DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?

Ići dole 
+13
promaja
dusicaa
Astra
podbarac
brdjanin
Zana
Samouka
montoya
Hestija
AstrinaKomsinica
Harite
doctorr67
sonia
17 posters
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Maj 14, 2012 10:17 pm

First topic message reminder :

Medicinska sestra Bronnie Ware iz Australije cijeli svog radni vijek posvetila je njegovanju ljudi na samrti, brinući se za teške bolesnike kojima je preostalo najviše 12 tjedana života.
Na svom blogu objavila je pet stvari zbog kojih ljudi pred kraj života najviše žale. Svoja opažanja planira objaviti i u knjizi, a Guardian ukratko prenosi čemu je sve Bronnie svjedočila.

1) “Volio bih da sam imao hrabrosti živjeti život onako kako želim, a manje ugađao drugima i radio što se od mene očekuje” -Ovo su ljudi najčešće navodili. Kad bi shvatili da je njihov život pri kraju i pogledali unazad, shvatili bi koliko svojih snova nisu ostvarili, koliko toga se dogodilo jer su ugađali drugima. Shvatili bi da nisu svoje izbore temeljili na vlastitim željama i potrebama”, ispričala je Ware.
2) “Volio bih da nisam radio toliko” -Ovo je izjavio skoro svaki muški pacijent kojeg sam liječila. Nedostajala su im njihova djeca i partnerice. Žene su također navodile ovaj razlog”, navela je medicinska sestra.
3) “Volio bih da sam imao hrabrosti izraziti svoje osjećaje”- Mnogi ljudi su zatomili svoje osjećaje kako bi bili u miru sa ostalima. Kao rezultat toga, nastavljali su živjeti osrednjim životom, pomireni s onim s čim već jesu. Mnogi su se razboljeli jer su bili ogorčeni i nesretni”.
4) “Volio bih da sam ostao u kontaktu sa svojim prijateljima
- Ljudi jako često ne shvaćaju vrijednosti svojih prijatelja sve dok ne dođu do kraja života. Mnogi su postali toliko zauzeti svojim životom da su na kraju ostali bez brojnih prijateljstava. Svima na kraju života nedostaju prijatelji”, otkrila je Bronnie.
5) “Volio bih da sam si dopustio biti sretniji” -Mnogi do kraja života ne shvate da je sreća stvar izbora. Ostali su zarobljeni unutar starih odluka i navika. Tješili su se onim poznatim, a strah od promjene spriječio ih je da budu sretni do kraja. Na samrti žale što se nisu više smijali i uživali”, zaključila je medicinska sestra.
MSMT:info / bronnieware.com

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 72953_423664974328006_100000535216174_1536722_1593466974_n










Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Jan 06, 2014 2:18 pm

Dozivjet cu izgleda i ovo drugo,krajem aprila...e jos i sinovog potomka...nadam se da ce sudbina da mi i to dozvoli....bilo bi mi zao kad ne bi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Jan 06, 2014 4:09 pm

O čem ti to , ništa ne razmem ?
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Jan 06, 2014 4:11 pm

Što nisam još neka zrna peska sa dlana pretvorio u zvezde na nebu...
Ostalo ih je još pregršt...ali ova 3-4 ušuškana baš na kraju linije života...šteta bi bilo njih. Ove druge će već umeti i imati ko, ali ta 3-4...samo ja...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Jan 06, 2014 4:11 pm

podbarac ::
O čem ti to , ništa ne razmem ?

Po temi...za cim bi zalila da sutra umrem?....da ne vidim svu unucad koja je "predvidjena" za mene  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Jan 06, 2014 4:14 pm

Pa onda tako i napiši a ne ovo Dozivjet cu izgleda i ovo drugo,krajem aprila...e jos i sinovog potomka...nadam se da ce sudbina da mi i to dozvoli , odsekao sam se .


Poslednji izmenio podbarac dana Pon Jan 06, 2014 4:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Jan 06, 2014 4:21 pm

podbarac ::
Pa jebi se onda tako i napiši a ne ovo Dozivjet cu izgleda i ovo drugo,krajem aprila...e jos i sinovog potomka...nadam se da ce sudbina da mi i to dozvoli , odsekao sam se .

a ljubim te tako blesavog...ti bi mene ispratio prije vremena...pa naslov taki...meni se ne zuri
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Jan 06, 2014 4:26 pm

Izvin za psovku nije to bas moj nacin izrazavanja , uklonio sam , u momentu sam tako odreagovao . Dobices po njonji samo kad te prvi put vidim , bleso .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Jan 06, 2014 4:30 pm

Dje bi bolan umirala da ne vidim Podbarca,Brdjanina.Zokija,Dolija...Cojleta,Vronskog♥,pa opet one vec vidjene...a cure,da ne nabrajam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Jan 06, 2014 9:00 pm

Jaooooj... trtrr  pa za svacim necim zlz
Tek sam na po puta, a toliko zapocetih, a ne dovrsenih stvarcica.
Da...jako bih zalila da ne dozivim da mi se sinovi ozene i bar jedno unuce. :jezzz: 
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Jan 06, 2014 9:07 pm

Zalicu za onim sto ne dozivim,jbt,tamo cu valjda videti sta sam zaboravio ...ma voleo bih unuke od cerki da dozivim ,a ostalo u nekom drugom zivotu..
Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Idd95h
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyPon Jan 06, 2014 10:37 pm

BogU mi se trudim da ne propustim puno hahahaahahahahah

Zalila bih za svojom djecom, sto bi bile tuzne, ali ih ucim da tuga nije opcija, pa tako da,,,,Bice party i kad umrem:)
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyUto Jan 07, 2014 7:16 pm

Što ne upoznah Sean Penn-a...  ererere 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptyUto Jan 07, 2014 7:20 pm

Da nisam bio u Egipat i vidio piramide.  booored 
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptySre Dec 23, 2015 10:44 am

Samo zbog tog što nisam rodila ni jedno dete. Sve ostalo je manje važno. Ako sam nešto propustila to je bilo zato što sam odabrala nešto drugo kad je bilo vreme biranja.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptySre Dec 23, 2015 12:29 pm

Što mi Astra umače smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptySre Dec 23, 2015 2:36 pm

Verovatno za tim ,što više nemam "sutra" ?










Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptySre Dec 23, 2015 2:54 pm

podbarac ::
Što mi Astra umače smehsmeh

Aj bogati,necemo sutra umirati....ko zna smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 EmptySre Dec 23, 2015 3:43 pm

Što nemam dete..što nisam ostavila neki poseban trag..što bi mnogi plakali..ne znam, ovo mi prvo pada na pamet...










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?    Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Za čim biste najviše žalili da vam je danas poslednji dan života?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kada ste poslednji put.....?
» Poslednji beogradski boemi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: LEKARSKA ORDINACIJA-
Skoči na: