DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FB fotografija te odaje ;)

Ići dole 
+13
dusicaa
brdjanin
Sibila_
ZoxZoja
Okano
Hestija
montoya
slatkicass
Lily
Kijara-brm
determinanta
Danubius
sonia
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptySub Maj 07, 2011 10:41 pm

First topic message reminder :

PORTRET- jasna fotografija osobe koja pokazuje celo lice
Šta govori: Vi ste zrela odrasla osoba koja je zadovoljna svojim izgledom. U osnovi ste prilično dosadni. Ako je reč o autorskoj fotografiji znači da ste narcis i karijerista. Ako je reč o autoportretu, malo ste dosadni. Ako ste stavili fotografiju u kupaćem kostimu, verovatno izgledate seksi, ali ste nesigurni.
DALEKO - toliko ste udaljeni od objektiva da se ne vidi nijedan detalj lica ili figure
Šta govori: Cenite svoju privatnost i ne želite da bilo koja znatiželjna osoba zna kako izgledate. Verojatno ste sramežljivi i rezervisani prema drugima sve dok ih ne upoznate bolje. Možda jednostavno ne želite da drugi vide vaše nedostatke.
JAKO KRUPAN KADAR - blizu objektiva pa se vidi samo deo lica ili figure
Šta govori: Želite da ljudi misle da ne želite da vas prepoznaju, ali zapravo tako se maskirate u svoju pseudo-umetnost.
DETINJSTVO - fotografija kada ste bili dete
Šta govori: Tip ste osobe koja misli da je sve u prošlosti bilo bolje nego sada. Slušate istu muziku, nosite sličnu odeću i volite iste stvari kao kad ste bili u gimnaziji ili na fakultetu. Verojatno se nikada nećete promeniti. Niste puno postigli i bili ste simpatičniji kao dete.
KUĆNI LJUBIMAC - slika obično bez vlasnika
Šta govori: Ako je u pitanju mačka - vi ste žena bez muškarca, pas: vi ste gej bez partnera. Ako okačite zmiju vi ste tinejdžer koji sluša death metal. Delfin znači da previše gledate National Geografic.
SLIKA DETETA - samo dete
Šta govori: Jedina stvar koju ste postigli je dete. Bili ste nekad zabavni, imali ste puno prijatelja i bogat društveni život, a sada pričate o pelenama, kašicama.

SLIKA VENČANJA - mlada, mladoženja, venčanica

Šta govori: Želite da svi znaju da ste napokon odrasli. Uozbilji ste se, više ne ludujete, brak vas u potpunosti određuje i nemate više prijatelja. Verojatno ste previše potrošili na svadbu, a svekrva vas ne voli.
POP KULTURA - slika fiktivnog lika, filmski plakat, slavna osoba
Šta govori:
Nemate svoju ličnost. Definišete sebe i ostale prema načinu zabave, bez obzira da li reč o televiziji, muzici, knjigama. Razgovor s vama je kao čitanje citata s IMDb.
zena.rs


FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 217767










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:21 pm

Al je opičena.. smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:24 pm

Pa zena u pravu,,,ja sve uletim na preskok na fb, radim puno, i vidim siri se populacija zirafa,,,,dok ona ne rece nisam ni skontala sta je smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:35 pm

AstrinaKomsinica ::
Pa zena u pravu,,,ja sve uletim na preskok na fb, radim puno, i vidim siri se populacija zirafa,,,,dok ona ne rece nisam ni skontala sta je smehsmeh 
šta reći kad i Jonny boy ima... smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:36 pm

pacov
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:38 pm

Johnny?! Jaoooooo nece sad ziv ostat smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:39 pm

sonia ::
pacov
evo njegove...
FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 1391714_10200102756931173_239404143_nsmehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:40 pm

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 1391714_10200102756931173_239404143_n
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:41 pm

John Doe ::
FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 1391714_10200102756931173_239404143_n
Zar i ti sine Brute?! nesvest 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:45 pm

John Doe ::
FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 1391714_10200102756931173_239404143_n
ja čekam nagradu... :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 12:15 am

Nasla sam zirafu ....joj kako su neki dokoni ljudi , ja svoju profilnu ne bi menjala ni za 3 zirafa smehsmeh e nek sam sad narcis ali bar lepo mirisem smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptySre Okt 30, 2013 1:28 am

Žirafe više nisu IN. Sad je trend imati magarca na profilnoj.

Ovakvog

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 139593535581181687227485


Sem mene naravno koja imam pingvina kao profilnu coni










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyPet Nov 01, 2013 11:37 am

Zrela, odrasla i dosadna...:rlol: :rlol: :rlol: 










coni
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptySre Mar 19, 2014 10:06 pm

U jbt, maskirana u svoju pseudo -umetnost ( ''da se mitiseri vide''  zlz  )










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptySre Maj 14, 2014 10:32 pm

Naravno da odaje -muškarcima ne može da naraste kosa ,ako ih je napustila ,niti koriste šminku ,pa da prikriju bore ,niti mogu da "istaknu oči "

.Ako imaju loš dan,profilna fotografija  izgleda kao lice utopljenika izvađenog iz reke posle tri dana .
Žena ,ako ima loš dan ,posegne u kutiju sa šminkom ,napravi frizuru ,i eto lepotice (da se ne lažemo ,umešno šminkanje čini čuda ) Nema bora ,nema podočnjaka ,a čarolija  se može napraviti fenom i uvijačima -što sve žene znaju .
Zato i toliko auta ,motora,akcionih heroja  i koječega na muškim profilnim fotografijama  .
Žena ,ako nije raspoložena ,stavi neku super- ženu (glumicu ,pevačicu ,itd) koja "liči" na nju -pa opet dobro . 
Muškarac ,ako umesto sebe stavi Mel Gipsona ili Breda Pita ,smatraju ga budalom .
Ženu -ne ,nego se nadaju da je sličnost što veća .  like










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyNed Okt 12, 2014 11:28 am

Evo jednog ozbiljnog teksta (i analize ) na ovu temu  

(kačenje većeg broja fotografija na FB pod tim se ne podrazumevaju one "porodične" i sl  ,nego namenski "samoreklamne " ) 
Uostalom ,pročitajte ,pa sami zaključite

MOJE LAŽNO "JA" link 

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 15z1kxs










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyNed Okt 12, 2014 12:23 pm

Procitah tekst i ne otkrih nista sto nisam znala.Svako preterivanje je negativno, pa i preterano kacenje fotkica na fb.
Ne slazem se kako tumace kacenje samo slika na kojima su srecni, luduju, uzivaju...
Pa i u RL ako smo tuzni, nesrecni, povlacimo se u sebe i u kucu i takvi se ne pokazujemo svetu.
Ko ce neobrijan, neocesljan, neuredan izaci na ulicu ?
Kad nas nesto tisti, kad smo nesrecni, ne oglasavamo na sva zvona, sem sto to svoje stanje podelimo sa najboljim prijateljem onda ako za to osetimo potrebu.
Ako smo srecni, zadovoljni,pucamo od snage i energije, sasvim je u redu da potrazimo drustvo, prijatelje, kolege ne da pokazemo kako se osecamo, vec da nastavimo da uzivamo i da sto duze zadrzimo to stanje.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyNed Okt 12, 2014 12:23 pm

Citam ovaj tekst i mislim...sve to bi moglo da se prebaci umjesto rijeci FB-forum,zar ne.
Ne mislim da sam neodoljiva kao moj avatar,ali po necemu ipak treba da ima veze sa mnom....makar to bila i karakterna crta a ne fizicki izgled...jer boze moj,kud bi stigli da smo svi kao na avataru ili profilnoj...gdje bi nam kraj bio.
A sta je s onima koji su na avataru mace,kuce,tigrice,vukovi ili zeke....pa onda BMW,ferari,lamborgini...e onda zalazak,izlazak sunca,pucina ili neki moment dana i prirode(ruza,ljiljan,stablo ili trava(zaborava).
Ja volim da kacim slike koje mi se svide...posebno na FB jer zasto mora neko ko me slucajno pronadje trazeci bog zna sta,da me i vidi odmah.Na forumu su rijetki koji stavljaju svoju sliku...pa nije galerija vec se zove AVATAR.
Ne bih ja od toga pravila doktorsku disertaciju...svako ima svoje motive sto nesto radi i kaci.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyNed Okt 12, 2014 12:30 pm

Juce sam se bas smijala slatko...osoba mi udje na profil i posto i kad nisi prijatelj moze,pita...imas li svoju sliku na FB da te vidim....ja ,raspolozena za salu,napisem...razgrni malo,ima tu svega....hahah on vidi profilnu i kaze zadovoljan glavom,a gdje tijelo.
Ma imam ja jarane i tijelo....nije da nemam...al i to valja da se razgrne.
On napise...pa idem ti na albume,na sta ja napisem i pocnem se sama smijati
Idi al na prstima,tamo na nekom albumu mi spava muz.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyNed Okt 12, 2014 12:59 pm

dusicaa ::

Pa i u RL ako smo tuzni, nesrecni, povlacimo se u sebe i u kucu i takvi se ne pokazujemo svetu.
Ko ce neobrijan, neocesljan, neuredan izaci na ulicu ?
Kad nas nesto tisti, kad smo nesrecni, ne oglasavamo na sva zvona, sem sto to svoje stanje podelimo sa najboljim prijateljem onda ako za to osetimo potrebu.
Ako smo srecni, zadovoljni,pucamo od snage i energije, sasvim je u redu da potrazimo drustvo, prijatelje, kolege ne da pokazemo kako se osecamo, vec da nastavimo da uzivamo i da sto duze zadrzimo to stanje.
Zavisi ....i to se može naravno ,desiti ,a verovatno i dešava ,ako su fotografije "amaterske " i sponatne .
Ako su "namenske" vala ni slučajno .I u kupatilu će biti sa frizurom i na štiklama,i još će se i tako namestiti da se vidi  i "logo firme" ako ikako može . :rlol:
Eto ,ja nemam problem da stavim i ovakvu ( stavio sam ,mislim i ovde  ) .
Teško da me ovako šta može "preporučiti" ? trtrr
Ali je realno ,to moguća  "dnevna slika" ,ne sedim kući u odelu i sa kravatom (Armani)ni izbrijan 2 mm pod kožu  :rlol:

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Ui-UsZ-kjw22QU_E1L7nUYbrKvLXESvkH260U_ZKfHLdm3VqBBMOZA==
Naravno da tekst ne kaže ništa novo -meni je drago da kaže ono što i ja tvrdim ,a eto ,bude mi koji put osporeno ,kao "nije tako" .
E baš je tako!

Astra ::
Citam ovaj tekst i mislim...sve to bi moglo da se prebaci umjesto  rijeci FB-forum,zar ne.
Ne mislim da sam neodoljiva kao moj avatar,ali po necemu ipak treba da ima veze sa mnom....makar to bila i karakterna crta a ne fizicki izgled...jer boze moj,kud bi stigli da smo svi kao na avataru ili profilnoj...gdje bi nam kraj bio.
A sta je s onima koji su na avataru mace,kuce,tigrice,vukovi ili zeke....pa onda BMW,ferari,lamborgini...e onda zalazak,izlazak sunca,pucina ili neki moment dana i prirode(ruza,ljiljan,stablo ili trava(zaborava).
Ja volim da kacim slike koje mi se svide...posebno na FB jer zasto mora neko ko me slucajno pronadje trazeci bog zna sta,da me i vidi odmah.Na forumu su rijetki koji stavljaju svoju sliku...pa nije galerija vec se zove AVATAR.
Ne bih ja od toga pravila doktorsku disertaciju...svako ima svoje motive sto nesto radi i kaci.
Jeste ,isto je bilo gde .Ja lično i smatram da avatar treba da sadrži "nešto tvoje " ,i vidljivo je da mnogi od nas to  i urade .
Ako već fizički ne liči ,onda bar da "šalje poruku" kakvi smo,da oslika neku osobinu ,afinitet ,pa i hobi,ili da je bar duhovit.
No, kada neko na FB stavi vrlo birane ,"nameštene" fotografije "ja u sto poza " i "ja ovde i tamo" gde vrišti koliko je birano šta se (firmirano) ima na sebi ,i kakav je "enterijer i eksterijer" onda je zaista asocijacija ,logična ,kao onaj "book" koji imaju manekenke, starlete i sl ,kad idu na kasting ili daju slike novinama da "spontano objave" ,kao paparazo snimak(malo sutra)
Moj favorit -slikanje ispred nekog poršea ili motorčine  koji koštaju bar "4 nule evra " ,ili hotela od od 15 zvezdica gde niko koji je težak manje od milion evrića ne može da zaviri smehsmeh
To je poruka ..."možda je moje ,ali neću da se hvalim -zaključi sam ,možda ja tako živim" ? tongue










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyNed Okt 12, 2014 1:06 pm

sonia ::
PORTRET- jasna fotografija osobe koja pokazuje celo lice
Šta govori: Vi ste zrela odrasla osoba koja je zadovoljna svojim izgledom. U osnovi ste prilično dosadni.

E baš TAKO i TAKAV! :zubi3:
Što volEm ove mudrolije od tekstova! :zubi3:










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyNed Okt 12, 2014 1:16 pm

brdjanin ::


E baš TAKO i TAKAV!  :zubi3:
Što volEm ove mudrolije od tekstova! :zubi3:
Ja zaista volim ...ne zato što ispadne da sam u pravu u proceni ,nego što imaju dosta  i od psihologije u tome ,mogu se uočiti šabloni i zakonitosti ...
Nego ,ne razumem ,kad se neko "prepozna" u tome ,skoro pa obavezno burno reaguje,sistem "lažu ,lažu zlobni ljudi "  ? vrag
Pa niko od nas nije unikat ,svi smo u nekoj" grupi" ,svašta .










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyNed Okt 12, 2014 1:26 pm

Ma hajde Dani!
Malo mi je muka od *naucnih ispitivanja*!
Moje misljenje i misljenje tih kvazi strucnjaka ne mora da se poklapa( i uglavnom se i ne poklapa).
Da li to znaci da su oni u paravu a ja nisam ?
Zasto bi bili?
I bas primer koji je citirao brdski govori upravo to.
Meni je licno ok kad se prikaze porteret, a ne tamo neka silueta. Po mom misljenju, onaj ko kaci portret, nema tj. ne zeli nista da krije, vrlo je otvoren i vrlo spreman za komunikaciju otvorenih karata. Oni zamagljeni su mi sumnjivi.A tek oni koji kace tudje sike, mace, kuce, cvece... Pricam o fb profilu, na forumima koristimo avatare i to je sasvim nesto drugo. Na forumima imamo nick, a na fb vlastito ime i prezime
Eto, sad cu ja da objavim svoje istrazivanje i da ga nazovem naucno smehsmeh
Pokusajte da se ne slozite sa mnom! smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyNed Okt 12, 2014 1:30 pm

dusicaa ::

Meni je licno ok kad se prikaze porteret, a ne tamo neka silueta. Po mom misljenju, onaj ko kaci portret, nema tj. ne zeli nista da krije, vrlo je otvoren i vrlo spreman za komunikaciju otvorenih karata. Oni zamagljeni su mi sumnjivi.A tek oni koji kace tudje sike, mace, kuce, cvece... Pricam o fb profilu, na forumima koristimo avatare i to je sasvim nesto drugo. Na forumima imamo nick, a na fb vlastito  ime i prezime
Eto, sad cu ja da objavim svoje istrazivanje i da ga nazovem naucno smehsmeh
Pokusajte da se ne slozite sa mnom! smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
A šta ja kažem , a da se ne slaže sa onim što si napisala ? :dontunderstand:
Nisu to kvazistručnjaci ,nego ,vrlo često dipl .pisholozi i sociolozi koji se ozbiljno bave proučavanjem ponašanja ljudi na društvenim mrežama i netu ,ili ozbiljni novinari koji lepo "istraže" ono o čemu pišu . FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 111827










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyNed Okt 12, 2014 1:33 pm

Ne, ne...ONI kazu, da su ljudi koji kace portrete dosadni, a ja kazem nisu u pravu, a ti si se slozio sa *strucnjacima*
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyČet Nov 27, 2014 9:05 pm

Ja se ne krijem,ljudi na forumu me znaju,na radiju,na FB....nikad nisam krila svoj izgled,ali eto volim istrazivati po netu,trazeci slike,naletim na nesto simpaticno i stavim za profilnu sliku.Koliko god da je ta slika i sexi cak,nikad mi niko nije udvarao....valjda ono 1960 godiste ipak pravi smetnju.Elem,kritikuju kojekakvi da se samo ruzni ,dvolicni,isfrustrirani,nedoebani kriju na Fb,pa ja odlucim da stavim moju sliku,istina lanjsku,ta mi je vec u slikama.Jbte,al me obasipaju na pp....vruca,lijepa,sexi ...svakakva...izgleda ne gledaju gore spomenutu 1960 brojku u godistu.Kako sad da se covjek ponasa na netu....najbolji su oni valjda sa ruzicama ili macama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyČet Nov 27, 2014 9:15 pm

Astra ::
Ja se ne krijem,ljudi na forumu me znaju,na radiju,na FB....nikad nisam krila svoj izgled,ali eto volim istrazivati po netu,trazeci slike,naletim na nesto simpaticno i stavim za profilnu sliku.Koliko god da je ta slika i sexi cak,nikad mi niko nije udvarao....valjda ono 1960 godiste ipak pravi smetnju.Elem,kritikuju kojekakvi da se samo ruzni ,dvolicni,isfrustrirani,nedoebani kriju na Fb,pa ja odlucim da stavim moju sliku,istina lanjsku,ta mi je vec u slikama.Jbte,al me obasipaju na pp....vruca,lijepa,sexi ...svakakva...izgleda ne gledaju gore spomenutu 1960 brojku u godistu.Kako sad da se covjek ponasa na netu....najbolji su oni valjda sa ruzicama ili macama.
Možeš očekivati uskoro ružu smehsmeh .
Samo dok vidi sliku:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyČet Nov 27, 2014 9:17 pm

Hahha Kijaro,taj je probio led...sto nisi blize...nije imao kad ruze ganjat.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyČet Nov 27, 2014 9:23 pm

Vraćaj bre neku od onih crvenokosih na profilnu !!! Gledam koja mi to profesorica fizike iskače po zidu i šta će ona uopšte tamo :lonac: :lonac: :lonac:










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyČet Nov 27, 2014 9:33 pm

ZoxZoja ::
Vraćaj bre neku od onih crvenokosih na profilnu !!! Gledam koja mi to profesorica fizike iskače po zidu i šta će ona uopšte tamo :lonac: :lonac: :lonac:

Strpi se do deda mrazice...malo d auzivam u komplimentima i obradama...ahahah ljudi izgleda vole profesorice smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyČet Nov 27, 2014 9:44 pm

Astra ::
ZoxZoja ::
Vraćaj bre neku od onih crvenokosih na profilnu !!! Gledam koja mi to profesorica fizike iskače po zidu i šta će ona uopšte tamo :lonac: :lonac: :lonac:

Strpi se do deda mrazice...malo d auzivam u komplimentima i obradama...ahahah ljudi izgleda vole profesorice smehsmeh

Ta sve za romantiku i ostale zaebancije :ritam: :ritam: :ritam:










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyČet Nov 27, 2014 10:00 pm

Aj smiri hormone,hos me rasplakat sad...a ruzice su bas slatke...srce mi se para sto ne mogu da uzvratim....mislim,sto ce musku ruza.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyČet Nov 27, 2014 10:26 pm

Astra ::
Aj smiri hormone,hos me rasplakat sad...a ruzice su bas slatke...srce mi se para sto ne mogu da uzvratim....mislim,sto ce musku ruza.

hahaha ti pošalji meni. smehsmeh

kod mene stigla ljubičasta.. :zubi3:

jes* čovek romantičan...
a ja ni a,bi beeeee:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyPet Nov 28, 2014 6:58 pm

Jasta neg odaje:

"Tijelo je zakopano u dvoristu" - by necaka hahahahahahahahahahahah

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 246otp1
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyPet Nov 28, 2014 7:01 pm

AstrinaKomsinica ::
Jasta neg odaje:

"Tijelo je zakopano u dvoristu" - by necaka hahahahahahahahahahahah

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 246otp1

ne stane u profilnu....ahahaha,i glavu iskruze kako oni hoce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyPet Nov 28, 2014 7:06 pm

bem ti evo je opet za okruglim stolom.  smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyPet Nov 28, 2014 7:06 pm

Iduca ce bit s cakijom, kraca je hahahahahhahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyPet Nov 28, 2014 10:11 pm

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 63ytkg

smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyUto Okt 06, 2015 9:56 am

Jasno ?  smehsmeh

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 12106759_976743002381984_5732823643989720660_nFB fotografija te odaje  ;) - Page 2 12107064_1653950824885715_388186031773126532_n










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2016 10:03 am

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 12509014_1549618215362765_4904523440938153548_n










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2016 10:13 am

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Mkitk7
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyČet Maj 19, 2016 7:38 pm

Ima još jedna stvar koju sam primetio ,a vezana je za FB fotografije ,i naravno -žene . 
Pod žene mislim prevashodno na "slobodne" ,one sa porodicom mogu naravno da stave ono što ću nabrojati ,to zaista služi da bude "informativno" ,ili malo i da se "pohvali" ,što da ne . 
Svaka ,ali gotovo svaka ,stavlja fotografije sa putovanja ,tako da odmah možete da vidite da je posetila Egipat ,Tunis ...(one "morske" ne računam ) 
To valjda treba da znači -ja sam svetska žena ? 
Onda dolazi serija u raznim odevnim kombinacijama (što je ,recimo ,ok ) 
Verovatno treba da znači -vidi me kako sam zgodna ,sve mi stoji ,a imam i "stila" .
Vrlo često je tu i ljubimac -pudlica , ši-cu ,maltezer ....to valjda znači ,dobra sam duša ,volim životilnje ? (mene lično ljubiteljke kućnih pasa odbijaju ) 
Naročito me oduševi kada neka (a nimalo retko ) drži gitaru....(i to ,recimo ,naopako ) ili žena za volanom nekog "besnijeg" vozila . 
Daleko od toga da žene ne voze ,ili nemaju dobar auto ,ali zašto to baš toliko potencirati ? 
Pa onda one gospođe kojima je, kao slučajno ,u pozadini najveći tv koji ste ikada videli + pola prosečne prodavnice sa tehničkom robom (*ajd  neka bude da sam zloban ,jer sam zavidan ) 
Lično sam uvek za spontane ,nenameštene fotografije ,u običnim situacijama .
Meni to znači -vidi ,obična sam žena ,bez namere da ostavim "utisak" ovim ili onim ,ili ako imam tu nameru , činim to sa ukusom .

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 100364
Ono što me uvek nasmeje ,su babetine u sexy krpicama (a ima takvih ,ne mislim na prosečne žene u nekim godinama ,nego baš na starije žene koje su izgubile ,valjda ,svaki kriterijum i smisao za realnost )










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyČet Maj 19, 2016 7:50 pm

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 34i5ws1

Putem NOB-a

rasta
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyPet Maj 20, 2016 7:31 pm

Danubius ::

Lično sam uvek za spontane ,nenameštene fotografije ,u običnim situacijama .
Meni to znači -vidi ,obična sam žena ,bez namere da ostavim "utisak" ovim ili onim ,ili ako imam tu nameru , činim to sa ukusom .

A i ti si našao da po fejsu tražiš spontane, nenameštene fotografije, kao da ne znaš da je to mesto koje prevashodno služi za lično promovisanje. Naravno, što impresivnije-to bolje, veće su šanse da će se neko 'upecati'. :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyPet Maj 20, 2016 8:46 pm

Jbga,a potpuno sam obicna zena....cak i pre-obicna

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 2afbnma
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptySub Maj 21, 2016 1:34 am

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 12279054_825929807517873_9071620378659248579_n










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyPon Maj 30, 2016 11:29 am

Malo šire razmišljanje i oko "net fotografija" ,a i uopšte oko "pravila" koja vladaju na društvenim mrežama . Pošto se od reči do reči slažem -samo ću kopirati .
-------

Peđa B. Đurović
1 сат · 

Malo se na ovim društvenim mrežama brkaju lončići, bar kada su u pitanju međuljudski odnosi. Postoje ljudi koji se na društvene mreže prijavljuju da bi promenili nešto u svom životu, da bi upoznali druge ljude, da bi se zaljubili, da bi se kresnuli, venčali, šta god. Postoje i ljudi koji su na mrežama da bi se informisali i da bi razmenjivali misli i ideje. Postoje ljudi koji na Facebook-u i Twitteru ubijaju dosadu. I na kraju, postoje oni koji su tu da bi promovisali svoj posao.
Vrlo lako se prepozna svaka od kategorija, i teoretski ne bi trebalo da dolazi do nesporazuma, a vrlo su česti. Konkretno mislim na muškarce, koji čim vide iole slobodniju sliku na ženinom profilu, nasrću sa više ili manje pristojnim ponudama. Ako ste raspoloženi za savet koji niste tražili, da vam onda, sa aspekta nekoga ko je jako dugo na Internetu, došapnem da ne obraćate pažnju na profile sa škakljivim ili lascivnim fotografijama. Ili je u pitanju pametna i jaka žena, koja se (vas) zajebava, ili je u pitanju muškarac koji vas navlači na tanak led. Kad vidite ženu pristojno uslikanu, kako se u svakom drugom-trećem statusu žali kako je saleću, e tu budite sigurni da sa malo upornosti i stila možete da osvojite tri boda u gostima.
Ne znam ni zašto sam ovo napisao, ali naišlo mi, pa da ne odleprša misao uzalud. Možda nekom i bude od koristi.










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptySre Dec 14, 2016 4:23 pm

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 15442185_1219938128086187_2351690221554500973_n
Ovog baš "odaje"  jbt










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptySre Sep 19, 2018 10:21 pm

Narode -da li je ovo moguće?(što bi rekao pokojni Mladen Delić) jbt


FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 42158373_2012216428831171_3592261335854874624_n










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptyČet Sep 20, 2018 10:11 am

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 DQtxxueWkAIP-k5_zpsbcpcuahq
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptySre Maj 08, 2019 10:46 am

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 59683714_2426407484092580_138425696438452224_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fiev1-1










FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 EmptySre Maj 08, 2019 1:02 pm

Odaje...prazne gace.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FB fotografija te odaje ;)   FB fotografija te odaje  ;) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FB fotografija te odaje ;)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: