DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
visak kalorija... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
visak kalorija... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 visak kalorija...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

visak kalorija... Empty
PočaljiNaslov: visak kalorija...   visak kalorija... EmptyPet Jun 13, 2008 8:55 pm

kojim aktivnostima baviti se da ih se oslobodimo ? :scratch:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

visak kalorija... Empty
PočaljiNaslov: Re: visak kalorija...   visak kalorija... EmptyPet Jun 13, 2008 9:30 pm

Recimo--------[You must be registered and logged in to see this image.].....pa ZDRAVA HRANA :639534: :008yn9: beljenje PLIVANJE










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

visak kalorija... Empty
PočaljiNaslov: Re: visak kalorija...   visak kalorija... EmptySub Jun 14, 2008 7:24 am

Najteži čovek na svetu trudi se da oslabi da bi bio mladoženja


Najteži čovek na svetu želi da smrša kako bi mogao da odšeta do oltara...

Meksikanac Manuel Uribe, prema Ginisovoj knjizi rekorda najteži čovek na svetu s 560 kilograma, proslavio je juče 43. rođendan, a želja mu je da smrša dovoljno da bi mogao sa svojom verenicom Klaudijom Solis da odšeta do oltara. Uribe je uspeo da smrša i danas ima 318 kilograma, ali još uvek, s tom masom, ne može da stoji na svojim nogama.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Uribe, kojeg su brojne svetske agencije intervjuisale povodom njegovog 43. rođendana, tvrdi da je uspeo da smrša 240 kilograma zahvaljujući stalnoj dvogodišnjoj dijeti.
Poslednjih meseci, od kako je su on i njegova devojka Klaudija Soris rešili da se venčaju, počeo je intenzivno da vežba, jer mu je cilj da stoji na sopstvenim nogama. Zasad, on je u stanju da bude u poluležećem položaju, ali veruje da će ostvariti svoj cilj, kao i da će po drugi put ući u Ginisovu knjigu rekorda, ovoga puta kao čovek koji je najviše smršao.
- Pomalo je frustrirajuće što ne mogu da izlazim napolje – kaže Uribe, koji je poslednjih šest godina proveo u krevetu.
Poslednji pokušaj da izađe iz kuće, u martu ove godine kada je hteo da ode na proslavu 38. rođendana svoje devojke, propao je zato što je pukao konopac kojim je kamion trebalo da vuče njegov krevet do mesta na kojem je bila žurka.
Ali Uribe je rešio da ne odustaje.
- Mi smo zaljubljeni i sam sebi želim za 43. rođendan da smršam dovoljno da bih mogao da stojim na našem venčanju – kaže Uribe.
Uribe i Solis, 38-godišnja frizerka, upoznali su se pre četiri godine, a u emotivnoj vezi su dve godine.
- Mi smo par kao i svi ostali. Imamo seks, tako da smo u očima Boga mi već venčani – kaže Uribe.
Solis kaže, ponosno pokazujući verenički prsten, da život s tako teškim muškarcem nije uvek lak.
- Kupam ga svaki dan. Ljudi ponekad kažu: „To je lažna veza”, i to mi smeta. Pored toga, moji roditelji su bili zabrinuti što sam s tako debelim čovekom – kaže Solis, koja je pre Uribea imala jedan brak, takođe s debelim čovekom, koji je umro tokom seksa od problema s disanjem.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

visak kalorija... Empty
PočaljiNaslov: Re: visak kalorija...   visak kalorija... EmptyNed Jun 15, 2008 7:56 pm

danubius ::
Recimo--------[You must be registered and logged in to see this image.].....pa ZDRAVA HRANA :639534: :008yn9: beljenje PLIVANJE

Dani PRASE jedno :twisted: :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

visak kalorija... Empty
PočaljiNaslov: Re: visak kalorija...   visak kalorija... EmptyNed Jun 15, 2008 8:13 pm

E sad sam prase........Pa zar nisam veoma ozbiljno pristupio temi?? Koji lekar ne bi preporučio zdravu hranu, plivanje , pa i sex za skidanje suvišnih kalorija???? Žene....nikada zadovoljne lol! :245916: beljenje :008yn9:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

visak kalorija... Empty
PočaljiNaslov: Re: visak kalorija...   visak kalorija... EmptyNed Nov 09, 2008 12:42 pm

danubius ::
Najteži čovek na svetu trudi se da oslabi da bi bio mladoženja


Najteži čovek na svetu želi da smrša kako bi mogao da odšeta do oltara...

Meksikanac Manuel Uribe, prema Ginisovoj knjizi rekorda najteži čovek na svetu s 560 kilograma, proslavio je juče 43. rođendan, a želja mu je da smrša dovoljno da bi mogao sa svojom verenicom Klaudijom Solis da odšeta do oltara. Uribe je uspeo da smrša i danas ima 318 kilograma, ali još uvek, s tom masom, ne može da stoji na svojim nogama.
.

Uspio je izaci van i provesti cijeli dan na zraku u specijalno napravljenom krevetu,bio je presrecan da su se bojali da ce to utjecati na rad srca i drugih organa.Srecom,izlet je super prosao i prije par dana sam gledala i svadbu,Klaudija u bijeloj vjencanici i on u bijelom(licilo je na to) odijelu.Mnogo simpatican covjek i zelim mu sve najbolje u braku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

visak kalorija... Empty
PočaljiNaslov: Re: visak kalorija...   visak kalorija... EmptyNed Nov 09, 2008 1:04 pm

Gledao sam to i ja mu zelim sve najbolje i najljepse, u njegovom sretnom braku, uzeli su se iz ljubavi, ne iz interesa...
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

visak kalorija... Empty
PočaljiNaslov: Re: visak kalorija...   visak kalorija... EmptyPon Nov 10, 2008 10:03 pm

... hmmm.. kukala ja danas jednoj osobi kako treba da malo smrsam, pa me ona "izgrdi" i rece da treba da se ugojim bar 5 kg...
.. ali onda nece biti strukic.. i tako to.. :zubarv7:

.. pa sad za sad.. prvo sam izbacila veceru i hranu posle 18h... sem voca.. to tamanim, jer budem gladna, a onda sam se dosetila da se DOBRO najedem pre 18h.. :008yn9:

.. pa voce onda ima efekta..

.. mada bi trebala malkice na aerobik, ili.. :raz6: :008yn9: beljenje
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

visak kalorija... Empty
PočaljiNaslov: Re: visak kalorija...   visak kalorija... EmptyPon Nov 10, 2008 11:31 pm

Statistike pokazuju,da rano zavrsavanje s jelom,recimo kao ti vecera u 18 ima suprotan efekat jer obicno osobe do 21 sat toliko ogladne da pocnu da trpaju sve i svasta u sebe da utole glad.jedina sigurna dijeta je da se jede sve ali u manjim kolicinama.Tako sam ja uvijek odrzavala liniju i najispravnija metoda,a neki kazu prekini da jedes kad ti je najsladje,molim te,pa se patis cijeli dan!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





visak kalorija... Empty
PočaljiNaslov: Re: visak kalorija...   visak kalorija... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
visak kalorija...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: HIGIJENA I NUTRICIONIZAM-
Skoči na: