ili Amerika nam ne ukradu tu nasu lijepu Bosnu. Ako se to desi, necemo imati visa sta djeliti.

Inace Vam gine dijaspora, dobro dosli prijatelji u moj tudji svijet. rukuju se
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:17 pm

el_vibrador ::
zavide na cemu? :)
junacki ? ne znam gde....vecih volova na komandnom polozaju nisam video od srbijanskih generala . imali su superiornu snagu u ljudstvu, i ratnoj tehnici, i sve su izgubili :)

Zavide na mnogo čemu,a između ostalog,što su zemlje pobednice I svetskog rata Francuska,Engleska,Italija,Srbija.
Što se ostale novokmponovane države osim Crne Gore i ne spominju kao države već kao teritorije.
Znači,SRBIJA;FRANCUSKA,ENGLESKA,ITALIJA,pobednice.GRČKA, itid.
A Slovenija,Hrvaska,Zpadna Sahara,Sektor Gaza,to su teritorije o kojima se raspravlja kome će pripasti.










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 2iiv51gDA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:20 pm

Dolinac ::
Ovi vlasi u Bosni prave problem, nisu nikad bili Srbi.

Ma... Kaurini! rukuju se











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:20 pm

Dolinac ::
Ovi vlasi u Bosni prave problem, nisu nikad bili Srbi. Porijeklom zna se tko su i sta su. Pravili su uvjek problem prije rata i sad poslije.Da neprave toliku uzbunu bilo bi lakse, ujediniti narod opet.Praksa je dokazala da je moguce, za vrijeme Druga Tita.Mada i za ono vrijeme nije bilo idealno za Muslimane i Hrvate u Bosni i Hercegovini.Ali zivjelo se zajedno u miru, postivalo se manje ili vise.

U glavnom, nemoze nitko reci i da kaze Bosna je njena, Bosna pripada svima onima koji su se rodili i zive.

*ebes zemlju koja Bosna nema! :bub:

Nego, treba da se pazi da EU ili Amerika nam ne ukradu tu nasu lijepu Bosnu. Ako se to desi, necemo imati visa sta djeliti.

Inace Vam gine dijaspora, dobro dosli prijatelji u moj tudji svijet. rukuju se

A šta su bili ti Vlasi?
Objasni ako znaš?
Ja mislio da su bili Srbi,ali ajde da saznam nešto novo.To Vlasi me asocira na Rumune.Zanimljivo,samo mi to objasni.










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 2iiv51gDA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:20 pm

SRBIJA NIJE NIKOG POBEDILA .. da to stavimo kako treba; od 1915 do 1918 su uzgajali cvece na Solunu, i ratni materijal je dolazio od saveznika, ne od Srbije; !918 , junacine su pustene da na Srbiju , ali na krilima pobednika..Isto kao sto u drugom svetskom ratu je Francuska zemlja pobednica , a nije napravila nista :)
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:23 pm

el_vibrador ::
SRBIJA NIJE NIKOG POBEDILA .. da to stavimo kako treba; od 1915 do 1918 su uzgajali cvece na Solunu, i ratni materijal je dolazio od saveznika, ne od Srbije; !918 , junacine su pustene da na Srbiju , ali na krilima pobednika..Isto kao sto u drugom svetskom ratu je Francuska zemlja pobednica , a nije napravila nista :)

Koja je ključna bitka u proboju Solunskog fronta i ko je učestvovao.
Krila pobednika su bila Srpska krila i to piše i u istoriji poraženih,Bugara recimo.
Glavna udarna armija je Srpska armija.










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 2iiv51gDA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:24 pm

TEMA je da li se narodi Bosne mogu ujedinti !

NIJE tema ko je koliko i zašto ratovao kroz istoriju ,i koji je narod koliko stradao , koji narod ima bolje vojnike ,ko je žrtva a ko dželat ,niti ćemo ovde brojati mrtve i pretresati mitove i bitke .
RAT je završen . SVI RATOVI su završeni . Bosna živi kako živi -i jedino pitanje ove teme je -šta mislimo ,da li će jednom biti opet života sva tri naroda kakav je bio -zajedno ,bez granica ,kantona , i drugih stvari .
Molim da se držite teme -i ne pričate o svemu i svačemu -sem o temi .
Ako DA -zašto da....ako NE -zašto ne ...jednostavno .
Nemojmo uvek da čitamo isto od istih nickova na svim temama gde se ne propušta na bilo koji način umetnuti "svoje "nacionalno, političko ,versko ubedjenje ,kao jedino ispravno i moguće .
Pogotovu ako ,kao što je slučaj u ovoj temi -nisi bio tamo niti ikada živeo tamo ,niti imaš bilo kakve veze sa zemljom,ljudima i dogadjajima -a opet daješ sebi pravo da sudiš ,prozivaš ,krojiš granice i rešavaš pitanja celih naroda -iz svoje fotelje i svoje kuće gde te niko nije dirao niti dira sada .

KONKRETNO PO TEMI -poznajem ovde ljude iz sva tri naroda ,koji su prošli golgotu rata -I NIKO -ali NIKO nije rekao da ne bi želeo Bosnu kakva je bila pre rata . NIKO -bez obzira kom narodu pripada i šta je prošao . Poštujmo to ,i shvatimo da se nismo pitali ni mi ,ni oni ,niti ćemo se i nadalje pitati ,a ako se budemo pitali ,mi ili oni -sigurno će biti za gradjansku republiku sa jednakim pravima za sve , bez obzira na naciju . Nema nikoga ko NE ŽALI "za onom Bosnom" ,svojim gradovima i prijateljima kojih više tamo nema . Neka me neko OD NJIH slobodno demantuje ,ako nije tako .
Dirigovanje i huškanje ,oružje i politički, verski i kriminalni ološ ,kvazi -intelektualci iz Srbije ,Hrvatske i islamskog sveta su i doveli do toga !










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:29 pm

Naravno da bi svako želeo Bosnu kao pre rata.Svako želi i šarene laže,ali ih nema i ne postoje.
To je bila samo jdna lažna slika.
A da bi bilo Bosne od pre rata,mora se vratiti mit o Titu,koji je opet lažan i počiva na Hladnom Ratu.Znači,prvo ponovo rati i mir između Rusijie i Nemačke,pa slučajno da ovi prostori dobiju isti tretman kao na Jalti i onda bi bilo Bosne kako pre rata.
Ništa,ajde onda da čekamo to.










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 2iiv51gDA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:30 pm

da bi se narodi jedne zemlje ujedinili , potrebno je vodstvo, koje je u stanju da to realizira, i da ima iza sebe fizicku silu, koja to moze da podupre; Narod sam po sebi je anonimna marva, koja sebi sapuce u bradu, i od pojedinaca nema nikakve koristi
Da bi se bosna ujedinila mora postojati ekonomski interes, ekonomska baza, ili sila koja ugrozava sva tri naroda, pa nemaju izbora
jugoslavija/bosna se raspala nakon 40 godina mirnog zivota, kada nije bilo nikakvog razloga za rat, izuzev retorike trojice kretena, iza kojih su stajali razliciti davaoci novca
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:32 pm

debilko ::
Dolinac ::
Ovi vlasi u Bosni prave problem, nisu nikad bili Srbi. Porijeklom zna se tko su i sta su. Pravili su uvjek problem prije rata i sad poslije.Da neprave toliku uzbunu bilo bi lakse, ujediniti narod opet.Praksa je dokazala da je moguce, za vrijeme Druga Tita.Mada i za ono vrijeme nije bilo idealno za Muslimane i Hrvate u Bosni i Hercegovini.Ali zivjelo se zajedno u miru, postivalo se manje ili vise.

U glavnom, nemoze nitko reci i da kaze Bosna je njena, Bosna pripada svima onima koji su se rodili i zive.

*ebes zemlju koja Bosna nema! :bub:

Nego, treba da se pazi da EU ili Amerika nam ne ukradu tu nasu lijepu Bosnu. Ako se to desi, necemo imati visa sta djeliti.

Inace Vam gine dijaspora, dobro dosli prijatelji u moj tudji svijet. rukuju se

A šta su bili ti Vlasi?
Objasni ako znaš?
Ja mislio da su bili Srbi,ali ajde da saznam nešto novo.To Vlasi me asocira na Rumune.Zanimljivo,samo mi to objasni.



Ovi vlasi koje zive u Bosni poticu iz danasnje Rumunije,Bugarske i Madjarske, 5% Srba koji su porijeklom iz srbije, zive danas u Bosni.
Vjera je jedno a nacionalnost jednog naroda je nesto drugo.Tu se vise puta grijesi, pa jabuke sa kruskama pomjesaju.
Tako i Muslimani, jedina vjera je razlika izmedju njih. Sto se tice Hrvata u Bosni, isto slucaj.Mada je veci dio hrvata sacuvalo svoje ideale i vjeru. Bilo je i konvertiranje vjera za vrijeme Turaka na Balkanu.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:35 pm

Bojim se da je problem mnogo širi i jako ga gledate prizemno.
Kakva trojica kretena.Pa iza te trojice kretena su stajali najveći svetski moćnici,ma sve sile sveta su se rasporedile i imale svog piona.Vatikan, Turska,Saudi Arabija,Iran,Irak,USA,Vatikan,Rusija.Baš svi.Njih trojica su samo bili pesonifikacija tih sila,njihovi eksponati.
Bosma nije imala šanse bez Jugoslavije.
Ona je uvek bila pod nečijim okriljem.Nije bila samostalna niti će biti.
Sva sila i sva moć ovoga sveta ne može večno držati tu mržnju koja tinja medju bosanskim narodima,u njihovim glavama.










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 2iiv51gDA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:38 pm

To je Srbijanska verzija, koja skida krivicu sa Srbije; Svetska zavera, a Srbija uvek zrtva
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:39 pm

Dolinac ::
debilko ::
Dolinac ::
Ovi vlasi u Bosni prave problem, nisu nikad bili Srbi. Porijeklom zna se tko su i sta su. Pravili su uvjek problem prije rata i sad poslije.Da neprave toliku uzbunu bilo bi lakse, ujediniti narod opet.Praksa je dokazala da je moguce, za vrijeme Druga Tita.Mada i za ono vrijeme nije bilo idealno za Muslimane i Hrvate u Bosni i Hercegovini.Ali zivjelo se zajedno u miru, postivalo se manje ili vise.

U glavnom, nemoze nitko reci i da kaze Bosna je njena, Bosna pripada svima onima koji su se rodili i zive.

*ebes zemlju koja Bosna nema! :bub:

Nego, treba da se pazi da EU ili Amerika nam ne ukradu tu nasu lijepu Bosnu. Ako se to desi, necemo imati visa sta djeliti.

Inace Vam gine dijaspora, dobro dosli prijatelji u moj tudji svijet. rukuju se

A šta su bili ti Vlasi?
Objasni ako znaš?
Ja mislio da su bili Srbi,ali ajde da saznam nešto novo.To Vlasi me asocira na Rumune.Zanimljivo,samo mi to objasni.



Ovi vlasi koje zive u Bosni poticu iz danasnje Rumunije,Bugarske i Madjarske, 5% Srba koji su porijeklom iz srbije, zive danas u Bosni.
Vjera je jedno a nacionalnost jednog naroda je nesto drugo.Tu se vise puta grijesi, pa jabuke sa kruskama pomjesaju.
Tako i Muslimani, jedina vjera je razlika izmedju njih. Sto se tice Hrvata u Bosni, isto slucaj.Mada je veci dio hrvata sacuvalo svoje ideale i vjeru. Bilo je i konvertiranje vjera za vrijeme Turaka na Balkanu.

Pa to se uzme poreklo svake fanmilije i pogleda.Postoji u knjigama.
Ali ja zaista ovo prvi put čujem.Ne negiram narvno,kažem ne znam.
Ipak,to bih voleo da čujem od njih,o njihovom poreklu.
Štose tiče vere,ja sam tu bezgrešan totalno.Nikada još muslma nisam svrstao sa Hrvatima i Srbima.Mogu ih samo spomenuti sa pravoslavcima i katolicima.To je to mešanje jabuka i kruškama i jedna od prvih nelogičnosti u toj mirnoj Bosni.Kada je muslimanima priznata nacija.Bez presedana i sa ogromnim posledicama.










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 2iiv51gDA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:40 pm

debilko ::
Bojim se da je problem mnogo širi i jako ga gledate prizemno.
Kakva trojica kretena.Pa iza te trojice kretena su stajali najveći svetski moćnici,ma sve sile sveta su se rasporedile i imale svog piona.Vatikan, Turska,Saudi Arabija,Iran,Irak,USA,Vatikan,Rusija.Baš svi.Njih trojica su samo bili pesonifikacija tih sila,njihovi eksponati.
Bosma nije imala šanse bez Jugoslavije.
Ona je uvek bila pod nečijim okriljem.Nije bila samostalna niti će biti.
Sva sila i sva moć ovoga sveta ne može večno držati tu mržnju koja tinja medju bosanskim narodima,u njihovim glavama.


Bosna je bila kraljevina, teoretski je jos uvjek.Kruna je kod svete stolice u Vatikanu. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 5:43 pm

debilko ::
Dolinac ::
debilko ::
Dolinac ::
Ovi vlasi u Bosni prave problem, nisu nikad bili Srbi. Porijeklom zna se tko su i sta su. Pravili su uvjek problem prije rata i sad poslije.Da neprave toliku uzbunu bilo bi lakse, ujediniti narod opet.Praksa je dokazala da je moguce, za vrijeme Druga Tita.Mada i za ono vrijeme nije bilo idealno za Muslimane i Hrvate u Bosni i Hercegovini.Ali zivjelo se zajedno u miru, postivalo se manje ili vise.

U glavnom, nemoze nitko reci i da kaze Bosna je njena, Bosna pripada svima onima koji su se rodili i zive.

*ebes zemlju koja Bosna nema! :bub:

Nego, treba da se pazi da EU ili Amerika nam ne ukradu tu nasu lijepu Bosnu. Ako se to desi, necemo imati visa sta djeliti.

Inace Vam gine dijaspora, dobro dosli prijatelji u moj tudji svijet. rukuju se

A šta su bili ti Vlasi?
Objasni ako znaš?
Ja mislio da su bili Srbi,ali ajde da saznam nešto novo.To Vlasi me asocira na Rumune.Zanimljivo,samo mi to objasni.



Ovi vlasi koje zive u Bosni poticu iz danasnje Rumunije,Bugarske i Madjarske, 5% Srba koji su porijeklom iz srbije, zive danas u Bosni.
Vjera je jedno a nacionalnost jednog naroda je nesto drugo.Tu se vise puta grijesi, pa jabuke sa kruskama pomjesaju.
Tako i Muslimani, jedina vjera je razlika izmedju njih. Sto se tice Hrvata u Bosni, isto slucaj.Mada je veci dio hrvata sacuvalo svoje ideale i vjeru. Bilo je i konvertiranje vjera za vrijeme Turaka na Balkanu.

Pa to se uzme poreklo svake fanmilije i pogleda.Postoji u knjigama.
Ali ja zaista ovo prvi put čujem.Ne negiram narvno,kažem ne znam.
Ipak,to bih voleo da čujem od njih,o njihovom poreklu.
Štose tiče vere,ja sam tu bezgrešan totalno.Nikada još muslma nisam svrstao sa Hrvatima i Srbima.Mogu ih samo spomenuti sa pravoslavcima i katolicima.To je to mešanje jabuka i kruškama i jedna od prvih nelogičnosti u toj mirnoj Bosni.Kada je muslimanima priznata nacija.Bez presedana i sa ogromnim posledicama.

Da se razumijemo, Bosanac kao nacija ne postoji! Ima drzava jedna zove se Bosna i Hercegovina.Podjeljena u kantonima. No ti kantoni bilo i za vrijeme Rimljana, to nije nista novo a ni staro.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 6:54 pm

Doli, nemoj da ti usta isperem saFunom! Bosanci kao nacija postoje od 7og vijeka, a sad sto se zarad guzoboljina pokusava deny stoljecima, druga prica,,,Nego, koga zanima kruna i rodoslov?!;)))))

p.s. Doli, ja znam za fakat da se ti i ja moRemo ujedinit, kaze Sareni da imam green light sve dok kupujes karte, pa ti vidi;)
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 7:02 pm

el_vibrador ::
To je Srbijanska verzija, koja skida krivicu sa Srbije; Svetska zavera, a Srbija uvek zrtva

Baš nam se fućka za vaše teorije.
Srbin se ne da pokoriti!

Vežite koliko hoćete zastava u čvorove ali ste Jugoslaviju i BiH imali na Srpskoj grbači.
I to vam je bilo malo pa ste se je rasturili... i dobili ste što ste hteli.

Žalim slučaj al su se Vlasi i Kaurini dosetili... gledaju svoja posla i izgrađuju Srpske zemlje.

A moju dedovinu u Republici Srpskoj nit ćete kupiti nit oteti.

Zato:
- jašta... nema BiH i bez mog pristanka! DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 900975












Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 7:31 pm

Ajmo mi prodati Bosnu, svatko ce dobit lovu i idemo u penziju.Kad se vec ne mozemo ujediniti kao narod ni kao seljaci ni kao visoko skolovani.

Prodajem svoju kucu i podkucnicu sa 6 hektara / 60 duluma zemlje.

Uzimam lovu i ode na Bahame ili Kuba.Nema tu zivota vidim. :bub:


Poslednji izmenio Dolinac dana Sub Feb 11, 2012 7:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 7:33 pm

E Dolinac, mi godinama prodajemo zemljište i kuću.. nema se para u.......... al su zato puna usta.
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Gost
Gost
Anonymous



DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 7:42 pm

Samhain ::
E Dolinac, mi godinama prodajemo zemljište i kuću.. nema se para u.......... al su zato puna usta.

Eto vidis ni Eu ni svijet nema interesa, tko hoce da ima sa seljacima kao sto smo mi posla. booored

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptySub Feb 11, 2012 9:45 pm

Dolinac ::
debilko ::
Bojim se da je problem mnogo širi i jako ga gledate prizemno.
Kakva trojica kretena.Pa iza te trojice kretena su stajali najveći svetski moćnici,ma sve sile sveta su se rasporedile i imale svog piona.Vatikan, Turska,Saudi Arabija,Iran,Irak,USA,Vatikan,Rusija.Baš svi.Njih trojica su samo bili pesonifikacija tih sila,njihovi eksponati.
Bosma nije imala šanse bez Jugoslavije.
Ona je uvek bila pod nečijim okriljem.Nije bila samostalna niti će biti.
Sva sila i sva moć ovoga sveta ne može večno držati tu mržnju koja tinja medju bosanskim narodima,u njihovim glavama.


Bosna je bila kraljevina, teoretski je jos uvjek.Kruna je kod svete stolice u Vatikanu. :329340:

Због тога се Твртко у јесен 1377. године (највероватније на Митровдан) крунисао двоструким (сугубим) венцем за краља Срба, Босне, Приморја и Западних страна у манастиру Милешева у коме су почивале мошти светог Саве, оснивача Српске православне цркве. Том приликом је свом народном имену додао оно које су симболички носили сви немањићки владари – Стефан. Његово крунисање признали су најистакнутији српски господари, признали су га Дубровчани и Млечани, и он је, уздигнувши се у јерархију владара, усвојио звања и церемонијал немањићког двора, учврстио власт у Босни.










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 2iiv51gDA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Uther Pendragon

Uther Pendragon


Godina : 50
Location : lokacija super
Humor : kakav crni humor
Datum upisa : 03.02.2012

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyNed Feb 12, 2012 12:08 pm

uf kako bi se ja rado ujedinio s ponekom..narodnosti..

znaci ja sam za
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyNed Feb 12, 2012 1:00 pm

Uther Pendragon ::
uf kako bi se ja rado ujedinio s ponekom..narodnosti..

znaci ja sam za
Neko da i nešto pametno kaže . Treba li veći razlog ? Banjaluka -procentualno najviše žena po glavi stanovnika, Mostarke važe kao najlepše , Sarajke......E to je ispravna politika ,nego šta...
Ujedinjenje sa sjedinjenjem ,nego šta ...što pre .










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Uther Pendragon

Uther Pendragon


Godina : 50
Location : lokacija super
Humor : kakav crni humor
Datum upisa : 03.02.2012

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyNed Feb 12, 2012 1:05 pm

dodao bih...sarajke imaju najlepse oci..banjalucanke imaju kvantitet da..zagrepcanke mi oduvek bude secanje na tajci..ja stvarno ne mogu da nadjem manu gde je nema

jedina predrasuda mi je da dama ima male sise to bas i nije kulturno al boze moj :)

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyNed Feb 12, 2012 9:28 pm

Evo nešto iz te bajkovite prošlosti.



Da li je bilo iskreno?
Da li tu pesmo i danas peva bilo koji Safet,ne znam.
Ako je peva,znači da je zrelo da se vraća na staro.

Da razjasnim,po meni je Gavrilo atentator i ubica,omutavih objašnjavajući da me je sram što postoje ulice i ustanove po Beogradu sa njegovim imenom.Ali ipak je to Bosanski junak kako Safet kaže,pa se tu zaista neću mešati.Ako hoće da se ujedinjuju oko ljubavi prema Gavrilu Principu,njegovom delu protiv prisajedinjenja Austro-Ugarskojj i okretanje prema Srbiji,samo mogu da čestitam.










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 2iiv51gDA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 9:15 am

Ne mogu.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 3:56 pm

Aurora Borealis ::
Ne mogu.



E, neka si im rekla DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 944472










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 3:59 pm

sonia ::
Aurora Borealis ::
Ne mogu.



E, neka si im rekla DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 944472

rukuju se
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 3:59 pm

Oce, ujedinice se, al kad na labavom naraste nokat :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:04 pm

Cile, ja ne skontah ovu metaforu, a ti?

Nego, da se ti i ja ujedinimo, pa da zapevamo:











DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:11 pm

Ko ne konta, moze da dobije sazetu verziju iznetog na [You must be registered and logged in to see this link.] :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:14 pm

sonia ::
Cile, ja ne skontah ovu metaforu, a ti?

Nego, da se ti i ja ujedinimo, pa da zapevamo:


Hhiihihiiih, moze, ce se ujedinimo...Ti nisi iz Bosne, hahahaaha....

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:29 pm

ZezaM ::
Ko ne konta, moze da dobije sazetu verziju iznetog na [You must be registered and logged in to see this link.] DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 831964



Em labav, em zaguljen ( samo se ZezaM) DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 641442



P.S. Moze cile-oko mene i onako sve Bosanci i ''bosanci'' DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 944472










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:35 pm

zanoktica znachi? :zlz:

(fali ti trojka gore)
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:44 pm

ZezaM ::
zanoktica znachi? DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 831964

(fali ti trojka gore)



Pa ti si izgleda sefov komsija... Onda... DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 356467










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:46 pm

sonia ::
ZezaM ::
zanoktica znachi? DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 831964

(fali ti trojka gore)



Pa ti si izgleda sefov komsija... Onda... DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 356467
''''

Onda to znaci da on komsijski brine tudju brigu.... :eee:
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:47 pm

aha, obilazim komsinice....nako...samaricanski :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:49 pm

aj prošetaj i do Tuzle da ti ugradimo nokat :smile santa :
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:51 pm

A o čemu je ovde reč?
glases
zubbb










coni
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:51 pm

Samhain ::
aj prošetaj i do Tuzle da ti ugradimo nokat :smile santa :

uuuuu,a ja mislio da u Tuzli pre mogu da odseku "nokat" :smile santa :










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 2iiv51gDA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:52 pm

Aurora Borealis ::
sonia ::


Pa ti si izgleda sefov komsija... Onda... DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 356467
''''

Onda to znaci da on komsijski brine tudju brigu.... DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 539287

E, zato cemo uvek biti ujedinjeni DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 944472










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:53 pm

aj ne spamujte mi temu vishe :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:54 pm

oš se ti ujedint il neš?
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:56 pm

Olabavio je sad malo...stav :zlz:










coni
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 4:59 pm

ćasa kaže ...može ali nije isplativo nikom...DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 JPASL
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 5:00 pm





DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 396319 DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 396319 DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 396319 Ja po temi...Ko razume, shvatice DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 396319 DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 396319 DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 396319










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 5:02 pm

bosanci nece, dzabe postujesh :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 5:06 pm

ZezaM ::
bosanci nece, dzabe postujesh DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 831964







DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 893675 ( DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 942171 )










DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Feb 13, 2012 5:18 pm

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 2799
Nazad na vrh Ići dole
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2012 6:48 pm

Држава Босна и Херцеговина и данас, после двадесет година, није у стању да превазиђе последице крвавог међуетничког раскола.

Доказ за то могли смо видети претходних дана ...

Свечаности које су одржане 1. марта у Сарајеву поводом двадесете годишњице проглашења независности Босне и Херцеговине подсећале су на свечаности у некадашњој Југославији. У њима су учествовали представници локалних муслимана и Срба, док су их босански Срби потпуно игнорисали.

Хрватски представник у колективном Председништву Босне и Херцеговине, Жељко Комшић, изјавио је да је „1. марта 1992. године Босна и Херцеговина постала, захваљујући вољи већине својих грађана, независна и суверена држава“. Његов муслимански колега, Бакир Изетбеговић, је изразио уверење да ће Босну једном да „заволе“ сви њени грађани. Небојша Радмановић, представник босанских Срба у Председништву, није учествовао у свечаностима.

Које тренутке из историје стварања независне Босне и Херцеговине предлаже својим суграђанима као најлепше Бакир Изетбеговић, син Алије Изетбеговића, бившег лидера босанских муслимана? Треба се сетити да су 1. марта 1992. године власти Републике Босне и Херцеговине, која је била у саставу тадашње Југославије, само саопштила да су на референдуму победили они, који су желели њену независност. После само неколико недеља територија „новорођене“ државе – ту су ушле и четврти главног града Сарајева – се нашла у етно-грађанском рату. Укупан број њених жртава је све до данас непознат. Према неким подацима, број погинулих је стигао до 200 хиљада. У сваком случају, ради се о најкрвавијем оружаном конфликту у послератној Европи.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?   DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DA LI SE NARODI BIH MOGU OPET UJEDINITI ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» DRUZI ( arapski narodi )
» LAPONCI ( Saami )- Skandinavski narodi
» Ksenofobija
»  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DRŽAVE :: BOSNA i HERCEGOVINA-
Skoči na: