DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?

Ići dole 
+6
Lily
Kijara-brm
AstrinaKomsinica
Danubius
Astra
Harite
10 posters
AutorPoruka
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 12:27 am

Pet-a-Porter – što nosi trendi pas?
Ljubav prema kućnom ljubimcu uistinu doseže daleko – navikli smo se na kabanice i pletene veste tijekom zimskih mjeseci, na šljokičaste ogrlice i repiće na glavi. No, ekvivalentno s povećanjem vašeg računa raste i vaša želja da udovoljite svom najboljem prijatelju. Poznato je da psići najpoznatije bogatašice Paris Hilton žive u pravom maloj luksuznoj vili. No, jeste li znali da se svake godine u legendarnom Harrodsu u Londonu održava „Pet-a-Porter“? Već sedmu godinu za redom na modnoj reviji posvećenoj psećoj modi možete vidjeti to je trendi kada su kaputići i haljinice u pitanju. Koliko vam god to izgledalo smiješno, ovu kolekciju nije kreirao netko iz trgovine za životinje. Imena poput Vivenne Westwood, Roberto Cavalli i Victoria Grand ove su godine sudjelovale u kreiranju nove pseće mode. Kako bi cjelokupni dojam izgledao što bolje, modeli koji su izlazili zajedno s psima na modnu pistu bili su svojom odjećom usklađena sa malim četveronošcima. Ne sumnjamo da će bogataši lako posegnuti u svoje duboke novčanike i svom ljubimcu priuštiti pokoji dizajnerski odjevni predmet.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Koje je vaše mišljenje – pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 12:53 am

Ja na to moram biti prosta,PROSERAVANJE i nemam ni malo razumijevanja za te gluposti,a vjerujem da ni jadnim psima nije ni malo do toga....ma gade mi se takvi kreteni koji misle da psu pruzaju lijep zivot,a ono jadno,zaboravilo i da hoda....nosaju ih kao igracke i pokazuju.Cak i manje stvari iritiraju,kad pogledamo koliko djece umire od gladi,obicne bolesti...a djukele jedu iz zlatnih posudica i nose markirane bundice.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 12:54 am

Idiotluk .
Ne samo da se psi oblace -nego imaju svoje hotele, parfeme, frizere , pedikire, čak i psihijatre . Ja to sve smatram perverznim mučenjem životinja .
Jedino što mogu da shvatim,je da se neko veže za kućnog ljubimca , pa hajde...sahrani na na za to odredjenom groblju.
Ali ove perverzije....nikako. Životinja nije osoba i ne može se tako tretirati.
Sa dve meni drage osobe sam prekinuo kontakt skoro isključivo zbog tog bolesnog odnosa prema psima . Ja to ne mogu razumeti -tretirati životinju kao dete , oblačiti ga i LJUBITI -u "usta" ? Fuj..........










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 1:00 am

Gluposti zive...Moja Abby je bila sretna i bez ikakvih budalastina po sebi...samo jadnom cuki smeta bez veze.

Imali smo je 10 godina, i fakat jeste da je bila clan porodice. Kucni cuko, nikada nije spavala napolju, ali je definitivno imala svoje mjesto. Djeca su odrasle uz nju, i taj momenat kad je otisla, je bio jako tezak. Ali kazu obje da ipak ne bi mijenjale ni jednu sekundu svega.

A istina jeste da cuke vole bezuslovno. Dok sam lezala nekoliko dana poslije operacije, namjestila se na krevetu kraj mene; podigla bi glavu kad ja moju podignem, i nije se odvajala od mene cijelo to vrijeme.

Nedostaje mi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 1:07 am

Danubius ::
Idiotluk .
Ne samo da se psi oblace -nego imaju svoje hotele, parfeme, frizere , pedikire, čak i psihijatre . Ja to sve smatram perverznim mučenjem životinja .
Jedino što mogu da shvatim,je da se neko veže za kućnog ljubimca , pa hajde...sahrani na na za to odredjenom groblju.
Ali ove perverzije....nikako. Životinja nije osoba i ne može se tako tretirati.
Sa dve meni drage osobe sam prekinuo kontakt skoro isključivo zbog tog bolesnog odnosa prema psima . Ja to ne mogu razumeti -tretirati životinju kao dete , oblačiti ga i LJUBITI -u "usta" ? Fuj..........

hahhahah slažem se.Evo dokaz da ne voli pse,kao ni ja,a ni mačke.Samo na slici...Sve tačno rečeno.Užas...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 1:35 am

Ako je neko protiv kretenizma,ne znaci da mrzi pse...ja Mimi obozavam,ali ju nikad nisam poljubila,nisam joj vezala ni masnicu,a da ne pricam da oblaci cipkaste suknjice,pa jos sa potpisom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 1:40 am

Astra ::
Ako je neko protiv kretenizma,ne znaci da mrzi pse...ja Mimi obozavam,ali ju nikad nisam poljubila,nisam joj vezala ni masnicu,a da ne pricam da oblaci cipkaste suknjice,pa jos sa potpisom.
Ne voli,znam..hahahah.Rekao je više puta.
Mene psi isto ne vole.Bome ni ja njih...
Sestrinog istrpim,jer je miran,inače... Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? 902410










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 8:03 am

Pas treba da dobije adekvatnu hranu , adekvatno mesto za spavanje ,adekvatne vakcine i veterinara ako je bolestan .
Odeću i ostalo -samo je maltretiranje životinje .Bog mu je zato dao krzno , kao i svakoj životinji ,da mu ne bude hladno ,i nekakvi "kaputići" su čisto iživljavanje vlasnika nad životinjom,jer ne žive na Kamčatki, pa da je minus 20 .
Šta reći na ovakve stvari ?

................

Popularna holivudska glumica Dženifer Aniston nedavno je kupila luksuzan stan u njujorškom populranom kraju West Village za 4,95 miliona dolara. To ništa ne bi bilo čudno da glumica nije kupila stan za svog ljubimca, psa Normana!
Kao zvanični kupac ove vredne imovine u dokumentima stoji Fond Normanovo gnezdo,
koji se odnosi naravno na njenog psa, koji je već 15 godina ne razdvaja
od uspešne glumice. Poznato je da Dženifer obožava svog slatkog psa, pa
je tako nedavno za njega izjavila da je “presladak i zapravo ljudsko biće u psećem obliku“.



[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 10:39 am

Poistovjecivanja i poredjenje ljudi sa psima je zaista znak poremecenosti...jer zamislite da ja imam kao sto je moda,ljubimca krmka i onda nekome kazem da je sladak i drag,bas kao to moje krme.....odvratno.Zivotinje su drage,mile,vjerne...ma sve divno i krasno,ali nisu ljudi i nikad nece ni biti,a tako ih smatraju samo osobe koje se boje biti povrijedjene ili se ne znaju odbraniti u ljudskoj vrsti,pa pribjegavaju zivotinjama(mislim oni koji se sazive sa svojim ljubimcom,pa i spavaju zajedno,jedu cak iz istog tanjira,to sam isto gledala.
Davno sma napisala svoje iskustvo na temu poredjenja psa i djeteta,ali ponovicu.
Slavili smo docek Nove u jednom hotelu u Davosu,moj si je imao 2 i po godine.Hodao je tako po restoranu i u jednom momentu,cijeli stol se okrenuo i gleda ga,dive se kako lijepo dijete,a jedna Ch kaze....vidi ga kako je divan kao pas...e tu sam lom napravila i rekla gospodji da volim pse ali da me uvrijedilo da mi dijete poredi sa psom....mada znam da je ona zaista zeljela da mu da vrhunski kompliment.Evo i sad mi krv udari u glavu kad se sjetim.
Gade mi se koliko su stvorili famu oko ljubimaca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 10:51 am

Da, da.. moze se voleti ali to je ipak ljubimac.. i tako ga treba i tretirati.. svako preterivanje mi je bez komentara, sem onog sazaljivog u mislima " jadna zivotinja, sta trpi- pod izgovorom ljubavi"..
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 6:57 pm

bolje da usvoje neko dete....

nego sto teraju modu.. povraćka
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 7:29 pm

PJER ::
bolje da usvoje neko dete....

nego sto teraju modu.. povraćka
Tako je PJERCE..
Ovo su bolesnici..van svake pameti.Još cmaču pse..
Besno sve od luksuza...Strašno..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 7:48 pm

Naočale za pse je vjerojatno jedna od najglupljih ideja. Pa ipak su vlasnici web stranice Doggles uspjeli zaraditi milijune i otvoriti trgovine po cijelom svijetu. Ljudi jednostavno vole učiniti svoje ljubimce jedinstvenima.[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 9:42 pm

Sad treba samo da se zapita vlasnica,kako je jadnom psu sa tim ronilackim ocalama.....jadnici,bas se pate sa kojekakvim izrodima.

Stotinu puta sam se bas upitala,ako i ne zele djecu,jer vecina tih "seronja" ih nema,zasto ne finansiraju neko "na daljinu",mogucnosti ima mnogo da se uljepsa zivot nekome,a da ljubimac i pored toga bude zadovoljan bez rekvizita na sebi.
Nagledala sam se svega,ogrlica,kruna,zlatnih zdjelica za hranu i vodu,pa zar to nije nehumano.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 9:50 pm

Protiv sam svakog maltretiranja životinja. Luksuziranje oko istih smatram preterivanjem, no, ja ne mogu uticati da se to promeni, pa me nešto posebno i ne tiCa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 9:54 pm

I mene se nije nikad ticalo sta ko radi,ali ovdje,u stanju su da ti ispiraju mozak sa svojim ljubimcem toliko da poludis i pocnes da razmisljas jesu li normalni,a da ne pricam,ranije sam dolazila i u konfliktne situacije,ja stigla iz gladi,jeli smo kao mnogi u nasoj zemlji gole makarone,danima,da bi mi neko pricao da njegova kuca samo,hoce tu vrstu kolacica i ni jednu drugu....e pa vukli su mi zivce i solili rane,pa sam se nekima i zamjerila malkice.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 10:25 pm

..pa i ja sam mojoj macki kupila haljinu na bretelice,,pa sto, nek je i moja Suzy IN :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 10:33 pm

na sta joj nataknes bretele...il zakacis sichernadlama :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyPon Jun 06, 2011 10:55 pm

PJER ::
bolje da usvoje neko dete....

nego sto teraju modu.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Naravno....na to mi se posebno prevrtao želudac....kada gospodja zgrabi dlakavog pacova (jer gospodje uvek imaju nekog ši-cua, pudlu, pekinezera i sl-dakle beskorisnu i ruznu hrpu dlaka što kevče ) i onda počne da ga žvali sa onim "To je moja bebaaaaa......tebe mamica voliiiiii....."
(Mislim se ja -ako ti je to dete , onda si ti kuja )
I takve i kupuju one "slatke džeperiće na kockice "za "svojuuuu bebicuuu, da mi se ne prehladiiiiii "
Ako si lud -nemoj bar to vetriti -a ovim se baš to pokazuje, dokle ide ljudska glupost.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyUto Jun 07, 2011 4:21 am

komunikativn@ ::
..pa i ja sam mojoj macki kupila haljinu na bretelice,,pa sto, nek je i moja Suzy IN :joint:

tooo :rlol: smehsmeh muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyUto Jun 07, 2011 10:53 am

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyUto Jun 07, 2011 10:57 am

AstrinaKomsinica ::
komunikativn@ ::
..pa i ja sam mojoj macki kupila haljinu na bretelice,,pa sto, nek je i moja Suzy IN :joint:

tooo :rlol: smehsmeh muhaaa

smehsmeh smehsmeh smehsmeh .. nista bez Suzi..
smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyUto Jun 07, 2011 10:58 am

Harite ::
Naočale za pse je vjerojatno jedna od najglupljih ideja. Pa ipak su vlasnici web stranice Doggles uspjeli zaraditi milijune i otvoriti trgovine po cijelom svijetu. Ljudi jednostavno vole učiniti svoje ljubimce jedinstvenima.[You must be registered and logged in to see this image.]

A kad im mazu noCkte??? tongue krsti se
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyUto Jun 07, 2011 7:41 pm

Astra ::
na sta joj nataknes bretele...il zakacis sichernadlama :rlol:

Astra bitte..Suzy je sva u trendu! ( smehsmeh )
ovih dana fura jeans..

[You must be registered and logged in to see this image.]

..aa...kupila sam joj i komplet :hello kity :joint:

..[You must be registered and logged in to see this image.]

...sad sam u dilemi kakav bikini da joj nabavim ili da ju posaljem na FKK-a?( smehsmeh )
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyUto Jun 07, 2011 8:09 pm

komunikativn@ ::



...sad sam u dilemi kakav bikini da joj nabavim ili da ju posaljem na FKK-a?( [You must be registered and logged in to see this image.] )
Poslao bih je ja kod KKK ...kad budu pravili "vatreni krst" ,da je "depiliraju" [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyUto Jun 07, 2011 8:40 pm

Kakve pizdarije rade za životinjama... affraid










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante
avatar


Godina : 53
Location : Novi Sad
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyUto Jun 07, 2011 9:29 pm

Mislim da nije humano tako odevati životinje,izuzev ako mu toplija odeća nije neophodna! Prave cirkus od svojih ljubimaca,a to nije ljubav već ponižavanje životinje, koja jadna ni nezna šta ju je snašlo. Ali bitno je biti IN! booored
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyUto Jun 07, 2011 9:56 pm

Jedan ludjak je ovdje neki dan obrijao svoju macku,a ostavio rep,sape i glavu cupave,kao fol pudlica a maca....ma to je grozota,a ne razmislja da ona nema djaba svoje krzno na sebi.....svakakvcih ludjaka ima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyUto Jun 07, 2011 9:58 pm

Bem ti Kom@,prokurvat ce ti se Mitzika,tako opremljena.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptyUto Jun 07, 2011 11:28 pm

Sportske tenisice za pse.HGSPOT
07.01.2011, Antonija Vrčić
Iako smo se već navikli na kućne ljubimce u zimskoj opremi, čizmicama i kaputiću, što mislite o sportskim cipelama za pse?
Kao što možete vidjeti na fotografiji, s ovim tenisicama vaš će pas najvjerojatnije oboriti neki rekord u trčanju po snijegu. Vas će natjerati na malo brži hod, pa ćete i vi živjeti zdravije. Bark'n Boots Polar Trex jako su praktične ( i za vas i za vašeg ljubimca).
Napravljene su od posebnih materijala otpornih na snijeg, vodu i vjetar, pa će mu šapice biti uvijek suhe, a kako bi vi dok vam pas trči brzinom svjetlosti vidjeli gdje je, one svijetle u mraku. Ako vas nisu zainteresirale, nadamo se da vas je ova priča barem malo nasmijala, kao što će sigurno nasmijati i vlasnike pasa koji, na njihovu žalost, nemaju ove 'ultracool' tenisice za pse.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? EmptySub Mar 03, 2012 11:06 pm

Seka Aleksić oblači pse u Chanel kostime

Turbo folk pjevačica koja veliku lovu obrće i nastupajući po hrvatskim klubovima, ne štedi na markiranoj odjeći. No, ni njezini se psi ne mogu u javnosti pojavljivati bilo kakvi.
Dobro je poznato da Seka Aleksić ne štedi na markiranoj garderobi i najnovijim modelima svjetski poznatih kreatora, ali izgleda da pjevačica ne mari za troškove ni kada je riječ o njezinim kućnim ljubimcima. Naime, Cezar, Barbara, Sofija, Sara i Vivijan u svojim "ormarima" imaju kolekcije odijela za pse koja stoje čitavo bogatstvo, piše srbijanski Alo!

Pjevačica na svoj Facebook profil svakodnevno postavlja fotografije pasa koje oblači u haljine, skafandere i pidžame kako bi ih dotjerane smjestila u krevetiće, koji su napravljeni za svakog ljubimca ponaosob.

Seka je očigledno oduševljena Chanel kolekcijom, pa su tako modeli tog luksuznog francuskog brenda najčešći komadi odjeće za njene mezimce. Opsjednuta je i asesoarima, točnije ogrlicama koje psići nose oko vrata, te ih ima u svim bojama. No, odjeća i modni dodaci nisu jedino što Cezar, Barbara, Sofija, Sara i Vivijan dobivaju od svoje gazdarice - posteljina u njihovim krevetićima također je markirana!

Za razliku od malih Sekinih "princeza", pas njezinog supruga Veljka Piljikića je pravi čuvar i ne nosi odijela niti mu se kupuju ovakve stvarčice. On je očigledno snažan na gazdu!
Autor: E.M. RTLtelevizija
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty
PočaljiNaslov: Re: Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?   Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» LUKSUZ
» VISOKA MODA ?
» MODA-ZA BEBE
» Retro moda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: MODA :: MODNE NOVOSTI I LUDOSTI-
Skoči na: