DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Maj 07, 2011 1:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kuma\War Episode #107: The Death of Osama bin Laden

[You must be registered and logged in to see this image.]
Iako je od smrti Osame bin Ladena prošlo svega nekoliko dana, kompanija Kuma Games
najavila je izlazak kompjuterske igrice u kojoj će se igrači naći u
tajnom Osaminom skrovištu i dobiti priliku da povuku okidač koji je
usmrtio najtraženijeg teroristu na svetu.FPS (First-person shooter) pratiće pripadnika elitne jedinice Navy SEAL koji putuje u pakistanski grad Abotabad sa zadatkom da ubije Osamu bin Ladena. Igrači će prvo morati da pobiju njegove čuvare pre nego li se nađu lice u lice s vođom ozloglašene Alkaide.Javnost smatra da bi zbog ovog poteza kompanija Kuma mogla da se nađe na udaru kritika, poput igrice "Medal of Honor" kojoj je zamerena tematika s talibanima, pa sve do novog "Call of Dutyja: Black Ops" u kojem igrači izvršavaju atentat na Fidela Kastra.đ

Ima ih na stotine -igra li ih i vaše dete i šta mislimo o tome ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Maj 07, 2011 2:06 pm

Gotovo da se ne može suzbiti ni zabraniti .I moj klinac je igrao "Counter Strike " on line (i ne samo moj,sretao se po serverima i sa decom naših forumaša )
Gadna igra koja se bazira na ubijanju na razne načine.
Smatram da su veoma opasne , jer sem što su agresivne , utiču i na pogrešno formiranje svesti dece o raznim dogadjajima na "osnovu kojih" se kao, naprave .
Tako smo imali i "Kosovo War" igricu , što kad sam video, ostao sam bez teksta.
Sada je srećom bar malo stariji ,pa nije toliko navučen na te gluposti,igra TRAVIAN , koji ima bezazlenu grafiku i spada u red strategija .
Hvala bogu...ja bih ih zabranio , da se može ,ali izgleda da želja za zaradom , tj novac , uspeju da "srede" da se nadležni organi nimalo ne zainteresuju ko šta i sa kojim sadržajem plasira na dečije tržište .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Maj 07, 2011 2:12 pm

Danubius ::
Gotovo da se ne može suzbiti ni zabraniti .I moj klinac je igrao "Counter Strike " on line (i ne samo moj,sretao se po serverima i sa decom naših forumaša )
Gadna igra koja se bazira na ubijanju na razne načine.
Smatram da su veoma opasne , jer sem što su agresivne , utiču i na pogrešno formiranje svesti dece o raznim dogadjajima na "osnovu kojih" se kao, naprave .
Tako smo imali i "Kosovo War" igricu , što kad sam video, ostao sam bez teksta.
Sada je srećom bar malo stariji ,pa nije toliko navučen na te gluposti,igra TRAVIAN , koji ima bezazlenu grafiku i spada u red strategija .
Hvala bogu...ja bih ih zabranio , da se može ,ali izgleda da želja za zaradom , tj novac , uspeju da "srede" da se nadležni organi nimalo ne zainteresuju ko šta i sa kojim sadržajem plasira na dečije tržište .

Mozes zabraniti:) Ne moramo kupiti sve sto je na trzistu, zar ne:)
Imam hiljadu gresaka kao roditelj, ali sam sigurna da je jedna pravilna stvar koju sam uradila ta sto nikad nisam dozvolila djeci da igraju bilo sto od tih igara. Starija mi je nedavno rekla da je sigurna da i njena djeca nece imati tu mogucnost kad za to dodje vrijeme. Izgleda da diktatura radi migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Maj 07, 2011 2:21 pm

AstrinaKomsinica ::


Mozes zabraniti:) Ne moramo kupiti sve sto je na trzistu, zar ne:)
Pa ja sam bio taj koji je doneo "Mortal Combat "u kuću. Odakle sam znao ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Samo...kako da zabranim nešto što igraju SVI drugovi iz škole, komšiluka ,i šire ?
Čak mi i bilo drago da se igra sa Sanjalicinim i Sonjinim klincem...dok nisam video šta igraju. Istina da kasnije nije ušao ni jedan takav disc u kuću ,no....Srećom pa im sve brzo dosadi , pa tako i ovo,a i da rastu pa ih zainteresuju druge (pametnije) stvari , kao devojčice na primer ,pa prestanu. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Maj 07, 2011 2:25 pm

Danubius ::
Odakle sam znao ? [You must be registered and logged in to see this image.]

...... pa ih zainteresuju druge (pametnije) stvari , kao devojčice na primer ,pa prestanu. [You must be registered and logged in to see this image.]

Nema Sefe, moras napraviti svoj business da znas!
A to za "pametnije" stvari, hahahahahaha opet me nasmija:)))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptyPon Dec 24, 2012 9:40 pm

Mala digresija na temu -ali nemamo sličniju ,pa ovde .
Sad mi kaže klinac da izlazi GTA 5 (znate onu igricu ,vozanje kolima ,nasilje po ulicama itd)
Igrica zauzima 30 GB ,minimalno rama 2 GB (optimalno ,4 ) procesor dual core 2,6 GH (najmanje ,optimalno ,sa 4 jezgra ) a grafička ....Nvidia 7900 -najmanje ,itd....

I sve zato ,da se balavci virtuelno naganjaju po ulici ,tuku i ubijaju ?
I razmaženi balavac vam počne praviti scene ,tipa kompjuter mi je krš ,ne podržava -a vi ga jedva otplatili ?
Ma to je agresija na roditelje !
Zakonom zabraniti !
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptyČet Jan 10, 2013 1:26 am

Ubijte mog sina!

Frustrirani otac unajmio igrače da ubiju njegovog sina u igrici, kako bi našao posao.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kinez
iz Pekinga bio je iznerviran činjenicom da je njegov sin jedinac Šijao
Feng (23) "navučen" na igrice u toj meri da neće da mrdne iz kuće, piše
"Kotako ist blog".

Stariji Feng pokušao je da natera sina da se
zaposli i osamostali, ali on na sve to nije davao ni pet para i u
potpunosti se posvetio igrici. Nisu pomogli dogovori, pokloni, pa ni
pretnje, sin je hteo samo igricu.

Otac je, nemoćan, pribegao
poslednjoj opciji i unajmio plaćene ubice - u igrici! Platio je trojici
igrača da iz dana u dan ubijaju lika njegovog sina u jednoj popularnoj
multiplejer igrici.

Nije saopšteno o kojoj je igri reč, ali je
Šijao Feng digao ruke nakon mesec dana, pošto je njegov lik bivao
izmasakriran gde god da proba da se pojavi.

Na kraju je očajan kontaktirao igrače i pitao ih zašto mu se ne skinu s vrata, i dobio odgovor - unajmio ih je njegov otac.

"Rekao
mi je da je završio sa igricama, ali da će ipak uzeti odmor od mesec
dana pre nego što se posveti traženju posla, kako bi se pripremio za
nove izazove", rekao je otac kojem je konačno laknulo.

(MONDO)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Nov 16, 2013 1:21 pm

Pogledajte šokantnu novu igru među tinejdžerima u Njujorku: "Nokautiraj Jevrejina"
D.Milojković | blic

Nakon što je 12-godišnji dečak jevrejske nacionalnosti u sredu povređen tako što ga je grupa tinejdžera iznenadila i udarcima oborila na zemlju, njujorška policija ozbiljno istražuje seriju napada na Jevreje koji su u novije vreme izvršeni u njujorškoj četvrti Kraun hajts.
Detalj sa snimka na kom tinejdžeri igraju šokantnu igru.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Napad na dvanaestogodišnjaka bio je samo poslednji u nizu od 8 sličinih koji su se od septembra odigrali u tom kraju, potvrdio je policijski komesar Rej keli u razgovoru za CBS njuz. Na jednom od snimaka kamera za nadzor može se videti 19-godišnji Jevrejin kako pada na zamlju nakon neočekivanog napada grupe crnih tinejdžera.



Kraun hajts je četvrt u kojoj žive pretežno ortodoksni Jevreji i crnci, a ranih 1990-tih godina pažnju javnosti privukli su tamošnji nemiri.


Prema izjavama prikazanim na CBS, žrtve najnovijih napada našle su se na meti tinejdžera zaokupljenih novom igrom nazvanom “Nokaut”, za koju bruklinski rabin Jasov Berman kaže da bi joj možda bolje pristajao naziv “nokautiraj Jevrejina”.



Pravila “igre” su prilično očigledna: neko od pripadnika grupe tinejdžera treba da se odvaži i da iznenadnim udarcem, bez ikakvog razloga, na zemlju obori potpuno nedužnu osobu, koja ništa ne sluteći prolazi ulicom. Ako žrtvu obori samo jednim udarcem, uspeh je potpun, a nakon toga, čitava grupa se udalajva.



Pošto svi napadi o kojima je reč imaju antisemitski podtekst (a u kraju je oduvek bilo i grafita sa kukastim krstovima), istragu je preuzelo odeljenje njujorške policije zaduženo za zločine mržnje.


"Igru" igraju deca svih nacionalnosti



Mlađi Njujorčani, kao recimo Ajk (27), koji kaže da se ove “igre” seća još iz vremena kada mu je bilo 11 godina, tvrde, međutim, da je ona već dugo prisutna na gradskim ulicama, i da je “igraju“ deca svih nacionalnosti - hispano-amerikanci, crnci, i drugi, mahom kad im je dosadno i kada u velikim grupama postanu bahati i “hrabri”.



- Sigurno ima i takvih za koje je igra "nokautiraj prvog Jevrejina koji naiđe" - objašnjava Ajk.



Ali u principu je zamisao “nokautiraj prvog koji naiđe sam’, ko god on bio”, kaže Ajk, koji smatra da stvar nije toliko u narastanju antisemitizma, koliko u narastanju najbanalnijeg besmislenog nasilja.



Napadi ove vrste jednu osobu su već koštali glave. U pitanju je beskućnik Ralf Erik Santjago iz Hobokena u Nju Džerziju, koga su trojica dečaka (dvojica od 13 i jedan od četrnaest godina) u septembru ove godien pratila i naglo udarila u glavu, zbog čega je ovaj pao unazad na gvozdenu ogradu, zaglavio vrat između dveju šipki i ugušio se.
booored
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Nov 16, 2013 1:41 pm

Ovo za napade smao na Jevreje je patka.

Da, igra je krenula iz Columbian Heights, i sticajem okolnosti tu zivi poveca populacija Jevreja, koji su jako brzi da odmah okarakterisu kao "hate act".

Nista ni u jednom slucaju nije proglaseno "kriminalom mrznje", niti ce biti, jer djecurlija target sve i svakoga.

Nek mi Bog oprosti, stvarno nisam prejudiced, niti ikom zelim zlo, ali bi trebalo da se zakon pozabavi malo time sto ta ista jevrejska populacija radi sopstvenim zenama u po' NYC, a da ne pominjem ekonomsku stranu "hate" koju provode u "njihovim" sredinama.

Uh, kosa mi se digne od ovakvih mega vijesti, koje samo potpiruju mrznju. A Ameri su specijalci za tako nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Nov 16, 2013 2:31 pm

..kono draga,uopste ne treba biti vazno ko su zrtve..igra je monstruozna,bez obzira ko su..ererere 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Nov 16, 2013 2:32 pm

To nije igra nikako,to je nasilje i poziv na isto,najmanje bitno ko je u "igri" to vec izmanipulise kome kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Nov 16, 2013 2:36 pm

Ma i ne osporavam to, ako je iko protivnik ikakvih video igrica, ja sam. Samo kazem kako se fajn sve izmanipulise.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Jun 13, 2015 9:26 pm

Dragi roditelji ,naročito muške dece ,stigla je stara pošast u novom ruhu . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Najbitnije od svega, Rockstar je unapredio PC verziju igre, pa igrači mogu da očekujuveliki broj unapređenja na PS4 verziji u odnosu na staru verziju, veću rezoluciju, kvalitet grafike, veću gustinu objekata i dešavanja, kao i podrška za 4K rezoluciju.
----
To za nas znači ,kukanje za novim (jačim) kompom i grafičkom karticom od najmanje 100 eu ,jer teško da će da "podržava" neki od onih PC koje imamo kod kuće .  grmi










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySub Jun 13, 2015 9:37 pm

To je za adrenalinske ovisnike.
Igraju i roditelji.. Ne samo deca :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptySre Jan 11, 2017 5:40 pm

Nisam znao gde da stavim ovo -pa ovde . 
Kaže ....sirotinjski "Plej Stešn"  smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  EmptyNed Jun 16, 2019 11:01 am

Evo jedne od bolesnijih -igrica u kojoj igrač može da masakrira homoseksualce, feministkinje ili ljude druge boje kože izazvala je na društvenim mrežama salvu negativnih komentara i osuda nakon što je puštena u prodaju.

Igrica "Isus uzvraća udarac: Sudnji dan" omogućava igraču da bira da li će, između ostalog, da bude Isus Hrist,Adolf Hitler ili Brenton Tarant, masovni ubica s Novog Zelanda, pre nego što krene u krvavi pir.
Radnja igrica se odvija u 2028. godini i, između ostalog, u njoj se pojavljuju popularni desničarski političari poput Donalda Trampa, predsednika SAD, Vladimira Putina, predsednika Rusije, i Benita Musolinija, italijanskog fašističkog diktatora.



ps : mogli su ubaciti i Šešelja,on je baš pogodan za to. spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?    AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
AGRESIVNE VIDEO IGRICE ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?
» Super Online igrice
» HOME VIDEO
» EDUKATIVNI VIDEO
» Zanimljivi video klipovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: TINEJDŽER /ADOLESCENT KLUB-
Skoči na: