DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢

Ići dole 
+22
Auror@
bosankaa
tvrtko
Okano
Lily
cojle
Sibila_
ZezaM
rouzvel
bokki78
kekec
Nut
emanuella
Zana
AstrinaKomsinica
sonia
doctorr67
Djoka20
Samouka
Danubius
Harite
Kijara-brm
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyNed Maj 20, 2012 3:14 pm

First topic message reminder :

Ma brisace se ...samo bez suza.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
kekec




Datum upisa : 03.07.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 1:03 am

Djoka20 ::
Mnogo me briga za svi vas, i vi mrzite Srbiju i Srbe pa nista. Gde nadjo ovaj forum, sve da ne kazem sta.

Nek sam ja tebe našel moj očka.Franc te poželjel puno. Sve spominja vaše igre u hiži. Ljubim te očka u čelenku zdepastu.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 1:03 am

Djoka20 ::

Hvala!

Molim...:)
Aha..Vidiš kako je kad druge izazivaš...
Smiri strasti...I biće sve u redu...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 1:06 am

Nema nista bez Morave, mozes da vredjas i Srbiju i Srbe i Moravu, ali bolji nisi ni ti ni tvoji sunarodnici. Srbija je zasluzna sto je ikad doslo do ujedinjenja Srba Hrvata i Slovenaca, mada to je bila velika greska i zlo po Srpski narod i Srbiju.
Nazad na vrh Ići dole
kekec




Datum upisa : 03.07.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 1:10 am

Djoka20 ::
Nema nista bez Morave, mozes da vredjas i Srbiju i Srbe i Moravu, ali bolji nisi ni ti ni tvoji sunarodnici. Srbija je zasluzna sto je ikad doslo do ujedinjenja Srba Hrvata i Slovenaca, mada to je bila velika greska i zlo po Srpski narod i Srbiju.

Ma tatice ja sam tebe poželjel,o kakvoj ti reci pričaš,znam da si sad uzbuđen jako i da ti suze naviru na oči.I ja sam tatice moj,napokon vidim te ,nakon toliko godina.Nisi se promenil puno,samo su ti se bale skorile. Isto mucaš i trokiraš ko pre. Ali ti si moj,i to se ne bu izbrisal.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 1:11 am

Djoka20 ::
Mnogo me briga za svi vas, i vi mrzite Srbiju i Srbe pa nista. Gde nadjo ovaj forum, sve da ne kazem sta.

Trazim ban za ovog nacionalistickok ludaka. Sram te bilo! Sikter tamo u onu sobu i da se stidis sto si toliki krkan!
p.s. i namaH one opanke na noge!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 1:11 am

Ne seri vise Djokice,niko ne vrijedja Srbiju jer TI nisi Srbija i ne vrijedjaj ni ti sunarodnjake...zaboravio si na zuti karton.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 2:32 am

Moravac ..ne daj se ti ,nego ne dangubi tu idi traži sebi snajku inače nema od od ćere ništa
Dangubius ti tu neće pomoći on sjedne na Tomos (ima tu negdje na slikama) i brmmm brmmm odeeee ni Kijarica ga stići ne more,a kamoli ti
Astra ..,a ona ti je skroz protiv ženske djece i zato te ne voli,a i na motoru bi joj se rasbarušila frizura pa je nervozna,a poznata je po prebrojavanju krvnih zrnaca..znam je osobno i lično..sve mi ih je pobrojala..:)
Od nje sam naučila jednu novu izreku..:"Ne *ebe lijep,nego uporan"..
Nismo u detalje razrađivale na kojem se to sve mjestu može raditi ..
al i ti si u pravu i forum je za to ko stvoren a ima i prednosti siguran si da nijedna neće ostati trudna pa da ti se zalomi muško djete
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 3:13 pm

Clanica Astra mi je na temi, Zasto dolazim na forum rekla da sam imbecil i da ce dati bog da nemam nikakvo dete. Pa dobro Danubius i ostali urednici, dokle vise trpite ovakve kletve i uvrede? I to je sve meni upuceno, a vi i dalje nista. Pa ja ne znam sta treba da mi neko kaze, da bi ste ga kaznili ili dali ban? Dajte vise, stvarno ovo nema smisla, kao da ja nekog ujedam i kao da sam monstrum koji je coveka ubio.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 3:16 pm

Djoka20 ::
Clanica Astra mi je na temi, Zasto dolazim na forum rekla da sam imbecil i da ce dati bog da nemam nikakvo dete. Pa dobro Danubius i ostali urednici, dokle vise trpite ovakve kletve i uvrede? I to je sve meni upuceno, a vi i dalje nista. Pa ja ne znam sta treba da mi neko kaze, da bi ste ga kaznili ili dali ban? Dajte vise, stvarno ovo nema smisla, kao da ja nekog ujedam i kao da sam monstrum koji je coveka ubio.

Ne vidim ostali tekst... [You must be registered and logged in to see this image.]..
A da..Blizu si bana...ne brini... [You must be registered and logged in to see this image.].Mislimo mi na tebe:)))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 3:18 pm

Djokice,dok god ti vrijedjas,ovoga puta na nacionalnoj osnovi,a sef te drzi i dalje...ja pokusavam da ti vratim,ali ne vrijedjam cijeli tvoj narod(nije narod kriv sto ima primjerke primata) vec samo i jedino tebe.
I zaboravi zalbe,pocni se ponasati normalno i neces imati problema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 3:19 pm

Nemoj ti da mislis, na mene ako ti je doticna persona rodjaka to je tvoj problem. Ali ovo je forum i ne moze, tu ovaj mi je rodjak, ovaj mi je stranac. Neki red mora da se zna. Ma sta mi rece? Nacionalna osnova, vredja te sto kazem da se nebi ozenio sa nekom devojkom koja nije srpske nacionalnosti? Samo ti vredjaj.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 3:22 pm

Aj ponovo....jos jednom citaj sta si pisao.

A ona koju ti NE ozenis,ta je dobila lotto premiju,tako da to nije uvreda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 3:27 pm

Astra pa sigurno tebe necu zenim, kad imas 52 godine kad nesi vise za to. Ta koja se uda za mene, ce dobije premiju a koja se ne uda gubi.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 3:50 pm

Pa ne znas ti...ja bas planirala sa 55 da se udajem jod jednom...al necu Moravca,imam jednog u kuci...ahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 3:52 pm

Bas bi te ja pogledao, ahaha devojka si na mestu. Idi bre, begaj.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 3:56 pm

Pa nisam ja pedofil da se petljam sa ovima sto tek poceli da se posumljavaju...mene ce zeni neki gospodin bogat,sto ima svasta u inostranstvo,pa da mogu da kupujem sta mi volja i da nista ne radim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 3:58 pm

Astra ::
Pa nisam ja pedofil da se petljam sa ovima sto tek poceli da se posumljavaju...mene ce zeni neki gospodin bogat,sto ima svasta u inostranstvo,pa da mogu da kupujem sta mi volja i da nista ne radim.

fala Bogu..šta će ti tetka.... [You must be registered and logged in to see this image.].
već je imaš...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 4:19 pm

Ja sam bogat al imam imovinu u Srbiju. Mozes i kod mene da kupujes sta oces i nista da ne radis, samo stara si za mene pa te necu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 4:21 pm

E to je vazno obavjestenje...necemo se zbog godina,a inace ko stvoreni smo jedno za drugo...dobio bi i dvije kcerke i plus bi usvojili Kijaru...pa cijela bara.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 4:27 pm

Ocu kako ne, moji preci nisu sticali imovinu da gu ja na tudju krv, razbacujem. Nego imacu ja svoju cerku Teodoru.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 4:32 pm

Hhahah ce radis Papi test....ahhahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 11:16 pm

Danubius obracam ti se, forumas bokii78 me je izvredjao na temi, zasto dolazim na forum. Ja zahtevam od tebe i najljubaznije te molim, da povodom ovoga preduzmes nesto. On me je izvredjao kao niko do sad, sta se njemu tice sta ja pisem? Jer on zna da ja ne mogu da napravim cerku i da nemam cime jer proverio? Bicu i ja prost, ako je i on. I da li ces ga bar opomenuti i onaj post obrisati, ili ces da dozvoljavas da me ovde svi vredjaju. Stvarno ovo nema smisla.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptySre Jul 04, 2012 11:18 pm

Djoka20 ::
Danubius obracam ti se, forumas bokii78 me je izvredjao na temi, zasto dolazim na forum. Ja zahtevam od tebe i najljubaznije te molim, da povodom ovoga preduzmes nesto. On me je izvredjao kao niko do sad, sta se njemu tice sta ja pisem? Jer on zna da ja ne mogu da napravim cerku i da nemam cime jer proverio? Bicu i ja prost, ako je i on. I da li ces ga bar opomenuti i onaj post obrisati, ili ces da dozvoljavas da me ovde svi vredjaju. Stvarno ovo nema smisla.

Dobro..Ako je...I ti si nas....
..Izljubićemo bokija za kaznu.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bokki78

bokki78


Godina : 45
Location : Singidunum
Datum upisa : 27.03.2011

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 12:05 am

Kijara-brm ::

..Izljubićemo bokija za kaznu.... [You must be registered and logged in to see this image.]

jel ces ti da me kaznjavas tongue lu6777 :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 12:08 am

bokki78 ::
Kijara-brm ::

..Izljubićemo bokija za kaznu.... [You must be registered and logged in to see this image.]

jel ces ti da me kaznjavas [You must be registered and logged in to see this image.]

redom svi... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bokki78

bokki78


Godina : 45
Location : Singidunum
Datum upisa : 27.03.2011

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 12:09 am

Djoka20 ::
Danubius obracam ti se, forumas bokii78 me je izvredjao na temi, zasto dolazim na forum. Ja zahtevam od tebe i najljubaznije te molim, da povodom ovoga preduzmes nesto. On me je izvredjao kao niko do sad, sta se njemu tice sta ja pisem? Jer on zna da ja ne mogu da napravim cerku i da nemam cime jer proverio? Bicu i ja prost, ako je i on. I da li ces ga bar opomenuti i onaj post obrisati, ili ces da dozvoljavas da me ovde svi vredjaju. Stvarno ovo nema smisla.

a koji ti je taj forumas bokii78....provericu sa adminima ali mislim da takav ne postoji.....jooooooooooooooj Srbijoooooooo sta si sve izrodila smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 12:15 am

Djoka20 ::
Clanica Astra mi je na temi, Zasto dolazim na forum rekla da sam imbecil i da ce dati bog da nemam nikakvo dete. Pa dobro Danubius i ostali urednici, dokle vise trpite ovakve kletve i uvrede? I to je sve meni upuceno, a vi i dalje nista. Pa ja ne znam sta treba da mi neko kaze, da bi ste ga kaznili ili dali ban? Dajte vise, stvarno ovo nema smisla, kao da ja nekog ujedam i kao da sam monstrum koji je coveka ubio.

Kijara-brm ::
Djoka20 ::
Clanica Astra mi je na temi, Zasto dolazim na forum rekla da sam imbecil i da ce dati bog da nemam nikakvo dete. Pa dobro Danubius i ostali urednici, dokle vise trpite ovakve kletve i uvrede? I to je sve meni upuceno, a vi i dalje nista. Pa ja ne znam sta treba da mi neko kaze, da bi ste ga kaznili ili dali ban? Dajte vise, stvarno ovo nema smisla, kao da ja nekog ujedam i kao da sam monstrum koji je coveka ubio.

Ne vidim ostali tekst... [You must be registered and logged in to see this image.]..
A da..Blizu si bana...ne brini... [You must be registered and logged in to see this image.].Mislimo mi na tebe:)))

Astra ::
Djokice,dok god ti vrijedjas,ovoga puta na nacionalnoj osnovi,a sef te drzi i dalje...ja pokusavam da ti vratim,ali ne vrijedjam cijeli tvoj narod(nije narod kriv sto ima primjerke primata) vec samo i jedino tebe.
I zaboravi zalbe,pocni se ponasati normalno i neces imati problema.

Djoka20 ::
Nemoj ti da mislis, na mene ako ti je doticna persona rodjaka to je tvoj problem. Ali ovo je forum i ne moze, tu ovaj mi je rodjak, ovaj mi je stranac. Neki red mora da se zna. Ma sta mi rece? Nacionalna osnova, vredja te sto kazem da se nebi ozenio sa nekom devojkom koja nije srpske nacionalnosti? Samo ti vredjaj.

Astra ::
Aj ponovo....jos jednom citaj sta si pisao.

A ona koju ti NE ozenis,ta je dobila lotto premiju,tako da to nije uvreda.

Djoka20 ::
Astra pa sigurno tebe necu zenim, kad imas 52 godine kad nesi vise za to. Ta koja se uda za mene, ce dobije premiju a koja se ne uda gubi.

Astra ::
Pa ne znas ti...ja bas planirala sa 55 da se udajem jod jednom...al necu Moravca,imam jednog u kuci...ahahhaha

Djoka20 ::
Bas bi te ja pogledao, ahaha devojka si na mestu. Idi bre, begaj.

Astra ::
Pa nisam ja pedofil da se petljam sa ovima sto tek poceli da se posumljavaju...mene ce zeni neki gospodin bogat,sto ima svasta u inostranstvo,pa da mogu da kupujem sta mi volja i da nista ne radim.

Kijara-brm ::
Astra ::
Pa nisam ja pedofil da se petljam sa ovima sto tek poceli da se posumljavaju...mene ce zeni neki gospodin bogat,sto ima svasta u inostranstvo,pa da mogu da kupujem sta mi volja i da nista ne radim.

fala Bogu..šta će ti tetka.... [You must be registered and logged in to see this image.].
već je imaš...

Djoka20 ::
Ja sam bogat al imam imovinu u Srbiju. Mozes i kod mene da kupujes sta oces i nista da ne radis, samo stara si za mene pa te necu.

Astra ::
E to je vazno obavjestenje...necemo se zbog godina,a inace ko stvoreni smo jedno za drugo...dobio bi i dvije kcerke i plus bi usvojili Kijaru...pa cijela bara.

Djoka20 ::
Ocu kako ne, moji preci nisu sticali imovinu da gu ja na tudju krv, razbacujem. Nego imacu ja svoju cerku Teodoru.

Astra ::
Hhahah ce radis Papi test....ahhahaha

Djoka20 ::
Danubius obracam ti se, forumas bokii78 me je izvredjao na temi, zasto dolazim na forum. Ja zahtevam od tebe i najljubaznije te molim, da povodom ovoga preduzmes nesto. On me je izvredjao kao niko do sad, sta se njemu tice sta ja pisem? Jer on zna da ja ne mogu da napravim cerku i da nemam cime jer proverio? Bicu i ja prost, ako je i on. I da li ces ga bar opomenuti i onaj post obrisati, ili ces da dozvoljavas da me ovde svi vredjaju. Stvarno ovo nema smisla.

Kijara-brm ::
Djoka20 ::
Danubius obracam ti se, forumas bokii78 me je izvredjao na temi, zasto dolazim na forum. Ja zahtevam od tebe i najljubaznije te molim, da povodom ovoga preduzmes nesto. On me je izvredjao kao niko do sad, sta se njemu tice sta ja pisem? Jer on zna da ja ne mogu da napravim cerku i da nemam cime jer proverio? Bicu i ja prost, ako je i on. I da li ces ga bar opomenuti i onaj post obrisati, ili ces da dozvoljavas da me ovde svi vredjaju. Stvarno ovo nema smisla.

Dobro..Ako je...I ti si nas....
..Izljubićemo bokija za kaznu.... [You must be registered and logged in to see this image.]

bokki78 ::
Kijara-brm ::

..Izljubićemo bokija za kaznu.... [You must be registered and logged in to see this image.]

jel ces ti da me kaznjavas tongue lu6777 :zubi3:

Kijara-brm ::
bokki78 ::
Kijara-brm ::

..Izljubićemo bokija za kaznu.... [You must be registered and logged in to see this image.]

jel ces ti da me kaznjavas [You must be registered and logged in to see this image.]

redom svi... [You must be registered and logged in to see this image.]

bokki78 ::
Djoka20 ::
Danubius obracam ti se, forumas bokii78 me je izvredjao na temi, zasto dolazim na forum. Ja zahtevam od tebe i najljubaznije te molim, da povodom ovoga preduzmes nesto. On me je izvredjao kao niko do sad, sta se njemu tice sta ja pisem? Jer on zna da ja ne mogu da napravim cerku i da nemam cime jer proverio? Bicu i ja prost, ako je i on. I da li ces ga bar opomenuti i onaj post obrisati, ili ces da dozvoljavas da me ovde svi vredjaju. Stvarno ovo nema smisla.

a koji ti je taj forumas bokii78....provericu sa adminima ali mislim da takav ne postoji.....jooooooooooooooj Srbijoooooooo sta si sve izrodila smehsmeh smehsmeh smehsmeh


smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 2:30 am

A sto ti je besposlena baba booored Djokana, ne brigaj ti, nece tebe niko, pa ni iz Srbije,,,Zato ne turaj se silom cherry
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 6:15 am

AstrinaKomsinica ::
A sto ti je besposlena baba booored Djokana, ne brigaj ti, nece tebe niko, pa ni iz Srbije,,,Zato ne turaj se silom cherry
..ma posebno je nece niko iz Srbije lu6777
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 6:21 am

U moje vreme internet je bio dostupan samo finim i kulturnim ljudima koji imaju nešto škole i domaćeg vaspitanja. Konstatujem da je sve danas otišlo u "Honduras" ererere










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 6:31 am

rouzvel ::
U moje vreme internet je bio dostupan samo finim i kulturnim ljudima koji imaju nešto škole i domaćeg vaspitanja. Konstatujem da je sve danas otišlo u "Honduras" ererere
ahhahahah Rouzvel,bravo ti ga zateleban
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 11:03 am

rouzvel ::
U moje vreme internet je bio dostupan samo finim i kulturnim ljudima koji imaju nešto škole i domaćeg vaspitanja. Konstatujem da je sve danas otišlo u "Honduras" ererere


smehsmeh Upropastise djevojku, onakvu skolovanu i kulturnu, sram Vas bilo. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 1:31 pm

MA sta je bre ovo, ja sam Djole iz Jelasnicu kraj Morave. Kakva devojka, kakva baba. Alo bre, ja sam bogat ko ujka Zivota i sta vi tu izvodite. Musko dete za mene ne postoji, zensku decu volim. J...s kucu koja cerku nema.
Nazad na vrh Ići dole
bokki78

bokki78


Godina : 45
Location : Singidunum
Datum upisa : 27.03.2011

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 5:41 pm

Djoka20 ::
MA sta je bre ovo, ja sam Djole iz Jelasnicu kraj Morave. Kakva devojka, kakva baba. Alo bre, ja sam bogat ko ujka Zivota i sta vi tu izvodite. Musko dete za mene ne postoji, zensku decu volim. J...s kucu koja cerku nema.

e a kad si tako bogat 'el bi mogao da mi pozajmis neke repa na beskonacno godina bez kamate a ja da ti napravim zensko dete smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 5:53 pm

Pazi da ne, pre mi skocio u Morave nego tebe pare da dam za nesto.
Nazad na vrh Ići dole
kekec

avatar


Datum upisa : 03.07.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 5:55 pm

Djoka20 ::
Pazi da ne, pre mi skocio u Morave nego tebe pare da dam za nesto.


Očka,za kaj si žensko postal?!
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 6:54 pm

Kakav je to referendum, kad forumasi glasaju za neciji postovi? Ili si za to da trpiti tija postovi, ili si protiv? I sta ako si protiv, sta ce u tom slucaju da bude? Pitanje za Danubius licno.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 7:03 pm

Djoka20 ::
Kakav je to referendum, kad forumasi glasaju za neciji postovi? Ili si za to da trpiti tija postovi, ili si protiv? I sta ako si protiv, sta ce u tom slucaju da bude? Pitanje za Danubius licno.
Rekoh ti već lepo i ljudski .Ovo je forum -razne kategorije,razne teme .
Nije "Đoletova maštaonica " na temu "ja hoću ćerku .
Ubacivanje uvek jedno te istoga i na druge teme -nervira forumaše ,traže da se to briše . Hajde jedna tema ,pa ok, zezanje . Zato ti lepo kažem -mani se "Teodore ",otrcao se fazon ,a rekoh ti da ima ovde i majki i očeva koje tvoje fantaziranje i "snove " dožive na drugi način .
Svaka bitnija odluka se ovde donosi referendumom svih -dakle , svi budu pitani ,i polako će se postaviti pitanje "žele li forumaši da čitaju Đoletovu Teodoru " -varijacije na temu .
Ja nikada nisam da se o nekom sudi prebrzo -no mogu te obavestiti da većina smatra da dolazis ovde da namerno provociras .A ti sad gledaj da li ćeš na tome ustrajavati -ili ćeš se uključiti i u druge teme kao i svi drugi.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 7:10 pm

Pa dal ne vis, da pisem i po druge teme za Putina, Za evrointegracije za politiku. Ali, mene ni pad demokratske stranke, ni pad amerike i Eu ne moze da usreci, kao sto bi me usrecilo rodjenje moje cerke Teodore. Ti roditelji ne razumeju o cemu ja pricam, ja jeste da zivim u selo ali brate sve razumem. Ovi se prave neki beogradjani a nista ne razumev. Pa brate ako ocu zensko dete, odma sam pedofil, ludak i ostalo. Pa brate mene cela Jelasnica razume sto ocu cerku, a ovde niko.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 7:41 pm

Kad otvorim Putina,ocekujem da ce kcer da ti lici na njega,ili bar da ima kose kao on....
Nego evo i ovdje da te opomenem ,sto meni najvise smeta...pokako si se u divnu temu druga beba foruma i blog Teodore...ako tamo ista postujes ,neka bude normalno,inace prva cu da otvorim referendum da te se banuje i ti i tvoj IP.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 8:02 pm

A kad se banuje IP sta moze da bude? Mislim s mene? A na koju temu? Ja nikog ne vredjam.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 8:12 pm

Moze da bude da ne mozes da udjes sa svoga kompa i ako se prijavis sa drugim nikom i zelis da pises normalno,a nije stvar samo vrijedjanja....svi se raduju Lilikinoj curici,a ti udjes da opisujes svoje neumjesne snove o tvojoj kceri...ma pogledaj temu druga beba foruma,pa ce ti biti jasno,jer iskreno nisi ti glupa osoba,vec samo zelis da izgledas tako.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 8:46 pm

Dobro necu vise ni da ulazim ovde, bicete svi zadovoljni.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 9:00 pm

Djoko,pokusaj da ne provociras,da pises sta zahtjeva tema i nece biti problema...izazvao si revolt vecine,data ti je sansa,prva ja te ne bi vrijedjala i napadala da se ponasas normalno....to ne znaci da tvoja zelja za kcerkom nije normalna vec nacin na koji to prezentujes,i na svakoj temi,ponavljas iste recenice kao prvog dana.
Evo sad pisem i obracam ti se kao normalnom forumasu...ne izazivaj nacinom pisanja,a ti znas dobro sta sve u to spada i mozemo se lijepo cak i zabaviti i druziti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 10:14 pm

Na temi Muskarac koji zeli zensko dete, forumasica Kijara mi je rekla da sam budala. Danubius ja te molim da ovo resis, da je bar opomenes i da izbrises njen post. Pa dokle bre neko moze ovako da me vredja?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 10:24 pm

Djoka20 ::
Na temi Muskarac koji zeli zensko dete, forumasica Kijara mi je rekla da sam budala. Danubius ja te molim da ovo resis, da je bar opomenes i da izbrises njen post. Pa dokle bre neko moze ovako da me vredja?
Jel?A do jučer sam ti bila ,ljubav najveća......Najbolja... [You must be registered and logged in to see this image.]
E neće moći...Dosta si vređao sve redom...
Sad mi već lagano ideš na onaj ......"živac"...
bla bla bla..VEĆ VIĐENO...
UVEK CENDRAŠ NA OVOJ TEMI.AJ SMORIO SI VIŠE ..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 10:28 pm

Ajde bre bezi, sta me vredjas i s kojim pravom? Jel ja tebe nesto vredjam? Ti si dosadna.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 10:30 pm

Djoka20 ::
Ajde bre bezi, sta me vredjas i s kojim pravom? Jel ja tebe nesto vredjam? Ti si dosadna.
Ne voliš me više? [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 10:33 pm

Ko nastavi da vređa , dobiće batinu u leđa.... ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 902410 ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 902410 600 :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 10:34 pm

Djoka20 ::
Na temi Muskarac koji zeli zensko dete, forumasica Kijara mi je rekla da sam budala. Danubius ja te molim da ovo resis, da je bar opomenes i da izbrises njen post. Pa dokle bre neko moze ovako da me vredja?
malo je za tebe reci da si budala...
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 10:35 pm

ma sta mi rece? Pa ti si vazno pametna, sve ti pamet iz usi viri.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 10:38 pm

Aj ti Djoko jos malo eliminisi forumase i navlaci da ti odgovore,pa cemo dobiti tacan profil ko se krije iza tvoga nika.

I dalje mislim da je najbolje ignorisati potpuno i lik i djelo doticne persone...pa da vidimo dokle ce pisati sama sa sobom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 10:41 pm

ma sta mi rece pa ti? Ja sam Djordje Djole Djoka zovi me kako god oces, ali ja sam taj jedini. Ja kao da govorim nesto nepovezano ovde, govorim istinu!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 11:09 pm

naravno.kad je kurva priznala da je kurva...tako si ti uporno Djoka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 11:30 pm

DAnubius ovo vidi, ali trudi se da ne vidi. PA znas li bre ti zeno bozja da zbog ovoga sto si rekla mozes da budes na optuzenickoj klupi. Ja jesam musko, ali zbog ove reci se snajke placa kazna.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 11:33 pm

Aj ponovo polako procitaj...Djoko,tako mi licis na neke osobe ovdje koje se takodjer prave nevjeste....de slovo po slovo,znam ja da imas malo vise godina,turi naocale,bolje se vidi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 11:40 pm

Pa dobro mozes da mi ne verujes da sam Djoka, i ako sam postavio dve slike na jednoj temi. Ja ne mogu tebi da objasnim i da dokazem da sam Djoka pa izvolte misli sta oces, mislis da je meni tvoje misljenje vazno? Haha, svasta.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 11:42 pm

Djoka20 ::
DAnubius ovo vidi, ali trudi se da ne vidi. PA znas li bre ti zeno bozja da zbog ovoga sto si rekla mozes da budes na optuzenickoj klupi. Ja jesam musko, ali zbog ove reci se snajke placa kazna.
Jel?Prvo svati smisao rečenice...pa onda kukaj.
Previše ti se toleriše.Ali sve ima svoj početak i svoj kraj...
Za promenu ne preti nikome!!!
Ni javno,a ni na pp...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 EmptyČet Jul 12, 2012 11:45 pm

shizofrenija je gadna boljka...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢   ❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢ - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
❢ Novo na forumu- OBRATITE PAŽNJU !!! ❢
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?
» Problemi sa slikama na forumu (i saveti )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: