DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Držanje za ruke je važno? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Držanje za ruke je važno? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Držanje za ruke je važno?

Ići dole 
+14
Danubius
Sibila_
brdjanin
Lakota
tvrtko
Zana
Astra
AstrinaKomsinica
debilko
zoran1970
Kijara-brm
cojle
Lily
jutarnja izmaglica
18 posters
AutorPoruka
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Jan 30, 2012 10:11 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Šta vama govori slika dvoje ljudi koji se drže za ruke?

I šta se desilo sa čuvenim držanjem ''pod ruku''? Jel ono ostalo rezervisano samo
za svečane prilike?

Da li smatrate da je držanje za ruke važno?


Poslednji izmenio jutarnja izmaglica dana Pon Jan 30, 2012 4:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Jan 30, 2012 10:25 am

Meni je to sWatko ( [You must be registered and logged in to see this image.] ubice me forumasi lingvisti, al nisam mogla odoleti [You must be registered and logged in to see this image.])..

Salu na stranu, veoma je lepo videti mladi ili stari par kako seta i drzi se za rucicu.. jer oni su u svom svetu, sa sebi najdrazom osobom i zele da to svi znaju.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Mene moj dragi uvek drzi za rukicu.. jeeeeer.. ako me pusti odoh u prvi butik!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Jan 30, 2012 10:40 am

Lily ::
Meni je to sWatko ( [You must be registered and logged in to see this image.] ubice me forumasi lingvisti, al nisam mogla odoleti [You must be registered and logged in to see this image.])..

Salu na stranu, veoma je lepo videti mladi ili stari par kako seta i drzi se za rucicu.. jer oni su u svom svetu, sa sebi najdrazom osobom i zele da to svi znaju.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Mene moj dragi uvek drzi za rukicu.. jeeeeer.. ako me pusti odoh u prvi butik!!! [You must be registered and logged in to see this image.]

hahaha-mudro je to smislio a i romanticno-romantik pod prinudom[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
Gost
Gost
Anonymous



Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySub Apr 07, 2012 10:11 pm

Ako ne drzite partnera za ruku, onda niste svhatili sto je LJUBAV! :raz091:
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySub Apr 07, 2012 10:41 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako kad...! 55555











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyNed Apr 08, 2012 7:27 pm

Jeste važno ,naravno . Kada se drži za ruku -onda je to mnogo toplije nego držanje "pod ruku" . Ovo drugo je više onako ....sredovečno .
No žene najviše vole da zavuku muškarcu ruku u džep ....dok ima tamo nešto .
Ako nema ....onda nema ni "za" ni "pod" ...nego samo optužujući pogled i beskrajno zvocanje . Jer "takva" ne želi da se pojavi "pred svetom" -pa još sa "takvim" [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Apr 09, 2012 10:50 am

Tajo.. ccc.. samo na pare mislis.. ljubav tajo, ljubav.. znas ono.. cakle se okice, jedva cekas da se vidite, imas potrebu da dodirnes partnera, zagrlis.. ususkas se pored nje/ga..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ccccc.. pare?????!!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySre Avg 01, 2012 9:25 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

ako neda ruku.veži ga:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySre Avg 01, 2012 10:03 pm

drzanje za ruke u startu je veoma lepo pa kad prodje neko vreme veoma efikasno da nedobijes po turu-on ili ona?
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySre Avg 01, 2012 10:08 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySre Avg 01, 2012 10:32 pm

debilko ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Soooo mean! migg
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyČet Avg 02, 2012 5:04 am

Kod mladih ,drzanje za rucice mi je normalno,svakidasnje,ali kad vidim stare ljude...ma prosto se raznjezim,kako je to divna slika.

Ono pod ruku je kao "GOSPODSKI",a za rucicu....vracanje u mladost i bezbriznost.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyČet Avg 02, 2012 7:47 pm

ma meN lepo to drzanje za ruku[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyČet Avg 02, 2012 7:49 pm

ma vataj ruke kolko os samo pusti da ja prozvickarim makar i stegla,,,, sladoled
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyČet Avg 02, 2012 7:57 pm

tvrtko ::
ma vataj ruke kolko os samo pusti da ja prozvickarim makar i stegla,,,, sladoled
idi BE Tvrle,operisan si od romantike :girlcool:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyČet Avg 02, 2012 8:01 pm

Lepo ,naravno . No ne sećam se kada sam ??? Mislim -naravno da nemam predrasuda i ne mislim da je to isključivo za "mlade" .
No to kod mene ide samo za "posebne" ,tako da ....ima koja godina -da nisam . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyČet Avg 02, 2012 8:02 pm

Ja se kladim da nije bilo tako davno...a ja bogami danas sa Astrologom,za ruku pa klaj-klaj,polako
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyČet Avg 02, 2012 8:18 pm

Zana ::
tvrtko ::
ma vataj ruke kolko os samo pusti da ja prozvickarim makar i stegla,,,, sladoled
idi BE Tvrle,operisan si od romantike :girlcool:
ta ja ti se duboko izvinjavam ,al kad ni dugme nesmeta kako sam zakopco ,pa sta tu vadu kad operisu djavle ih,,,,,,,,,,hhaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyČet Avg 02, 2012 8:36 pm

zana,mozes li ti zamisliti Tvrleta da voda neku za rucicu...ja bome ne...a i kud da je voda po krevetu...toliko zna i sama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyČet Avg 02, 2012 8:39 pm

Astra ::
zana,mozes li ti zamisliti Tvrleta da voda neku za rucicu...ja bome ne...a i kud da je voda po krevetu...toliko zna i sama.
e tu imas upravo zena kaze ti jednom ja drugom ulicom,pa kad cemo ko ljudi jb te smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyČet Avg 02, 2012 10:12 pm

Astra ::
zana,mozes li ti zamisliti Tvrleta da voda neku za rucicu...ja bome ne...a i kud da je voda po krevetu...toliko zna i sama.
ne mogu ni ja vala :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPet Dec 12, 2014 6:32 pm

..drzanje pod ruku se vraca u modu,vidim da sve holivudske zvezde ponovo to praktikuju..mene moj muz drzi i za ruku i pod ruku,cim udjemo u neku malo vecu guzvu..tako je siguran da se necemo pogubiti smehsmeh ..jer obavezno on na jednu ja na drugu stranu..ili se sudaram s nekim,ili sapletem smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySub Nov 21, 2015 9:54 pm

Držanje za ruku je odraz bliskosti dvoje ljudi koji su u vezi.
Kada vidim one koji se drže, bez obzira na godine, znam da su i dalje bliski.
Gde god da idemo, pa i do supermarketa, njen dlan je baš tamo gde treba da bude.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySub Nov 21, 2015 10:14 pm

Volim kad se prsti prepletu ili samo onako dlan u dlan, pa moja šaka utone u siguran stisak... Neke ruke umeju da govore...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySub Nov 21, 2015 10:19 pm

Nisam za javne manifestacije emocija ,ali držanje za ruku -priznajem ,to mi je onako ,normalno ,diskretno i emotivno (i volim ) 
Iako  imam danas godine za "držanje pod ruku" ,a Frano Lasić sistem "zagrljeni,zagrljeni" nikada nisam baš previše voleo na ulici ,čak ni kao balavender ,držanje za ruke je baš ono kako i koliko treba .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySub Nov 21, 2015 10:23 pm

Danubius ::
Nisam za javne manifestacije emocija ,ali držanje za ruku -priznajem ,to mi je onako ,normalno ,diskretno i emotivno (i volim ) 
Iako  imam danas godine za "držanje pod ruku" ,a Frano Lasić sistem "zagrljeni,zagrljeni" nikada nisam baš previše voleo na ulici ,čak ni kao balavender ,držanje za ruke je baš ono kako i koliko treba .

Ne slažem se, nema granice u godinama kada zagrljaj može biti neumesan i na javnom mestu. Meni je i savršeni izraz bliskosti, naravno ako nema preteranog pipanja, već onako, preko ramena, oko struka...Pa šta ima lepše nego kad se ljudi ne stide svojih emocija?
Zar je bitno koliko imaju godina?
Moj je tata znao zagrliti mamu na nekom skupu, u društvu...i mislim da smo tada nas dve bile najsrećnije. To je i nama govorilo koliko se vole.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySub Nov 21, 2015 10:46 pm

Danubius ::
Nisam za javne manifestacije emocija ,ali držanje za ruku -priznajem ,to mi je onako ,normalno ,diskretno i emotivno (i volim ) 
Iako  imam danas godine za "držanje pod ruku" ,a Frano Lasić sistem "zagrljeni,zagrljeni" nikada nisam baš previše voleo na ulici ,čak ni kao balavender ,držanje za ruke je baš ono kako i koliko treba .

E ovako i ja....nisam za reklame.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySub Nov 21, 2015 10:59 pm

Astra ::

E ovako i ja....nisam za reklame.
Zato se mi onomad nismo držali za ruke smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptySub Nov 21, 2015 11:00 pm

Blebetalo ::
Astra ::

E ovako i ja....nisam za reklame.
Zato se mi onomad nismo držali za ruke smehsmeh smehsmeh smehsmeh


Javno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyNed Nov 22, 2015 12:03 am

Da, volim da me neko drži za ruku, to je lepo ali i nenametljivo na ulici.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Nov 23, 2015 5:56 pm

Astra ::


E ovako i ja....nisam za reklame.
Reci mi draga, zasto mislis da je to reklamiranje ?
Meni je sasvim normalno, nadasve prirodno, da se onog momenta kad izlazimo iz kuce uzmemo za ruke. To ide po automatizmu i nije to samo navika, vec prosto zelja, potreba. Ne radimo to da bi drugi kazali *Vidi sto se vole* to je nasa potreba. Nemam(o) problem u javnosti pokazati emocije, zagrliti se, pa ni  poljubiti. Zar je pokazivanje emocija rezerviano samo za cetiri zida ? Mozda i da ugasim svetlo, m ?
Uvek sam se odusevljavala (jos dok sam bila devojcica ) kad vidim stariji par, ruku pod ruku ili zagrljene. Nemam se nameru odricati tog zadovoljstva, sve dok budem hodala i iz kuce mogla da izadjem.
Tako smo se ponasali kao mladi, tako se ponasamo danas, a i nadalje nista menjat necemo.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Nov 23, 2015 6:09 pm

Zaboga Dusice,ja se ne uzasavam tih sto se zagrle i vode za ruku,samo ja za sebe kazem da nisam pristalica pokazivanja emocija na ulici...ponekad i ja uzmem ruku Astrologa....kad moram da se popnem negdje...ahahhaa,ma sala,ali nemam tu naviku,a i ni on...valjda je to to.
Zasto bih ga ljubila na autobuskoj stanici,recimo...za to imam kucu...tako ja gledam na to,s tim sto mi ne smeta da drugi to rade.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Nov 23, 2015 6:13 pm

Nevolim se ljubiti,maziti a pogotovo drzati se za ruku sa partnerom, nisam djecak od 15 godina vise, odviko se od toga skroz. Mislim na javnim mjestima, to mi smijesno ispada i izgleda.

U ostalome, nemoram pokazivati osobi da je volim ili slicno sa takvim akcijama u javnosti.
Jedna veza je privat i treba da ostane privat, znaci ne za javnost. naklon
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Nov 23, 2015 6:16 pm

Ok, svi imamo pravo da se ponasamo kako zelimo. Meni je opet strano da idem pored njega kao da smo stranci ili eto poznanici.
I paz* malo da ne cu cekati da dodjem kuci pa ga zagrlim i poljubim ako mi je tog trenutka doslo da to uradim smehsmeh
Koliko sam puta napisala da mi je nestrplivost mana :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Nov 23, 2015 6:33 pm

Ne hodam ni ja kao Albanka ispred ili iza,uhvatim ga pod ruku...ipak nek se vidi da je moj....zlu ne trebalo....ahahahha.

Izgleda problem je u tome,sto ja ne osjetim potrebu da taj poljubac mora da se desi bas tada,vec moze sacekati kad smo sami.
Astra the strpljiva

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Nov 23, 2015 6:40 pm

Bio netko strpljiv ili nestrpljiv, mislim da je to povezano sa egom tj. egoizmom. U nekoga je veci u nekoga je manji,to je tako i nevidim nista lose.Tko voli neka se drzi itd. Nece mu odpasti ruka. smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Apr 10, 2017 11:11 pm

Potpuno nebitno ... Lično, mnogo više volim da je držim oko struka
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Apr 10, 2017 11:14 pm

Black Wizard ::
Potpuno nebitno ... Lično, mnogo više volim da je držim oko struka


ako ima struk smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Apr 10, 2017 11:16 pm

Astra ::
Black Wizard ::
Potpuno nebitno ... Lično, mnogo više volim da je držim oko struka


ako ima struk smehsmeh smehsmeh smehsmeh
smehsmeh  onda bolje za guzu.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? EmptyPon Apr 10, 2017 11:17 pm

to ima,pa nek je i ko plivadon....ukacis se za djep da ne skliznes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Držanje za ruke je važno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Držanje za ruke je važno?   Držanje za ruke je važno? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Držanje za ruke je važno?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koliko su nam ruke vezane?
» Da li bi uzeli pravdu u svoje ruke?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: O LJUBAVI I SMEŠNIM POKRETIMA :: LJUBAV I DRUGI ZLOČINI :: ROMANTIKA-
Skoči na: