DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nove vozacke i saobracajne dozvole . BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nove vozacke i saobracajne dozvole . BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nove vozacke i saobracajne dozvole .

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

Nove vozacke i saobracajne dozvole . Empty
PočaljiNaslov: Nove vozacke i saobracajne dozvole .   Nove vozacke i saobracajne dozvole . EmptyNed Nov 14, 2010 5:16 pm

Vec od Nove godine pocinje zamena starih Vozackih i saobracajnih dozvola i trajace sve do kraja juna.Imace izgled kao nove licne karte.
Nove vozacke i saobracajne dozvole . Vozacke

Nove vozacke i saobracajne dozvole . Saobracajnadozvola1
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nove vozacke i saobracajne dozvole . Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove vozacke i saobracajne dozvole .   Nove vozacke i saobracajne dozvole . EmptyNed Nov 14, 2010 5:29 pm

Hmmm....a gde misle da nam pišu one kaznene poene ?
Sad baš pogledah....moja važi još do 2014 , boli me uvo da menjam , ako se ne bude moralo .










Nove vozacke i saobracajne dozvole . 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ANDJEO82

ANDJEO82


Location : Iznad vaseg ramena@@@
Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

Nove vozacke i saobracajne dozvole . Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove vozacke i saobracajne dozvole .   Nove vozacke i saobracajne dozvole . EmptyNed Nov 14, 2010 5:39 pm

Danubius ::
Hmmm....a gde misle da nam pišu one kaznene poene ?
Sad baš pogledah....moja važi još do 2014 , boli me uvo da menjam , ako se ne bude moralo .

Rekli su da svi do tog datuma moraju da zamene i da ima mesta gde ce se pisati kazneni poeni ( pa kao cipovi na licnim kartama).. Ali mislim da rekose da je vozacka oko 1200dinara ali je vozacka skuplja i ona je oko 2000dinara,pa nato dodaj i nove tablice koje se menjaju od nove godine i evo izdataka novih i cekanja u red za izdavanje svega kao sto su radili sa licnim kartama i pasosima.
Nazad na vrh Ići dole
http://pravoslavnariznica.rs/soulmate.in.rs/index.php
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Nove vozacke i saobracajne dozvole . Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove vozacke i saobracajne dozvole .   Nove vozacke i saobracajne dozvole . EmptyPon Apr 11, 2011 1:54 pm

Sam' da znate (vi koji ste iz Srbije) da su vas (koji boravite u AT) zeznule stare vozacke dozvole.Obzirom da nisu "chipovane" ...svako ko je htio da ima AT vozacku dozvolu,morao je izaci na polaganje,a mi koji smo imali nove vozacke,mogli smo samo da podnesemo zahtjev za "prevod" dozvole...TakoC da znate...da ukoliko jos uvijek posjedujete staru vozacku dozvolu,ne bi bilo lose da je mijenjate...ko zna cemu moze zatrebati Nove vozacke i saobracajne dozvole . 669322











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Nove vozacke i saobracajne dozvole . Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove vozacke i saobracajne dozvole .   Nove vozacke i saobracajne dozvole . EmptySre Maj 15, 2013 11:25 pm

Nove vozacke i saobracajne dozvole . 915553 Da, tako sam se i ja zeznula. Moja em stara, em SRJ ( kazu nepostojeca drzva) pa sve ispocetka. Polozila sam ja i ovde ( samo sto moram da vozim kao po jajima, posto je dve godine kao probna, ako nesto zabrljas, nema poena, nego oduzmu ti je pa opet Jovo- nanovo, zato je cuvam kao kap vode na dlanu).
Kad u Srbiji mi rekose da sa stranom ne mogu duze od 6 meseci, osam li rece. Onda sam morala da predam da mi produze i zamene za novu domacu. Stojim tamo u redu ( kod nas nista bez stajanja u redu) i naslusah se politike jos iz Drazinog doba ( pa tako sam cula), i osim penzionera, koji moraju da donose nov lekarski, bese jedan momak koji menja privremenu ( traje jednu godinu). Neko ga pita koji su uslovi, on kaze da nema prava da vozi sam tu godinu!? Glupost. A sve predaje nanovo ( naravno i placa, sacuvao Bog lopova)
Mislila sam da cu odmah dobiti novu, rekose mi za mesec dana ( kad sad citam nemaju plastike pa ce dozvole da kasne Nove vozacke i saobracajne dozvole . 944472 Neka odlezi onda posteno! Pa kad se vidimo Nove vozacke i saobracajne dozvole . 3097591433










Nove vozacke i saobracajne dozvole . CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nove vozacke i saobracajne dozvole . Empty
PočaljiNaslov: Re: Nove vozacke i saobracajne dozvole .   Nove vozacke i saobracajne dozvole . Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nove vozacke i saobracajne dozvole .
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: SAOBRAĆAJ :: AUTO SVET-
Skoči na: