DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Muškarci su, zapravo, prilično romantični...

Ići dole 
+26
sanjalica.ns
podbarac
Blebetalo
el_vibrador
rouzvel
brdjanin
carpathia
Kica/Praja
pesma
sonia
srculence
promaja
ZoxZoja
Veronika*
montoya
Lakota
dusicaa
Gothic
Astra
cojle
emanuella
Nut
brunolino
AstrinaKomsinica
allure
jutarnja izmaglica
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPon Jan 30, 2012 10:50 am

First topic message reminder :

Pripadnici jačeg pola se brže zaljubljuju, a u najvećem broju slučajeva oni su ti koji će prvi reći partnerki da je vole.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dve male reči u korenu svake ozbiljne veze... Godinama se veruje da ženama lakše pada da izgovore ono prvo "volim te", posle kojeg stvari odjednom postaju malo ozbiljnije i, ako imate sreće, mnogo bolje, ali izgleda da smo svi živeli u zabludi.

Međutim, pored toga što se brže zaljubljuju, ispostavilo se da muškarci to lakše i "priznaju".

U Americi je sprovedena anketa na tu temu, a rezultati su pokazali da prvo "volim te" u vezi tri puta češće izgovaraju pripadnici jačeg pola. Ovakvi podaci su pomalo iznenađujući jer je ustaljeno mišljenje da su žene romantične i da lakše verbalizuju emocije, dok ih muškarci "kriju" i po definiciji "preziru" romantiku.

Realnost je drugačija, prema istraživanju dr Marise Harison, profesora psihologije sa Pensilvanijskog univerziteta žene su mnogo obazrivije od muškaraca kada su romantika i emocije u pitanju.

Ona je intervjuisala 172 studenata, koji su odgovarali na pitanja u vezi sa zaljubljivanjem, iskazivanjem emocija i odnosima sa partnerom. Jedno od pitanja ticalo se i trenutka u kojem su prvi put izgovorili "volim te".

Rezultati objavljeni u Žurnalu socijalne psihologije pokazali su da se muškarci češće zalčjubljuju u roku od nekoliko nedeljha, dok je većina žena izjavila da im je, da bi se zaljubile, potrebno nekoliko meseci.

Muškarci takođe, kako su pokazali rezultati ankete, češće prvi izgovaraju "volim te", i to mnogo ranije nego njihove partnerke.

"Muškarci 'volim te' izgovaraju prvi čak tri puta češće nego žene", kaže dr Harison. "Rezultati sugerišu da su žene pragmatičnije kad je reč o ljubavi nego što se to obično misli."

Ova anketa tako je razvejala teoriju o tome da su "žene romantične, a muškarci zatvoreni", ali je zato potvrdila verovanje da su muškarci spremni da se upuste u seksualne odnose već posle nekoliko nedelja (a po mogućstvu, najverovatnije i ranije), dok većina žena ipak želi da sačeka par meseci.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm

AutorPoruka
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 1:46 am

Romantika je kad joj pokloniš živog komarca koji se predhodno napio njene krvi i zamoliš je da ga poštedi suicid
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 1:49 am

Kica/Praja ::
Romantika je kad joj pokloniš živog komarca koji se predhodno napio njene krvi i zamoliš je da ga poštedi suicid
affraid  koja je to romantika?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 1:50 am

Pa dobro ako nije onda je romantika kad oteras komarca sa njenog lica.

Ti bre Kjarisima mnogo tražiš wsmile
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 1:52 am

Kica/Praja ::
Pa dobro ako nije onda je romantika kad oteras komarca sa njenog lica.

Ti bre Kjarisima mnogo tražiš wsmile
tebi je romantika jača strana :)  pacov
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 2:03 am

Moj dobar drug Igor S. bio romantićan. Jednoj devojci u koju je bio zaljubljen odneo cveće na vrata. Veliki buket raznog cveća prošaran borovim iglicama u sjajnom crvenom papiru. Ivana otvori vrata i oduševi se buketom iza koga se nije videlo ko ga nosi. Kad se pokazao iza buketa, ona zgrabi onaj buket koji vredi bar 2 večere i baci ga niz stepenice. Od tada Igor ide na stadion i šalje "romaticne" pozdrave sudijama i protivnićkim igračima i navijačima. Ivana se udala pa razvela jer je muž tukao kao vola u kupusu. Pita za Igora ali on zaobilazi cvećare i njenu zgradu.
Ne znam šta sam ono hteo da kažem ali ne može da škodi, a čim ne škodi može da koristi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 9:31 am

Kica/Praja ::


... a zene bas vole tu romantiku kod gospode romanticara


[You must be registered and logged in to see this image.]
U pravu si .
U izvesnim sredinama i slučajevima ,žene kao romantiku vide i neku "slučajnu nežnost " .
Recimo ,ima ih koje se istope kad im takav muškarac nešto pruži i kaže "na " (ti )
(To bi kod nas značilo "izvoli, draga " )
Ili kada je rapsali po dupetu i kaže "viđe ,ko u kobile "
(To znači -draga ,veoma si zgodna )
Tipičan takav muškarac je baš taj "Zmaj "-a eto ,vidimo da ima puno uspeha ,zahvaljujući ,citiram one žene " inteligenciji , iskrenosti čoveka iz naroda" .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 10:21 am

Pa da ti kazem sefe....mozda kobile padaju na sljapkanje po dupetu i grubost...ali to nema dodirne tacke sa romantikom....tema je ipak romantican muskarac,a ne onaj koji obara na snagu.tako me mani ovakvih primjera,vec daj nesto njezno,poput ove prosidbe.
Istina nisam ni ja baz zvijezda padalica na stihoklepce i rime bez smisla,ali mnoge zene reaguju na to,pa spada u romantiku i udvaranje na nekom njeznijem,ljepsem nivou.
u stvari,muskarac treba da upozna svoju zenu....da sazna na sta ona odlijepi i onda je bas to romantika koju zeli da dobije,buduci da poljski cvijet jednoj jeste vrh njeznog udvaranja,a druga vjeruje samo u orhideju i ni makac dalje.
medjutim,sa vikendom na osamljenom mjestu,u nekoj kucici (brvnari)sa ukusom,uz vatricu ,casu sampanjca ili vina,svecom koja samo baca stidljivo svjetlost na lica,ne moze da promasi ni jedan muskarac.ne zaboravite,kad stignete do najintimnije intime,greska je uzeti ju za ruku i povesti do kreveta....sve sto pocnes,nastavi tu gdje pocelo,kad je vec doslo do reakcije,jer dio zena to vodjenje za rucicu shvata...e dosta romantike,sad je vrijeme ovcici da ide na klanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 1:07 pm

Da se ne lazemo, vecina zena ce pre izabrati grubijana neko romantika. To nije stvar inteligencije, vec animalnih instikta, da ce im porod sa tim grubim biti jak i da ce im on bolje obezbediti egsistenciju.
Ali posto ne mogu sve zene doci do "primata" iliti alfa muzjaka bez brige ima mesta za sve fele i nijanse karaktera. Sve je to priroda lepo uredila.
Nazad na vrh Ići dole
carpathia




Datum upisa : 11.04.2015

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 3:24 pm

Više mi se dopadaju muškarci koji su praktični nego oni preterano romantični.
Sve mora biti zastupljeno u optimalnim količinama, pa i ta romantika. Nekako su mi tunjavi muškarci koji pišu recitacije, zaplakuju se uz ljubavne filmove, i previše često govore o svojim romantičnim osećanjima.
Sasvim druga stvar je spoj romantike i humora, recimo neki neobičan način prosidbe ili neko totalno otkačeno iznenađenje...
A ono, već izlizano tepanje (srce!; dušo!; malena!...), uz buket cveća i nekakve sveće...Ma, ne volEm baš toliko.
I još jedna stvar: svi ti, mnogo romantični, najveće su švalerčine! Pa, za koji će mi đavo onda takav romantik?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 9:46 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ebem ja onu koja pada na ovakvu romantiku.
Ovome nije mesto ovde.
Romantičnije su životinje u ZOO nego ovaj gospon iznad.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 9:55 pm

ja nisam romantičan...ja sam materijalista i praktičan...goni ba romantiku... smehsmeh smehsmeh smehsmeh ko je vidio da se voli...mi se trpimo, to je nova era...i nema u njoj romantike... smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 9:58 pm

brunolino ::
ja nisam romantičan...ja sam materijalista i praktičan...goni ba romantiku... smehsmeh smehsmeh smehsmeh ko je vidio da se voli...mi se trpimo, to je nova era...i nema u njoj romantike... smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nemoj zaebavati.
Čitam te i nisam primetila da si hladan.
Imam osećaj da malo više potiskuje emocije i romantiku :)  :948208144:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 10:01 pm

Kijara-brm ::

Nemoj zaebavati.
Čitam te i nisam primetila da si hladan.
Imam osećaj da malo više potiskuje emocije i romantiku :)
  :948208144:


bitango bjež tam... smehsmeh smehsmeh smehsmeh


kakav sam po tom pitanju, reći ću samo da sam tetrijeb... migg
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 10:03 pm

A ja ću ti samo reći.
Moja te je duša poznala :) prikriveni romantik.  :948208144:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 10:08 pm

Kijara-brm ::
A ja ću ti samo reći.
Moja te je duša poznala :) prikriveni romantik.
  :948208144:

a, čuj...možda i jesam, tko zna...ne mogu ništa reći da je ili nije...nisam stručnjak za to... migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyUto Avg 11, 2015 9:01 am

Evo kako je Kristijan Golubović čestitao novoj ženi rođendan . 
Za one koji ne znaju -Golubović je više puta osuđivan kriminalac ,trenutno bi trebao da bude na robiji za dilovanje heroina ,ali je dobio vikend -sa koga se nije vratio . Pozdravio nas iz Nemačke. 
Redovno je u sredstvima javnog informisanja ,a novine pišu da na jesen ulazi i u rijaliti "Farma" . 
Mirno je posetio "Guču" ,a ovo je snimljeno u Kraljevu ? 
Povremeno se i "bori" kao ultimat fajt "borac" . 
Što se robije i rijalitija tiče -kaže čovek da će robiju da "odloži" ? 
U međuvremenu ,šeta se kao slobodan čovek ,i eto ....pravi romantične gestove ,kao što vidite .
 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyUto Avg 11, 2015 9:54 am

jutarnja izmaglica ::
 "Rezultati sugerišu da su žene pragmatičnije kad je reč o ljubavi nego što se to obično misli."

..Ko macke, je l' ?  spank 

Ova anketa tako je razvejala teoriju o tome da su "žene romantične, a muškarci zatvoreni", ali je zato potvrdila verovanje da su muškarci spremni da se upuste u seksualne odnose već posle nekoliko nedelja (a po mogućstvu, najverovatnije i ranije), dok većina žena ipak želi da sačeka par meseci.
(MONDO)

I poenta nadjes onda u tom verovanju ili...?  zubbb

Nezahvalno je uporedjivati, ali mozda zato sto je neocekivana, muska romantika deulje mnogo jace nego  zenska... 
Nisam neki preterani ljubitelj romantike, ali...prija ponekad, kad je spontana...nasha...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyUto Avg 11, 2015 11:07 am

ali je zato potvrdila verovanje da su muškarci spremni da se upuste u seksualne odnose već posle nekoliko nedelja (a po mogućstvu, najverovatnije i ranije), dok većina žena ipak želi da sačeka par meseci.

Je li ovo pisano u 18 vijeku....ahahahah

sad i odmah....ko jos ceka

Nego po pitanju romantike.....kad upoznas svoga partnera onda znas da je romantican i kad ti kupi fantu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyUto Avg 11, 2015 11:17 am

Sva romantika spada u samo jednu stvar. Ona je samo pitanje pažnje.
Dokle god "paziš" partnerku daješ joj količinu romantike koja joj treba.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySre Dec 02, 2015 9:06 pm

Nego šta su ....muškarac trpi .  smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySre Dec 02, 2015 9:17 pm

E vala istina..odo pisati. trtrr Da nema nas nebi ni bilo romantike.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPon Feb 29, 2016 7:34 pm

Dolinac ::
E vala istina..odo pisati. trtrr Da nema nas nebi ni bilo romantike.
Nego šta .  smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Jun 04, 2016 8:38 am

*el nisu ? 
Neke žene svakako nisu . brdski  

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySub Jun 11, 2016 8:27 am

Nego šta nego romantični Samo to smeta sitnim dušama . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPet Jun 24, 2016 7:50 pm

Nego šta su ....i naklonjeni lepim umetnostima .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPon Jul 11, 2016 7:57 pm

Ima li išta romantičnije ,od pokloniti devojci (ženi ) plišanu igračku ?  brdski tongue Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 5406

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPon Jul 11, 2016 10:26 pm

Slušaj ti Dani, ne kvari temu! Možda dođe neko fino i čestito mlado muško čeljade na ovaj forum, pa zar da ga u startu iskvariš?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyUto Jul 12, 2016 12:12 pm

justicija ::
Slušaj ti Dani, ne kvari temu! Možda dođe neko fino i čestito mlado muško čeljade na ovaj forum, pa zar da ga u startu iskvariš?
Bilo je ovde raznih velikih romantičara ,vrlo "istaknutih" ,recimo -trojica .
Za dvojicu se dokazalo da su profesionalne lažovčine ,jedan u smislu žigola i ucenjivača u pokušaju ,a drugi ...pa recimo da je najblaža odrednica "svaštojeb" . Dakle ,ogromna romantika je bila samo -sredstvo .
Treći jeste izazvao veliku pažnju pojedinih članica ,ali se pokazalo da je čak i on "igrač" na više strana ,i "live" potpuno neupotrebljiv .
Tako da bi ja ,da sam žensko ,veooomaaaa oprezno primio razne ruže ,pesmice i druge on line izraze romantičnih osećaja  (da se ne bi brzo "ubole na trn" ) 
Normalni ,umereno romantični ,kao što je većina ,nisu opasnost .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyUto Jul 12, 2016 2:53 pm

Da iskristalisem temu....da cujem Danija,opisi jedan svoj romantican dejt.....pokazi kako to radi pravi muskarac....a sigurna sam da si imao dosta romantike u zivotu....dok te nije scepao mrak.
Moje dame,imale ste i vi sigurno neku lijepo priustenu romantiku od nekog muskarca,ne mora biti ni sadasnji partner....to bih zaista rado i sa uzivanjem citala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySre Jul 13, 2016 2:39 pm

Neke žene su samo deklarativno romantične, ni ne znaju šta je romantika u suštini.
Ovo je naravno samo moje mišljenje. Za mene je romantika prava samo ako je duhovna kategorija, nikako recept koji podrazumeva dugi crni auto, sveće za večerom, isčupano cveće za doručkom, prigušeno svetlo...
Za mene je romantika kad si tu kad niko drugi neće, kad se svi razbeže iz nekih svojih interesa. Kad si s njom nesebično, bez ikakve koristi, ponekad i na svoju štetu.
Bilo je to u zemlji seljaka, kad sam bio pomalo mlad i lep. Ona je kako bi Balašević rekao bila najsvežija izbeglica iz besmisla. Novi Beograd ta velika spavaonica, sablasno je izgledala prilikom tih nestanaka struje od po nekoliko sati svaki dan. Stiskala se uz mene kao odbeglo lane. Sakrivao sam je pod košulju i uveravao je da niko ne puca na nas. Noću se trzala, ja sam joj sklanjao grč sa lepog lica. Jednog dana je dobila vizu za Kanadu, pili smo kao nezdravi, sve je curilo iz nas. Danas se javi kad stigne od obaveza, dečica je drže za suknju dok pegla. Ja se često setim one naše : "Putuj Selma i molim te ne naginji se kroz prozor"










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySre Jul 13, 2016 9:15 pm

Astra ::
Da iskristalisem temu....da cujem Danija,opisi jedan svoj romantican dejt.....pokazi kako to radi pravi muskarac....a sigurna sam da si imao dosta romantike u zivotu....dok te nije scepao mrak.
Moje dame,imale ste i vi sigurno neku lijepo priustenu romantiku od nekog muskarca,ne mora biti ni sadasnji partner....to bih zaista rado i sa uzivanjem citala.
Da bi čovek bio romantičan ,treba da ima motiv. Treba da ima osobu koja će to i razumeti ,a neće ga smatrati budalom . 
Treba mnogo toga ,da čovek poželi ,u zrelim godinama da napravi neki romantični gest . 
Često je i potpuno nepotreban ,dovoljan je i neki ,sasvim običan . 
I nije romantika ono što se obično misli ,ruže ,pesmice ,ptičice i velike reči .
Treba li veće romantike ,nego probuditi se i videti nekoga dragog da spava pored tebe ? 
Nema ,dame i gospodo ,ne trebaju tu nikakve ruže ,pesmice i stihovi .
Dovoljno je da razmenite par reči po buđenju ,zajedno pijete kafu i pričate o trivijalnim stvarima ,tipa ,šta će se kuvati danas . 
Za mene -nema veće romantike .Kada to imaš ,i obična šetnja ,ili vožnja kolima na posao ,sve se pretvara u čistu romantiku .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptySre Jul 13, 2016 10:20 pm

Iskreno,nisam ni ja od onih sto vriste od srece na popaljene svijece,latice po cijelom krevetu(ko ce to cistiti poslije),ali nesto nesvakidasnje i te kako zna obradovati.Smjesni su muskarci koji su prisilno romanticni,pa se ubijaju cvjeticima....to i izgleda tako vjestacki....za pravi dojam,treba da imas i povod i stil....pa i jedna recenica odradi posao.
Nista ne volim kad je s velikim predumisljajima,pa ni to....spontanost zna biti puno ucinkovitija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jul 14, 2016 6:25 am


Ispričaću vam koji je za mene bio najromantičniji trenutak u životu.

Grčka, more, konačno odmor posle godinu dana krvničkog rintanja i prvi put bez dece sa čovekom za koga sam tog momenta mislila da je najvažniji u mom životu. Soba u visokom prizemlju gleda na bazen u dvorištu. Dogovor je da on kuva (jer nije umoran i to voli) a ja ću da perem sudove i čistim.
Odmaram pre popodne pored bazena i čitam knjigu dok on sprema ručak i povremeno nešto lepo dobaci preko terase. Nema nikoga, svi su već otišli na plažu. Odjednom se pojavljuje na bazenu sa šoljicom kafe i kaže - "Imam utisak da bi ti ovog momenta baš legla".

Taj trenutak je za mene bio najromantičniji koji sam u životu iskusila. lu6777

Muškarci jako greše kad misle da je ženi potrebno ne znam šta, avioni, kamioni, cvećara. Ne, ženi su potrebne ljubav, pažnja i nežnost u velikim količinama i ništa drugo. Treba joj da oseti da je u njegovom životu najvažnija i da misli na njene potrebe kao na svoje. To je to, nema tu neke velike filozofije.










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jul 14, 2016 3:00 pm

Muškarci jesu romantični al' sve manje imaju biti zbog koga.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 8:41 pm

...jer je ovo odgovor jedne ŽENE Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 98966 A on siromah krenuo da joj "pije suze" ...... Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 111827

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 8:47 pm

Danubius ::
...jer je ovo odgovor jedne ŽENE Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 98966 A on siromah krenuo da joj "pije suze" ...... Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 111827

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nema dokaza da je  ovo žena napisala .Ovo nije ženski rečnik.Žene su emotivke .

Možda je *ona* napisala-Da li plačeš?.
I muškarci plaču.I opet suze su ok.
Ovaj rečnik mi je nešto stran za žene.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 8:53 pm

Kijara-brm ::
Danubius ::
...jer je ovo odgovor jedne ŽENE Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 98966 A on siromah krenuo da joj "pije suze" ...... Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 111827

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nema dokaza da je  ovo žena napisala .Ovo nije ženski rečnik.Žene su emotivke .

Možda je *ona* napisala-Da li plačeš?.
I muškarci plaču.I opet suze su ok.
Ovaj rečnik mi je nešto stran za žene.

Poznajem mnogo žena koje bi odgovorile: "'šupičkumaterinu". Nisi merodavna da ocenjuješ ženska mišljenja. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 8:57 pm

Tako je Čale.Meni žene ne pišu u inbox ovakve poruke :))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 9:03 pm

Kijara-brm ::
Tako je Čale.Meni žene ne pišu u inbox ovakve poruke :))

Ja im nikada ne postavljam glupa pitanja.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 9:15 pm

Šef je zadnji put romantiku video u crtanom filmu. Nije njemu zameriti.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 9:30 pm

ZoxZoja ::
Šef je zadnji put romantiku video u crtanom filmu. Nije njemu zameriti.

Šejf je inače romantičan u duši. Prava Vijena škola.
Elem, to Vijena sam naučio od naših gastarbajtera jer tu reč nemilice troše. Moraću i ja da odem u tu Vijenu da se izobrazujem.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 9:33 pm

Carstvujušća Vijena?










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 9:37 pm

ZoxZoja ::
Carstvujušća Vijena?

PoVijeniš se čim kročiš u nju. rasta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 9:40 pm

Vidim ja klasična Vijenistička romantičnost pa sve ne verujem viđenom.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 9:47 pm

ZoxZoja ::
Vidim ja klasična Vijenistička romantičnost pa sve ne verujem viđenom.

Svi ćemo povijenisati, čak i ovi iz ISIL-a a doguraće skroz do crnih rupa u Norge... ako već nije.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 9:49 pm

John Doe ::
ZoxZoja ::
Carstvujušća Vijena?

PoVijeniš se čim kročiš u nju. rasta
Nećeš valjda? Tek onda ima da zračiš i nas da zaraziš.  smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 9:51 pm

Kijara-brm ::
John Doe ::
ZoxZoja ::
Carstvujušća Vijena?

PoVijeniš se čim kročiš u nju. rasta
Nećeš valjda? Tek onda ima da zračiš i nas da zaraziš.  smehsmeh

Nekada se pominje štokholmski sindrom pa je na redu vijenistički.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyČet Jan 05, 2017 11:12 pm

Ovaj dijalog i nema bas mnogo dodirnih tacaka sa muskom romantikom....samo kazem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPet Jan 06, 2017 10:49 am

Astra ::
Ovaj dijalog i nema bas mnogo dodirnih tacaka sa muskom romantikom....samo kazem.

Spram šefove romantike i naša diskusija.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPet Jan 06, 2017 11:50 am

Astra ::
Ovaj dijalog i nema bas mnogo dodirnih tacaka sa muskom romantikom....samo kazem.

'оћете кавијар, шампањац, маријачи бенд, бисер у чаши? Може ал'после тога зна се! Бловв јоб, анал, и све могуће перверзије које нам падну напамет. Ш'а, 'е, стало знање? rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPet Jan 06, 2017 12:49 pm

turu marijacija s ledom......supak ne dam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPet Jan 06, 2017 1:10 pm

Muskarci kazu "Volim te" a misle "Zelim da te kresnem", sto cesto i zene rade...:)


Poslednji izmenio el_vibrador dana Pet Jan 06, 2017 1:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPet Jan 06, 2017 1:10 pm

Astra ::
turu marijacija s ledom......supak ne dam.

Led nije dobar za opuštanje smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPet Jan 06, 2017 5:03 pm

Hajvanu,ko kaze da mora da se opusti smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPon Jan 09, 2017 7:44 pm

Muškarci su više stidljivi nego romantični.
Većina njih je smotana,pa to ispadne tako simpatično.
Ne volim glumce sa skupim poklonima,celom baštom u rukama.
Sitnica,ali da je od srca-srcu:)

[You must be registered and logged in to see this image.]


(ovo je lepo..jeste da mu je frizura kao da ga neko klepio po glavi,ali opušteno :D  :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPon Jan 09, 2017 7:46 pm

Smotana ti baba  zlz










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyPon Jan 09, 2017 7:50 pm

podbarac ::
Smotana ti baba  zlz
Lega,nisa znala da si ti u toj većini.  :c925:

Ti si nepopravljivi romantik što nam uvek pokzuješ/pa i sitnicom.Ja to cenim pa i na ovaj način.(mislim nisi moj muškarac  smehsmeh)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyUto Jan 10, 2017 9:42 am

Muškarci su romantični al' sve manje imaju prema kome da budu. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 EmptyUto Jan 10, 2017 10:53 am

Ima tu istine mnogo Johny.....na zalost.....ebem po ko zna koji put retardiranu emancipaciju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muškarci su, zapravo, prilično romantični...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: O LJUBAVI I SMEŠNIM POKRETIMA :: LJUBAV I DRUGI ZLOČINI :: ROMANTIKA-
Skoči na: