DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 I ovo se dešava/smešno vs tužno

Ići dole 
+21
Kijara-brm
zoran1970
Okano
kutijica
promaja
Lakota
Samouka
Gothic
doctorr67
Uther Pendragon
AstrinaKomsinica
Astra
Harite
cojle
bosankaa
Lily
Tea 1
Ivana_258
determinanta
Danubius
Oci-ANDJELA
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Šef ga kući poslao u gaćama i čarapama   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Apr 20, 2010 11:14 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]





Nakon što je vlasniku tvrtke u kojoj je radio više od šest
godina Alen Rabak iz Poreča najavio otkaz, poslodavac ga je natjerao da
skine radno odijelo te je Rabak polugol, u donjem rublju i čarapama,
otišao kući









[You must be registered and logged in to see this image.]





'Rekao sam to šefu kako bi znao da odlazim mjesec dana prije sezone, a
ne samo dva tjedna, kako je propisano. Htio sam mu dati vremena da nađe
zamjenu. Ne bi mi bio problem odraditi dulji otkazni rok. Kad mi je
smjena završila, on me na odlasku dočekao, počeo je psovati i gurati me.
Inače sam miran, pa nisam fizički reagirao, već sam mu samo rekao da mi
prestane psovati mater. Na kraju me sada već bivši šef natjerao da
skinem radno odijelo. Polugol, zaogrnut starom trenirkom, posve zbunjen i
šokiran pred očima susjeda i kolega otišao sam do auta, odvezao se kući
i onda nazvao suprugu da mi donese nešto odjeće', ispričao je Rabak
za Večernji.hr.

Otkaz u tvrtki Marija Hrvatina koja se bavi distribucijom plina Rabak je
dao otkaz zbog zdravstvenih razloga. Naime, ne smije nositi teške
stvari, što je svakodnevno radio u Hrvatinovoj tvrtki.

Smatra da je unatoč tome svoj posao dobro obavljao. No poslodavac mu je,
osim prisilnog skidanja, u radnu knjižicu u pisao 'neradnik'.

'Radio sam i po 12, a nekada i 14 sati na dan. Za sezone nisam znao kamo
bih prvo krenuo, toliko mi je često zvonio mobitel. Nisam bio siguran
da ću moći sezonu, koja me posve iscrpljivala, pošteno izgurati. Valjda
imam pravo dati otkaz i potražiti novi posao', pita se Rabak.

'Hvala lijepa, nemam komentara. Nakon svega dobrog što sam za njega
učinio, takvu bezobraštinu nisam zaslužio', rekao je Hrvatin.


Šta bi ste vi uradili da ste na mestu ovoga čoveka?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Mar 20, 2014 4:28 pm

ŠTO SU OČEKIVALI?
VIDEO: Poseksali se na smeću usred bijela dana, naravno da ih je netko snimio[Par koji se poseksao usred bijela dana u Newarku (SAD) postao je metom ismijavanja po svim društvenim mrežama jer su svoje obavili, ni manje ni više, nego na kontejneru za smeće.
Njihov bi se pothvat mogao nazvati definicijom trasha, a ostat će definitivno zapamćen jer je i snimljen mobitelom prolaznika, a za parom je raspisana i tjeralica zbog narušavanja javnog reda i mira. 

Snimke i slike para osvanule su na društvenim mrežama, a video akcije na smeću možete pogledati u nastavku: 



 trtrr  :zubi3:  vata mala gaće.. affraid .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Mar 25, 2014 10:39 am

ONA JE TERMINATOR
VIDEO: Pala sa zgrade, ali nekako se uspjela osvetiti
Kada vam pauk odveze auto, to može biti vrlo stresno, no jeste li baš spremni pogaziti osobu koja vam je došla pokupiti auto? Vjerojatno jeste.
Na to je bila spremna i žena iz videa koja nije dopustila da joj pauk odveze auto već je službenicu koja je došla po auto i pokušala spriječiti bijeg - autom gurnula s garaže. 

Radi li se o stvarnoj situaciji ili je sve jedna velika podvala? Autori emisije htjeli bi da vjerujemo kako je riječ o istini, no nakon što pogledate isječak, vjerojatno ćete i sami vidjeti koliko je to nemoguće. 
[You must be registered and logged in to see this image.]





 jbt
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Mar 27, 2014 10:25 pm

Drekavac na granici: Strašni krikovi odzvanjaju selom...
Stanovnici Crnče u Bosni i Hercegovini tvrde da su vidjeli spodobu. Velika je, kažu, te ispušta zastrašujuće krikove. Drugi misle da mještane plaši maskirani čovjek
Te sam ga noći vidio na njivi. Noge su mi se odsjekle. Utrčao sam u kuću, a onda smo otac, bratić i ja sa štapovima krenuli prema prikazi, kaže Dejan Pijetlović.
Stanovnici Crnče, udaljenog 20-ak kilometara od Dervente, danima su zgroženi zastrašujućim krikovima koji odzvanjaju selom. Svi govore o drekavcu, a neki su ga, tvrde, i susreli.
- Prišli smo prikazi na metar-dva. Počela je bježati i ispuštati jezive krikove. Pokušali smo je udariti, ali je izmicala nevjerojatnom brzinom. To nije bio čovjek - uvjerava Dejan.
Dodaje da je spodoba bila bijela i velika. To potvrđuju i ukućani.
Prikazu vidjeli u vrijeme punog Mjeseca
- Jezivo i neobjašnjivo. Takvo nešto nikad nisam vidjela ni čula - rekla je Dejanova mama Božena, koja je sve promatrala s kućnog praga. Pijetlovićevi ističu kako su prikazu vidjeli u vrijeme punog Mjeseca.
- Spodoba se poput konja propinjala na stražnje noge, a onda odjurila u noć - kaže Boro (43).
Zbog jezivih krikova na teren je izašla i dobojska policija.
- Nekoliko mještana primijetilo je nepoznato biće, koje je kod građana izazvalo uznemirenost. Policija je izašla na teren, ali nije pronašla nikakve tragove niti je bilo ugrožavanja ljudskih života i imovine - rekla je glasnogovornica Ljerka Stanimirović.
Osim ljudi, svake su večeri u strahu i životinje. Boje se i mještani iz okolnih sela. Sa sumrakom svi zatvaraju prozore i zaključavaju vrata. Unatoč dolasku proljeća nitko navečer ne sjedi u dvorištu ispred kuće.
Mještane plaši čovjek?
Ipak, postoje i druge teorije, prema kojima mještane plaši čovjek. Naime, u Crnču živi oko 1000 stanovnika. Mnogi od njih rade u Italiji i Sloveniji te su njihove kuće na meti lopova.
Prema drugoj teoriji, ljudi koji rade u Italiji su ondje tijekom nedavnoga karnevala kupili maske i trube te tako plaše mještane. Treći, pobornici teorije da je za sve kriv čovjek, zaključuju kako je u pozadini preljub.
Navodno je čovjek uhvaćen u preljubu pobjegao s plahtom na sebi, uz galamu i krikove.
- Da bi se sakrila bruka i sramota, sve je svaljeno na prikazu, odnosno drekavca - smatra jedan zagovornik ove teorije.




[You must be registered and logged in to see this image.]
 svašta..sve prolupalo...  dm2 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Apr 01, 2014 10:28 am


Britanac Mark Godard (44) namerno je odsekao sebi šaku, i to na giljotini koju je napravio u svom dvorištu zato što lekari nisu hteli da mu usliše molbe i amputiraju mu celu ruku zbog nesnosnih bolova koje trpi godinama. Nakon bolnog sakaćenja, odsečeni deo tela smesta je spalio u kofi kako bi sprečio pokušaje hirurga da mu šaku zašiju.
Godard je zbog sakaćenja umalo izgubio krv, ali spasla ga je žena koja ga je videla i smesta pozvala lekare.

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Nije trebalo da dođem u situaciju da budem prinuđen da na ovako ekstreman način rešavam problem - rekao je Godard.
Inače, Britanac je više puta tokom poslednjih deset godina zahtevao od lekara da mu amputiraju celu ruku jer navodno pati od nepodnošljivih bolova otkako je imao nesreću na motoru 1998.

Pošto su doktori odbijali da ispune njegovu zamisao, dao im je uslov da se do kraja godine predomisle, u suprotnom stvar će uzeti u svoje ruke. Pre nego što je uspešno izveo poduhvat pomoću sekire od koje je napravio nešto nalik giljotini, Godard je ranije bezuspešno pokušao kuhinjskim nožem da odstrani šaku, ali je uspeo samo da se dodatno povredi.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Apr 03, 2014 11:13 pm

KAKAV FRAJER: Vodili ljubav iznad bunara, konopac pukao, devojka propala 15 m, a mladić...

Mladić, umesto da joj pomogne, navukao je pantalone i pobegao od straha
Španski vatrogasci spasli su polugolu ženu (21) iz bunara dubokog 15 metara kraj parka u Sijudad Realu. Dok je vodila ljubav sa partnerom, pukao je poklopac i ona je propala. Mladić, umesto da joj pomogne, navukao je pantalone i pobegao od straha.

Vatrogasci su dobili anonimnu dojavu, pretpostavlja se od njega, da je žena u bunaru.

"Nije imala ni gaćice", rekao je jedan vatrogasac.

Nesrećna žena je završila u bolnici, ali na svu sreću nije bila ozbiljno povređena, sem što je bila u šoku. Prenoćila je i sledeće jutro su je pustili.
Sijadud Real poznat je po zabavama i romantičnim vezama, ali je ovaj Špankinji neće baš ostati upamćen kao romantično mesto.

Veruje se da je par rasklimao poklopac i u žaru strasti nisu bili ni svesni opasnosti. Vatrogasci su sada poslali saopštenje medijima kako se ovakva sudbina ne bi dogodila još nekome.

 affraid  kakvi ludaci... :zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyNed Apr 06, 2014 8:30 pm

UKUĆANI U NEVJERICI
Stjepan i Kata nisu znali da njihovi milijuni više ne vrijede. Uzalud čuvali stare dinare

Stjepan Ivičinec iz Turopolja htio je obradovati ukućane jer su svi ostali bez novaca

Turopoljski bračni par nije šokirao samo svoju obitelj nego i cijeli kraj dajući svojoj djeci milijun i dvjesto tisuća starih jugoslavenskih dinara (tadašnja protuvrijednost 93 tisuće njemačkih maraka) koje su, kako kažu, za crne dane čuvali u jastuku i poplunu ne znajući da taj novac danas više ne vrijedi.

Naime, slušajući svoju snahu i sina kako razgovaraju o crnim danima koji su došli jer plaću nijedno od njih nije dobilo nekoliko mjeseci, a sjetvu treba obaviti na vrijeme, 90-godišnji Stjepan Ivičinec pozvao je svoju 85-godišnju suprugu Katu da mu donese njegov jastuk od kojeg se nisu godinama odvajali.

– Daj, Kato, naš jastuk i škarice jer, evo vidiš, došli su ti crni dani kojih smo se bojali i za koje smo šparali. Vidiš da je bilo dobro mene poslušati i šparati, a ne trošiti novce kako si ti htjela – govorio je djed Stjepan parajući svoj omiljeni jastuk.

Zaprepašteni i u nevjerici, ukućani su ostali bez daha gledajući kako djed i baka iz jastuka vade hrpu starih jugoslavenskih dinara.– Kaj se čudite? Nekad se imalo i moglo šparati. Kaj to nije dovoljno? Ako treba još, budem ja rasparala i blazine… Nemojte se bojati, nećemo mi biti gladni. Imat ćemo za sjetvu i za život, uporan je bio bračni par Ivičinec ne shvaćajući čemu se čude njihovi ukućani.



[You must be registered and logged in to see this image.]

 affraid pa gde si ti živeo zadnjih 20 godina   jbt ...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyNed Apr 06, 2014 10:14 pm

I TO JE MOGUĆE
Osobe koje su doslovno umrle od smijeha
Iako se fraza 'umrijeti od smijeha' često upotrebljava, postoje ljudi koji su doslovno umrli od smijeha jer, vjerovali ili ne, i to se događa.

Ole Bentzen
Kada je Riba zvana Wanda premijerno prikazana u Danskoj 1989., Ole Bentzen nije se mogao prestati smijati na scenu u kojoj Kenu zapne hrana u nosu. Takvo iskustvo imao je i sam jednom kada mu su si on i članovi obitelji za vrijeme večere stavljali cvjetaču u nos.

No, to je bilo fatalno za Olea kojem se od smijeha otkucaj srca povećao na 250-500 otkucaja u minuti, što je dovelo do srčanog udara.
Damnoen Saen-um
Neki se smiju čak i u snu, no to je bilo fatalno za muškarca čija je
supruga učinila sve kako bi mu pomogla, no unatoč svim naporima, muškarac je preminuo tako što se ugušio ili mu je otkazalo srce.

Martin I Aragonski
Ovaj je vladar preminuo od vrlo čudne kombinacije - smijeha i zatvora. Barem mu se nakon smrti ljudi nisu smijali da se usrao od smijeha.

Alex Mitchell
Britanski skeč show The Goodies emitirao se '70-ih i ranih '80-ih godina. Alex je bio veliki obožavatelj, a 1975. tako ga je nasmijao skeč u kojem se Škot gajdama bori protiv pudinga.

Zbog skeča se smijao 25 minuta, da bi mu na kraju otkazalo srce. Njegova supruga poslala je pismo kako bi zahvalila ekipi emisije što je njezin suprug uživao u svojim posljednjim trenucima.

Thomas Urquhart
Ovaj škotski aristokrat umro je od smijeha 1660. godine kada je čuo da je Karlo II postao kralj. Time je do same smrti ostao pravi Škot koji će doslovno prije umrijeti nego pokazati poštovanje Englezima.
Gospođa Fitzherbert
Ako mrzite ljude koji se glasno smiju za vrijeme predstava, sigurno nećete suosjećati s gospođom koja je došla na operu, vidjela glumca odjevenog u ženski lik i nije se mogla prestati smijati.

Zbog smijeha je morala napustiti kazalište, a novine su sljedeći tjedan pisale da je umrla sljedećeg jutra jer se nije mogla prestati smijati te joj je otkazalo srce.

Zeuksid
Ovaj drevni grčki slikar navodno se ugušio od smijeha zbog slike žene koju je naslikao. Slika mu je bila toliko smiješna da nije mogao doći do zraka i jednostavno se ugušio.

Pietro Aretino
Talijanski autor koji je živio u 16. stoljeću navodno se ugušio od smijeha kada mu je sestra ispričala prosti vic. Eh, da nam je znati kakav je to vic bio...

Hrizip
Grčki filozof navodno je napio magarca i umro od smijeha kada je ovaj pijan pokušao jesti datulje. Opijanje magaraca je jedan od drevnih načina zabave, a izgleda da može biti i fatalan.

Urbana legenda
Priča koja je vjerojatno urbana legenda govori o muškarcu koji je iz Bostona došao u New Mexico i svima htio pokazati da je pravi kauboj.

Odjenuo se u kaubojski šešir, traperice i čizme, a kada ga je slavni kauboj Pacos Bill vidio u 'opravici', navodno je umro od smijeha. Doslovno.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Apr 08, 2014 12:58 pm

Danas sam sestrici u domu zdravlja objasnjavao kako treba da me previje , kaze nikad nije imala takav slucaj a nije bas mlada , postena pa barem prizna pa smo zdruzenim snagama uspesno poso priveli kraju ,mislim previjanje  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Apr 08, 2014 1:11 pm

podbarac ::
Danas sam sestrici u domu zdravlja objasnjavao kako treba da me previje , kaze nikad nije imala takav slucaj a nije bas mlada , postena pa barem prizna pa smo zdruzenim snagama uspesno poso priveli kraju ,mislim previjanje   smehsmeh 

ode ti u tehničare.... smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
kutijica

kutijica


Datum upisa : 10.12.2013

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Apr 08, 2014 2:50 pm

Kijara-brm ::
UKUĆANI U NEVJERICI
Stjepan i Kata nisu znali da njihovi milijuni više ne vrijede. Uzalud čuvali stare dinare

Stjepan Ivičinec iz Turopolja htio je obradovati ukućane jer su svi ostali bez novaca

Turopoljski bračni par nije šokirao samo svoju obitelj nego i cijeli kraj dajući svojoj djeci milijun i dvjesto tisuća starih jugoslavenskih dinara (tadašnja protuvrijednost 93 tisuće njemačkih maraka) koje su, kako kažu, za crne dane čuvali u jastuku i poplunu ne znajući da taj novac danas više ne vrijedi.

Naime, slušajući svoju snahu i sina kako razgovaraju o crnim danima koji su došli jer plaću nijedno od njih nije dobilo nekoliko mjeseci, a sjetvu treba obaviti na vrijeme, 90-godišnji Stjepan Ivičinec pozvao je svoju 85-godišnju suprugu Katu da mu donese njegov jastuk od kojeg se nisu godinama odvajali.

– Daj, Kato, naš jastuk i škarice jer, evo vidiš, došli su ti crni dani kojih smo se bojali i za koje smo šparali. Vidiš da je bilo dobro mene poslušati i šparati, a ne trošiti novce kako si ti htjela – govorio je djed Stjepan parajući svoj omiljeni jastuk.

Zaprepašteni i u nevjerici, ukućani su ostali bez daha gledajući kako djed i baka iz jastuka vade hrpu starih jugoslavenskih dinara.– Kaj se čudite? Nekad se imalo i moglo šparati. Kaj to nije dovoljno? Ako treba još, budem ja rasparala i blazine… Nemojte se bojati, nećemo mi biti gladni. Imat ćemo za sjetvu i za život, uporan je bio bračni par Ivičinec ne shvaćajući čemu se čude njihovi ukućani.



[You must be registered and logged in to see this image.]

 affraid pa gde si ti živeo zadnjih 20 godina   jbt ...


hhahahhha, založno.. i mene je šokirao  ererere 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPet Apr 11, 2014 5:22 pm

MAMO SREĆE
Nemate pojma kako odvratan javni prijevoz može biti
Čak i oni najrevniji građani, koji redovito izdvajaju novac za pokaze i karte, sigurno bi se pokolebali da se u javnom prijevozu moraju nositi s ovakvim stvarima.

Fotografija koju vam prenosimo snimljena je u njujorškoj podzemnoj željeznici, a iako je riječ o optičkoj iluziji jer žena sa slike nosi neki oblik hlača ili tajica, to svejedno ne umanjuje degutantnost prizora.

Svi koji su se našli u blizini iskoristili su priliku uslikati ovaj prizor, a moramo priznati da je tome bilo stvarno teško odoljeti, koliko god se odvratnim činilo.

Nadamo se da nas takva epidemija pretilosti i manjka bontona neće tako skoro stići.
[You must be registered and logged in to see this image.]
hahaha..strašno...  trtrr










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyNed Apr 13, 2014 12:06 am

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Niz glupih i uvredljivih izjava nastavlja se i ovaj put iz usta Valerie Lukyanove. Poznatija kao živa Barbie, ova 28-godišnja plastična Ukrajinka šokirala je, a neke i obradovala svojim intervjuom za ruski GQ.
U masi 'dubokoumnih' izjava istaknule su se one rasističke te one vezane za obitelj i djecu. Lukyanova je tako izjavila da mješanjem rasa nastaju estetski degenerici.

'Naprimjer, Rus oženi Armenku. Dobiju dijete, slatku curicu, ali ona ima tatin nos. Malo ga poravna i sve je u redu. Sada se miješaju različite nacionalnosti i nastaju degeneracije, a prije nije bilo tako. Sjećate se koliko je bilo lijepih žena u '50-ima i '60-ima, bez operacija? Sada, zahvaljujući degeneracijama, imamo ovo. Ja volim ovu nordijsku sliku sebe. Imam bijelu kožu. Ja sam nordijski tip, s malo istočnog Baltika', objasnila je Valerie.

Prema njezinom mišljenu, degeneracije bi se mogle riješiti plastičnom kirurgijom iako je mlada dama donedavno tvrdila kako je samo jednom otišla pod nož kako bi povećala sise. Mo'š mislit.

Po pitanju obitelji, s gnušanjem je izjavila: 'To mi je neprihvatljivo. Sama ideja djeteta izaziva u meni duboko gađenje. Najgora stvar na svijetu je obiteljski život, radije bih umrla od mučenja.'

Hm, svatko čija je životna ambicija da izgleda kao dječja lutka ostavlja prostor za nagađanja da ima mozak na razini klinaca.
Z.Č./ryot.org
---------------------------------------


 :zubi3:  ovo je za plakati...
koliko moraš biti  fiju,da izjaviš ovako nešto...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptySre Apr 16, 2014 8:20 pm

Počela saslušanja "srbomrzaca"

IZVOR: TANJUG

Beograd -- U Višem tužilaštvu počelo saslušanje svedoka u istrazi protiv pripadnika SNP "Naši" Ivana Ivanovića, zbog objavljivanja spiska "30 najvećih srbomrzaca".


Taj spisak je objavljen na sajtu te organizacije, a Ivanović se tereti da je izvršio krivično delo "rasna i druga diskriminacija".

Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal koje vodi istragu protiv Ivanovića je najpre odlučilo da sasluša pomenute javne ličnosti sa Ivanovićevog spiska, među kojima je glumica Mirjana Karanović koja se danas odazvala pozivu za svedočenje.

Posle nje je trebalo da svedoči pevačica Jelena Karleuša, koja međutim, nije došla na saslušanje, jer je otputovala u Tursku.

Političar Žarko Korać stigao je u Palatu pravde oko podneva, ali je zbog lažne dojave o bombi i evakuacije sudske zgrade njegovo salušanje odloženo za 23. april.


Ivanovićev branilac Dragoslav Ljubičanović rekao je Tanjugu da direktorka Centra za kulturnu dekontaminaciju Borka Pavičević i Ivan Vejvoda nisu došli na saslušanje koje je bilo zakazano za danas, ali i da tužilaštvo nema dokaze da su primili poziv.

Tužilaštvo sutra planira da sasluša direktorku Helsinškog odbora za ljudska prava u Srbiji Sonju Biserko, Jelenu Milić, Svetlanu Lukić, verskog analitičara Mirka Đorđevića i glumca Nikolu Đurička, dodao je Ljubičanović.

Ivanović je bio uhapšen 7. aprila, ali je nakon dva dana pušten iz pritvora, pošto je usvojena žalba njegovog advokata na rešenje o određivanju pritvora. Istog dana uhapšen je i portaprol posebnih jedinica policije Radomir Počuča zbog krivičnog dela ugrožavanje sigurnosti, zbog objavljivanja izjave na njegovom nalogu na Fejsbuku "Radomir Bata Pocuca" u vezi sa skupom Udruženja građana "Žena u crnom", ali on je još u pritvoru.

Portparol PTJ je preko svog naloga na Fejsbuku 25. marta pozvao navijače Crvene zvezde, Partizana, Rada i Vojvodine da "ne troše pesnice između sebe", već da se udruže i da pretuku "Žene u crnom", koje su na Trgu republike u Beogradu obeležile 15 godina od zločina nad albanskim civilima na Kosovu.
..................................................................................................
Za jednu osobu znam da je trebala davno zaglavit ćorku , nije mi poznato šta su sve ovi ostali drobili.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptySre Apr 16, 2014 9:54 pm

Lega šta je ovde smešno? Što  se niko nije pojavio?  trtrr  :zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptySre Apr 16, 2014 10:03 pm

smesno je sto to traje godinama , neki da su dobili 20 god. robije sad bi bili na slobodi , smesno tuzilastvo i sudstvo , smesno i tuzno










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptySre Apr 16, 2014 10:10 pm

podbarac ::
smesno je sto to traje godinama , neki da su dobili 20 god. robije sad bi bili na slobodi , smesno tuzilastvo i sudstvo , smesno i tuzno
tako je i kod nas lega..žalosno....










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPet Apr 18, 2014 10:18 am

ČUDIMA NIKAD KRAJA
FOTO: Kako je moguće da ovakve stvari izađu u javnost?!


Vrlo jednostavno. Akteri čudnovatih radnji našli su se na čudnim mjestima, imaju još čudniji outfit, rade i izjavljuju najčudnije stvari i uvjereni su da su nevjerojatni i neodoljivi.

Na njihovu žalost i našu radost - nisu! Ali samo zato što nas takve gluparije i čuda razveseljavaju i čine nam dane i noći zabavnima. Uz takve likove i ličice postanemo svjesni koliko smo ustvari super :-).

Da, možda je zločesto smijati se tuđoj gluposti i neukusu, ali priznajte, ljudima je to u krvi. Pa... pogledajte galeriju i sve će vam biti jasno.
Z.Č.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nevjerojatno, ali istinito

[You must be registered and logged in to see this image.]


 affraid  affraid  affraid ..cool.hahahaha...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptySub Apr 19, 2014 3:28 pm

IPAK SU IMALI MALO SREĆE
FOTO: Moglo je biti puno, puno gore od ovoga
Ima onih dana kada sve ide tako loše da pomislite da lošije ne može biti. A znamo da uvijek može gore nego što jest. Niste li sigurni u tu tvrdnju, bacite oko na galeriju i uvjerite se da smo u pravu.
Ekipa čije nezgode vam ovaj put prenosimo je zaista raznolika. Ima tu mladih, starijih, opijenih, zbunjenih, izgubljenih i onih koji se ne boje ni crnog vraga.

Svi su se oni našli u situacijama gdje ih dostigla ruka pravde ili ipak zla kob. Kako izgledaju njihove očajne situacije provjerite u galeriji.

[You must be registered and logged in to see this image.]
O da, sranje
sve poludelo... dm5










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptySre Apr 23, 2014 1:32 am

TKO TU KOGA...
Kokoš progovorila baš kad su je mislili zaklati?
Moramo priznati da nismo baš čuli za primjere životinja koje znaju pričati, naravno ako izostavimo bajke i pokoju papigu.

Priča koja dolazi iz Nigerije govori o neobičnom slučaju kokoši koja je progovorila arapski baš kada su je vlasnici namjeravali zaklati.

Sve se odigralo na tržnici i bilo je toliko svjedoka da se vijest odmah proširila i došla do lokalne policija koja je privela razgovorljivu kokoš.

Na ulici je nastao takav metež i gužva jer su ljudi bili toliko znatiželjni da je policija bila prisiljena raspršiti gužvu suzavcem. Još se uvijek ne zna je li priča vjerodostojna i kako je kokoš naučila arapski.


 affraid  ma daj... smehsmeh smehsmeh smehsmeh 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptySre Maj 07, 2014 8:15 pm

OSVETA SE SLUŽI HLADNA: Učenici je maltretirali, ona im napravila kolače sa spermom!

Devojka iz gradića Bejkesfild je na originalan način spremila osvetu
Tinejdžerka iz Kalifornije na bizaran način se osvetila školskim drugovima koji su je maltretirali! Ona je, naime, napravila kolače, ali ih je začinila spermom i stidnim dlačicama. To nije sve. Poslužila ih je i hranom kojoj je istekao rok.

Devojka iz gradića Bejkesfild je, kada su sve pojeli, sastojke kolača i hrane otkrila školskim drugovima! Kada ju je jedan učenik pitao zašto su joj kolači otvratnog ukusa ona mu je rekla od kojih su sve sastojaka napravljeni.  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh 

Policija je potvrdila da sporni kolači sadrže majonez i soja sos, ali i saopštila da su uništeni pre nego što je ispitano da li se u njima nalazi i sperma. Ipak, policija veruje da je ceo slučaj tinejdžerka izmislila i da se radi o bizarnoj šali.

Kurir / Jutarnji.hr










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Maj 13, 2014 12:08 am

DOBRO GA JE PROTRESAO
VIDEO: Bebu izložio svojim nabrijanim zvučnicima i snimio reakciju


Teško je reći ponosi li se tata iz videa više svojim klincem ili zvučnicima, no jasno je da ih pokušava kombinirati.

U snimci koju vam prenosimo možete vidjeti što se dogodi kada se beba nađe ispred ogromnih zvučnika. Nadamo se da neće imati trajnih posljedica na sluh zbog ovog... potresnog iskustva:





stvarno ima svakakvih ljudi..ma uzvrati mu kad porasteš..pa i ti njega protresi...:))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Maj 13, 2014 10:02 pm

Devojke, stvarno naučite da hodate u štiklama!

Bliže se mature kada brojne mlade dame prvi put obuvaju cipele sa visokim potpeticama. Ovo je kratak tutorijal za njih, ali i sve druge devojke koje imaju problem sa hodanjem u štiklama.

VIDEO   link 



 ovo je strava...  booored 











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Maj 15, 2014 8:01 pm

Svi pratimo šta se dešava sa poplavama ,padavinama ,klizištima ,potopljenim gradovima i cestama .
Tužno i ružno (jer se mnogo toga moglo sprečiti -da se pare nisu pokrale  i ništa nije urađeno )
Ali da neki i ovu tragediju koriste za "skupljanje jeftinih populističkih poena " ??? 

SPC drži "moleban" .Moliće Boga da prestane kiša ?  I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 599 
Vučić helikopterom lično dostavlja hranu i vodu .Feketić II ? 


Pa ovo  bi bilo urnebesno smešno  -da nije tužno ,jadno i licemereno odvratno .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Maj 15, 2014 9:18 pm

Kijara-brm ::
DOBRO GA JE PROTRESAO
VIDEO: Bebu izložio svojim nabrijanim zvučnicima i snimio reakciju


Teško je reći ponosi li se tata iz videa više svojim klincem ili zvučnicima, no jasno je da ih pokušava kombinirati.

U snimci koju vam prenosimo možete vidjeti što se dogodi kada se beba nađe ispred ogromnih zvučnika. Nadamo se da neće imati trajnih posljedica na sluh zbog ovog... potresnog iskustva:





stvarno ima svakakvih ljudi..ma uzvrati mu kad porasteš..pa i ti njega protresi...:))

*bo mater , neki zaista nisu zasluzili da budu roditelji !!! Ja bi njemu gurnula zvicnik tamo gde nikad sunce ne sija ....koja budala ....nemam reci .... suicid dm5 
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Maj 15, 2014 9:50 pm

Da su moji meni ovako nešto uradili,i nađem snimak nakon " fajn godina"..(što je njima smešno-kao ovom ponosnom ocu-IDIOTU)
tancali bi oni meni za ovako nešto-

iživljavanje...  dm5 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPon Jun 09, 2014 12:30 am

Vragolasti vatrogasci usnulom kolegi podvalili 'lažnu uzbunu'
Grupa vatrogasaca odgovorila je na stresan posao na najbolji način - humorom. Da bi se ostali nasmijali jedan je stradao, ali smo sigurni da im je naposljetku oprostio


VIDEO   link 
al su blesavi... :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Jun 12, 2014 11:38 pm

GLUPA PODVALA
VIDEO: Ovo stvarno više nije smiješno, pa što je njima?!

Sve ekstremnije podvale dovode do sve ekstremnijih rezultata pa će uskoro vjerojatno uslijediti i prvi infarkti, barem ako je suditi prema videu kojeg vam prenosimo.

U nastavku možete pogledati još jednu skrivenu kameru koja je počela kao pokušaj jednog muškarca da svojoj curi priopći (lažnu) vijest da ju je prevario i da je njegova ljubavnica trudna.

No, stvar se vrlo brzo zakomplicira, a o čemu je riječ, svakako pogledajte u nastavku:



 smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh  e neka si ga zahebala...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPon Avg 04, 2014 2:54 pm

NATJECANJE BEZ TRUDA
Gle čuda, u Crnoj Gori otvoreno prvenstvo u izležavanju

Već treću godinu zaredom u Crnoj Gori se organizira prvenstvo u izležavanju. Bez puno truda i muke onaj koji najduže izdrži može zaraditi 300 eura

U mjestu Brezna kod Plužina u Crnoj Gori u nedjelju je po treći put otvoreno prvenstvo u izležavanju. Najveći ljenjivac osvojit će novčanu nagradu od 300 eura.

Kako piše Aljazeera, okupili su se brojni natjecatelji željni zarade bez truda, ali i značajan broj znatiželjnika. Jedna od disciplina bio je i ‘maraton’ na 50 metara, a organizatori su istaknuli da ovakav vid turističke ponude privlači sve više posjetitelja ne samo iz Crne Gore već i iz regije.
Prema pravilima natjecatelji su slobodni ležati u hladu, no jednom kad legnu, ne smiju ustajati niti odlaziti na zahod, ali konzumacija hrane i vode su im dozvoljeni.

Da bih zaradio te pare bez motike, to mi je bio glavni cilj. Nadam se da će se ostvariti’, rekao je jedan od natjecatelja, Božidar, dok je drugi, Boban, dodao: ‘Nemam nikakvu strategiju, došao sam ležati.’


 smehsmeh e tugooooooo moja...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Avg 21, 2014 9:50 pm

KAKAV BLAM: Runi supruzi bacio kofu na glavu umesto da je polije
Fudbaler Junajteda je na glavu svoje supruge bacio veliki lavor sa hladnom vodom umesto da je samo polije. Kolin je glasno vrisnula i skočila je sa stolice

LINK  link 

hahaha ...kreten smotani..ili je namerno..?  55555 :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Sep 09, 2014 4:12 pm

I ONI VOLE KAVU
FOTO: Imate li ovakve freakove u lokalnom kafiću?

Kava je toliko omiljena da je gotovo svatko pije. Zbog toga je u kafićima nemoguće izbjeći freakove, a neke od njih pogledajte u nastavku.

Osim kavopija, čudaci mogu biti i oni koji rade u kafićima
a što se dobije kada se spoje ove dvije vrste freakova, pogledajte u prizorima koje smo okupili za vas.

Galeriju takvih prizora nikako ne propustite u još jednoj galeriji zanimljivih pojava nakon kojih će vas možda uhvatiti nostalgija za pijancima iz kvartovskog kafića.

GALERIJA  link   


[You must be registered and logged in to see this image.]

smehsmeh  o božeeeee..kavih luđaka ima:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptySub Sep 13, 2014 10:13 pm

Policija privela gole performere u centru Zagreba
Troje Švicaraca privedeno je zbog šetnje centrom grada bez odjeće i u 'slow motionu'
Kako je objavio HRT, trojac je izvodio performans 'Naked slow walk': bez odjeće šetali su usporeno.
Policija ih je nakon puno natezanja privela na Cvjetnom trgu, a s njima je u policijsku postaju otišao i organizator festivala 'Zagreb, volim te', u sklopu kojeg je održan performans.
Prema navodima organizatora, performans je bio uredno prijavljen Gradu Zagrebu. Festival 'Zagreb, volim te' nadahnut je djelovanjem pokojnog umjetnika i performera Toma Gotovca koji se Zagrebom prošetao gol još davne 1983. godine.

Festival problematizira položaj tijela u javnom prostoru.
Osim švicarskih državljana privedena je i američko-korejska umjetnica Miru Kim koja je spavala na Cvjetnom trgu izvodeći performans 'Zagreb dreaming': namjeravala je spavati na javnom gradskom prostoru osam sati, no policija ju je odvela nakon sat vremena.

-----------------------------------
Prvo su se lepo nagledali ,pa ih onda priveli..hehehe..
Strava...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPet Okt 03, 2014 12:23 am

FOTO: Tko bi očekivao takve (ne)normalne vjenčane fotke?

Većina fotki nastala je sasvim slučajno, nije bilo nikakvog namještanja, a ima onih koje su trebale biti baš takve kako bi bile cool. Nažalost baš i nisu - više su čudnovate i ne baš normalne.

LINK   link

[You must be registered and logged in to see this image.]

haha blago luđacima..kad popiju.zaborave da su na svadbi...   smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Okt 07, 2014 1:22 am

VIDEO: Možda nisu Sodoma i Gomora, ali su na dobrom putu


Oktoberfest je vjerojatno najpoznatiji festival piva na svijetu, no neki ljudi naprosto ne znaju uživati u alkoholu jer ga piju poput vode.



Bože sačuvaj ..nisu ni svesni u kakvu se opasnost upuštaju.Alkohol je opet odradio svoje.hehe










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Okt 07, 2014 4:49 am

Ma dobro je to , da je bio festival rakije bilo bi i murtvih .










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Okt 07, 2014 3:47 pm

Ma nema veze šta su pili.Nekoga i par piva ubije i dovede sebe u situaciju opasnu po život.
Komedija i tragedija..  dm5










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Nov 04, 2014 1:53 am

Ljudi su pokušavali poletjeti od davnina. Danas napokon to mogu i to na razne načine. Ipak, ima onih koji još uvijek improviziraju.
U nastavku vam prenosimo video kompilaciju nekih od ne baš uspješnih pokušaja leta. Zapravo, let je bio koliko-toliko uspješan, no slijetanje baš i nije.

Smiješne, bolne i sve one ostale vrste padova svakako pogledajte u kompilaciji ne baš spretnih 'pilota':
 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyUto Nov 04, 2014 5:23 pm

i ovo se dešava smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptySre Nov 05, 2014 1:57 am

zoran1970 ::
i ovo se dešava smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]
hahaha tudo moja,kad te pamet napusti.. trtrr










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyNed Nov 30, 2014 7:43 pm

I ovo je smešno i tužno.:D
Pošten post se nemre danima napisati.A kad je reč o primedbama,ma nema beda.

Postovi od km..  affraid samo lete.  muhaaa










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyNed Nov 30, 2014 7:59 pm

Kijara-brm ::
I ovo je smešno i tužno.:D
Pošten post se nemre danima napisati.A kad je reč o primedbama,ma nema beda.

Postovi od km..  affraid samo lete.  muhaaa

Jooj lega pa nisi tako naivna , da nesto uradimo to malo teze al da seremo po drugima tu smo prvaci , pa to je u krvi svakog balkanca bem te smotanu :rlol:










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyNed Nov 30, 2014 8:09 pm

Bem i ja tebe lega..  smehsmeh.
znam ja nas-ebem ja nas.
E baš smo takvi.Bogte ,pa to lete postovi brže nego što imamo brinu u kompu..  ironic3










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyNed Dec 07, 2014 9:32 pm

LOL
FOTO: Njima je normalno tako izaći u javnost, bi li i vama?
Postoji velika sumnja da ekipa koja baulja po svijetu u nevjerojatnim outfitima ima redovit seksualni život. Jer u takvom svakodnevnom izdanju može se privući samo netko tko je na opijatima ili pijan k'o majka.

Nije lijepo smijati se drugima, ali kad se ruganje odnosi na modu koju ljudska vrsta gura i pronosi, čovjek na to ne može ostati imun. Znamo i da se o ukusima ne raspravlja, ali ima primjeraka svuda oko nas koji nas ostavljaju bez teksta.





Jedno im se mora priznati, oni su originalni i jako hrabri. Uživajte u galeriji trasha, neukusa i besmislenosti.


[You must be registered and logged in to see this image.]

hahahaha..ovo je baš LOL..  affraid

LINK   link










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPon Dec 08, 2014 3:11 pm

pa lepo sam vam napisao...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPet Dec 19, 2014 11:32 pm

FOTO: Nad ovakvim darovima za Božić čovjek ne zna bi li plakao ili se smijao


'Normalnim' ljudima je relativno lako kupiti poklon. Njih će razveseliti već i fina bombonijera ili boca vina. No što je sa svim onim čudnim ljudima, koje sigurno i sami poznajete, ali ne na taj način da im možete 'pogoditi' dobar poklon?
Ne brinite, i za njih imamo rješenje. Jer u ovo divno doba godine, bez obzira koliko čudan bio vaš omiljeni 'freak' među prijateljima ili u obitelji, dobit će nešto što će mu/joj izmamiti osmijeh na lice. Kao i vama uostalom, kad vidite što vam nudimo.

[You must be registered and logged in to see this image.]

LINK  link


svašt ima u u božjoj bašti..  lol!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPet Dec 26, 2014 4:16 pm

FOTO: Možda se nisu trebali fotkati, a još manje sačuvati te fotke


Najgore je prošlo, govore mnogi nakon što završe blagdani i raziđe se obitelj. Tko je preživio pričat će ili će zauvijek šutjeti da se ne bi ponovo prisjetio te muke. Ipak, istina je drugačija, muka tek počinje...

VIŠE  link

Ima Bog veliki zverinjak.. ironic3










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyNed Feb 22, 2015 7:39 pm

FOTO: Sramota je mala riječ za ono što su pokazali u javnosti

Junaci ove kratke priče nisu ni slutili da će njihove fotke završiti na webu. Nisu ni slutili da će pokazati više no što žele i to cijelom svijetu. Većina njih nije željela, ali u svakom žitu ima kukolja.
[You must be registered and logged in to see this image.]

LINK link

haha ma daj.
baš tu se našla tolika rupetina.
puca ova ali ne po šavovima.. lol!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptySub Mar 07, 2015 12:51 am

NE DIRAJ TOMU DOK SPAVA: Nikolić zaspao na meču Dejvis kupa! (VIDEO)

San je u jednom momentu savladao predsednika Srbije, pa je zaspao sve dok ga nije probudila truba

VIDEO link

smehsmeh smehsmeh smehsmeh  TOMI BILO DOSADNO.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPet Mar 13, 2015 11:14 pm

KAKAV LUDAK: Hirurg mu ugradio lutku u stomak da mu sestra ne bi otela

Imamo ljudi koji imaju potrebe da se kastriraju, da ostranjuju sebi udove... Impulsi su često pretrpljene traume u detinjstvu i to je slučaj i sa ovim gospodinom, rekao je psihijatar

[You must be registered and logged in to see this image.]
link link


Tugo moja,pa ovaj hirurg je luđi od ovih bolesnih ljudi..
Sve za novac.

 50 000 dolara-odakle  .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Mar 26, 2015 1:41 am

NEMOGUĆA MISIJA
FOTO KRIMINAL: Teško je odlučiti koja je od njih u gorem izdanju. Možete li vi?

Ljudi znaju jako zastraniti kad je riječ o modnom izričaju. Neki to rade sasvim slučajno, onako usput, dok se drugi svojski potrude da zapadnu ljudima u oči.

[You must be registered and logged in to see this image.]

LINK link


haha tugo moje na što ovo liči jbt










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPet Maj 01, 2015 9:11 pm

Top 10: Ovako to izgleda kada na 1. maj roštiljaju - šeprtlje
Praktički od dana kada se počeo slaviti, ljudi su 1. maj tj. svibanj obilježavali uz - roštilj. No, neki u tome nisu bili previše vješti, što dokazuju i ove vruće snimke...

[You must be registered and logged in to see this image.]

LINK   link    

muhaaa BLAGO NJIMA..  nesvest










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPet Maj 01, 2015 9:30 pm

Kijara-brm ::
NE DIRAJ TOMU DOK SPAVA: Nikolić zaspao na meču Dejvis kupa! (VIDEO)

San je u jednom momentu savladao predsednika Srbije, pa je zaspao sve dok ga nije probudila truba

VIDEO link

smehsmeh smehsmeh smehsmeh  TOMI BILO DOSADNO.
Bio na tenisu, auuuu, kakvu sve žrtvu čovek mora da podnese. fikkk










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPet Maj 01, 2015 9:38 pm

Zeznula ga truba.Taman lepo zadremao :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Jun 04, 2015 12:00 am

NE POLAZI IM ZA RUKOM  VIŠE  ne znam
'LUZERI' JE MOŽDA PRETEŠKA RIJEČ... Nesposobni su, ali se barem trude
Internet je prepun ideja koje se čine genijalnima na slici, no nije ih baš lako realizirati metodom 'uradi sam'.

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Jun 04, 2015 12:02 am

Kijara-brm ::
Top 10: Ovako to izgleda kada na 1. maj roštiljaju - šeprtlje
Praktički od dana kada se počeo slaviti, ljudi su 1. maj tj. svibanj obilježavali uz - roštilj. No, neki u tome nisu bili previše vješti, što dokazuju i ove vruće snimke...

[You must be registered and logged in to see this image.]

LINK   link    

muhaaa BLAGO NJIMA..  nesvest
.

smehsmeh smehsmeh :rlol: :rlol: ...

Ovo je divno za vecinu muskaraca..kaznjavati ih... smehsmeh smehsmeh :rlol:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Jun 04, 2015 12:05 am

Svaka budala ima svoje veselje.  dm2










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Jun 04, 2015 12:06 am

Kijara-brm ::
Svaka budala ima svoje veselje.  dm2
..

smehsmeh smehsmeh :rlol: ..divno..ahha haha Kijara ,zasmejala si me do suza...auuuuuuuuu










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Jun 04, 2015 12:17 am

Ništa novo.Čekam sledeću glupost da iskopam.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyPet Jun 12, 2015 9:19 pm

Afrička država Zimbabve sprovodi monetarnu reformu, a za pet američkih dolara treba dati 175 bilijardi zimbabveanskih


Prema agenciji Blumberg taj odnos se primenjuje na bilo koju sumu na bankarskom računu do visine pomenutih 175 milijardi.
Za one koji na računu, otvorenom pre 2009. godine, imaju više, važiće kurs od 35 bilijardi prema jedan.
Konverzija za gotovinu (novčanice štampane pre 2009.) je znatno bolja - američki dolar se može dobiti već za 175 biliona zimbabveanskih (175 i 12 nula).

[You must be registered and logged in to see this image.]
---
Ima i veće sirotinje od nas  jbt










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 EmptyČet Jun 18, 2015 7:03 pm

Nakon razvoda od supruge neki tip se primio alata i precizno prepolovio svu zajedničku imovinu
Tip je jednu polovicu imovine poslao bivšoj supruzi, a drugu prodaje preko eBayja  VIŠE


Razvod braka na razne načine utječe na čovjeka, a sudeći prema reakciji tipa koji se na eBay zove nadimkom der.juli, podijela imovine može imati i terapeutski učinak.  Naime, on je odlučio svu imovinu koju je stekao tijekom braka s bivšom doslovno podlijeliti na pola. Jednu polovicu svih stvari poslao je svojoj bivšoj, a drugi dio je odlučio prodati na eBayu.
iPhone, Mac laptop, bicikl, fotelja, LCD televizor, pa čak i auto podijeljeni su na pola. “Hvala ti na 12 ‘prekrasnih’ godina, Laura. Zbilja si zaslužila pola. Ovim putem također šaljem pozdrave svom nasljedniku”, napisao je u videu objavljenom na YouTubeu koji je snimio dok je sve precizno dijelo na dva jednaka dijela.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Da ne poveruješ.Šala ili je zaista istina da ima i ovakvih :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   I ovo se dešava/smešno vs tužno - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
I ovo se dešava/smešno vs tužno
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: